ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> מרץ
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> מרץ



01.03.2020א.ב. קופנהאגן (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)2:3
01.03.2020אקרופוליס (שבדיה)טביו (שבדיה)0:0
01.03.2020דינמו מינסק (בלארוס)ספרטקס יורמאלה (לטביה)1:0
01.03.2020ולאשים (צ'כיה)סזימובו אוסטי (צ'כיה)1:3


01.03.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)אינגולץ (אוקראינה)3:0
01.03.2020טרומסה (נורבגיה)ויקינג (נורבגיה)1:1
01.03.2020יירב (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)2:0
01.03.2020קאיאני (פינלנד)רופס-2 רובאניימי (פינלנד)2:5
02.03.2020אינגולשטאדט (גרמניה)אלאספורט מינךן (גרמניה)1:3
02.03.2020נורקופינג (שבדיה)לינקופינג סיטי (שבדיה)0:4
02.03.2020קריסטאל (אוקראינה)טאבריה סימפרופול (אוקראינה)1:2
04.03.2020אנרגיה קאחובקה (אוקראינה)טאבריה סימפרופול (אוקראינה)2:2
04.03.2020אסליוב (שבדיה)טורנס (שבדיה)4:1
04.03.2020ברונה (נורבגיה)סלאהל (נורבגיה)1:1
04.03.2020לידה (בלארוס)סמורגון (בלארוס)0:1
04.03.2020נאפטן (בלארוס)פולוצק (בלארוס)0:4
04.03.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)1:5
05.03.2020אנאביכלר (אוסטריה)מריה זאל (אוסטריה)8:7
05.03.2020ברוד (נורבגיה)ווידאר (נורבגיה)0:2
05.03.2020יירב (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)0:1
05.03.2020סוקול סארטוב (רוסיה)צ'ליאבינסק (רוסיה)1:2
05.03.2020רוזנבורג (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)1:3
06.03.2020אוד שיין (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)1:3
06.03.2020אומאה אפ.קיי. (שבדיה)לולאה (שבדיה)1:2
06.03.2020בלשינה בוברויסק (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)2:1
06.03.2020בראן (נורבגיה)ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)1:1
06.03.2020דינמו בריאנסק (רוסיה)דינמו סטברופול (רוסיה)3:1
06.03.2020הונקה (פינלנד)ויקינג (נורבגיה)1:2
06.03.2020מולדה (נורבגיה)לילסטרום (נורבגיה)0:2
06.03.2020סאנדנס אולף (נורבגיה)אסאנה (נורבגיה)2:1
06.03.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)וולרנגה (נורבגיה)3:1
06.03.2020סטרומסגודסט 2 (נורבגיה)וולרנגה 2 (נורבגיה)0:0
06.03.2020סקייד (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)2:0
06.03.2020קראסנוגורסק (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)4:3
06.03.2020שטן (נורבגיה)אופסאל אוסלו (נורבגיה)0:2
07.03.2020אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)רוך ברסט (בלארוס)2:0
07.03.2020אינטר טורקו (פינלנד)וואאסה (פינלנד)1:7
07.03.2020אסקר (נורבגיה)אולן (נורבגיה)0:0
07.03.2020אקנאס (פינלנד)ט.פ.ס. טורקו (פינלנד)4:2
07.03.2020אקרופוליס (שבדיה)מרייהמן (פינלנד)1:2
07.03.2020ברגה (שבדיה)ראפה גויפ (שבדיה)3:0
07.03.2020גורודיאה (בלארוס)נמאן (בלארוס)1:2
07.03.2020הלסינבורג (שבדיה)לונד (שבדיה)2:5
07.03.2020וארד האוגסונד (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)0:4
07.03.2020טרומסה (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)1:2
07.03.2020טרומסה (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)1:2
07.03.2020יארו (פינלנד)ויפק וואאסה (פינלנד)1:4
07.03.2020מוס (נורבגיה)פרדריקסטאד (נורבגיה)4:1
07.03.2020נורבי (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)1:6
07.03.2020נרדו (נורבגיה)סטרינדהיים (נורבגיה)1:0
07.03.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)וולין (אוקראינה)0:1
07.03.2020קוויק האלדן (נורבגיה)בארום (נורבגיה)2:0
