ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> יולי
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> יולי



01.07.2020ברדיוב (סלובקיה)קושיצה פ.ק. (סלובקיה)8:1
02.07.2020ולס מוסקבה (רוסיה)זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו (רוסיה)0:4
04.07.2020בודפוקי (הונגריה)פץ' (הונגריה)0:2
04.07.2020בלנסקו (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)0:2


04.07.2020בראטווג (נורבגיה)לבנגר (נורבגיה)1:1
04.07.2020ברונה (נורבגיה)וארד האוגסונד (נורבגיה)0:1
04.07.2020דוברוג'ה (בולגריה)נסבר (בולגריה)
04.07.2020זולט וורגם (בלגיה)סרקל ברוז' (בלגיה)2:2
04.07.2020לוקומוטיב סופיה (בולגריה)ספורטיסט סווגה (בולגריה)0:1
04.07.2020ליון (צרפת)ניס (צרפת)0:1
04.07.2020פרדריקסטאד (נורבגיה)פראם לרביק (נורבגיה)2:6
04.07.2020קלוצ'בורק (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)0:3
04.07.2020שיופוק (הונגריה)קוזרמישלן (הונגריה)0:1
05.07.2020אונם פומאס (מקסיקו)קרוז אזול (מקסיקו)4:1
05.07.2020אסקר (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)1:0
05.07.2020ארנדאל (נורבגיה)אידסוולד (נורבגיה)1:1
07.07.2020זולט וורגם (בלגיה)שרלרואה (בלגיה)2:1
07.07.2020פודברזובה (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)1:4
08.07.2020אונם פומאס (מקסיקו)אמריקה (מקסיקו)0:0
08.07.2020איקה (הונגריה)שופרון (הונגריה)1:5
08.07.2020בודפוקי (הונגריה)דיירמוט (הונגריה)
08.07.2020גייל (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)2:1
08.07.2020טטבאניה (הונגריה)צ'אקבארי (הונגריה)6:0
08.07.2020טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו (רוסיה)0:1
08.07.2020לוקומוטיב סופיה (בולגריה)סימיטלי סופיה (בולגריה)0:1
08.07.2020ליפאני (סלובקיה)ברדיוב (סלובקיה)1:3
08.07.2020מונקאס (הונגריה)שורוקשר (הונגריה)2:0
08.07.2020צ'רנומורץ בורגאס (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)1:3
08.07.2020קוזרמישלן (הונגריה)נג'קניז'ה (הונגריה)3:2
08.07.2020קלאב ברוז' (בלגיה)בירסחוט (בלגיה)1:1
08.07.2020שיופוק (הונגריה)האלאדס (הונגריה)2:1
09.07.2020צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)טיגרס אואנל (מקסיקו)2:0
09.07.2020קרוז אזול (מקסיקו)טולוקה (מקסיקו)0:1
09.07.2020ריימס (צרפת)טרואה (צרפת)1:3
10.07.2020אויגנדורף (אוסטריה)גרודיג (אוסטריה)
10.07.2020ווילס (אוסטריה)וואלרן (אוסטריה)1:0
10.07.2020יאבור איבניצה (סרביה)סבויינו (סרביה)
10.07.2020מלאדוסט לוקאני (סרביה)אינדיז'ה (סרביה)
10.07.2020סנט אטיין (צרפת)ניס (צרפת)1:4
10.07.2020ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)5:1
10.07.2020פירין בלאגואבגרד (בולגריה)מונטאנה (בולגריה)0:0
10.07.2020צ'רטנובו (רוסיה)סטרוגינו (רוסיה)0:2
10.07.2020קורטרייק (בלגיה)שרלרואה (בלגיה)1:1
10.07.2020שטאדלאו (אוסטריה)מנסדורפ (אוסטריה)1:0
11.07.2020אנדרלכט (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)0:2
11.07.2020באצ'קה פלנקה (סרביה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:0
