ligot.net - כדורגל ליגה אירופאית 2019/2020 >> שלב השני
  הליגה.האירופית
 
שלב המוקדמות
שלב הראשון
שלב השני
שלב השלישי
שלב הפלייאוף
שלב הבתים
  בית A
  בית B
  בית C
  בית D
  בית E
  בית F
  בית G
  בית H
  בית I
  בית J
  בית K
  בית L



כדורגל ליגה אירופאית 2019/2020 >> שלב השני



טורסהאבן (איי פארו) - לינפילד (צפון אירלנד)  סה"כ
 3:2  
משחק 123.07.2019 | טורסהאבן - לינפילד2:2
משחק 201.08.2019 | לינפילד - טורסהאבן0:1

סנטה קולומה (אנדורה) - אסטנה (קזחסטן)  סה"כ
 4:1  
משחק 123.07.2019 | סנטה קולומה - אסטנה0:0
משחק 201.08.2019 | אסטנה - סנטה קולומה1:4

א.א.ק לרנקה (קפריסין) - לבסקי סופיה (בולגריה)  סה"כ
 0:7  
משחק 125.07.2019 | א.א.ק לרנקה - לבסקי סופיה0:3
משחק 201.08.2019 | לבסקי סופיה - א.א.ק לרנקה4:0

אוטרכט (הולנד) - זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)  סה"כ
 3:2  אחרי הארכה
משחק 125.07.2019 | אוטרכט - זרינסקי מוסטאר1:1
משחק 201.08.2019 | זרינסקי מוסטאר - אוטרכט1:2



אלקמאר (הולנד) - האקן (שבדיה)  סה"כ
 0:3  
משחק 125.07.2019 | אלקמאר - האקן0:0
משחק 201.08.2019 | האקן - אלקמאר3:0

אלשקרט (ארמניה) - סטיאווה בוקרשט (רומניה)  סה"כ
 5:3  
משחק 125.07.2019 | אלשקרט - סטיאווה בוקרשט3:0
משחק 201.08.2019 | סטיאווה בוקרשט - אלשקרט3:2

אספניול (ספרד) - סטיארנן (איסלנד)  סה"כ
 1:7  
משחק 125.07.2019 | אספניול - סטיארנן0:4
משחק 201.08.2019 | סטיארנן - אספניול3:1

אריס סלוניקי (יוון) - א.א.ל. לימסול (קפריסין)  סה"כ
 0:1  
משחק 125.07.2019 | אריס סלוניקי - א.א.ל. לימסול0:0
משחק 201.08.2019 | א.א.ל. לימסול - אריס סלוניקי1:0

ארסנל טולה (רוסיה) - נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)  סה"כ
 4:0  
משחק 125.07.2019 | ארסנל טולה - נפטצ'י באקו1:0
משחק 201.08.2019 | נפטצ'י באקו - ארסנל טולה0:3

בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו) - זוריה לוגנסק (אוקראינה)  סה"כ
 4:1  
משחק 125.07.2019 | בודוצ'נוסט פודגוריצה - זוריה לוגנסק3:1
משחק 201.08.2019 | זוריה לוגנסק - בודוצ'נוסט פודגוריצה0:1

בודפשט הונבד (הונגריה) - אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)  סה"כ
 0:0  ב.הכרעה 3:1
משחק 125.07.2019 | בודפשט הונבד - אוניברסיטטה קראיובה0:0
משחק 201.08.2019 | אוניברסיטטה קראיובה - בודפשט הונבד0:0

גאבאלה (אזרבייג'ן) - דינמו טביליסי (גרוזיה)  סה"כ
 5:0  
משחק 125.07.2019 | גאבאלה - דינמו טביליסי2:0
משחק 201.08.2019 | דינמו טביליסי - גאבאלה0:3

גנט (בלגיה) - וייטורול קונסטנצה (רומניה)  סה"כ
 5:7  
משחק 125.07.2019 | גנט - וייטורול קונסטנצה3:6
משחק 201.08.2019 | וייטורול קונסטנצה - גנט1:2

דומז'אלה (סלובניה) - מאלמה (שבדיה)  סה"כ
 5:4  
משחק 125.07.2019 | דומז'אלה - מאלמה2:2
משחק 201.08.2019 | מאלמה - דומז'אלה2:3