07.03.2020קפו''מ אוסלו (נורבגיה)סאנדפיורד (נורבגיה)1:1
08.03.2020אולנסאקר (נורבגיה)ראנהיים (נורבגיה)1:2
08.03.2020אסטרס ואקשה (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)0:0
08.03.2020ליונגסקילה (שבדיה)קוויק האלדן (נורבגיה)0:3
08.03.2020סטאבק (נורבגיה)האוגסונד (נורבגיה)1:4
08.03.2020פי.קיי 35 ואנטאה (פינלנד)גניסטאן (פינלנד)2:2
09.03.2020מיונדאלן (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)1:1
10.03.2020קפו''מ אוסלו (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)0:0
11.03.2020אולסונד (נורבגיה)ראנהיים (נורבגיה)3:1
11.03.2020טורנס (שבדיה)הסלהולם אי.אפ.קיי. (שבדיה)4:1
11.03.2020סיורדאל (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)2:2
11.03.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)פריקרפטייה איבנו-פרנקובסק (אוקראינה)0:4
11.03.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)
11.03.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)0:0
12.03.2020האוגסונד (נורבגיה)מולדה (נורבגיה)
12.03.2020וארברג (שבדיה)ליונגסקילה (שבדיה)
12.03.2020לינדום (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)1:0
13.03.2020אסטרס ואקשה (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)0:2
13.03.2020גניסטאן (פינלנד)מרייהמן (פינלנד)3:2
13.03.2020גראסהופרס (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)0:1
13.03.2020גרורוד (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)
13.03.2020יאנג בויז (שוויץ)וינטרטור (שוויץ)0:0
13.03.2020סוקול סארטוב (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)3:2
13.03.2020סט. גאלן (שוויץ)ויל 1900 (שוויץ)1:4
13.03.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)
13.03.2020סיריאוס אופסלה (שבדיה)ברגה בורלנגה (שבדיה)1:1
19.03.2020סוקול סארטוב (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)0:0
19.03.2020צ'ליאבינסק (רוסיה)טיומן (רוסיה)2:1
21.03.2020אסליוב (שבדיה)הגאבורג (שבדיה)1:1
21.03.2020מולודצ'נו (בלארוס)סמורגון (בלארוס)5:0
22.03.2020סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו (רוסיה)0:0
22.03.2020סוקול סארטוב (רוסיה)אולימפ חימקי (רוסיה)0:0
24.03.2020אנגלהולם (שבדיה)אסטריו (שבדיה)2:1
24.03.2020סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)סחלין יוז'נו-סחלינסק (רוסיה)2:4
24.03.2020סטוקסונד (שבדיה)קרלברג (שבדיה)2:1
25.03.2020סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)רוטור 2 וולגוגרד (רוסיה)0:3
25.03.2020צ'יטה (רוסיה)קובאן הולדינג (רוסיה)2:1
26.03.2020קאלמאר (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)0:3
27.03.2020לוואדיה (אסטוניה)קיי.טי.פי קוטקה (פינלנד)
27.03.2020לונד (שבדיה)מאלמה (שבדיה)
27.03.2020לונד (שבדיה)מאלמה אי.אפ.קיי. (שבדיה)1:3
27.03.2020קוידינג (שבדיה)אודבולד (שבדיה)0:0
28.03.2020אורברו סיוריאנסקה (שבדיה)פאנה (שבדיה)
28.03.2020אלפסבורג (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)
28.03.2020אנסקדה (שבדיה)טיורסו (שבדיה)3:6
28.03.2020אסקילסלינה (שבדיה)אנגלהולם (שבדיה)0:0
28.03.2020ארמייסקה סיריאנסקה (שבדיה)סטוקסונד (שבדיה)2:1
28.03.2020דלקורד (שבדיה)א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)
28.03.2020האקן (שבדיה)אוטסיקטן (שבדיה)2:5
28.03.2020לוץ' מינסק (בלארוס)אורשה (בלארוס)0:2
28.03.2020מיאלבי (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)
28.03.2020נורקופינג (שבדיה)סולנה (שבדיה)
28.03.2020קרומקאצ'י (בלארוס)סמורגון (בלארוס)0:1