ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2021, אפריל

הולנד. ארדיביזה - עלייה/ירידה - שלב 3
אמן-אלמרה סיטי2:0
הולנד. ארדיביזה - פלייאוף הליגה האזורית - גמר
טוונטה אנסחדה-ספרטה רוטרדם1:1
פורטוגל. פרימיירה.ליגה - משחקי עלייה/ירידה
מאריטימו-אמדורה2:1
מונדיאל עד גיל 20 - מקומות 3-4
ישראל U20-דרום קוריאה U20
אוסטריה. בונדסליגה - פלייאוף הליגה האזורית - גמר
אוסטריה וינה-אוסטריה לוסטנאו1:1
אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
08:00סנט אולבנס-היום סיטי
09:00סאות' מלבורן-דנדנונג טאנדר
אוסטרליה. קווינסלנד אנ.פי.אל.
אולימפיק בריזביין-רדלנדס יונייטד
גולד גולד נייטס-איסטרן סברבס
06:00בריזביין רואר U21-גולד גולד יונייטד
09:15רושדייל רוברס-מורטון ביי יונייטד
איטליה. סרייה.ב' - פלייאוף - גמר
בארי-קליארי1:1
איי.פארו. ליגה.עליונה
איי.בי. ארגיר-פונגלאפיורדור
איסלנד. פרמייר.ליג. שלב הראשון
ה.ק. קופאווגור-וואלור
ויקינגור ריקיאוויק-פראם רייקיאוויק
קפלוויק-סטיארנן
איסלנד. ליגה.שלישית
האוקאר-גארדבאיר
טרוטור ווגאר-דאלוויק-רייניר
סינדרי-וולסונגור
פיארדאביגד / לייקניר-ויקינגור אולפסוויק
קיי.אפ.פיארדאביגד-הוטור / הוגין
קיי.וי-איי. אר. רייקיאוויק
אסטוניה. ליגה.עליונה
האריו לאאגרי-פיידה
לבאדיה טאלין-קאלב טאלין
נרבה טראנס-טאמקה טרטו
אסטוניה. ליגה.שניה
נומה יונייטד-פלורה U21
אקוודור. סרייה א. שלב הראשון
אורנסה-חוסה טראן
אמלק-גואלאסיו
גואיאקיל סיטי-ברצלונה גואיאקיל
דלפין-אוקוס
02:00 הסתייםאל נסיונל-דפורטיבו קואנקה1:3 (1:1)
ארגנטינה. סופרליגה. שלב הראשון
01:00 הסתייםפלטנסה קלאב אתלטיקו-טיגרה0:1 (0:0)
02:00 הסתייםבוקה ג'וניורס-לאנוס1:1 (1:0)
03:30 30'טליירס-ארסנל סרנדי0:1
ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
סנט לואיס סיטי-לוס אנג'לס גלאקסי
02:37 40'אורלנדו סיטי-קולורדו ראפידס0:0
02:37 64'אטלנטה יונייטד-די סי יונייטד1:2
02:37 66'מונטריול-מינסוטה0:3
02:37 61'ניו אינגלנד רבולושן-אינטר מיאמי0:3
02:37 63'פ.צ. טורונטו-נאשוויל0:1
02:37 65'שארלוט-סיאטל סאונדרס2:2
