ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> יולי
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> יולי



01.07.2019אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)פרנצווארוש (הונגריה)4:0
01.07.2019בודפשט הונבד (הונגריה)מוסקרון (בלגיה)1:1
01.07.2019בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)הכוכב האדום בלגרד (סרביה)3:1
01.07.2019בראבו לובליאנה (סלובניה)ראדניצ'קי ניש (סרביה)0:0


01.07.2019גורניק זאבז'ה (פולין)א.א.ק לרנקה (קפריסין)2:1
01.07.2019דן האג (הולנד)סהוונגן (הולנד)0:2
01.07.2019ווז'דובאץ (סרביה)קראסנודר-2 (רוסיה)4:2
01.07.2019זוריה לוגנסק (אוקראינה)שקנדיה טטובו (מקדוניה)0:3
01.07.2019ליגה דה קיטו (אקוודור)ברצלונה גויקיל (אקוודור)1:1
01.07.2019ספרטק-2 מוסקבה (רוסיה)צ'רטנובו (רוסיה)0:3
01.07.2019צ'איקה (רוסיה)צעירי מוסקבה (רוסיה)0:2
01.07.2019צ'איקה (רוסיה)רוטור 2 וולגוגרד (רוסיה)0:2
01.07.2019קורונה קיאלצה (פולין)וולפסבורג-2 (גרמניה)2:4
01.07.2019שלבורן (אירלנד)הארטס (סקוטלנד)7:0
02.07.2019אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)לגיה וארשה (פולין)3:3
02.07.2019אוסטריה וינה (אוסטריה)סלביה פראג (צ'כיה)3:2
02.07.2019אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)אטרומיטוס אתונה (יוון)3:4
02.07.2019אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)דינמו זאגרב (קרואטיה)2:0
02.07.2019אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)קאראבך וינה (אוסטריה)2:2
02.07.2019אוסייק (קרואטיה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)1:1
02.07.2019אופה (רוסיה)בוטושאני (רומניה)0:1
02.07.2019אורנבורג (רוסיה)קובנהאבן (דנמרק)0:2
02.07.2019איירדרי יונייטד (סקוטלנד)אלביון רוברס (סקוטלנד)0:2
02.07.2019איסט פייף (סקוטלנד)קווין אוף דה סאות (סקוטלנד)2:1
02.07.2019איסט קילברייד (סקוטלנד)סטנהאוזמיואיר (סקוטלנד)0:1
02.07.2019אלוא אתלטיק (סקוטלנד)קלייד (סקוטלנד)2:3
02.07.2019בורוסיה-2 מינשנגלדבאך (גרמניה)ארנדטברוק (גרמניה)0:5
02.07.2019ברוויק ריינג'רס (סקוטלנד)קולדסטרים (סקוטלנד)0:2
02.07.2019גז מתאן מדיאש (רומניה)לינקולן רם אימפס (גיברלטר)0:2
02.07.2019גייל (בלגיה)לומל יונייטד (בלגיה)5:0
02.07.2019גלייסדורף (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)3:1
02.07.2019דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)ספסי (רומניה)0:3
02.07.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)ספרטה פראג (צ'כיה)1:1
02.07.2019הרטה ברלין (גרמניה)פורוורטס שטייר (אוסטריה)4:1
02.07.2019וולוצ'ינסק (אוקראינה)פ.צ. לבוב (אוקראינה)2:3
02.07.2019חימקי (רוסיה)טורפדו מוסקבה (רוסיה)0:0
02.07.2019יאנג בויז (שוויץ)לבסקי סופיה (בולגריה)1:1
02.07.2019ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)גורניק זאבז'ה (פולין)1:2
02.07.2019לה האבר (צרפת)גנגאן (צרפת)1:0
02.07.2019מאטרסבורג (אוסטריה)אוסייק (קרואטיה)3:3
02.07.2019מכבי.חיפה (ישראל)סנט. טרוידן (בלגיה)0:0
02.07.2019מפן (גרמניה)אנטוורפ (בלגיה)2:2
02.07.2019מרילה פריברם (צ'כיה)ארסנל טולה (רוסיה)0:0
02.07.2019נאפטה לנדבה (סלובניה)קאפושוואר (הונגריה)2:3
02.07.2019נוטינגהאם פורסט (אנגליה)דאנדי (סקוטלנד)0:0
02.07.2019נויזידלר (אוסטריה)הורן (אוסטריה)1:0
02.07.2019ס.וו. ריד (אוסטריה)דיירמוט (הונגריה)0:2
02.07.2019סאו קיטאנו (ברזיל)קויאבה (ברזיל)1:0
02.07.2019סט. גאלן (שוויץ)סלטיק (סקוטלנד)0:0
02.07.2019סטראנרייר (סקוטלנד)בי.אס.קיי. גלאזגו (סקוטלנד)0:1
02.07.2019סלובן ליברץ (צ'כיה)אפולון לימסול (קפריסין)1:2
02.07.2019פהרבר (הונגריה)באצ'קה טופולה (סרביה)3:3
02.07.2019פיוניק ירוואן (ארמניה)קרקוביה קראקוב (פולין)0:1
02.07.2019פראנה (ברזיל)סרו פורטניו (פרגוואי)1:1
02.07.2019פרדוביצה (צ'כיה)טרנצ'ין (סלובקיה)3:4
02.07.2019צ`וקאריצ`קי (סרביה)וולונטארי (רומניה)0:0
02.07.2019קאראבך אגדאם (אזרבייג'ן)ויקטוריה פלזן (צ'כיה)2:2
02.07.2019רדניק סורדוליצה (סרביה)סוטייסקה (מונטנגרו)1:0
02.07.2019שטורם גראץ (אוסטריה)אחמט גרוזני (רוסיה)3:0
03.07.2019אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)0:1
03.07.2019אודנסה (דנמרק)הולשטיין קיל (גרמניה)1:1
03.07.2019אולימפיק דונצק (אוקראינה)מ.פ.צ. ניקולאיב (אוקראינה)0:5
03.07.2019אוניון גורטן (אוסטריה)אוסטריה זלצבורג (אוסטריה)1:3
03.07.2019אוקזר (צרפת)וילפראנש (צרפת)1:5
03.07.2019אלנה טורון (פולין)חרוברי גלוגוב (פולין)3:0
03.07.2019אלקמאר (הולנד)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)0:1
03.07.2019ארברות (סקוטלנד)היברניאן (סקוטלנד)2:3
03.07.2019ארמיניה בילפלד (גרמניה)יבלונץ (צ'כיה)0:4
03.07.2019ארקה גדניה (פולין)חויניצ'אנקה (פולין)0:1
03.07.2019בוכבאח (גרמניה)אונטרפורינג (גרמניה)1:6
03.07.2019בראגנטינו (ברזיל)בודפשט הונבד (הונגריה)1:2
03.07.2019גויאס (ברזיל)ברזיליאנסה (ברזיל)0:3
03.07.2019גומל (בלארוס)אררט-ארמניה (ארמניה)3:0
03.07.2019גורניק לצ'נה (פולין)פוגון סדליצה (פולין)1:0
03.07.2019גיורי אטו (הונגריה)ספרטק מוסקבה (רוסיה)3:0
03.07.2019גלנטורן (צפון אירלנד)סנט ג'ונסטון (סקוטלנד)1:1
03.07.2019דונב רוסה (בולגריה)קלינצ'ני (רומניה)2:2
03.07.2019דיושגיור (הונגריה)בקשצ'אבה (הונגריה)2:1
03.07.2019דינמו בוקרשט (רומניה)קילמרנוק (סקוטלנד)0:3
03.07.2019האלשר (גרמניה)לוקומוטיב לייפציג (גרמניה)0:4
03.07.2019הארטברג (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)0:1
03.07.2019הופנהיים-2 (גרמניה)סארברוקן (גרמניה)2:2
03.07.2019היידוק ספליט (קרואטיה)שלאסק וורוצלאב (פולין)2:1
03.07.2019הייסט (בלגיה)מכלן (בלגיה)0:0
03.07.2019הפועל.באר.שבע (ישראל)פוגון שצ'צ'ין (פולין)2:2
03.07.2019הראדץ קראלובה (צ'כיה)טרנצ'ין (סלובקיה)0:1
03.07.2019ווארדה (הונגריה)מינאי (אוקראינה)1:4
03.07.2019ווהן (גרמניה)בורגהאוזן (גרמניה)2:4
03.07.2019וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)וארטקס (קרואטיה)0:2
03.07.2019וייטורול קונסטנצה (רומניה)צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)1:2
03.07.2019ויסלה קראקוב (פולין)סאנדציה (פולין)1:0
03.07.2019ויקטוריה קלן (גרמניה)בונר (גרמניה)1:1
03.07.2019זגלביה סוסנובייץ (פולין)טרנץ (צ'כיה)1:2
03.07.2019זלצבורג (אוסטריה)צסק''א סופיה (בולגריה)1:0
03.07.2019זרינסקי מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)מורה (סלובניה)1:2
03.07.2019חמי לייפציג (גרמניה)מגדבורג (גרמניה)3:1
03.07.2019טפליצה (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)2:2
03.07.2019טריגלאב (סלובניה)קראסנודר (רוסיה)2:2
03.07.2019טרנקוואלדר (אוסטריה)ברוק לייטה (אוסטריה)1:4
03.07.2019ל.ק.ס. לודז' (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)0:3
03.07.2019לאון (מקסיקו)סקטקאס (מקסיקו)1:1
03.07.2019לוצרן (שוויץ)אראו (שוויץ)0:3
03.07.2019לינגבי (דנמרק)הלסינגור (דנמרק)0:1
03.07.2019לכיה גדנסק (פולין)אולימפיאקוס (יוון)1:1
03.07.2019מידטילנד (דנמרק)ויטסה ארנהיים (הולנד)3:4
03.07.2019מריבור (סלובניה)נובה גוריצה (סלובניה)1:4
03.07.2019נאפרדק קרוסבץ (סרביה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)0:1
03.07.2019נורסיאלנד (דנמרק)יונג אוטרכט (הולנד)2:4
03.07.2019סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)טום טומסק (רוסיה)1:0
03.07.2019סטאל מלץ (פולין)רסוביה ז'שוב (פולין)1:1
03.07.2019סטייבריג' סלטיק (אנגליה)בארנסלי (אנגליה)5:0
03.07.2019סילקבורג (דנמרק)וונסיוסל (דנמרק)0:3
03.07.2019סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)סנט פולטן (אוסטריה)0:2
03.07.2019סלובצקו (צ'כיה)סניצה (סלובקיה)2:1
03.07.2019ספרטק סובוטיצה (סרביה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)1:1
03.07.2019סרבט ז'נבה (שוויץ)סטאד אושי לוזאן (שוויץ)2:0
03.07.2019סרד (סלובקיה)באנסקה ביסטריצה (סלובקיה)0:1
03.07.2019סרקל ברוז' (בלגיה)זולט וורגם (בלגיה)3:2
03.07.2019פ.צ. איינדהובן (הולנד)סיון (שוויץ)0:0
03.07.2019פאקש (הונגריה)ליבינגסטון (סקוטלנד)0:1
03.07.2019פהרבר (הונגריה)דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)1:3
03.07.2019פוסצ'ה (פולין)יאסטשמבה (פולין)2:0
03.07.2019פורטונה סיטארד (הולנד)אריס סלוניקי (יוון)1:5
03.07.2019פיטרהד (סקוטלנד)אברדין (סקוטלנד)2:0
03.07.2019פלורידסדורפר (אוסטריה)סטריפ-פינג (אוסטריה)1:1
03.07.2019צרסקו סלו (בולגריה)בוטב פלובדיב (בולגריה)0:0
03.07.2019קוב ריינג'רס (סקוטלנד)אינברורי לוקוס (סקוטלנד)1:2
03.07.2019קולוס קובליבקה (אוקראינה)באלקני (אוקראינה)0:2
03.07.2019קלאב ברוז' (בלגיה)הראקלס אלמלו (הולנד)0:1
03.07.2019קראי (גרמניה)אסן (גרמניה)3:1
03.07.2019קרוז אזול (מקסיקו)אתלטיקו סאקאטפק (מקסיקו)5:3
03.07.2019קרל צייס יינה (גרמניה)נירנברג-2 (גרמניה)2:2
