ligot.net - כדורגל אוסטרי, ליגה.שנייה 2022/2023, עונה סדירה










ישראל. ליגת.העל. שלב הראשון
20:00מכבי חיפה-בני.סכנין
ישראל. ליגה ב'. דרום - בית A
אינטר עלייה ת''א-עירוני בית דגן
בית''ר פ''ת-עירוני קרית אונו
בית''ר תל אביב-הפ' כ. קאסם שועאע
הפועל הוד השרון-בית''ר ר''ג
הפועל מחנה יהודה-הפועל אזור
ספורטינג תל אביב-בני יפו אורתודוכסים
צעירי טירה-עמישב פ''ת
ישראל. ליגה ב'. דרום - בית B
בית''ר יבנה-הפועל שגב שלום
בית''ר קרית-גת-הפועל בני אשדוד
הפועל גדרה-עירוני נתיבות
הפועל שמשון אשקלון-שדרות מ.כ.
מ.ס. ירושלים-הפועל ירוחם
מ.ס. רמלה-בני אילת
שיכון המזרח-מכבי רמלה
ישראל. ליגה ב'. צפון - בית A
בני הגולן והגליל-הפועל בני בענה
הפועל עירוני כרמיאל-אחווה כפר מנדא
מכבי בני אבו סנאן-צעירי טמרה
מכבי בני ג'דידה מכר-הפועל עירוני עראבה
מכבי ע. טמרה-בית''ר נהריה
מכבי עירוני יפיע-אחי עכו
ישראל. ליגה ב'. צפון - בית B
איחוד בני בקה-הפועל יפיע
בית''ר חיפה רחובות-הפועל טירת-כרמל
בני מוסמוס-הפועל בית שאן
בני פרדיס-בני קלנסואה
הפ' עירוני סנדלה גלבוע-בני ערערה עארה
הפועל קלנסווה-מכבי אחווה פרדיס
טירת-כרמל גל קובי-מכבי נווה שאנן
ישראל. גביע הטוטו לאומית - גמר
19:00מכבי יפו-עירוני טבריה
איטליה. סרייה.א'
19:30אמפולי-סלרניטנה
19:30ורונה-אטאלנטה
19:30קליארי-מילאן
21:45אינטר-סאסואולו
21:45לאציו-טורינו
21:45נאפולי-אודינזה
בלגיה. ארסטה.קלאסה.א. שלב הראשון
21:45אנטוורפ-גנט
הולנד. ארדיביזה
15:00 הסתייםאייאקס אמסטרדם-פיינורד4:0 (3:0)
19:45פ.ס.וו. איינדהובן-גו אהד איגלס
21:00טוונטה אנסחדה-ויטסה ארנהיים
טורקיה. סופרליג
20:00אדנה דמירספור-בשיקטש
ספרד. לה.ליגה
20:00אתלטיק בילבאו-חטאפה
20:00ויאריאל-ג'ירונה
20:00ריאל מדריד-לאס פאלמס
22:30ולנסיה-ריאל סוסיאדד
22:30קאדיז-ראיו ואייקנו
אנגליה. גביע הליגה - שלב.ה32
21:45אסטון וילה-אברטון
21:45בורנמות-סטוק סיטי
21:45בלקבורן-קרדיף סיטי
21:45ברנטפורד-ארסנל
21:45ליברפול-לסטר
21:45לינקולן סיטי-ווסטהאם
21:45פולהאם-נוריץ'
21:45צ'לסי-ברייטון
22:00ניוקאסל-מנצ'סטר סיטי
גרמניה. גביע - שלב.ה64
21:45ווהן-ר.ב. לייפציג
אוזבקיסטן. פרמייר.ליג
16:00 59'מטאלורג בקבאד-אנדיג'ן0:1
17:00 18'נפטצ'י פרגאנה-בוכרה0:1
אוסטריה. גביע - שלב.ה32
19:30אימסט-לאסק לינץ
19:30דראסבורג-בלאו-וייס לינץ
19:30מנסדורפ-אוסטריה קלגנפורט
19:30סנט אנה-אוסטריה וינה
20:00אמסטטן-פלורידסדורפר
20:00לאובנדורף-שטורם גראץ
20:00פינצגאו-אלטאך
20:30אדמירה ווקר-הארטברג
21:30אוניון גורטן-ראפיד וינה
אוקראינה. ליגה.3