03:37 21'יוסטון דינמו-לוס אנג'לס פ.צ.0:1
03:37 21'קנזס סיטי וויזארדס-אוסטין0:1
03:37 21'שיקאגו פייר-קולאמבוס קריו0:0
04:37ריאל סולט לייק-ניו יורק סיטי
05:37וונקובר וויטקפס-סינסינטי
05:37סן חוסה אקואקס-פילדלפיה אוניון
בלארוס. ליגה.עליונה
אנרגטיק בגו מינסק-בלשינה בוברויסק
גומל-טורפדו ז'ודינו
בלארוס. ליגה.שנייה
אוסיפוביצ'י-אורשה
מולודצ'נו-וולנה פינסק
מקסליין ויטבסק-ז'ודינו יוז'נויה
סלונים-ניבה דולביזנו
בלארוס. ליגת נשים
גומל (נשים)-סמורגון (נשים)
ברזיל. סרייה א
אינטרנסיונל-ואסקו דה גמה
אמריקה מיניירו-אתלטיקו פרנאאנסה
גויאס-פלומיננזה
סאו פאולו-פלמייראס
פלמנגו-גרמיו
03:00 הפסקהבוטאפוגו ריו-פורטלזה0:1
ברזיל. סרייה.ב'
אוואי-בוטאפוגו ס''פ
ג'ובנטודה-טומבנסה
ויטוריה סלבדור-קריסיאומה
לונדרינה-מיראסול
פונטה פרטה-ספורט רסיפה
01:30 הסתייםסיארה-קלאב דה רגאטאס3:1 (1:1)
ברזיל. סרייה סי
אופראריו-אלאגואנו
אמזונס-מנאוס
אפרסידנסה-רמו
01:00 הסתייםוולטה רדונדה-בוטאפוגו פאראיבה0:1 (0:0)
ד.קוריאה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
גאנגוון-צ'ונבוק מוטורס
סוואן בלו ווינגס-אינצ'ון יונייטד
פ.צ. סאול-פוהאנג סטילרס
ד.קוריאה. קיי ליג 2
סאנגנם-סאול אי-לנד
10:00פוצ'ון 1995-צ'הונאן סיטי
10:00צ'הונג'ו-צ'ונאם דרגונס
ד.קוריאה. קיי ליג 3
אולסן סיטיזן-פחוצ'חון
יאנג'ו סיטיזן-פהאג'ו סיטיזן
קאנין סיטי-סיהין סיטיזן
דנמרק. ליגה.שלישית. שלב השני - פלייאוף.1
א.ב. קופנהאגן-קולדינג איי.אף
אסבירג-ב. 93 קופנהאגן
דנמרק. ליגה.רביעית. שלב השני - פלייאוף.2
סילקבורג קפום-אאורה
חוף.השנהב. ליגת.העל
אקדמיה אמאדו דיאלו-באפינג
יו.אס.סי. בסאם-אס.או.איי.
ליס ססנדרה-בואקה
מימוזאס-קורוגו
סטלה ד'אג'מה-דנגלה
ספורטינג גאניוא-אבנגורו
רסינג אביג'אן-סן פדרו
טוניסיה. ליגה.עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
בג'ה-ספאקסיין
בן קארדן- תטאווין
טורקיה. ליגה.שלישית - פלייאוף - 1/2 גמר
בודז'אספור 1928-איסקנדרון1:3
שאנלירפספור-ארזיג'אןספור2:3
טורקיה. גביע - גמר
פנרבחצ'ה-איסטנבול ב.ב.