03.07.2019רדינדן (גרמניה)האנזה רוסטוק (גרמניה)2:1
03.07.2019רקוב צ'נסטוחובה (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)0:5
03.07.2019שאטורו (צרפת)רודז אביירון (צרפת)4:2
03.07.2019שטיינבך (גרמניה)שטטלנדורף (גרמניה)1:0
03.07.2019שטרסבור (צרפת)פ.צ. ציריך (שוויץ)1:2
04.07.2019אולשטין (פולין)וידזב לודז' (פולין)2:0
04.07.2019איסטרה פולה (קרואטיה)וולונטארי (רומניה)0:1
04.07.2019אלאגואנו (ברזיל)ספורט רסיפה (ברזיל)2:2
04.07.2019אלטרסדורפ (גרמניה)גרוטר פורט (גרמניה)3:1
04.07.2019אמריקה (מקסיקו)בוקה ג'וניורס (ארגנטינה)2:1
04.07.2019בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)מינכן 1860 (גרמניה)0:1
04.07.2019בראשוב (רומניה)פטרולול (רומניה)1:0
04.07.2019גארחינג (גרמניה)אינגולשטאדט (גרמניה)3:0
04.07.2019גוארארני קמפיאס (ברזיל)פלמייראס (ברזיל)1:2
04.07.2019דאצ'יה מיובני (רומניה)סטיאווה בוקרשט (רומניה)1:0
04.07.2019דודלאנז' (לוקסמבורג)הומבורג (גרמניה)0:14
04.07.2019דינמו קייב (אוקראינה)בוטושאני (רומניה)1:1
04.07.2019היידוק ספליט (קרואטיה)זוריה לוגנסק (אוקראינה)1:1
04.07.2019ז'ילינה (סלובקיה)אפואל ניקוסיה (קפריסין)0:1
04.07.2019טיחואנה (מקסיקו)הרדיאנו (קוסטה ריקה)0:0
04.07.2019יאבור איבניצה (סרביה)רדניק סורדוליצה (סרביה)3:2
04.07.2019לישן (צ'כיה)ויטקוביצה (צ'כיה)0:2
04.07.2019נטינגן (גרמניה)פרייבורג-2 (גרמניה)3:2
04.07.2019נקקסה (מקסיקו)אטלס (מקסיקו)1:1
04.07.2019סלאיה (מקסיקו)אונם פומאס (מקסיקו)0:1
04.07.2019סנדהאוזן (גרמניה)קייזרסלאוטרן (גרמניה)1:0
04.07.2019פרנצווארוש (הונגריה)מוסקרון (בלגיה)0:2
04.07.2019צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)צ'רנומורץ באלצ'יק (בולגריה)1:1
04.07.2019צוויקאו (גרמניה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)0:6
04.07.2019קרלסרוהה (גרמניה)סיגמה אולומוץ (צ'כיה)1:1
04.07.2019רייט רוברס (סקוטלנד)האמילטון (סקוטלנד)2:3
04.07.2019שירוקי ברייג (בוסניה והרצגובינה)ז'לייזניצ'אר (בוסניה והרצגובינה)1:1
05.07.2019אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)אוברווארט (אוסטריה)1:6
05.07.2019אוברנוילנד (גרמניה)אוסנברוק (גרמניה)6:1
05.07.2019אויפשט (הונגריה)גיורי אטו (הונגריה)2:0
05.07.2019אוסטריה וינה (אוסטריה)באניק אוסטראבה (צ'כיה)1:2
05.07.2019אוסטריה זלצבורג (אוסטריה)בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)2:1
05.07.2019אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)וולסברגר (אוסטריה)1:0
05.07.2019אופה (רוסיה)ויקטוריה פלזן (צ'כיה)1:0
05.07.2019אחמט גרוזני (רוסיה)אינטר זפרשיץ' (קרואטיה)1:1
05.07.2019אמן (הולנד)זוולה (הולנד)1:1
05.07.2019אמסטטן (אוסטריה)ווינר נוישטאדט (אוסטריה)1:0
05.07.2019ארג'ש פיטשטי (רומניה)טירגובישטה (רומניה)0:0
05.07.2019ארפורט (גרמניה)האנובר-2 (גרמניה)2:0
05.07.2019בורוסיה-2 מינשנגלדבאך (גרמניה)הולשטיין קיל 2 (גרמניה)1:2
05.07.2019בזייה (צרפת)נים (צרפת)0:0
05.07.2019ברצ'ין סיטי (סקוטלנד)דנדי יונייטד (סקוטלנד)6:0
05.07.2019גראזר (אוסטריה)מידלסברו (אנגליה)0:2
05.07.2019גרמיו (ברזיל)קריסיאומה (ברזיל)1:2
05.07.2019דאנדי (סקוטלנד)סקאנטורפ (אנגליה)2:1
05.07.2019דומז'אלה (סלובניה)ווז'דובאץ (סרביה)0:1
05.07.2019דינמו מוסקבה (רוסיה)סלובן ליברץ (צ'כיה)0:1
05.07.2019דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)0:2
05.07.2019הוברו (דנמרק)פרדריסיה (דנמרק)0:0
05.07.2019הורן (אוסטריה)טים ווינר ליניאן (אוסטריה)0:3
05.07.2019הורסנס (דנמרק)אלבורג (דנמרק)4:0
05.07.2019הירנביין (הולנד)מפן (גרמניה)4:5
05.07.2019ואקר אינסברוק (אוסטריה)דינמו קייב (אוקראינה)3:0
05.07.2019ואשאש (הונגריה)דונאיסקה סטרדה (סלובקיה)0:2
05.07.2019ווימבלדון (אנגליה)ברנטפורד (אנגליה)3:0
05.07.2019ויסלה פלוק (פולין)אולימפיה גרודזנדז (פולין)1:3
05.07.2019ונלו (הולנד)סנט. טרוידן (בלגיה)3:3
05.07.2019זגלביה לובין (פולין)ספרטה רוטרדם (הולנד)1:0
05.07.2019טוונטה אנסחדה (הולנד)אל וואהדה (איחוד האמירויות)0:0
05.07.2019טרורו (אנגולה)אקסטר (אנגליה)0:0
05.07.2019טריגלאב (סלובניה)וויבודינה (סרביה)3:2
05.07.2019יגלוניה ביאליסטוק (פולין)אולימפיאקוס (יוון)5:0
05.07.2019ייטאר וליקו טארנובו (בולגריה) ליטקס לובץ' (בולגריה)0:2
05.07.2019כרונינגן (הולנד)רוס קאונטי (סקוטלנד)0:2
05.07.2019ל.ק.ס. נצצ'ה (פולין)וולפסבורג-2 (גרמניה)1:0
05.07.2019לאסק לינץ (אוסטריה)ספרטה פראג (צ'כיה)0:1
05.07.2019ליובן (בלגיה)קורטרייק (בלגיה)0:2
05.07.2019סאו פאולו (ברזיל)קויאבה (ברזיל)1:3
05.07.2019סוצ'י פ.צ. (רוסיה)רייקה (קרואטיה)1:2
05.07.2019פוגון סדליצה (פולין)ויגרי סובלקי (פולין)1:1
05.07.2019פלאואן (גרמניה)אורבאח (גרמניה)3:2
05.07.2019פליטווד טאון (אנגליה)רקסהאם (וויילס)0:1
05.07.2019קיאסו (שוויץ)לוגנו (שוויץ)2:2
05.07.2019קסמאקס (שוויץ)סטאד אושי לוזאן (שוויץ)5:1
05.07.2019קראסנודר (רוסיה)אורל יקטרינבורג (רוסיה)2:0
05.07.2019קריאנה ארדן (בולגריה)בוטב וראצה (בולגריה)3:0
05.07.2019קרפאטי לביב (אוקראינה)וולוצ'ינסק (אוקראינה)0:2
05.07.2019רובין קאזאן (רוסיה)טמבוב (רוסיה)0:0
05.07.2019רוז'ומברוק (סלובקיה)טרנץ (צ'כיה)0:1
05.07.2019שאחטאר דונייצק (אוקראינה)קובנהאבן (דנמרק)1:2
05.07.2019שאחטאר דונייצק (אוקראינה)יורדינגן (גרמניה)1:1
06.07.2019א.א.ק לרנקה (קפריסין)אתניקוס אכנאס (קפריסין)1:1
06.07.2019אבראנש (צרפת)גנגאן (צרפת)2:0
06.07.2019אברדין (סקוטלנד)אינברנס (סקוטלנד)1:1
06.07.2019אהלן (גרמניה)רויטלינגן (גרמניה)1:1
06.07.2019אודנסה (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)0:2
06.07.2019אודרה אופולה (פולין)בלחטוב (פולין)2:2
06.07.2019אולימפיה (סלובניה)פרטיזן בלגרד (סרביה)0:1
06.07.2019אולם 1846 (גרמניה)אאוגסבורג-2 (גרמניה)0:2
06.07.2019אולשטין (פולין)פליקאן (פולין)2:5
06.07.2019אופטיק (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)7:2
06.07.2019אוקזר (צרפת)בור פרונה (צרפת)1:2
06.07.2019איחדה (גרמניה)קוגה (דנמרק)2:0
06.07.2019איירדרי יונייטד (סקוטלנד)קאודנבית' (סקוטלנד)0:3
06.07.2019אלביון רוברס (סקוטלנד)האמילטון (סקוטלנד)3:1
06.07.2019אלטאך (אוסטריה)דורנבירן (אוסטריה)0:2
06.07.2019אלפרטון טאון (אנגליה)וולסול (אנגליה)1:2
06.07.2019אלקמאר (הולנד)קלאב ברוז' (בלגיה)2:5
06.07.2019אנטוורפ (בלגיה)מגדבורג (גרמניה)1:1
06.07.2019ארדה (בולגריה)גיליבובו (בולגריה)1:1
06.07.2019ארוקה (פורטוגל)גימארייש (פורטוגל)1:2
06.07.2019ארקה גדניה (פולין)חמניצר (גרמניה)2:2
06.07.2019באלינגר (גרמניה)סנדהאוזן (גרמניה)2:2
06.07.2019בבלסברג (גרמניה)הרטה צלנדורף (גרמניה)0:0
06.07.2019בוטב פלובדיב (בולגריה)לוקומוטיב סופיה (בולגריה)0:0
06.07.2019בולון סור מר (צרפת)לאנס (צרפת)2:3
06.07.2019בונר (גרמניה)שטיינבך (גרמניה)2:0
06.07.2019בירסחוט (בלגיה)דיופל (בלגיה)0:2
06.07.2019בראגה (פורטוגל)אוליברנסה (פורטוגל)1:4
06.07.2019ברואה סטארה זאגורה (בולגריה)צרסקו סלו (בולגריה)1:3
06.07.2019ברואו (אנגליה)בלקבורן (אנגליה)2:1
06.07.2019ברנו (צ'כיה)ניטרה (סלובקיה)0:4
06.07.2019גאיזלי (אנגליה)ברדפורד (אנגליה)2:0
06.07.2019גוריצה (קרואטיה)טבור סז'נה (סלובניה)0:1
06.07.2019גורניק לצ'נה (פולין)סטאל סטאלובה-וולה (פולין)0:1
06.07.2019גיינסבורו (אנגליה)לינקולן סיטי (אנגליה)3:0
06.07.2019גלנאבון (צפון אירלנד)הארטס (סקוטלנד)1:2
06.07.2019גנט (בלגיה)אריס סלוניקי (יוון)0:3
06.07.2019גראסהופרס (שוויץ)שאפהאוזן (שוויץ)0:4
06.07.2019דה גראפשחאפ (הולנד)זגלביה לובין (פולין)0:4
06.07.2019דוקלה פראג (צ'כיה)סלובן ורנסדורף (צ'כיה)2:4
06.07.2019דורדרכט (הולנד)פיינורד (הולנד)2:1
06.07.2019דיושגיור (הונגריה)פודברזובה (סלובקיה)1:2
06.07.2019דיינזה (בלגיה)זולט וורגם (בלגיה)2:0
06.07.2019דינמו זאגרב (קרואטיה)אורנבורג (רוסיה)2:2
06.07.2019דמברטון (סקוטלנד)דנדי יונייטד (סקוטלנד)2:3
06.07.2019דנפרמלין (סקוטלנד)היברניאן (סקוטלנד)3:1
06.07.2019דרלינגטון (אנגליה)מאת'רוול (סקוטלנד)3:0
06.07.2019הארטברג (אוסטריה)האנובר 96 (גרמניה)0:2
06.07.2019הארינגי בורו (אנגליה)סנט אולבאנס (אנגליה)2:1
06.07.2019המפטון (אנגליה)הארו בורו (אנגליה)2:1
06.07.2019הרטה-2 ברלין (גרמניה)טורגלובר גרייף (גרמניה)1:2
06.07.2019ואדוץ (ליכטנשטיין)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)0:2
06.07.2019וארברג (שבדיה)נורבי (שבדיה)3:0
06.07.2019וואלדהופ (גרמניה)פולה אש (לוקסמבורג)0:4
06.07.2019וולז' מוסטאר (בוסניה והרצגובינה)סלובודה טוזלה (בוסניה והרצגובינה)0:0
06.07.2019וולפסבורג (גרמניה)האנזה רוסטוק (גרמניה)1:2
06.07.2019וופרטאלר (גרמניה)באייר לברקוזן (גרמניה)4:0
06.07.2019ויטושה (בולגריה)סימיטלי סופיה (בולגריה)0:1
06.07.2019ויילה (דנמרק)אסבירג (דנמרק)0:1