דונאיסקה סטרדה (סלובקיה) - אטרומיטוס אתונה (יוון)  סה"כ
 5:3  
משחק 125.07.2019 | דונאיסקה סטרדה - אטרומיטוס אתונה2:1
משחק 201.08.2019 | אטרומיטוס אתונה - דונאיסקה סטרדה2:3

האוגסונד (נורבגיה) - שטורם גראץ (אוסטריה)  סה"כ
 2:3  
משחק 125.07.2019 | האוגסונד - שטורם גראץ0:2
משחק 201.08.2019 | שטורם גראץ - האוגסונד1:2

הפועל.באר.שבע (ישראל) - קאיראט (קזחסטן)  סה"כ
 1:3  
משחק 125.07.2019 | הפועל.באר.שבע - קאיראט0:2
משחק 201.08.2019 | קאיראט - הפועל.באר.שבע1:1

וואלור (איסלנד) - ראזגרד (בולגריה)  סה"כ
 5:1  
משחק 125.07.2019 | וואלור - ראזגרד1:1
משחק 201.08.2019 | ראזגרד - וואלור0:4

וולבס (אנגליה) - קרוזיידרס (צפון אירלנד)  סה"כ
 1:6  
משחק 125.07.2019 | וולבס - קרוזיידרס0:2
משחק 201.08.2019 | קרוזיידרס - וולבס4:1

וונטספילס (לטביה) - גזירה יונייטד (מלטה)  סה"כ
 2:6  
משחק 125.07.2019 | וונטספילס - גזירה יונייטד0:4
משחק 201.08.2019 | גזירה יונייטד - וונטספילס2:2

ז'נס אש (לוקסמבורג) - גימארייש (פורטוגל)  סה"כ
 5:0  
משחק 125.07.2019 | ז'נס אש - גימארייש1:0
משחק 201.08.2019 | גימארייש - ז'נס אש0:4

טורינו (איטליה) - דברצן (הונגריה)  סה"כ
 1:7  
משחק 125.07.2019 | טורינו - דברצן0:3
משחק 201.08.2019 | דברצן - טורינו4:1

ייני מלאטיאספור (טורקיה) - אולימפיה (סלובניה)  סה"כ
 2:3  
משחק 125.07.2019 | ייני מלאטיאספור - אולימפיה2:2
משחק 201.08.2019 | אולימפיה - ייני מלאטיאספור1:0

לגיה וארשה (פולין) - קופס (פינלנד)  סה"כ
 0:1  
משחק 125.07.2019 | לגיה וארשה - קופס0:1
משחק 201.08.2019 | קופס - לגיה וארשה0:0

לוצרן (שוויץ) - קלאסוויק (איי פארו)  סה"כ
 0:2  
משחק 125.07.2019 | לוצרן - קלאסוויק0:1
משחק 201.08.2019 | קלאסוויק - לוצרן1:0

לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה) - ספרטק טרנבה (סלובקיה)  סה"כ
 3:3  שערי חוץ
משחק 125.07.2019 | לוקומוטיב פלובודיב - ספרטק טרנבה0:2
משחק 201.08.2019 | ספרטק טרנבה - לוקומוטיב פלובודיב1:3

לכיה גדנסק (פולין) - ברונדבי (דנמרק)  סה"כ
 5:3  אחרי הארכה
משחק 125.07.2019 | לכיה גדנסק - ברונדבי1:2
משחק 201.08.2019 | ברונדבי - לכיה גדנסק1:4

מלאדה בולסלאב (צ'כיה) - אורדבסי (קזחסטן)  סה"כ
 3:4  
משחק 125.07.2019 | מלאדה בולסלאב - אורדבסי1:1
משחק 201.08.2019 | אורדבסי - מלאדה בולסלאב3:2

נורקופינג (שבדיה) - לייפיה (לטביה)  סה"כ
 0:3  
משחק 125.07.2019 | נורקופינג - לייפיה0:2
משחק 201.08.2019 | לייפיה - נורקופינג1:0

פהרבר (הונגריה) - ואדוץ (ליכטנשטיין)  סה"כ
 2:1  אחרי הארכה
משחק 125.07.2019 | פהרבר - ואדוץ0:1
משחק 201.08.2019 | ואדוץ - פהרבר0:2

פיאסט גליביצה (פולין) - ריגה פ.צ. (לטביה)  סה"כ
 4:4  שערי חוץ
משחק 125.07.2019 | פיאסט גליביצה - ריגה פ.צ.2:3
משחק 201.08.2019 | ריגה פ.צ. - פיאסט גליביצה1:2