16:30 הסתייםסקאלה סטריי 1911-קרפטי-2 לבוב2:1 (1:0)
אוקראינה. גביע - שמינית.גמר
14:00 הסתייםויקטוריה סומי-מינאי0:1
15:00 הארכהפוליסיה ז'יטומיר-דניפרו 11:1
17:00 17'אובולון קייב-דינמו קייב0:0
17:00 12'צ'רנומורץ אודסה-קריוובס קריבוי רוג0:0
18:30מטליסט 1925 חרקיב-וורסקלה פולטבה
אזרבייג'ן. ליגה.שנייה
אימישלי-שמאחי
ארז סאהטלי-אנרגטיק מינגיאצ'ביר
זאגטלה-מ.ו.י.ק. באקו
לוקבאטן-איריאבן
קרוואן יבלאך-דיפאי אגסו
איטליה. סרייה.ב'
21:30פארמה-בארי
21:30קומו-סמפדוריה
21:30קטנזארו-ציטדלה
איטליה. סרייה.סי1. ג'ירונה B
19:30יובנטוס נקסט ג'ן-רקנאטסה
21:45צ'זנה-ספאל
איטליה. סרייה.סי1. ג'ירונה C
21:45קזרטנה-מונופולי
איי.פארו. ליגה.עליונה
20:00סטריימור-קלאקסביק
אירן. ליגה.עליונה
17:15טרקטור סאזי-שמס אזר קזווין
17:45מאזנדראן-אליומיניום אראק
18:00אסטגלאל-חאוואדאר
18:00זוב אהן-מס רפסנג'אן
20:15פולאד ח'וזסתאן-אסטגלאל ח'וזסתאן
אלבניה. ליגה.עליונה
16:00 61'ארזני שייק-סקנדרבאו קורצ'ה1:0
19:00וולאזניה שקודר-רוגוז'ין
21:15טאוטה דורס-קוקס
אלבניה. ליגה.שנייה
16:00 54'קאסטריריוטי קרויה-לוזי0:1
אלג'יריה. ליגת.העל
18:00פראדו-או.ס.מ אלג'ר
אסטוניה. ליגה.עליונה
17:00 19'קאלב טאלין-פיידה0:0
19:00וואפרוס פרנו-נרבה טראנס
19:00טאמקה טרטו-פלורה טאלין
אסטוניה. ליגה.שניה
19:00לוואדיה U21-טאבאסאלו
אסטוניה. גביע - שלב.ה32
טאבאסאלו-פיידה
טאלין-ויימסי
פלורה טאלין-וואפרוס פרנו
ארמניה. ליגה.שנייה
14:00 הסתייםבי.קיי.אם.איי. 2-אנדרניק0:3
14:00 הסתייםמיקה ירוואן-שירק-2 גיומרי1:0
בולגריה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
15:30 90'חבאר-בוטב וראצה1:1
18:00סלאביה סופיה-לבסקי סופיה
20:30ראזגרד-לוקומוטיב פלובודיב
בולגריה. ליגה.שנייה
17:00 20'סטרומסקה-בלסטיסה פטריץ'0:0
17:00 18'ספרטק פלבן-צסק''א-2 1948 סופיה0:0
18:00מונטאנה-בדין וידין
18:30צ'רנומורץ באלצ'יק-צ'רנומורץ 1919 בורגאס
בוסניה. ליגה.עליונה
16:00 62'טוזלה סיטי-זרינסקי מוסטאר1:1
19:30שירוקי ברייג-בוראץ באניה לוקה
בוסניה. גביע - שלב.ה32
בראטסטבו בוסנסקה קרופה-זווזדה ביילינה
דרוונטה-טוזלה סיטי
סטופצ'אניצה אולובו-רודאר פריידור
סלובודה טוזלה-ז'לייזניצ'אר סראייבו
פוצה-שירוקי ברייג
צ'ליק זניצה-זרינסקי מוסטאר
ראדניק חאג'יצ'י-בוראץ באניה לוקה
16:30 הפסקהויסוקו-וולז' מוסטאר2:0
16:30 הפסקהטומיסלב טומיסלבגרד-פוסושיה0:1
16:30 הפסקהטשאן-איגמן0:0
16:30 הפסקהלאקטשי-גוגאז'דה1:0
16:30 הפסקהסלוגה אוסקופלה-פ. צ. סראייבו3:1
16:30 הפסקהצ'יטלוק-גוסק2:0
16:30 הפסקהקוזארה-ידינסטבו ביהאץ'0:0