06.07.2019ויל 1900 (שוויץ)ברול סט. גאלן (שוויץ)4:6
06.07.2019וילם II (הולנד)אוסטנדה (בלגיה)1:2
06.07.2019ויסלה קראקוב (פולין)פודבסקידזי (פולין)0:1
06.07.2019זגלביה סוסנובייץ (פולין)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:1
06.07.2019זלצבורג (אוסטריה)ארסנל טולה (רוסיה)1:1
06.07.2019חויניצ'אנקה (פולין)בלקוטני (פולין)1:1
06.07.2019טון (שוויץ)סט. גאלן (שוויץ)5:1
06.07.2019טון (שוויץ)קריינס (שוויץ)3:0
06.07.2019טיגרס אואנל (מקסיקו)וראקרוז (מקסיקו)0:1
06.07.2019טסקומה זלין (צ'כיה)סניצה (סלובקיה)0:3
06.07.2019טראיסקירהן (אוסטריה)פלורידסדורפר (אוסטריה)3:1
06.07.2019טרואה (צרפת)וילפראנש (צרפת)0:2
06.07.2019טרלבורג (שבדיה)סילקבורג (דנמרק)2:1
06.07.2019טרנמר (אנגליה)ליבינגסטון (סקוטלנד)2:1
06.07.2019יאסטשמבה (פולין)גאקאאס קטוביצה (פולין)1:2
06.07.2019יוניון ברלין (גרמניה)ברונדבי (דנמרק)1:2
06.07.2019יופן (בלגיה)ויקטוריה קלן (גרמניה)1:1
06.07.2019יורדינגן (גרמניה)ארמיניה בילפלד (גרמניה)2:0
06.07.2019יידדלוך (גרמניה)ברמר (גרמניה)0:5
06.07.2019ל.ק.ס. לודז' (פולין)טיכי (פולין)1:2
06.07.2019לאבאל (צרפת)קאן (צרפת)1:1
06.07.2019לאסק לינץ (אוסטריה)בוהמיאנס 1905 פראג (צ'כיה)1:2
06.07.2019לגיה וארשה (פולין)פוגון סדליצה (פולין)0:6
06.07.2019לה האבר (צרפת)פ.צ. פריז (צרפת)0:4
06.07.2019לוטה (גרמניה)יונג אוטרכט (הולנד)2:4
06.07.2019לומל יונייטד (בלגיה)פ.צ. איינדהובן (הולנד)1:3
06.07.2019לוריינט (צרפת)קונקרנו (צרפת)0:2
06.07.2019ליובן (בלגיה)מכלן (בלגיה)4:4
06.07.2019לינך נאינאו (גרמניה)פרייבורג (גרמניה)2:0
06.07.2019לינפילד (צפון אירלנד)סנט ג'ונסטון (סקוטלנד)4:2
06.07.2019ליפרינג (אוסטריה)באיירן-2 מינכן (גרמניה)2:1
06.07.2019לך פוזנאן (פולין)מידטילנד (דנמרק)1:2
06.07.2019לכיה גדנסק (פולין)ביטוביה ביטוב (פולין)1:7
06.07.2019למינגטון (אנגליה)קובנטרי (אנגליה)4:0
06.07.2019מאטרסבורג (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)0:0
06.07.2019מורה (סלובניה)בלטינצי (סלובניה)1:3
06.07.2019מזוקובסד (הונגריה)קזינצברציקה (הונגריה)0:1
06.07.2019מיאלבי (שבדיה)פרמד אמאגר (דנמרק)2:2
06.07.2019מלאדוסט לוקאני (סרביה)נאפרדק קרוסבץ (סרביה)1:0
06.07.2019מרילה פריברם (צ'כיה)ולאשים (צ'כיה)2:2
06.07.2019נאניטון בורו (אנגליה)נוטס קאונטי (אנגליה)2:0
06.07.2019נורסיאלנד (דנמרק)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)3:0
06.07.2019ניקוביןג (דנמרק)קוגה (דנמרק)1:0
06.07.2019ננטוויץ' טאון (אנגולה)קרו (אנגליה)1:2
06.07.2019סאנדציה (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)4:2
06.07.2019סוואנסי (וויילס)מנספילד (אנגליה)1:2
06.07.2019סושו (צרפת)איוורדון (שוויץ)0:0
06.07.2019סטנדרד ליאז' (בלגיה)אלקסנדריה (אוקראינה)2:2
06.07.2019סטראנרייר (סקוטלנד)קולריין (צפון אירלנד)1:0
06.07.2019סלאביה סופיה (בולגריה)צסק''א סופיה (בולגריה)3:1
06.07.2019סלובצקו (צ'כיה)טרנצ'ין (סלובקיה)1:1
06.07.2019סנדהאוזן (גרמניה)נאנסי (צרפת)0:1
06.07.2019סנדריסקי (דנמרק)פלנסבורג (גרמניה)2:1
06.07.2019סנט מירן (סקוטלנד)פיטרבורו יונייטד (אנגליה)2:0
06.07.2019סרבט ז'נבה (שוויץ)לוזאן (שוויץ)3:2
06.07.2019סרד (סלובקיה)מ.ט.ק. (הונגריה)1:1
06.07.2019סרקל ברוז' (בלגיה)מונאקו (צרפת)4:1
06.07.2019פ.צ. ציריך (שוויץ)שטוטגרט (גרמניה)5:3
06.07.2019פאצ'וקה (מקסיקו)פוטרוס (מקסיקו)0:1
06.07.2019פאקש (הונגריה)פץ' (הונגריה)0:2
06.07.2019פדרבורן (גרמניה)איפסוויץ' (אנגליה)2:3
06.07.2019פובליקום (סלובניה)קריליה סובטוב (רוסיה)2:1
06.07.2019פולהאם (אנגליה)קיימברידג' יונייטד (אנגליה)3:1
06.07.2019פורפר אתלטיק (סקוטלנד)גרינוק מורטון (סקוטלנד)0:1
06.07.2019פיאסט גליביצה (פולין)מדז לגניצה (פולין)1:7
06.07.2019פלקלינגן (גרמניה)סאר סארברוקן (גרמניה)0:0
06.07.2019פרדוביצה (צ'כיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)2:2
06.07.2019פרויסן מיונסטר (גרמניה)כרונינגן (הולנד)3:0
06.07.2019פרוסטייב (צ'כיה)דובניצה (סלובקיה)4:3
06.07.2019פרייזנבור (סקוטלנד)פיטרהד (סקוטלנד)2:1
06.07.2019צ'אבס (פורטוגל)אבס (פורטוגל)1:2
06.07.2019צ'סטר (אנגליה)וויגן (אנגליה)7:1
06.07.2019צ'סקה בודיוביצה (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)0:2
06.07.2019קוב ריינג'רס (סקוטלנד)מונטרוז (סקוטלנד)1:2
06.07.2019קובה פיידאד (פורטוגל)וויזאו (פורטוגל)1:0
06.07.2019קוונט אובנינסק (רוסיה)אירטיש-1946 אומסק (רוסיה)3:4
06.07.2019קונקורד ריינג'רס (אנגליה)מילוול (אנגליה)4:0
06.07.2019קורונה קיאלצה (פולין)ויטסה ארנהיים (הולנד)1:1
06.07.2019קורטרייק (בלגיה)ולנסיאן (צרפת)1:1
06.07.2019קלינגנאו (שוויץ)אראו (שוויץ)7:2
06.07.2019קלינצ'ני (רומניה)קונקורדיה קיאז'נה (רומניה)0:3
06.07.2019קלרמונט (צרפת)רודז אביירון (צרפת)0:2
06.07.2019קצ'קמט (הונגריה)סגד (הונגריה)1:0
06.07.2019קרוז אזול (מקסיקו)מונארכס מורליה (מקסיקו)0:0
06.07.2019קרל צייס יינה (גרמניה)אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)0:0
06.07.2019ראד בלגרד (סרביה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)2:0
06.07.2019ראד בלגרד (סרביה)זלאטיבור (סרביה)1:1
06.07.2019ראנדרס (דנמרק)ויבורג (דנמרק)0:2
06.07.2019ראפיד וינה (אוסטריה)יבלונץ (צ'כיה)1:2
06.07.2019רדומיאק רדום (פולין)סטאל מלץ (פולין)2:0
06.07.2019רדינג (אנגליה)סאותנד (אנגליה)0:2
06.07.2019רדינדן (גרמניה)אוסנברוק (גרמניה)2:1
06.07.2019רודאר (סלובניה)ווז'דובאץ (סרביה)0:1
06.07.2019רוך חוז'וב (פולין)סטאל זרוב (פולין)0:0
06.07.2019רייט רוברס (סקוטלנד)ספארטנס (סקוטלנד)0:2
06.07.2019רקוב צ'נסטוחובה (פולין)ויסלה פלוק (פולין)1:4
06.07.2019שוויינפורט (גרמניה)סארברוקן (גרמניה)2:1
06.07.2019שירק גיומרי (ארמניה)לורי ואנאדזור (ארמניה)1:1
06.07.2019שלאסק וורוצלאב (פולין)סלאבן בלופו (קרואטיה)0:2
06.07.2019שלדינג היינינג (גרמניה)יאן רגנסבורג (גרמניה)1:0
07.07.2019א.א.ק. אתונה (יוון)גורניק זאבז'ה (פולין)0:1
07.07.2019אולדנבורג 1894 (גרמניה)וורל (גרמניה)4:0
07.07.2019אופבה (צ'כיה)פופרד (סלובקיה)0:2
07.07.2019אופה (רוסיה)ואקר אינסברוק (אוסטריה)1:9
07.07.2019אינגולשטאדט (גרמניה)סנט פאולי (גרמניה)3:0
07.07.2019בראונשויג (גרמניה)הרטה ברלין (גרמניה)4:1
07.07.2019ברגה בורלנגה (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)3:0
07.07.2019גאבאלה (אזרבייג'ן)איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)1:2
07.07.2019דינמו דרזדן (גרמניה)אטרומיטוס אתונה (יוון)1:1
07.07.2019דפורטיבו ספריסה (קוסטה ריקה)אלחואלנסה (קוסטה ריקה)3:1
07.07.2019האלמסטד (שבדיה)חבידוברה (דנמרק)0:0
07.07.2019זלאטיבור (סרביה)ספרטק סובוטיצה (סרביה)1:0
07.07.2019לונדרינה (ברזיל)קורינתיאנס (ברזיל)1:2
07.07.2019לוקומוטיב פלובודיב (בולגריה)מונטאנה (בולגריה)0:2
07.07.2019לוקרן (בלגיה)מונאקו (צרפת)0:5
07.07.2019ליפשטאדט (גרמניה)ווידנבריוק (גרמניה)0:1
07.07.2019מאלמה (שבדיה)לינגבי (דנמרק)4:2
07.07.2019מאצ'ווה סבץ (סרביה)יאבור איבניצה (סרביה)0:0
07.07.2019מונטריי (מקסיקו)לאון (מקסיקו)1:0
07.07.2019מוסקרון (בלגיה)סיגמה אולומוץ (צ'כיה)0:2
07.07.2019מלאדה בולסלאב (צ'כיה)באניק סוקולוב (צ'כיה)0:2
07.07.2019מלאדוסט קאקאן (בוסניה והרצגובינה)בראטסטבו (בוסניה והרצגובינה)0:4
07.07.2019נ.א.ק. ברדה (הולנד)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)0:3
07.07.2019נורדהאוסן (גרמניה)נירנברג-2 (גרמניה)0:0
07.07.2019נורדהאוסן (גרמניה)נירנברג (גרמניה)0:0
07.07.2019ס.וו. ריד (אוסטריה)מינכן 1860 (גרמניה)3:0
07.07.2019סטוק סיטי (אנגליה)מרסיי (צרפת)1:0
07.07.2019סטוק סיטי U23 (אנגליה)מרסיי (צרפת)1:0
07.07.2019סנטוס לגונה (מקסיקו)טולוקה (מקסיקו)1:1 ב.הכרעה 4:2
07.07.2019פ.ס.וו. איינדהובן (הולנד)ניס (צרפת)3:2
07.07.2019פרנקפורט (גרמניה)הולשטיין קיל 2 (גרמניה)2:2
07.07.2019צ'רנו מורה וארנה (בולגריה)דונב רוסה (בולגריה)0:4
07.07.2019קופר (סלובניה)איסטרה פולה (קרואטיה)2:2
07.07.2019קורונה קיאלצה (פולין)טיכי (פולין)1:2
07.07.2019קראסנודר (רוסיה)קריליה סובטוב (רוסיה)2:1
07.07.2019רדניק סורדוליצה (סרביה)בוראץ באניה לוקה (בוסניה והרצגובינה)0:2
07.07.2019רוט-וייס אוברהאוזן (גרמניה)שאלקה-04 (גרמניה)3:1
07.07.2019רוסטוב (רוסיה)האנובר 96 (גרמניה)2:1
07.07.2019ריינג'רס (סקוטלנד)אוקספורד יונייטד (אנגליה)0:5
07.07.2019רפרוקהיופל (גרמניה)ולברט (גרמניה)2:3
08.07.2019אוסייק (קרואטיה)קובנהאבן (דנמרק)0:2
08.07.2019דינמו קייב (אוקראינה)אולימפיאקוס (יוון)1:1
08.07.2019האמילטון (סקוטלנד)סטרלינג אלביון (סקוטלנד)0:2
08.07.2019הארטס (סקוטלנד)אינברנס (סקוטלנד)1:1
08.07.2019וולסברגר (אוסטריה)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)2:0
08.07.2019סטאד ניאונה (שוויץ)נאנט (צרפת)1:0
