ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> פברואר
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> פברואר



01.02.2020א.ב. קופנהאגן (דנמרק)הילרוד (דנמרק)1:4
01.02.2020אבראחסדורף (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)1:0
01.02.2020אולדנבורג 1894 (גרמניה)יידדלוך (גרמניה)1:0
01.02.2020אולימפיה (סלובניה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)2:1


01.02.2020אומאה אפ.קיי. (שבדיה)פריסקה וויליור (שבדיה)1:5
01.02.2020אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)סלביה קרלובי וארי (צ'כיה)1:4
01.02.2020אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)ממינגן (גרמניה)0:1
01.02.2020אופה (רוסיה)לייפיה (לטביה)0:3
01.02.2020אחמט גרוזני (רוסיה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)3:1
01.02.2020אטלון (אירלנד)סליגו רוברס (אירלנד)1:0
01.02.2020אטלנטה יונייטד (ארה''ב)אלפסבורג (שבדיה)1:1
01.02.2020אידסוולד (נורבגיה)ילרוסן (נורבגיה)4:1
01.02.2020אלברסברג (גרמניה)שטראסן (לוקסמבורג)0:5
01.02.2020אלשקרט (ארמניה)ארמאביר (רוסיה)1:2
01.02.2020אסקר (נורבגיה)פריג אוסלו (נורבגיה)3:3
01.02.2020באירייט (גרמניה)פלאואן (גרמניה)0:5
01.02.2020באלי (אינדונזיה)פרסלה (אינדונזיה)0:1
01.02.2020באלינגר (גרמניה)וילינגן (גרמניה)0:4
01.02.2020בלחטוב (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)1:0
01.02.2020ברגה בורלנגה (שבדיה)סנדוויקנס (שבדיה)0:4
01.02.2020ברונשוי (דנמרק)ואנלוסה (דנמרק)0:0
01.02.2020גאלווי יונייטד (אירלנד)שמרוק רוברס (אירלנד)1:0
01.02.2020גומל (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)0:2
01.02.2020גרודיג (אוסטריה)קופשטיין (אוסטריה)1:2
01.02.2020גרוטר פורט 2 (גרמניה)אלטרסדורפ (גרמניה)0:2
01.02.2020דגרפורס (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)1:2
01.02.2020דובניצה (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)5:1
01.02.2020די סי יונייטד (ארה''ב)ניו יורק רד בולס (ארה''ב)3:0
01.02.2020דינמו מוסקבה (רוסיה)סלובן ליברץ (צ'כיה)0:2
01.02.2020דניפרו 1 (אוקראינה)סיגמה אולומוץ (צ'כיה)1:0
01.02.2020האבלסה (גרמניה)הילדסהיים (גרמניה)2:1
01.02.2020האם-קאם (נורבגיה)יוביק לין (נורבגיה)3:4
01.02.2020האנובר אס. קיי. (גרמניה)אוברנוילנד (גרמניה)4:2
01.02.2020הואנמס (אוסטריה)דורנבירן (אוסטריה)3:2
01.02.2020הולשטיין קיל 2 (גרמניה)סקיבה (דנמרק)2:0
01.02.2020הורסנס (דנמרק)קריסטיאנסן (נורבגיה)2:1
01.02.2020היידוק-2 ספליט (קרואטיה)שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)1:3
01.02.2020הפלה (שבדיה)סיריאוס אופסלה (שבדיה)3:0
01.02.2020ואסטראס (שבדיה)דלקורד (שבדיה)1:2
01.02.2020וארברג (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)2:1
01.02.2020ווטרפורד (אירלנד)בריי וונדררס (אירלנד)0:1
01.02.2020וולרנגה (נורבגיה)מוס (נורבגיה)0:0
01.02.2020ווקספורד (אירלנד)בוהמיאנס (אירלנד)6:1
01.02.2020ויבורג (דנמרק)אורהוס פרמאד (דנמרק)1:4
01.02.2020ויגרי סובלקי (פולין)ז'לגיריס וילנה (ליטא)0:0
01.02.2020ויטקוביצה (צ'כיה)מיקולאש (סלובקיה)0:3
01.02.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)פרדוביצה (צ'כיה)2:0
01.02.2020ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)1:2
01.02.2020ויקינג (נורבגיה)לאסק לינץ (אוסטריה)1:0
01.02.2020ולאשים (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)3:2
01.02.2020ז'ילינה 2 (סלובקיה)טרשינץ (צ'כיה)4:2
01.02.2020זלטה מורבצה (סלובקיה)שאמורין (סלובקיה)0:2
01.02.2020זלצבורג (אוסטריה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)0:6
01.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)דודלאנז' (לוקסמבורג)0:4
01.02.2020חבידוברה (דנמרק)ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)2:3
01.02.2020חרוברי גלוגוב (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)0:2
01.02.2020טיסטד (דנמרק)קולדינג איי.אף (דנמרק)2:1
01.02.2020טסקומה זלין (צ'כיה)באטה (בלארוס)0:0
01.02.2020טרלבורג (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)0:2
01.02.2020יאסטשמבה (פולין)אופבה (צ'כיה)0:1
01.02.2020יירב (נורבגיה)ווינדביארט (נורבגיה)0:4
01.02.2020לונגפורד טאון (אירלנד)פין הארפס (אירלנד)1:2
01.02.2020לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)2:3
01.02.2020לילסטרום (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)0:2
01.02.2020לינדום (שבדיה)גאיס (שבדיה)0:2
01.02.2020מדז לגניצה (פולין)אודרה אופולה (פולין)2:0
01.02.2020מולדה (נורבגיה)חיוד אולסטיינביק (נורבגיה)1:3
01.02.2020מידלפארט (דנמרק)פלנסבורג (גרמניה)1:2
01.02.2020מלאדוסט לוקאני (סרביה)דינמו מוסקבה (רוסיה)3:1
01.02.2020מריבור (סלובניה)וויבודינה (סרביה)2:3
01.02.2020נורשלן (דנמרק)אדמירה ווקר (אוסטריה)0:2
01.02.2020ניטרה (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)5:1
01.02.2020ניקוביןג (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)2:3
01.02.2020סאנדפיורד (נורבגיה)פראם לרביק (נורבגיה)3:2
01.02.2020סוצ'י פ.צ. (רוסיה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)2:2
01.02.2020סטאל מלץ (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)2:3
01.02.2020סלאבוי וישהראד (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)2:5
01.02.2020סלביה פראג (צ'כיה)אורהוס (דנמרק)3:3
01.02.2020סנט אנה (אוסטריה)גראזר (אוסטריה)4:2
01.02.2020סנט פאולי-2 (גרמניה)דאסנדוף (גרמניה)2:4
01.02.2020סקייד (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)2:1
01.02.2020סרד (סלובקיה)קרפאטי לביב (אוקראינה)3:0
01.02.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)גטבורג (שבדיה)0:1
01.02.2020פ.צ. דאלאס (ארה''ב)וונקובר וויטקפס (קנדה)4:1
01.02.2020פ.צ. מינסק (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)1:3
01.02.2020פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)סנט פולטן (אוסטריה)1:0
01.02.2020פוגון שצ'צ'ין (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)0:3
01.02.2020פודבסקידזי (פולין)טיכי (פולין)0:1
01.02.2020פודברזובה (סלובקיה)פרשוב (סלובקיה)0:3
01.02.2020פילדלפיה אוניון (ארה''ב)שיקאגו פייר (ארה''ב)0:3
01.02.2020פלורה טאלין (אסטוניה)האמרבי (שבדיה)1:1
01.02.2020פניארול (אורוגוואי)בלגראנו (ארגנטינה)0:0
01.02.2020פרנקפורט (גרמניה)וורמטיה וורמס (גרמניה)1:2
01.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)וואטנס (אוסטריה)2:2
01.02.2020צסק''א סופיה (בולגריה)יבלונץ (צ'כיה)2:0
01.02.2020צ`וקאריצ`קי (סרביה)אופה (רוסיה)1:0
01.02.2020קוויק האלדן (נורבגיה)פולו (נורבגיה)2:7
01.02.2020קורונה קיאלצה (פולין)רדומיאק רדום (פולין)5:3
01.02.2020קנזס סיטי וויזארדס (ארה''ב)סינסינטי (ארה''ב)0:4
01.02.2020קפו''מ אוסלו (נורבגיה)פרדריקסטאד (נורבגיה)2:0
01.02.2020ראדניצ'קי ניש (סרביה)ארדה (בולגריה)0:0
01.02.2020ראזגרד (בולגריה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)1:0
01.02.2020ראפיד וינה (אוסטריה)לבסקי סופיה (בולגריה)2:1
01.02.2020רדומלה (סלובניה)טבור סז'נה (סלובניה)0:2
01.02.2020רוזנבורג (נורבגיה)סיורדאל (נורבגיה)1:2
01.02.2020רוך חוז'וב (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)1:0
01.02.2020רינקובינג (דנמרק)קיילרופ (דנמרק)1:3
01.02.2020ריעריאי (ליטא)מטא לו ריגה (לטביה)0:0
01.02.2020שוויינפורט (גרמניה)וורצבורגר (גרמניה)0:3
01.02.2020שיניק יארוסלאבל (רוסיה)מרילה פריברם (צ'כיה)2:2
02.02.2020א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)אקרופוליס (שבדיה)1:4
02.02.2020אררט-ארמניה (ארמניה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)1:1
02.02.2020באצ'קה טופולה (סרביה)סנדריסקי (דנמרק)0:3
02.02.2020בוכבאח (גרמניה)אונטרפורינג (גרמניה)2:2
02.02.2020דינמו זאגרב (קרואטיה)קרסקו (סלובניה)0:2
02.02.2020דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)0:0
02.02.2020האקן (שבדיה)וולרנגה (נורבגיה)2:1
02.02.2020ויטושה (בולגריה)פיוניק ירוואן (ארמניה)1:1
02.02.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)3:2
02.02.2020יידדלוך (גרמניה)ברמר (גרמניה)3:2
02.02.2020לגיה וארשה (פולין)ויסלה פלוק (פולין)1:1
