ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2021 >> יוני
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2021 >> יוני



01.06.2021סאנדנס אולף (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)3:3
01.06.2021ראופוס (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)4:4
02.06.2021ברוק לייטה (אוסטריה)שווחט (אוסטריה)2:2
02.06.2021וולטאבין (צ'כיה)בוהמיאנס פראג (צ'כיה)3:2


02.06.2021וינה 1894 (אוסטריה)ויקטוריה (אוסטריה)0:3
02.06.2021לבנגר (נורבגיה)רוזנבורג 2 (נורבגיה)0:7
02.06.2021סלובן רוסיצה (צ'כיה)טסוביצה (צ'כיה)1:2
02.06.2021סקייד (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)4:2
03.06.2021בראטווג (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)1:1
03.06.2021לילסטרום (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)0:5
03.06.2021סטרמן (נורבגיה)מוס (נורבגיה)0:2
06.06.2021חיוד אולסטיינביק (נורבגיה)נרדו (נורבגיה)2:5
06.06.2021פלוריו (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)0:0
06.06.2021קוויק האלדן (נורבגיה)מוס (נורבגיה)2:6
08.06.2021ראופוס (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)1:2
09.06.2021אולסונד (נורבגיה)בראטווג (נורבגיה)0:3
09.06.2021בארום (נורבגיה)פראם לרביק (נורבגיה)0:1
09.06.2021ויקינג (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)2:0
09.06.2021טרומסדלן (נורבגיה)סניה (נורבגיה)1:2
09.06.2021שייבלינגקירחן (אוסטריה)ברוק לייטה (אוסטריה)3:0
11.06.2021רוזנבורג 2 (נורבגיה)לבנגר (נורבגיה)2:2
12.06.2021אופה (רוסיה)ולס מוסקבה (רוסיה)2:0
12.06.2021אסקר (נורבגיה)מוס (נורבגיה)2:1
12.06.2021בנשוב (צ'כיה)מוטורלט פראג (צ'כיה)2:5
12.06.2021הלוצ'ין (צ'כיה)נובי ייצ'ין (צ'כיה)0:6
12.06.2021חומוטוב (צ'כיה)סלביה קרלובי וארי (צ'כיה)6:0
12.06.2021טרומסדלן (נורבגיה)אלטה (נורבגיה)1:2
12.06.2021ירגרדן (נורבגיה)פלוריו (נורבגיה)0:5
12.06.2021מאלמה (שבדיה)קאלמאר (שבדיה)1:0
12.06.2021קוטנה גורה (צ'כיה)בנאטקי (צ'כיה)4:2
12.06.2021קלסדורף (אוסטריה)מריבור (סלובניה)2:0
13.06.2021חיוד אולסטיינביק (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)0:2
13.06.2021נורדנשטד (גרמניה)היידר (גרמניה)3:3
13.06.2021קונגסבינגר (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)2:4
14.06.2021ארנדאל (נורבגיה)פלקרוי (נורבגיה)0:2
14.06.2021בירקירקרה (מלטה)היברניאנס (מלטה)1:3
14.06.2021ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)4:0
14.06.2021סקייד (נורבגיה)אידסוולד (נורבגיה)1:2
15.06.2021בארום (נורבגיה)נוטודן (נורבגיה)3:0
16.06.2021אופה (רוסיה)צ'איקה (רוסיה)1:2
16.06.2021אורנבורג (רוסיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)1:0
16.06.2021ווילס (אוסטריה)קלוז' (רומניה)4:0
16.06.2021וויץ (אוסטריה)מריבור (סלובניה)3:0
17.06.2021בישופסהופן (אוסטריה)לגיה וארשה (פולין)5:0
17.06.2021לאפניץ (אוסטריה)פהרבר (הונגריה)2:1
17.06.2021שקופי (מקדוניה)פרטיזני טירנה (אלבניה)1:0
18.06.2021ברגהיים (אוסטריה)קוכל (אוסטריה)5:0
18.06.2021גרודיג (אוסטריה)אוניון גורטן (אוסטריה)3:1
18.06.2021דראסבורג (אוסטריה)מרגרטן (אוסטריה)1:2
18.06.2021חמרון ספרטנס (מלטה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)1:2
18.06.2021טראיסקירהן (אוסטריה)סטריפ-פינג (אוסטריה)1:3