08.07.2019סיגן (גרמניה)פורטונה דוסלדורף (גרמניה)6:0
08.07.2019סליגו רוברס (אירלנד)אקרינגטון (אנגליה)0:1
08.07.2019פ.צ. דאלאס (ארה''ב)טיחואנה (מקסיקו)0:0
08.07.2019צ'רנומורץ נובורוסייסק (רוסיה)רוטור 2 וולגוגרד (רוסיה)0:3
08.07.2019קורק סיטי (אירלנד)פרסטון (אנגליה)2:0
08.07.2019שאחטאר דונייצק (אוקראינה)פרולטר נובי סאד (סרביה)0:3
09.07.2019אונ''ה ולדהובן (הולנד)פ.צ. איינדהובן (הולנד)6:3
09.07.2019אוניון גורטן (אוסטריה)היידנהיים (גרמניה)4:1
09.07.2019אוקספורד סיטי (אנגליה)אוקספורד יונייטד (אנגליה)5:3
09.07.2019אורבאח (גרמניה)האלשר (גרמניה)2:2
09.07.2019אחמט גרוזני (רוסיה)הולשטיין קיל (גרמניה)0:1
09.07.2019אינדיז'ה (סרביה)קופריבניצה (קרואטיה)1:2
09.07.2019אלוא אתלטיק (סקוטלנד)ליבינגסטון (סקוטלנד)2:0
09.07.2019אמסטטן (אוסטריה)טראון (אוסטריה)0:2
09.07.2019אנדרזו (צרפת)סנט אטיין (צרפת)2:1
09.07.2019אקסלסיור רוט. (הולנד)טופ אוס (הולנד)1:3
09.07.2019באדן (שוויץ)אראו (שוויץ)3:2
09.07.2019באזל (שוויץ)לוזאן (שוויץ)1:4
09.07.2019באנסקו (בולגריה)חבאר (בולגריה)3:0
09.07.2019בוגנור רג'יס טאון (אנגולה)האבנט אנד ווטרלוביל (אנגליה)3:1
09.07.2019בור פרונה (צרפת)טרואה (צרפת)2:0
09.07.2019בזייה (צרפת)טולוז (צרפת)0:0
09.07.2019בילריקיי טאון (אנגולה)סאותנד (אנגליה)3:2
09.07.2019בירסחוט (בלגיה)ולנסיאן (צרפת)0:0
09.07.2019בלפור (צרפת)סושו (צרפת)1:1
09.07.2019בראגה (פורטוגל)וארזים (פורטוגל)1:5
09.07.2019ברומלי (אנגליה)וולינג (אנגליה)1:3
09.07.2019ברצ'ין סיטי (סקוטלנד)פולקרק (סקוטלנד)3:0
09.07.2019גרינוק מורטון (סקוטלנד)סנט ג'ונסטון (סקוטלנד)3:2
09.07.2019דאנדי (סקוטלנד)בלקפול (אנגליה)0:1
09.07.2019דלוויץ' המלט (אנגליה)קולצ'סטר (אנגליה)2:0
09.07.2019דמברטון (סקוטלנד)האמילטון (סקוטלנד)2:0
09.07.2019דניפרו 1 (אוקראינה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)1:2
09.07.2019דרטפורד (אנגליה)אבספליט יונייטד (אנגליה)1:1
09.07.2019דריטה גנילנה (קוסובו)רנובה צפצ'ישטה (מקדוניה)5:1
09.07.2019הארינגי בורו (אנגליה)צ'למספורד סיטי (אנגליה)7:0
09.07.2019הומבורג (גרמניה)קייזרסלאוטרן (גרמניה)1:3
09.07.2019הייס ואידינג (אנגליה)וולדסטון (אנגליה)2:2
09.07.2019הפועל.ת''א (ישראל)קטמון ירושלים (ישראל)2:1
09.07.2019ווימבלדון (אנגליה)בריסטול סיטי (אנגליה)3:2
09.07.2019ווינר ספורטקלאב (אוסטריה)הורן (אוסטריה)3:4
09.07.2019וולפסבורג (גרמניה)קאן (צרפת)1:2
09.07.2019ויקטוריה ברלין (גרמניה)ארצגבירגה אווה (גרמניה)3:1
09.07.2019זוולה (הולנד)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)2:2
09.07.2019זלאטיבור (סרביה)רדניק סורדוליצה (סרביה)4:3
09.07.2019חמניצר (גרמניה)לארן (צפון אירלנד)1:0
09.07.2019טרנקוואלדר (אוסטריה)ס.וו. ריד (אוסטריה)1:0
09.07.2019יוניון סנט. גיל (בלגיה)מכבי.ת''א (ישראל)0:2
09.07.2019יונייטד אוף מנצ'סטר (אנגליה)מורקאם (אנגליה)0:3
09.07.2019לאבאל (צרפת)לה האבר (צרפת)2:1
09.07.2019לה מאן (צרפת)פ.צ. פריז (צרפת)0:2
09.07.2019לוטה (גרמניה)ניימיכן (הולנד)1:0
09.07.2019לוצרן (שוויץ)קריסטל פאלאס (אנגליה)1:1
09.07.2019לייטון אוריינט (אנגליה)האל (אנגליה)2:2
09.07.2019ליל (צרפת)דונקרק (צרפת)1:2
09.07.2019לך פוזנאן (פולין)ויטסה ארנהיים (הולנד)0:2
09.07.2019למינגטון (אנגליה)וולסול (אנגליה)1:1
09.07.2019מאטרסבורג-2 (אוסטריה)וויץ (אוסטריה)1:2
09.07.2019מאצ'ווה סבץ (סרביה)מלאדוסט לוקאני (סרביה)1:0
09.07.2019מונטרוז (סקוטלנד)ארברות (סקוטלנד)2:3
09.07.2019סאנדציה (פולין)מכבי.נתניה (ישראל)2:3
09.07.2019סט. גאלן (שוויץ)בוכום (גרמניה)0:3
09.07.2019סטייבריג' סלטיק (אנגליה)קרזון (אנגליה)3:1
09.07.2019סטנהאוזמיואיר (סקוטלנד)סנט מירן (סקוטלנד)1:1
09.07.2019סלאו (אנגליה)איסטלי (אנגליה)4:3
09.07.2019סרד (סלובקיה)פודברזובה (סלובקיה)2:4
09.07.2019פו (צרפת)אז'קסיו (צרפת)1:2
09.07.2019פוטן (הולנד)ואלבייק (הולנד)8:0
09.07.2019פורטימוננסה (פורטוגל)רקסהאם (וויילס)0:1
09.07.2019פורפר אתלטיק (סקוטלנד)קוב ריינג'רס (סקוטלנד)1:2
09.07.2019פיילד (אנגליה)וויגן (אנגליה)0:1
09.07.2019פינצגאו (אוסטריה)נירנברג (גרמניה)2:0
09.07.2019פלימות' (אנגליה)טרורו (אנגולה)1:0
09.07.2019פרדוביצה (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)0:1
09.07.2019צסק''א מוסקבה (רוסיה)רובין קאזאן (רוסיה)0:4
09.07.2019קאמא''ז נברז'ניה צ'לני (רוסיה)נוסטה נובוטרואיצק (רוסיה)1:2
09.07.2019קונקורד ריינג'רס (אנגליה)דג & רד (אנגליה)4:0
09.07.2019קלאצ'נאקדין (סקוטלנד)אלגין סיטי (סקוטלנד)3:4
09.07.2019קלסדורף (אוסטריה)לאפניץ (אוסטריה)1:1
09.07.2019קרטיל (צרפת)אוקזר (צרפת)2:1
09.07.2019קרלייל (אנגליה)היברניאן (סקוטלנד)4:3
09.07.2019רודה (הולנד)אלמניה אאכן (גרמניה)4:1
09.07.2019רודז אביירון (צרפת)וילפראנש (צרפת)2:3
09.07.2019רוט-וייס אהלן (גרמניה)פורטונה-2 דוסלדורף (גרמניה)1:2
09.07.2019רייט רוברס (סקוטלנד)קאודנבית' (סקוטלנד)1:2
09.07.2019רייקה (קרואטיה)אפואל ניקוסיה (קפריסין)1:4
09.07.2019שווחט (אוסטריה)אבראחסדורף (אוסטריה)6:2
09.07.2019שלאסק וורוצלאב (פולין)זוריה לוגנסק (אוקראינה)1:2
09.07.2019שרוסברי טאון (אנגליה)שפילד וונסדיי (אנגליה)0:0
10.07.2019אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)1:0
10.07.2019אוליברנסה (פורטוגל)פאקוס פריירה (פורטוגל)2:0
10.07.2019אולימפיאקוס (יוון)המבורג (גרמניה)1:1
10.07.2019אולימפיה גרודזנדז (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)0:2
10.07.2019אונטרהאכינג (גרמניה)דינמו דרזדן (גרמניה)2:1
10.07.2019אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)א.ט.ס.וו. וולסבורג (אוסטריה)0:5
10.07.2019אופטיק (גרמניה)הרטה ברלין (גרמניה)2:1
10.07.2019אורליאן יו אס 45 (צרפת)ניורט (צרפת)2:1
10.07.2019אינגולשטאדט (גרמניה)לוגנו (שוויץ)1:1
10.07.2019אמריקה (מקסיקו)אונם פומאס (מקסיקו)3:0
10.07.2019ארג'ש פיטשטי (רומניה)קונקורדיה קיאז'נה (רומניה)1:1
10.07.2019ארפורט (גרמניה)צוויקאו (גרמניה)3:1
10.07.2019באלינגן (גרמניה)גרוסשפה (גרמניה)1:0
10.07.2019בודפוקי (הונגריה)פוהרוניה (סלובקיה)1:2
10.07.2019בוהמיאנס (אירלנד)צ'לסי (אנגליה)1:1
10.07.2019בורדו (צרפת)פרטיזן בלגרד (סרביה)2:1
10.07.2019בנפיקה ליסבון (פורטוגל)אנדרלכט (בלגיה)2:1
10.07.2019גאקאאס קטוביצה (פולין)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:6
10.07.2019גורניק לצ'נה (פולין)סטאל זרוב (פולין)1:4
10.07.2019גייטסהד (אנגליה)מידלסברו (אנגליה)3:1
10.07.2019גימארייש (פורטוגל)אבס (פורטוגל)0:1
10.07.2019גראזר (אוסטריה)האנובר 96 (גרמניה)3:1
10.07.2019גרוטר פורט (גרמניה)האדרספילד (אנגליה)1:1
10.07.2019דיושגיור (הונגריה)פופרד (סלובקיה)1:6
10.07.2019דיירמוט (הונגריה)זלטה מורבצה (סלובקיה)0:0
10.07.2019הארטברג (אוסטריה)טראיסקירהן (אוסטריה)1:2
10.07.2019היטצ'ין טאון (אנגליה)סטיבנג' (אנגליה)3:0
10.07.2019הרטה-2 ברלין (גרמניה)המבורג-2 (גרמניה)2:2
10.07.2019ואקר אינסברוק (אוסטריה)דינמו דרזדן (גרמניה)1:2
10.07.2019ואשאש (הונגריה)מזוקובסד (הונגריה)3:0
10.07.2019וואסלנד (בלגיה)לומל יונייטד (בלגיה)1:3
10.07.2019ווארדה (הונגריה)ספרטאקוס ניראג'האזה (הונגריה)0:1
10.07.2019וולין (אוקראינה)וולוצ'ינסק (אוקראינה)1:1
10.07.2019וורל (גרמניה)פדרבורן (גרמניה)2:2
10.07.2019וינטרטור (שוויץ)שטוטגרט (גרמניה)1:3
10.07.2019ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)סלביה פראג (צ'כיה)6:0
10.07.2019ולברט (גרמניה)קלן-2 (גרמניה)1:3
10.07.2019ורדר-2 ברמן (גרמניה)רוטרהאם (אנגליה)2:2
10.07.2019זלאטיבור (סרביה)מטאלאץ (סרביה)2:1
10.07.2019יאנג בויז (שוויץ)איינטרכט פרנקפורט (גרמניה)1:5
10.07.2019יו סי די דבלין (אירלנד)פורטסמות' (אנגליה)11:0
10.07.2019יוניור סוואן (ארמניה)גנדזסר קפאן (ארמניה)4:2
10.07.2019יורק (אנגליה)לידס (אנגליה)5:0
10.07.2019ליובן (בלגיה)יופן (בלגיה)0:2
10.07.2019לישן (צ'כיה)סקאליצה (סלובקיה)1:3
10.07.2019מדז לגניצה (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)1:4
10.07.2019מוטור לובלין (פולין)אוסטרובייץ (פולין)0:1
10.07.2019מלאדוסט לוקאני (סרביה)מאצ'ווה סבץ (סרביה)1:1
10.07.2019מפן (גרמניה)בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)3:1
10.07.2019נאפטה לנדבה (סלובניה)זאלייגרצג (הונגריה)1:3
10.07.2019נובה גוריצה (סלובניה)קאפושוואר (הונגריה)0:1
10.07.2019סגד (הונגריה)פיוזשדיארמאטי (הונגריה)0:5
10.07.2019סטמפורד (אנגליה)פיטרבורו יונייטד (אנגליה)6:0
10.07.2019סיון (שוויץ)גרנובל (צרפת)1:1
10.07.2019סנט. טרוידן (בלגיה)לאנס (צרפת)2:1
10.07.2019פאמליקאו (פורטוגל)סנטה קלרה (פורטוגל)1:2
10.07.2019פורטו (פורטוגל)וארזים (פורטוגל)0:4
10.07.2019פושקאש (הונגריה)גיורי אטו (הונגריה)2:2
10.07.2019פיינורד (הולנד)דרמשטדט (גרמניה)1:2
10.07.2019פיירנסה (פורטוגל)וויזאו (פורטוגל)2:0
