ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> ינואר
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט
ספטמבר
אוקטובר
דצמבר



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2020 >> ינואר



03.01.2020אורליאן יו אס 45 (צרפת)אוקזר (צרפת)1:2
04.01.2020בזייה (צרפת)קלרמונט (צרפת)0:0
04.01.2020קוזקן בויז (הולנד)דן בוש (הולנד)0:0
04.01.2020קלאנטן (מלזיה)קדאח (מלזיה)1:2


04.01.2020קרוז אזול (מקסיקו)טולוקה (מקסיקו)2:3
05.01.2020איפרנגה ארשין (ברזיל)אספורטיבו (ברזיל)0:0
05.01.2020אל ויהדאת (ירדן)חוסיין אירביד (ירדן)1:3
05.01.2020זואזרנסה (ברזיל)פטרולינה (ברזיל)1:2
05.01.2020יאנגון (מיאנמר)שאן יונייטד (מיאנמר)2:1
05.01.2020יונג אוטרכט (הולנד)גו אהד איגלס (הולנד)1:1
05.01.2020ניימיכן (הולנד)סנט באוו (הולנד)0:2
05.01.2020נקקסה (מקסיקו)צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)2:0
05.01.2020רודה (הולנד)ווסטרלו (בלגיה)0:4
06.01.2020דן האג (הולנד)נורדוויק (הולנד)0:2
06.01.2020דנדנונג טאנדר (אוסטרליה)אוקלי קנוס (אוסטרליה)4:2
06.01.2020טופ אוס (הולנד)דורדרכט (הולנד)0:1
06.01.2020יוניון ברלין (גרמניה)ליובן (בלגיה)1:2
06.01.2020מגדבורג (גרמניה)מוסקרון (בלגיה)2:1
06.01.2020שאפהאוזן (שוויץ)פ.צ. ציריך (שוויץ)0:1
07.01.2020אינגולשטאדט (גרמניה)סט. גאלן (שוויץ)3:6
07.01.2020אסקיסחירספור (טורקיה)האנזה רוסטוק (גרמניה)3:0
07.01.2020בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)הראקלס אלמלו (הולנד)3:1
07.01.2020בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)יורדינגן (גרמניה)1:0
07.01.2020טוונטה אנסחדה (הולנד)פורטונה דיסלדורף (גרמניה)1:1
07.01.2020טון (שוויץ)גראסהופרס (שוויץ)0:2
07.01.2020מיינץ (גרמניה)אמן (הולנד)3:2
07.01.2020מנמן איזמיר (טורקיה)קאפושוואר (הונגריה)1:2
07.01.2020סטנדרד ליאז' (בלגיה)בורוסיה דורטמונד (גרמניה)0:0
07.01.2020סרבט ז'נבה (שוויץ)ויטסה ארנהיים (הולנד)0:2
07.01.2020פ.צ. קלן (גרמניה)שרלרואה (בלגיה)2:1
07.01.2020פנפולנסה (ברזיל)נורואייסטה (ברזיל)0:0
07.01.2020קוניאספור (טורקיה)אלטינורדו (טורקיה)1:2
07.01.2020שאלקה-04 (גרמניה)סנט. טרוידן (בלגיה)1:0
08.01.2020אלניאספור (טורקיה)אס קיי טירנה (אלבניה)1:2
08.01.2020בשיקטש (טורקיה)מזוקובסד (הונגריה)0:2
08.01.2020דונג טהאפ (וייטנם)סאנה חאן חואה (וייטנם)0:1
08.01.2020האטאיספור (טורקיה)אנקרספור (טורקיה)4:0
08.01.2020הופנהיים (גרמניה)פיינורד (הולנד)3:2
08.01.2020זאקויחנסה (ברזיל)פלומיננזה די פיירה (ברזיל)1:0
08.01.2020טרבזונספור (טורקיה)בורסאספור (טורקיה)0:0
08.01.2020יאנג בויז (שוויץ)האנזה רוסטוק (גרמניה)2:1
08.01.2020לונדרינה (ברזיל)אופראריו (ברזיל)1:2
08.01.2020לוצרן (שוויץ)פלורה טאלין (אסטוניה)2:1
08.01.2020ליבינגסטון (סקוטלנד)יונג אייאקס (הולנד)3:1
08.01.2020סרבט ז'נבה (שוויץ)ואלבייק (הולנד)0:1
08.01.2020פורטימוננסה (פורטוגל)דואיסבורג (גרמניה)2:3
08.01.2020קאנטהו (וייטנם)אן זיאנג (וייטנם)0:3
08.01.2020רדינדן (גרמניה)כרונינגן (הולנד)0:2
09.01.2020אייאקס אמסטרדם (הולנד)יופן (בלגיה)0:2
09.01.2020איינטרכט פרנקפורט (גרמניה)הרטה ברלין (גרמניה)2:1
09.01.2020איסטנבול ב.ב. (טורקיה)פורטונה סיטארד (הולנד)3:0
09.01.2020בורוסיה-2 מינשנגלדבאך (גרמניה)וורצבורגר קיקרס (גרמניה)2:1
09.01.2020גזיאנטפ (טורקיה)מנמן איזמיר (טורקיה)1:3
09.01.2020הופנהיים (גרמניה)דן האג (הולנד)2:1
09.01.2020היברניאנס (מלטה)אאוגסבורג (גרמניה)4:0
09.01.2020היידנהיים (גרמניה)אונטרהאכינג (גרמניה)1:2
09.01.2020הראקלס אלמלו (הולנד)סיון (שוויץ)1:1
09.01.2020טוונטה אנסחדה (הולנד)מוסקרון (בלגיה)0:1
09.01.2020נובו האמבורגו (ברזיל)קאשיאס (ברזיל)0:1
09.01.2020סיבאספור (טורקיה)וואלדהופ (גרמניה)2:2
09.01.2020פלוטאס (ברזיל)אספורטיבו (ברזיל)1:0
09.01.2020צוויקאו (גרמניה)דינמו דרזדן (גרמניה)1:0
09.01.2020קוניאספור (טורקיה)אומרנייספור (טורקיה)0:0
09.01.2020קלן-2 (גרמניה)ברגיש גלדבאך (גרמניה)1:3
10.01.2020אוטרכט (הולנד)באייר לברקוזן (גרמניה)3:4
10.01.2020אינגולשטאדט (גרמניה)גנט (בלגיה)3:2
10.01.2020אלניאספור (טורקיה)גזטפה (טורקיה)0:1
10.01.2020אלקמאר (הולנד)מכלן (בלגיה)1:5
10.01.2020באזל (שוויץ)פורטונה דיסלדורף (גרמניה)2:3
10.01.2020באייר לברקוזן (גרמניה)סט. גאלן (שוויץ)2:3
10.01.2020בויונג קט (קמבודיה)קדאח (מלזיה)4:1
10.01.2020בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)פרייבורג (גרמניה)1:2
10.01.2020בשיקטש (טורקיה)אלטינורדו (טורקיה)2:2
10.01.2020גלאטסראיי (טורקיה)אלטאי איזמיר (טורקיה)1:3
10.01.2020דונג טהאפ (וייטנם)אן זיאנג (וייטנם)2:1
10.01.2020המבורג (גרמניה)שאלקה-04 (גרמניה)4:0
10.01.2020וואסלנד (בלגיה)ספרטה רוטרדם (הולנד)2:2
10.01.2020ונלו (הולנד)קורטרייק (בלגיה)1:1
10.01.2020לוגנו (שוויץ)אנטוורפ (בלגיה)3:0
10.01.2020ליאגוסטרה (ספרד)הירנביין (הולנד)2:1
10.01.2020מגדבורג (גרמניה)ארצגבירגה אווה (גרמניה)1:1
10.01.2020סארברוקן (גרמניה)דרמשטאדט (גרמניה)3:0
10.01.2020סרבט ז'נבה (שוויץ)וולפסבורג (גרמניה)1:2
10.01.2020סרקל ברוז' (בלגיה)אאוגסבורג (גרמניה)3:3
10.01.2020פ.צ. סאול (דרום קוריאה)וולפסבורג (גרמניה)1:1
10.01.2020פ.צ. קלן (גרמניה)ראסינג גנק (בלגיה)1:1
10.01.2020קאנטהו (וייטנם)סאנה חאן חואה (וייטנם)0:2
10.01.2020קולו קולו (צ'ילה)גודוי קרוז (ארגנטינה)2:2
10.01.2020ראסינג גנק (בלגיה)פרנצווארוש (הונגריה)1:2
11.01.2020אדמירה ווקר (אוסטריה)שטאדל פאורה (אוסטריה)1:5
11.01.2020אופטיק (גרמניה)ויקטוריה ברלין (גרמניה)2:0
11.01.2020אופראריו (ברזיל)לונדרינה (ברזיל)0:0
11.01.2020אייאקס אמסטרדם (הולנד)קלאב ברוז' (בלגיה)1:3
11.01.2020אינטר זפרשיץ' (קרואטיה)רודאר (סלובניה)1:1
11.01.2020איסטנבול ב.ב. (טורקיה)יאנג בויז (שוויץ)1:3
11.01.2020אלטגליניקה (גרמניה)הרטה-2 ברלין (גרמניה)0:0
11.01.2020אמסטטן (אוסטריה)סנט פולטן (אוסטריה)5:1
11.01.2020אנטליספור (טורקיה)פורטונה סיטארד (הולנד)1:2
11.01.2020באומברג (גרמניה)בונר (גרמניה)5:1
11.01.2020בורוסיה דורטמונד (גרמניה)מיינץ (גרמניה)2:0
11.01.2020ברגיש גלדבאך (גרמניה)ווסטפליה הרנה (גרמניה)2:2
11.01.2020גוריצה (קרואטיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)2:2
11.01.2020גורניק זאבז'ה (פולין)באניק אוסטראבה (צ'כיה)1:2
11.01.2020גלאטסראיי (טורקיה)אדנה דמירספור (טורקיה)0:1
11.01.2020גלייסדורף (אוסטריה)הורן (אוסטריה)1:1
11.01.2020גראסהופרס (שוויץ)האנזה רוסטוק (גרמניה)1:1
11.01.2020דיירמוט (הונגריה)גיורי אטו (הונגריה)0:5
11.01.2020דינמו זאגרב (קרואטיה)זאלייגרצג (הונגריה)0:2
11.01.2020דנדנונג טאנדר (אוסטרליה)מלבורן נייטס (אוסטרליה)0:4
11.01.2020האלאדס (הונגריה)שיופוק (הונגריה)0:2
11.01.2020האנובר 96 (גרמניה)פאדרבורן (גרמניה)1:0
11.01.2020הלברשטאט (גרמניה)בראונשויג אף.טי. (גרמניה)0:3
11.01.2020ווהן (גרמניה)פורטונה קלן (גרמניה)0:3
11.01.2020ווינר נוישטאדט (אוסטריה)אוסטריה וינה (אוסטריה)9:0
11.01.2020ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)3:3
11.01.2020וולסברגר (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)1:5
11.01.2020ויטסה ארנהיים (הולנד)דואיסבורג (גרמניה)3:1
11.01.2020ויל 1900 (שוויץ)טון (שוויץ)5:3
11.01.2020ולאשים (צ'כיה)פיסק (צ'כיה)0:10
11.01.2020ולברט (גרמניה)פורטונה-2 דיסלדורף (גרמניה)2:0
11.01.2020חבידוברה (דנמרק)ואנלוסה (דנמרק)2:2
11.01.2020טפליצה (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)2:2
11.01.2020יאן רגנסבורג (גרמניה)טירול וואטנס (אוסטריה)1:3
11.01.2020יוניון ברלין (גרמניה)פרנצווארוש (הונגריה)2:3
11.01.2020יופן (בלגיה)פ.ס.וו. איינדהובן (הולנד)1:2
11.01.2020לוגנו (שוויץ)אנדרלכט (בלגיה)2:1
11.01.2020לוצרן (שוויץ)פושקאש (הונגריה)1:1
11.01.2020ליבינגסטון (סקוטלנד)אנדרלכט (בלגיה)1:1
11.01.2020ליפשטאדט (גרמניה)ווידנבריוק (גרמניה)1:1
11.01.2020לישן (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)1:1
11.01.2020נירנברג (גרמניה)באיירן מינכן (גרמניה)2:5