18.06.2021רדומלה (סלובניה)דומז'אלה (סלובניה)1:1
19.06.2021באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)אופה (רוסיה)2:0
19.06.2021ברגנצ (אוסטריה)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)1:0
19.06.2021האקן (שבדיה)אורברו (שבדיה)0:1
19.06.2021ז'ילינה (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)3:4
19.06.2021מוטורלט פראג (צ'כיה)אדמירה (צ'כיה)4:1
19.06.2021ספרטק טרנבה (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)0:4
19.06.2021סרד (סלובקיה)סקאליצה (סלובקיה)3:0
20.06.2021אורנבורג (רוסיה)פהרבר (הונגריה)0:2
20.06.2021לגיה וארשה (פולין)פרנצווארוש (הונגריה)2:0
20.06.2021סולנה (שבדיה)סיריאוס אופסלה (שבדיה)3:3
20.06.2021קאפפנברג (אוסטריה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)4:1
21.06.2021אולימפיה (סלובניה)נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)1:1
21.06.2021פאקל וורונז' (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)1:3
21.06.2021שקנדיה טטובו (מקדוניה)שקופי (מקדוניה)0:2
22.06.2021איסט קילברייד (סקוטלנד)דמברטון (סקוטלנד)1:2
22.06.2021אקרון טוליאטי (רוסיה)ספינטול-גיורגה (מולדובה)0:1
22.06.2021בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)פקלאמרט (אוסטריה)3:7
22.06.2021גזירה יונייטד (מלטה)היברניאנס (מלטה)0:3
22.06.2021דודלאנז' (לוקסמבורג)סוויפט אספראנז' (לוקסמבורג)1:0
22.06.2021הארלבקה (בלגיה)קורטרייק (בלגיה)5:0
22.06.2021לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)סימיטלי (בולגריה)1:3
22.06.2021סלובצקו (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)1:6
22.06.2021ספרטה פראג (צ'כיה)הוסטויון (צ'כיה)1:8
22.06.2021ספרטק טרנבה (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)0:4
22.06.2021ספרטק סובוטיצה (סרביה)קריליה סובטוב (רוסיה)5:0
22.06.2021קלוז' (רומניה)פושקאש (הונגריה)0:1
22.06.2021ראפיד וינה (אוסטריה)ווינר שפורטקלאב (אוסטריה)4:0
22.06.2021רוז'ומברוק (סלובקיה)קושיצה פ.ק. (סלובקיה)0:3
23.06.2021אודנרדה (בלגיה)זולט וורגם (בלגיה)4:2
23.06.2021גטבורג (שבדיה)ברונדבי (דנמרק)2:1
23.06.2021דסל ספורט (בלגיה)בירסחוט (בלגיה)5:2
23.06.2021הייסט (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)3:1
23.06.2021וארברג (שבדיה)אלפסבורג (שבדיה)0:1
23.06.2021ווינר נוישטאדט (אוסטריה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)3:1
23.06.2021זוריה לוגנסק (אוקראינה)אלקסנדריה (אוקראינה)3:2
23.06.2021לגיה וארשה (פולין)קראסנודר (רוסיה)1:1
23.06.2021לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)ז'ילינה (סלובקיה)2:3
23.06.2021ליובן (בלגיה)רופל בואום (בלגיה)1:4
23.06.2021מטאלאץ (סרביה)דצ'יץ (מונטנגרו)0:1
23.06.2021פודברזובה (סלובקיה)זלטה מורבצה (סלובקיה)1:3
23.06.2021צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)סלאביה סופיה (בולגריה)3:2
23.06.2021צרסקו סלו (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)0:4
23.06.2021קאפפנברג (אוסטריה)לאובן (אוסטריה)2:2
23.06.2021קלינצ'ני (רומניה)טירגובישטה (רומניה)0:1
23.06.2021קרקוביה קראקוב (פולין)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:9
23.06.2021ראזגרד (בולגריה)פרנצווארוש (הונגריה)3:1
23.06.2021רייקה (קרואטיה)דומז'אלה (סלובניה)0:1
23.06.2021רקוב צ'נסטוחובה (פולין)לכיה גדנסק (פולין)4:2
