ligot.net - כדורגל קרואטי, ליגה.עליונה 2022/2023, עונה סדירה










ישראל. ליגת.העל. שלב הראשון
בני ריינה-בית''ר.ירושלים
הפועל חדרה-הפועל חיפה
הפועל קטמון ירושלים-מכבי נתניה
הפועל.פתח תקווה-הפועל באר שבע
מ.ס.אשדוד-מכבי פתח תקווה
ישראל. ליגה א'. דרום
א.ס.אשדוד-עירוני מודיעין
ישראל. ליגה ב'. דרום - בית A
הפ' כ. קאסם שועאע-הפועל מחנה יהודה
ישראל. ליגה ב'. צפון - בית A
אהלי טמרה-בני הגולן והגליל
הפועל בני בענה-מכבי עירוני יפיע
הפועל עירוני עראבה-מכבי ע. טמרה
ישראל. ליגת העל לנוער
בני-יהודה (נוער)-הפועל ק''ש (נוער)
בני.סכנין (נוער)-מכבי.פ''ת (נוער)
הפועל חיפה (נוער)-הפועל חדרה (נוער)
הפועל ראשל''צ (נוער)-הפועל באר שבע (נוער)
הפועל ת''א (נוער)-הפועל רמה''ש (נוער)
מ.ס.אשדוד (נוער)-הפועל רעננה (נוער)
מכבי.חיפה (נוער)-הפועל כפ''ס (נוער)
מכבי.ת''א (נוער)-מכבי נתניה (נוער)
איטליה. סרייה.א'
לאציו-מונצה
מילאן-ורונה
סאסואולו-יובנטוס
אנגליה. פרמייר.ליג
ברנטפורד-אברטון
ברנלי-מנצ'סטר יונייטד
לוטון-וולבס
מנצ'סטר סיטי-נוטינגהאם פורסט
קריסטל פאלאס-פולהאם
בלגיה. ארסטה.קלאסה.א. שלב הראשון
אנדרלכט-קלאב ברוז'
אנטוורפ-ר.וו.ד.מ. 47
גנט-יופן
מכלן-ליובן
סרקל ברוז'-יוניון סנט. גיל
ראסינג גנק-סנט. טרוידן
שרלרואה-קורטרייק
גרמניה. בונדסליגה
אאוגסבורג-מיינץ
באיירן מינכן-בוכום
בורוסיה דורטמונד-וולפסבורג
בורוסיה מינשנגלדבאך-ר.ב. לייפציג
ורדר ברמן-פ.צ. קלן
יוניון ברלין-הופנהיים
הולנד. ארדיביזה
אלמרה סיטי-פ.ס.וו. איינדהובן
הירנביין-אקסלסיור רוט.
וולנדאם-הראקלס אלמלו
ניימיכן-אוטרכט
טורקיה. סופרליג
איסטנבול בשאקשהיר-גלאטסראיי
אנטליספור-סמסונספור
פנדיקספור-קרגיומריוק
ריזספור-סיבאספור
ספרד. לה.ליגה
אוסאסונה-סביליה
אלמריה-ולנסיה
ברצלונה-סלטה ויגו
ג'ירונה-מאיורקה
סקוטלנד. פרמיירשיפ. שלב הראשון
אברדין-רוס קאונטי
דאנדי-קילמרנוק
היברניאן-סנט ג'ונסטון
ליבינגסטון-סלטיק
סנט מירן-הארטס
ריינג'רס-מאת'רוול
פורטוגל. פרימיירה.ליגה
אסטוריל-ויזלה
מוריירנסה-פרנסה
פורטו-ג'יל ויסנטה
קאסה פיאה-גימארייש
צרפת. ליגה 1
ברסט-ליון
נאנט-לוריינט
ארגנטינה. סופרליגה. שלב השני
בוקה ג'וניורס-לאנוס
חימנסיה לה-פלאטה-רוסאריו סנטראל
ברזיל. סרייה א
02:00 הסתייםקורינתיאנס-בוטאפוגו ריו0:1 (0:0)
אוזבקיסטן. פרמייר.ליג
אלמאליק-מטאלורג בקבאד
אנדיג'ן-נאוובאחור נמנגאן
אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
אוסטריה קלגנפורט-אוסטריה לוסטנאו
טירול וואטנס-וולסברגר
רד בול זלצבורג-בלאו-וייס לינץ
אוסטריה. ליגה.שנייה
ברגנץ-ס.וו. ריד
גראזר-ליפרינג
וינה 1894-דורנבירן
אוסטריה. ליגה.שלישית. מזרח
דונאופלד וינה-ט.וו.ל. אלקטרה
ויקטוריה-קאראבך וינה
לאובנדורף-ראפיד-2 וינה
אוסטריה. ליגה.שלישית. מערב
בישופסהופן-דורנבירנר
הואנמס-אוסטריה זלצ.