11.01.2020סיינאיון (פינלנד)וואאסה (פינלנד)1:4
11.01.2020ספרטאקוס ניראג'האזה (הונגריה)דברצן (הונגריה)2:1
11.01.2020ספרטק טרנבה (סלובקיה)טסקומה זלין (צ'כיה)1:1
11.01.2020סרבט ז'נבה (שוויץ)פ.צ. סאול (דרום קוריאה)1:2
11.01.2020סרד (סלובקיה)שאמורין (סלובקיה)2:4
11.01.2020פורט מלבורן שארקס (אוסטרליה)קינגסטון סטטי (אוסטרליה)3:2
11.01.2020פיורסטנוולדה (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)0:3
11.01.2020פיינורד (הולנד)בורוסיה דורטמונד (גרמניה)4:2
11.01.2020פרדוביצה (צ'כיה)ז'יבניצה (צ'כיה)0:4
11.01.2020צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)7:1
11.01.2020קוניאספור (טורקיה)בורסאספור (טורקיה)0:2
11.01.2020קסמאקס (שוויץ)סטאד אושי לוזאן (שוויץ)1:1
11.01.2020קריינס (שוויץ)פלורה טאלין (אסטוניה)4:4
11.01.2020ריינג'רס (סקוטלנד)לוקומוטיב טשקנט (אוזבקיסטן)1:6
11.01.2020שאלקה-2 (גרמניה)פרויסן מיונסטר (גרמניה)4:2
11.01.2020שורוקשר (הונגריה)שולנוק (הונגריה)3:1
11.01.2020שטורם גראץ (אוסטריה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)1:2
11.01.2020שלבורן (אירלנד)ווקספורד (אירלנד)1:1
12.01.2020אוניסילוס (קפריסין)דיושגיור (הונגריה)2:0
12.01.2020אונסה קלדאס (קולומביה)דפורטיבו פריירה (קולומביה)1:0
12.01.2020אלמניה אאכן (גרמניה)קראי (גרמניה)1:3
12.01.2020אן זיאנג (וייטנם)סאנה חאן חואה (וייטנם)3:0
12.01.2020אספורטיבו (ברזיל)איפרנגה ארשין (ברזיל)2:1
12.01.2020אראו (שוויץ)חמניצר (גרמניה)3:1
12.01.2020גזיאנטפ (טורקיה)בודפשט הונבד (הונגריה)0:1
12.01.2020האיפון (וייטנם)הונג לין הא טין (וייטנם)1:2
12.01.2020האלטרן (גרמניה)ווידנבריוק (גרמניה)3:2
12.01.2020הולשטיין קיל (גרמניה)אינגולשטאדט (גרמניה)2:0
12.01.2020הרטה ברלין (גרמניה)פוגון שצ'צ'ין (פולין)0:1
12.01.2020ואדוץ (ליכטנשטיין)בראונשויג (גרמניה)2:1
12.01.2020ורדר ברמן (גרמניה)האנובר 96 (גרמניה)1:3
12.01.2020טהאן הואה (וייטנם)זיאלאי (וייטנם)1:2
12.01.2020נאוטיקו (ברזיל)טרזי (ברזיל)1:1
12.01.2020נאם דים (וייטנם)האנוי (וייטנם)1:0
12.01.2020קאנטהו (וייטנם)דונג טהאפ (וייטנם)1:1
12.01.2020קואנג נין (וייטנם)קואנג נאם (וייטנם)3:3
12.01.2020קייזרסלאוטרן (גרמניה)אראו (שוויץ)1:4
12.01.2020ראופוס (נורבגיה)סגד (הונגריה)2:3
13.01.2020באזל (שוויץ)שטוטגרט (גרמניה)2:0
13.01.2020ויקטוריה קלן (גרמניה)אסטרה פלויישטי (רומניה)1:4
13.01.2020לנרוס (ונצואלה)טרוחילאנוס (ונצואלה)1:2
13.01.2020מילונאריוס (קולומביה)אמריקה קאלי (קולומביה)1:1
13.01.2020מינרוס דה גויאנה (ונצואלה)בוליבר לה פאס (בוליביה)2:1
13.01.2020סט. גאלן (שוויץ)אוסטנדה (בלגיה)2:3
13.01.2020פהרבר (הונגריה)סיון (שוויץ)1:1
13.01.2020קאשיאס (ברזיל)סן לואיס (ברזיל)1:2
13.01.2020קרל צייס יינה (גרמניה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)3:2
13.01.2020רקורד ביילסקו ביאלה (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)4:1
14.01.2020אויפשט (הונגריה)אפולון סמירניס (יוון)0:3
14.01.2020אונטרהאכינג (גרמניה)ארצגבירגה אווה (גרמניה)2:3
14.01.2020אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)סלובצקו (צ'כיה)1:2
14.01.2020אוסייק (קרואטיה)פושקאש (הונגריה)1:2
14.01.2020אלברסברג (גרמניה)רדינדן (גרמניה)3:0
14.01.2020בוטושאני (רומניה)פאקש (הונגריה)1:2
14.01.2020גראסהופרס (שוויץ)היידוק ספליט (קרואטיה)1:1
14.01.2020האלשר (גרמניה)פ.צ. ציריך (שוויץ)4:3
14.01.2020הו צ'י מין סיטי (וייטנם)צ'ונאם דרגונס (דרום קוריאה)1:0
14.01.2020הונג לין הא טין (וייטנם)האנוי (וייטנם)1:3
14.01.2020הראקלס אלמלו (הולנד)הירנביין (הולנד)3:2
14.01.2020ואדוץ (ליכטנשטיין)מפן (גרמניה)3:5
14.01.2020ז'ילינה (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)0:6
14.01.2020זיאלאי (וייטנם)קואנג נין (וייטנם)3:1
14.01.2020יאנג בויז (שוויץ)וייטורול קונסטנצה (רומניה)0:1
14.01.2020לאובנדורף (אוסטריה)הורן (אוסטריה)6:1
14.01.2020לוגנו (שוויץ)היידנהיים (גרמניה)4:2
14.01.2020לוזאן (שוויץ)גז מתאן מדיאש (רומניה)1:3
14.01.2020לוזאן (שוויץ)קרלסרוהה (גרמניה)1:0
14.01.2020לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)אתלטיק קוקלן (בולגריה)1:1
14.01.2020נאם דים (וייטנם)האיפון (וייטנם)1:3
14.01.2020ס.וו. ריד (אוסטריה)סנט פולטן (אוסטריה)3:2
14.01.2020סגד (הונגריה)צוויקאו (גרמניה)2:0
14.01.2020סרד (סלובקיה)דורוגי (הונגריה)2:2
14.01.2020קאנטהו (וייטנם)אן זיאנג (וייטנם)2:1
14.01.2020קאפושוואר (הונגריה)סומגאיט (אזרבייג'ן)3:4
14.01.2020קואלה לומפור (מלזיה)טרנגאנו (מלזיה)0:1
14.01.2020קואנג נאם (וייטנם)ויטל האנוי (וייטנם)2:1
14.01.2020קולדינג איי.אף (דנמרק)אסבירג (דנמרק)3:4
15.01.2020אולשטין (פולין)אולימפיה אלבלונג (פולין)1:2
15.01.2020אופבה (צ'כיה)הלוצ'ין (צ'כיה)1:1
15.01.2020אורבאח (גרמניה)פלאואן (גרמניה)2:6
15.01.2020אראו (שוויץ)אוסנברוק (גרמניה)1:1
15.01.2020ארגואה (ונצואלה)טרוחילאנוס (ונצואלה)1:0
15.01.2020באיירן-2 מינכן (גרמניה)אולם 1846 (גרמניה)1:1
15.01.2020בודפשט הונבד (הונגריה)פרטיזני טירנה (אלבניה)0:2
15.01.2020בוריראם (תאילנד)נאחון רטצ'אסימה (תאילנד)0:2
15.01.2020גוריצה (קרואטיה)בודפוקי (הונגריה)2:1
15.01.2020גרוסשפה (גרמניה)סארברוקן (גרמניה)4:0
15.01.2020דברצן (הונגריה)בקשצ'אבה (הונגריה)1:2
15.01.2020דומז'אלה (סלובניה)טריגלאב (סלובניה)4:3
15.01.2020דינמו בוקרשט (רומניה)דינמו דרזדן (גרמניה)1:0
15.01.2020הארטברג (אוסטריה)וויץ (אוסטריה)1:6
15.01.2020ואשאש (הונגריה)מזוקובסד (הונגריה)3:1
15.01.2020וולפסבורג-2 (גרמניה)לופו מרטיני (גרמניה)0:5
15.01.2020זאלייגרצג (הונגריה)מורה (סלובניה)3:3
15.01.2020זמפלין (סלובקיה)ברדיוב (סלובקיה)0:1
15.01.2020טרנצ'ין (סלובקיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:5
15.01.2020טרנצ'ין (סלובקיה)קרבינה (צ'כיה)0:0
15.01.2020יאסטשמבה (פולין)קלוצ'בורק (פולין)0:3
15.01.2020ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)1:4
15.01.2020ל.ק.ס. לודז' (פולין)נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)0:4
15.01.2020מריצה פלובדיב (בולגריה)בוטב פלובדיב (בולגריה)6:0
15.01.2020סיגמה אולומוץ (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)1:3
15.01.2020סנדריסקי (דנמרק)הורסנס (דנמרק)1:1
15.01.2020פהרבר (הונגריה)בוכום (גרמניה)2:0
15.01.2020פרנצווארוש (הונגריה)ארמיניה בילפלד (גרמניה)0:0
15.01.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)צ'רנומורץ באלצ'יק (בולגריה)1:1
15.01.2020קורונה קיאלצה (פולין)אס קיי טירנה (אלבניה)1:2
15.01.2020קריינס (שוויץ)קסמאקס (שוויץ)2:1
15.01.2020רודאר (סלובניה)רוגאשקה (סלובניה)1:8
15.01.2020רייקה (קרואטיה)סלובצקו (צ'כיה)2:1
16.01.2020א.ס. אאולו (פינלנד)רופס רובאניימי (פינלנד)2:1
16.01.2020אג'מאן (איחוד האמירויות)שארג'ה (איחוד האמירויות)0:1
16.01.2020אינטר זפרשיץ' (קרואטיה)דראבה פטוי (סלובניה)0:6
16.01.2020ארגואה (ונצואלה)לנרוס (ונצואלה)2:0
16.01.2020באזל (שוויץ)סטיאווה בוקרשט (רומניה)0:1
16.01.2020בודיסה באוצן (גרמניה)בטשופסוורדה (גרמניה)2:1
16.01.2020בוטושאני (רומניה)לגיה וארשה (פולין)2:1
16.01.2020דונג טהאפ (וייטנם)אן זיאנג (וייטנם)1:3
16.01.2020האלאדס (הונגריה)דונה אספלט (הונגריה)3:1
16.01.2020הונג לין הא טין (וייטנם)זיאלאי (וייטנם)1:1
16.01.2020זאמורה (ונצואלה)טרוחילאנוס (ונצואלה)0:2
16.01.2020טהאן הואה (וייטנם)האנוי (וייטנם)1:1
16.01.2020טומבנסה (ברזיל)נסיונל מיניירו (ברזיל)0:1
16.01.2020לכיה גדנסק (פולין)חויניצ'אנקה (פולין)3:2
16.01.2020מדז לגניצה (פולין)שלאסק וורוצלאב (פולין)2:2
16.01.2020סנט פאולי (גרמניה)ווהן (גרמניה)2:5
16.01.2020ספסי (רומניה)זיריה (אזרבייג'ן)2:0
16.01.2020פ.צ. סאול (דרום קוריאה)המבורג (גרמניה)1:1
16.01.2020פלמייראס (ברזיל)אתלטיקו נאסיונל (קולומביה)0:0
16.01.2020פרנצווארוש (הונגריה)קלן-2 (גרמניה)2:3
16.01.2020צ'רטנובו (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)3:2
16.01.2020צסק''א סופיה (בולגריה)קאספי (קזחסטן)0:4
