ligot.net - כדורגל ליגה אירופאית 2020/2021 >> שלב השני
  הליגה.האירופית
 
שלב המוקדמות
שלב הראשון
שלב השני
שלב השלישי
שלב הפלייאוף
שלב הבתים
  בית A
  בית B
  בית C
  בית D
  בית E
  בית F
  בית G
  בית H
  בית I
  בית J
  בית K
  בית L



כדורגל ליגה אירופאית 2020/2021 >> שלב השני



16.09.2020בי 36 תורשבאן (איי פארו)ט.נ.ס. (וויילס)2:2 ב.הכרעה 4:5
16.09.2020האמרבי (שבדיה)לך פוזנאן (פולין)3:0
16.09.2020פרוגרס (לוקסמבורג)וילם II (הולנד)5:0
17.09.2020או.פ.י. אירקליון (יוון)אפולון לימסול (קפריסין)1:0


17.09.2020אולימפיה (סלובניה)זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)3:2 אחרי הארכה
17.09.2020אוסייק (קרואטיה)באזל (שוויץ)2:1
17.09.2020אינטר אסקלדס (אנדורה)דאנדלק (אירלנד)1:0
17.09.2020אסטנה (קזחסטן)בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)1:0
17.09.2020אריס סלוניקי (יוון)קולוס קובליבקה (אוקראינה)2:1
17.09.2020אררט-ארמניה (ארמניה)פולה אש (לוקסמבורג)3:4 אחרי הארכה
17.09.2020באצ'קה טופולה (סרביה)סטיאווה בוקרשט (רומניה)6:6 ב.הכרעה 5:4
17.09.2020בודה גלימט (נורבגיה)ז'לגיריס וילנה (ליטא)1:3
17.09.2020בודפשט הונבד (הונגריה)מאלמה (שבדיה)2:0
17.09.2020בוטושאני (רומניה)שקנדיה טטובו (מקדוניה)1:0
17.09.2020בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)ריו אבה (פורטוגל)2:0
17.09.2020גטבורג (שבדיה)קובנהאבן (דנמרק)2:1
17.09.2020דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)יבלונץ (צ'כיה)3:5 אחרי הארכה
17.09.2020היברניאנס (מלטה)פהרבר (הונגריה)1:0
17.09.2020וונטספילס (לטביה)רוזנבורג (נורבגיה)5:1
17.09.2020ויקינג (נורבגיה)אברדין (סקוטלנד)2:0
17.09.2020טאוטה דורס (אלבניה)גרנדה (ספרד)4:0
17.09.2020יורגורדן (שבדיה)אירופה (גיברלטר)1:2
17.09.2020לאצ'י (אלבניה)הפועל.באר.שבע (ישראל)2:1
17.09.2020לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)טוטנהאם (אנגליה)2:1
17.09.2020לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)דינמו מוסקבה (רוסיה)1:2
17.09.2020לינפילד (צפון אירלנד)פלוריאנה (מלטה)1:0
17.09.2020לינקולן רם אימפס (גיברלטר)ריינג'רס (סקוטלנד)5:0
17.09.2020מורה (סלובניה)אורהוס (דנמרק)0:3
17.09.2020מכבי.חיפה (ישראל)קאיראט (קזחסטן)1:2
17.09.2020נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)גלאטסראיי (טורקיה)3:1
17.09.2020סטנדרד ליאז' (בלגיה)באלה טאון (וויילס)0:2
17.09.2020סילקס קראטובו (מקדוניה)דריטה גנילנה (קוסובו)2:0
17.09.2020ספינטול-גיורגה (מולדובה)פרטיזן בלגרד (סרביה)1:0 אחרי הארכה
17.09.2020סרבט ז'נבה (שוויץ)ריימס (צרפת)1:0
17.09.2020פיאסט גליביצה (פולין)הארטברג (אוסטריה)2:3
17.09.2020פלורה טאלין (אסטוניה)קיי. אר. רייקיאוויק (איסלנד)1:2
17.09.2020צסק''א סופיה (בולגריה)באטה (בלארוס)0:2
17.09.2020קולריין (צפון אירלנד)מאת'רוול (סקוטלנד)2:2 ב.הכרעה 3:0
17.09.2020קונאס קוואי (וויילס)דינמו טביליסי (גרוזיה)1:0
17.09.2020קופס (פינלנד)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:1 ב.הכרעה 3:4
17.09.2020קוקס (אלבניה)וולפסבורג (גרמניה)4:0
17.09.2020קיסר (קזחסטן)אפואל ניקוסיה (קפריסין)4:1
17.09.2020ריעריאי (ליטא)סלובן ליברץ (צ'כיה)5:1
17.09.2020רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)היידוק ספליט (קרואטיה)1:0
17.09.2020שמרוק רוברס (אירלנד)מילאן (איטליה)2:0
18.09.2020ריגה פ.צ. (לטביה)טרה פיורי (סן מרינו)0:1