02.02.2020לובק (גרמניה)הומבורג (גרמניה)2:0
02.02.2020מאלמה (שבדיה)קראסנודר (רוסיה)2:0
02.02.2020מורה (סלובניה)אחמט גרוזני (רוסיה)2:1
02.02.2020נורדנשטד (גרמניה)דאסנדוף (גרמניה)1:1
02.02.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)לוקומוטיב גומל (בלארוס)3:5
02.02.2020פובליקום (סלובניה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)1:1
02.02.2020פלקנברג (שבדיה)לינקופינג סיטי (שבדיה)0:4
02.02.2020צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)צ`וקאריצ`קי (סרביה)0:3
02.02.2020צ'רטנובו (רוסיה)דורדוי-דינמו (קירגיזסטן)0:2
02.02.2020קאלמאר (שבדיה)אסטרס ואקשה (שבדיה)0:5
02.02.2020קורק סיטי (אירלנד)קוב רמבלרס (אירלנד)1:2
02.02.2020קריליה סובטוב (רוסיה)דינמו ברסט (בלארוס)1:1
02.02.2020ראדניצ'קי ניש (סרביה)אירטיש (קזחסטן)1:1
02.02.2020שלאסק וורוצלאב (פולין)הראדץ קראלובה (צ'כיה)1:5
03.02.2020אודנסה (דנמרק)רובין קאזאן (רוסיה)0:1
03.02.2020אולימפיה (סלובניה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)3:6
03.02.2020אורברו (שבדיה)ויקטוריה פלזן (צ'כיה)3:0
03.02.2020אסבירג (דנמרק)אורנבורג (רוסיה)1:0
03.02.2020טמבוב (רוסיה)סלובצקו (צ'כיה)3:0
03.02.2020יאבור איבניצה (סרביה)נובה גוריצה (סלובניה)3:2
03.02.2020יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)ג'ג'יאנג גרינטאון (סין)0:2
03.02.2020יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)דונריה קלראשי (רומניה)2:2
03.02.2020לורי ואנאדזור (ארמניה)לוקומוטיב ירוואן (ארמניה)1:3
03.02.2020מורה (סלובניה)וארדר סקופיה (מקדוניה)1:3
03.02.2020סמטרדיה (גרוזיה)רוסטאווי (גרוזיה)0:2
03.02.2020פ.צ. לבוב (אוקראינה)וויבודינה (סרביה)0:0
03.02.2020ראדניק ביאלינה (בוסניה והרצגובינה)קולובארה (סרביה)1:2
04.02.2020אודנסה (דנמרק)רדניק סורדוליצה (סרביה)1:1
04.02.2020אוריינט רייקה (קרואטיה)רודאר (סלובניה)0:0
04.02.2020אליומיני (סלובניה)יאבור איבניצה (סרביה)3:1
04.02.2020ארסנל טולה (רוסיה)מרילה פריברם (צ'כיה)1:1
04.02.2020גאלווי יונייטד (אירלנד)סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)2:1
04.02.2020דאנדלק (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)1:0
04.02.2020דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)סלובן ליברץ (צ'כיה)2:1
04.02.2020וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)1:1
04.02.2020ויקטוריה המבורג (גרמניה)הולשטיין קיל 2 (גרמניה)1:2
04.02.2020טום טומסק (רוסיה)רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)0:0
04.02.2020יוביק לין (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)4:1
04.02.2020לגיון דינמו (רוסיה)אינטר צ'רקסק (רוסיה)2:1
04.02.2020לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)וונקובר וויטקפס (קנדה)1:4
04.02.2020לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)3:0
04.02.2020מואנג טונג יונייטד (תאילנד)פורט בנגקוק (תאילנד)2:1
04.02.2020מורדוביה סארנסק (רוסיה)וולגה אוליאנובסק (רוסיה)2:4
04.02.2020מלאדוסט לוקאני (סרביה)ס.וו. ריד (אוסטריה)5:1
04.02.2020סוזופול (בולגריה)רוזובה דולינה (בולגריה)0:3
04.02.2020סטאבק (נורבגיה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)0:2
04.02.2020צ`וקאריצ`קי (סרביה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)1:1
04.02.2020קאפפנברג (אוסטריה)באד גלאיכנברג (אוסטריה)2:6
04.02.2020ראפיד וינה (אוסטריה)מריבור (סלובניה)0:2
04.02.2020שווארדני (גרוזיה)באייה זוגדידי (גרוזיה)1:0
04.02.2020שקנדיה טטובו (מקדוניה)ראנדרס (דנמרק)3:3
05.02.2020 ליטקס לובץ' (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)1:1
05.02.2020אגיה נאפה (קפריסין)אופה (רוסיה)5:0
05.02.2020אוד שיין (נורבגיה)פטאנז' (לוקסמבורג)0:1
05.02.2020אולימפיה (סלובניה)דינמו קייב (אוקראינה)5:0
05.02.2020אולם 1846 (גרמניה)דורפמרקינגן (גרמניה)2:7
05.02.2020אופה (רוסיה)סודובה (ליטא)1:1
05.02.2020אורארטו (ארמניה)אאאן (ארמניה)0:3
05.02.2020אוריהואלה (ספרד)צסק''א מוסקבה (רוסיה)2:0
05.02.2020אחמט גרוזני (רוסיה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)2:2
05.02.2020אינדיז'ה (סרביה)מאצ'ווה סבץ (סרביה)1:1
05.02.2020ארדה (בולגריה)אירטיש (קזחסטן)0:0
05.02.2020ארנדאל (נורבגיה)ווינדביארט (נורבגיה)1:4
05.02.2020באומברג (גרמניה)פורטונה קלן (גרמניה)1:5
05.02.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)ראפיד בוקרשט (רומניה)2:2
05.02.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)קוגה (דנמרק)1:1
05.02.2020בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)1:3
05.02.2020בלינזונה (שוויץ)לוגנו (שוויץ)1:0
05.02.2020בנשוב (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)3:1
05.02.2020גאיס (שבדיה)טרולהטן (שבדיה)0:0
05.02.2020גיסן (גרמניה)אלברסברג (גרמניה)7:1
05.02.2020דומז'אלה (סלובניה)דינמו-2 זאגרב (קרואטיה)1:0
05.02.2020דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)4:0
05.02.2020דונב רוסה (בולגריה)גיליבובו (בולגריה)1:2
05.02.2020דינמו מוסקבה (רוסיה)וונטספילס (לטביה)1:2
05.02.2020היידוק-2 ספליט (קרואטיה)סולין (קרואטיה)4:6
05.02.2020ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)שטאדל פאורה (אוסטריה)1:1
05.02.2020וונסיוסל (דנמרק)יאמרבוגט (דנמרק)0:2
05.02.2020ויטושה (בולגריה)גלוריה בוזאו (רומניה)2:1
05.02.2020זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)רודאר פריידור (בוסניה והרצגובינה)2:0
05.02.2020טיכי (פולין)רוך חוז'וב (פולין)1:4
05.02.2020טימישוארה (רומניה)ריפנסיה (רומניה)2:2
05.02.2020יאסטשמבה (פולין)וידזב לודז' (פולין)1:1
05.02.2020לישן (צ'כיה)וורחובינה (צ'כיה)0:3
05.02.2020מינאי (אוקראינה)קושיצה פ.ק. (סלובקיה)0:3
05.02.2020ניטרה (סלובקיה)פופרד (סלובקיה)0:2
05.02.2020סק''א רוסטוב (רוסיה)ארסנל טולה U20 (רוסיה)1:0
05.02.2020פרידק מיסטק (צ'כיה)נובי ייצ'ין (צ'כיה)3:2
05.02.2020צ'איקה (רוסיה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)1:2
05.02.2020צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)דאוגבה ריגה (לטביה)1:2
05.02.2020צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)טיומן (רוסיה)3:2
05.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)נורשלן (דנמרק)0:2
05.02.2020קאדיז ב' (ספרד)לובק (גרמניה)2:1
05.02.2020קאפפנברג (אוסטריה)מאטרסבורג (אוסטריה)2:0
05.02.2020קיסר (קזחסטן)פאקל וורונז' (רוסיה)1:1
05.02.2020קרפאטי לביב (אוקראינה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)1:0
05.02.2020ריעריאי (ליטא)ויגרי סובלקי (פולין)3:0
05.02.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)סנדריסקי (דנמרק)2:2
05.02.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)0:2
05.02.2020שיניק יארוסלאבל (רוסיה)פובליקום (סלובניה)2:0
05.02.2020שריף טירספול (מולדובה)דינמו אוטו (מולדובה)0:4
06.02.2020אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)לייפיה (לטביה)1:1
06.02.2020אורברו (שבדיה)ליננסה (ספרד)2:1
06.02.2020אורדבסי (קזחסטן)זוריה לוגנסק (אוקראינה)3:0
06.02.2020אורנבורג (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)0:1
06.02.2020אינגולץ (אוקראינה)אלקסנדריה U21 (אוקראינה)1:3
06.02.2020אסבירג (דנמרק)סלובצקו (צ'כיה)2:0
06.02.2020באדן (שוויץ)דיטיקון (שוויץ)2:7
06.02.2020בראן (נורבגיה)אסאנה (נורבגיה)1:0
06.02.2020ברגה בורלנגה (שבדיה)דגרפורס (שבדיה)2:5
06.02.2020גורודיאה (בלארוס)טמבוב (רוסיה)0:0
06.02.2020גנדזסר קפאן (ארמניה)סוואן (ארמניה)2:3
06.02.2020דיפרדאנז' (לוקסמבורג)בלו בויז (לוקסמבורג)2:3
06.02.2020הוברו (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)0:2
06.02.2020ויילה (דנמרק)אורהוס פרמאד (דנמרק)1:0
06.02.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)קולובארה (סרביה)2:2
06.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)סאבורטלו (גרוזיה)0:4
06.02.2020טורפדו מוסקבה (רוסיה)מלאדוסט קאקאן (בוסניה והרצגובינה)1:5
06.02.2020יאבור איבניצה (סרביה)רודאר (סלובניה)2:3
06.02.2020לבסקי סופיה (בולגריה)אלקסנדריה (אוקראינה)2:1
06.02.2020לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)פ.צ. דאלאס (ארה''ב)2:2