16.01.2020קואנג נאם (וייטנם)האיפון (וייטנם)1:4
16.01.2020קואנג נין (וייטנם)נאם דים (וייטנם)3:2
16.01.2020קוב רמבלרס (אירלנד)סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)5:1
16.01.2020קורינתיאנס (ברזיל)ניו יורק סיטי (ארה''ב)1:2
17.01.2020אודרה וודזיסלאב (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)0:2
17.01.2020אולימפיק דונצק (אוקראינה)וייטורול קונסטנצה (רומניה)1:2
17.01.2020אולנסאקר (נורבגיה)אידסוולד (נורבגיה)2:2
17.01.2020אוסייק (קרואטיה)נירנברג (גרמניה)0:2
17.01.2020אורהוס (דנמרק)ויבורג (דנמרק)1:2
17.01.2020אינגולשטאדט (גרמניה)יאן רגנסבורג (גרמניה)1:1
17.01.2020איסטרה פולה (קרואטיה)סלאבוי וישהראד (צ'כיה)1:4
17.01.2020אלפסבורג (שבדיה)האקן (שבדיה)0:1
17.01.2020אמלק (אקוודור)סטיף (אלג'יריה)0:2
17.01.2020אמסטטן (אוסטריה)קרמסר (אוסטריה)0:3
17.01.2020אמריקה קאלי (קולומביה)דפורטיבו קאלי (קולומביה)0:1
17.01.2020אראו (שוויץ)אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)0:1
17.01.2020ארדה (בולגריה)גיליבובו (בולגריה)0:4
17.01.2020בוטב וראצה (בולגריה)קריאנה ארדן (בולגריה)1:4
17.01.2020גוריצה (קרואטיה)ז'ארקובו (סרביה)0:4
17.01.2020דאנדלק (אירלנד)יו סי די דבלין (אירלנד)1:7
17.01.2020דינמו זאגרב (קרואטיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)1:1
17.01.2020דנדנונג טאנדר (אוסטרליה)הלדלברג יונייטד (אוסטרליה)1:1
17.01.2020דרוהדה יונייטד (אירלנד)דרי סיטי (אירלנד)1:0
17.01.2020האלשר (גרמניה)גרוטר פורט (גרמניה)2:3
17.01.2020האנזה רוסטוק (גרמניה)לינגבי (דנמרק)0:2
17.01.2020הו צ'י מין סיטי (וייטנם)אולסן היונדה (דרום קוריאה)1:0
17.01.2020הולשטיין קיל (גרמניה)קלוז' (רומניה)1:2
17.01.2020היידוק ספליט (קרואטיה)בודפשט הונבד (הונגריה)0:5
17.01.2020הרמנשטאדט (רומניה)פושקאש (הונגריה)1:1
17.01.2020ואדוץ (ליכטנשטיין)גרוטר פורט (גרמניה)0:0
17.01.2020ווארדה (הונגריה)מינאי (אוקראינה)0:1
17.01.2020וורל (גרמניה)פרויסן מיונסטר (גרמניה)2:0
17.01.2020ויל 1900 (שוויץ)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)1:1
17.01.2020זאמורה (ונצואלה)לנרוס (ונצואלה)3:2
17.01.2020חמי לייפציג (גרמניה)האבלסה (גרמניה)1:1
17.01.2020ט.פ.ס. טורקו (פינלנד)סאלפה סאלו (פינלנד)0:2
17.01.2020לאהטי (פינלנד)הונקה (פינלנד)1:2
17.01.2020לה מרסה (טוניסיה)ספאקסיין (טוניסיה)2:0
17.01.2020לוזאן (שוויץ)דרמשטאדט (גרמניה)2:2
17.01.2020לוצרן (שוויץ)גז מתאן מדיאש (רומניה)0:3
17.01.2020ליפרינג (אוסטריה)פינצגאו (אוסטריה)2:4
17.01.2020מאטרסבורג (אוסטריה)אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)0:4
17.01.2020מיונדאלן (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)1:2
17.01.2020מיטיולן (דנמרק)אסבירג (דנמרק)1:4
17.01.2020סנדהאוזן (גרמניה)אונטרהאכינג (גרמניה)1:2
17.01.2020סנט פולטן (אוסטריה)הורן (אוסטריה)0:4
17.01.2020פאקש (הונגריה)אחמט גרוזני (רוסיה)2:1
17.01.2020פודבסקידזי (פולין)קרקוביה קראקוב (פולין)2:3
17.01.2020קייזרסלאוטרן (גרמניה)מ.ט.ק. (הונגריה)0:5
17.01.2020ראנדרס (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)2:2
17.01.2020רייקה (קרואטיה)בודפוקי (הונגריה)0:1
17.01.2020שלבורן (אירלנד)אטלון (אירלנד)0:2
19.01.2020אולימפיה (סלובניה)ברז'יצה (סלובניה)0:2
19.01.2020אלאספורט מינךן (גרמניה)באיירן-2 מינכן (גרמניה)3:1
19.01.2020אררט-ארמניה (ארמניה)ווסט ארמניה (ארמניה)0:3
19.01.2020באזל (שוויץ)המבורג (גרמניה)2:0
19.01.2020דינמו קייב (אוקראינה)לגיה וארשה (פולין)1:1
19.01.2020האנובר אס. קיי. (גרמניה)הילדסהיים (גרמניה)4:1
19.01.2020ז'יבסקילה (פינלנד)אם. פי. מיקלי (פינלנד)2:1
19.01.2020ז'לגיריס קובנה (ליטא)סודובה (ליטא)0:0
19.01.2020טירגובישטה (רומניה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)0:0
19.01.2020יוניון ברלין (גרמניה)סט. גאלן (שוויץ)2:1
19.01.2020ל.ק.ס. לודז' (פולין)אסטרה פלויישטי (רומניה)2:0
19.01.2020לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)דראבה פטוי (סלובניה)0:4
19.01.2020ספורטינג קריסטאל (פרו)חוסה טראן (אקוודור)2:2
19.01.2020רודאר (סלובניה)שאמפיון (סלובניה)0:6
19.01.2020רקוב צ'נסטוחובה (פולין)אורל יקטרינבורג (רוסיה)3:1
19.01.2020שקופי (מקדוניה)דריטה (מקדוניה)0:0
20.01.2020אחמט גרוזני (רוסיה)בוטושאני (רומניה)3:1
20.01.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)קיזילז'אר פטרופבלובסק (קזחסטן)1:1
20.01.2020איסטרה (רוסיה)ז'ארקובו (סרביה)0:1
20.01.2020גוריצה (קרואטיה)סלאבוי וישהראד (צ'כיה)1:1
20.01.2020דינמו בוקרשט (רומניה)אוסייק (קרואטיה)1:1
20.01.2020דינמו קייב (אוקראינה)נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)1:2
20.01.2020היידוק ספליט (קרואטיה)וארדר סקופיה (מקדוניה)1:3
20.01.2020זגלביה לובין (פולין)דינמו מוסקבה (רוסיה)5:1
20.01.2020לכיה גדנסק (פולין)גרוטר פורט (גרמניה)0:3
20.01.2020מילונאריוס (קולומביה)אמריקה קאלי (קולומביה)2:1
20.01.2020סטיאווה בוקרשט (רומניה)לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)3:3
20.01.2020סנדהאוזן (גרמניה)סביליה (ספרד)1:3
20.01.2020קואלה לומפור (מלזיה)הוגאנג יונייטד (סינגפור)2:2
20.01.2020קוריקו אונידו (צ'ילה)סרו (אורוגוואי)0:0
20.01.2020קלינצ'ני (רומניה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)3:0
20.01.2020רוסטוב (רוסיה)פחטאקור טשקנט (אוזבקיסטן)1:1
21.01.2020אדמירה ווקר (אוסטריה)גראזר (אוסטריה)1:1
21.01.2020אולימפיה (סלובניה)סלאבן בלופו (קרואטיה)2:0
21.01.2020אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)ווינר נוישטאדט (אוסטריה)3:4
21.01.2020אורהוס (דנמרק)אלבורג (דנמרק)2:0
21.01.2020אלקסנדריה (אוקראינה)צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)1:3
21.01.2020אראו (שוויץ)באדן (שוויץ)0:3
21.01.2020ארצגבירגה אווה (גרמניה)לוקומוטיב לייפציג (גרמניה)1:3
21.01.2020ארקה גדניה (פולין)סומגאיט (אזרבייג'ן)1:0
21.01.2020באזל (שוויץ)גראסהופרס (שוויץ)2:1
21.01.2020בודפוקי (הונגריה)אינדיז'ה (סרביה)0:1
21.01.2020בוהמיאנס (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)0:2
21.01.2020גנדזסר קפאן (ארמניה)אאאן (ארמניה)2:2
21.01.2020גרוסשפה (גרמניה)אהלן (גרמניה)0:4
21.01.2020דראגובוליאץ (קרואטיה)וינוגראדר (קרואטיה)4:2
21.01.2020דרמשטאדט (גרמניה)גז מתאן מדיאש (רומניה)0:0
21.01.2020הורסנס (דנמרק)אורהוס פרמאד (דנמרק)1:3
21.01.2020וולונטארי (רומניה)סבאיל (אזרבייג'ן)2:2
21.01.2020ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)2:1
21.01.2020לאפניץ (אוסטריה)קלסדורף (אוסטריה)4:0
21.01.2020לינגבי (דנמרק)חבידוברה (דנמרק)1:3
21.01.2020לכיה גדנסק (פולין)רובין קאזאן (רוסיה)1:0
21.01.2020מאטרסבורג (אוסטריה)טראיסקירהן (אוסטריה)0:9
21.01.2020מלאדה בולסלאב (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)0:3
21.01.2020מריבור (סלובניה)בראבו לובליאנה (סלובניה)0:1
21.01.2020נאם דים (וייטנם)טהאן הואה (וייטנם)1:0
21.01.2020ניז'ני נובגורוד (רוסיה)אוואנגרד קורסק (רוסיה)2:2
21.01.2020נירנברג (גרמניה)צסק''א סופיה (בולגריה)0:5
21.01.2020סטריפ-פינג (אוסטריה)הורן (אוסטריה)1:2
21.01.2020סלאביה סופיה (בולגריה)אורנבורג (רוסיה)2:3
21.01.2020סנט נאפט (אירן)אסטגלאל ח'וזסתאן (אירן)1:2
21.01.2020ספסי (רומניה)ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)1:0
21.01.2020פין הארפס (אירלנד)גאלווי יונייטד (אירלנד)2:0
21.01.2020קייזרסלאוטרן (גרמניה)פירמאסנס (גרמניה)0:3
21.01.2020קלוז' (רומניה)ווהן (גרמניה)1:1
21.01.2020קריינס (שוויץ)רפרסוויל יונה (שוויץ)2:4
21.01.2020קריליה סובטוב (רוסיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)1:4
21.01.2020קרלסרוהה (גרמניה)אינגולשטאדט (גרמניה)0:4
21.01.2020ראפיד-2 וינה (אוסטריה)שטאדל פאורה (אוסטריה)0:2
21.01.2020שטאדלאו (אוסטריה)אבראחסדורף (אוסטריה)3:0
21.01.2020שטורם גראץ (אוסטריה)וייטורול קונסטנצה (רומניה)0:0
22.01.2020אודנסה (דנמרק)הלסינבורג (שבדיה)1:3