24.06.2021אורנבורג (רוסיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:0
24.06.2021ברלין אנקרספור (גרמניה)הרטה צלנדורף (גרמניה)2:2
24.06.2021דינמו זאגרב (קרואטיה)סרד (סלובקיה)0:3
24.06.2021הוברו (דנמרק)אלבורג (דנמרק)0:1
24.06.2021נורקופינג (שבדיה)אורברו (שבדיה)0:1
24.06.2021סוויפט אספראנז' (לוקסמבורג)ראסינג אוניאון (לוקסמבורג)2:5
24.06.2021סטרוגה (מקדוניה)פרטיזני טירנה (אלבניה)1:1
24.06.2021סילקס קראטובו (מקדוניה)טאוטה דורס (אלבניה)1:0
24.06.2021פהרבר (הונגריה)רוסטוב (רוסיה)2:2
24.06.2021פרולטר נובי סאד (סרביה)קריליה סובטוב (רוסיה)3:1
24.06.2021קובנהאבן (דנמרק)חבידוברה (דנמרק)1:1
24.06.2021רובין קאזאן (רוסיה)ניז'ני נובגורוד (רוסיה)1:2
25.06.2021אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)אופה (רוסיה)2:0
25.06.2021אליומיני (סלובניה)פושקאש (הונגריה)1:0
25.06.2021אמסטטן (אוסטריה)הרטה ווילס (אוסטריה)0:0
25.06.2021אנדרלכט (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)1:1
25.06.2021אקרון טוליאטי (רוסיה)פלורשטי (מולדובה)0:3
25.06.2021ארדה (בולגריה)מריצה פלובדיב (בולגריה)1:2
25.06.2021באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)רוטור וולגוגרד (רוסיה)1:3
25.06.2021ברגהיים (אוסטריה)זאקירחן (אוסטריה)9:1
25.06.2021ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)יאנטרה גברובו (בולגריה)1:1
25.06.2021גראזר (אוסטריה)באד גלאיכנברג (אוסטריה)3:2
25.06.2021גראסהופרס (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)4:2
25.06.2021הלברשטאט (גרמניה)בראונשויג (גרמניה)1:3
25.06.2021זגלביה לובין (פולין)פוגון שצ'צ'ין (פולין)3:0
25.06.2021כרודים (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)0:1
25.06.2021לאובנדורף (אוסטריה)הורן (אוסטריה)3:3
25.06.2021לוזאן (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)2:4
25.06.2021ליפרינג (אוסטריה)ס.וו. ריד (אוסטריה)3:1
25.06.2021מונטאנה (בולגריה)ספורטיסט סווגה (בולגריה)0:2
25.06.2021נויזידלר (אוסטריה)פארנדורף (אוסטריה)2:5
25.06.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)1:1
25.06.2021סושו (צרפת)דודלאנז' (לוקסמבורג)0:3
25.06.2021פ.צ. ציריך (שוויץ)ויל 1900 (שוויץ)2:2
25.06.2021פיאסט גליביצה (פולין)פרידק מיסטק (צ'כיה)1:3
25.06.2021פירין בלאגואבגרד (בולגריה)מארק דופניטסה (בולגריה)1:6
25.06.2021רד בול זלצבורג (אוסטריה)דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)1:3
25.06.2021שטורם גראץ (אוסטריה)פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)0:6
25.06.2021שקנדיה טטובו (מקדוניה)לאצ'י (אלבניה)1:2
26.06.2021אדמירה ווקר (אוסטריה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)4:0
26.06.2021אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)היידוק ספליט (קרואטיה)1:2
26.06.2021אוסטריה וינה (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)1:2
26.06.2021אוסייק (קרואטיה)שלאסק וורוצלאב (פולין)2:1
26.06.2021אופטיק (גרמניה)טניס בורוסיה ברלין (גרמניה)2:2
26.06.2021אורהוס (דנמרק)נורשלן (דנמרק)1:0
26.06.2021אורנבורג (רוסיה)סניצה (סלובקיה)1:4
26.06.2021אלבורג (דנמרק)ויבורג (דנמרק)2:2
26.06.2021אליומיני (סלובניה)סנט פולטן (אוסטריה)0:2
26.06.2021אנקר וויסמאר (גרמניה)האנזה רוסטוק (גרמניה)3:0