06.02.2020ליונגסקילה (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)1:1
06.02.2020לינגבי (דנמרק)אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)1:1
06.02.2020מאלמה (שבדיה)ספרטה פראג (צ'כיה)0:2
06.02.2020סאנדפיורד (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)1:1
06.02.2020סטאל מלץ (פולין)סטאל זרוב (פולין)3:1
06.02.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)דינמו קייב (אוקראינה)3:0
06.02.2020סטריפ-פינג (אוסטריה)איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)3:2
06.02.2020סלאביה סופיה (בולגריה)איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)3:0
06.02.2020ספרטק וארנה (בולגריה)סמדרבו 1924 (סרביה)0:0
06.02.2020ספרטק סובוטיצה (סרביה)זניט-2 סט. פטרסבורג (רוסיה)1:2
06.02.2020פ. צ. סראייבו (בוסניה והרצגובינה)ראדניצ'קי ניש (סרביה)2:2
06.02.2020פילדלפיה אוניון (ארה''ב)מונטריול אימפקט (קנדה)0:1
06.02.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)צ'רנומורץ באלצ'יק (בולגריה)0:2
06.02.2020ראדניק ביאלינה (בוסניה והרצגובינה)קרופה (בוסניה והרצגובינה)2:3
06.02.2020ראזגרד (בולגריה)אחמט גרוזני (רוסיה)1:0
06.02.2020רדניק סורדוליצה (סרביה)דינמו טביליסי (גרוזיה)2:2
06.02.2020רובין קאזאן (רוסיה)וויבודינה (סרביה)0:3
06.02.2020שיניק יארוסלאבל (רוסיה)אורדבסי (קזחסטן)0:2
07.02.2020א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)ואסטראס (שבדיה)3:1
07.02.2020אולסונד (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)1:0
07.02.2020אורגריטה (שבדיה)נורבי (שבדיה)2:2
07.02.2020אליומיני (סלובניה)דינמו-2 זאגרב (קרואטיה)0:1
07.02.2020אסטרס ואקשה (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)0:1
07.02.2020באטה (בלארוס)מרילה פריברם (צ'כיה)1:0
07.02.2020בראבו לובליאנה (סלובניה)נובה גוריצה (סלובניה)1:0
07.02.2020ברונדבי (דנמרק)סלביה פראג (צ'כיה)0:2
07.02.2020ווטרפורד (אירלנד)קוב רמבלרס (אירלנד)1:1
07.02.2020ז'לגיריס קובנה (ליטא)מטא לו ריגה (לטביה)0:3
07.02.2020חימקי (רוסיה)צ'אנגצ'ון יאטאי (סין)1:4
07.02.2020חימקי (רוסיה)ואלמייראס (לטביה)0:1
07.02.2020חרוברי גלוגוב (פולין)מדז לגניצה (פולין)1:1
07.02.2020טרומסה (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)2:0
07.02.2020יירב (נורבגיה)נוטודן (נורבגיה)1:2
07.02.2020לאפניץ (אוסטריה)אלרהייליגן (אוסטריה)2:4
07.02.2020לילסטרום (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)0:3
07.02.2020לין (נורבגיה)בארום (נורבגיה)5:1
07.02.2020מונקאס (הונגריה)מונורי (הונגריה)0:2
07.02.2020מיאלבי (שבדיה)קאלמאר (שבדיה)1:0
07.02.2020נורקופינג (שבדיה)וולרנגה (נורבגיה)2:1
07.02.2020סאנדנס אולף (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)2:0
07.02.2020סוצ'י פ.צ. (רוסיה)יניסיי קראסנויארסק (רוסיה)2:1
07.02.2020סוצ'י פ.צ. (רוסיה)באטה (בלארוס)1:1
07.02.2020סטאל מלץ (פולין)סטאל זרוב (פולין)3:1
07.02.2020סילקבורג (דנמרק)ויבורג (דנמרק)2:0
07.02.2020סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)דרוהדה יונייטד (אירלנד)0:1
07.02.2020ספרטק סובוטיצה (סרביה)ג'ג'יאנג גרינטאון (סין)1:3
07.02.2020סקייד (נורבגיה)ילרוסן (נורבגיה)1:2
07.02.2020פ.צ. לבוב (אוקראינה)ואלמייראס (לטביה)1:2
07.02.2020פ.צ. מינסק (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)1:0
07.02.2020פלורידסדורפר (אוסטריה)סטאבק (נורבגיה)2:0
07.02.2020קובנהאבן (דנמרק)אורהוס (דנמרק)1:0
07.02.2020קומה אלקטרה (אוסטריה)נויזידלר (אוסטריה)3:3
07.02.2020קראסנודר (רוסיה)ויקטוריה פלזן (צ'כיה)4:3
07.02.2020קראסנודר (רוסיה)מיונדאלן (נורבגיה)3:4
07.02.2020ראזגרד (בולגריה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:1
07.02.2020רוך ברסט (בלארוס)פרוניקלי (קוסובו)2:0
07.02.2020שלבורן (אירלנד)בריי וונדררס (אירלנד)1:0
07.02.2020שקנדיה טטובו (מקדוניה)סלובן ליברץ (צ'כיה)0:1
08.02.2020אודרה אופולה (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)3:0
08.02.2020אולימפיה (סלובניה)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)3:1
08.02.2020אולימפיה אלבלונג (פולין)אוסערודה (פולין)0:1
08.02.2020אולם 1846 (גרמניה)ממינגן (גרמניה)0:6
08.02.2020אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)4:2
08.02.2020אוסטריה וינה (אוסטריה)פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)1:4
08.02.2020אוסייק 2 (קרואטיה)דומז'אלה (סלובניה)1:0
08.02.2020אופה (רוסיה)אורארטו (ארמניה)0:0
08.02.2020אופה 2 (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)
08.02.2020איכשטט (גרמניה)אינגולשטאדט 2 (גרמניה)1:4
08.02.2020אלטאך (אוסטריה)דורנבירן (אוסטריה)0:1
08.02.2020אן זיאנג (וייטנם)קאנטהו (וייטנם)1:1
08.02.2020ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)הילרוד (דנמרק)2:4
08.02.2020באצ'קה טופולה (סרביה)ווז'דובאץ (סרביה)3:3
08.02.2020בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)מלאדה בולסלאב (צ'כיה)1:2
08.02.2020בוטב פלובדיב (בולגריה)צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)1:2
08.02.2020בוכבאח (גרמניה)איסמנינג (גרמניה)0:2
08.02.2020ביסטרה (קרואטיה)פוניקווה (קרואטיה)0:3
08.02.2020בלחטוב (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)1:0
08.02.2020בנטלי גרינס (אוסטרליה)היום סיטי (אוסטרליה)0:0 ב.הכרעה 6:7
08.02.2020ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)גיליבובו (בולגריה)2:5
08.02.2020ברומאפויקארנה (שבדיה)דלקורד (שבדיה)2:2
08.02.2020גורודיאה (בלארוס)קיסר (קזחסטן)2:2
08.02.2020גורניק פולקוביצה (פולין)פרז'פרז'ה (צ'כיה)0:3
08.02.2020גטבורג (שבדיה)הלסינבורג (שבדיה)2:2
08.02.2020גלייסדורף (אוסטריה)פויטסברג (אוסטריה)0:2
08.02.2020גראזר (אוסטריה)אבראחסדורף (אוסטריה)3:2
08.02.2020גרוטר פורט 2 (גרמניה)באיירן חופ (גרמניה)2:1
08.02.2020דאלום (דנמרק)נסביו (דנמרק)1:5
08.02.2020דה נאנג (וייטנם)קואנג נאם (וייטנם)1:3
08.02.2020דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)מריבור (סלובניה)1:1
08.02.2020דינמו מינסק (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)0:0
08.02.2020הארטברג (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)3:1
08.02.2020הולבק (דנמרק)אווארטה (דנמרק)
08.02.2020הופנהיים-2 (גרמניה)שטוטגרטר קיקרס (גרמניה)1:2
08.02.2020הורסנס (דנמרק)אודנסה (דנמרק)3:0
08.02.2020היימשטטן (גרמניה)אהלן (גרמניה)1:1
08.02.2020הראדץ קראלובה (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)3:1
08.02.2020הרטה ווילס (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)1:2
08.02.2020ווישקוב (צ'כיה)קוזלוביצה (צ'כיה)1:1
08.02.2020וולדורף (גרמניה)נירנברג-2 (גרמניה)0:1
08.02.2020וולסברגר (אוסטריה)אדמירה ווקר (אוסטריה)1:4
08.02.2020וורמטיה וורמס (גרמניה)נקסולמר (גרמניה)1:5
08.02.2020ויטקוביצה (צ'כיה)ז'ילינה 2 (סלובקיה)1:4
08.02.2020וינייבץ (קרואטיה)מרסוניה (קרואטיה)1:2
08.02.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)סקאליצה (סלובקיה)2:2
08.02.2020ויקטוריה המבורג (גרמניה)סנט פאולי-2 (גרמניה)8:0
08.02.2020ז'לגיריס וילנה (ליטא)נמאן הורודנה (בלארוס)0:2
08.02.2020זלטה מורבצה (סלובקיה)פוחוב (סלובקיה)2:2
08.02.2020זמפלין (סלובקיה)קושיצה פ.ק. (סלובקיה)0:2
08.02.2020חויניצ'אנקה (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)2:1
08.02.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)3:0
08.02.2020טיכי (פולין)ז'ילינה (סלובקיה)6:2
08.02.2020טפליצה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)1:2
08.02.2020טרלבורג (שבדיה)רוסקילדה (דנמרק)1:0
08.02.2020טרנצ'ין (סלובקיה)ברנו (צ'כיה)2:3
08.02.2020יבלונץ (צ'כיה)סלאבוי וישהראד (צ'כיה)1:6
08.02.2020ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)סימיטלי סופיה (בולגריה)1:0
08.02.2020לאפניץ (אוסטריה)שטורם-2 גראץ (אוסטריה)0:3
08.02.2020לוקומוטיב גומל (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)2:1
08.02.2020לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)1:1
08.02.2020לכיה גדנסק (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)