22.01.2020אולם 1846 (גרמניה)אלאספורט מינךן (גרמניה)1:3
22.01.2020אוסטריה וינה (אוסטריה)פטרז'לקה (סלובקיה)1:5
22.01.2020אוסנברוק (גרמניה)וורל (גרמניה)3:2
22.01.2020אנרגטיק בגו מינסק (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)0:0
22.01.2020ארדה (בולגריה)פרישטינה (קוסובו)5:0
22.01.2020ארסנל טולה (רוסיה)קשליה (אזרבייג'ן)1:2
22.01.2020באניק אוסטראבה (צ'כיה)רוז'ומברוק (סלובקיה)4:0
22.01.2020בודוצ'נוסט פודגוריצה (מונטנגרו)קום (מונטנגרו)1:3
22.01.2020בוטושאני (רומניה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)2:1
22.01.2020בוכום (גרמניה)יורדינגן (גרמניה)0:2
22.01.2020גורניק זאבז'ה (פולין)טרנצ'ין (סלובקיה)1:3
22.01.2020גורניק לצ'נה (פולין)מוטור לובלין (פולין)2:2
22.01.2020דאנדלק (אירלנד)קלוז' (רומניה)2:1
22.01.2020דומז'אלה (סלובניה)בודפוקי (הונגריה)3:2
22.01.2020דיירמוט (הונגריה)סרד (סלובקיה)1:0
22.01.2020דינמו בוקרשט (רומניה)קראסנודר (רוסיה)2:1
22.01.2020דרי סיטי (אירלנד)פין הארפס (אירלנד)0:3
22.01.2020הולשטיין קיל (גרמניה)פלורה טאלין (אסטוניה)2:3
22.01.2020היידנהיים (גרמניה)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)0:3
22.01.2020וויבודינה (סרביה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)1:2
22.01.2020ווינר נוישטאדט (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)4:2
22.01.2020ויסלה פלוק (פולין)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)3:0
22.01.2020ויסלה קראקוב (פולין)סילקס קראטובו (מקדוניה)1:1
22.01.2020ורנסדורף (צ'כיה)מס טבורסקו (צ'כיה)2:1
22.01.2020זוריה לוגנסק (אוקראינה)נפטצ'י (קירגיזסטן)0:4
22.01.2020זלטה מורבצה (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)0:8
22.01.2020טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)זווזדה ביילינה (בוסניה והרצגובינה)2:6
22.01.2020טפליצה (צ'כיה)שלאסק וורוצלאב (פולין)1:2
22.01.2020יאסטשמבה (פולין)זגלביה סוסנובייץ (פולין)1:1
22.01.2020ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)גאבאלה (אזרבייג'ן)0:0
22.01.2020ל.ק.ס. לודז' (פולין)זוריה לוגנסק (אוקראינה)1:0
22.01.2020לגיה וארשה (פולין)ספרטאקוס ניראג'האזה (הונגריה)1:3
22.01.2020לך פוזנאן (פולין)אסטרה פלויישטי (רומניה)0:0
22.01.2020מורה (סלובניה)בלטינצי (סלובניה)0:3
22.01.2020מיקולאש (סלובקיה)טרשינץ (צ'כיה)2:0
22.01.2020ס.וו. ריד (אוסטריה)טירול וואטנס (אוסטריה)1:2
22.01.2020סוצ'י פ.צ. (רוסיה)סנט פולטן (אוסטריה)0:0
22.01.2020סטיאווה בוקרשט (רומניה)צ'ונבוק מוטורס (דרום קוריאה)1:3
22.01.2020סלביה פראג (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)1:0
22.01.2020סלובן ליברץ (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)2:5
22.01.2020סניצה (סלובקיה)דובניצה (סלובקיה)0:1
22.01.2020ספרטה פראג (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)0:5
22.01.2020פופרד (סלובקיה)פרשוב (סלובקיה)1:2
22.01.2020פורטונה-2 דיסלדורף (גרמניה)שטיינבך (גרמניה)4:2
22.01.2020פיאסט גליביצה (פולין)ראזגרד (בולגריה)0:2
22.01.2020פרטיזן בלגרד (סרביה)וייטורול קונסטנצה (רומניה)0:1
22.01.2020צ'יאנג ראי (תאילנד)צ'אינאט (תאילנד)0:1
22.01.2020צ'רטנובו (רוסיה)אקטובה (קזחסטן)1:0
22.01.2020צרסקו סלו (בולגריה)גיליבובו (בולגריה)2:4
22.01.2020קאפפנברג (אוסטריה)דראסבורג (אוסטריה)0:1
22.01.2020קולין (צ'כיה)סוקול זאפי (צ'כיה)4:3
22.01.2020קורונה קיאלצה (פולין)אולימפיק דונצק (אוקראינה)2:0
22.01.2020קרומרז'יז' (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)1:2
22.01.2020ראד בלגרד (סרביה)סינדליץ' ניש (סרביה)1:2
22.01.2020ראנדרס (דנמרק)וונסיוסל (דנמרק)3:4
22.01.2020רוסקילדה (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)1:1
22.01.2020רייקה (קרואטיה)טריגלאב (סלובניה)0:7
23.01.2020אולימפיה (סלובניה)דינמו-2 זאגרב (קרואטיה)1:3
23.01.2020אוסייק (קרואטיה)לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)0:2
23.01.2020איסטרה פולה (קרואטיה)גוריצה (קרואטיה)1:1
23.01.2020אליאנסה לימה (פרו)מילונאריוס (קולומביה)2:1
23.01.2020אסטרה פלויישטי (רומניה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)2:1
23.01.2020ארסנל טולה (רוסיה)ספסי (רומניה)0:1
23.01.2020בורגהאוזן (גרמניה)ס.וו. ריד (אוסטריה)3:3
23.01.2020בורצ (מקדוניה)ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)1:1
23.01.2020גז מתאן מדיאש (רומניה)שונאן בלמאר (יפן)1:0
23.01.2020גיילנג יונייטד (סינגפור)יאנג ליונס (סינגפור)3:0
23.01.2020דינמו קייב (אוקראינה)וארדר סקופיה (מקדוניה)0:4
23.01.2020דרוהדה יונייטד (אירלנד)סליגו רוברס (אירלנד)2:1
23.01.2020ווז'דובאץ (סרביה)שחטיור קאראגנדי (קזחסטן)1:1
23.01.2020ויסוצ'ינה (צ'כיה)פודברזובה (סלובקיה)0:2
23.01.2020ויקטוריה פלזן (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)0:0
23.01.2020ויקטוריה פלזן (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)0:6
23.01.2020זגלביה לובין (פולין)אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)0:3
23.01.2020טירגובישטה (רומניה)רוטור וולגוגרד (רוסיה)1:3
23.01.2020יאן רגנסבורג (גרמניה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)0:5
23.01.2020לה מרסה (טוניסיה)גאפסה (טוניסיה)4:1
23.01.2020לובק (גרמניה)המבורג (גרמניה)2:5
23.01.2020לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)קיסר (קזחסטן)0:1
23.01.2020נגרי סמבילאן (מלזיה)מלאקה (מלזיה)5:0
23.01.2020סודובה (ליטא)מטא לו ריגה (לטביה)3:2
23.01.2020סורחאן (אוזבקיסטן)בוכרה (אוזבקיסטן)1:0
23.01.2020סלאבוי וישהראד (צ'כיה)ז'ארקובו (סרביה)1:1
23.01.2020פ.צ. לבוב (אוקראינה)מינאי (אוקראינה)2:1
23.01.2020פורט בנגקוק (תאילנד)נאחון רטצ'אסימה (תאילנד)0:2
23.01.2020צ'רטנובו (רוסיה)וולונטארי (רומניה)0:4
23.01.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)סק''א חברובסק (רוסיה)0:2
23.01.2020קואלה לומפור (מלזיה)סרוואק (מלזיה)1:2
23.01.2020קלינצ'ני (רומניה)קאספי (קזחסטן)1:1
23.01.2020רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)לבונישטה (מקדוניה)1:0
24.01.2020אדמירה ווקר (אוסטריה)הורן (אוסטריה)1:2
24.01.2020אוברנוילנד (גרמניה)דרוכטרזן אסל (גרמניה)1:1
24.01.2020אולנסאקר (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)1:1
24.01.2020אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)וולסברגר-2 (אוסטריה)0:1
24.01.2020אורארטו (ארמניה)ארמאביר (רוסיה)1:0
24.01.2020אורברו (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)2:0
24.01.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)דינמו ברסט (בלארוס)2:2
24.01.2020אלקסנדריה (אוקראינה)מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)0:5
24.01.2020אסבירג (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)2:2
24.01.2020בארום (נורבגיה)מוס (נורבגיה)4:2
24.01.2020ברדיוב (סלובקיה)רסוביה ז'שוב (פולין)1:5
24.01.2020גרורוד (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)1:0
24.01.2020דאנדלק (אירלנד)צסק''א מוסקבה (רוסיה)2:0
24.01.2020דובניצה (סלובקיה)פרוסטייב (צ'כיה)3:0
24.01.2020דינמו זאגרב (קרואטיה)אוריינט רייקה (קרואטיה)0:2
24.01.2020דינמו קייב (אוקראינה)היידוק ספליט (קרואטיה)1:0
24.01.2020דניפרו 1 (אוקראינה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:0
24.01.2020דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)נפטצ'י באקו (אזרבייג'ן)1:2
24.01.2020האלאדס (הונגריה)לאפניץ (אוסטריה)1:1
24.01.2020המבורג-2 (גרמניה)הרטה-2 ברלין (גרמניה)7:0
24.01.2020וולפסבורג-2 (גרמניה)נורדהאוסן (גרמניה)0:3
24.01.2020ויבורג (דנמרק)סנדריסקי (דנמרק)1:1
24.01.2020וייטורול קונסטנצה (רומניה)יגלוניה ביאליסטוק (פולין)1:1
24.01.2020זמפלין (סלובקיה)קשליה (אזרבייג'ן)1:1
24.01.2020חויניצ'אנקה (פולין)אוניה יאניקובו (פולין)2:3
24.01.2020טיסטד (דנמרק)נורסונדבי (דנמרק)1:3