מיוץ זילץ-אלטאך-2
קופשטיין-וולפורט
ראנקוואל-סנט יוהאן
אוסטריה. ליגה.שלישית. מרכז
א.ס.ק. קלגנפורט-פויטסברג
סנט אנה-וואלרן
אוקראינה. ליגה.עליונה
וורסקלה פולטבה-קריוובס קריבוי רוג
פוליסיה ז'יטומיר-מינאי
רוך לביב-שאחטאר דונייצק
אוקראינה. ליגה.שנייה - בית A
דונייבצי-ניבה בוזובה
וולוצ'ינסק-פריקרפטייה איבנו-פרנקובסק
מטליסט חרקוב-חוסט
ניבה טרנופול-קרפאטי לביב
אוקראינה. ליגה.שנייה - בית B
גורניאק-ספורט-אינגולץ
ויקטוריה סומי-ליבי ברג
מ.ס. פולטבה-צ'רניגוב
מטאלורג זפורוז'יה-דינאז וישהורוד
קרמן קרמנצ'וג-מריאופול פ.ס.ק.
אוקראינה. ליגה.3
טראסיבקה-קודריבקה
טרוסטיאנץ-קרפטי-2 לבוב
מטאלורג-2 זפורוז'יה-זביאגל
צ'איקה-רוך לביב 2
קרמן-2 קרמנצ'וג-סקאלה סטריי 1911
ריאל פארמ-דרוז'בה מיריבקה
אוקראינה. נוער
זוריה U19-דניפרו 1 U19
ל.נ.ז. צ'רקאסי U19-דינמו קייב U19
מטליסט 1925 חרקוב U19-קולוס קובליבקה U19
אזרבייג'ן. ליגה.עליונה
נפטצ'י באקו-זיריה
סומגאיט-טוראן טובוז
איחוד.האמירויות. ליגה.עליונה
אל איתיחאד קאלבה-אל-ג'זירה
אל חאליג' חור פקאן-אמירייטס
אל נאסר דובאי-שארג'ה
אל עין-אג'מאן
איטליה. סרייה.ב'
ברשיה-ונציה
טרנאנה-סודטירול
מודנה-לקו
ספציה-רג'יו אודייס
פראלפיסלו-פיזה
קרמונזה-אסקולי
איטליה. סרייה.סי1. ג'ירונה B
אנטלה-ארצו
אנקונה-מטליקה-יובנטוס נקסט ג'ן
גוביו-ויס פזארו
ספאל-לוקזה
פונטדרה-רקנאטסה
פרמנה-צ'זנה
רימיני-פרוג'יה
איי.פארו. ליגה.שנייה
בי-68 טופטיר ב'-סקאלה
ויקינגור-2 גוטה-בי 71 סנדוי
סטריימור-2-הויביק
אינדונזיה. ליגה.עליונה
בהאיאנגקארה-פרסיב
פרסיבאיה-ארמה מלנג
פרסיקאבו 1973-פרסיק קדירי
איסלנד. פרמייר.ליג. שלב השני - פלייאוף.2
איי. בי. וי.-פראם רייקיאוויק
אלבניה. ליגה.עליונה
וולאזניה שקודר-טאוטה דורס
סקנדרבאו קורצ'ה-קוקס
רוגוז'ין-לאצ'י
אלבניה. ליגה.שנייה
אלבסאני א.פ.-אפולוניה פייר
בורלי-לושניה
טומורי-קאסטריריוטי קרויה
לוזי-ביליס
פלאמורטני וליורה-וורה
קוראבי פשקופי-בסה קאבייה
אלג'יריה. ליגת.העל
אוראן-סאורה
ביסקרה-סוף אל-ואד
בלואיזדאד-מאגרה
סטיף-אל ביאד
16:00או.ס.מ אלג'ר-חנשלה
אנגליה. צ'מפיונשיפ
איפסוויץ'-בלקבורן
ווסט ברומיץ'-מילוול
לידס-ווטפורד
לסטר-בריסטול סיטי
מידלסברו-סאות'המפטון
סוואנסי-שפילד וונסדיי
פלימות'-נוריץ'
רוטרהאם-פרסטון
אנגליה. ליגה.שלישית
אוקספורד יונייטד-אקסטר סיטי
בארטון-פליטווד טאון
בולטון-פיטרבורו יונייטד
בלקפול-רדינג
בריסטול רוברס-וויגן
לייטון אוריינט-שרוסברי טאון
נורתהאפטון-בארנסלי
פורטסמות'-לינקולן סיטי
צ'לטנהאם-סטיבנג'
צ'רלטון-וויקומב וונדרס
קיימברידג' יונייטד-פורט וייל
קרלייל-דרבי
אנגליה. ליגה.רביעית
גרימסבי-קרולי טאון
דונקאסטר-גיליגהאם
הארוגייט טאון-סולפורד סיטי
וולסול-ווימבלדון
טרנמר-אקרינגטון
מורקאם-סווינדון טאון
מנספילד-ברואו
נוטס קאונטי-פורסט גרין
ניופורט קאונטי-ברדפורד
סאטון-מילטון קיינס
סטוקפורט-רקסהאם
קרו אלכסנדרה-קולצ'סטר
אנגליה. קונפרנס
אולדהאם-אוקספורד סיטי
אולטרינהם-אבספליט יונייטד
איסטלי-קידרמינסטר
בארנט-האליפקס טאון
בורהם-אלדרשוט
גייטסהד-מיידןהד
דג & רד-הארטפול
דורקינג-רוצ'דייל
ווקינג-יורק סיטי
סאותנד-פיילד
סוליהאל מורס-ברומלי
צ'סטרפילד-וולדסטון