11.07.2020בודפשט הונבד (הונגריה)שיופוק (הונגריה)2:1
11.07.2020בישופסהופן (אוסטריה)שטאדל פאורה (אוסטריה)1:3
11.07.2020גיורי אטו (הונגריה)בודפוקי (הונגריה)2:0
11.07.2020דיירמוט (הונגריה)איקה (הונגריה)0:2
11.07.2020ואשאש (הונגריה)צ'אקבארי (הונגריה)1:3
11.07.2020זולט וורגם (בלגיה)וואסלנד (בלגיה)0:5
11.07.2020חימקי (רוסיה)לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)0:4
11.07.2020לוקומוטיב סופיה (בולגריה)מיניור פרניק (בולגריה)
11.07.2020מיקולאש (סלובקיה)פרשוב (סלובקיה)1:4
11.07.2020סלובן רוסיצה (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)3:2
11.07.2020פרולטר נובי סאד (סרביה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)1:1
11.07.2020צסק''א סופיה (בולגריה)קריאנה ארדן (בולגריה)1:1
11.07.2020צ`וקאריצ`קי (סרביה)זמון (סרביה)
11.07.2020קוזלוביצה (צ'כיה)קרומרז'יז' (צ'כיה)
11.07.2020קורטרייק (בלגיה)סרקל ברוז' (בלגיה)1:0
11.07.2020קלאב ברוז' (בלגיה)מכלן (בלגיה)0:6
11.07.2020רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)
11.07.2020רוך חוז'וב (פולין)סטאל בז'ג (פולין)1:4
11.07.2020שמבלי (צרפת)בולון סור מר (צרפת)1:1
12.07.2020אמריקה (מקסיקו)קרוז אזול (מקסיקו)4:1
12.07.2020לה האבר (צרפת)פריז סן ז'רמן (צרפת)9:0
13.07.2020אונם פומאס (מקסיקו)טולוקה (מקסיקו)0:0
13.07.2020אטלס (מקסיקו)טיגרס אואנל (מקסיקו)2:2
13.07.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)
13.07.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)2:4
13.07.2020מלאדוסט לוקאני (סרביה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)3:3
13.07.2020פרולטר נובי סאד (סרביה)סלוגה פ. (סרביה)0:0
13.07.2020פרידק מיסטק (צ'כיה)פרז'פרז'ה (צ'כיה)4:2
13.07.2020צ'איקה (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)3:3
14.07.2020אוניון גורטן (אוסטריה)אוסטריה זלצבורג (אוסטריה)
14.07.2020אינדיז'ה (סרביה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)2:0
14.07.2020בורצ (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)0:0
14.07.2020בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)סילקס קראטובו (מקדוניה)1:0
14.07.2020סק''א חברובסק (רוסיה)צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)
14.07.2020פורינו (מקדוניה)רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)2:0
14.07.2020פירין בלאגואבגרד (בולגריה)ויהרן סנדנסקי (בולגריה)5:2
14.07.2020פנדב (מקדוניה)קוצ'אני (מקדוניה)0:3
14.07.2020צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)סק''א חברובסק (רוסיה)3:1
14.07.2020רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)פורינו (מקדוניה)
15.07.2020אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)קרמיוטיסה (קפריסין)
15.07.2020אופטיק (גרמניה)ויקטוריה ברלין (גרמניה)5:1
15.07.2020אוריינט רייקה (קרואטיה)ביסטרה (קרואטיה)0:9
15.07.2020אקרון טוליאטי (רוסיה)סק''א רוסטוב (רוסיה)0:0
15.07.2020בד פסלאו (אוסטריה)ויקטוריה (אוסטריה)1:1
15.07.2020האלאדס (הונגריה)מינפצ'אנק (הונגריה)0:4