24.01.2020טרנגאנו (מלזיה)מאדורה יונייטד (אינדונזיה)0:2
24.01.2020לכיה גדנסק (פולין)ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)0:1
24.01.2020מאלמה אי.אפ.קיי. (שבדיה)מאלמה (שבדיה)7:0
24.01.2020נאגויה גרמפוס אייט (יפן)פטאיה יונייטד (תאילנד)1:0
24.01.2020נאגויה גרמפוס אייט (יפן)סאמוט פראקן (תאילנד)1:0
24.01.2020נויזידלר (אוסטריה)ראפיד וינה (אוסטריה)2:3
24.01.2020נורשלן (דנמרק)אורהוס (דנמרק)5:4
24.01.2020סטרמן (נורבגיה)אלוורום (נורבגיה)0:3
24.01.2020סילקבורג (דנמרק)מיטיולן (דנמרק)2:3
24.01.2020סלובן-2 ברטיסלבה (סלובקיה)אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)1:1
24.01.2020ספורט בויז (פרו)פניארול (אורוגוואי)0:0
24.01.2020פובליקום (סלובניה)רוגאשקה (סלובניה)0:6
24.01.2020ראופוס (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)1:2
24.01.2020רוך חוז'וב (פולין)ליכטנברג (גרמניה)2:3
24.01.2020רוסטוב (רוסיה)ריגה פ.צ. (לטביה)1:3
24.01.2020שטוטגרט (גרמניה)דינמו דרזדן (גרמניה)1:3
24.01.2020שטורם גראץ (אוסטריה)פוגון שצ'צ'ין (פולין)2:1
25.01.2020 ליטקס לובץ' (בולגריה)גורנה אוריאכוביצה (בולגריה)1:2
25.01.2020אאורה (דנמרק)דאלום (דנמרק)4:2
25.01.2020אודרה אופולה (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)1:2
25.01.2020אולימפיה אלבלונג (פולין)אלנה טורון (פולין)2:1
25.01.2020אולימפיה גרודזנדז (פולין)וידזב לודז' (פולין)3:2
25.01.2020אולשטין (פולין)ז'לגיריס וילנה (ליטא)2:0
25.01.2020אוניצ'וב (צ'כיה)סלובצקו (צ'כיה)1:2
25.01.2020אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)לאנגנג (אוסטריה)0:6
25.01.2020אוסייק 2 (קרואטיה)פץ' (הונגריה)2:3
25.01.2020אופבה (צ'כיה)טיכי (פולין)2:1
25.01.2020אלברסברג (גרמניה)פולה אש (לוקסמבורג)0:5
25.01.2020אמסטטן (אוסטריה)זנוימו (צ'כיה)1:5
25.01.2020ארדה (בולגריה)דינמו טביליסי (גרוזיה)2:3
25.01.2020אתלטיק קוקלן (בולגריה)מריצה פלובדיב (בולגריה)1:1
25.01.2020ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)א.ב. קופנהאגן (דנמרק)1:1
25.01.2020באטה (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)1:2
25.01.2020באלינגן (גרמניה)אילרטיסן (גרמניה)1:4
25.01.2020בוטב פלובדיב (בולגריה)צ'איקה (רוסיה)0:3
25.01.2020בלחטוב (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)4:2
25.01.2020בלשינה בוברויסק (בלארוס)ספוטניק רצ'יצה (בלארוס)0:0
25.01.2020ברוזני (צ'כיה)ורנסדורף (צ'כיה)3:0
25.01.2020ברומאפויקארנה (שבדיה)סולנטונה (שבדיה)2:2
25.01.2020ברונדבי (דנמרק)חבידוברה (דנמרק)0:3
25.01.2020ברונשוי (דנמרק)ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)5:0
25.01.2020גאיס (שבדיה)וארברג (שבדיה)2:0
25.01.2020גיורי אטו (הונגריה)שאמורין (סלובקיה)1:2
25.01.2020גלוריה בוזאו (רומניה)טוריס אולטול (רומניה)3:0
25.01.2020גנדזסר קפאן (ארמניה)נואה (ארמניה)2:2
25.01.2020דובראבה זאגרב (קרואטיה)ראדניק ססבטה (קרואטיה)1:2
25.01.2020דוברוג'ה (בולגריה)סוזופול (בולגריה)3:1
25.01.2020דומז'אלה (סלובניה)יאבור איבניצה (סרביה)1:2
25.01.2020דינמו זאגרב (קרואטיה)קופר (סלובניה)0:4
25.01.2020דראגובוליאץ (קרואטיה)קוסטושיה (קרואטיה)3:0
25.01.2020הילרוד (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)2:0
25.01.2020הלסינבורג (שבדיה)לינגבי (דנמרק)3:2
25.01.2020הרטה צלנדורף (גרמניה)אנרג'י קוטבוס (גרמניה)0:3
25.01.2020וולטאבין (צ'כיה)מרילה פריברם (צ'כיה)4:0
25.01.2020וורל (גרמניה)שטראלן (גרמניה)2:4
25.01.2020וורמטיה וורמס (גרמניה)וולדלגסהיים (גרמניה)3:1
25.01.2020ויטקוביצה (צ'כיה)פרידק מיסטק (צ'כיה)2:6
25.01.2020ויסלה פלוק (פולין)קאראבך אגדאם (אזרבייג'ן)2:3
25.01.2020ויסלה קראקוב (פולין)דינמו בטומי (גרוזיה)1:1
25.01.2020ויקטוריה ברלין (גרמניה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)2:2
25.01.2020ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)2:1
25.01.2020זלטה מורבצה (סלובקיה)מיקולאש (סלובקיה)5:2
25.01.2020זלצבורגר 1914 (אוסטריה)א.ט.ס.וו. וולסבורג (אוסטריה)1:3
25.01.2020טיכי (פולין)אופבה (צ'כיה)1:2
25.01.2020טלשאי (ליטא)שאוליאי אפ.איי. (ליטא)4:3
25.01.2020טסקומה זלין (צ'כיה)לישן (צ'כיה)1:0
25.01.2020טפליצה (צ'כיה)גורניק זאבז'ה (פולין)2:0
25.01.2020כרודים (צ'כיה)ולוארי (צ'כיה)1:3
25.01.2020ל.ק.ס. לודז' (פולין)וורסקלה פולטבה (אוקראינה)3:3
25.01.2020ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)סטאל סטאלובה-וולה (פולין)2:0
25.01.2020לאסק לינץ (אוסטריה)צסק''א מוסקבה (רוסיה)2:1
25.01.2020לוקומוטיב-2 מוסקבה (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)4:4
25.01.2020לך פוזנאן (פולין)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)1:0
25.01.2020מורה (סלובניה)וארטקס (קרואטיה)0:1
25.01.2020מיונדאלן (נורבגיה)וולרנגה (נורבגיה)1:2
25.01.2020מיינץ-2 (גרמניה)ארפורט (גרמניה)
25.01.2020מינאי (אוקראינה)פרשוב (סלובקיה)1:4
25.01.2020מריבור (סלובניה)בלטינצי (סלובניה)0:0
25.01.2020נאסטבד (דנמרק)ואנלוסה (דנמרק)0:1
25.01.2020נורשלן (דנמרק)ניקוביןג (דנמרק)2:3
25.01.2020ס.וו. ריד (אוסטריה)אוסטריה זלצבורג (אוסטריה)0:2
25.01.2020סארברוקן (גרמניה)אלטאך (אוסטריה)0:1
25.01.2020סונדסוואל (שבדיה)אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)3:1
25.01.2020סטאל בז'ג (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)0:0
25.01.2020סטאל זרוב (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)
25.01.2020סטאל מלץ (פולין)סאנדציה (פולין)1:2
25.01.2020סיגמה אולומוץ (צ'כיה)קאראבך אגדאם (אזרבייג'ן)1:3
25.01.2020סיריאוס אופסלה (שבדיה)גמלה אופסלה (שבדיה)0:4
25.01.2020סלאביה סופיה (בולגריה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)0:1
25.01.2020סלאבן בלופו (קרואטיה)אליומיני (סלובניה)2:4
25.01.2020סלביה פראג (צ'כיה)צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)3:3
25.01.2020סלובן ליברץ (צ'כיה)פרדוביצה (צ'כיה)1:1
25.01.2020סניצה (סלובקיה)קומארנו (סלובקיה)0:0
25.01.2020ספרטה פראג (צ'כיה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)0:1
25.01.2020סקיבה (דנמרק)רינקובינג (דנמרק)2:4
25.01.2020סקרה צ'נסטוחובה (פולין)קלוצ'בורק (פולין)1:5
25.01.2020סרפסבורג 08 (נורבגיה)נורקופינג (שבדיה)2:1
25.01.2020פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)פינצגאו (אוסטריה)1:3
25.01.2020פוגון סדליצה (פולין)הטמן זמוסץ (פולין)0:0
25.01.2020פודבסקידזי (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)0:0
25.01.2020פויטסברג (אוסטריה)גראזר (אוסטריה)
25.01.2020פוליס טרו (תאילנד)סוקותאי (תאילנד)4:4
25.01.2020פוסצ'ה (פולין)רדומיאק רדום (פולין)1:1
25.01.2020פופרד (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)2:0
25.01.2020פיאסט גליביצה (פולין)זוריה לוגנסק (אוקראינה)0:0
25.01.2020פיוניק-2 ירוואן (ארמניה)סוואן (ארמניה)2:0
25.01.2020פליסטר ביטולה (מקדוניה)מאצ'ווה סבץ (סרביה)1:1
25.01.2020פלקרוי (נורבגיה)סטארט 2 (נורבגיה)1:3
25.01.2020צ`וקאריצ`קי (סרביה)טרנצ'ין (סלובקיה)2:0
25.01.2020קובנהאבן (דנמרק)האלמסטד (שבדיה)0:2
25.01.2020קוגה (דנמרק)פרמד אמאגר (דנמרק)0:0
25.01.2020קולדינג איי.אף (דנמרק)ויילה (דנמרק)3:4
25.01.2020קורונה קיאלצה (פולין)ארסנל טולה (רוסיה)1:1
25.01.2020קורונה קיאלצה (פולין)סבאיל (אזרבייג'ן)1:0
25.01.2020קלגנפורט (אוסטריה)א.ט.ס.וו. וולסבורג (אוסטריה)1:3
25.01.2020קלגנפורט (אוסטריה)בישופסהופן (אוסטריה)
25.01.2020קלוז' (רומניה)אמלק (אקוודור)2:3
25.01.2020קרומרז'יז' (צ'כיה)קוזלוביצה (צ'כיה)0:2
25.01.2020קריליה סובטוב (רוסיה)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)3:4
25.01.2020קרסקו (סלובניה)רוגאשקה (סלובניה)
25.01.2020קרקוביה קראקוב (פולין)הארטברג (אוסטריה)2:3
25.01.2020ראפיד-2 וינה (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)2:2
25.01.2020רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)1:3
