ligot.net - כדורגל של וויילס 2022/2023, גמר










ישראל. ליגה לאומית. שלב הראשון
19:30איחוד בני שפרעם-הפועל כפ''ס
19:30בני-יהודה-מכבי הרצליה
19:30הפועל נוף הגליל-עירוני ק''ש
19:30עירוני ראשל''צ-הפועל אום אל פחם
19:30עירוני רמה''ש-סקציה נס ציונה
ישראל. ליגה א'. דרום
15:45מכבי שעריים-הפועל הרצליה
16:00נורדיה ירושלים-הפועל בקעת הירדן
16:30עירוני מודיעין-הפועל מרמורק
17:00הפועל כפר-שלם-שמשון כפר קאסם
19:00מ.ס. דימונה-קרית מלכי
19:30מכבי יבנה-שמשון ת''א
19:45הפועל לוד-ירמיהו חולון
20:00מכבי אשדוד-א.ס.אשדוד
ישראל. ליגה א'. צפון
הפועל בני זלפה-צעירי א.א. פאחם
הפועל כפר-קנא-הפועל בועיינה
16:00הפועל כאוכב-מ.ס. קרית ים
16:00הפועל מגדל העמק-מ.ס. טירה
16:00מכבי אחי-נצרת-צעירי טייבה
16:00מכבי נוג'ידאת אחמד-צעירי כפר-קנא
17:15עירוני נשר-באקה אל גרביה
19:45מכבי אתא ביאליק-הפועל.רעננה
ישראל. ליגה ב'. דרום - בית A
א.כ. המכתש גבעתיים-הכח ר''ג
ישראל. ליגה ב'. דרום - בית B
מכבי קרית גת-מ.כ. הפ' ערערה בנגב
ישראל. ליגה ב'. צפון - בית A
מ.כ. שפרעם-עירוני בני כאבול
מכבי אחווה שעב-אהלי טמרה
ישראל. ליגה ב'. צפון - בית B
איחוד בני כפר קרע-מכבי אחי-איכסל
הפועל קלנסווה-מכבי אחווה פרדיס
ישראל. ליגת העל לנוער
הפועל באר שבע (נוער)-בני-יהודה (נוער)
הפועל חדרה (נוער)-הפועל ת''א (נוער)
הפועל כפ''ס (נוער)-בני.סכנין (נוער)
הפועל ק''ש (נוער)-מכבי.חיפה (נוער)
הפועל רמה''ש (נוער)-הפועל ראשל''צ (נוער)
הפועל רעננה (נוער)-הפועל חיפה (נוער)
מכבי נתניה (נוער)-מ.ס.אשדוד (נוער)
מכבי.פ''ת (נוער)-מכבי.ת''א (נוער)
איטליה. סרייה.א'
19:30מונצה-בולוניה
19:30פרוסינונה-פיורנטינה
21:45גנואה-רומא
בלגיה. ארסטה.קלאסה.א. שלב הראשון
19:30ר.וו.ד.מ. 47-יוניון סנט. גיל
21:45קלאב ברוז'-ראסינג גנק
גביע.ליברטדורס - חצי.גמר
הסתייםפלומיננזה-אינטרנסיונל2:2
הולנד. ארדיביזה
21:00אלקמאר-הראקלס אלמלו
טורקיה. סופרליג
20:00פנרבחצ'ה-איסטנבול בשאקשהיר
ספרד. לה.ליגה
20:00גרנדה-בטיס
20:00סלטה ויגו-אלאבס
22:30אוסאסונה-אתלטיקו מדריד
פורטוגל. פרימיירה.ליגה
22:15אמדורה-בראגה
ברזיל. סרייה א
הסתייםסאו פאולו-קוריטיבה1:2 (1:2)
אוזבקיסטן. פרמייר.ליג
15:00אולימפיק טשקנט-נסאף קארשי
17:00נאוובאחור נמנגאן-טורון
17:00פחטאקור טשקנט-אלמאליק
אזרבייג'ן. ליגה.שנייה
14:00זאגטלה-מ.ו.י.ק. באקו
14:30אימישלי-שמאחי
איחוד.האמירויות. ליגה.עליונה
16:20האטה-אל נאסר דובאי
19:00שארג'ה-אל עין
איסלנד. פרמייר.ליג. שלב השני - פלייאוף.1
22:15וואלור-בריידבליק
22:15ויקינגור ריקיאוויק-אף. אייץ'.
22:15סטיארנן-קיי. אר. רייקיאוויק
איסלנד. פרמייר.ליג. שלב השני - פלייאוף.2
19:15אקוריירי-איי. בי. וי.
22:15ה.ק. קופאווגור-פילקיר
22:15פראם רייקיאוויק-קפלוויק
אל.סלבדור. פרימרה. אפרטורה
הסתייםפאס-דראגון0:1 (0:1)
אלבניה. ליגה.עליונה
16:00לאצ'י-דינמו טירנה
אלבניה. ליגה.שנייה
16:00אפולוניה פייר-בורלי
16:00ביליס-קוראבי פשקופי
16:00בסה קאבייה-אלבסאני א.פ.