08.02.2020לנדסקרונה (שבדיה)חבידוברה (דנמרק)0:2
08.02.2020מאטרסבורג (אוסטריה)לישן (צ'כיה)1:4
08.02.2020מאצ'ווה סבץ (סרביה)לוזניצה (סרביה)1:1
08.02.2020מוס (נורבגיה)קוויק האלדן (נורבגיה)1:2
08.02.2020מיאמי (ארה''ב)מינסוטה (ארה''ב)5:0
08.02.2020מלאדוסט ז'דראלובי (קרואטיה)ביילו ברדו (קרואטיה)0:1
08.02.2020מלאדוסט פטריניה (קרואטיה)דינמו-2 זאגרב (קרואטיה)
08.02.2020מלאדוסט קאקאן (בוסניה והרצגובינה)ס.וו. ריד (אוסטריה)5:0
08.02.2020נורדנשטד (גרמניה)הולשטיין קיל 2 (גרמניה)1:3
08.02.2020ניטרה (סלובקיה)טסקומה זלין (צ'כיה)1:0
08.02.2020סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)0:1
08.02.2020סאנדציה (פולין)זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)1:1
08.02.2020סודובה (ליטא)צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)0:2
08.02.2020סולנטונה (שבדיה)אקרופוליס (שבדיה)1:2
08.02.2020סטרמן (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)2:2
08.02.2020סיודווסט (דנמרק)בירקרוד (דנמרק)1:1
08.02.2020סילביה (שבדיה)אטבידברג (שבדיה)3:2
08.02.2020סלאבוי וישהראד (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)
08.02.2020סלביה פראג (צ'כיה)האמרבי (שבדיה)2:4
08.02.2020סלגלסה (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)0:2
08.02.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)גומל (בלארוס)0:4
08.02.2020סניצה (סלובקיה)פרוסטייב (צ'כיה)
08.02.2020ספרטק טרנבה (סלובקיה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)
08.02.2020סק''א רוסטוב (רוסיה)צסק''א U20 (רוסיה)0:2
08.02.2020סרד (סלובקיה)דובניצה (סלובקיה)0:3
08.02.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)1:1
08.02.2020פובליקום (סלובניה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)0:2
08.02.2020פודוליה חמלניצקי (אוקראינה)וולוצ'ינסק (אוקראינה)2:1
08.02.2020פוהרוניה (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)1:2
08.02.2020פוליסיה ז'יטומיר (אוקראינה)וולין (אוקראינה)
08.02.2020פילינגסדאלן (נורבגיה)ירגרדן (נורבגיה)
08.02.2020פלקנברג (שבדיה)וארברג (שבדיה)1:4
08.02.2020פרוגרס (לוקסמבורג)מיינץ-2 (גרמניה)2:1
08.02.2020פרם קופנהאגן (דנמרק)נאסטבד (דנמרק)2:1
08.02.2020פרמאד וולבי (דנמרק)אפ.איי.2000 (דנמרק)2:1
08.02.2020צ'איקה (רוסיה)ניז'ני נובגורוד (רוסיה)0:1
08.02.2020צ'רטנובו (רוסיה)ראנדרס (דנמרק)0:3
08.02.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)ראזגרד-2 (בולגריה)
08.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)אוד שיין (נורבגיה)1:3
08.02.2020צרסקו סלו (בולגריה)בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)2:2
08.02.2020קולדינג איי.אף (דנמרק)פלנסבורג (גרמניה)0:2
08.02.2020קורק סיטי (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)0:2
08.02.2020קרבינה (צ'כיה)סיגמה אולומוץ (צ'כיה)0:0
08.02.2020קריליה סובטוב (רוסיה)ראנדרס (דנמרק)2:2
08.02.2020קריליה סובטוב (רוסיה)נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)1:2
08.02.2020קריסטיאנסן (נורבגיה)מולדה (נורבגיה)1:1
08.02.2020קרפאטי לביב (אוקראינה)מטאלורג בקבאד (אוזבקיסטן)1:2
08.02.2020ראופוס (נורבגיה)הונפוס (נורבגיה)2:2
08.02.2020ראופוס 2 (נורבגיה)הונפוס (נורבגיה)
08.02.2020ראפיד וינה (אוסטריה)סניצה (סלובקיה)
08.02.2020ראפיד וינה (אוסטריה)הורן (אוסטריה)1:1
08.02.2020רדומלה (סלובניה)ברז'יצה (סלובניה)2:2
08.02.2020רוז'ומברוק 2 (סלובקיה)טרשינץ (צ'כיה)
08.02.2020רוזנבורג (נורבגיה)סונדסוואל (שבדיה)1:5
08.02.2020רוזנהיים (גרמניה)פינצגאו (אוסטריה)2:3
08.02.2020רוטור וולגוגרד (רוסיה)קוגה (דנמרק)0:1
08.02.2020רוך חוז'וב (פולין)חוטניק קראקוב (פולין)1:1
08.02.2020ריעריאי (ליטא)טלשאי (ליטא)0:3
08.02.2020שטיינבך (גרמניה)שטטלנדורף (גרמניה)2:1
08.02.2020שטכיווצה (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)13:0
08.02.2020שיבניק (קרואטיה)שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)1:1
09.02.2020אופבה (צ'כיה)טרשינץ (צ'כיה)2:3
09.02.2020אלטין אסיר (טורקמניסטן)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)3:1
09.02.2020אלקסנדריה (אוקראינה)אטיראו (קזחסטן)2:0
09.02.2020דינמו קייב (אוקראינה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)1:4
09.02.2020דניפרו 1 (אוקראינה)ז'טיסו (קזחסטן)1:1
09.02.2020ואסאלונד (שבדיה)קרלברג (שבדיה)2:0
09.02.2020ויקינג (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)1:1
09.02.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)ראדניק ביאלינה (בוסניה והרצגובינה)2:2
09.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)2:3
09.02.2020יאסטשמבה (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)0:3
09.02.2020לך פוזנאן (פולין)בלקוטני (פולין)1:2
09.02.2020מיטיולן (דנמרק)צזיאנסו סיינטי (סין)0:6
09.02.2020נורדנשטד (גרמניה)אולנהוסטר (גרמניה)2:6
09.02.2020סאנדפיורד (נורבגיה)פרדריקסטאד (נורבגיה)3:1
09.02.2020פ.צ. לבוב (אוקראינה)מורה (סלובניה)0:2
09.02.2020ראנהיים (נורבגיה)סיורדאל (נורבגיה)1:2
09.02.2020רובין קאזאן (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)1:4
09.02.2020רודאר (סלובניה)בלטינצי (סלובניה)1:2
09.02.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)וונטספילס (לטביה)0:1
10.02.2020אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)ניבה ויניצה (אוקראינה)0:3
10.02.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)צ'רנומורץ אודסה (אוקראינה)1:2
10.02.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)פ.צ. לבוב (אוקראינה)1:1
10.02.2020אינגולץ (אוקראינה)גורניאק-ספורט (אוקראינה)2:2
10.02.2020אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)אורהוס (דנמרק)1:1
10.02.2020ברונדבי (דנמרק)סנדריסקי (דנמרק)3:1
10.02.2020גאגרה (גרוזיה)לוקומוטיב ירוואן (ארמניה)2:1
10.02.2020דרמשטאדט (גרמניה)אלצנאו (גרמניה)
10.02.2020וורסקלה פולטבה (אוקראינה)נסאף קארשי (אוזבקיסטן)1:2
10.02.2020זוריה לוגנסק (אוקראינה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)0:4
10.02.2020טורפדו מוסקבה (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)1:2
10.02.2020לבונישטה (מקדוניה)פובדה פרילפ (מקדוניה)1:0
10.02.2020מאדורה יונייטד (אינדונזיה)בהאיאנגקארה (אינדונזיה)1:1
10.02.2020מורה (סלובניה)נואה (ארמניה)3:2
10.02.2020מידלפארט (דנמרק)מאריאנליוסט (דנמרק)
10.02.2020מלאדוסט לוקאני (סרביה)סבויינו (סרביה)1:4
10.02.2020ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)2:1
10.02.2020ניקופול (אוקראינה)גורניאק קריבוי רוג (אוקראינה)3:3
10.02.2020רוך לבוב (אוקראינה)מינאי (אוקראינה)
11.02.2020אגיה נאפה (קפריסין)אררט-ארמניה (ארמניה)7:2
11.02.2020אוטסיקטן (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)1:0
11.02.2020אולשטין (פולין)פליקאן (פולין)2:3
11.02.2020אוסייק 2 (קרואטיה)בראבו לובליאנה (סלובניה)4:3
11.02.2020אופה (רוסיה)אררט-ארמניה (ארמניה)2:1
11.02.2020אורבאח (גרמניה)חמניצר (גרמניה)2:2
11.02.2020אלריוד (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)
11.02.2020ארמה מלנג (אינדונזיה)סבאח (מלזיה)0:2
11.02.2020בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)איסקרה דנילובגרד (מונטנגרו)3:1
11.02.2020גוריצה (קרואטיה)קוסטושיה (קרואטיה)1:2
11.02.2020דובראבה זאגרב (קרואטיה)אינטר זפרשיץ' (קרואטיה)0:3
11.02.2020דינמו מינסק (בלארוס)בלשינה בוברויסק (בלארוס)0:0
11.02.2020דינמו קייב (אוקראינה)באטה (בלארוס)1:1
11.02.2020הוברו (דנמרק)סקיבה (דנמרק)0:0
11.02.2020הומבורג (גרמניה)פרוגרס (לוקסמבורג)3:2
11.02.2020ווינר נוישטאדט (אוסטריה)אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)4:1
11.02.2020וונסיוסל (דנמרק)אלבורג (דנמרק)3:0
11.02.2020זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)קולובארה (סרביה)0:3
11.02.2020חנפ (גרמניה)ברגיש גלדבאך (גרמניה)0:1
11.02.2020טרומסה (נורבגיה)אוד שיין (נורבגיה)1:4
11.02.2020ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)טורפדו ז'ודינו (בלארוס)3:2
11.02.2020לינגבי (דנמרק)ניקוביןג (דנמרק)1:0
11.02.2020לינדום (שבדיה)נורבי (שבדיה)1:1
