Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 09.06.2023

גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית A
הסתייםפלמנגו-ראסינג קלאב1:2 (0:1)
גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית B
הסתייםמטרופוליטנוס-אינדפנדיינטה מדלין1:0 (0:0)
גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית H
הסתייםאולימפיה-אתלטיקו נאסיונל0:3 (0:1)
אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
20:00אוניון גורטן-וויץ
20:00אלרהייליגן-פקלאמרט
20:00באד גלאיכנברג-לאסק-2 לינץ
20:00טרייבך-דויצ'לאנדסברגר
20:00לאובן-וולסברגר-2
20:00ס.וו. ריד 2-סנט אנה
20:00קלסדורף-קלגנפורט
אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
12:30 הסתייםפורט מלבורן שארקס-גרין גאלי3:1 (0:1)
13:30 87'אוקלי קנוס-הלדלברג יונייטד1:4
איי.פארו. ליגה שנייה
21:00ויקינגור-2 גוטה-הויביק
21:15אייץ'.בי.-2 תורשבאן-בי 36 תורשבאן ב'
21:30סטריימור-2-רונאביק
איסלנד. ליגה שנייה
22:15אגיר-אקראנס
אירלנד. פרמייר ליג
21:45דרוהדה יונייטד-סנט פטריק אתלטיק
21:45דרי סיטי-בוהמיאנ דבלין
21:45קורק סיטי-דאנדלק
21:45שלבורן-סליגו רוברס
22:00שמרוק רוברס-יו סי די דבלין
אירלנד. ליגה שנייה
21:45ווטרפורד-בריי וונדררס
21:45ווקספורד-גאלווי יונייטד
21:45טריטי יונייטד-קוב רמבלרס
21:45לונגפורד טאון-פין הארפס
21:45קרי טראלי-אטלון
ארגנטינה. סופרליגה. שלב הראשון
21:30ברקאס סנטרל-רוסאריו סנטראל
ברזיל. סרייה סי
הסתייםאלאגואנו-מנאוס1:2 (0:0)
הסתייםאפרסידנסה-ברוסקי2:0 (0:0)
הסתייםפיגוורנסה-איפרנגה ארשין0:2 (0:1)
גאורגיה. ליגה שנייה
גאנג'י-קולחתי 1913 פותי
קולחתי חובי-ו.י.ט. ג'ורג'יה טביליסי
16:00לוקומוטיבי טביליסי-מראני טביליסי
16:00מראני מרטבילי-דינמו-2 טביליסי
18:00ספאארי-סיוני בולניסי
גביע הסודאמריקנה. שלב הבתים - בית A
הסתייםסזאר ואלחו-מגלנס2:3 (1:2)
גביע הסודאמריקנה. שלב הבתים - בית B
הסתייםדאנוביו-הורקאן0:1 (0:0)
גביע הסודאמריקנה. שלב הבתים - בית C
הסתייםאוריינטה פטרולרו-טקוארי3:1 (2:0)
גביע הסודאמריקנה. שלב הבתים - בית D
הסתייםסאו פאולו-דפורטס טולימה0:5 (0:3)
גביע הסודאמריקנה. שלב הבתים - בית G
הסתייםגויאס-חימנסיה לה-פלאטה0:0 (0:0)
הסתייםסנטה פה-אוניברסיטריו לימה0:2 (0:1)
גביע הסודאמריקנה. שלב הבתים - בית H
הסתייםסן לורנסו דה אלמגרו-פלסטינו0:0 (0:0)
ד.קוריאה. קיי ליג 3
13:00 הסתייםפוסאן טרנספורטשן-קיונג'ו אנרגיה גרעינית2:2 (1:1)
דנמרק. ליגה שלישית. שלב השני - פלייאוף.2
20:00ה.י.ק. הלרופ-פרם קופנהאגן
וייטנאם. ליגה שנייה
12:00 הסתייםבונג דה היואה-פי.וי.אפ קאנ''ד0:2 (0:0)
12:00 הסתייםבין טואן-פו דונג0:1 (0:0)
13:00 הסתייםקואנג נאם-לונג אן0:2 (0:1)
לטביה. ליגה עליונה
18:00ואלמייראס-ריגה פ.צ.
18:00מטא לו ריגה-ריגה פוטבולה סקולה
19:00לייפיה-אוליינה
ליטא. ליגה שניה
19:00יאנובה-אקאדמיה לאומית קובנה
19:00נפטונאס קלייפדה-נווז'יס
מלזיה. ליגה עליונה
15:15פהאנג-נגרי סמבילאן
16:00טרנגאנו-דארול טקזים
מצרים. ליגת העל
20:00אל אהלי-א-זמאלכ
20:00אל איטיחאד אל איסקנדרי-בנק של מצרים
נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
19:00סלאהל-מאדלה
20:00ברמנס-ביארג
ניגריה. ליגת העל. פלייאוף עליון
16:00ריברס יונייטד-בנדל
18:30לובי סטארס-רמו סטארס
21:00סאנשיין סטארס-אניימבה
סין. ליגה עליונה
12:30 הסתייםהנן סונשאן לונמן-ג'ג'יאנג גרינטאון2:2 (1:0)
14:35 39'דליאן פרו-בייג'ין גואן0:1
14:35 39'ווהאן סאנצזן-שנדונג טאישאן0:1
14:35 39'מייצ'ז'או חאקה-קנגז'ו0:1
14:35 40'שנחאי פורט-ננטונג צז'יון1:0
פינלנד. ליגה שלישית - בית B
19:00אילבס 2 טמפרה-פאלו ראומה
19:00טמפרה יונייטד-אילבס קיסאט
20:00אטלנטיס-היס אקאטמיה
קזחסטן. ליגה שנייה
15:00 15'אקיבסטוז-חאן טנגרי1:1
15:00 12'טורקיסטן-אונטוסטיק1:1
17:00אקטובה 2-קיראן
שבדיה. אלסבנסקן
20:00האמרבי-ברומאפויקארנה
שבדיה. ליגה שלישית. דרום
20:00טורנס-אריאנה מאלמה
שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
20:00נסשיו-טורד
שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
20:00סטנונגסונדס-הרסטאדס

© 2006-2023 Copyright: ligot.net