15.07.2020ואץ (הונגריה)בודאיירש (הונגריה)2:0
15.07.2020ווישקוב (צ'כיה)קרומרז'יז' (צ'כיה)0:2
15.07.2020וולגה אוליאנובסק (רוסיה)לאדה טוליאטי (רוסיה)2:1
15.07.2020טיסאיוברוש (הונגריה)דברצן (הונגריה)1:0
15.07.2020יאגודינה (סרביה)רדניק סורדוליצה (סרביה)
15.07.2020לאון (מקסיקו)חוארס (מקסיקו)0:4
15.07.2020לבסקי קרלובו (בולגריה)צ'אבדרר ייטרופולה (בולגריה)1:2
15.07.2020לה מאן (צרפת)פ.צ. פריז (צרפת)3:1
15.07.2020לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)לנינגרדץ (רוסיה)4:1
15.07.2020סילקס קראטובו (מקדוניה)בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)
15.07.2020סנט אטיין (צרפת)שרלרואה (בלגיה)0:4
15.07.2020פאצ'וקה (מקסיקו)סן לואיס (מקסיקו)0:1
15.07.2020צ'אקבארי (הונגריה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:2
15.07.2020קרמיוטיסה (קפריסין)אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)1:2
15.07.2020ראד בלגרד (סרביה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)0:1
15.07.2020ראסינג גנק (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)1:3
15.07.2020רדניק סורדוליצה (סרביה)יאגודינה (סרביה)0:1
15.07.2020ריימס (צרפת)רואן (צרפת)0:3
15.07.2020שולנוק (הונגריה)סגד (הונגריה)3:1
15.07.2020שורוקשר (הונגריה)גיורי אטו (הונגריה)0:1
15.07.2020שיופוק (הונגריה)דיירמוט (הונגריה)5:0
16.07.2020 ליטקס לובץ' (בולגריה)קריאנה ארדן (בולגריה)0:0
16.07.2020אל איסמאעילי (מצרים)אסואן (מצרים)1:1
16.07.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)דינמו בריאנסק (רוסיה)0:0
16.07.2020גוסטיבר (מקדוניה)שקנדיה טטובו (מקדוניה)1:0
16.07.2020יאבור איבניצה (סרביה)נובי פאזאר (סרביה)
16.07.2020לאנס (צרפת)לה האבר (צרפת)3:1
16.07.2020ליון (צרפת)ריינג'רס (סקוטלנד)2:0
16.07.2020ניס (צרפת)סלטיק (סקוטלנד)1:1
16.07.2020פירין בלאגואבגרד (בולגריה)צסק''א סופיה (בולגריה)1:1
16.07.2020צ'רטנובו (רוסיה)רודינה מוסקבה (רוסיה)1:2
16.07.2020קאמבור (הולנד)הארקמסה בויז (הולנד)1:4
16.07.2020קרוז אזול (מקסיקו)טיגרס אואנל (מקסיקו)1:1
16.07.2020ראן (צרפת)שאטורו (צרפת)0:3
17.07.2020אויגנדורף (אוסטריה)אוסטריה זלצבורג (אוסטריה)0:4
17.07.2020אומוניה ניקוסיה (קפריסין)אריס לימסול (קפריסין)1:8
17.07.2020ארנדטברוק (גרמניה)שטיינבך (גרמניה)7:0
17.07.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)1:1
17.07.2020באנסקו (בולגריה)מארק דופניטסה (בולגריה)1:1
17.07.2020גרנובל (צרפת)ליון דיושר (צרפת)0:1
17.07.2020טראיסקירהן (אוסטריה)ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)4:6
17.07.2020מץ (צרפת)סריין ליאז' (בלגיה)1:4
17.07.2020נויזידלר (אוסטריה)קומה אלקטרה (אוסטריה)4:1
17.07.2020סנט יוהאן (אוסטריה)קופשטיין (אוסטריה)3:2
17.07.2020סרקל ברוז' (בלגיה)מונאקו (צרפת)2:0
17.07.2020פויטסברג (אוסטריה)סנט אנה (אוסטריה)3:5
17.07.2020פינקנקרוג (גרמניה)בבלסברג (גרמניה)6:1
17.07.2020פריז סן ז'רמן (צרפת)וואסלנד (בלגיה)0:7
17.07.2020צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)אמריקה (מקסיקו)3:4
17.07.2020צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)סק''א רוסטוב (רוסיה)4:2
17.07.2020קומארנו (סלובקיה)ואשאש (הונגריה)1:3
17.07.2020ראסינג גנק (בלגיה)אקסלסיור רוט. (הולנד)1:4
18.07.2020א.א.ק לרנקה (קפריסין)אומוניה אראדיפו (קפריסין)0:4
18.07.2020אדמירה (צ'כיה)סוקול זאפי (צ'כיה)2:1
18.07.2020אוואנגרד קורסק (רוסיה)אטום (רוסיה)2:0
18.07.2020אלורה (הונגריה)איוונצ'ה (הונגריה)3:1
18.07.2020אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)אפולון לימסול (קפריסין)0:1
18.07.2020ארדה (בולגריה)חבאר (בולגריה)1:1
18.07.2020באצ'קה פלנקה (סרביה)ראד בלגרד (סרביה)
18.07.2020בישופסהופן (אוסטריה)אוניון גורטן (אוסטריה)3:0
18.07.2020בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)1:3
18.07.2020בלנסקו (צ'כיה)וורחובינה (צ'כיה)2:1
18.07.2020דונקרק (צרפת)ריימס (צרפת)2:2
18.07.2020דיינזה (בלגיה)זולט וורגם (בלגיה)
18.07.2020דיירמוט (הונגריה)שאמורין (סלובקיה)0:4
18.07.2020הוסטויון (צ'כיה)ברוזני (צ'כיה)1:2
18.07.2020הלמונד ספורט (הולנד)סטיכטינג (הולנד)
18.07.2020ואשאש (הונגריה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:2
18.07.2020וידאד פז (מרוקו)ברקאן (מרוקו)
18.07.2020וינקל (בלגיה)אוסטנדה (בלגיה)
18.07.2020ולוארי (צ'כיה)קראלוב דבור (צ'כיה)1:1
18.07.2020זנוימו (צ'כיה)סוקול כאנז'הוט (צ'כיה)
18.07.2020זניט אירקוטסק (רוסיה)אקרון טוליאטי (רוסיה)1:1
18.07.2020יופן (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)2:0
18.07.2020לוריינט (צרפת)קונקרנו (צרפת)0:1
18.07.2020לוריינט (צרפת)קונקרנו (צרפת)0:1
18.07.2020ליון (צרפת)סלטיק (סקוטלנד)1:2
18.07.2020ליל (צרפת)מוסקרון (בלגיה)1:2
18.07.2020מוטור לובלין (פולין)רוך חוז'וב (פולין)
18.07.2020מושונמאדיאווארי (הונגריה)האלאדס (הונגריה)0:2
18.07.2020מכלן (בלגיה)ווסטרלו (בלגיה)6:0
18.07.2020מלאדוסט לוקאני (סרביה)פרטיזן בלגרד (סרביה)2:2
18.07.2020נאפרדק קרושבץ (סרביה)קולובארה (סרביה)
18.07.2020ניס (צרפת)ריינג'רס (סקוטלנד)2:0
18.07.2020סטאד ניאונה (שוויץ)נאנט (צרפת)6:0
18.07.2020סטיכטינג (הולנד)הלמונד ספורט (הולנד)1:0
18.07.2020סטנדרד ליאז' (בלגיה)מכלן (בלגיה)0:4
18.07.2020סלובן רוסיצה (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)0:4
18.07.2020סלובן-2 ברטיסלבה (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)3:0
18.07.2020סן לואיס (מקסיקו)חוארס (מקסיקו)2:1
18.07.2020סנט אטיין (צרפת)אנדרלכט (בלגיה)2:1
18.07.2020סנט. טרוידן (בלגיה)בירסחוט (בלגיה)0:0
18.07.2020ספרטאקוס ניראג'האזה (הונגריה)קושיצה פ.ק. (סלובקיה)2:1
18.07.2020ספרטק וארנה (בולגריה)סוזופול (בולגריה)
18.07.2020סק''א חברובסק (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)0:1
18.07.2020פ.צ. פריז (צרפת)דיז'ון (צרפת)2:0
18.07.2020פאצ'וקה (מקסיקו)לאון (מקסיקו)
18.07.2020פחצ'בו (מקדוניה)ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)0:0
18.07.2020פלבנק (צרפת)ברסט (צרפת)
18.07.2020פנדב (מקדוניה)סילקס קראטובו (מקדוניה)1:1
18.07.2020צגלד (הונגריה)מונורי (הונגריה)1:3
18.07.2020צ`וקאריצ`קי (סרביה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)
18.07.2020קאן (צרפת)קווילי (צרפת)0:2
18.07.2020קוזלוביצה (צ'כיה)סיגמה-2 אולומוץ (צ'כיה)4:0
18.07.2020קזינצברציקה (הונגריה)שניו (הונגריה)2:5
18.07.2020קיקרס אופנבך (גרמניה)גרוטר פורט 2 (גרמניה)0:2
18.07.2020קלאב ברוז' (בלגיה)גנט (בלגיה)3:2
18.07.2020קרמיוטיסה (קפריסין)א.א.ל. לימסול (קפריסין)8:1
18.07.2020רדומלה (סלובניה)מ.ט.ק. (הונגריה)4:0
18.07.2020רוטור וולגוגרד (רוסיה)לגיון דינמו (רוסיה)0:3
18.07.2020רוך חוז'וב (פולין)מוטור לובלין (פולין)3:1
18.07.2020רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)סטרוגה (מקדוניה)1:1
18.07.2020רקורד ביילסקו ביאלה (פולין)חוטניק קראקוב (פולין)4:4
18.07.2020שיופוק (הונגריה)צ'אקבארי (הונגריה)1:0
18.07.2020שמבלי (צרפת)בוואה (צרפת)0:4
20.07.2020אירטיש-1946 אומסק (רוסיה)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)
20.07.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)אירטיש-1946 אומסק (רוסיה)1:2
20.07.2020מטאלאץ (סרביה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)1:0
20.07.2020צ'רטנובו (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)0:3
20.07.2020צ'רטנובו (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)1:3
20.07.2020שיניק יארוסלאבל (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)1:1
21.07.2020אל איסמאעילי (מצרים)מיסר (מצרים)1:0
21.07.2020דה גראפשחאפ (הולנד)דה טרפרס (הולנד)1:4
21.07.2020האלאדס (הונגריה)פרנצווארוש (הונגריה)2:2
21.07.2020ויזה (בלגיה)שרלרואה (בלגיה)1:1
21.07.2020חמי לייפציג (גרמניה)אופטיק (גרמניה)
21.07.2020טולוז (צרפת)סט (צרפת)3:3
21.07.2020טורפדו מוסקבה (רוסיה)טורפדו ולדימיר (רוסיה)2:3
21.07.2020לאנס (צרפת)גנט (בלגיה)1:1
21.07.2020נובוסיבירסק (רוסיה)טום טומסק (רוסיה)0:0
21.07.2020פירין בלאגואבגרד (בולגריה)פירין ראזלוג (בולגריה)0:3
21.07.2020פריז סן ז'רמן (צרפת)סלטיק (סקוטלנד)0:4
22.07.2020אולימפיק סאפי (מרוקו)איטיכד טאנג'ר (מרוקו)
22.07.2020איקה (הונגריה)בודפשט הונבד (הונגריה)2:2
22.07.2020אל זאמלק (מצרים)טאלה (מצרים)
22.07.2020אלורה (הונגריה)ראקושמנטי (הונגריה)0:3
22.07.2020אנוסיס פראלימני (קפריסין)קרמיוטיסה (קפריסין)2:2
22.07.2020אנטוורפ (בלגיה)רודה (הולנד)3:1
22.07.2020ארמיס אראדיפו (קפריסין)אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)0:2
22.07.2020בורצ (מקדוניה)פנדב (מקדוניה)1:1
22.07.2020בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)
22.07.2020ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)0:0
22.07.2020גורנה אוריאכוביצה (בולגריה)ספרטק וארנה (בולגריה)
22.07.2020גנט (בלגיה)ליון (צרפת)3:2
22.07.2020היימשטטן (גרמניה)מרסיי (צרפת)6:1
22.07.2020ווארדה (הונגריה)קזינצברציקה (הונגריה)0:2
22.07.2020ווסטרלו (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)1:0
22.07.2020וינקל (בלגיה)סרקל ברוז' (בלגיה)2:1
22.07.2020זלצבורגר 1914 (אוסטריה)ואקר-2 אינסברוק (אוסטריה)
22.07.2020חוטניק קראקוב (פולין)רוך חוז'וב (פולין)3:0
22.07.2020טאקסוני (הונגריה)בודאיירש (הונגריה)4:1
22.07.2020טראיסקירהן (אוסטריה)שופרון (הונגריה)0:2
22.07.2020מאלמה אי.אפ.קיי. (שבדיה)נוסאביו (שבדיה)2:1
22.07.2020מיאבה (סלובקיה)פופרד (סלובקיה)2:1
22.07.2020מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)סטרוגה (מקדוניה)0:0
22.07.2020נאה סלאמיס (קפריסין)א.א.ל. לימסול (קפריסין)0:2
22.07.2020סטנדרד ליאז' (בלגיה)מונאקו (צרפת)1:2
22.07.2020סימיטלי סופיה (בולגריה)ארדה (בולגריה)
22.07.2020סלובצקו (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)0:3
22.07.2020סק''א חברובסק (רוסיה)יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)2:1
22.07.2020סרד (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)1:2
22.07.2020פאקש (הונגריה)דורוגי (הונגריה)0:4
22.07.2020פוהרוניה (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)2:2
22.07.2020פושקאש (הונגריה)באצ'קה טופולה (סרביה)0:1
22.07.2020פליסטר ביטולה (מקדוניה)אוהריד (מקדוניה)0:4
22.07.2020פרטיזן בלגרד (סרביה)זלאטיבור (סרביה)1:2
22.07.2020פרנצווארוש (הונגריה)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:9
22.07.2020קלאב ברוז' (בלגיה)דיינזה (בלגיה)0:1
22.07.2020קלגנפורט (אוסטריה)ואקר-2 אינסברוק (אוסטריה)
22.07.2020רוטור וולגוגרד (רוסיה)מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)0:2
22.07.2020ריימס (צרפת)לה האבר (צרפת)0:3
22.07.2020ריינג'רס (סקוטלנד)מאת'רוול (סקוטלנד)0:4
22.07.2020שווחט (אוסטריה)נויזידלר (אוסטריה)1:4
22.07.2020שולה (צרפת)אנג'ר (צרפת)1:0
22.07.2020שולנוק (הונגריה)קומארנו (סלובקיה)
22.07.2020שקופי (מקדוניה)רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)1:0
24.07.2020אנטוורפ (בלגיה)ליון (צרפת)3:2
24.07.2020וינה 1894 (אוסטריה)ווינר נוישטאדט (אוסטריה)3:6
24.07.2020ויקטוריה פלזן (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)3:2
24.07.2020מץ (צרפת)שרלרואה (בלגיה)0:2
24.07.2020נים (צרפת)שטרסבור (צרפת)1:0
24.07.2020שמבלי (צרפת)דונקרק (צרפת)1:1
24.07.2020שקנדיה טטובו (מקדוניה)רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)0:2
25.07.2020אדמירה (צ'כיה)מטאור (צ'כיה)0:4
25.07.2020אוסטנדה (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)2:1
25.07.2020אנדרלכט (בלגיה)נאנט (צרפת)0:0
25.07.2020אתניקוס אכנאס (קפריסין)אומוניה ניקוסיה (קפריסין)2:0
25.07.2020בודפשט הונבד (הונגריה)ז'ילינה (סלובקיה)2:4
25.07.2020דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)מרסיי (צרפת)1:2
25.07.2020דיפרדאנז' (לוקסמבורג)נאנסי (צרפת)3:0
25.07.2020דסל ספורט (בלגיה)ווסטרלו (בלגיה)4:1
25.07.2020האלאדס (הונגריה)פהרבר (הונגריה)0:0
25.07.2020הכוכב האדום בלגרד (סרביה)נאפרדק קרושבץ (סרביה)1:2
25.07.2020וולס גרונאו (אוסטריה)אוניון גורטן (אוסטריה)4:1
25.07.2020זולט וורגם (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)3:2
25.07.2020זלטה מורבצה (סלובקיה)סלובצקו (צ'כיה)4:1
25.07.2020לה מאן (צרפת)סן פריווה סן אילר (צרפת)2:0
25.07.2020ליובן (בלגיה)מכלן (בלגיה)0:3
25.07.2020מטאלאץ (סרביה)נובי פאזאר (סרביה)1:1
25.07.2020סאלוט בלגורוד (רוסיה)אוואנגרד קורסק (רוסיה)0:0
25.07.2020סגד (הונגריה)אויפשט (הונגריה)2:0
25.07.2020סוזופול (בולגריה)נפטוחימיק (בולגריה)0:2
25.07.2020סטנדרד ליאז' (בלגיה)ניס (צרפת)2:1
25.07.2020פאקש (הונגריה)בודאיירש (הונגריה)0:5
25.07.2020פוהרוניה (סלובקיה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)1:1
25.07.2020פינצגאו (אוסטריה)קיצביאל (אוסטריה)0:1
25.07.2020קומארנו (סלובקיה)סרד (סלובקיה)2:3
25.07.2020קופר (סלובניה)מ.ט.ק. (הונגריה)2:1
25.07.2020קלאב ברוז' (בלגיה)ליל (צרפת)0:2
25.07.2020קלאדנו (צ'כיה)קראלוב דבור (צ'כיה)0:3
25.07.2020קלרמונט (צרפת)ליל (צרפת)
25.07.2020רדומלה (סלובניה)בודפוקי (הונגריה)4:0
25.07.2020ריינג'רס (סקוטלנד)קובנטרי (אנגליה)0:2
27.07.2020אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)אריס לימסול (קפריסין)2:3
27.07.2020סלטיק (סקוטלנד)היברניאן (סקוטלנד)1:3
27.07.2020פרנצווארוש (הונגריה)דראבה פטוי (סלובניה)2:2
27.07.2020רוטור וולגוגרד (רוסיה)דינמו סטברופול (רוסיה)0:1
28.07.2020אוהריד (מקדוניה)מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)2:1
28.07.2020אל אהלי (מצרים)אל גונה (מצרים)2:5
28.07.2020אל זאמלק (מצרים)טנטא (מצרים)1:2
28.07.2020בבלסברג (גרמניה)הרטה צלנדורף (גרמניה)1:3
28.07.2020בלפור (צרפת)סושו (צרפת)4:2
28.07.2020גנט (בלגיה)מץ (צרפת)0:3
28.07.2020גריסקירכן (אוסטריה)הרטה ווילס (אוסטריה)5:2
28.07.2020דה טרפרס (הולנד)טופ אוס (הולנד)1:0
28.07.2020דינמו ברלין (גרמניה)אופטיק (גרמניה)1:0
28.07.2020הכוכב האדום בלגרד (סרביה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)0:3
28.07.2020לה האבר (צרפת)אנג'ר (צרפת)1:3
28.07.2020נאה סלאמיס (קפריסין)זאלייגרצג (הונגריה)0:0
28.07.2020סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)פהרבר (הונגריה)2:2
28.07.2020ספרטה פראג (צ'כיה)וולטאבין (צ'כיה)
28.07.2020פחצ'בו (מקדוניה)פנדב (מקדוניה)
28.07.2020קוכל (אוסטריה)אויגנדורף (אוסטריה)
28.07.2020שטרסבור (צרפת)מונפלייה (צרפת)1:2
29.07.2020א.א.ק לרנקה (קפריסין)קרמיוטיסה (קפריסין)4:4
29.07.2020אולימפיאקוס (יוון)אומוניה ניקוסיה (קפריסין)0:3
29.07.2020אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)אפואל ניקוסיה (קפריסין)3:2
29.07.2020אפולון לימסול (קפריסין)אריס לימסול (קפריסין)0:5
29.07.2020ארמיס אראדיפו (קפריסין)ליסי (קפריסין)1:0
29.07.2020בודפשט הונבד (הונגריה)שיופוק (הונגריה)2:0
29.07.2020גווגליה (מקדוניה)פובדה פרילפ (מקדוניה)1:3
29.07.2020גרנובל (צרפת)בור פרונה (צרפת)1:0
29.07.2020דוקסה קאטוקופיאס (קפריסין)אנוסיס פראלימני (קפריסין)0:4
29.07.2020דיפרדאנז' (לוקסמבורג)פולה אש (לוקסמבורג)2:4
29.07.2020הוסטויון (צ'כיה)מטאור (צ'כיה)1:2
29.07.2020ווארדה (הונגריה)זלטה מורבצה (סלובקיה)0:2
29.07.2020ווסטפליה הרנה (גרמניה)בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)1:0
29.07.2020טרשינץ (צ'כיה)סיגמה-2 אולומוץ (צ'כיה)0:6
29.07.2020כרודים (צ'כיה)פרדוביצה (צ'כיה)2:3