11.02.2020מאלמה (שבדיה)וארברג (שבדיה)3:1
11.02.2020ניקופינג (שבדיה)דגרפורס (שבדיה)6:0
11.02.2020פ.צ. לבוב (אוקראינה)לורי ואנאדזור (ארמניה)1:1
11.02.2020פרוגרס (לוקסמבורג)הומבורג (גרמניה)2:3
11.02.2020פרליה ג'קרטה (אינדונזיה)פרסלה (אינדונזיה)1:4
11.02.2020פרסיב (אינדונזיה)באריטו פוטרה (אינדונזיה)1:2
11.02.2020צ'איקה (רוסיה)ארמאביר (רוסיה)1:1
11.02.2020קאלמאר (שבדיה)נורשלן (דנמרק)1:1
11.02.2020קולוס קובליבקה (אוקראינה)ז'טיסו (קזחסטן)1:0
11.02.2020קרפאטי לביב (אוקראינה)קוגה (דנמרק)3:3
11.02.2020רוך ברסט (בלארוס)טלאווי (גרוזיה)2:3
11.02.2020שטורם-2 גראץ (אוסטריה)אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)5:2
12.02.2020אוהריד (מקדוניה)גוסטיבר (מקדוניה)1:1
12.02.2020אורל יקטרינבורג (רוסיה)ברגה בורלנגה (שבדיה)4:2
12.02.2020אירטיש (קזחסטן)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)0:0
12.02.2020אלקסנדריה (אוקראינה)דניפרו 1 (אוקראינה)
12.02.2020אלקסנדריה (אוקראינה)דינמו טביליסי (גרוזיה)1:0
12.02.2020ארסנל טולה (רוסיה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)3:2
12.02.2020ארסנל טולה (רוסיה)אראד (רומניה)2:0
12.02.2020באניק סוקולוב (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)1:3
12.02.2020בהאיאנגקארה (אינדונזיה)פרסיבאיה (אינדונזיה)0:1
12.02.2020בלוטשטי (רומניה)אוניריה סלובוזיה (רומניה)6:0
12.02.2020גרבאלי (מונטנגרו)מטאלאץ (סרביה)0:1
12.02.2020דוקלה פראג (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)5:1
12.02.2020דינמו קייב (אוקראינה)טובול (קזחסטן)4:2
12.02.2020דניפרו 1 (אוקראינה)צ'אנגצ'ון יאטאי (סין)2:1
12.02.2020ווארטה פוזנאן (פולין)ביטוביה ביטוב (פולין)2:2
12.02.2020וולדורף (גרמניה)נקסולמר (גרמניה)1:4
12.02.2020וולין (אוקראינה)ורס רובנו (אוקראינה)1:1
12.02.2020ויגרי סובלקי (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)3:1
12.02.2020ויהרן סנדנסקי (בולגריה)פירין ראזלוג (בולגריה)2:1
12.02.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)זנוימו (צ'כיה)1:4
12.02.2020ולאשים (צ'כיה)שטכיווצה (צ'כיה)1:5
12.02.2020ורנסדורף (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)
12.02.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)סאנדציה (פולין)2:3
12.02.2020חרוברי גלוגוב (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)1:1
12.02.2020טרייסטינה (איטליה)טבור סז'נה (סלובניה)1:1
12.02.2020טרשינץ (צ'כיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)2:4
12.02.2020יאסטשמבה (פולין)בלחטוב (פולין)4:4
12.02.2020יירב (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)2:1
12.02.2020לבאדיה טאלין (אסטוניה)מדז לגניצה (פולין)0:1
12.02.2020לגיונובו (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)2:2
12.02.2020לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)פ.צ. טורונטו (קנדה)
12.02.2020לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)2:8
12.02.2020מולדה (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)0:4
12.02.2020מיניור פרניק (בולגריה)קום (מונטנגרו)0:4
12.02.2020מראני מרטבילי (גרוזיה)גוריה לנצ'חוטי (גרוזיה)0:3
12.02.2020ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)קולורדו ראפידס (ארה''ב)1:3
12.02.2020נירנברג-2 (גרמניה)אלטרסדורפ (גרמניה)1:4
12.02.2020נמאן הורודנה (בלארוס)סמולביצ'י (בלארוס)0:2
12.02.2020נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)סימיטלי סופיה (בולגריה)0:0
12.02.2020נרבה טראנס (אסטוניה)ילגאבה (לטביה)
12.02.2020סורחאן (אוזבקיסטן)בוכרה (אוזבקיסטן)1:3
12.02.2020סטנונגסונדס (שבדיה)ליונגסקילה (שבדיה)0:2
12.02.2020פודוליה חמלניצקי (אוקראינה)ניבה טרנופול (אוקראינה)3:0
12.02.2020פילדלפיה אוניון (ארה''ב)סינסינטי (ארה''ב)
12.02.2020פירמאסנס (גרמניה)סארברוקן (גרמניה)1:2
12.02.2020פלורה טאלין (אסטוניה)מטא לו ריגה (לטביה)1:0
12.02.2020פקלאמרט (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)0:0
12.02.2020פרנסה (פורטוגל)האמרבי (שבדיה)2:3
12.02.2020קולאמבוס קריו (ארה''ב)קנזס סיטי וויזארדס (ארה''ב)0:2
12.02.2020רודאר פריידור (בוסניה והרצגובינה)ראדניק ביאלינה (בוסניה והרצגובינה)1:0
12.02.2020שאפהאוזן (שוויץ)רילאזינגן (גרמניה)2:3
13.02.2020אולנסאקר (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)2:2
13.02.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)ואלמייראס (לטביה)
13.02.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)2:1
13.02.2020אלקויאנו (ספרד)סאבורטלו (גרוזיה)3:1
13.02.2020ארמה מלנג (אינדונזיה)פרסלה (אינדונזיה)1:3
13.02.2020גטבורג (שבדיה)לולטנו (פורטוגל)2:1
13.02.2020דינמו בטומי (גרוזיה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)1:0
13.02.2020דינמו מוסקבה (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)1:1
13.02.2020יאמרבוגט (דנמרק)טיסטד (דנמרק)2:4
13.02.2020ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)וורסקלה פולטבה (אוקראינה)0:0
13.02.2020מ.פ.צ. ניקולאיב (אוקראינה)קריסטאל (אוקראינה)1:2
13.02.2020מידלפארט (דנמרק)קולדינג איי.אף (דנמרק)1:2
13.02.2020ניבה ויניצה (אוקראינה)וולוצ'ינסק (אוקראינה)4:0
13.02.2020סבאח (מלזיה)פרליה ג'קרטה (אינדונזיה)2:0
13.02.2020סודובה (ליטא)אורארטו (ארמניה)0:1
13.02.2020קולחתי חובי (גרוזיה)קולחתי 1913 פותי (גרוזיה)3:0
13.02.2020רוז'ומברוק 2 (סלובקיה)ספישקה (סלובקיה)0:3
13.02.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)וולין (אוקראינה)0:2
14.02.2020אולימפיק דונצק (אוקראינה)קיסר (קזחסטן)0:2
14.02.2020אולם 1846 (גרמניה)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)0:2
14.02.2020אולסונד (נורבגיה)חיוד אולסטיינביק (נורבגיה)2:4
14.02.2020אונטוסטיק (קזחסטן)מקטאהארל (קזחסטן)0:5
14.02.2020אוניריה אלבה יוליה (רומניה)צ'טאטה דווה (רומניה)3:1
14.02.2020אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)3:1
14.02.2020אורנבורג (רוסיה)דליאן פרו (סין)0:1
14.02.2020אחמט גרוזני (רוסיה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)2:2
14.02.2020אלפסבורג (שבדיה)הלסינבורג (שבדיה)0:4
14.02.2020ארמאביר (רוסיה)מטאלורג בקבאד (אוזבקיסטן)0:3
14.02.2020בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)שטאדל פאורה (אוסטריה)1:1
14.02.2020גאקאאס קטוביצה (פולין)פוסצ'ה (פולין)2:1
14.02.2020גורניאק קריבוי רוג (אוקראינה)טאבריה סימפרופול (אוקראינה)0:4
14.02.2020גרורוד (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)2:2
14.02.2020דינמו מוסקבה (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)0:5
14.02.2020הורן (אוסטריה)קאראבך וינה (אוסטריה)2:2
14.02.2020זוריה לוגנסק (אוקראינה)טורפדו ז'ודינו (בלארוס)0:0
14.02.2020טהאן הואה (וייטנם)נאם דים (וייטנם)0:1
14.02.2020טורפדו מוסקבה (רוסיה)דילה גורי (גרוזיה)2:3
14.02.2020לאפניץ (אוסטריה)ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)2:3
14.02.2020ליפרינג (אוסטריה)רוזנהיים (גרמניה)1:2
14.02.2020מאדורה יונייטד (אינדונזיה)פרסיבאיה (אינדונזיה)4:2
14.02.2020נויזידלר (אוסטריה)מרגרטן (אוסטריה)2:1
14.02.2020נורקופינג (שבדיה)בריידבליק (איסלנד)2:4
14.02.2020ס.וו. ריד (אוסטריה)דוקלה פראג (צ'כיה)0:2
14.02.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)5:0
14.02.2020סקאליצה (סלובקיה)פרוסטייב (צ'כיה)1:1
14.02.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)האקן (שבדיה)0:2
14.02.2020פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)0:1
14.02.2020פטרז'לקה (סלובקיה)מאטרסבורג-2 (אוסטריה)1:2
14.02.2020פלקרוי (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)1:1
14.02.2020קריסטיאנסן (נורבגיה)רוזנבורג (נורבגיה)1:3
14.02.2020קרפאטי לביב (אוקראינה)דינמו ברסט (בלארוס)2:2
14.02.2020ראנהיים (נורבגיה)ביאסן (נורבגיה)0:3
14.02.2020ראפיד סוצ'אבה (רומניה)בוקובינה רדאוץ (רומניה)1:5
15.02.2020אאוגסבורג-2 (גרמניה)שטוטגרטר קיקרס (גרמניה)1:4
15.02.2020אודרה אופולה (פולין)פולוניה ביטום (פולין)0:1
15.02.2020אולשטין (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)1:0