אנגליה. קונפרנס.2. דרום
אוולי-בריינטרי
איסטבורן-וולינג
בת' סיטי-דובר
דרטפורד-טומבריג'
המל-טורקי
המפטון-יוביל
ויימות'-צ'יפנהם טאון
טונטון-האבנט אנד ווטרלוביל
טרורו-ווסטון-סופר-מארה
מיידסטון יונייטד-וורת'ינג
פרנבורו-סלאו
צ'למספורד סיטי-סנט אולבאנס
אנגליה. קונפרנס.2. צפון
באקסטון-ספנימור
בוסטון יונייטד-צ'סטר
בלית' ספרטנס-אלפרטון טאון
ברקלי טאון-קרזון
דרלינגטון-גלוסטר
הרפורד יונייטד-בישופס
וורינגטון טאון-קינגס לין
סאות'פורט-טמוורת
פארסלי סלטיק-באנברי יונייטד
פיטרבורו ספורטס-סאות' שילדס
צ'ורלי-סקאנטורפ
ראשל אולימפיק-סקרבורו אתלטיק
אנגליה. פרמייר ליג (צעירים)
ברייטון U21-ניוקאסל U21
מנצ'סטר יונייטד U21-ארסנל U21
אנדורה. ליגה.עליונה
סנטה קולומה-אתלטיק אסקלדס
אסטוניה. ליגה.עליונה
לבאדיה טאלין-קורסארה
נומה קאליו טאלין-טאמקה טרטו
נרבה טראנס-האריו לאאגרי
פיידה-וואפרוס פרנו
אסטוניה. ליגה.שניה
טאלין-פלורה U21
קוהטלה יארווה-טאבאסאלו
אקוודור. סרייה א. שלב השני
אוניברסידאד קטוליקו קיטו-גואלאסיו
אמלק-מושוק רונה
דלפין-גואיאקיל סיטי
03:00 הסתייםליגה דה קיטו-אורנסה0:1 (0:0)
ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית A
אגרופקואריו-פלנדריה
אול בויס-אלמיראנטה בראון
אלמגרו-אלווארדו
אסטודיאנטס דה ריו קוארטו-דפנסורס דה בלגראנו
גיז'רמו בראון-סן מרטין דה סן חואן
טמפרלי-פטרונטו
נואבה שיקגו-דפורטיבו מורון
סן טלמו-חימנסיה מנדוסה
סן מרטין דה טוקומן-אתלטיקו גואמס
ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית B
אטלנטה-פרו קאריל אוייסטה
אלדוסיבי-וויליה דלמינה
דפורטיבו מאיפו-דפורטיבו מדרין
טריסטן סוארס-חימנסיה חוחוי
מיטרה-בראון דה אדרוגה
צ'אקאריטה ג'וניורס-קילמס
צ'אקו פור אוור-אסטודיאנטס דה קאסרוס
ראסינג קורדובה-דפורטיבו רייסטרה
03:10 הסתייםריוודביה-אתלטיקו רפאלה1:2 (1:1)
ארמניה. ליגה.שנייה
שירק-2 גיומרי-בי.קיי.אם.איי. 2
בולגריה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
ארדה-חבאר
לבסקי סופיה-ייטאר וליקו טארנובו
לוקומוטיב פלובודיב-סלאביה סופיה
בולגריה. ליגה.שנייה
בדין וידין-סטרומסקה
בלסטיסה פטריץ'-דוברוג'ה
יאנטרה גברובו-צ'רנומורץ באלצ'יק
ספורטיסט סווגה- ליטקס לובץ'
צ'רנומורץ 1919 בורגאס-מונטאנה
צסק''א-2 1948 סופיה-ראזגרד-2
בוסניה. ליגה.עליונה
גוסק-איגמן
וולז' מוסטאר-סלוגה
טוזלה סיטי-בוראץ באניה לוקה
בחריין. ליגה.עליונה
אל האלה-בוסאיטין
אל ריפה-אל נאז'מה
בלארוס. ליגה.עליונה
נמאן הורודנה-דינמו ברסט
סלוצק-טורפדו ז'ודינו
שחטיור סליהורסק-דינמו מינסק
בלארוס. ליגה.שנייה
אוסטרובץ-אורשה
מולודצ'נו-אוסיפוביצ'י
מקסליין ויטבסק-בומפרום
סלונים-וולנה פינסק
בלגיה. ארסטה.קלאסה.ב
אוסטנדה-ראסינג גנק U23
בוורן-ליאז'
לומל יונייטד-פרנקס בוריינס
ליירסה קמפנזונן-בירסחוט אנטוורפן
סריין-אנדרלכט U23
קלאב ברוז' U23-סטנדרד ליאז' U23
ברזיל. סרייה.ב'
קלאב דה רגאטאס-גואראני קמפיאס
01:00 הסתייםפונטה פרטה-מיראסול3:0 (1:0)
03:30 הסתייםאיטואנו-ויטוריה סלבדור2:0 (1:0)
03:30 הסתייםאתלטיקו גויאניאנסה-קריסיאומה1:3 (0:0)
ברזיל. סרייה סי. פלייאוף עליון - בית B
סן ז'וזה-סן ברנרדו
ברזיל. סרייה סי. פלייאוף עליון - בית C