פיוניק ירוואן (ארמניה) - יבלונץ (צ'כיה)  סה"כ
 1:2  
משחק 125.07.2019 | פיוניק ירוואן - יבלונץ1:2
משחק 201.08.2019 | יבלונץ - פיוניק ירוואן0:0

פלורה (אסטוניה) - איינטרכט פרנקפורט (גרמניה)  סה"כ
 4:2  
משחק 125.07.2019 | פלורה - איינטרכט פרנקפורט2:1
משחק 201.08.2019 | איינטרכט פרנקפורט - פלורה1:2

פרטיזני טירנה (אלבניה) - שריף טירספול (מולדובה)  סה"כ
 2:1  
משחק 125.07.2019 | פרטיזני טירנה - שריף טירספול1:0
משחק 201.08.2019 | שריף טירספול - פרטיזני טירנה1:1

צ'יחורה (גרוזיה) - אברדין (סקוטלנד)  סה"כ
 6:1  
משחק 125.07.2019 | צ'יחורה - אברדין1:1
משחק 201.08.2019 | אברדין - צ'יחורה0:5

צסק''א סופיה (בולגריה) - אוסייק (קרואטיה)  סה"כ
 1:1  ב.הכרעה 3:4
משחק 125.07.2019 | צסק''א סופיה - אוסייק0:1
משחק 201.08.2019 | אוסייק - צסק''א סופיה0:1

קונאס קוואי (וויילס) - פרטיזן בלגרד (סרביה)  סה"כ
 4:0  
משחק 125.07.2019 | קונאס קוואי - פרטיזן בלגרד1:0
משחק 201.08.2019 | פרטיזן בלגרד - קונאס קוואי0:3

ריינג'רס (סקוטלנד) - פרוגרס (לוקסמבורג)  סה"כ
 0:2  
משחק 125.07.2019 | ריינג'רס - פרוגרס0:2
משחק 201.08.2019 | פרוגרס - ריינג'רס0:0

שחטיור סליהורסק (בלארוס) - אסבירג (דנמרק)  סה"כ
 0:2  
משחק 125.07.2019 | שחטיור סליהורסק - אסבירג0:2
משחק 201.08.2019 | אסבירג - שחטיור סליהורסק0:0

שטרסבור (צרפת) - מכבי.חיפה (ישראל)  סה"כ
 3:4  
משחק 125.07.2019 | שטרסבור - מכבי.חיפה1:3
משחק 201.08.2019 | מכבי.חיפה - שטרסבור1:2

שמרוק רוברס (אירלנד) - אפולון לימסול (קפריסין)  סה"כ
 4:3  אחרי הארכה
משחק 125.07.2019 | שמרוק רוברס - אפולון לימסול1:2
משחק 201.08.2019 | אפולון לימסול - שמרוק רוברס1:3

מולדה (נורבגיה) - צ`וקאריצ`קי (סרביה)  סה"כ
 1:3  
משחק 125.07.2019 | מולדה - צ`וקאריצ`קי0:0
משחק 231.07.2019 | צ`וקאריצ`קי - מולדה3:1

אררט-ארמניה (ארמניה) - לינקולן רם אימפס (גיברלטר)  סה"כ
 1:4  
משחק 123.07.2019 | אררט-ארמניה - לינקולן רם אימפס0:2
משחק 230.07.2019 | לינקולן רם אימפס - אררט-ארמניה2:1

טרה פנה (סן מרינו) - סודובה (ליטא)  סה"כ
 10:0  
משחק 123.07.2019 | טרה פנה - סודובה5:0
משחק 230.07.2019 | סודובה - טרה פנה0:5

שקנדיה טטובו (מקדוניה) - דודלאנז' (לוקסמבורג)  סה"כ
 3:2  
משחק 123.07.2019 | שקנדיה טטובו - דודלאנז'2:1
משחק 230.07.2019 | דודלאנז' - שקנדיה טטובו1:1

סלובן ברטיסלבה (סלובקיה) - פרוניקלי (קוסובו)  סה"כ
 1:4  
משחק 124.07.2019 | סלובן ברטיסלבה - פרוניקלי1:2
משחק 230.07.2019 | פרוניקלי - סלובן ברטיסלבה2:0