10.07.2019פרויסן מיונסטר (גרמניה)פורטונה קלן (גרמניה)0:1
10.07.2019צ'אבס (פורטוגל)בואביסטה (פורטוגל)2:0
10.07.2019קולדינג איי.אף (דנמרק)ויילה (דנמרק)1:1
10.07.2019קלטי הארטס (סקוטלנד)דנפרמלין (סקוטלנד)3:0
10.07.2019ריו אבה (פורטוגל)פנאפייל (פורטוגל)2:0
10.07.2019רפרסוויל יונה (שוויץ)ספורטינג ליסבון (פורטוגל)1:2
10.07.2019שאטורו (צרפת)קלרמונט (צרפת)1:0
10.07.2019שורוקשר (הונגריה)קוזרמישלן (הונגריה)0:2
11.07.2019אברטון U23 (אנגליה)סווינדון טאון (אנגליה)1:0
11.07.2019אויפשט (הונגריה)איקה (הונגריה)0:4
11.07.2019אלטאך (אוסטריה)ווסטהאם (אנגליה)3:2
11.07.2019אפואל ניקוסיה (קפריסין)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)0:1
11.07.2019אקרינגטון (אנגליה)מרסיי (צרפת)1:2
11.07.2019בוסטון יונייטד (אנגליה)גרימסבי (אנגליה)1:2
11.07.2019ברדפורד פארק (אנגליה)מנספילד (אנגליה)4:2
11.07.2019ברקלי טאון (אנגליה)אוקספורד יונייטד (אנגליה)2:1
11.07.2019גאיזלי (אנגליה)לידס (אנגליה)2:1
11.07.2019וורסקלה פולטבה (אוקראינה)גאבאלה (אזרבייג'ן)1:3
11.07.2019טונדלה (פורטוגל)אנדיאה (פורטוגל)1:2
11.07.2019טיחואנה (מקסיקו)בוקה ג'וניורס (ארגנטינה)0:1
11.07.2019טרנמר (אנגליה)ליברפול (אנגליה)6:0
11.07.2019ייני מלאטיאספור (טורקיה)ראפיד בוקרשט (רומניה)2:0
11.07.2019לאון (מקסיקו)טולוקה (מקסיקו)4:4 ב.הכרעה 3:4
11.07.2019מ.ס.אשדוד (ישראל)הפועל.פ''ת (ישראל)1:1
11.07.2019מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)אנז'י מחצ'קלה (רוסיה)1:0
11.07.2019ניופורט קאונטי (וויילס)אל אהלי (מצרים)1:1
11.07.2019סקיבה (דנמרק)טיסטד (דנמרק)1:1
11.07.2019פאקש (הונגריה)זוריה לוגנסק (אוקראינה)1:1
11.07.2019קובה פיידאד (פורטוגל)ברמינגהאם (אנגליה)1:1
11.07.2019קופר (סלובניה)קופריבניצה (קרואטיה)6:2
11.07.2019ראסינג גנק (בלגיה)מכבי.ת''א (ישראל)1:4
12.07.2019א.א.ק. אתונה (יוון)טרנצ'ין (סלובקיה)2:1
12.07.2019אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)5:0
12.07.2019אוסטריה וינה (אוסטריה)קווינס פארק ריינג'רס (אנגליה)1:3
12.07.2019אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)מנצ'סטר יונייטד U23 (אנגליה)1:2
12.07.2019אינברנס (סקוטלנד)סנט ג'ונסטון (סקוטלנד)1:3
12.07.2019אמסטטן (אוסטריה)קאראבך וינה (אוסטריה)2:2
12.07.2019אראו (שוויץ)זולותורן (שוויץ)0:7
12.07.2019ארצגבירגה אווה (גרמניה)פרדריסיה (דנמרק)1:2
12.07.2019ארקה גדניה (פולין)לארן (צפון אירלנד)1:1
12.07.2019אתניקוס אכנאס (קפריסין)אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)0:1
12.07.2019באד גלאיכנברג (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)2:0
12.07.2019בוכום (גרמניה)גראסהופרס (שוויץ)2:3
12.07.2019בולון סור מר (צרפת)אמיין אס.סי. (צרפת)2:1
12.07.2019בטיס (ספרד)שפילד יונייטד (אנגליה)1:0
12.07.2019בריינטרי (אנגליה)וסטהאם U23 (אנגליה)1:1
12.07.2019בת' סיטי (אנגליה)אקסטר (אנגליה)3:0
12.07.2019גו אהד איגלס (הולנד)אקסלסיור רוט. (הולנד)0:2
12.07.2019האל (אנגליה)לינקולן רם אימפס (גיברלטר)1:2
12.07.2019הארוגייט טאון (אנגליה)דרלינגטון (אנגליה)1:2
12.07.2019ואלבייק (הולנד)מכלן (בלגיה)1:3
12.07.2019ווהן (גרמניה)וורצבורגר קיקרס (גרמניה)4:2
12.07.2019ווימבלדון (אנגליה)קייזרסלאוטרן (גרמניה)1:0
12.07.2019ויגרי סובלקי (פולין)אולשטין (פולין)4:1
12.07.2019וידזב לודז' (פולין)פרידק מיסטק (צ'כיה)0:4
12.07.2019ויטוריה סטובאל (פורטוגל)קובה פיידאד (פורטוגל)2:2
12.07.2019ויטקוביצה (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)0:2
12.07.2019ויל 1900 (שוויץ)אוסטריה לוסטנאו (אוסטריה)0:1
12.07.2019וינטרטור (שוויץ)ברול סט. גאלן (שוויץ)0:5
12.07.2019ויסלה פלוק (פולין)טיכי (פולין)2:4
12.07.2019ויקטוריה קלן (גרמניה)הראקלס אלמלו (הולנד)3:0
12.07.2019זגלביה לובין (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)1:2
12.07.2019זלצבורג (אוסטריה)פיינורד (הולנד)1:3
12.07.2019חמניצר (גרמניה)אלניאספור (טורקיה)1:4
12.07.2019טיכי (פולין)לך פוזנאן (פולין)3:1
12.07.2019יאן רגנסבורג (גרמניה)קרל צייס יינה (גרמניה)3:4
12.07.2019יידדלוך (גרמניה)אטלאס דלמנהורסט (גרמניה)1:3
12.07.2019לאובנדורף (אוסטריה)שטאדלאו (אוסטריה)0:2
12.07.2019לאפניץ (אוסטריה)האלאדס (הונגריה)1:2
12.07.2019לה מאן (צרפת)אנגולם (צרפת)1:2
12.07.2019לוצרן (שוויץ)איינטרכט פרנקפורט (גרמניה)3:1
12.07.2019מונפלייה (צרפת)בזייה (צרפת)2:2
12.07.2019ניימיכן (הולנד)וופרטאלר (גרמניה)3:3
12.07.2019נים (צרפת)רודז אביירון (צרפת)2:3
12.07.2019ס.וו. ריד (אוסטריה)יוניון ברלין (גרמניה)3:0
12.07.2019סושו (צרפת)ליון דיושר (צרפת)1:0
12.07.2019סטאד אושי לוזאן (שוויץ)נאנט (צרפת)0:1
12.07.2019סקציה נס ציונה (ישראל)הפועל כפ''ס (ישראל)1:4
12.07.2019פ.ס.וו. איינדהובן (הולנד)אריס סלוניקי (יוון)0:3
12.07.2019פ.צ. פריז (צרפת)קווילי (צרפת)0:2
12.07.2019פוגון שצ'צ'ין (פולין)ויטסה ארנהיים (הולנד)1:2
12.07.2019פיולקרמארקט (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)4:3
12.07.2019פירמאסנס (גרמניה)הופנהיים-2 (גרמניה)1:3
12.07.2019פראם רייקיאוויק (איסלנד)נוטודן (נורבגיה)2:0
12.07.2019צ'למספורד סיטי (אנגליה)דג & רד (אנגליה)1:2
12.07.2019צ'סטר (אנגליה)דלוויץ' המלט (אנגליה)2:1
12.07.2019קאמבור (הולנד)הארקמסה בויז (הולנד)0:3
12.07.2019קובנטרי (אנגליה)נורתהאפטון (אנגליה)1:1
12.07.2019קלאב ברוז' (בלגיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)1:1
12.07.2019קרמסר (אוסטריה)הורן (אוסטריה)2:0
12.07.2019ר.ב. לייפציג (גרמניה)פ.צ. ציריך (שוויץ)4:1
12.07.2019רקוב צ'נסטוחובה (פולין)זגלביה סוסנובייץ (פולין)0:2
13.07.2019אבס (פורטוגל)טונדלה (פורטוגל)1:2
13.07.2019אוברלאוזיץ (גרמניה)סלובן ורנסדורף (צ'כיה)1:2
13.07.2019אולימפיה אלבלונג (פולין)גריפ (פולין)0:2
13.07.2019אולימפיה גרודזנדז (פולין)פודבסקידזי (פולין)2:2
13.07.2019אוניון גורטן (אוסטריה)וולס גרונאו (אוסטריה)1:1
13.07.2019אוסטי נאד לאבם (צ'כיה)ולוארי (צ'כיה)0:4
13.07.2019אוראדיה (רומניה)אראד (רומניה)2:1
13.07.2019אורליאן יו אס 45 (צרפת)שאטורו (צרפת)0:2
13.07.2019אטרומיטוס אתונה (יוון)נוטינגהאם פורסט (אנגליה)3:0
13.07.2019אינסטיטיוט לונדונדרי (צפון אירלנד)בלינה (צפון אירלנד)0:2
13.07.2019איקה (הונגריה)צ'אקבארי (הונגריה)2:1
13.07.2019אלברסברג (גרמניה)דודלאנז' (לוקסמבורג)2:4
13.07.2019אלטונה 93 (גרמניה)איחדה (גרמניה)2:2
13.07.2019אלטרינהם (אנגליה)קרו (אנגליה)6:0
13.07.2019אלמניה אאכן (גרמניה)מיינץ-2 (גרמניה)0:2
13.07.2019אלנה טורון (פולין)סטרוגרד גדנסקי (פולין)0:2
13.07.2019אלפרטון טאון (אנגליה)מנספילד (אנגליה)1:0
13.07.2019אנג'ר (צרפת)לס הרביה (צרפת)1:3
13.07.2019אנטוורפ (בלגיה)ולנסיאן (צרפת)0:0
13.07.2019אסן (גרמניה)הומבורג (גרמניה)6:4
13.07.2019אקדמיקה (פורטוגל)בנפיקה ליסבון (פורטוגל)8:0
13.07.2019ארפורט (גרמניה)האלשר (גרמניה)0:3
13.07.2019באזל (שוויץ)שטוטגרט (גרמניה)3:2
13.07.2019באייר לברקוזן (גרמניה)פורטונה סיטארד (הולנד)1:0
13.07.2019באיירן-2 מינכן (גרמניה)דוקלה פראג (צ'כיה)2:4
13.07.2019באניק סוקולוב (צ'כיה)דומזליצה (צ'כיה)0:1
13.07.2019בארוול (אנגליה)ברקלי טאון (אנגליה)7:0
13.07.2019בארנט (אנגליה)וויקומב וונדרס (אנגליה)1:1
13.07.2019בוניריג (סקוטלנד)קלייד (סקוטלנד)2:1
13.07.2019בונר (גרמניה)ווהן (גרמניה)2:0
13.07.2019בור פרונה (צרפת)גרנובל (צרפת)2:2
13.07.2019בלאו-וייס לינץ (אוסטריה)יוניון ברלין (גרמניה)3:0
13.07.2019בלחטוב (פולין)יאסטשמבה (פולין)0:1
13.07.2019בלינזונה (שוויץ)קיאסו (שוויץ)4:0
13.07.2019ברגלניצה שטיפ (מקדוניה)רבוטניצ'קי סקופיה (מקדוניה)1:1
13.07.2019ברנו (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)1:9
13.07.2019גאיזלי (אנגליה)סקאנטורפ (אנגליה)2:0
13.07.2019גוריצה (קרואטיה)אינדיז'ה (סרביה)0:0
13.07.2019גיינסבורו (אנגליה)דונקאסטר (אנגליה)2:0
13.07.2019גנט (בלגיה)סנט. טרוידן (בלגיה)4:2
13.07.2019דברצן (הונגריה)בקשצ'אבה (הונגריה)2:1
13.07.2019דואיסבורג (גרמניה)סטוק סיטי (אנגליה)1:1
13.07.2019דורוגי (הונגריה)מושונמאדיאווארי (הונגריה)1:1
13.07.2019דיז'ון (צרפת)אוקזר (צרפת)1:2
13.07.2019דינמו קייב (אוקראינה)ברנטפורד (אנגליה)0:0
13.07.2019ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)חבידוברה (דנמרק)1:0
13.07.2019האבלסה (גרמניה)וורל (גרמניה)1:2
13.07.2019האבנט אנד ווטרלוביל (אנגליה)פורטסמות' (אנגליה)2:1
13.07.2019האטוואן (הונגריה)מונורי (הונגריה)2:1
13.07.2019האנובר-2 (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)1:1
13.07.2019האנזה רוסטוק (גרמניה)האנובר 96 (גרמניה)0:0
13.07.2019הופנהיים (גרמניה)בראונשויג (גרמניה)0:3
13.07.2019הירנביין (הולנד)וולנדאם (הולנד)4:1