בוטאפוגו פאראיבה-פאיסאנדו
גאורגיה. ליגה.עליונה
סמטרדיה-גאגרה
שוקורה כובולתי-טורפדו קוטאיסי
גאורגיה. ליגה.שנייה
סיוני בולניסי-ספאארי
גיברלטר. ליגה.עליונה. שלב הראשון
לייונס גיברלטר-סנט ג'וזפס
מנצ'סטר 62-גלסיס יונייטד
גרמניה. בונדסליגה 2
בראונשויג-נירנברג
גרוטר פורט-קרלסרוהה
ווהן-אלברסברג
סנט פאולי-שאלקה-04
גרמניה. ליגה.3
האלשר-מינכן 1860
וורל-בורוסיה-2 דורטמונד
ויקטוריה קלן-דואיסבורג
יאן רגנסבורג-סנדהאוזן
סארברוקן-וואלדהופ
פרויסן מיונסטר-לובק
גרמניה. אזורית צפון
דרוכטרזן אסל-אולדנבורג 1897
הולשטיין קיל 2-ברמר
המבורג-2-אימסביוטלר
פלנסבורג-סנט פאולי-2
גרמניה. אזורית צפון-מזרח
איילנבורג-ארפורט
לוקומוטיב לייפציג-דינמו ברלין
קרל צייס יינה-ויקטוריה ברלין
גרמניה. אזורית מערב
בוכולט-ליפשטאדט
דיורן-ולברט
פורטונה קלן-גיוטרסלו
רדינדן-קלן-2
רוט-וייס אהלן-רוט-וייס אוברהאוזן
שאלקה-2-וגברג בק
גרמניה. אזורית דרום-מערב
אהלן-איינטרכט-2 פרנקפורט
הסן קסל-באלינגר
מיינץ-2-שוט מיינץ
קובלנץ-פרנקפורט
שטוטגרטר קיקרס-הופנהיים-2
גרמניה. אזורית באיירן
וילזינג-אשפנבורג
נירנברג-2-באמברג
שוויינפורט-אלאספורט מינךן
ד.קוריאה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
ז'ז'ו יונייטד-פ.צ. סאול
08:00טג'אן סיטיזן-סוואן בלו ווינגס
ד.קוריאה. קיי ליג 2
צ'ונאם דרגונס-צ'הונאן סיטי
07:30 7'סאנגנם-צ'הונג'ו0:0
10:00קימצ'חון סנגמו-אניאן
ד.קוריאה. קיי ליג 3
אולסן סיטיזן-פוסאן טרנספורטשן
חוואסון-פחוצ'חון
קימחה סיטי-קיונג'ו אנרגיה גרעינית
10:00יאנפחיון-פהאג'ו סיטיזן
דנמרק. ליגה.שנייה. שלב הראשון
הורסנס-וונסיוסל
דנמרק. ליגה.שלישית. שלב הראשון
אורהוס פרמאד-אפ.איי.2000
טיסטד-ניקוביןג
מידלפארט-א.ב. קופנהאגן
דנמרק. ליגה.רביעית. שלב הראשון
איסהוי-אאורה
הולסטברו-ואנלוסה
ו.ס.ק. אורהוס-נסביו
וויגונד-אווארטה
ליוסן-סילקבורג קפום
פרם קופנהאגן-הולבק
הולנד. ליגה.שלישית
אס וי ספאקנבורג-אקסלסיור מאסלואיס
גלדרס-אמסטרדמסה
דה טרפרס-ריינסבורגסה בויז
יונג אלמרה סיטי-ליסה
יונג ספרטה רוטרדם-סהוונגן
נורדוויק-הארדנברג
קוויק בויז-קטוויק
קוזקן בויז-אסר
הונג.קונג. ליגה 1
לי מאן-הונג קונג U23
הונגריה. ליגה.עליונה
אויפשט-מ.ט.ק.
דיושגיור-דברצן
פהרבר-זאלייגרצג
פושקאש-פאקש
פרנצווארוש-ווארדה
הונדורס. נסיונל. אפרטורה
01:00אולימפיה טגוסיגלפה-ריאל סוסיאדד
01:00דפורטיבו ג'נסיס-וידה
01:00ויקטוריה לה סייבה-ריאל אספניה
01:00לובוס-מוטגואה
01:00מרתון-אולנצ'ו
וויילס. פרמייר.ליג. שלב הראשון
בארי טאון-באלה טאון
האברפורדווסט קאונטי-קונאס קוואי
קולווין ביי-ניוטאון
קרנפון טאון-פונטיפריד
ונצואלה. פרימרה
אוניברסידאד סנטרל-פוארטו קבליו
מונאגאס-דפורטיבו טאצ'ירה
מטרופוליטנוס-ריאל אספור
פורטוגזה-מינרוס דה גויאנה
ראיו זוליאנו-אנגוסטורה
02:40 הסתייםאסטודיאנטס מרידה-זאמורה2:2 (1:1)
טוניסיה. ליגה.עליונה. שלב הראשון - בית A
בן קארדן-בג'ה
גאפסה-סולימן
טורקיה. ליגה.שנייה
מאניסה ב.ב.ס.ק.-גזטפה
צ'ורומספור-סקריאספור
קצ'יאורנגוצ'ו-גירסונספור
טורקיה. ליגה.שלישית. בית אדום
אטימגסוט-דניזליספור
אינגולספור-איגדיר
אספרטה 32 ספור-דוזצ'ספור
ארזיג'אןספור-מנמן איזמיר
ארנאבוטקוי-סארייר
