Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 18.05.2021
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
איי פארו ליגה שנייה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אסטוניה ליגה שלישית
אסטוניה ליגת נשים
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלארוס ליגת המילואים
בלארוס ליגת נשים
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל סיארנסה
ברזיל פרנמבוקנו
ברית המועצםת ליגת העל
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
גרמניה בונדסליגה נשים
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
ד.קוריאה קיי ליג 3
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
וייטנאם ליגה שנייה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
טורקמניסטן ליגת המילואים
טיוואן ליגה ראשונה
טיוואן ליגת נשים
יוון ליגה עליונה
יוון סופר ליג 2
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
לטביה ליגה שנייה
ליטא ליגה עליונה
ליטא ליגה שניה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מונטנגרו ליגה שניה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו בוטולה פרו
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
ניגריה ליגת העל
ניקרגואה פרימרה
ניקרגואה פרימרה U20
סוריה ליגה עליונה
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
סרביה ליגה שניה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל פרימיירה ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צפון.מקדוניה ליגה עליונה
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסובו ליגה עליונה
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית
רוסיה ליגה שלישית. דרום
רוסיה ליגה שלישית. מערב
רוסיה ליגה שלישית. מרכז
רוסיה ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה ליגה שלישית. מזרח
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





15.05.202116.05.202117.05.2021  היום  19.05.202120.05.202121.05.2021
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו

   איטליה. סרייה א'
21:30לאציוטורינו 
   אנגליה. פרמיירשיפ
20:00מנצ'סטר יונייטדפולהאם 
20:00סאות'המפטוןלידס 
21:00ברייטוןמנצ'סטר סיטי 
22:15צ'לסילסטר 
   פורטוגל. פרימיירה ליגה
22:15טונדלהפאקוס פריירה 
   אנגליה. ליגה רביעית - פלייאוף - 1/2 גמר
22:15ניופורט קאונטיפורסט גרין 
   אנגליה. ליגה שלישית - פלייאוף - 1/2 גמר
20:00אוקספורד יונייטדבלקפול 
   אנגליה. קונפרנס
21:00סוליהאל מורסבארנט 
21:00רקסהאםנוטס קאונטי 
21:45אלדרשוטאיסטלי 
21:45ויימות'בורהם 
21:45יובילמיידןהד 


   אסטוניה. ליגה עליונה
לגיון טאליןטאמקה טרטו 
18:00קורסארהנרבה טראנס 
   אקוודור. סרייה א. שלב הראשון
טכניקואורנסה 2:1
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית A
אלווארדוטיגרה 1:1
00:00נואבה שיקגואסטודיאנטס דה ריו קוארטו 
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.3
17:30ייטאר וליקו טארנובומונטאנה 
20:00בוטב וראצהסלאביה סופיה 
   בוליביה. פרימרה
גואבירהאוריינטה פטרולרו 
   בלארוס. ליגת המילואים
15:00איסלוץ' (מילואים)ויטבסק (מילואים) 
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
20:00אולם 1846שטיינבך 
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
פ.צ. סאולאינצ'ון יונייטד 
13:30סובון פ.צ.פוהאנג סטילרס 
   דרום אפריקה. פרמייר ליג
בלק לאופרדסקייזר צ'יפס 
16:00בארוקהמילנו יונייטד 
16:00מורוקה סוולוססטלנבוש 
18:00ציפה יונייטדבלומפונטיין סלטיק 
   טורקיה. ליגה שנייה - פלייאוף - 1/2 גמר
18:00אלטינורדוסמסונספור 
   יוון. סופר ליג 2. שלב השני - פלייאוף.2
15:30טריקלהאפולון לריסה 
15:30פנהאיקידוקסה דרמאס 
15:30קראיסקאקיסאירפטרה 
   לטביה. ליגה עליונה
18:00דאוגבה ריגהספרטקס יורמאלה 
   מולדובה. ליגה עליונה
16:00זימברו קישינבדינמו אוטו 
18:00קודרומלסאמי אורחיי 
   מלזיה. ליגה עליונה
מלאקהקדאח 
פהאנגאוניברסיטה מארה 
קואלה לומפורדארול טקזים 
   סלובניה. ליגה עליונה
18:00אליומיניבראבו לובליאנה 
   ספרד. ליגה שנייה
20:00קרטחנהאלמריה 
22:30אלבסטהלוגו 
22:30פונפרדינהאספניול 
   סרביה. סופר ליגה
17:00באצ'קה טופולהאינדיז'ה 
17:00מאצ'ווה סבץזלאטיבור 
17:00צ`וקאריצ`קירדניק סורדוליצה 
19:05מלאדוסט לוקאניפרטיזן בלגרד 
   פינלנד. ליגה שנייה
18:30קלובי 04 הלסינקיאם. פי. מיקלי 
   פרגוואי. פרימרה. אפרטורה
נסיונלאולימפיה 1:2
   קזחסטן. סופרליגה
15:00אריסאקז'איק 
16:00קאיראטאקטובה 
18:00קיסראסטנה 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב השני - פלייאוף.1
20:30בוטושאניקלוז' 
   רוסיה. ליגה שלישית. בית 2
13:00זווזדה סט. פטרסבורגרודינה מוסקבה 
13:00זניט-2 סט. פטרסבורגטורפדו ולדימיר 
13:00לוקומוטיב-2 מוסקבהדינמו-2 מוסקבה 
15:00וולגה טברלוקי אנרגיה  
16:00דולגיה פרודיסמולנסק 
18:00מורוםלנינגרדץ 
   רוסיה. ליגה שלישית. בית 4
12:00אורנבורג 2אורל-2 יקטרינבורג 
13:00לאדה טוליאטיזניט איז'בסק 
16:00וולנה קוברנינוקריליה סובטוב 2 
16:00לאדה דימיטרובגראדקאמא''ז נברז'ניה צ'לני 
16:00נוסטה נובוטרואיצקצ'ליאבינסק 
   שבדיה. אלסבנסקן
19:30דגרפורסאורברו 
   שבדיה. ליגה שנייה
19:30גאיסטרלבורג 
19:30לנדסקרונהפלקנברג 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים