ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> יוני
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> יוני



01.06.2020אפטורלדינג (איסלנד)ניארדוויק (איסלנד)2:2
01.06.2020ויקינגור ריקיאוויק (איסלנד)סטיארנן (איסלנד)3:4
01.06.2020קיי. אר. רייקיאוויק (איסלנד)קפלוויק (איסלנד)1:1
02.06.2020טבור סז'נה (סלובניה)יאדרן (סלובניה)0:4


02.06.2020טי.פי 47 טורניו (פינלנד)קמי קינגס (פינלנד)2:2
02.06.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)0:1
03.06.2020אולימפיה (סלובניה)נאפטה לנדבה (סלובניה)1:0
03.06.2020אילבס 2 (פינלנד)היס אקאטמיה (פינלנד)0:1
03.06.2020בנשוב (צ'כיה)ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)6:1
03.06.2020בראן (נורבגיה)אסאנה (נורבגיה)0:2
03.06.2020ז'יבניצה (צ'כיה)פרדוביצה ב' (צ'כיה)2:1
03.06.2020סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)ניטרה (סלובקיה)1:2
03.06.2020קרומרז'יז' (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)2:0
03.06.2020רדומלה (סלובניה)דוב (סלובניה)1:3
04.06.2020דינמו בוקרשט (רומניה)ראפיד בוקרשט (רומניה)0:1
04.06.2020מולדה (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)2:4
04.06.2020מיונדאלן (נורבגיה)וולרנגה (נורבגיה)2:0
04.06.2020סטארט (נורבגיה)אוד שיין (נורבגיה)2:1
04.06.2020סיורדאל (נורבגיה)רוזנבורג (נורבגיה)3:1
05.06.2020אקנאס (פינלנד)אינטר טורקו (פינלנד)2:2
05.06.2020ה.פ.צ. אולומוץ (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)2:1
05.06.2020וולרנגה (נורבגיה)יירב (נורבגיה)2:1
05.06.2020סרד (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)1:2
05.06.2020קיי.טי.פי קוטקה (פינלנד)פפו לאפנראנטה (פינלנד)0:1
06.06.2020א.ס. אאולו (פינלנד)הרקולס (פינלנד)2:2
06.06.2020אדמירה (צ'כיה)וולטאבין (צ'כיה)1:3
06.06.2020אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)וייטורול קונסטנצה (רומניה)3:0
06.06.2020אספון פאלוסיאורה (פינלנד)אספו (פינלנד)1:1
06.06.2020אראו (שוויץ)טון (שוויץ)1:1
06.06.2020באנגה גארגז'דאי (ליטא)נפטונאס קלייפדה (ליטא)3:0
06.06.2020ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)גניסטאן (פינלנד)0:4
06.06.2020הונקה (פינלנד)לאהטי (פינלנד)2:1
06.06.2020הלוצ'ין (צ'כיה)פטרז'קוביצה (צ'כיה)4:0
06.06.2020ואדוץ (ליכטנשטיין)פ.צ. ציריך (שוויץ)5:1
06.06.2020ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)פיסק (צ'כיה)1:2
06.06.2020ז'יבסקילה (פינלנד)טי.פי.וי טמפרה (פינלנד)1:2
06.06.2020יאנג בויז (שוויץ)לוזאן (שוויץ)0:2
06.06.2020לוצרן (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)2:2
06.06.2020מוסן סלמה (פינלנד)פאלו ראומה (פינלנד)1:3
06.06.2020מיפה (פינלנד)סודט (פינלנד)2:7
06.06.2020מלאדוסט ז'דראלובי (קרואטיה)אופטיה (קרואטיה)1:1
06.06.2020ניטרה (סלובקיה)רוז'ומברוק (סלובקיה)0:0
06.06.2020נכוד דשטה (צ'כיה)חלומץ נאד צידלינו (צ'כיה)4:1
06.06.2020סאנדנס אולף (נורבגיה)ויקינג (נורבגיה)3:1
06.06.2020סונדאל (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)0:1
06.06.2020סטיארנן (איסלנד)לייקניר רייקיאוויק (איסלנד)2:3
06.06.2020סיינאיון (פינלנד)האקה (פינלנד)1:1
06.06.2020סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)0:2
06.06.2020סניצה (סלובקיה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)0:1
06.06.2020ספסי (רומניה)טירגובישטה (רומניה)1:2
06.06.2020סרבט ז'נבה (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)3:0
06.06.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)סאנדפיורד (נורבגיה)1:3
06.06.2020קופס (פינלנד)קיי פי וי קוקולה (פינלנד)0:3
06.06.2020רופס רובאניימי (פינלנד)קאיאני (פינלנד)1:3
07.06.2020אורדבסי (קזחסטן)קיראן (קזחסטן)0:2
07.06.2020בריידבליק (איסלנד)ה.ק. קופאווגור (איסלנד)1:3
07.06.2020טי.פי.וי טמפרה (פינלנד)ג'אז פורי (פינלנד)3:0
07.06.2020לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)דינמו מוסקבה (רוסיה)1:1
07.06.2020סיינאיון צעירים (פינלנד)קוקולה (פינלנד)1:5
08.06.2020מולדה (נורבגיה)בראן (נורבגיה)2:3
08.06.2020קלוז' (רומניה)גז מתאן מדיאש (רומניה)1:6
09.06.2020אספו (פינלנד)יאפס (פינלנד)5:1
09.06.2020גראסהופרס (שוויץ)קריינס (שוויץ)1:3
09.06.2020וואאסה (פינלנד)ויפק וואאסה (פינלנד)1:5
09.06.2020וולרנגה (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)0:1
09.06.2020ויל 1900 (שוויץ)ואדוץ (ליכטנשטיין)2:1
09.06.2020לילסטרום (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)1:1
09.06.2020סט. גאלן (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)2:4
09.06.2020סטאבק (נורבגיה)אוד שיין (נורבגיה)0:2
09.06.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)0:3
09.06.2020פ.צ. ציריך (שוויץ)אראו (שוויץ)1:5
09.06.2020קיי.טי.פי קוטקה (פינלנד)פקה קוטקה (פינלנד)0:2
09.06.2020רוזנבורג (נורבגיה)ראנהיים (נורבגיה)0:1
09.06.2020רייפאס לאהטי (פינלנד)קואוסוסי (פינלנד)1:5
10.06.2020אילבס (פינלנד)סיינאיון (פינלנד)0:0
10.06.2020דינמו-2 זאגרב (קרואטיה)מלאדוסט ז'דראלובי (קרואטיה)2:0
10.06.2020ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)הונקה (פינלנד)1:2
10.06.2020האוגסונד (נורבגיה)ויקינג (נורבגיה)1:1
10.06.2020ווישקוב (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)2:1
10.06.2020ויסוקה מיטו (צ'כיה)ז'יבניצה (צ'כיה)5:2
10.06.2020לוצרן (שוויץ)לוזאן (שוויץ)5:0
10.06.2020נובה גוריצה (סלובניה)יאדרן (סלובניה)1:2
10.06.2020סאנדפיורד (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)0:0
10.06.2020סטאד אושי לוזאן (שוויץ)סרבט ז'נבה (שוויץ)6:0
10.06.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)0:4
10.06.2020קיי פי וי קוקולה (פינלנד)יארו (פינלנד)1:2
11.06.2020אינטר טורקו (פינלנד)מוסן סלמה (פינלנד)0:5
11.06.2020ויקינג (נורבגיה)סאנדנס אולף (נורבגיה)0:5
11.06.2020מס טבורסקו (צ'כיה)פיסק (צ'כיה)1:3
12.06.2020א.ס. אאולו (פינלנד)רופס רובאניימי (פינלנד)0:0
12.06.2020אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)לטוהראד (צ'כיה)0:3
12.06.2020דולני בנשוב (צ'כיה)הלוצ'ין (צ'כיה)2:0
12.06.2020דונג נאי (וייטנם)בין טואן (וייטנם)1:4
12.06.2020האקה (פינלנד)ט.פ.ס. טורקו (פינלנד)0:1
12.06.2020יאנג בויז (שוויץ)וינטרטור (שוויץ)2:4
12.06.2020מוטניצה (צ'כיה)זנוימו (צ'כיה)3:1
12.06.2020סוקול כאנז'הוט (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)2:0
12.06.2020סיגמה-2 אולומוץ (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)0:2
12.06.2020סיון (שוויץ)קיאסו (שוויץ)2:2
13.06.2020גראסהופרס (שוויץ)לוגנו (שוויץ)3:1
13.06.2020דובניצה (סלובקיה)ז'ילינה 2 (סלובקיה)0:1
13.06.2020ואדוץ (ליכטנשטיין)לוצרן (שוויץ)0:3
13.06.2020וולטאבין (צ'כיה)מטאור (צ'כיה)3:1
13.06.2020ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)בנשוב (צ'כיה)0:2
13.06.2020ולסקה ליזיריצי (צ'כיה)הרניצה (צ'כיה)2:2
13.06.2020טון (שוויץ)קריינס (שוויץ)0:3
13.06.2020טרומסה (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)2:4
13.06.2020לאהטי (פינלנד)גניסטאן (פינלנד)3:3
13.06.2020סט. גאלן (שוויץ)אראו (שוויץ)1:4
13.06.2020קסמאקס (שוויץ)סטאד אושי לוזאן (שוויץ)2:4
14.06.2020דונג נאי (וייטנם)בין טואן (וייטנם)2:3
14.06.2020האם-קאם (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)2:1
14.06.2020לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)טמבוב (רוסיה)0:1
15.06.2020בנשוב (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)3:0
15.06.2020לילסטרום (נורבגיה)יירב (נורבגיה)0:3
15.06.2020סאנדנס אולף (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)4:1
15.06.2020סאנדנס אולף (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)4:1
16.06.2020הודונין (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)4:0
16.06.2020מלאדוסט פטריניה (קרואטיה)דראגובוליאץ (קרואטיה)2:3
16.06.2020קונגסבינגר (נורבגיה)ראנהיים (נורבגיה)4:1
17.06.2020וולרנגה (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)0:2
17.06.2020סיינאיון (פינלנד)וואאסה (פינלנד)0:3
17.06.2020פיסק (צ'כיה)בנשוב (צ'כיה)1:0
18.06.2020מיפה (פינלנד)גניסטאן (פינלנד)1:1
18.06.2020ראופוס (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)1:3
19.06.2020אולנסאקר (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)1:0
19.06.2020אסאנה (נורבגיה)ירגרדן (נורבגיה)1:2
19.06.2020הלוצ'ין (צ'כיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:4
19.06.2020פטרז'קוביצה (צ'כיה)דולני בנשוב (צ'כיה)0:1
19.06.2020קראלוב דבור (צ'כיה)נכוד דשטה (צ'כיה)1:1
20.06.2020ברול סט. גאלן (שוויץ)קרויצלינגן (שוויץ)1:1
20.06.2020ברול סט. גאלן (שוויץ)קאלציו קרויצלינגן (שוויץ)1:1
20.06.2020גוואנגז'ו אוונגראנד (סין)רנז'ן רובי (סין)2:3
20.06.2020ה.פ.צ. אולומוץ (צ'כיה)נובי ייצ'ין (צ'כיה)0:5
20.06.2020האם-קאם (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)1:1
20.06.2020ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)3:2
20.06.2020סימיטלי סופיה (בולגריה)חבאר (בולגריה)1:1
20.06.2020קושיצה פ.ק. (סלובקיה)קזינצברציקה (הונגריה)0:1
20.06.2020קפו''מ אוסלו (נורבגיה)לילסטרום (נורבגיה)2:1
21.06.2020גרורוד (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)2:0
21.06.2020טרומסה (נורבגיה)סיורדאל (נורבגיה)0:2
22.06.2020אגרסון (נורבגיה)יירב (נורבגיה)1:1
22.06.2020אסאנה (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)2:4
23.06.2020קיי פי וי קוקולה (פינלנד)סיינאיון צעירים (פינלנד)0:3
24.06.2020אוניצ'וב (צ'כיה)בלנסקו (צ'כיה)2:5
24.06.2020מס טבורסקו (צ'כיה)בנשוב (צ'כיה)1:4
24.06.2020סוקול כאנז'הוט (צ'כיה)מוטניצה (צ'כיה)0:3
24.06.2020סיינאיון (פינלנד)רופס רובאניימי (פינלנד)0:1
24.06.2020פיסק (צ'כיה)ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)3:0
25.06.2020אם. פי. מיקלי (פינלנד)מיפה (פינלנד)1:2
25.06.2020ברונה (נורבגיה)פלקרוי (נורבגיה)2:1
25.06.2020האם-קאם (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)2:2
26.06.2020אולנסאקר (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)0:0
26.06.2020אסאנה (נורבגיה)פלוריו (נורבגיה)4:3
26.06.2020הודונין (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)2:0
26.06.2020טורפדו מוסקבה (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)0:4
26.06.2020סאנדנס אולף (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)3:0
26.06.2020סטרמן (נורבגיה)אידסוולד (נורבגיה)0:2
26.06.2020פיסק (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)2:3
26.06.2020קונגסבינגר (נורבגיה)לילסטרום (נורבגיה)1:3
26.06.2020קפו''מ אוסלו (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)4:0
27.06.2020ואשאש (הונגריה)מושונמאדיאווארי (הונגריה)2:3
27.06.2020זניט צ'אסלב (צ'כיה)קולין (צ'כיה)3:3
28.06.2020אקרון טוליאטי (רוסיה)סוקול סארטוב (רוסיה)0:0
28.06.2020ולס מוסקבה (רוסיה)רודינה מוסקבה (רוסיה)1:3
28.06.2020טגנרוג (רוסיה)פונדלניק (רוסיה)1:9
28.06.2020צ'איקה (רוסיה)אורוז'אי קראסנודר (רוסיה)1:1
30.06.2020טורפדו מוסקבה (רוסיה)צ'רטנובו (רוסיה)2:3
30.06.2020מס טבורסקו (צ'כיה)ויקטוריה פלזן 2 (צ'כיה)1:2