דיארבקיר דיסקי-איסקנדרון
דרינג'ה-אוסקספור
פטהיספור-סומאספור
קאראמאן-אקסרייספור
טורקיה. ליגה.שלישית. בית לבן
1461 טרבזון פ.ק.-אפיונספור
אדיאמנספור-אנקרספור
אנקרה דמירספור-ביוגלו ייני צ'ארשי
בודז'אספור 1928-נאזילי אידין
בורסאספור-אלטינורדו
זונגולדקספור-ייני דיארבקיר
סריק-קראקביי
קירקלרליספור-ואנספור
קירשהיר-ייני מרסין אידמן יורדו
טורקמניסטן. יוקארי ליגה
אהאל-ארקדג
מרב-נביטצ'י
קופטדג-אשחאבד
יוון. ליגה.עליונה. שלב הראשון
או.פ.י. אירקליון-אטרומיטוס אתונה
פאנסראיקוס-לאמיה
יפן. ליגה.עליונה
ויסל קובה-סרזו אוסקה
קיוטו סאנגה-סנפרצ'ה הירושימה
קשיווה רייסול-אוויספה פוקואוקה
08:00אלבירקס ניגטה-פ.צ. יוקוהמה
09:00פ.צ. טוקיו-סאגן טוסו
10:00נאגויה גרמפוס-קונסאדולה סאפורו
יפן. ליגה.שנייה
איוואקי-זביגן קאנזאבה
ג'ף יונייטד-וגאלטה סנדיי
וי וורן נגסאקי-מטידה זלוויה
ימאגוצ'י-טספה קוסאצו
שימיצו אס-פולס-ונטפורט קופו
08:00בלאובליץ אקיטה-מונטדיו יאמאגטה
08:00מיטו הוליהוק-אויטה טריניטה
יפן. ליגה.שלישית
אימבארי-וואנראורה האצ'ינוהה
נאגנו פרסיירו-קאטאלר טויאמה
פ.צ. אהימה-קגושימה יונייטד
08:00גרולה מוריאוקה-מיאזקי
09:00נארה קלאב-ריוקיו אוקינאווה
ירדן. ליגה.עליונה
אל ויהדאת-שבאב אל אורדון
מעאן-אל סאלט
לבנון. ליגה.עליונה. שלב הראשון
אל אנסאר ביירות-סאפה ביירות
אל היקמה-טאדאמון צור
לטביה. ליגה.עליונה
אוליינה-דאוגבפילס / פרוגרס
מטא לו ריגה-טוקומס
לטביה. ליגה.שנייה
גרוביניה-ריגה פוטבולה סקולה 2
דינמו ריגה-סמילטנה
מ.כ. נוער וונטספילס-ואלמייראס 2
ליטא. ליגה.עליונה
טלשאי-באנגה גארגז'דאי
פוניבז'-סודובה
ליטא. ליגה.שניה
אקאדמיה לאומית קובנה-באברונגס
יאנובה-ז'ליגריס-2 וילנה
נפטונאס קלייפדה-אקראנאס 2020
קרטינגה-שאוליאי אפ.איי. 2
ריעריאי 2-גאנליאבה
מולדובה. סופרליגה
בלץ-פטרוקוב
פלורשטי-דאצ'יה בויוקאני
מולדובה. ליגה.1. שלב הראשון - בית A
איסקרה ריבניצה-אפ. סי. אם. אונגני
ספראנצה דרוקיה-ויקטוריה בארדר
מולדובה. ליגה.1. שלב הראשון - בית B
סקסאן-סוקצס
מולדובה. ליגה.2. דרום
גידיג'יץ'-לה פאמיליה
לאובה-קודרו קלראש
סוקול קופצ'אק-קישינב
סלובוזיה מארה-קירסובו
קונגאז-סטאוצ'ני
קריקובה-אתלטיק סטראשני
מולדובה. ליגה.2. צפון
ברסה אונגני-אינטר סורוקה
וולטורי-פפני
ויסוקה-EFA ויסוקה
פ.צ. גלודיאני-אולימפיה בלץ
צאריגרד-יידינצ
רישקאני-אוקניצה
מונטנגרו. ליגה.עליונה
ארסנל טיוואט-דצ'יץ
בודוצ'נוסט פודגוריצה-פטרובאץ
ידינסטבו-מלאדוסט דוניה גוריצה
ייזרו-מורנאר באר
סוטייסקה-רודאר
מלטה. ליגה.עליונה
בלצן-גזירה יונייטד
היברניאנס-סנטה לוצ'יה
נאשר ליונס-חמרון ספרטנס
פלוריאנה-בירקירקרה
מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
04:00 הסתייםסן לואיס-מסטלאן2:3 (0:2)
04:06 הסתייםחוארס-אטלס2:1 (1:0)
06:00 61'פואבלה-אונם פומאס1:0
מרוקו. בוטולה פרו
איטיכד טאנג'ר-יוסופיה ברשיד
שבאב מוחמדיה-מוגרב דה טטואן
נורבגיה. ליגה.עליונה
אולסונד-סטאבק
סטרומסגודסט-מולדה
נורבגיה. ליגה.שניה
חיוד אולשטייווביק-יירב
סונדאל-אוסאנה
סקייד-קונגסבינגר
ראנהיים-פרדריקסטאד
נורבגיה. ליגה.שלישית. בית 1
ארנדאל-פראם לרביק
וארד האוגסונד-יורן הורען
נורבגיה. ליגה.שלישית. בית 2
לבנגר-סיורדאל