26.06.2021אפולון לימסול (קפריסין)אומוניה ניקוסיה (קפריסין)4:3
26.06.2021בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)קריליה סובטוב (רוסיה)2:3
26.06.2021בודפשט הונבד (הונגריה)איקה (הונגריה)0:1
26.06.2021בראבו לובליאנה (סלובניה)ז'ילינה (סלובקיה)3:1
26.06.2021גזירה יונייטד (מלטה)בירקירקרה (מלטה)0:3
26.06.2021גלנטורן (צפון אירלנד)קולריין (צפון אירלנד)0:1
26.06.2021דונקרק (צרפת)סרקל ברוז' (בלגיה)1:1
26.06.2021דינמו דרזדן (גרמניה)הרטה-2 ברלין (גרמניה)0:3
26.06.2021דמברטון (סקוטלנד)מאת'רוול (סקוטלנד)0:1
26.06.2021דצ'יץ (מונטנגרו)ספרטק סובוטיצה (סרביה)1:1
26.06.2021האנובר 96 (גרמניה)סנט פאולי (גרמניה)2:0
26.06.2021הורסנס (דנמרק)ראנדרס (דנמרק)1:1
26.06.2021היידנהיים (גרמניה)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)4:5
26.06.2021הראדץ קראלובה (צ'כיה)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)1:3
26.06.2021ואקר אינסברוק (אוסטריה)צסק''א סופיה (בולגריה)1:0
26.06.2021ווהן (גרמניה)וולדלגסהיים (גרמניה)0:6
26.06.2021ווינר שפורטקלאב (אוסטריה)זיגנדורף (אוסטריה)1:6
26.06.2021וויץ (אוסטריה)הארטברג (אוסטריה)6:2
26.06.2021וולסברגר (אוסטריה)אולימפיאקוס (יוון)1:0
26.06.2021וורצבורגר קיקרס (גרמניה)סנדהאוזן (גרמניה)2:1
26.06.2021וינטרטור (שוויץ)ואדוץ (ליכטנשטיין)5:2
26.06.2021ויסלה קראקוב (פולין)סטאל מלץ (פולין)2:3
26.06.2021ויקטוריה פלזן (צ'כיה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)1:4
26.06.2021זולט וורגם (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)4:0
26.06.2021חימקי (רוסיה)אולימפ דולגופרודני (רוסיה)1:0
26.06.2021טסקומה זלין (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)1:5
26.06.2021טפליצה (צ'כיה)חומוטוב (צ'כיה)2:4
26.06.2021יאן רגנסבורג (גרמניה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)0:4
26.06.2021יונג אוטרכט (הולנד)יונג אז (הולנד)1:1
26.06.2021לאפניץ (אוסטריה)ראפיד וינה (אוסטריה)5:2
26.06.2021לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)אולימפיה (סלובניה)1:6
26.06.2021לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)לבסקי סופיה (בולגריה)1:0
26.06.2021לישן (צ'כיה)סקאליצה (סלובקיה)2:1
26.06.2021מונטרוז (סקוטלנד)ארברות (סקוטלנד)1:1
26.06.2021מורה (סלובניה)פרטיזן בלגרד (סרביה)2:2
26.06.2021מיקולאש (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)1:1
26.06.2021מלאדוסט לוקאני (סרביה)ווז'דובאץ (סרביה)2:1
26.06.2021מריבור (סלובניה)וויבודינה (סרביה)1:4
26.06.2021נורדנשטד (גרמניה)טבטוניה (גרמניה)0:1
26.06.2021נירנברג (גרמניה)צוויקאו (גרמניה)1:5
26.06.2021סט. גאלן (שוויץ)רפרסוויל יונה (שוויץ)0:5
26.06.2021סטריפ-פינג (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)0:0
26.06.2021סיגמה אולומוץ (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)0:3
26.06.2021סיוויל סרוויס (סקוטלנד)דנפרמלין (סקוטלנד)2:2
26.06.2021סלאבן בלופו (קרואטיה)שלאסק וורוצלאב (פולין)1:1
26.06.2021סלובודה טוזלה (בוסניה והרצגובינה)פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)1:1
26.06.2021סלובן ליברץ (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)0:5
26.06.2021סלובצקו (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)0:5
26.06.2021פאדרבורן (גרמניה)וורל (גרמניה)1:5