25.01.2020רד בול זלצבורג (אוסטריה)זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)3:6 אחרי הארכה
25.01.2020רדומיאק רדום (פולין)ויסלה פולווי (פולין)2:3
25.01.2020רובין קאזאן (רוסיה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:2
25.01.2020רייקה (קרואטיה)אולימפיה (סלובניה)2:4
25.01.2020רקוב צ'נסטוחובה (פולין)צ`וקאריצ`קי (סרביה)2:1
25.01.2020רקורד ביילסקו ביאלה (פולין)גרבניה קראקוב (פולין)2:1
25.01.2020שיבניק (קרואטיה)סולין (קרואטיה)
25.01.2020שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)1:1
25.01.2020שלאסק וורוצלאב (פולין)אופה (רוסיה)0:1
25.01.2020שמרוק רוברס (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)
26.01.2020אולימפיק דונצק (אוקראינה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)0:1
26.01.2020אינטר זפרשיץ' (קרואטיה)גוריצה (קרואטיה)1:0
26.01.2020איסטרה פולה (קרואטיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)3:1
26.01.2020אלטגליניקה (גרמניה)נוישטרליץ (גרמניה)0:0
26.01.2020אלקסנדריה (אוקראינה)פיוניק ירוואן (ארמניה)2:5
26.01.2020אנרגטיק בגו מינסק (בלארוס)דנייפר סמולנסק (רוסיה)3:1
26.01.2020אסאנה (נורבגיה)אוס (נורבגיה)0:2
26.01.2020ארסנל טולה (רוסיה)מלאדוסט לוקאני (סרביה)2:2
26.01.2020ארקה גדניה (פולין)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)3:2
26.01.2020באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)פנדב (מקדוניה)0:0
26.01.2020באצ'קה טופולה (סרביה)וארדר סקופיה (מקדוניה)1:2
26.01.2020גטבורג (שבדיה)אלבורג (דנמרק)3:2
26.01.2020ווטרפורד (אירלנד)שמרוק רוברס (אירלנד)0:0
26.01.2020ווקספורד (אירלנד)סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)0:0
26.01.2020ויקטוריה המבורג (גרמניה)נורדנשטד (גרמניה)7:0
26.01.2020זגלביה לובין (פולין)דריטה גנילנה (קוסובו)1:0
26.01.2020יבלונץ (צ'כיה)קראסנודר (רוסיה)2:1
26.01.2020יו סי די דבלין (אירלנד)פין הארפס (אירלנד)3:2
26.01.2020לגיה וארשה (פולין)קאיראט (קזחסטן)1:0
26.01.2020לוס אנג'לס פ.צ. (ארה''ב)פניארול (אורוגוואי)0:2
26.01.2020לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)צ'ונבוק מוטורס (דרום קוריאה)1:1
26.01.2020מס טבורסקו (צ'כיה)צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)
26.01.2020מראני טביליסי (גרוזיה)באייה זוגדידי (גרוזיה)1:0
26.01.2020נפטחימיק ניז'נקמנסק (רוסיה)זניט-2 סט. פטרסבורג (רוסיה)0:3
26.01.2020סלאבן בלופו (קרואטיה)גיורי אטו (הונגריה)2:3
26.01.2020ספרטק סובוטיצה (סרביה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)2:0
26.01.2020פרישטינה (קוסובו)קולוס קובליבקה (אוקראינה)1:1
26.01.2020צסק''א סופיה (בולגריה)שונאן בלמאר (יפן)1:0
26.01.2020צרסקו סלו (בולגריה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)0:1
26.01.2020קיקרס אמדן (גרמניה)אולדנבורג 1897 (גרמניה)4:4
26.01.2020קראי (גרמניה)רפרוקהיופל (גרמניה)2:3
26.01.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)וויבודינה (סרביה)1:1
26.01.2020שקנדיה טטובו (מקדוניה)סרד (סלובקיה)2:3
27.01.2020אולימפיק דונצק (אוקראינה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)0:4
27.01.2020ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)אורדבסי (קזחסטן)1:1
27.01.2020דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)ברנו (צ'כיה)
27.01.2020דינמו קייב (אוקראינה)דינמו ברסט (בלארוס)0:3
27.01.2020דניפרו 1 (אוקראינה)יגלוניה ביאליסטוק (פולין)1:0
27.01.2020הוברו (דנמרק)הורסנס (דנמרק)2:4
27.01.2020זגלביה לובין (פולין)קרבינה (צ'כיה)1:2
27.01.2020זמפלין (סלובקיה)לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)1:2
27.01.2020סק''א חברובסק (רוסיה)טאראז (קזחסטן)0:1
27.01.2020רדניק סורדוליצה (סרביה)וורסקלה פולטבה (אוקראינה)1:1
28.01.2020אאאן (ארמניה)ארמאביר (רוסיה)2:0
28.01.2020אוואנגרד קורסק (רוסיה)דינמו מינסק (בלארוס)2:4
28.01.2020אורארטו (ארמניה)אלשקרט (ארמניה)2:0
28.01.2020אורוז'אי קראסנודר (רוסיה)דרוז'בה מייקופ (רוסיה)1:6
28.01.2020איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)סנט פולטן (אוסטריה)1:1
28.01.2020אנסן גרינרס (דרום קוריאה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)4:2
28.01.2020ארדה (בולגריה)צסק''א סופיה (בולגריה)3:0
28.01.2020ארקה גדניה (פולין)סטרוגה (מקדוניה)0:2
28.01.2020ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)0:1
28.01.2020בלינה (צפון אירלנד)סליגו רוברס (אירלנד)5:1
28.01.2020ברדיוב (סלובקיה)ליפאני (סלובקיה)2:0
28.01.2020דורנבירן (אוסטריה)אלברשוונדה (אוסטריה)1:3
28.01.2020די סי יונייטד (ארה''ב)מונטריול אימפקט (קנדה)3:1
28.01.2020דינמו קייב (אוקראינה)קאיראט (קזחסטן)0:2
28.01.2020דניפרו 1 (אוקראינה)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)2:1
28.01.2020דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)הארטברג (אוסטריה)1:1
28.01.2020דרוהדה יונייטד (אירלנד)בוהמיאנס (אירלנד)4:2
28.01.2020דרי סיטי (אירלנד)אינסטיטיוט לונדונדרי (צפון אירלנד)2:3
28.01.2020האלמסטד (שבדיה)טבוקר (שבדיה)1:2
28.01.2020האמרבי (שבדיה)מיטיולן (דנמרק)4:0
28.01.2020זלטה מורבצה (סלובקיה)פטרז'לקה (סלובקיה)1:2
28.01.2020טום טומסק (רוסיה)פאקל וורונז' (רוסיה)2:1
28.01.2020טים ווינר ליניאן (אוסטריה)בד פסלאו (אוסטריה)4:6
28.01.2020טסקומה זלין (צ'כיה)ספרטקס יורמאלה (לטביה)1:1
28.01.2020טריגלאב (סלובניה)יאבור איבניצה (סרביה)3:1
28.01.2020ל.ק.ס. לודז' (פולין)נאפרדק קרושבץ (סרביה)0:3
28.01.2020לך פוזנאן (פולין)מריבור (סלובניה)0:3
28.01.2020לכיה גדנסק (פולין)דינמו מוסקבה (רוסיה)0:2
28.01.2020מאטרסבורג (אוסטריה)קובה פיידאד (פורטוגל)0:1
28.01.2020מינאי (אוקראינה)אוז'גורוד (אוקראינה)1:3
28.01.2020נורשלן (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)1:1
28.01.2020סיגמה אולומוץ (צ'כיה)אורנבורג (רוסיה)0:2
28.01.2020פוליסיה ז'יטומיר (אוקראינה)ניבה ויניצה (אוקראינה)2:3
28.01.2020פליסטר ביטולה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)1:2
28.01.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)מקדוניה גיורצ'ה פטרוב (מקדוניה)2:3
28.01.2020צרסקו סלו (בולגריה)רקוב צ'נסטוחובה (פולין)1:0
28.01.2020קולאמבוס קריו (ארה''ב)וונקובר וויטקפס (קנדה)1:1
28.01.2020קולוס קובליבקה (אוקראינה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)0:2
28.01.2020קוסטושיה (קרואטיה)וינוגראדר (קרואטיה)1:5
28.01.2020שטאדלאו (אוסטריה)לאופולדסדורפ (אוסטריה)
28.01.2020שלאסק וורוצלאב (פולין)לייפיה (לטביה)0:2
28.01.2020שלבורן (אירלנד)לונגפורד טאון (אירלנד)0:1
29.01.2020או.אף.קיי בלגרד (סרביה)בודוצ'נוסט דובאנובצי (סרביה)1:1
29.01.2020אודנסה (דנמרק)ראפיד וינה (אוסטריה)0:0
29.01.2020אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)א.ט.ס.וו. וולסבורג (אוסטריה)1:2
29.01.2020אופבה (צ'כיה)זלטה מורבצה (סלובקיה)0:3
29.01.2020אטלון (אירלנד)סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)6:1
29.01.2020אטלנטה יונייטד (ארה''ב)פילדלפיה אוניון (ארה''ב)0:4
29.01.2020אלקסנדריה U21 (אוקראינה)קריוובס קריבוי רוג (אוקראינה)0:0
29.01.2020ארג'ש פיטשטי (רומניה)אוניריה אורזיצ'ני (רומניה)
29.01.2020ארג'ש פיטשטי (רומניה)ברינצ'ני (רומניה)
29.01.2020אשפנבורג (גרמניה)אלצנאו (גרמניה)5:2
29.01.2020באניק סוקולוב (צ'כיה)וולטאבין (צ'כיה)1:2
29.01.2020בלסטיסה פטריץ' (בולגריה)קריאנה ארדן (בולגריה)1:0
29.01.2020בנשוב (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)8:2
29.01.2020ברברנד (דנמרק)סקיבה (דנמרק)2:1
29.01.2020ברוזני (צ'כיה)ליטומרז'יצה (צ'כיה)4:3
29.01.2020גאקאאס קטוביצה (פולין)סטאל בז'ג (פולין)0:3
29.01.2020גזירה יונייטד (מלטה)דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)
29.01.2020גיליבובו (בולגריה)גורנה אוריאכוביצה (בולגריה)0:5
29.01.2020דונב רוסה (בולגריה) ליטקס לובץ' (בולגריה)0:2