סוטרה-סטרמן
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 1
ילרוסן-ליסקלוסטה
סנדוויקן-גנייסט
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 2
אידסוולד-פונפוס וורמסונד
ברומונדאל-ספיילקאלביק
וולדה-פיורדה
ראופוס 2-פלוריו
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 3
ביארג-ויקינג 2
דיירב האוגסונד-לודאפיורד
סטורד-ברמנס
סלאהל-פילינגסדאלן
פרייה-סאנדנס אולף 2
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 4
טונסברג-האלסן
ספרינט ילוי-ווינדביארט
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 5
ודה גלימט 2-ביאסן
מושיואן-סטיינחייר
נרדו-טילר
סטרינדהיים-קריסטיאנסן 2
קולסעד-ורדאל
ראנה-אורקלה
נורבגיה. ליגה.רביעית. בית 6
אופסאל אוסלו-האמרפסט שטיין
מיולנר-סרפסבורג-08 2
סקונלאן-פולו
ניקרגואה. פרימרה. אפרטורה
04:00 הסתייםאונאן מנגואה-ריאל אסטלי2:1 (0:1)
סין. ליגה.עליונה
דליאן פרו-שנדונג טאישאן
ווהאן פרי טאונס-טיאנז'ין טאיגרס
מייצ'ז'או חאקה-הנן סונשאן לונמן
צ'נדו צז'יאנבאו-שנחאי פורט
סלובניה. ליגה.עליונה
בראבו לובליאנה-אולימפיה
צליה-רדומלה
רוגאשקה-מורה
סלובניה. ליגה.שניה
טבור סז'נה-קרקה
פוז'ינאר-איליריה
פרימוריה-ביסטריצה
סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
באנסקה ביסטריצה-זלטה מורבצה
זמפלין-פודברזובה
ספרטק טרנבה-רוז'ומברוק
סקאליצה-דונאיסקה סטרדה
סלובקיה. ליגה.שנייה
דולני קובין-פטרז'לקה
הומנה-טרבשוב
מיקולאש-פובאז'סקה ביסטריצה
ספישקה-פוחוב
פרשוב-שאמורין
קומארנו-מיאבה
סן מרינו. ליגה.עליונה
דומניאנו-יובנס דוגאנה
טרה פנה-האקדמיה של סן מרינו
ליברטאס-מוראטה
סן ג'ובני-טרה פיורי
פאטנו-לה פיאוריטה
פולגורה-קולמוס
פיורנטינו-קיילונגו
ספרד. ליגה.שנייה
אלקורון-הואסקה
אנדורה-ספורטינג גיחון
בורגוס-אלצ'ה
לבנטה-אלדנסה
ראסינג סנטאנדר-אלבסטה
סקוטלנד. ליגה.שנייה
איירדריאוניאנס-רייט רוברס
אינברנס-דנדי יונייטד
דנפרמלין-גרינוק מורטון
פטריק ת`יסטל-ארברות
סקוטלנד. ליגה.שלישית
אדינבורו סיטי-קוב ריינג'רס
אנאן אתלטיק-אלוא אתלטיק
מונטרוז-סטרלינג אלביון
קווין אוף דה סאות-האמילטון
קלטי הארטס-פולקרק
סקוטלנד. ליגה.רביעית
בוניריג-סטנהאוזמיואיר
דמברטון-פיטרהד
סטראנרייר-פורפר אתלטיק
ספארטנס-איסט פייף
קלייד-אלגין סיטי
סקוטלנד. גביע - שלב הראשון
אדינבורו יוניברסיטי-דאנבאר יונייטד
איסט סטירלינג-האנטלי
איסט קילברייד-ווייטהיל וולפר
בונס-דארוול
בנק או די-דלביטי סטאר
ברומהיל-קמברנולד
ברוקסברן-נרן קאונטי
ברורה ריינג'רס-ברוויק ריינג'רס
ברצ'ין סיטי-רות'ס
גאלה פאירידין-סטרספי
גולספי סאתרלנד-פורס מכניקס
דאלקית' ת`יסטל-קליידבנק
דאנדונאלד בלובל-קילווינינג ריינג'רס
דאניפייס-קומנוק ג'וניורס
וויק אקדמי-ג'ינפילד סוויפטס
טייפורט-באקי טיסטל
טראנט-האצ'יסון וייל
טריפ-סאוצ'י ג'וניורס
לוסימות'-בית
מוסלבורו אתלטיק-גרטנה 2008
סטרלינג יוניברסיטי-אלביון רוברס
סנט אנדרוס יונייטד-אוהינלק טלבוט
פורמטיין יונייטד-טריב רוברס
פניקוק-פולוק
קאודנבית'-לינליטגו רוז
קאלדוניאן ברייבס-פרייזנבור
קאלטר-דוונרובל
קאמלון ג'וניורס-סיוויל סרוויס
קיית'-לונקרטי
קלאצ'נאקדין-אינברורי לוקוס
סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