16:30ראדניק ביאלינה-סלוגה
בחריין. ליגה.עליונה
19:00אל האד-אל ריפה
בלארוס. ליגה.עליונה
19:45שחטיור סליהורסק-נמאן הורודנה
גאורגיה. ליגה.עליונה
19:00גאגרה-שוקורה כובולתי
גאורגיה. ליגה.שנייה
17:00לוקומוטיבי טביליסי-גאנג'י
גביע.הסודאמריקנה - 1/2 גמר
הסתייםקורינתיאנס-פורטלזה1:1
גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
הסתייםחקפה-אנטיגואה1:3 (1:1)
00:00מוניסיפל-דפורטיבו אצ'ואפה
גיברלטר. ליגה.עליונה. שלב הראשון
22:00קולג' 1975-לייונס גיברלטר
גרמניה. ליגה.3
20:00בורוסיה-2 דורטמונד-דואיסבורג
דנמרק. גביע - שלב.ה32
17:00 20'אורהוס פרמאד-הלסינגור0:0
19:00ב. 93 קופנהאגן-ראנדרס
19:00ה.י.ק. הלרופ-ברונדבי
19:00הוברו-אודנסה
19:00נאסטבד-מיטיולן
20:00אסבירג-ויבורג
20:00טיסטד-סילקבורג
20:45ליוסן-קובנהאבן
דרום.אפריקה. פרמייר.ליג
20:30סנדאונס-סטלנבוש
20:30קייזר צ'יפס-סקוחונה יונייטד
הודו. סופר ליגה
17:30איי.טי.קיי. מוהון בגן-בנגלור
הונגריה. ליגה.עליונה
18:45פאקש-דברצן
21:00פרנצווארוש-קצ'קמט
הונגריה. ליגה.שנייה
בודפשט הונבד-בודפוקי
17:00 21'בודפשטי ואסוטאס-ואשאש0:0
17:00 21'דיירמוט-איקה0:0
17:00 21'ספרטאקוס ניראג'האזה-מושונמאדיאר0:1
19:00האלאדס-שורוקשר
19:00טיסקצ'קה-סגד
19:00צ'אקבארי-קזינצברציקה
19:00קוזרמישלן-פץ'
19:00שיופוק-גיורי אטו
וויילס. פרמייר.ליג. שלב הראשון
21:45באלה טאון-אבריסטויט טאון
יוון. ליגה.עליונה. שלב הראשון
16:00 59'פנאיטוליקוס אגריניו-או.פ.י. אירקליון1:1
18:00קיפיסיה-לאמיה
20:30אולימפיאקוס-אריס סלוניקי
20:30פ.א.ו.ק. סלוניקי-וולוס
יורו.U17. שלב המוקדמות - בית B
16:00 60'לטביה U17-פולין U173:0
16:00 55'שבדיה U17-מולדובה U172:2
יפן. ליגה.שנייה
13:00 הסתייםטוקושימה וורטיס-רואסו קומאמוטו1:0 (0:0)
כווית. ליגה.עליונה. שלב הראשון
18:05אל-ערב-חאיטן
21:00אל כווית-אל.סאלמיה
לוקסמבורג. ליגה.עליונה
21:00דיפרדאנז'-ז'נס אש
21:00וילצ 71-פרוגרס
21:00מונדורף-מריסקה מרש
21:00מונדרקנג'-סוויפט אספראנז'
21:00פולה אש-רוספורט
21:00קאריינג-שיפלאנג'
21:00ראסינג אוניאון-פטאנז'
21:00שטראסן-דודלאנז'
לטביה. ליגה.עליונה
16:00 61'ואלמייראס-אוליינה1:1
מונטנגרו. ליגה.עליונה
16:30 הפסקהארסנל טיוואט-רודאר0:2
19:00ידינסטבו-דצ'יץ
19:00סוטייסקה-ייזרו
19:30בודוצ'נוסט פודגוריצה-מלאדוסט דוניה גוריצה
20:00מורנאר באר-פטרובאץ
מלזיה. ליגה.עליונה
16:00 58'דארול טקזים-פ.ד.ר.מ.0:4
מלטה. ליגה.עליונה
19:00חמרון ספרטנס-גודיה יונייטד
19:00מרסאקסלוק-סירנס
20:00בירקירקרה-ולטה
21:00מוסטה-סלימה
מצרים. ליגת.העל