29.01.2020דינמו ברסט (בלארוס)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)0:1
29.01.2020האבלסה (גרמניה)האנובר אס. קיי. (גרמניה)1:3
29.01.2020היברניאנס (מלטה)מלאדה בולסלאב (צ'כיה)0:0
29.01.2020הכוכב האדום בלגרד (סרביה)וארדר סקופיה (מקדוניה)0:0
29.01.2020ווז'דובאץ (סרביה)זוריה לוגנסק (אוקראינה)2:0
29.01.2020וונסיוסל (דנמרק)טיסטד (דנמרק)1:0
29.01.2020ויהרן סנדנסקי (בולגריה)סטרומסקה (בולגריה)2:1
29.01.2020ויטושה (בולגריה)סילקס קראטובו (מקדוניה)0:1
29.01.2020ויסלה פולווי (פולין)חלם (פולין)2:3
29.01.2020זגלביה סוסנובייץ (פולין)פודברזובה (סלובקיה)1:0
29.01.2020חימיק ארסנל טולה (רוסיה)קלוגה (רוסיה)0:2
29.01.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)סלוצק (בלארוס)2:0
29.01.2020טיכי (פולין)בלחטוב (פולין)1:1
29.01.2020טירול וואטנס (אוסטריה)ויקינג (נורבגיה)3:1
29.01.2020טפליצה (צ'כיה)טרנצ'ין (סלובקיה)1:4
29.01.2020יבלונץ (צ'כיה)שונאן בלמאר (יפן)1:3
29.01.2020לאובנדורף (אוסטריה)מנסדורפ (אוסטריה)2:5
29.01.2020לאסק לינץ (אוסטריה)סילקבורג (דנמרק)2:6
29.01.2020לבסקי סופיה (בולגריה)פיוניק ירוואן (ארמניה)2:3
29.01.2020מלבורן נייטס (אוסטרליה)הלדלברג יונייטד (אוסטרליה)1:4
29.01.2020מס טבורסקו (צ'כיה)דוקלה פראג (צ'כיה)1:0
29.01.2020נאסטבד (דנמרק)ניקוביןג (דנמרק)2:1
29.01.2020ס.וו. ריד (אוסטריה)ניטרה (סלובקיה)1:2
29.01.2020סאנדציה (פולין)פוסצ'ה (פולין)0:1
29.01.2020סולין (קרואטיה)ספליט (קרואטיה)1:3
29.01.2020סטאל זרוב (פולין)מוטור לובלין (פולין)2:3
29.01.2020סטאל סטאלובה-וולה (פולין)מוטור לובלין (פולין)
29.01.2020סלאביה סופיה (בולגריה)סרד (סלובקיה)1:1
29.01.2020סניצה (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)0:3
29.01.2020ספרטק סובוטיצה (סרביה)פנדב (מקדוניה)2:1
29.01.2020פ.צ. ויטבסק (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)2:3
29.01.2020פוסצ'ה (פולין)רוז'ומברוק (סלובקיה)
29.01.2020פיאסט גליביצה (פולין)שחטיור סליהורסק (בלארוס)0:2
29.01.2020צ'רנומורץ U21 (אוקראינה)באלקני (אוקראינה)1:1
29.01.2020ציבליה (קרואטיה)גראניצאר (קרואטיה)2:0
29.01.2020צסק''א סופיה (בולגריה)צ'ונבוק מוטורס (דרום קוריאה)0:0
29.01.2020קאפפנברג (אוסטריה)אלרהייליגן (אוסטריה)0:2
29.01.2020קופר (סלובניה)יאדרן (סלובניה)1:2
29.01.2020קרטחנה (ספרד)דודלאנז' (לוקסמבורג)0:2
29.01.2020קריליה סובטוב 2 (רוסיה)אקרון טוליאטי (רוסיה)4:1
29.01.2020קרפאטי לביב (אוקראינה)סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)1:1
29.01.2020קרקוביה קראקוב (פולין)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)0:0
29.01.2020ראדניצ'קי ניש (סרביה)דינמו בטומי (גרוזיה)3:1
29.01.2020ראזגרד (בולגריה)קאיראט (קזחסטן)0:6
29.01.2020ראנדרס (דנמרק)ויילה (דנמרק)0:2
29.01.2020ראפיד וינה (אוסטריה)וויבודינה (סרביה)2:0
29.01.2020רדניק סורדוליצה (סרביה)טמבוב (רוסיה)2:1
29.01.2020רודאר (סלובניה)אינדיז'ה (סרביה)1:0
29.01.2020רסוביה ז'שוב (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)1:0
29.01.2020רפרסוויל יונה (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)3:1
29.01.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)פרולטר נובי סאד (סרביה)1:0
29.01.2020שאמורין (סלובקיה)זנוימו (צ'כיה)2:2
29.01.2020שטורם-2 גראץ (אוסטריה)לאובן (אוסטריה)
30.01.2020אובון (תאילנד)סיסאקט (תאילנד)
30.01.2020אוהריד (מקדוניה)מאצ'ווה סבץ (סרביה)1:0
30.01.2020אולנסאקר (נורבגיה)וולרנגה (נורבגיה)7:0
30.01.2020אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)ראפיד בוקרשט (רומניה)
30.01.2020אוסטריה וינה (אוסטריה)זמפלין (סלובקיה)0:2
30.01.2020אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)חבאר (בולגריה)5:1
30.01.2020איסלוץ' (בלארוס)סמולביצ'י (בלארוס)3:0
30.01.2020אלטאך (אוסטריה)רוז'ומברוק (סלובקיה)1:3
30.01.2020ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)1:3
30.01.2020באצ'קה טופולה (סרביה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)1:2
30.01.2020בירקירקרה (מלטה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)3:1
30.01.2020גוסטיבר (מקדוניה)סקופיה (מקדוניה)
30.01.2020גלוריה בוזאו (רומניה)אוניריה סלובוזיה (רומניה)0:1
30.01.2020דאנדלק (אירלנד)דרוהדה יונייטד (אירלנד)0:2
30.01.2020דניפרו 1 (אוקראינה)אוסטריה וינה (אוסטריה)3:0
30.01.2020האסק זגרב (קרואטיה)קרסקו (סלובניה)2:1
30.01.2020וולסברגר (אוסטריה)יגלוניה ביאליסטוק (פולין)2:3
30.01.2020וורסקלה פולטבה (אוקראינה)דריטה גנילנה (קוסובו)1:1
30.01.2020ויסלה קראקוב (פולין)דינמו טביליסי (גרוזיה)2:3
30.01.2020ויקטוריה פלזן (צ'כיה)שונאן בלמאר (יפן)0:1
30.01.2020זגלביה לובין (פולין)ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)0:3
30.01.2020ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)אנסן גרינרס (דרום קוריאה)1:0
30.01.2020לבסקי סופיה (בולגריה)פיוניק ירוואן (ארמניה)2:3
30.01.2020מואנג טונג יונייטד (תאילנד)פראצ'ואפ (תאילנד)0:0
30.01.2020מיטיולן (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)1:0
30.01.2020מרבייה (ספרד)ספרטה פראג (צ'כיה)1:2
30.01.2020נמאן הורודנה (בלארוס)סלוצק (בלארוס)1:1
30.01.2020פיאסט גליביצה (פולין)פובליקום (סלובניה)2:1
30.01.2020פרייבורג-2 (גרמניה)באלינגר (גרמניה)0:2
30.01.2020צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)אוקז'טפס (קזחסטן)2:2
30.01.2020קאמא''ז נברז'ניה צ'לני (רוסיה)וולגה אוליאנובסק (רוסיה)1:1
30.01.2020קרבינה (צ'כיה)שקנדיה טטובו (מקדוניה)0:0
30.01.2020רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)מאצ'ווה סבץ (סרביה)1:2
30.01.2020רקוב צ'נסטוחובה (פולין)ז'לגיריס קובנה (ליטא)0:2
30.01.2020שאחטאר דונייצק (אוקראינה)סלובצקו (צ'כיה)0:1
30.01.2020שטוטגרטר קיקרס (גרמניה)באלינגן (גרמניה)1:1
31.01.2020אוד שיין (נורבגיה)נוטודן (נורבגיה)0:7
31.01.2020אוואנגרד קורסק (רוסיה)טגנרוג (רוסיה)0:2
31.01.2020אולם 1846 (גרמניה)נירנברג-2 (גרמניה)0:3
31.01.2020אולסונד (נורבגיה)בראטווג (נורבגיה)2:1
31.01.2020אוניצ'וב (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)1:0
31.01.2020אורנבורג (רוסיה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)2:2
31.01.2020אסאנה (נורבגיה)סוטרה (נורבגיה)0:6
31.01.2020בוטב וראצה (בולגריה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)0:1
31.01.2020בוטב פלובדיב (בולגריה)צרסקו סלו (בולגריה)1:4
31.01.2020בראבו לובליאנה (סלובניה)יאבור איבניצה (סרביה)2:2
31.01.2020בראן (נורבגיה)הורסנס (דנמרק)0:1
31.01.2020ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)פליסטר ביטולה (מקדוניה)0:2
31.01.2020ברומאפויקארנה (שבדיה)אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)4:0
31.01.2020ברונדבי (דנמרק)נורקופינג (שבדיה)
31.01.2020גאפלנצ (אוסטריה)אוניון (אוסטריה)2:1
31.01.2020גוריצה (קרואטיה)רודאר (סלובניה)2:2
31.01.2020גרורוד (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)1:3
31.01.2020דנייפר מוגילב (בלארוס)באטה (בלארוס)3:2
31.01.2020דניפרו 1 U21 (אוקראינה)זוריה U21 (אוקראינה)4:1
31.01.2020דראסבורג (אוסטריה)מרגרטן (אוסטריה)3:2
31.01.2020דרי סיטי (אירלנד)פורטדאון (צפון אירלנד)
31.01.2020הארד (אוסטריה)ברגנצ (אוסטריה)1:3
31.01.2020ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)הורן (אוסטריה)
31.01.2020וויץ (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)11:0
31.01.2020וידזב לודז' (פולין)גריף וייחרובו (פולין)0:4
31.01.2020ויהרן סנדנסקי (בולגריה)קריאנה ארדן (בולגריה)
31.01.2020וינה 1894 (אוסטריה)ראפיד-2 וינה (אוסטריה)0:1
31.01.2020חויניצ'אנקה (פולין)ביטוביה ביטוב (פולין)2:2
31.01.2020טום טומסק (רוסיה)נאפרדק קרושבץ (סרביה)1:2
31.01.2020טורפדו ז'ודינו (בלארוס)נמאן הורודנה (בלארוס)1:1
31.01.2020ל.ק.ס. לודז' (פולין)פרולטר נובי סאד (סרביה)1:4
31.01.2020לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)ארקה גדניה (פולין)1:4