וויבודינה-יאבור איבניצה
מלאדוסט לוקאני-נובי פאזאר
נאפרדק קרושבץ-צ`וקאריצ`קי
01:00הכוכב האדום בלגרד-באצ'קה טופולה
סרביה. ליגה.שניה. שלב הראשון
אודזאצ'י-גראפיצ'אר בלגרד
ורשאץ-מטאלאץ
מלאדוסט נובי סאד-יידינסטוו אוב
סמדרבו 1924-ראדניצ'קי בלגרד
ראדניצ'קי סרמסקה-דובוצ'יצה לסקובץ
פולין. אקסטראקלסה
זגלביה לובין-ווארטה פוזנאן
לגיה וארשה-גורניק זאבז'ה
לך פוזנאן-סטאל מלץ
קרקוביה קראקוב-פוגון שצ'צ'ין
רדומיאק רדום-פוסצ'ה
רוך חוז'וב-רקוב צ'נסטוחובה
שלאסק וורוצלאב-פיאסט גליביצה
פולין. ליגה.שנייה
ויסלה פלוק-טיכי
זגלביה סוסנובייץ-ל.ק.ס. נצצ'ה
זניץ' פרושקוב-סטאל ז'רוב
חרוברי גלוגוב-ארקה גדניה
מוטור לובלין-ויסלה קראקוב
רסוביה ז'שוב-פולוניה וארשה
פולין. ליגה.שלישית
אולשטין-סאנדציה
זגלביה-2 לובין-סקרה צ'נסטוחובה
פוגון סדליצה-קוטביצה קולוברזג
פינלנד. ליגה.עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
אינטר טורקו-קופס
פינלנד. ליגה.שנייה. שלב השני - פלייאוף.1
אם. פי. מיקלי-אקנאס
פינלנד. ליגה.שנייה. שלב השני - פלייאוף.2
ז'יבסקילה-יאפס
יארו-סאלפה סאלו
קיי פי וי קוקולה-קאפא הלסינקי
פינלנד. ליגה.שלישית - בית A
יונסואו-נורמיארבי
פי.קיי 35 הלסינקי-טיפס ואנטאה
פינלנד. ליגה.שלישית - בית B
אילבס 2 טמפרה-הונקה-2
אספון פאלוסיאורה-אילבס קיסאט
ג'אז פורי-אטלנטיס
פאלו ראומה-פיוקסיוט
פארגאס-היס אקאטמיה
פינלנד. ליגה.שלישית - בית C
הרקולס-יאקובסטאדס
ואאיאקוסקי-או.טי.פי. אאולו
טי.פי 47 טורניו-קופס-2
קואופיון אלו-קוקולה
רופס רובאניימי-ויפק וואאסה
פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
טקוארי-אולימפיה
02:00 הסתייםגואירניה-סרו פורטניו4:1 (2:1)
צ'ילה. פרימרה
02:30 הסתייםקוקימבו אונידו-או היגינס1:2 (1:0)
צ'כיה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
באניק אוסטראבה-זלין
בוהמיאנס 1905 פראג-סיגמה אולומוץ
הראדץ קראלובה-יבלונץ
ויקטוריה פלזן-פרדוביצה
סלביה פראג-ספרטה פראג
סלובן ליברץ-טפליצה
סלובצקו-קרבינה
צ'סקה בודייוביצה-מלאדה בולסלאב
צ'כיה. ליגה.שנייה
ברנו-ווישקוב
דוקלה פראג-קרומרז'יז'
ולאשים-אופבה
כרודים-ויקטוריה ז'יז'קוב
פרוסטייב-ורנסדורף
צפון.אירלנד. פרמייר.ליג. שלב הראשון
בלימנה יונייטד-קליפטונוויל
לואוגול-לינפילד
קרוזיידרס-גלנאבון
צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב הראשון
אנאג יונייטד-אינסטיטיוט לונדונדרי
באנגור-ניואינגטון
דאנדלה-ארדס
דרגויו-נוקברדה
וולדרס-באליקלר
פורטדאון-בלינה
צרפת. ליגה.שנייה
אז'קסיו-פ.צ. פריז
אמיין אס.סי.-ולנסיאן
אנג'ה-באסטיה
בורדו-קאן
גרנובל-קווילי
דונקרק-רודז אביירון
טרואה-אוקזר
לאבאל-גנגאן
פו-אנסי
קונקרנו-סנט אטיין
קאטר. ליגה.עליונה
אום סאלאל-אל אהלי
אל לואידר-אל שאמאל
אל מארחיה-אל וואקרה
אל-גאראפה-א-דוחייל
אל-ראיאן-אל-ערבי
קאטר-אל-סאד
קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
בויאקה צ'יקו-איטאגוי דטאירס
02:40 הסתייםאונסה קלדאס-לה אקידאד1:1 (1:0)
04:50 הסתייםדפורטיבו קאלי-אינדפנדיינטה מדלין2:2 (1:2)
קוסטה.ריקה. פרימרה. אפרטורה
גואנקאסטקה-קרטגינס
קזחסטן. סופרליגה
אוקז'טפס-אטיראו
אורדבסי-אסטנה
טובול-ז'טיסו
