ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> נובמבר
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט
ספטמבר
אוקטובר
נובמבר



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> נובמבר



13.11.2019אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)אוניסילוס (קפריסין)2:0
13.11.2019אלמרה סיטי (הולנד)כרונינגן (הולנד)2:2
13.11.2019דוקסה דרמאס (יוון)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)3:1
13.11.2019זולט וורגם (בלגיה)סרקל ברוז' (בלגיה)2:3


13.11.2019יוניון ברלין (גרמניה)הולשטיין קיל (גרמניה)0:3
13.11.2019קרטחנה (ספרד)ברצלונה (ספרד)2:0
14.11.2019אומוניה אראדיפו (קפריסין)נאה סלאמיס (קפריסין)3:1
14.11.2019אונטרהאכינג (גרמניה)יאן רגנסבורג (גרמניה)4:3
14.11.2019אמן (הולנד)אוסנברוק (גרמניה)2:0
14.11.2019בוכום (גרמניה)ויקטוריה קלן (גרמניה)2:2
14.11.2019גרודה (בוסניה והרצגובינה)שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)4:1
14.11.2019דואיסבורג (גרמניה)דה גראפשחאפ (הולנד)1:2
14.11.2019דינמו דרזדן (גרמניה)חמניצר (גרמניה)2:0
14.11.2019היידנהיים (גרמניה)וורצבורגר קיקרס (גרמניה)2:3
14.11.2019ויקינג (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)1:1
14.11.2019וליאדוליד (ספרד)גז מתאן מדיאש (רומניה)0:1
14.11.2019ליפרינג (אוסטריה)פקלאמרט (אוסטריה)0:3
14.11.2019מאטרסבורג (אוסטריה)פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)2:4
14.11.2019סקציה נס ציונה (ישראל)קטמון ירושלים (ישראל)1:2
14.11.2019פ.צ. ציריך (שוויץ)ואדוץ (ליכטנשטיין)3:3
14.11.2019פורוורטס שטייר (אוסטריה)סנט פולטן (אוסטריה)1:1
14.11.2019פורטונה סיטארד (הולנד)הלמונד ספורט (הולנד)1:1
14.11.2019קלסדורף (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)4:3
14.11.2019קרלסרוהה (גרמניה)אראו (שוויץ)1:1
14.11.2019ריאל סוסיאדד (ספרד)אוסאסונה (ספרד)1:0
15.11.2019אוסייק (קרואטיה)טוזלה סיטי (בוסניה והרצגובינה)2:8
15.11.2019אל אהלי ג'ידה (ערב הסעודית)אל פייחה (ערב הסעודית)0:1
15.11.2019אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)קסילוטימוו (קפריסין)1:7
15.11.2019אתלטיק בילבאו (ספרד)אייבר (ספרד)1:4
15.11.2019דוקלה פראג (צ'כיה)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)5:1
15.11.2019דינמו בטומי (גרוזיה)סמטרדיה (גרוזיה)0:2
15.11.2019האקן (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)2:0
15.11.2019הורן (אוסטריה)אוסטריה וינה (אוסטריה)7:2
15.11.2019יונג אוטרכט (הולנד)פרויסן מיונסטר (גרמניה)4:1
15.11.2019מונאקו (צרפת)גנואה (איטליה)1:2
15.11.2019מיינץ (גרמניה)דרמשטדט (גרמניה)1:2
15.11.2019מץ (צרפת)סדאן (צרפת)2:1
15.11.2019נפטוחימיק (בולגריה)צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)5:2
15.11.2019פאפוס (קפריסין)אורל יקטרינבורג (רוסיה)2:1
15.11.2019קאפושוואר (הונגריה)שולנוק (הונגריה)1:1
15.11.2019קייזרסלאוטרן (גרמניה)וולדורף (גרמניה)1:4
15.11.2019ראדניק ססבטה (קרואטיה)גוריצה (קרואטיה)5:0
15.11.2019ראפיד וינה (אוסטריה)בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)1:2
15.11.2019ריגה פ.צ. (לטביה)רודינה מוסקבה (רוסיה)1:1
16.11.2019אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)1:2
16.11.2019אינטר זפרשיץ' (קרואטיה)דובראבה זאגרב (קרואטיה)0:2
16.11.2019אלשקרט (ארמניה)אאאן (ארמניה)2:1
16.11.2019ארמיס אראדיפו (קפריסין)אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)5:3
16.11.2019ארקה גדניה (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)1:4
16.11.2019בריידבליק (איסלנד)אקוריירי (איסלנד)3:2
16.11.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)סוצ'י פ.צ. (רוסיה)1:1
16.11.2019ואשאש (הונגריה)אויפשט (הונגריה)4:3
16.11.2019ויטושה (בולגריה)לוקומוטיב סופיה (בולגריה)4:0
16.11.2019ורונה (איטליה)טבור סז'נה (סלובניה)1:5
16.11.2019זאלייגרצג (הונגריה)וארטקס (קרואטיה)1:1
16.11.2019זיריה (אזרבייג'ן)סומגאיט (אזרבייג'ן)0:0
16.11.2019פיורנטינה (איטליה)אנטלה (איטליה)1:5
16.11.2019ציבליה (קרואטיה)ביילו ברדו (קרואטיה)1:1
16.11.2019קלינצ'ני (רומניה)וייטורול קונסטנצה (רומניה)5:2
16.11.2019שירק גיומרי (ארמניה)סוואן (ארמניה)0:5
17.11.2019אורל יקטרינבורג (רוסיה)רודינה מוסקבה (רוסיה)1:3
17.11.2019איסלוץ' (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)1:2
17.11.2019אלניאספור (טורקיה)אדנה דמירספור (טורקיה)1:2
17.11.2019ארסנל טולה (רוסיה)חימיק ארסנל טולה (רוסיה)1:1
17.11.2019דניפרו 1 (אוקראינה)זוריה לוגנסק (אוקראינה)2:2
17.11.2019קלוז' (רומניה)ווארדה (הונגריה)0:2
17.11.2019קראסנודר (רוסיה)רוסטוב (רוסיה)0:1
18.11.2019אופה (רוסיה)לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)0:2
18.11.2019אררט ירוואן (ארמניה)לוקומוטיב ירוואן (ארמניה)1:2
18.11.2019צסק''א מוסקבה (רוסיה)סק''א רוסטוב (רוסיה)1:5
19.11.2019אנוסיס פראלימני (קפריסין)אורל יקטרינבורג (רוסיה)0:1
19.11.2019מריבור (סלובניה)שטורם-2 גראץ (אוסטריה)2:4
19.11.2019פרנקפורט (גרמניה)דרמשטדט (גרמניה)0:1
20.11.2019בלימנה יונייטד (צפון אירלנד)וולדרס (צפון אירלנד)0:4
20.11.2019מאלמה (שבדיה)אודנסה (דנמרק)2:1
20.11.2019קליפטונוויל (צפון אירלנד)גלנטורן (צפון אירלנד)0:1
21.11.2019האקן (שבדיה)נורבי (שבדיה)2:3
21.11.2019קטמון ירושלים (ישראל)בני-יהודה (ישראל)0:1
22.11.2019וופרטאלר (גרמניה)שטראלן (גרמניה)3:4
22.11.2019סקציה נס ציונה (ישראל)מכבי.ת''א (ישראל)3:0
27.11.2019הוספיטלט (ספרד)בדלונה (ספרד)2:2
27.11.2019ליאגוסטרה (ספרד)פראט (ספרד)1:2