31.01.2020לכיה גדנסק (פולין)סרד (סלובקיה)1:2
31.01.2020לנינגרדץ (רוסיה)פסקוב 747 (רוסיה)0:1
31.01.2020נויזידלר (אוסטריה)שווחט (אוסטריה)0:0
31.01.2020נורבי (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)0:1
31.01.2020נורשלן (דנמרק)ליפרינג (אוסטריה)2:4
31.01.2020נפטוחימיק (בולגריה)דוברוג'ה (בולגריה)1:4
31.01.2020סונדסוואל (שבדיה)סולנה (שבדיה)0:1
31.01.2020סטארט (נורבגיה)מיונדאלן (נורבגיה)1:2
31.01.2020סטרמן (נורבגיה)בארום (נורבגיה)2:3
31.01.2020סנדריסקי (דנמרק)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)0:2
31.01.2020סנט מוצטס (אירלנד)בוהמיאנס (אירלנד)2:0
31.01.2020ספרטה פראג (צ'כיה)בודה גלימט (נורבגיה)2:1
31.01.2020ספרטק נלצ'יק (רוסיה)מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)1:2
31.01.2020פ.צ. ויטבסק (בלארוס)סמולביצ'י (בלארוס)2:1
31.01.2020פחצ'בו (מקדוניה)בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)0:0
31.01.2020פטרולול (רומניה)בראשוב (רומניה)0:5
31.01.2020פלקלינגן (גרמניה)סארברוקן (גרמניה)3:0
31.01.2020צסק''א סופיה (בולגריה)ויקטוריה פלזן (צ'כיה)3:0
31.01.2020קובנהאבן (דנמרק)אסטנה (קזחסטן)
31.01.2020קורונה קיאלצה (פולין)ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)
31.01.2020קריוובס קריבוי רוג (אוקראינה)אנרגיה קאחובקה (אוקראינה)1:4
31.01.2020רוטור וולגוגרד (רוסיה)רדניק סורדוליצה (סרביה)2:2
31.01.2020שטורם גראץ (אוסטריה)דומז'אלה (סלובניה)1:4
31.01.2020שלבורן (אירלנד)קאבינטילי (אירלנד)1:1
01.01.2021בין דואונג (וייטנם)נאם דים (וייטנם)1:2
01.01.2021סאנה חאן חואה (וייטנם)דה נאנג (וייטנם)3:2
05.01.2021בין דואונג (וייטנם)דה נאנג (וייטנם)0:0
05.01.2021זיאלאי (וייטנם)סאנה חאן חואה (וייטנם)1:2
05.01.2021מלאדה בולסלאב (צ'כיה)פרדוביצה (צ'כיה)1:4
06.01.2021באניק אוסטראבה (צ'כיה)פרוסטייב (צ'כיה)1:0
06.01.2021ברנו (צ'כיה)טירול וואטנס (אוסטריה)2:0
06.01.2021האיפון (וייטנם)הונג לין הא טין (וייטנם)0:2
06.01.2021סיגמה אולומוץ (צ'כיה)ספרטק טרנבה (סלובקיה)1:2
06.01.2021ספרטה פראג (צ'כיה)כרודים (צ'כיה)0:6
07.01.2021אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)גז מתאן מדיאש (רומניה)1:1
07.01.2021האנוי (וייטנם)דה נאנג (וייטנם)2:2
18.01.2021אוסטריה וינה (אוסטריה)הורן (אוסטריה)0:8
18.01.2021דינמו וראניה (סרביה)דובוצ'יצה לסקובץ (סרביה)3:1
18.01.2021לגיה וארשה (פולין)דינמו קייב (אוקראינה)0:2
18.01.2021לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)אתלטיק קוקלן (בולגריה)0:2
18.01.2021קריליה סובטוב (רוסיה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)1:4
18.01.2021שטורם גראץ (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)0:3
19.01.2021אולימפיה (סלובניה)פודבסקידזי (פולין)2:0
19.01.2021אורהוס (דנמרק)מיטיולן (דנמרק)2:0
19.01.2021בונדקור (אוזבקיסטן)קרקאנד (אוזבקיסטן)2:2
19.01.2021הורסנס (דנמרק)מידלפארט (דנמרק)0:4
19.01.2021ויסלה פלוק (פולין)מוטור לובלין (פולין)1:2
19.01.2021זוריה לוגנסק (אוקראינה)וויבודינה (סרביה)2:2
19.01.2021טרנצ'ין (סלובקיה)גורניק זאבז'ה (פולין)4:1
19.01.2021לכיה גדנסק (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)1:9
19.01.2021סניצה (סלובקיה)בלנסקו (צ'כיה)1:2
19.01.2021פולה אש (לוקסמבורג)רודאנז' (לוקסמבורג)0:2
19.01.2021פירין בלאגואבגרד (בולגריה)מארק דופניטסה (בולגריה)1:5
19.01.2021צ'איקה (רוסיה)קריליה סובטוב (רוסיה)4:3
19.01.2021רוז'ומברוק (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)4:2
19.01.2021שלאסק וורוצלאב (פולין)אולימפיק דונצק (אוקראינה)2:2
20.01.2021אופטיה (קרואטיה)דראגובוליאץ (קרואטיה)3:2
20.01.2021איסלוץ' (בלארוס)פ.צ. מינסק (בלארוס)5:1
20.01.2021אלחסיראס (ספרד)רוסטוב (רוסיה)5:1
20.01.2021באטה (בלארוס)נמאן הורודנה (בלארוס)4:1
20.01.2021דוברוג'ה (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)3:1
20.01.2021דומז'אלה (סלובניה)לבסקי סופיה (בולגריה)1:2
20.01.2021ז'ילינה (סלובקיה)פוהרוניה (סלובקיה)0:2
20.01.2021זגלביה סוסנובייץ (פולין)ויסלה קראקוב (פולין)2:2
20.01.2021זמפלין (סלובקיה)מיקולאש (סלובקיה)
20.01.2021חבאר (בולגריה)מריצה פלובדיב (בולגריה)0:3
20.01.2021חימקי (רוסיה)רדניק סורדוליצה (סרביה)3:4
20.01.2021חימקי (רוסיה)סימיטלי סופיה (בולגריה)1:1
20.01.2021ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה)ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)0:1
20.01.2021מטאלאץ (סרביה)בוראץ (סרביה)0:3
20.01.2021סילקבורג (דנמרק)סנדריסקי (דנמרק)5:3
20.01.2021סלוויה מוזיר (בלארוס)שאחטאר-2 פטריקוב (בלארוס)1:1
20.01.2021סרד (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)4:1
20.01.2021קובנהאבן (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)2:3
20.01.2021קרקוביה קראקוב (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)2:1
20.01.2021ראדניק ססבטה (קרואטיה)קוסטושיה (קרואטיה)0:2
20.01.2021ראזגרד (בולגריה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:2
20.01.2021ראנדרס (דנמרק)אלבורג (דנמרק)1:3
20.01.2021שורוקשר (הונגריה)ואשאש (הונגריה)2:1
21.01.2021אודנסה (דנמרק)אסבירג (דנמרק)1:4
21.01.2021איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)קיזילז'אר פטרופבלובסק (קזחסטן)0:3
21.01.2021בלאסיצה סטרומניצה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)3:2
21.01.2021דינמו מוסקבה (רוסיה)רקוב צ'נסטוחובה (פולין)0:2
21.01.2021דינמו קייב (אוקראינה)שחטיור סליהורסק (בלארוס)0:2
21.01.2021דריטה גנילנה (קוסובו)יאגודינה (סרביה)2:2
21.01.2021זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)ריגה פ.צ. (לטביה)0:4
21.01.2021יגלוניה ביאליסטוק (פולין)רוטור וולגוגרד (רוסיה)1:1
21.01.2021לגיה וארשה (פולין)קראסנודר (רוסיה)0:0
21.01.2021לך פוזנאן (פולין)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)1:1
21.01.2021נאפרדק קרושבץ (סרביה)אלאניה ולאדיקווקז (רוסיה)1:0
21.01.2021סטאל מלץ (פולין)צסק''א 1948 סופיה (בולגריה)1:2
21.01.2021סטאל מלץ (פולין)מונטאנה (בולגריה)1:1
21.01.2021סטרומסקה (בולגריה)ראזגרד-2 (בולגריה)2:1
21.01.2021סלאביה סופיה (בולגריה)קריליה סובטוב (רוסיה)6:1
21.01.2021ספרטק סובוטיצה (סרביה)דניפרו 1 (אוקראינה)1:1
21.01.2021פיאסט גליביצה (פולין)פרולטר נובי סאד (סרביה)1:4
21.01.2021רובין קאזאן (רוסיה)פרטיזן בלגרד (סרביה)2:5
22.01.2021אג'מאן (איחוד האמירויות)דינמו קייב (אוקראינה)
22.01.2021אודרה אופולה (פולין)פוסצ'ה (פולין)
22.01.2021אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)ראפיד-2 וינה (אוסטריה)
22.01.2021אטימגסוט (טורקיה)טום טומסק (רוסיה)
22.01.2021אלפסבורג (שבדיה)האקן (שבדיה)
22.01.2021באלטיקה קלינינגרד (רוסיה)ווז'דובאץ (סרביה)
22.01.2021דומז'אלה (סלובניה)אוריינט רייקה (קרואטיה)
22.01.2021ווארטה פוזנאן (פולין)וידזב לודז' (פולין)
22.01.2021וויבודינה (סרביה)מורה (סלובניה)
22.01.2021זגלביה לובין (פולין)ארדה (בולגריה)
22.01.2021ליפרינג (אוסטריה)אמסטטן (אוסטריה)
22.01.2021לכיה גדנסק (פולין)ויסלה פלוק (פולין)
22.01.2021מלאדוסט לוקאני (סרביה)אורנבורג (רוסיה)
22.01.2021נורשלן (דנמרק)ויבורג (דנמרק)
22.01.2021ספרטק פלבן (בולגריה)גורנה אוריאכוביצה (בולגריה)
22.01.2021פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)
22.01.2021פוגון שצ'צ'ין (פולין)ארקה גדניה (פולין)
22.01.2021פודברזובה (סלובקיה)טרבשוב (סלובקיה)
22.01.2021פטרולול (רומניה)דונריה קלראשי (רומניה)
22.01.2021פירין בלאגואבגרד (בולגריה)צרסקו סלו (בולגריה)
22.01.2021פרמד אמאגר (דנמרק)לינגבי (דנמרק)
22.01.2021צ`וקאריצ`קי (סרביה)מריבור (סלובניה)
22.01.2021קאפפנברג (אוסטריה)נאפטה לנדבה (סלובניה)
22.01.2021קולדינג איי.אף (דנמרק)ראנדרס (דנמרק)
22.01.2021רוז'ומברוק (סלובקיה)ברדיוב (סלובקיה)
22.01.2021שלאסק וורוצלאב (פולין)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)