ligot.net - כדורגל אזרי, ליגה.שנייה 2022/2023, עונה סדירה










ישראל. ליגת.העל. שלב הראשון
20:00מכבי נתניה-הפועל באר שבע
ישראל. ליגה א'. דרום
12:45שמשון כפר קאסם-מ.ס. דימונה
איטליה. סרייה.א'
19:30אמפולי-לצ'ה
21:45קליארי-סאסואולו
טורקיה. סופרליג
19:00אנקרגוצ'ו-ריזספור
19:00קוניאספור-סיבאספור
ספרד. לה.ליגה
22:00גרנדה-אתלטיק בילבאו
22:00ראיו ואייקנו-סלטה ויגו
פורטוגל. פרימיירה.ליגה
22:15ג'יל ויסנטה-מוריירנסה
אוקראינה. ליגה.עליונה
14:00מטליסט 1925 חרקיב-אלקסנדריה
15:00דינמו קייב-אובולון קייב
איטליה. סרייה.סי1. ג'ירונה C
21:30טארנטו-מונופולי
21:45וירטוס פרנקאווילה-צ'ריניולה
אלבניה. ליגה.עליונה
18:00טאוטה דורס-רוגוז'ין
18:00פרטיזני טירנה-סקנדרבאו קורצ'ה
אלבניה. ליגה.שנייה
13:30אפולוניה פייר-אלבסאני א.פ.
13:30וורה-פלאמורטני וליורה
אנגליה. ליגה.שלישית
22:00פורטסמות'-בולטון
ארמניה. פרמייר.ליג
12:00פיוניק ירוואן-אררט ירוואן
בולגריה. ליגה.עליונה. שלב הראשון
15:00לוקומוטיב פלובודיב-פירין בלאגואבגרד
17:30ברואה סטארה זאגורה-ייטאר וליקו טארנובו
בולגריה. ליגה.שנייה
12:15יאנטרה גברובו-ספרטק וארנה
14:00צסק''א-2 1948 סופיה-דונב רוסה
14:00ראזגרד-2-דוברוג'ה
גביע.איי.אפ.קיי.. שלב הבתים - בית B
18:00אל ויהדאת-אל כווית
18:00אל קחראבה-אל איתיחאד אלפו
גביע.איי.אפ.קיי.. שלב הבתים - בית D
12:00מאזיה-איי.טי.קיי. מוהון בגן
16:00אודישה-באשונדהארה קינגס
גרמניה. בונדסליגה נשים
20:30באיירן מינכן (נשים)-באייר לברקוזן (נשים)
הולנד. ליגה.שנייה
21:00יונג אז-דן בוש
21:00יונג אייאקס-יונג אוטרכט
טורקיה. ליגה.שנייה
19:00אלטאי איזמיר-בולוספור
טורקיה. ליגה.שלישית. בית אדום
12:00ארזיג'אןספור-אטימגסוט
13:00פטהיספור-ארנאבוטקוי
טורקיה. ליגה.שלישית. בית לבן
13:00ארוקספור-בודז'אספור 1928
יוון. ליגה.עליונה. שלב הראשון
18:00אריס סלוניקי-או.פ.י. אירקליון
סלובניה. ליגה.עליונה
18:30רדומלה-מריבור
ספרד. ליגה.שנייה
22:00טנריפה-אלקורון
סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
17:00ראדניצ'קי ניש-פרטיזן בלגרד
19:30וויבודינה-נאפרדק קרושבץ
סרביה. ליגה.שניה. שלב הראשון
14:00אודזאצ'י-ראדניצ'קי בלגרד
14:00גראפיצ'אר בלגרד-נובי סאד
פולין. אקסטראקלסה
20:00פוסצ'ה-וידזב לודז'
פולין. ליגה.שנייה
19:00ל.ק.ס. נצצ'ה-ארקה גדניה
קניה. ליגת.העל
11:00מוהורוני-פוליס ניירובי
רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
17:00קראיובה 1948-בוטושאני
20:45דינמו בוקרשט-אוניברסיטטה קלוז'
תאילנד. ליגה.עליונה
סוקותאי-מואנג טונג יונייטד
15:00צ'יאנג ראי-פוליס טרו






© 2006-2023 Copyright: ligot.net