26.06.2021פאקל וורונז' (רוסיה)ולס מוסקבה (רוסיה)1:1
26.06.2021פארול קונסטנצה (רומניה)ראפיד בוקרשט (רומניה)1:1
26.06.2021פובליקום (סלובניה)גוריצה (קרואטיה)1:0
26.06.2021פוהרוניה (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)1:5
26.06.2021פוחוב (סלובקיה)אופבה (צ'כיה)3:1
26.06.2021פורפר אתלטיק (סקוטלנד)דאנדי (סקוטלנד)3:0
26.06.2021פרדוביצה (צ'כיה)ברנו (צ'כיה)2:0
26.06.2021צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)צסק''א סופיה (בולגריה)0:1
26.06.2021צרסקו סלו (בולגריה)מיניור פרניק (בולגריה)1:4
26.06.2021קולובארה (סרביה)מטאלאץ (סרביה)1:0
26.06.2021קושיצה פ.ק. (סלובקיה)קאלשא (סלובקיה)0:9
26.06.2021קזינצברציקה (הונגריה)ווארדה (הונגריה)3:1
26.06.2021קלאב ברוז' (בלגיה)בירסחוט (בלגיה)1:1
26.06.2021קלוז' (רומניה)דינמו מוסקבה (רוסיה)0:1
26.06.2021קלטי הארטס (סקוטלנד)פטריק ת`יסטל (סקוטלנד)3:2
26.06.2021קרבינה (צ'כיה)טרנצ'ין (סלובקיה)3:0
26.06.2021קרומרז'יז' (צ'כיה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)1:1
26.06.2021קרקוביה קראקוב (פולין)טרשינץ (צ'כיה)0:2
26.06.2021רייט רוברס (סקוטלנד)סטראנרייר (סקוטלנד)1:4
26.06.2021רייקה (קרואטיה)דראגובוליאץ (קרואטיה)0:3
26.06.2021שאמורין (סלובקיה)זלטה מורבצה (סלובקיה)3:4
26.06.2021שיבניק (קרואטיה)זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)1:2
27.06.2021אורל יקטרינבורג (רוסיה)רובין קאזאן (רוסיה)0:2
27.06.2021באזל (שוויץ)טון (שוויץ)3:2
27.06.2021בוטב פלובדיב (בולגריה)זוריה לוגנסק (אוקראינה)1:1
27.06.2021גלאטסראיי (טורקיה)דינמו בוקרשט (רומניה)1:2
27.06.2021דינמו זאגרב (קרואטיה)רוסטוב (רוסיה)1:2
27.06.2021האמרבי (שבדיה)סיריאוס אופסלה (שבדיה)1:3
27.06.2021וולגר-גזפרום אסטרחן (רוסיה)יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)2:1
27.06.2021זוריה לוגנסק (אוקראינה)פרולטר נובי סאד (סרביה)2:1
27.06.2021טבור סז'נה (סלובניה)באצ'קה טופולה (סרביה)2:0
27.06.2021מאלמה (שבדיה)מיטיולן (דנמרק)2:1
27.06.2021נובי פאזאר (סרביה)וולאזניה שקודר (אלבניה)2:2
27.06.2021ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)צ'רטנובו (רוסיה)0:7
27.06.2021קאפפנברג (אוסטריה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)1:0
27.06.2021קנקון (מקסיקו)מונטריי (מקסיקו)1:1
27.06.2021קראסנודר (רוסיה)אולימפיאקוס (יוון)1:0
27.06.2021ראזגרד (בולגריה)לאסק לינץ (אוסטריה)0:3
27.06.2021רדומלה (סלובניה)צ`וקאריצ`קי (סרביה)1:0
28.06.2021אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)צ'איקה (רוסיה)4:0
28.06.2021באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)0:2
28.06.2021ברונדבי (דנמרק)סנדריסקי (דנמרק)1:4
28.06.2021דגרפורס (שבדיה)יורגורדן (שבדיה)2:2
28.06.2021האקן (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)2:0
28.06.2021הכוכב האדום בלגרד (סרביה)גראזר (אוסטריה)0:4
28.06.2021יאנג בויז (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)1:4
28.06.2021מוסטה (מלטה)היברניאנס (מלטה)1:0
28.06.2021סולנה (שבדיה)אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)1:0
28.06.2021סיריאוס אופסלה (שבדיה)האמרבי (שבדיה)2:0
28.06.2021פרסלה (אינדונזיה)פרסיבאיה (אינדונזיה)3:1
28.06.2021צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)0:0