29.07.2020לאסק לינץ (אוסטריה)סניצה (סלובקיה)2:0
29.07.2020לה פוי אן ולה (צרפת)טרואה (צרפת)3:0
29.07.2020מס טבורסקו (צ'כיה)זנוימו (צ'כיה)1:4
29.07.2020נאה סלאמיס (קפריסין)אומוניה אראדיפו (קפריסין)
29.07.2020סיגמה אולומוץ (צ'כיה)סלובן רוסיצה (צ'כיה)0:1
29.07.2020סלובצקו (צ'כיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)3:4
29.07.2020פורטונה קלן (גרמניה)אלברסברג (גרמניה)1:3
29.07.2020פירין ראזלוג (בולגריה)מארק דופניטסה (בולגריה)2:2
29.07.2020פליסטר ביטולה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)
29.07.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)
29.07.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)סוזופול (בולגריה)0:2
29.07.2020צרסקו סלו (בולגריה)צסק''א סופיה (בולגריה)2:1
29.07.2020קרטיל (צרפת)אוקזר (צרפת)3:0
29.07.2020קרל צייס יינה (גרמניה)באמברג (גרמניה)4:6
29.07.2020רואן (צרפת)בוואה (צרפת)1:0
29.07.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)ורס רובנו (אוקראינה)0:2
30.07.2020אומוניה ניקוסיה (קפריסין)זאלייגרצג (הונגריה)1:0
30.07.2020דה גראפשחאפ (הולנד)פ.צ. איינדהובן (הולנד)0:1
30.07.2020סנט. טרוידן (בלגיה)וואסלנד (בלגיה)1:4
30.07.2020פורינו (מקדוניה)שקופי (מקדוניה)2:1
30.07.2020ר.ב. לייפציג (גרמניה)וולפסבורג (גרמניה)1:1
30.07.2020רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)בורצ (מקדוניה)0:0
31.07.2020אוברנוילנד (גרמניה)ויקטוריה ברלין (גרמניה)4:2
31.07.2020אולימפיק שרלרואה (בלגיה)שרלרואה (בלגיה)4:0
31.07.2020אוניצ'וב (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)1:1
31.07.2020אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)1:2
31.07.2020ארדה (בולגריה)פירין בלאגואבגרד (בולגריה)
31.07.2020באיירן מינכן (גרמניה)מרסיי (צרפת)0:1
31.07.2020בוטב פלובדיב (בולגריה)ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)0:3
31.07.2020בלנסקו (צ'כיה)ברנו (צ'כיה)0:2
31.07.2020דונקרק (צרפת)קווילי (צרפת)2:2
31.07.2020הפועל כפר-שלם (ישראל)הפועל.ת''א (ישראל)0:2
31.07.2020הפועל.חיפה (ישראל)הפועל כפ''ס (ישראל)
31.07.2020הפועל.רעננה (ישראל)הפועל חדרה (ישראל)3:2
31.07.2020ויטסה ארנהיים (הולנד)ווסטרלו (בלגיה)2:4
31.07.2020זיגנדורף (אוסטריה)ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)3:2
31.07.2020טולוז (צרפת)פו (צרפת)2:2
31.07.2020יופן (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)2:2
31.07.2020לאובנדורף (אוסטריה)וינה 1894 (אוסטריה)3:1
31.07.2020לוריינט (צרפת)ברסט (צרפת)2:2
31.07.2020מכבי.נתניה (ישראל)מכבי.פ''ת (ישראל)1:2
31.07.2020ניטרה (סלובקיה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)1:1
31.07.2020נים (צרפת)גרנובל (צרפת)2:0
31.07.2020סטיכטינג (הולנד)דן האג (הולנד)0:0
31.07.2020סקציה נס ציונה (ישראל)הפועל.פ''ת (ישראל)0:0
31.07.2020פ.ס.וו. איינדהובן (הולנד)אונ''ה ולדהובן (הולנד)
31.07.2020פירין בלאגואבגרד (בולגריה)ארדה (בולגריה)0:2
31.07.2020קטמון ירושלים (ישראל)עירוני רמה''ש (ישראל)0:4