15.02.2020אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)קוג'יר (רומניה)2:3
15.02.2020אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)סלאבוי וישהראד (צ'כיה)5:2
15.02.2020אוסקרסהאמן (שבדיה)ברגה (שבדיה)0:1
15.02.2020אורברו (שבדיה)דגרפורס (שבדיה)1:1
15.02.2020אורהוס פרמאד (דנמרק)רינקובינג (דנמרק)
15.02.2020אורלנדו סיטי (ארה''ב)די סי יונייטד (ארה''ב)1:0
15.02.2020איינטרכט טרייר (גרמניה)פירמאסנס (גרמניה)1:2
15.02.2020אילרטיסן (גרמניה)דורפמרקינגן (גרמניה)1:2
15.02.2020אלאספורט מינךן (גרמניה)איסמנינג (גרמניה)0:6
15.02.2020אליומיני (סלובניה)בלטינצי (סלובניה)0:2
15.02.2020אלנה טורון (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)5:3
15.02.2020אמסטטן (אוסטריה)ווינר נוישטאדט (אוסטריה)0:2
15.02.2020אנדיג'ן (אוזבקיסטן)בוכרה (אוזבקיסטן)2:2
15.02.2020אנרגטיק בגו מינסק (בלארוס)פ.צ. מינסק (בלארוס)3:3
15.02.2020אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)לבנגר (נורבגיה)2:1
15.02.2020ארמאביר (רוסיה)אירטיש (קזחסטן)0:0
15.02.2020ארמה מלנג (אינדונזיה)פרליה ג'קרטה (אינדונזיה)1:1
15.02.2020באיירן חופ (גרמניה)באירייט (גרמניה)3:2
15.02.2020באלקני (אוקראינה)קריסטאל (אוקראינה)0:3
15.02.2020באניק סוקולוב (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)
15.02.2020בוקל קוטור (מונטנגרו)מטאלאץ (סרביה)4:1
15.02.2020בי 1908 (דנמרק)הילרוד (דנמרק)4:1
15.02.2020ביטוביה ביטוב (פולין)קוטביצה קולוברזג (פולין)2:0
15.02.2020בלחטוב (פולין)סקרה צ'נסטוחובה (פולין)0:0
15.02.2020בלשינה בוברויסק (בלארוס)סלוצק (בלארוס)1:1
15.02.2020בראבו לובליאנה (סלובניה)אוריינט רייקה (קרואטיה)1:0
15.02.2020ברונה (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)
15.02.2020ברונשוי (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)1:1
15.02.2020ברנו (צ'כיה)פודברזובה (סלובקיה)3:6
15.02.2020גאיס (שבדיה)אסטרס ואקשה (שבדיה)
15.02.2020גאיס (שבדיה)קוידינג (שבדיה)0:1
15.02.2020דובניצה (סלובקיה)ויטקוביצה (צ'כיה)4:1
15.02.2020דומז'אלה (סלובניה)נובה גוריצה (סלובניה)1:3
15.02.2020דורנבירן (אוסטריה)אשן מאורן (ליכטנשטיין)0:2
15.02.2020דינמו מינסק (בלארוס)לבאדיה טאלין (אסטוניה)1:1
15.02.2020דינמו קייב (אוקראינה)דינמו טביליסי (גרוזיה)0:2
15.02.2020דנייפר מוגילב (בלארוס)אורשה (בלארוס)0:3
15.02.2020דניפרו 1 (אוקראינה)קאיראט (קזחסטן)4:2
15.02.2020האלמסטד (שבדיה)פלקנברג (שבדיה)0:2
15.02.2020הולבק (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)
15.02.2020הופנהיים-2 (גרמניה)וורמטיה וורמס (גרמניה)0:3
15.02.2020היידוק-2 ספליט (קרואטיה)שיבניק (קרואטיה)0:1
15.02.2020הסן קסל (גרמניה)שטטלנדורף (גרמניה)1:1
15.02.2020הראדץ קראלובה (צ'כיה)וולטאבין (צ'כיה)3:1
15.02.2020ו.ס.ק. אורהוס (דנמרק)רינקובינג (דנמרק)0:6
15.02.2020וארד האוגסונד (נורבגיה)אוס (נורבגיה)
15.02.2020ווינדביארט (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)3:2
15.02.2020ווישקוב (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)3:2
15.02.2020וולנה פינסק (בלארוס)סמולביצ'י (בלארוס)0:1
15.02.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)הראדץ קראלובה (צ'כיה)
15.02.2020ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)ולוארי (צ'כיה)0:2
15.02.2020ולאשים (צ'כיה)בנשוב (צ'כיה)1:0
15.02.2020ולס מוסקבה (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)1:2
15.02.2020חבידוברה (דנמרק)אפ.איי.2000 (דנמרק)2:4
15.02.2020חוטניק קראקוב (פולין)פופרד (סלובקיה)2:2
15.02.2020חויניצ'אנקה (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)1:1
15.02.2020חימיק ארסנל טולה (רוסיה)זווזדה ריאזן (רוסיה)0:3
15.02.2020חרוברי גלוגוב (פולין)בלקוטני (פולין)2:1
15.02.2020טבוקר (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)1:2
15.02.2020טובול (קזחסטן)איסלוץ' (בלארוס)0:0
15.02.2020טיורסו (שבדיה)לידינגיו (שבדיה)3:4
15.02.2020טלשאי (ליטא)נווז'יס (ליטא)1:2
15.02.2020טרלבורג (שבדיה)ניקוביןג (דנמרק)0:2
15.02.2020יאסטשמבה (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)0:1
15.02.2020יורגורדן (שבדיה)בראן (נורבגיה)4:1
15.02.2020ילרוסן (נורבגיה)הונפוס (נורבגיה)1:2
15.02.2020כרודים (צ'כיה)פרז'פרז'ה (צ'כיה)1:3
15.02.2020לאפניץ (אוסטריה)באד גלאיכנברג (אוסטריה)2:3
15.02.2020לולאה (שבדיה)בודנס (שבדיה)3:0
15.02.2020לונד (שבדיה)אסליוב (שבדיה)0:5
15.02.2020לילסטרום (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)1:5
15.02.2020לינך נאינאו (גרמניה)באלינגר (גרמניה)3:2
15.02.2020לינקופינג סיטי (שבדיה)דלקורד (שבדיה)1:2
15.02.2020מאלמה (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)2:3
15.02.2020מיינץ-2 (גרמניה)סוויפט אספראנז' (לוקסמבורג)2:3
15.02.2020מיניור פרניק (בולגריה)סליבנישקי (בולגריה)1:0
15.02.2020מריבור (סלובניה)רודאר (סלובניה)0:1
15.02.2020נאסטבד (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)
15.02.2020נוטודן (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)2:1
15.02.2020נורבי (שבדיה)וארברג (שבדיה)4:1
15.02.2020נמאן הורודנה (בלארוס)ז'לגיריס וילנה (ליטא)0:2
15.02.2020סאנדפיורד (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)0:1
15.02.2020סבויינו (סרביה)סלוגה פ. (סרביה)3:2
15.02.2020סגסטה סיסאק (קרואטיה)וורבובצ (קרואטיה)3:2
15.02.2020סולנה (שבדיה)רוסטוב (רוסיה)1:1
15.02.2020סטאבק (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)1:3
15.02.2020סטאל מלץ (פולין)אוואנגרד קורסק (רוסיה)3:3
15.02.2020סטוקהולם אינטרנציונלה (שבדיה)סונדביורברג (שבדיה)4:5
15.02.2020סטרמן (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)3:2
15.02.2020סקיבה (דנמרק)הולסטברו (דנמרק)0:3
15.02.2020פובליקום (סלובניה)אולימפיה (סלובניה)0:3
15.02.2020פודבסקידזי (פולין)קולוס קובליבקה (אוקראינה)2:0
15.02.2020פולה אש (לוקסמבורג)הומבורג (גרמניה)5:0
15.02.2020פוסצ'ה (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)
15.02.2020פורטימוננסה (פורטוגל)ויילה (דנמרק)2:1
15.02.2020פלנסבורג (גרמניה)וונסיוסל (דנמרק)2:1
15.02.2020פראק (מלזיה)קדאח (מלזיה)1:3
15.02.2020פרדוביצה (צ'כיה)אוסטי נאד אורליצי (צ'כיה)0:4
15.02.2020פרוגרס (לוקסמבורג)סארברוקן (גרמניה)1:1
15.02.2020פרייבורג-2 (גרמניה)אלברסברג (גרמניה)0:0
15.02.2020פרסלה (אינדונזיה)סבאח (מלזיה)2:2
15.02.2020ציבליה (קרואטיה)ביילו ברדו (קרואטיה)1:2
15.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)דלמונט (שוויץ)0:5
15.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)סיריאוס אופסלה (שבדיה)0:2
15.02.2020קואנג נאם (וייטנם)דה נאנג (וייטנם)2:0
15.02.2020קוויק האלדן (נורבגיה)פראם לרביק (נורבגיה)
15.02.2020קולורדו ראפידס (ארה''ב)שיקאגו פייר (ארה''ב)4:2
15.02.2020קראן (סלובניה)אוסייק 2 (קרואטיה)1:2
15.02.2020קרסקו (סלובניה)לוצ'קו (קרואטיה)2:1
15.02.2020רדומיאק רדום (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)
15.02.2020רוך ברסט (בלארוס)וונטספילס (לטביה)0:1
15.02.2020רוסקילדה (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)4:1
15.02.2020ריבניק (פולין)פרידק מיסטק (צ'כיה)2:6
15.02.2020רייכנאו (אוסטריה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)7:0
15.02.2020שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)2:3
15.02.2020שלדינג היינינג (גרמניה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)4:1
16.02.2020אגרסון (נורבגיה)סלאהל (נורבגיה)0:2
16.02.2020או.אף.קיי בלגרד (סרביה)דונב (סרביה)0:6
16.02.2020אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)אומאה אפ.קיי. (שבדיה)2:3
16.02.2020באלינגן (גרמניה)פורצהיים (גרמניה)0:2
16.02.2020גרוטר פורט 2 (גרמניה)סליגנפורטן (גרמניה)0:3
16.02.2020דניפרו 1 (אוקראינה)דינמו בטומי (גרוזיה)1:2
16.02.2020וולפסבורג-2 (גרמניה)אולדנבורג 1897 (גרמניה)0:6
16.02.2020וורסקלה פולטבה (אוקראינה)אורדבסי (קזחסטן)2:0
16.02.2020ויקינג (נורבגיה)יירב (נורבגיה)2:3
16.02.2020לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)פ.צ. טורונטו (קנדה)2:1
16.02.2020מולדה (נורבגיה)קראסנודר (רוסיה)0:1
16.02.2020מטא לו ריגה (לטביה)מאארדו (אסטוניה)0:1