16:00 60'א.נ.פ.פ.י-טאלה0:0
19:00אל גונה-זד אל-גיזה
19:00קרמיקה קלאופטרה-אל אהלי
מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
הסתייםצ'יבאס גוואדלחרה-מסטלאן3:1 (2:0)
מקסיקו. ליגה.שנייה. אפרטורה
הסתייםקלאב אתלטיקו לה פאס-טראסקאלה0:1 (0:0)
06:05 הסתייםסימארונס-מונארכס מורליה2:3 (2:1)
מרוקו. בוטולה פרו
22:00פ.ו.ס. רבאט-חסאני אגאדיר
נורבגיה. ליגה.שניה
19:00חיוד אולשטייווביק-סאנדנס אולף
נורבגיה. גביע - חצי.גמר
17:00 18'קיילסוס-מולדה1:0
ניקרגואה. פרימרה. אפרטורה
הסתייםמוניסיפל חהאפה-ספורט סבאקו1:1 (1:0)
00:00מטגלפה-וולטר פרטי
סלובניה. ליגה.עליונה
16:00 62'רוגאשקה-בראבו לובליאנה0:1
18:30צליה-אליומיני
21:15דומז'אלה-מורה
סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
19:00רוז'ומברוק-סלובן ברטיסלבה
21:30ספרטק טרנבה-קושיצה פ.ק.
סקוטלנד. גביע הליגה - רבע.גמר
21:45היברניאן-סנט מירן
21:45רוס קאונטי-אברדין
22:00ריינג'רס-ליבינגסטון
סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
18:00יאבור איבניצה-איי.אם.טי. נובי בלגרד
18:00נובי פאזאר-ספרטק סובוטיצה
20:00פרטיזן בלגרד-הכוכב האדום בלגרד
סרביה. ליגה.שניה. שלב הראשון
גראפיצ'אר בלגרד-קולובארה
16:00או.אף.קיי בלגרד-אודזאצ'י
16:00דובוצ'יצה לסקובץ-סמדרבו 1924
16:00יידינסטוו אוב-ורשאץ
16:00נובי סאד-ראדניצ'קי סרמסקה
16:00ראדניצ'קי בלגרד-מלאדוסט נובי סאד
18:00מטאלאץ-מאצ'ווה סבץ
ערב הסעודית. גביע.המלך - שלב.ה32
18:00אל אורובה-אל וואהדה מכה
18:00אל פאתח-אל-אחדוד
21:00אבהא-pג'ר
21:00אל חאליג' סאהאט-אל אדאלה
פולין. אקסטראקלסה
21:00פוגון שצ'צ'ין-לגיה וארשה
פולין. גביע - שלב הראשון
אוסטרובייץ-ווארטה פוזנאן
מדז-2 לגניצה-סטאל ז'רוב
16:00 56'גרבניה קראקוב-רדומיאק רדום0:2
16:00 57'לגיה-2 וארשה-רוך חוז'וב1:2
16:00 61'סוקול קלצ'ב-זגלביה לובין2:1
16:00 58'סטאל בז'ג-אוניה סקרנביץ0:2
16:00 60'קארינה גובין-סטז'יציה1:2
16:30 45'גריף וייחרובו-זגלביה סוסנובייץ2:1
19:00גורניק לצ'נה-קרקוביה קראקוב
19:00סטאל סטאלובה-וולה-זניץ' פרושקוב
20:30חויניצ'אנקה-רסוביה ז'שוב
22:00גאקאאס קטוביצה-גורניק זאבז'ה
פורטוגל. גביע הליגה. שלב הבתים - בית C
21:00פרנסה-טונדלה
פורטוגל. גביע הליגה. שלב הבתים - בית D
22:45ליישוש-אסטוריל
פינלנד. ליגה.עליונה. שלב הראשון
הסתייםה.י.ק. הלסינקי-א.ס. אאולו1:1 (0:0)
פינלנד. ליגה.עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
18:00ה.י.ק. הלסינקי-הונקה
פינלנד. ליגה.עליונה. שלב השני - פלייאוף.2
18:00אילבס טמפרה-מרייהמן