13.07.2019המבורג (גרמניה)האדרספילד (אנגליה)1:0
13.07.2019המפטון (אנגליה)בורהם (אנגליה)3:1
13.07.2019וארזים (פורטוגל)מוריירנסה (פורטוגל)1:1
13.07.2019וואלדהופ (גרמניה)אולם 1846 (גרמניה)2:1
13.07.2019ווארדה (הונגריה)דיושגיור (הונגריה)1:0
13.07.2019ווטנשייד (גרמניה)אינגולשטאדט (גרמניה)0:0
13.07.2019וולין (אוקראינה)קרפאטי לביב (אוקראינה)0:0
13.07.2019וולינג (אנגליה)צ'רלטון (אנגליה)2:0
13.07.2019וולסברגר (אוסטריה)בורדו (צרפת)1:3
13.07.2019וולפסבורג (גרמניה)ונלו (הולנד)2:2
13.07.2019וולפסבורג-2 (גרמניה)אנרג'י קוטבוס (גרמניה)0:6
13.07.2019ווסטרלו (בלגיה)פ.צ. איינדהובן (הולנד)1:5
13.07.2019ווקינג (אנגליה)אוקספורד יונייטד (אנגליה)1:1
13.07.2019וורצבורגר קיקרס (גרמניה)פרנקפורט (גרמניה)3:1
13.07.2019ויאריאל (ספרד)ווסט ברומיץ' (אנגליה)0:3
13.07.2019ויטוריה סטובאל (פורטוגל)ברמינגהאם (אנגליה)2:2
13.07.2019ויילה (דנמרק)פלנסבורג (גרמניה)1:1
13.07.2019וילם II (הולנד)טופ אוס (הולנד)0:2
13.07.2019וינה 1894 (אוסטריה)ברוק לייטה (אוסטריה)1:1
13.07.2019ויסלה פלוק (פולין)אודרה אופולה (פולין)0:1
13.07.2019ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)וולטאבין (צ'כיה)0:6
13.07.2019ורדר ברמן (גרמניה)דרמשטדט (גרמניה)1:1
13.07.2019ז'ילינה (סלובקיה)עירוני.ק''ש (ישראל)0:1
13.07.2019זאלייגרצג (הונגריה)שיופוק (הונגריה)0:1
13.07.2019זגלביה לובין (פולין)מדז לגניצה (פולין)0:1
13.07.2019זולט וורגם (בלגיה)לוקרן (בלגיה)2:2
13.07.2019טולוז (צרפת)אז'קסיו (צרפת)0:1
13.07.2019טלסטר (הולנד)אלקמאר (הולנד)0:3
13.07.2019טלפורד יונייטד (אנגליה)רקסהאם (וויילס)2:0
13.07.2019יאנג בויז (שוויץ)קריינס (שוויץ)2:0
13.07.2019יאנג בויז (שוויץ)קריסטל פאלאס (אנגליה)0:2
13.07.2019יגלוניה ביאליסטוק (פולין)אטלאנטאס (ליטא)0:3
13.07.2019יונג אז (הולנד)הולנדיה הורן (הולנד)0:2
13.07.2019יורדינגן (גרמניה)שרלרואה (בלגיה)2:1
13.07.2019ל.ק.ס. לודז' (פולין)קורונה קיאלצה (פולין)0:3
13.07.2019לאבאל (צרפת)שולה (צרפת)0:3
13.07.2019לאגון אונאק (ספרד)ריאל סוסיאדד (ספרד)5:0
13.07.2019לאסק לינץ (אוסטריה)היידנהיים (גרמניה)1:1
13.07.2019לגאנס (ספרד)ראיו ואייקנו (ספרד)2:2
13.07.2019לה מאן (צרפת)ניורט (צרפת)1:0
13.07.2019לוזאן (שוויץ)מונאקו (צרפת)1:2
13.07.2019לוטה (גרמניה)כרונינגן (הולנד)1:1
13.07.2019לוסיטנו אוורה (פורטוגל)פיירנסה (פורטוגל)4:0
13.07.2019לוסיטניה (פורטוגל)בלננסס (פורטוגל)0:2
13.07.2019לוריינט (צרפת)גנגאן (צרפת)3:1
13.07.2019ליון (צרפת)סרבט ז'נבה (שוויץ)2:1
13.07.2019ליישוש (פורטוגל)אשפיניו (פורטוגל)2:3
13.07.2019ליל (צרפת)ריימס (צרפת)1:1
13.07.2019לימאבאדי יונייטד (צפון אירלנד)קולריין (צפון אירלנד)2:0
13.07.2019לינקולן סיטי (אנגליה)שפילד וונסדיי (אנגליה)3:1
13.07.2019ליפרינג (אוסטריה)ברייטון (אנגליה)5:2
13.07.2019למינגטון (אנגליה)סוליהאל מורס (אנגליה)3:1
13.07.2019מאטרסבורג (אוסטריה)הולשטיין קיל (גרמניה)1:1
13.07.2019מיידסטון יונייטד (אנגליה)ברומלי (אנגליה)2:0
13.07.2019מנצ'סטר יונייטד (אנגליה)פרת' גלורי (אוסטרליה)0:2
13.07.2019מפרה (פורטוגל)אסטוריל (פורטוגל)0:1
13.07.2019נ.א.ק. ברדה (הולנד)קורטרייק (בלגיה)1:2
13.07.2019נאניטון בורו (אנגליה)וולסול (אנגליה)4:1
13.07.2019נאפולי (איטליה)בנבנטו (איטליה)2:1
13.07.2019נורדהאוסן (גרמניה)הסן קסל (גרמניה)3:1
13.07.2019ניטרה (סלובקיה)ואשאש (הונגריה)3:0
13.07.2019ניס (צרפת)טון (שוויץ)3:1
13.07.2019ננטוויץ' טאון (אנגולה)ברי (אנגליה)1:1
13.07.2019סאנדציה (פולין)זמפלין (סלובקיה)2:2
13.07.2019סביליה (ספרד)רדינג (אנגליה)1:2
13.07.2019סגד (הונגריה)ארדי וארושי (הונגריה)3:2
13.07.2019סט. גאלן (שוויץ)ספורטינג ליסבון (פורטוגל)2:2
13.07.2019סטאל זרוב (פולין)סיארקה (פולין)2:4
13.07.2019סטיכטינג (הולנד)לומל יונייטד (בלגיה)1:1
13.07.2019סטנדרד ליאז' (בלגיה)שטרסבור (צרפת)2:0
13.07.2019סלאו (אנגליה)סאטון (אנגליה)3:0
13.07.2019סלובן ברטיסלבה (סלובקיה)הארטברג (אוסטריה)0:4
13.07.2019סלטיק (סקוטלנד)ראן (צרפת)0:0
13.07.2019סנדהאוזן (גרמניה)גרוסשפה (גרמניה)3:4
13.07.2019סנט אולבאנס (אנגליה)סטיבנג' (אנגליה)0:0
13.07.2019סנט אטיין (צרפת)קלרמונט (צרפת)1:1
13.07.2019סנט פולטן (אוסטריה)זנוימו (צ'כיה)0:3
13.07.2019סנט פטריק אתלטיק (אירלנד)צ'לסי (אנגליה)4:0
13.07.2019סנטה קלרה (פורטוגל)ספורטינג קוביליה (פורטוגל)2:2
13.07.2019סניצה (סלובקיה)פרוסטייב (צ'כיה)1:2
13.07.2019ספן דרואידס (וויילס)קולצ'סטר (אנגליה)3:0
13.07.2019סקאליצה (סלובקיה)ויסוצ'ינה (צ'כיה)0:0
13.07.2019סרד (סלובקיה)דיירמוט (הונגריה)0:2
13.07.2019סרקל ברוז' (בלגיה)לאנס (צרפת)1:1
13.07.2019פאצ'וקה (מקסיקו)פואבלה (מקסיקו)2:2
13.07.2019פאקוס פריירה (פורטוגל)צ'אבס (פורטוגל)0:1
13.07.2019פאקש (הונגריה)פרטיזן בלגרד (סרביה)2:2
13.07.2019פורוורטס שטייר (אוסטריה)זלצבורג (אוסטריה)4:0
13.07.2019פורטימוננסה (פורטוגל)בראגה (פורטוגל)1:0
13.07.2019פורצהיים (גרמניה)וולדורף (גרמניה)1:1
13.07.2019פיטרבורו יונייטד (אנגליה)קטרינג (אנגליה)1:2
13.07.2019פיילד (אנגליה)פרסטון (אנגליה)4:0
13.07.2019פיסק (צ'כיה)הראדץ קראלובה (צ'כיה)2:0
13.07.2019פנרבחצ'ה (טורקיה)בולוספור (טורקיה)0:2
13.07.2019פרויסן מיונסטר (גרמניה)הראקלס אלמלו (הולנד)3:1
13.07.2019צגלד (הונגריה)טאקסוני (הונגריה)0:3
13.07.2019קאן (צרפת)לה האבר (צרפת)0:2
13.07.2019קאפושוואר (הונגריה)שורוקשר (הונגריה)0:0
13.07.2019קולדינג איי.אף (דנמרק)מידלפארט (דנמרק)0:2
13.07.2019קולוס קובליבקה (אוקראינה)מ.פ.צ. ניקולאיב (אוקראינה)0:6
13.07.2019קופר (סלובניה)ספרטאקוס ניראג'האזה (הונגריה)0:5
13.07.2019קידרמינסטר (אנגליה)בריסטול רוברס (אנגליה)1:1
13.07.2019קיקרס אופנבך (גרמניה)ווימבלדון (אנגליה)2:3
13.07.2019קסמאקס (שוויץ)סיון (שוויץ)0:0
13.07.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)בארום (נורבגיה)0:4
13.07.2019קרולי טאון (אנגליה)סוואנסי (וויילס)3:2
13.07.2019קרזון (אנגליה)סטוקפורט (אנגליה)2:0
13.07.2019קרלסרוהה (גרמניה)הרטה ברלין (גרמניה)1:1
13.07.2019רוסקילדה (דנמרק)ניקוביןג (דנמרק)1:2
13.07.2019שטיינבך (גרמניה)בורוסיה-2 דורטמונד (גרמניה)0:1
13.07.2019שמבלי (צרפת)דונקרק (צרפת)0:0
14.07.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)נאסטבד (דנמרק)2:2
14.07.2019איסטנבול ב.ב. (טורקיה)אייאקס אמסטרדם (הולנד)2:1
14.07.2019אמן (הולנד)אלמרה סיטי (הולנד)1:1
14.07.2019ארמיניה בילפלד (גרמניה)נוריץ' (אנגליה)2:2
14.07.2019באצ'קה פלנקה (סרביה)באצ'קה טופולה (סרביה)1:1
14.07.2019ברגיש גלדבאך (גרמניה)ארנדטברוק (גרמניה)0:4
14.07.2019ברדפורד (אנגליה)ליברפול (אנגליה)3:1
14.07.2019גימארייש (פורטוגל)פאמליקאו (פורטוגל)2:5
14.07.2019דאנדלה (צפון אירלנד)גלנטורן (צפון אירלנד)3:0
14.07.2019הארטפול (אנגליה)מידלסברו (אנגליה)4:0
14.07.2019וארדר סקופיה (מקדוניה)טיקווש (מקדוניה)3:3
14.07.2019וארטקס (קרואטיה)אל אהלי ג'ידה (ערב הסעודית)3:2
14.07.2019ווארטה פוזנאן (פולין)שלאסק וורוצלאב (פולין)1:0
14.07.2019ווטנשייד (גרמניה)שאלקה-04 (גרמניה)2:2
14.07.2019טולוקה (מקסיקו)פוטרוס (מקסיקו)2:3
14.07.2019טורגלובר גרייף (גרמניה)ברלין אנקרספור (גרמניה)4:0
14.07.2019יורק (אנגליה)בולטון (אנגליה)0:1
14.07.2019לוגנו (שוויץ)אינטר (איטליה)2:1
14.07.2019לכיה גדנסק (פולין)אלנה טורון (פולין)0:3
14.07.2019מגדבורג (גרמניה)רוטרהאם (אנגליה)1:2
14.07.2019מפן (גרמניה)אוטרכט (הולנד)0:0 ב.הכרעה 5:4
14.07.2019סיון (שוויץ)אברטון (אנגליה)0:0
14.07.2019סנטה קלרה (פורטוגל)וויזאו (פורטוגל)1:3
14.07.2019ספרטה רוטרדם (הולנד)מכבי.ת''א (ישראל)2:1
14.07.2019פ.צ. לבוב (אוקראינה)פריקרפטייה איבנו-פרנקובסק (אוקראינה)2:0
14.07.2019פאשינג לאסק -2 (אוסטריה)אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)3:3
14.07.2019פורטונה דוסלדורף (גרמניה)איפסוויץ' (אנגליה)1:4
14.07.2019פורטונה קלן (גרמניה)רוט-וייס אוברהאוזן (גרמניה)4:2
14.07.2019קוגה (דנמרק)פרמד אמאגר (דנמרק)1:0
14.07.2019קרסקו (סלובניה)נובה גוריצה (סלובניה)2:3
14.07.2019ראסינג גנק (בלגיה)לוקומוטיבה זאגרב (קרואטיה)0:3
14.07.2019ראפיד וינה (אוסטריה)נירנברג (גרמניה)1:2
14.07.2019רדומיאק רדום (פולין)לגיה וארשה (פולין)5:0
14.07.2019רדניק סורדוליצה (סרביה)ראדניצ'קי פירוט (סרביה)0:3
14.07.2019רודה (הולנד)בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)1:2
14.07.2019רויטלינגן (גרמניה)פ.צ. קלן (גרמניה)5:1
14.07.2019ריינג'רס (סקוטלנד)מרסיי (צרפת)0:4
15.07.2019א.א.ק. אתונה (יוון)מכבי.נתניה (ישראל)1:1
15.07.2019ביטוביה ביטוב (פולין)בית''ר.ירושלים (ישראל)4:1
15.07.2019גורניק זאבז'ה (פולין)אטלאנטאס (ליטא)0:2
15.07.2019דניפרו 1 (אוקראינה)קרמטורסק (אוקראינה)1:1
15.07.2019לכונה (ספרד)אייבר (ספרד)2:0
15.07.2019מאריטימו (פורטוגל)פורטימוננסה (פורטוגל)1:1