16:00וורה-טומורי
16:00לושניה-פלאמורטני וליורה
אסטוניה. ליגה.שניה
17:00אלבה-פאידה U21
17:00נומה יונייטד-ויימסי
17:00פלורה U21-לגיון טאלין
20:00קוהטלה יארווה-טאלין
ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
הסתייםפילדלפיה אוניון-פ.צ. דאלאס1:1 (1:1)
הסתייםקולורדו ראפידס-וונקובר וויטקפס2:2 (1:0)
ארמניה. פרמייר.ליג
14:00אורארטו-בי.קיי.אם.איי. ירוואן
בולגריה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
15:30ייטאר וליקו טארנובו-פירין בלאגואבגרד
18:00קרומובגרד-ארדה
20:30צסק''א סופיה-לוקומוטיב סופיה
בולגריה. ליגה.שנייה
17:00דוברוג'ה-ספרטק וארנה
17:00ספטמברי סופיה-מריצה פלובדיב
17:00ראזגרד-2-ספורטיסט סווגה
בוסניה. גביע - שלב.ה32
20:00סלובודה טוזלה-ז'לייזניצ'אר סראייבו
בחריין. ליגה.עליונה
19:00אל נאז'מה-אל שבאב
19:00מנאמה-אל האלה
גאורגיה. ליגה.עליונה
14:30סמגורלי-סמטרדיה
17:00טלאווי-דילה גורי
19:00טורפדו קוטאיסי-דינמו בטומי
גביע.הסודאמריקנה - 1/2 גמר
הסתייםליגה דה קיטו-דפנסה וחוסטיסיה0:3
גיברלטר. ליגה.עליונה. שלב הראשון
22:00סנט ג'וזפס-לינקולן רם אימפס
גרמניה. אזורית באיירן
19:00אלאספורט מינךן-וורצבורגר קיקרס
דנמרק. גביע - שלב.ה32
19:00קולדינג איי.אף-נורשלן
20:00ניקוביןג-אורהוס
הודו. סופר ליגה
17:30אודישה-מומבאי סיטי
הונגריה. ליגה.שנייה
20:45בודפשט הונבד-בודפוקי
יוון. ליגה.עליונה. שלב הראשון
17:30פאנסראיקוס-יואנינה
20:30אסטרס טריפוליס-פנאתינייקוס
21:00א.א.ק. אתונה-אטרומיטוס אתונה
לבנון. ליגה.עליונה. שלב הראשון
16:00ראסינג ביירות-אל ניימק
16:30אל אנסאר ביירות-אל אהד ביירות
ליטא. ליגה.עליונה
19:00ז'לגיריס קובנה-אליטיס אליטוס
מצרים. ליגת.העל
16:00אל מסרי-פארקו
19:00אל איסמאעילי-אל איטיחאד אל איסקנדרי
מקסיקו. ליגה.שנייה. אפרטורה
הסתייםאוחקה-דוראדוס0:4 (0:2)
הסתייםמרידה-טפאטיטלאן1:5 (1:2)
06:05 הסתייםסלאיה-קנקון0:1 (0:1)
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 3
19:00ויקינג 2-מאדלה
נורבגיה. גביע - חצי.גמר
20:00וולרנגה-בודה גלימט
ניקרגואה. פרימרה. אפרטורה
הסתייםאוקוטל-מנגואה2:3 (0:2)
הסתייםמסצ'אפה-דיריאנגן1:2 (1:0)
סלובניה. ליגה.עליונה
18:30מריבור-רדומלה
21:15אולימפיה-קופר
סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
17:30צ`וקאריצ`קי-מלאדוסט לוקאני
19:30ווז'דובאץ-וויבודינה
פולין. אקסטראקלסה
21:00לך פוזנאן-רקוב צ'נסטוחובה
פולין. גביע - שלב הראשון
פוגון שצ'צ'ין 2-פולוניה ביטום
19:00טיכי-ויסלה פלוק
20:00קוטביצה קולוברזג-ל.ק.ס. נצצ'ה
22:00ויסלה קראקוב-לכיה גדנסק
פורטוגל. גביע הליגה. שלב הבתים - בית A
22:15קאסה פיאה-נאסיונל מדיירה
פינלנד. ליגה.שלישית - בית B
18:30אילבס 2 טמפרה-היס אקאטמיה
פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
הסתייםליברטאד-אולימפיה0:4 (0:3)
פרו. פרימרה. קלאוסורה
21:00קומרסיו-בטנאסיונל
קאטר. ליגה.עליונה
18:00אל-סאד-אל-גאראפה
20:00אל מארחיה-א-דוחייל
20:00אל-ערבי-קאטר
קירגיזסטן. ליגה.עליונה
13:30טאלאנט בישקק-אלדייר
13:30מוראס יונייטד-אלאי אוש
רומניה. גביע. שלב הבתים - בית B
16:15סי.אס.איי. סטיאווה בוקרשט-אוניברסיטטה קלוז'
18:30אלכסנדריה-קלוז'
21:00בוטושאני-ראפיד בוקרשט
שבדיה. ליגה.שנייה
20:00אורגריטה-גאיס
20:00ארברו-אוטסיקטן
20:00טרלבורג פ.פ.-יונקופינג סודרה
20:00סונדסוואל-הפלה
שוויץ. סופרליג. שלב הראשון
21:30באזל-לוצרן
21:30סטאד לוזאן אושי-איוורדון






© 2006-2023 Copyright: ligot.net