28.06.2021קיוטמאנסדורף (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)5:0
28.06.2021קלוז' (רומניה)אויפשט (הונגריה)1:1
29.06.2021אורנבורג (רוסיה)דיירמוט (הונגריה)2:1
29.06.2021אלרהייליגן (אוסטריה)פוז'ינאר (סלובניה)2:5
29.06.2021בראבו לובליאנה (סלובניה)קראיובה 1948 (רומניה)1:1
29.06.2021דמברטון (סקוטלנד)גרינוק מורטון (סקוטלנד)0:0
29.06.2021היידוק ספליט (קרואטיה)שלאסק וורוצלאב (פולין)0:4
29.06.2021הלסינבורג (שבדיה)וארברג (שבדיה)0:2
29.06.2021וולוצ'ינסק (אוקראינה)פ.צ. לבוב (אוקראינה)1:1
29.06.2021וולין (אוקראינה)ורס רובנו (אוקראינה)0:0
29.06.2021וולסברגר (אוסטריה)אופה (רוסיה)0:0
29.06.2021ויילה (דנמרק)סילקבורג (דנמרק)5:0
29.06.2021טירול וואטנס (אוסטריה)אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)3:1
29.06.2021לארן (צפון אירלנד)קולריין (צפון אירלנד)2:1
29.06.2021נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)שיניק יארוסלאבל (רוסיה)0:2
29.06.2021סלובן ליברץ (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)3:1
29.06.2021סלובצקו (צ'כיה)מיקולאש (סלובקיה)0:3
29.06.2021ספרטק מוסקבה (רוסיה)נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)2:1
29.06.2021פוגון שצ'צ'ין (פולין)רוז'ומברוק (סלובקיה)1:0
29.06.2021צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)שקנדיה טטובו (מקדוניה)3:2
29.06.2021קובנהאבן (דנמרק)לינגבי (דנמרק)1:3
29.06.2021ראפיד-2 וינה (אוסטריה)אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)2:3
29.06.2021רד בול זלצבורג (אוסטריה)אולימפיאקוס (יוון)0:3
29.06.2021רייט רוברס (סקוטלנד)קלייד (סקוטלנד)1:0
30.06.2021אוברווארט (אוסטריה)ראפיד וינה (אוסטריה)3:0
30.06.2021אולדנבורג 1897 (גרמניה)ורדר ברמן (גרמניה)4:0
30.06.2021אולימפיאקוס (יוון)צסק''א סופיה (בולגריה)1:2
30.06.2021אופטיק (גרמניה)בבלסברג (גרמניה)1:1
30.06.2021אז'קסיו (צרפת)באסטיה בורגו (צרפת)1:2
30.06.2021איכשטט (גרמניה)אינגולשטאדט (גרמניה)4:0
30.06.2021אינגולץ (אוקראינה)קריוובס קריבוי רוג (אוקראינה)0:2
30.06.2021אלבורג (דנמרק)אסבירג (דנמרק)0:0
30.06.2021באלינגר (גרמניה)קרלסרוהה (גרמניה)0:0
30.06.2021באצ'קה טופולה (סרביה)שיבניק (קרואטיה)0:1
30.06.2021בודפשט הונבד (הונגריה)בודאיירש (הונגריה)1:4
30.06.2021בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)5:3
30.06.2021בוטב פלובדיב (בולגריה)פרולטר נובי סאד (סרביה)1:1
30.06.2021בירסחוט (בלגיה)וורל (גרמניה)1:2
30.06.2021בקשצ'אבה (הונגריה)ווארדה (הונגריה)2:1
30.06.2021בראונשויג (גרמניה)הרטה-2 ברלין (גרמניה)3:3
30.06.2021גוריצה (קרואטיה)אראד (רומניה)1:1
30.06.2021גזירה יונייטד (מלטה)חמרון ספרטנס (מלטה)1:2
30.06.2021דינמו דרזדן (גרמניה)יבלונץ (צ'כיה)1:3
30.06.2021האלאדס (הונגריה)זאלייגרצג (הונגריה)1:1
30.06.2021האנובר 96 (גרמניה)ויקטוריה ברלין (גרמניה)0:1
30.06.2021האנזה רוסטוק (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)1:9
30.06.2021הארטברג (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)0:0
30.06.2021היידנהיים (גרמניה)אלטאך (אוסטריה)0:1
30.06.2021היימשטטן (גרמניה)מינכן 1860 (גרמניה)8:2
30.06.2021הלברשטאט (גרמניה)האלשר (גרמניה)6:0
30.06.2021המבורג (גרמניה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)0:1
30.06.2021ואשאש (הונגריה)קומארנו (סלובקיה)0:1
30.06.2021וולגר-גזפרום אסטרחן (רוסיה)פאקל וורונז' (רוסיה)2:1