יוון. סופר ליג 2 - דרום
א.א.ק.-2 אתונה-אפיסקופי
אולימפיאקוס-2-פנהאיקי
אירפטרה-אפולון סמירניס
פרודפטיקי-איליאופולי
קאליטאה-איגלאו
קיפיסיה-קלמטה
יפן. ליגה.עליונה
גמבה אוסקה-פ.צ. טוקיו
פ.צ. יוקוהמה-אורווה רד דיימונדס
קאווסאקי פרונטלה-סנפרצ'ה הירושימה
קשימה אנטלרס-שונאן בלמאר
08:00אלבירקס ניגטה-קיוטו סאנגה
10:00נאגויה גרמפוס-אוויספה פוקואוקה
יפן. ליגה.שנייה
אומיה ארדיג'ה-פוג'יידה
טספה קוסאצו-אויטה טריניטה
פאגיאמו אוקאימה-טוקיו וורדי
רואסו קומאמוטו-שימיצו אס-פולס
07:05וגאלטה סנדיי-גיובילו איוואטה
08:00בלאובליץ אקיטה-זביגן קאנזאבה
08:00מונטדיו יאמאגטה-איוואקי
08:00מטידה זלוויה-וי וורן נגסאקי
10:00ונטפורט קופו-ימאגוצ'י
10:00טוקושימה וורטיס-טוטיגי
10:00מיטו הוליהוק-ג'ף יונייטד
יפן. ליגה.שלישית
אימבארי-מצומוטו יאמגה
נאגנו פרסיירו-ריוקיו אוקינאווה
סגאמיהארה-מיאזקי
08:00אזול קלארו נומאזו-גיפו
08:00קאטאלר טויאמה-גאינארה טוטורי
09:00פוקושימה יונייטד-אוסקה
10:00גירוונץ קיטקיושו-נארה קלאב
10:00קמטמרה סנוקי-גרולה מוריאוקה
ליגה האלופות של אפריקה - פלייאוף - גמר
וידאד קזבלנקה-אל אהלי2:1
ליטא. ליגה.עליונה
ז'לגיריס וילנה-אליטיס אליטוס
ז'לגיריס קובנה-הגלמן
פוניבז'-טלשאי
ליטא. ליגה.שניה
ריעריאי 2-באברונגס
שאוליאי אפ.איי. 2-אקראנאס 2020
נורבגיה. ליגה.עליונה
אוד שיין-מולדה
אולסונד-טרומסה
בודה גלימט-האם-קאם
בראן-לילסטרום
האוגסונד-סאנדפיורד
וולרנגה-סטרומסגודסט
סטאבק-רוזנבורג
סרפסבורג 08-ויקינג
נורבגיה. ליגה.שניה
ברונה-אוסאנה
סאנדנס אולף-חיוד אולשטייווביק
פרדריקסטאד-סטארט
קונגסבינגר-ראנהיים
נורבגיה. ליגה.שלישית. בית 1
ארנדאל-נוטודן
פראם לרביק-בראטווג
נורבגיה. ליגה.שלישית. בית 2
טרומסדלן-לבנגר
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 1
אולרן 2-ליסקלוסטה
אוס-שדסמו
גנייסט-שטן
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 2
אידסוולד-ספיילקאלביק
חיוד-2 אולשטייווביק-הונפוס
פיורדה-ראופוס 2
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 4
מיונדאלן-2-ווינדביארט
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 5
סטרינדהיים-ודה גלימט 2
קריסטיאנסן 2-מושיואן
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 6
טרומסה 2-סקונלאן
מיולנר-ליורנסקרוג
קפו''ם-2 אוסלו-שרווי
ניגריה. ליגת.העל. פלייאוף עליון
אניימבה-ריברס יונייטד
סאנשיין סטארס-לובי סטארס
רמו סטארס-בנדל
סין. ליגה.שניה
דאנטון-סוצ'ז'ו דוניו
קינגדאו יות איילנד-שניאן אורבן
שה-ג'יאג'וואנג קונג פו-נאנג'ינג סטיט
סינגפור. ליגה.עליונה