פינלנד. ליגה.שנייה. שלב השני - פלייאוף.1
18:30אקנאס-סיינאיון צעירים
18:30גניסטאן-אם. פי. מיקלי
18:30ט.פ.ס. טורקו-היפ''ק הלסינקי
פינלנד. ליגה.שנייה. שלב השני - פלייאוף.2
16:00 60'סאלפה סאלו-קיי פי וי קוקולה0:1
18:30יאפס-יארו
18:30קאפא הלסינקי-ז'יבסקילה
צ'כיה. גביע - שלב.ה32
16:30 הפסקהאופבה-ברנו1:3
16:30 45'דומזליצה-יבלונץ0:1
16:30 17'ווישקוב-טפליצה0:0
16:30 הפסקהסוקול זאפי-באניק אוסטראבה1:0
17:00 22'ולוארי-פרדוביצה0:0
17:00 19'לישן-ספרטה פראג0:0
17:00 19'קרומרז'יז'-סלביה פראג0:0
19:00ויסוצ'ינה-הראדץ קראלובה
19:00סלובצקו-דוקלה פראג
צפון.מקדוניה. ליגה.עליונה
16:00 64'ווסקה ספורט-סטרוגה0:0
קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
הסתייםאוניון מאגדלנה-דפורטיבו קאלי4:3 (1:3)
הסתייםדפורטיבו פאסטו-אתלטיקו הוילה0:1 (0:1)
קזחסטן. סופרליגה
12:00 הסתייםקיזילז'אר פטרופבלובסק-טובול1:1 (1:0)
16:00 62'אסטנה-אוקז'טפס1:3
17:00 19'אורדבסי-מקטאהארל0:0
קזחסטן. ליגה.שנייה
12:00 הסתייםקיראן-אקטובה 20:2 (0:1)
13:00 הסתייםאקז'איק-ז'אס קיראן0:2 (0:1)
13:00 הסתייםחאן טנגרי-אקיבסטוז1:0 (0:0)
14:00 הסתייםאריס-טוראן טורקיסטן4:0 (1:0)
קניה. ליגת.העל
15:00 הסתייםהומבויז-קק''ב ניירובי2:0 (1:0)
קפריסין. ליגה.עליונה. שלב הראשון
19:00אפואל ניקוסיה-פאפוס
קרואטיה. גביע - שלב.ה32
קרלובץ-וינוגראדר
16:30 הפסקהדוגו סלו-לוקומוטיבה זאגרב0:0
16:30 הפסקהווקובר-ביילו ברדו0:2
16:30 45'זאגורה-איסטרה פולה1:0
16:30 הפסקהזאגורץ-גוריצה1:0
16:30 הפסקהיאדראן פורצ-אוריאובץ0:0
16:30 הפסקהלוקה פלוצ'ה-בלישצה0:2
16:30 45'פוניקווה-דינמו זאגרב1:0
16:30 הפסקהקרואציה זמיאבצי-רודש0:0
16:30 הפסקהראדניק קריז'בצי-שיבניק2:1
רומניה. גביע. שלב הבתים - בית A
14:00 הסתייםפרוגרסול פצ'יקה-פטרולול2:1 (1:1)
17:00 17'חונדוארה-טירגובישטה0:1
18:30הרמנשטאדט-ספסי
רומניה. גביע. שלב הבתים - בית C
21:00ביהור אורדיה-סטיאווה בוקרשט
רומניה. גביע. שלב הבתים - בית D
בוזאו-אראד
16:15 46'טונארי-אוניברסיטטה קראיובה 20130:0
שבדיה. ליגה.שנייה
20:00א.פ.ק. אסקילסטונה-ואסטראס
20:00אסטרס ואקשה-הלסינבורג
20:00אסטרסונדס אפ.קיי.-ברגה בורלנגה
20:00סקובדה AIK-לנדסקרונה
שבדיה. ליגה.רביעית. דרום סוואלנד
21:00רוגסבדס-נאקה איליריה
שבדיה. גביע - שלב השני
19:30יונסרד-האקן
שוויץ. סופרליג. שלב הראשון
21:30לוגנו-לוזאן
21:30סט. גאלן-יאנג בויז
21:30סרבט ז'נבה-וינטרטור
שוויץ. ליגה.שלישית
21:00בייל-ביין-בולה
21:00ברול סט. גאלן-שאם
21:00דלמונט-קריינס






© 2006-2023 Copyright: ligot.net