15.07.2019סילקבורג (דנמרק)סקיבה (דנמרק)1:1
15.07.2019עירוני רמה''ש (ישראל)קטמון ירושלים (ישראל)1:3
15.07.2019קלאב ברוז' (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)2:3
16.07.2019א.א.ק. אתונה (יוון)סטאל סטאלובה-וולה (פולין)1:1
16.07.2019אבספליט יונייטד (אנגליה)צ'רלטון (אנגליה)1:2
16.07.2019אולימפיאקוס (יוון)נוטינגהאם פורסט (אנגליה)0:3
16.07.2019אולימפיק דונצק (אוקראינה)קרמטורסק (אוקראינה)2:1
16.07.2019איוורדון (שוויץ)גרנובל (צרפת)3:2
16.07.2019איסטלי (אנגליה)אוקספורד יונייטד (אנגליה)0:3
16.07.2019אלברסברג (גרמניה)אלמניה אאכן (גרמניה)1:0
16.07.2019אלקסנדריה (אוקראינה)א.א.ל. לימסול (קפריסין)2:0
16.07.2019אסטרמדורה (ספרד)רדינג (אנגליה)1:0
16.07.2019באלקני (אוקראינה)דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)1:0
16.07.2019בארטון (אנגליה)שפילד יונייטד (אנגליה)1:2
16.07.2019בארנט (אנגליה)קריסטל פאלאס (אנגליה)2:6
16.07.2019בוגנור רג'יס טאון (אנגולה)פורטסמות' (אנגליה)2:1
16.07.2019בולון סור מר (צרפת)קווילי (צרפת)3:1
16.07.2019בורהם (אנגליה)קווינס פארק ריינג'רס (אנגליה)1:2
16.07.2019ביגלסוואד (אנגליה)סנט אולבאנס (אנגליה)0:2
16.07.2019בייסיןגסטון (אנגליה)לוטון (אנגליה)7:2
16.07.2019ברואו (אנגליה)מורקאם (אנגליה)0:2
16.07.2019ברקלי טאון (אנגליה)מילטון קיינס (אנגליה)5:1
16.07.2019בת' סיטי (אנגליה)בריסטול רוברס (אנגליה)2:0
16.07.2019גנגאן (צרפת)שולה (צרפת)1:2
16.07.2019גנצ'לרבירליגי (טורקיה)אנטליספור (טורקיה)1:1
16.07.2019דאנגנון סוויפטס (צפון אירלנד)פורטדאון (צפון אירלנד)2:0
16.07.2019דובר (אנגליה)מיידסטון יונייטד (אנגליה)0:3
16.07.2019דינמו דרזדן (גרמניה)פריז סן ז'רמן (צרפת)6:1
16.07.2019דלוויץ' המלט (אנגליה)ברומלי (אנגליה)1:1
16.07.2019דרטפורד (אנגליה)גיליגהאם (אנגליה)2:1
16.07.2019הארוגייט טאון (אנגליה)גאיזלי (אנגליה)0:1
16.07.2019המפטון (אנגליה)צ'שם יונייטד (אנגליה)5:1
16.07.2019הראקלס אלמלו (הולנד)אקסלסיור רוט. (הולנד)2:0
16.07.2019ואקר-2 אינסברוק (אוסטריה)גנואה (איטליה)7:0
16.07.2019ווימבלדון (אנגליה)בורנמות (אנגליה)3:2
16.07.2019וולדסטון (אנגליה)קולצ'סטר (אנגליה)3:0
16.07.2019ווסטון (אנגליה)אקסטר (אנגליה)3:0
16.07.2019ווקינג (אנגליה)וויקומב וונדרס (אנגליה)3:2
16.07.2019זולט וורגם (בלגיה)אוסטנדה (בלגיה)1:1
16.07.2019חבידוברה (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)0:2
16.07.2019חרוברי גלוגוב (פולין)הפועל.ת''א (ישראל)3:1
16.07.2019טופ אוס (הולנד)ואלבייק (הולנד)1:0
16.07.2019טורקי (אנגליה)פלימות' (אנגליה)1:3
16.07.2019טלפורד יונייטד (אנגליה)סוליהאל מורס (אנגליה)1:0
16.07.2019טרואה (צרפת)נאנסי (צרפת)1:1
16.07.2019יוביל (אנגליה)סוואנסי (וויילס)6:1
16.07.2019כרונינגן (הולנד)אמן (הולנד)2:2
16.07.2019לואוגול (צפון אירלנד)גלנאבון (צפון אירלנד)3:2
16.07.2019לונגפורד טאון (אירלנד)וורנפוינט (צפון אירלנד)3:1
16.07.2019מאלאגה ב' (ספרד)רדינג (אנגליה)0:0
16.07.2019מאריטימו (פורטוגל)פרנסה (פורטוגל)0:0
16.07.2019מיידןהד (אנגליה)כווית0:1
16.07.2019מילוול (אנגליה)בראגה (פורטוגל)2:1
16.07.2019מץ (צרפת)שרלרואה (בלגיה)1:2
16.07.2019נורתהאפטון (אנגליה)שפילד וונסדיי (אנגליה)4:0
16.07.2019סולסברי סיטי (אנגליה)סווינדון טאון (אנגליה)6:1
16.07.2019סטיבנג' (אנגליה)פיטרבורו יונייטד (אנגליה)1:1
16.07.2019סנט פאולי (גרמניה)פלנסבורג (גרמניה)0:1
16.07.2019סקאנטורפ (אנגליה)לסטר (אנגליה)1:0
16.07.2019פורטו (פורטוגל)פולהאם (אנגליה)0:1
16.07.2019פושקאש (הונגריה)ז'רקובו (סרביה)0:2
16.07.2019פיילד (אנגליה)בלקפול (אנגליה)2:0
16.07.2019פינקפלד (אוסטריה)ראפיד וינה (אוסטריה)9:0
16.07.2019פנאפייל (פורטוגל)סנטה קלרה (פורטוגל)2:2
16.07.2019פרלאדה (ספרד)אספניול (ספרד)6:0
16.07.2019צ'ורלי (אנגליה)פרסטון (אנגליה)2:0
16.07.2019צ'סטר (אנגליה)קרלייל (אנגליה)0:0
16.07.2019קולורדו ראפידס (ארה''ב)ארסנל (אנגליה)3:0
16.07.2019קרזון (אנגליה)קרו (אנגליה)5:1
16.07.2019קריינס (שוויץ)שאם (שוויץ)2:5
16.07.2019קרל צייס יינה (גרמניה)הלברשטאט (גרמניה)2:4
16.07.2019קרפאטי לביב (אוקראינה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)1:0
16.07.2019רוסקילדה (דנמרק)ברונשוי (דנמרק)0:4
16.07.2019שטראלן (גרמניה)ונלו (הולנד)2:1
17.07.2019אבראנש (צרפת)סן מאלו (צרפת)2:0
17.07.2019אדנה דמירספור (טורקיה)קונקורדיה קיאז'נה (רומניה)0:1
17.07.2019אוליברנסה (פורטוגל)טונדלה (פורטוגל)0:0
17.07.2019אולשטין (פולין)פולוניה סרודה (פולין)2:2
17.07.2019אורליאן יו אס 45 (צרפת)אנג'ר (צרפת)1:0
17.07.2019אל אהלי ג'ידה (ערב הסעודית)רודאר (סלובניה)0:1
17.07.2019אל וואהדה מכה (ערב הסעודית)זאלייגרצג (הונגריה)0:2
17.07.2019אמורבייטה (ספרד)אייבר (ספרד)3:1
17.07.2019ארצגבירגה אווה (גרמניה)הרטה ברלין (גרמניה)1:4
17.07.2019בארמבק (גרמניה)נורדנשטד (גרמניה)3:1
17.07.2019בוכום (גרמניה)בארנסלי (אנגליה)2:1
17.07.2019בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)איסטנבול ב.ב. (טורקיה)1:5
17.07.2019בירסחוט (בלגיה)פנהאיקי (יוון)0:2
17.07.2019בקשצ'אבה (הונגריה)פיוזשדיארמאטי (הונגריה)2:2
17.07.2019ברדפורד פארק (אנגליה)רוטרהאם (אנגליה)5:1
17.07.2019ברסט (צרפת)לוריינט (צרפת)1:2
17.07.2019בשיקטש (טורקיה)פנדיקספור (טורקיה)1:2
17.07.2019גזיאנטפ (טורקיה)ראפיד בוקרשט (רומניה)2:1
17.07.2019גלוריה בוזאו (רומניה)הפועל.חיפה (ישראל)3:1
17.07.2019גנט (בלגיה)אלקמאר (הולנד)0:2
17.07.2019גראסהופרס (שוויץ)באדן (שוויץ)1:6
17.07.2019דג & רד (אנגליה)צ'רלטון (אנגליה)4:0
17.07.2019דיירמוט (הונגריה)איקה (הונגריה)0:2
17.07.2019הופנהיים (גרמניה)יאן רגנסבורג (גרמניה)2:3
17.07.2019הייסט (בלגיה)ווסטרלו (בלגיה)2:1
17.07.2019הרפורד יונייטד (אנגליה)צ'לטנהאם (אנגליה)2:2
17.07.2019וארזים (פורטוגל)לוסיטניה (פורטוגל)2:2
17.07.2019ואשאש (הונגריה)באלמאז אויוואראש (הונגריה)2:5
17.07.2019ווארדה (הונגריה)קאפושוואר (הונגריה)2:3
17.07.2019וולדרס (צפון אירלנד)גלנאבון (צפון אירלנד)7:2
17.07.2019ויגרי סובלקי (פולין)אולימפיה זמברוב (פולין)2:0
17.07.2019וילם II (הולנד)ספרטה רוטרדם (הולנד)3:0
17.07.2019וינה 1894 (אוסטריה)יוניון ברלין (גרמניה)4:1
17.07.2019טוביז (בלגיה)סטנדרד ליאז' (בלגיה)3:3
17.07.2019יורק (אנגליה)הארטפול (אנגליה)1:2
17.07.2019לאנלי טאון (וויילס)פורט טאלבוט טאון (וויילס)1:1
17.07.2019לאנס (צרפת)וואסלנד (בלגיה)0:3
17.07.2019לארן (צפון אירלנד)ארדס (צפון אירלנד)0:5
17.07.2019מ.ט.ק. (הונגריה)דיושגיור (הונגריה)0:1
17.07.2019מיינץ (גרמניה)ראיו ואייקנו (ספרד)0:2
17.07.2019מנספילד (אנגליה)בלקבורן (אנגליה)3:1
17.07.2019מנצ'סטר יונייטד (אנגליה)לידס (אנגליה)0:4
17.07.2019מנצ'סטר סיטי (אנגליה)ווסטהאם (אנגליה)1:4
17.07.2019מפרה (פורטוגל)קובה פיידאד (פורטוגל)0:0
17.07.2019נ.א.ק. ברדה (הולנד)לוקרן (בלגיה)1:0
17.07.2019ניוקאסל (אנגליה)וולבס (אנגליה)4:0
17.07.2019נקסולמר (גרמניה)וולדורף (גרמניה)3:1
17.07.2019סטייבריג' סלטיק (אנגליה)ברנלי (אנגליה)1:3
17.07.2019סן חוסה אקואקס (ארה''ב)וליאדוליד (ספרד)1:1
17.07.2019סנדהאוזן (גרמניה)סארברוקן (גרמניה)3:4
17.07.2019סנט. טרוידן (בלגיה)לומל יונייטד (בלגיה)2:1
17.07.2019ספאל (איטליה)גוריצה (קרואטיה)1:3
17.07.2019ספורטינג קוביליה (פורטוגל)סרטננסה (פורטוגל)0:1
17.07.2019עירוני.ק''ש (ישראל)שולנוק (הונגריה)0:1
17.07.2019פ.ס.וו. איינדהובן (הולנד)וולפסבורג (גרמניה)2:0
17.07.2019פאקוס פריירה (פורטוגל)פנאפייל (פורטוגל)2:2
17.07.2019פוגון סדליצה (פולין)הפועל כפ''ס (ישראל)2:0
17.07.2019פורט וייל (אנגליה)פליטווד טאון (אנגליה)0:1
17.07.2019פיורנטינה (איטליה)צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)1:2
17.07.2019פיינורד (הולנד)פנאתינייקוס (יוון)3:0
17.07.2019פיירנסה (פורטוגל)מוריירנסה (פורטוגל)1:3
17.07.2019צ'אבס (פורטוגל)קומפוסטלה (ספרד)0:2
17.07.2019קאן (צרפת)קווילי (צרפת)2:2
17.07.2019קוזלוביצה (צ'כיה)ווישקוב (צ'כיה)5:4
17.07.2019קולדינג איי.אף (דנמרק)טיסטד (דנמרק)1:2
17.07.2019קייבו (איטליה)וירטוס ורונה (איטליה)2:1
17.07.2019קרקה (סלובניה)בראבו לובליאנה (סלובניה)2:0
17.07.2019רוט-וייס אוברהאוזן (גרמניה)הראקלס אלמלו (הולנד)1:0
17.07.2019רוצ'דייל (אנגליה)האדרספילד (אנגליה)3:1
17.07.2019ריו אבה (פורטוגל)גימארייש (פורטוגל)1:0
17.07.2019רסלר (בלגיה)מוסקרון (בלגיה)1:1
17.07.2019רקסהאם (וויילס)סטוק סיטי (אנגליה)3:1
17.07.2019שרוסברי טאון (אנגליה)ניופורט קאונטי (וויילס)1:0
18.07.2019אבס (פורטוגל)אנדיאה (פורטוגל)0:5
18.07.2019אייאקס אמסטרדם (הולנד)ווטפורד (אנגליה)1:2
18.07.2019אריס סלוניקי (יוון)אטרומיטוס אתונה (יוון)1:2
18.07.2019ארסנל (אנגליה)באיירן מינכן (גרמניה)1:2
18.07.2019בואביסטה (פורטוגל)ג'יל ויסנטה (פורטוגל)0:0