16.02.2020נורדנשטד (גרמניה)איחדה (גרמניה)0:2
16.02.2020ניו אינגלנד רבולושן (ארה''ב)מינסוטה (ארה''ב)2:2
16.02.2020נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)קופר (סלובניה)2:2
16.02.2020נרבה טראנס (אסטוניה)קורסארה (אסטוניה)1:1
16.02.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)רובין קאזאן (רוסיה)5:0
16.02.2020ספרטק מוסקבה (רוסיה)אררט ירוואן (ארמניה)1:3
16.02.2020קראסנודר (רוסיה)קריליה סובטוב (רוסיה)0:1
16.02.2020קריליה סובטוב (רוסיה)דליאן פרו (סין)0:7
16.02.2020ריאל סולט לייק (ארה''ב)קנזס סיטי וויזארדס (ארה''ב)0:0
17.02.2020אררט-ארמניה (ארמניה)טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)0:0
17.02.2020גורניאק-ספורט (אוקראינה)מטליסט 1925 חרקוב (אוקראינה)2:2
17.02.2020דינמו מוסקבה (רוסיה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)3:1
17.02.2020ו.ס.ק. אורהוס (דנמרק)קיילרופ (דנמרק)
17.02.2020וונטספילס (לטביה)אחמט גרוזני (רוסיה)0:1
17.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)2:4
17.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)קאיראט (קזחסטן)
17.02.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)נסאף קארשי (אוזבקיסטן)3:2
17.02.2020פורטלנד טיימברס (ארה''ב)וונקובר וויטקפס (קנדה)1:2
17.02.2020קיסר (קזחסטן)נואה (ארמניה)4:1
18.02.2020אאאן (ארמניה)סוואן (ארמניה)2:1
18.02.2020אוואנגרד קורסק (רוסיה)פופרד (סלובקיה)1:1
18.02.2020אופה (רוסיה)רפרסוויל יונה (שוויץ)1:2
18.02.2020אורנבורג (רוסיה)אירופה (גיברלטר)0:3
18.02.2020אילבס (פינלנד)קאלב טאלין (אסטוניה)1:5
18.02.2020אירטיש (קזחסטן)איסלוץ' (בלארוס)1:3
18.02.2020אלפסבורג (שבדיה)אוד שיין (נורבגיה)2:2
18.02.2020אפ.איי.2000 (דנמרק)קרלסלונדה (דנמרק)
18.02.2020אררט-2 ירוואן (ארמניה)לוקומוטיב ירוואן (ארמניה)1:3
18.02.2020גיסן (גרמניה)אשפנבורג (גרמניה)2:1
18.02.2020גראניצאר (קרואטיה)ציבליה (קרואטיה)0:1
18.02.2020דגרפורס (שבדיה)פורווארד אורברו (שבדיה)
18.02.2020דינמו ברסט (בלארוס)קאספי (קזחסטן)0:1
18.02.2020דינמו מוסקבה (רוסיה)פ.צ. מינסק (בלארוס)1:1
18.02.2020הפלה (שבדיה)פריי (שבדיה)0:1
18.02.2020וולרנגה (נורבגיה)לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)2:0
18.02.2020זווזדה פרם (רוסיה)אופה 2 (רוסיה)0:1
18.02.2020חויניצ'אנקה (פולין)אוסערודה (פולין)2:2
18.02.2020מורה (סלובניה)אודרנצי (סלובניה)1:6
18.02.2020נורקופינג (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)1:3
18.02.2020סנט. טרוידן (בלגיה)ווסטרלו (בלגיה)0:3
18.02.2020פסקוב 747 (רוסיה)זווזדה סט. פטרסבורג (רוסיה)1:1
18.02.2020פרסיבאיה (אינדונזיה)ארמה מלנג (אינדונזיה)2:4
18.02.2020צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)אקרון טוליאטי (רוסיה)2:1
18.02.2020קוגה (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)0:4
18.02.2020קריסטאל (אוקראינה)טאבריה סימפרופול (אוקראינה)1:1
18.02.2020קריסטיאנסן (נורבגיה)בראטווג (נורבגיה)
18.02.2020שחטיור סליהורסק (בלארוס)דילה גורי (גרוזיה)0:0
19.02.2020אורלנדו סיטי (ארה''ב)קיי. אר. רייקיאוויק (איסלנד)1:3
20.02.2020אחמט גרוזני (רוסיה)ז'טיסו (קזחסטן)0:1
20.02.2020ארסנל טולה (רוסיה)אורדבסי (קזחסטן)0:2
20.02.2020אררט-ארמניה (ארמניה)לייפיה (לטביה)1:2
20.02.2020מדז לגניצה (פולין)אינגולץ (אוקראינה)1:1
20.02.2020מלאגה (ספרד)קראסנודר (רוסיה)0:1
20.02.2020סוצ'י פ.צ. (רוסיה)אסטנה (קזחסטן)1:3
20.02.2020סטרמן (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)2:3
20.02.2020פודבסקידזי (פולין)דורדוי-דינמו (קירגיזסטן)2:2
20.02.2020פרסיבאיה (אינדונזיה)פרליה ג'קרטה (אינדונזיה)1:4
21.02.2020אולשטין (פולין)דאוגבה ריגה (לטביה)0:1
21.02.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)3:4
21.02.2020בראן (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)3:1
21.02.2020דינמו מינסק (בלארוס)דינמו מוסקבה (רוסיה)4:0
21.02.2020ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)סנט פולטן-2 (אוסטריה)2:3
21.02.2020ויבורג (דנמרק)מינאי (אוקראינה)1:2
21.02.2020ויקטוריה (אוסטריה)שטאדלאו (אוסטריה)2:2
21.02.2020ולוארי (צ'כיה)קראלוב דבור (צ'כיה)0:1
21.02.2020טובול (קזחסטן)דינמו ברסט (בלארוס)1:0
21.02.2020לגיון דינמו (רוסיה)דינמו סטברופול (רוסיה)1:3
21.02.2020לידה (בלארוס)סלונים (בלארוס)0:0
21.02.2020לילסטרום (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)4:1
21.02.2020לנינגרדץ (רוסיה)פסקוב 747 (רוסיה)3:1
21.02.2020נוטודן (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)2:0
21.02.2020נויזידלר (אוסטריה)לאופולדסדורפ (אוסטריה)0:6
21.02.2020נורבי (שבדיה)דגרפורס (שבדיה)2:1
21.02.2020סטאל מלץ (פולין)צ'רנומורץ אודסה (אוקראינה)1:2
21.02.2020סטארט (נורבגיה)יירב (נורבגיה)0:1
21.02.2020סינסינטי (ארה''ב)קיי. אר. רייקיאוויק (איסלנד)3:3
21.02.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)אורנבורג (רוסיה)1:1
21.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)רפרסוויל יונה (שוויץ)0:3
21.02.2020קרקאנד (אוזבקיסטן)לוקומוטיב טשקנט (אוזבקיסטן)2:2
21.02.2020רוזנבורג (נורבגיה)ראנהיים (נורבגיה)2:4
21.02.2020שחטיור סליהורסק (בלארוס)שגאדאם (טורקמניסטן)0:5
22.02.2020אגרסון (נורבגיה)וארד האוגסונד (נורבגיה)4:1
22.02.2020אוטרופ (דנמרק)דאלום (דנמרק)0:1
22.02.2020אולימפיה גרודזנדז (פולין)אוניה יאניקובו (פולין)3:4
22.02.2020אולנסאקר (נורבגיה)קוויק האלדן (נורבגיה)1:2
22.02.2020אולשטין (פולין)אוסערודה (פולין)
22.02.2020אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)ברוזני (צ'כיה)0:4
22.02.2020אופה (רוסיה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)
22.02.2020איסמנינג (גרמניה)גארחינג (גרמניה)2:1
22.02.2020אקרופוליס (שבדיה)ניקופינג (שבדיה)2:2
22.02.2020אשפנבורג (גרמניה)שטטלנדורף (גרמניה)2:2
22.02.2020באירייט (גרמניה)באמברג (גרמניה)2:2
22.02.2020באניק סוקולוב (צ'כיה)חומוטוב (צ'כיה)0:6
22.02.2020בי 1908 (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)
22.02.2020בלשינה בוברויסק (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)1:2
22.02.2020ברונשוי (דנמרק)הרלב (דנמרק)1:2
22.02.2020גורניאק קריבוי רוג (אוקראינה)ניקופול (אוקראינה)1:4
22.02.2020ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)הילרוד (דנמרק)1:3
22.02.2020האוגסונד (נורבגיה)אסאנה (נורבגיה)2:4
22.02.2020הלסינבורג (שבדיה)לייפיה (לטביה)1:3
22.02.2020הלסינגור (דנמרק)קוגה (דנמרק)1:3
22.02.2020הראדץ קראלובה (צ'כיה)פיסק (צ'כיה)
22.02.2020ו.ס.ק. אורהוס (דנמרק)סילקבורג (דנמרק)
22.02.2020ואלמייראס (לטביה)טאמקה טרטו (אסטוניה)2:2
22.02.2020ווישקוב (צ'כיה)ברנו (צ'כיה)2:1
22.02.2020ויטקוביצה (צ'כיה)טרשינץ (צ'כיה)0:5
22.02.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)1:5
22.02.2020ורנסדורף (צ'כיה)פרז'פרז'ה (צ'כיה)1:3
22.02.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)אודרה וודזיסלאב (פולין)
22.02.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)רוך חוז'וב (פולין)3:3
22.02.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)אודרה אופולה (פולין)5:1
22.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)איסלוץ' (בלארוס)1:1
22.02.2020זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)1:1
22.02.2020חבידוברה (דנמרק)אווארטה (דנמרק)0:3
22.02.2020חיוד אולסטיינביק (נורבגיה)בראטווג (נורבגיה)0:4
22.02.2020טיכי (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)0:2
22.02.2020טרולהטן (שבדיה)ליונגסקילה (שבדיה)1:1
22.02.2020טרלבורג (שבדיה)לנדסקרונה (שבדיה)1:1
22.02.2020יאסטשמבה (פולין)פוסצ'ה (פולין)
22.02.2020כרודים (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)4:1
22.02.2020ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)סטאל זרוב (פולין)0:3
22.02.2020ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)הטמן זמוסץ (פולין)
22.02.2020לבאדיה טאלין (אסטוניה)דינמו בטומי (גרוזיה)
22.02.2020לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)צ'איקה (רוסיה)1:3
22.02.2020לישן (צ'כיה)אינטר ברטיסלבה (סלובקיה)0:9