בלסטיה חאלסה-טנצ'ונג פאגאר
דפמ''מ ברוניי-אלבירקס ניגטה
ספרד. ליגה.שלישית - עלייה - 1/2 גמר
קסטליון-לה קורוניה1:0
ריאל מדריד ב'-ברצלונה ב'4:2
פולין. ליגה.שנייה - פלייאוף - גמר
ל.ק.ס. נצצ'ה-פוסצ'ה
פולין. ליגה.שלישית - פלייאוף - גמר
אולשטין-מוטור לובלין
פורטוגל. ליגה.שנייה - עלייה/ירידה - גמר
בלננסש סאד-וילברדנסה1:1
פינלנד. ליגה.עליונה. שלב הראשון
א.ס. אאולו-אינטר טורקו
אילבס טמפרה-הונקה
ה.י.ק. הלסינקי-קיי.טי.פי קוטקה
וואאסה-קופס
לאהטי-האקה
מרייהמן-סיינאיון
פינלנד. ליגה.שנייה. שלב הראשון
אם. פי. מיקלי-אקנאס
גניסטאן-סיינאיון צעירים
יאפס-ז'יבסקילה
יארו-סאלפה סאלו
קיי פי וי קוקולה-קאפא הלסינקי
פינלנד. ליגה.שלישית - בית B
אספון פאלוסיאורה-פארגאס
גראנקולה-הונקה-2
פינלנד. ליגה.שלישית - בית C
או.טי.פי. אאולו-קוקולה
טי.פי 47 טורניו-או.אל.אס. אאולו
נרפס קראפט-הרקולס
רופס רובאניימי-קואופיון אלו
פרגוואי. פרימרה. אפרטורה
אולימפיה-רסינסטנסיה
טקוארי-סרו פורטניו
01:30 הסתייםספורטיבו טרינידנסה-נסיונל1:2 (0:1)
פרו. פרימרה. אפרטורה
אליאנזה אתלטיקו-ספורטינג קריסטאל
קוסקו-סזאר ואלחו
02:00 הסתייםמלגאר-בטנאסיונל1:2 (1:1)
04:00קרלוס מאנוצ'י-דפורטיבו טארמה
04:30אליאנסה לימה-דפורטיבו גרסילאסו
קולומביה. פרימרה א. אפרטורה - פיינל פור
03:30 29'דפורטיבו פאסטו-איטאגוי דטאירס0:0
קזחסטן. ליגה.שנייה
טוראן טורקיסטן-אריס
קירגיזסטן. ליגה.עליונה
קארה בלטה-אילבירס בישקק
קנדה. פרמייר.ליג
02:00פורג' האמילטון-פסיפיק
קרואטיה. ליגה.שלישית - משחקי עלייה/ירידה
זאגורץ-קרק
שבדיה. אלסבנסקן
א.י.ק סולנה-אלפסבורג
האקן-מיאלבי
יורגורדן-נורקופינג
סיריאוס אופסלה-גטבורג
שבדיה. ליגה.שנייה
א.פ.ק. אסקילסטונה-הלסינבורג
אסטרסונדס אפ.קיי.-אורגריטה
ברגה בורלנגה-לנדסקרונה
גאיס-ארברו
שבדיה. ליגה.שלישית. דרום
אנגלהולם-אטבידברג
וונרסבורג איי. אף.-אסקילסלינה
פלקנברג-אוסקרסהאמן
שבדיה. ליגה.שלישית. צפון
ואסאלונד-אומאה אפ.קיי.
סנדוויקנס IF-סולנטונה
פיטאו-סילביה
שבדיה. ליגה.רביעית. דרום גוטלנד
נוסאביו-מאלמה אי.אפ.קיי.
רוסנגורד-בלקן
שבדיה. ליגה.רביעית. דרום סוואלנד
אסיריסקה-ארמייסקה סיריאנסקה
האנינגה-סיוריאנסקה
סלייפנר-רוגסבדס
סמדבי-קרלסלונד
שבדיה. ליגה.רביעית. מערב גוטלנד
פרולונדה-קוידינג
שבדיה. ליגה.רביעית. צפון
נוטביקנס-אסטרסונד אי.אפ.קיי.
סטורפורס-איטרהוגדלס
שבדיה. ליגה.רביעית. צפון גוטלנד
גאוטיוד-קרלסטד אפ.בט. קיי.
נורדוורמלנד-טורשלאנדה
שבדיה. ליגה.רביעית. צפון סוואלנד
אנסקדה-קונסנגן
יירפלה-הודיסקבל
פראנקה-סקילייבו

© 2006-2023 Copyright: ligot.net