30.06.2021ויטסה ארנהיים (הולנד)א.א.ק. אתונה (יוון)3:1
30.06.2021ויקטוריה (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)2:0
30.06.2021ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)0:2
30.06.2021ויקטוריה פלזן (צ'כיה)מרילה פריברם (צ'כיה)0:3
30.06.2021זלטה מורבצה (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)3:2
30.06.2021חימקי (רוסיה)פאקל וורונז' (רוסיה)1:0
30.06.2021חמי לייפציג (גרמניה)צוויקאו (גרמניה)7:1
30.06.2021טניס בורוסיה ברלין (גרמניה)מגדבורג (גרמניה)8:1
30.06.2021טפליצה (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)1:6
30.06.2021טרשינץ (צ'כיה)ז'ילינה 2 (סלובקיה)2:5
30.06.2021יופן (בלגיה)סריין (בלגיה)1:2
30.06.2021לגיה וארשה (פולין)לכיה גדנסק (פולין)2:3
30.06.2021לוצרן (שוויץ)קריינס (שוויץ)4:2
30.06.2021לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)2:1
30.06.2021לוקנוולדה (גרמניה)פיורסטנוולדה (גרמניה)1:5
30.06.2021לך פוזנאן (פולין)זגלביה לובין (פולין)1:3
30.06.2021מורה (סלובניה)וויבודינה (סרביה)1:1
30.06.2021מטאלאץ (סרביה)ווז'דובאץ (סרביה)0:1
30.06.2021מכלן (בלגיה)אוטרכט (הולנד)7:2
30.06.2021נאפטה לנדבה (סלובניה)אליומיני (סלובניה)2:3
30.06.2021נובי פאזאר (סרביה)רודאר פריידור (בוסניה והרצגובינה)0:0
30.06.2021סוזופול (בולגריה)פירין בלאגואבגרד (בולגריה)6:1
30.06.2021סוצ'י פ.צ. (רוסיה)קובאן קראסנודר (רוסיה)2:1
30.06.2021סטאל מלץ (פולין)פוסצ'ה (פולין)1:4
30.06.2021סטנדרד ליאז' (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)0:0
30.06.2021סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)טסקומה זלין (צ'כיה)1:1
30.06.2021סלובן ליברץ (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)1:3
30.06.2021סנט יוהאן (אוסטריה)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)5:0
30.06.2021סנט פולטן (אוסטריה)אויפשט (הונגריה)1:1
30.06.2021סנט. טרוידן (בלגיה)ליארסה (בלגיה)1:2
30.06.2021ספרטה פראג (צ'כיה)נירנברג-2 (גרמניה)1:4
30.06.2021ספרטק סובוטיצה (סרביה)רדניק סורדוליצה (סרביה)2:2
30.06.2021סרד (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)3:2
30.06.2021פארול קונסטנצה (רומניה)דאצ'יה מיובני (רומניה)0:1
30.06.2021פולה אש (לוקסמבורג)סארברוקן (גרמניה)1:2
30.06.2021פלאואן (גרמניה)מויזלוויצ (גרמניה)2:1
30.06.2021פרדוביצה (צ'כיה)מלאדה בולסלאב (צ'כיה)1:1
30.06.2021פרטיזן בלגרד (סרביה)קופר (סלובניה)0:3
30.06.2021פרנצווארוש (הונגריה)דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)0:1
30.06.2021צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)דינמו מוסקבה (רוסיה)4:0
30.06.2021צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)ארדה (בולגריה)1:3
30.06.2021קלאב ברוז' (בלגיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)1:2
30.06.2021קלסדורף (אוסטריה)אדמירה ווקר (אוסטריה)6:1
30.06.2021רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)נאפרדק קרושבץ (סרביה)0:0
30.06.2021רודאר (מונטנגרו)סלובודה טוזלה (בוסניה והרצגובינה)2:0
30.06.2021רייקה (קרואטיה)ז'ילינה (סלובקיה)2:2
30.06.2021רפרסוויל יונה (שוויץ)אראו (שוויץ)1:2
30.06.2021שאמורין (סלובקיה)זנוימו (צ'כיה)2:6
30.06.2021שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)2:0