22.02.2020ניקוביןג (דנמרק)א.ב. קופנהאגן (דנמרק)0:0
22.02.2020נירנברג-2 (גרמניה)סליגנפורטן (גרמניה)1:3
22.02.2020נרבה טראנס (אסטוניה)טולביק ויליאנדי (אסטוניה)1:0
22.02.2020סלאבוי וישהראד (צ'כיה)מוטורלט פראג (צ'כיה)3:8
22.02.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)נואה (ארמניה)1:2
22.02.2020ספרטק מוסקבה (רוסיה)פחטאקור טשקנט (אוזבקיסטן)0:4
22.02.2020סקיבה (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)0:1
22.02.2020סקייד (נורבגיה)אסקר (נורבגיה)0:1
22.02.2020פרדוביצה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)1:2
22.02.2020פרדריקסטאד (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)1:2
22.02.2020פרידק מיסטק (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)10:0
22.02.2020פרמד אמאגר (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)0:0
22.02.2020צסק''א מוסקבה (רוסיה)אופה (רוסיה)0:3
22.02.2020קאנטהו (וייטנם)אן זיאנג (וייטנם)1:2
22.02.2020קולורדו ראפידס (ארה''ב)פ.צ. טורונטו (קנדה)
22.02.2020קלוגה (רוסיה)אורוז'אי קראסנודר (רוסיה)0:0
22.02.2020קריליה סובטוב (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)0:2
22.02.2020קריליה סובטוב (רוסיה)סטרומסגודסט (נורבגיה)2:0
22.02.2020ראנהיים (נורבגיה)נרדו (נורבגיה)
22.02.2020רובין קאזאן (רוסיה)שריף טירספול (מולדובה)0:2
22.02.2020שטוטגרטר קיקרס (גרמניה)אילרטיסן (גרמניה)1:1
23.02.2020אומאה אפ.קיי. (שבדיה)טים טורנגרופן (שבדיה)1:1
23.02.2020אופה (רוסיה)דליאן פרו (סין)1:4
23.02.2020אסטרס ואקשה (שבדיה)לינקופינג סיטי (שבדיה)0:4
23.02.2020ארסנל טולה (רוסיה)אסטנה (קזחסטן)1:1
23.02.2020וונסיוסל (דנמרק)ברברנד (דנמרק)0:3
23.02.2020ויקינג (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)3:1
23.02.2020לוס אנג'לס גלאקסי (ארה''ב)שיקאגו פייר (ארה''ב)1:1
23.02.2020נומה קאליו טאלין (אסטוניה)מטא לו ריגה (לטביה)1:1
23.02.2020ניקוביןג (דנמרק)א.ב. קופנהאגן (דנמרק)1:2
23.02.2020פ.צ. מינסק (בלארוס)מינאי (אוקראינה)0:1
23.02.2020פראם לרביק (נורבגיה)פולו (נורבגיה)3:5
23.02.2020רוסטוב (רוסיה)קראסנודר (רוסיה)0:1
24.02.2020ארסנל טולה (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)0:2
24.02.2020וולרנגה (נורבגיה)סאנדפיורד (נורבגיה)0:1
24.02.2020ויסלה פלוק (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)1:0
24.02.2020נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)קאספי (קזחסטן)2:2
24.02.2020קונגסבינגר (נורבגיה)מוס (נורבגיה)1:5
24.02.2020רוך ברסט (בלארוס)דאוגבה ריגה (לטביה)6:4
25.02.2020הלסינבורג (שבדיה)טקסטילשיק איבנובו (רוסיה)0:0
25.02.2020סטרמן (נורבגיה)ירגרדן (נורבגיה)0:2
25.02.2020צ'רנומורץ-2 אודסה (אוקראינה)ריאל פארמ (אוקראינה)1:3
25.02.2020קופר (סלובניה)אופטיה (קרואטיה)1:3
26.02.2020אירוסטאר באקאו (רומניה)שטיינצה (רומניה)0:1
26.02.2020אנרגטיק בגו מינסק (בלארוס)דנייפר סמולנסק (רוסיה)1:1
26.02.2020ארסנל דזרז'ינסק (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)3:1
26.02.2020בלשינה בוברויסק (בלארוס)גומל (בלארוס)1:0
26.02.2020ברברנד (דנמרק)דיורסלאן (דנמרק)0:4
26.02.2020גלוריה בוזאו (רומניה)פאורייי (רומניה)1:3
26.02.2020לונד (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)2:2
26.02.2020ספרטק נלצ'יק (רוסיה)אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)0:0
26.02.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)2:2
26.02.2020פופרד (סלובקיה)ליפאני (סלובקיה)0:1
26.02.2020פלורה טאלין (אסטוניה)סונדאל (נורבגיה)2:2
26.02.2020פלקרוי (נורבגיה)יירב (נורבגיה)4:2
26.02.2020פריקרפטייה איבנו-פרנקובסק (אוקראינה)טרנופול (אוקראינה)0:2
26.02.2020קפו''מ אוסלו (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)2:2
27.02.2020אווארטה (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)4:1
27.02.2020הרלב (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)8:0
27.02.2020וארד האוגסונד (נורבגיה)ויקינג 2 (נורבגיה)3:4
27.02.2020וולוצ'ינסק (אוקראינה)איסלוץ' (בלארוס)0:2
27.02.2020לילסטרום (נורבגיה)סאנדפיורד (נורבגיה)3:3
27.02.2020סולה (נורבגיה)סלאהל (נורבגיה)2:5
27.02.2020סטרומסגודסט (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)0:1
27.02.2020סק''א חברובסק (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)2:1
28.02.2020אוד שיין (נורבגיה)רוזנבורג (נורבגיה)5:4
28.02.2020אולנסאקר (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)1:2
28.02.2020באטה (בלארוס)אקטובה (קזחסטן)1:2
28.02.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)2:1
28.02.2020ביאולוג (רוסיה)זניט איז'בסק (רוסיה)3:1
28.02.2020ביג בולטס (מלאווי)סונגו (מוזמביק)0:1
28.02.2020האוגסונד (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)2:0
28.02.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)4:5
28.02.2020חוטניק קראקוב (פולין)סיארקה (פולין)2:2
28.02.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)1:0
28.02.2020ירגרדן (נורבגיה)נורבי (שבדיה)1:3
28.02.2020מולדה (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)2:5
28.02.2020נוטודן (נורבגיה)פורס גרנלאן (נורבגיה)1:1
28.02.2020נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)שגאדאם (טורקמניסטן)0:1
28.02.2020סוטרה (נורבגיה)ליסקלוסטה (נורבגיה)0:0
28.02.2020פרדריקסטאד (נורבגיה)ליונגסקילה (שבדיה)0:1
28.02.2020צ'איקה (רוסיה)ויקינג (נורבגיה)5:3
28.02.2020קונגסבינגר (נורבגיה)אלוורום (נורבגיה)3:1
28.02.2020ראנהיים (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)0:3
28.02.2020רוזנבורג 2 (נורבגיה)ביאסן (נורבגיה)2:6
29.02.2020אומאה אפ.קיי. (שבדיה)בודנס (שבדיה)0:1
29.02.2020אוניצ'וב (צ'כיה)ויטקוביצה (צ'כיה)1:2
29.02.2020אילרטיסן (גרמניה)פיפינסריד (גרמניה)2:5
29.02.2020אקנאס (פינלנד)פיידה (אסטוניה)4:2
29.02.2020בורגהאוזן (גרמניה)אינגולשטאדט 2 (גרמניה)2:3
29.02.2020ברונה (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)3:1
29.02.2020ברונשוי (דנמרק)הילרוד (דנמרק)3:0
29.02.2020ברנו (צ'כיה)פרדוביצה (צ'כיה)2:1
29.02.2020גורודיאה (בלארוס)נאפטן נובופולוצק (בלארוס)1:4
29.02.2020דאוגבה ריגה (לטביה)לבאדיה טאלין (אסטוניה)1:1
29.02.2020דגרפורס (שבדיה)סקובדה (שבדיה)0:3
29.02.2020דה נאנג (וייטנם)הונג לין הא טין (וייטנם)1:3
29.02.2020דינמו מינסק (בלארוס)וולין (אוקראינה)2:3
29.02.2020ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)ואנלוסה (דנמרק)1:2
29.02.2020האיפון (וייטנם)נאם דים (וייטנם)1:5
29.02.2020האנוי (וייטנם)אן זיאנג (וייטנם)0:1
29.02.2020הואנמס (אוסטריה)ממינגן (גרמניה)2:0
29.02.2020הראדץ קראלובה (צ'כיה)חלומץ נאד צידלינו (צ'כיה)1:4
29.02.2020הרקולס (פינלנד)א.ס. אאולו (פינלנד)2:1
29.02.2020ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)3:3
29.02.2020ולוארי (צ'כיה)חומוטוב (צ'כיה)0:2
29.02.2020חוטניק קראקוב (פולין)פולוניה ביטום (פולין)4:2
29.02.2020טרשינץ (צ'כיה)פטרז'קוביצה (צ'כיה)2:1
29.02.2020יאמרבוגט (דנמרק)נורסונדבי (דנמרק)1:4
29.02.2020כרודים (צ'כיה)לישן (צ'כיה)0:1
29.02.2020מידלפארט (דנמרק)סיודווסט (דנמרק)1:2
29.02.2020מיקולאש (סלובקיה)פרשוב (סלובקיה)1:3
29.02.2020נג'קניז'ה (הונגריה)נאפטה לנדבה (סלובניה)1:2
29.02.2020נומה קאליו טאלין (אסטוניה)מאארדו (אסטוניה)1:4
29.02.2020נירנברג-2 (גרמניה)אאוגסבורג-2 (גרמניה)2:2
29.02.2020סוטרה (נורבגיה)ליסקלוסטה (נורבגיה)1:2
29.02.2020סוקול זאפי (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)0:3
29.02.2020סטרמן (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)1:0
29.02.2020סיורדאל (נורבגיה)לבנגר (נורבגיה)2:1
29.02.2020סלאבוי וישהראד (צ'כיה)וולטאבין (צ'כיה)1:6
29.02.2020סלוויה מוזיר (בלארוס)ניז'ני נובגורוד (רוסיה)4:3
29.02.2020פויטסברג (אוסטריה)קלסדורף (אוסטריה)2:0
29.02.2020קוויק האלדן (נורבגיה)אסקר (נורבגיה)0:1
29.02.2020קונגסבינגר (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)1:4
29.02.2020קרסקו (סלובניה)פוז'ינאר (סלובניה)0:0
29.02.2020שוויינפורט (גרמניה)גרוטר פורט 2 (גרמניה)6:4
29.02.2020שלדינג היינינג (גרמניה)אוניון גורטן (אוסטריה)1:1