מקטאהארל-אקסו
קאיראט-שחטיור קאראגנדי
קיזילז'אר פטרופבלובסק-אקטובה
קיסר-קאספי
קירגיזסטן. ליגה.עליונה
אלאי אוש-קארה בלטה
אלגה-אלדייר
קנדה. פרמייר.ליג
וונקובר-הליפקס וונדררס
יורק יונייטד-קאוולרי
קניה. ליגת.העל
בידקו יונייטד-טלאנטה
טוסקר-מוהורוני
ניירובי סיטי סטארס-נזויה שוגר
פוליס ניירובי-לאופרדס
שאבנה קיסיהי-קריובנגי שארקס
קפריסין. ליגה.עליונה. שלב הראשון
אנורתוסיס פמגוסטה-אפואל ניקוסיה
אתניקוס אכנאס-קרמיוטיסה
פאפוס-דוקסה קאטוקופיאס
קפריסין. ליגה.שנייה. שלב הראשון
אולימפיאקוס ניקוסיה-אומוניה אראדיפו
אחירונס אוניסילוס-אגיה נאפה
ארמיס אראדיפו-קסילוטימוו
מאפ ניסו-דיגניס מורפו
קרואטיה. ליגה.עליונה
איסטרה פולה-גוריצה
היידוק ספליט-לוקומוטיבה זאגרב
קרואטיה. ליגה.שנייה
אוריינט רייקה-ביילו ברדו
ציבליה-וינייבץ
ראדניק ססבטה-שיבניק
קרואטיה. ליגה.שלישית
דוגו סלו-דראגובוליאץ
טרניה זאגרב-בלישצה
כרוואצה-קרלובץ
לוקה פלוצ'ה-קוסטושיה
מלאדוסט ז'דראלובי-אופטיה
קרק-יאדראן פורצ
ראדניק קריז'בצי-מרסוניה
רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
אוניברסיטטה קלוז'-אוניברסיטטה קראיובה 2013
בוטושאני-אראד
וולונטארי-פוליטכניקה יאסי
רומניה. ליגה.שנייה. שלב הראשון
אוניריה דז'-אוניריה סלובוזיה
אלכסנדריה-ארג'ש פיטשטי
דאצ'יה מיובני-פרוגרסול ספרטק
וייטורול טירגו-ג'יו-קורווינול חונדוארה
טונארי-מרקוריה צ'וק
טירגובישטה-דומברביצה
מטאלוגלובוס-צ'אחלאול פיאטרה נמץ
סי.אס.איי. סטיאווה בוקרשט-סלאטינה
רשיצה-קונקורדיה קיאז'נה
שבדיה. אלסבנסקן
ברומאפויקארנה-נורקופינג
דגרפורס-מאלמה
שבדיה. ליגה.שנייה
הפלה-גאיס
ואסטראס-סונדסוואל
יונקופינג סודרה-אורגריטה
לנדסקרונה-אסטרס ואקשה
סקובדה AIK-אסטרסונדס אפ.קיי.
שבדיה. ליגה.שלישית. דרום
אולימפיק מאלמה-אנגלהולם
אטבידברג-טרולהטן
אסקילסלינה-אוסקרסהאמן
אריאנה מאלמה-פלקנברג
טורנס-טבוקר
שבדיה. ליגה.שלישית. צפון
ארברו סיריאנסקה-סטוקסונד
דלקורד-יונייטד נורדיק
האמרבי-2-מוטלה
קרלסטד-סולנטונה
שבדיה. ליגה.רביעית. דרום גוטלנד
ארקלסטורפ-בלקן
סימריקהאמן-ברגה
ראפה גויפ-הסלהולם אי.אפ
שבדיה. ליגה.רביעית. דרום סוואלנד
סלייפנר-פארסטה
שבדיה. ליגה.רביעית. מערב גוטלנד
לאהולמס-אונסלה
לינדום-טורד
נסשיו-טיוליו
פרולונדה-אסטריו
שבדיה. ליגה.רביעית. צפון
גוטנה-איטרהוגדלס
לולאו-אסטרסונד אי.אפ.קיי.
סאנדביקס-טים טורנגרופן
פריוסיו-פריסקה וויליור
קירונה-אלגארנה
שלפטאו-ברגםסטס
שבדיה. ליגה.רביעית. צפון גוטלנד
גאוטיוד-לידצ'פינג
נורדוורמלנד-וונרסבורג אף. קיי.
סטנונגסונדס-קרלסטד אפ.בי. קיי.
שבדיה. ליגה.רביעית. צפון סוואלנד
אנסקדה-סקילייבו
סנדוויקנס AIK-גוטה
פראנקה-קרלברג
קווארנסבדנס-ויגבוהולמס
שוויץ. סופרליג. שלב הראשון
גראסהופרס-סט. גאלן
וינטרטור-סטאד לוזאן אושי
לוזאן-פ.צ. ציריך
שוויץ. ליגה.שנייה
באדן-סטאד ניון
שוויץ. ליגה.שלישית
אטואל קארוז'-ברול סט. גאלן
בבואה-בייל-ביין
בולה-באזל-2
סט. גאלן-2-לוצרן-2
פארדיסו-ברייטנריין
קריינס-יאנג בויז-2
רפרסוויל יונה-פ.צ. ציריך-2
שאם-לוגנו 2
תאילנד. ליגה.עליונה
לאמפהון ווריור-צ'יאנג ראי
מואנג טונג יונייטד-נאחון פאתהום
סוקותאי-צ'ונבורי






© 2006-2023 Copyright: ligot.net