18.07.2019בית''ר.ירושלים (ישראל)אומוניה ניקוסיה (קפריסין)1:3
18.07.2019בנפיק-2 ליסבון (פורטוגל)סנדרלנד (אנגליה)0:0
18.07.2019גלוסטר (אנגליה)אבריסטויט טאון (וויילס)0:4
18.07.2019גנצ'לרבירליגי (טורקיה)האטאיספור (טורקיה)1:2
18.07.2019דאסנדוף (גרמניה)הולשטיין קיל 2 (גרמניה)0:3
18.07.2019דן האג (הולנד)אל וואהדה (איחוד האמירויות)1:1
18.07.2019דניזליספור (טורקיה)אלטאי איזמיר (טורקיה)1:3
18.07.2019ויילה (דנמרק)ברברנד (דנמרק)1:2
18.07.2019זוריה לוגנסק (אוקראינה)איליאיצ'בץ מריאופול (אוקראינה)1:3
18.07.2019טורינו (איטליה)פרו פטריה (איטליה)2:3
18.07.2019לוסיטנו אוורה (פורטוגל)וויזאו (פורטוגל)2:2
18.07.2019מידלפארט (דנמרק)נסביו (דנמרק)0:0
18.07.2019מינסוטה (ארה''ב)אסטון וילה (אנגליה)3:0
18.07.2019סוצ'יטפקס (גואטמלה)דפורטיבו מלאקאטקו (גואטמלה)1:0
18.07.2019סיאטל סאונדרס (ארה''ב)בורוסיה דורטמונד (גרמניה)3:1
18.07.2019פ.צ. דאלאס (ארה''ב)סביליה (ספרד)3:1
18.07.2019צ'שם יונייטד (אנגליה)וולדסטון (אנגליה)2:3
19.07.2019אודרה אופולה (פולין)גורניק פולקוביצה (פולין)1:3
19.07.2019אוקזר (צרפת)סרקל ברוז' (בלגיה)0:1
19.07.2019אנטוורפ (בלגיה)אוטרכט (הולנד)2:3
19.07.2019בית'ר תל.אביב/רמלה (ישראל)הפועל ר''ג (ישראל)1:0
19.07.2019בלטינצי (סלובניה)נאפטה לנדבה (סלובניה)2:0
19.07.2019בראגה (פורטוגל)ליל (צרפת)2:0
19.07.2019בת' סיטי (אנגליה)ניופורט קאונטי (וויילס)1:1
19.07.2019גו אהד איגלס (הולנד)אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)1:1
19.07.2019גרנובל (צרפת)רודז אביירון (צרפת)0:0
19.07.2019דונריה קלראשי (רומניה)סטרוגה (מקדוניה)4:3
19.07.2019דיושגיור (הונגריה)אויפשט (הונגריה)3:0
19.07.2019דינמו אוטו (מולדובה)דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)2:0
19.07.2019האלאדס (הונגריה)קאפושוואר (הונגריה)1:2
19.07.2019האנובר-2 (גרמניה)נורדהאוסן (גרמניה)3:2
19.07.2019הלמונד ספורט (הולנד)אל אהלי ג'ידה (ערב הסעודית)0:1
19.07.2019הפועל חדרה (ישראל)בני.סכנין (ישראל)0:2
19.07.2019הפועל.ת''א (ישראל)הפועל.רעננה (ישראל)0:0
19.07.2019ולנסיאן (צרפת)אמיין אס.סי. (צרפת)0:1
19.07.2019זמון (סרביה)האטה (איחוד האמירויות)1:1
19.07.2019טונטון (אנגליה)צ'לטנהאם (אנגליה)0:7
19.07.2019יופן (בלגיה)או.פ.י. אירקליון (יוון)1:3
19.07.2019לאנס (צרפת)דונקרק (צרפת)2:0
19.07.2019לובק (גרמניה)שפילד וונסדיי (אנגליה)0:1
19.07.2019ליישוש (פורטוגל)סנטה קלרה (פורטוגל)0:1
19.07.2019ליפשטאדט (גרמניה)נוריץ' U23 (אנגליה)0:1
19.07.2019לכונה (ספרד)אלאבס (ספרד)3:2
19.07.2019מונאקו (צרפת)אברטון (אנגליה)1:0
19.07.2019מטליסט 1925 חרקוב (אוקראינה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)3:0
19.07.2019מץ (צרפת)סושו (צרפת)0:0
19.07.2019מרסיי (צרפת)בורדו (צרפת)1:2
19.07.2019נאנט (צרפת)ניורט (צרפת)2:3
19.07.2019נאפולי (איטליה)פראלפיסלו (איטליה)0:5
19.07.2019נוטינגהאם פורסט (אנגליה)קריסטל פאלאס (אנגליה)0:1
19.07.2019נים (צרפת)אז'קסיו (צרפת)2:2
19.07.2019סווינדון טאון (אנגליה)ברמינגהאם (אנגליה)6:1
19.07.2019סולפורד סיטי (אנגליה)ווקינג (אנגליה)3:1
19.07.2019סנט אטיין (צרפת)מונפלייה (צרפת)4:2
19.07.2019פ.צ. לבוב (אוקראינה)וולין (אוקראינה)1:2
19.07.2019פ.צ. פריז (צרפת)אורליאן יו אס 45 (צרפת)2:0
19.07.2019פאניוניוס אתונה (יוון)לריסה (יוון)1:1
19.07.2019פורטו (פורטוגל)בטיס (ספרד)1:1
19.07.2019פלנסבורג (גרמניה)לוקנוולדה (גרמניה)3:3
19.07.2019פנרבחצ'ה (טורקיה)בורסאספור (טורקיה)0:2
19.07.2019פרייבורג (גרמניה)שטוטגרט (גרמניה)4:2
19.07.2019פרנסה (פורטוגל)לולטנו (פורטוגל)2:2
19.07.2019קאווסאקי פרונטלה (יפן)צ'לסי (אנגליה)0:1
19.07.2019קוטביצה קולוברזג (פולין)חרוברי גלוגוב (פולין)2:0
19.07.2019קולוס קובליבקה (אוקראינה)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)2:0
19.07.2019קולצ'סטר (אנגליה)איפסוויץ' (אנגליה)5:0
19.07.2019קלאב ברוז' (בלגיה)ספורטינג ליסבון (פורטוגל)2:2
19.07.2019קלרמונט (צרפת)קאבילי (אלג'יריה)0:0
19.07.2019קסימפאסה (טורקיה)פנדיקספור (טורקיה)0:1
19.07.2019קרולי טאון (אנגליה)ברייטון (אנגליה)1:0
19.07.2019ר.ב. לייפציג (גרמניה)גלאטסראיי (טורקיה)2:3
19.07.2019ראצ'ה (סלובקיה)אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)4:0
19.07.2019רסלר (בלגיה)קורטרייק (בלגיה)1:4
19.07.2019שאטורו (צרפת)קרטיל (צרפת)1:0
19.07.2019שאלקה-04 (גרמניה)נוריץ' (אנגליה)2:1
19.07.2019שטרסבור (צרפת)טולוז (צרפת)1:3
19.07.2019שרלרואה (בלגיה)טרואה (צרפת)1:2
20.07.2019א.א.ל. לימסול (קפריסין)סקציה נס ציונה (ישראל)0:1
20.07.2019א.א.ק. אתונה (יוון)וולוס (יוון)0:2
20.07.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)הילרוד (דנמרק)0:1
20.07.2019אבס (פורטוגל)אקדמיקה (פורטוגל)0:0
20.07.2019אבראנש (צרפת)קונקרנו (צרפת)3:0
20.07.2019אוביידו (ספרד)יוניוניסטס דה סלמנקה (ספרד)0:1
20.07.2019אודינזה (איטליה)ראבנה (איטליה)2:1
20.07.2019אולדהאם (אנגליה)רוצ'דייל (אנגליה)3:2
20.07.2019אוליברנסה (פורטוגל)מוריירנסה (פורטוגל)1:0
20.07.2019אולימפיק דונצק (אוקראינה)שאחטאר דונייצק (אוקראינה)3:0
20.07.2019אוסאסונה (ספרד)אוסאסונה ב' (ספרד)0:3
20.07.2019אוקספורד יונייטד (אנגליה)קווינס פארק ריינג'רס (אנגליה)2:1
20.07.2019אוריינטל (פורטוגל)קאלדש (פורטוגל)1:2
20.07.2019אורליאן יו אס 45 (צרפת)סן פריווה סן אילר (צרפת)1:4
20.07.2019איסטנבול ב.ב. (טורקיה)פורטונה דוסלדורף (גרמניה)1:1
20.07.2019אל אחידו 2012 (ספרד)אלמריה (ספרד)1:0
20.07.2019אלברסברג (גרמניה)בורוסיה-2 מינשנגלדבאך (גרמניה)0:1
20.07.2019אלטרינהם (אנגליה)בלקפול (אנגליה)1:2
20.07.2019אלניאספור (טורקיה)קוניאספור (טורקיה)0:1
20.07.2019אנג'ר (צרפת)לה האבר (צרפת)1:3
20.07.2019אקסטר (אנגליה)סוואנסי (וויילס)3:1
20.07.2019ארמיניה בילפלד (גרמניה)בארנסלי (אנגליה)3:2
20.07.2019ארנאס דה קצ'ו (ספרד)אתלטיק בילבאו (ספרד)6:1
20.07.2019ארצגבירגה אווה (גרמניה)יוניון ברלין (גרמניה)1:1
20.07.2019באייר לברקוזן (גרמניה)ווטפורד (אנגליה)2:1
20.07.2019באלה טאון (וויילס)אקרינגטון (אנגליה)0:1
20.07.2019באליקלר (צפון אירלנד)גלנטורן (צפון אירלנד)1:0
20.07.2019בארטון (אנגליה)דרבי (אנגליה)5:2
20.07.2019בארנט (אנגליה)פיטרבורו יונייטד (אנגליה)3:1
20.07.2019בוכום (גרמניה)הרטה ברלין (גרמניה)1:1
20.07.2019בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)ראיו ואייקנו (ספרד)1:2
20.07.2019בירסחוט (בלגיה)פנאתינייקוס (יוון)1:2
20.07.2019בלחטוב (פולין)אוסטרובייץ (פולין)0:2
20.07.2019בלננסס (פורטוגל)סנדרלנד (אנגליה)0:1
20.07.2019בנפיקה ליסבון (פורטוגל)צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)0:3
20.07.2019ברדפורד (אנגליה)וויגן (אנגליה)1:1
20.07.2019ברואו (אנגליה)בלקפול (אנגליה)3:0
20.07.2019ברונשוי (דנמרק)אווארטה (דנמרק)1:1
20.07.2019בריסטול רוברס (אנגליה)ברמינגהאם (אנגליה)2:1
20.07.2019ג'יל ויסנטה (פורטוגל)צ'אבס (פורטוגל)1:0
20.07.2019ג'ירונה (ספרד)בורנמות (אנגליה)1:2
20.07.2019גאיזלי (אנגליה)סטוקפורט (אנגליה)2:2
20.07.2019גזטפה (טורקיה)אסקיסחירספור (טורקיה)1:1
20.07.2019גיליגהאם (אנגליה)צ'רלטון (אנגליה)1:3
20.07.2019גנגאן (צרפת)ברסט (צרפת)2:1
20.07.2019גרימסבי (אנגליה)דונקאסטר (אנגליה)0:1
20.07.2019גרנדה (ספרד)רדינג (אנגליה)0:1
20.07.2019דאנגנון סוויפטס (צפון אירלנד)וולדרס (צפון אירלנד)2:3
20.07.2019דאנדלה (צפון אירלנד)לינפילד (צפון אירלנד)2:1
20.07.2019דאצ'יה מיובני (רומניה)הפועל.חיפה (ישראל)2:0
20.07.2019דברצן (הונגריה)קזינצברציקה (הונגריה)2:1
20.07.2019דג & רד (אנגליה)סאותנד (אנגליה)1:1
20.07.2019דורדרכט (הולנד)דן בוש (הולנד)0:1
20.07.2019דורצ'סטר (אנגליה)יוביל (אנגליה)1:1
20.07.2019דרוכטרזן אסל (גרמניה)אוברנוילנד (גרמניה)0:4
20.07.2019דרטפורד (אנגליה)לייטון אוריינט (אנגליה)2:0
20.07.2019דרלינגטון (אנגליה)האליפקס (אנגליה)2:1
20.07.2019דרמשטדט (גרמניה)ויטסה ארנהיים (הולנד)1:0
20.07.2019האבנט אנד ווטרלוביל (אנגליה)סאטון (אנגליה)0:2
20.07.2019האנובר 96 (גרמניה)כרונינגן (הולנד)1:0
20.07.2019הארינגי בורו (אנגליה)בורהם (אנגליה)2:0
20.07.2019הומבורג (גרמניה)פולה אש (לוקסמבורג)0:1
20.07.2019היידנהיים (גרמניה)מידלסברו (אנגליה)1:5
20.07.2019הירנביין (הולנד)סנט פאולי (גרמניה)1:1
20.07.2019המבורג (גרמניה)אנדרלכט (בלגיה)2:2
20.07.2019המל (אנגליה)אבספליט יונייטד (אנגליה)1:1
20.07.2019המפטון (אנגליה)מיידןהד (אנגליה)3:2
20.07.2019הרטה צלנדורף (גרמניה)פיורסטנוולדה (גרמניה)1:1
20.07.2019וארזים (פורטוגל)לחביה (קאטר)1:4
20.07.2019ואשאש (הונגריה)ווארדה (הונגריה)2:2
20.07.2019וויקומב וונדרס (אנגליה)ברנטפורד (אנגליה)2:2
20.07.2019וולבס (אנגליה)מנצ'סטר סיטי (אנגליה)0:0 ב.הכרעה 2:3
20.07.2019וולינג (אנגליה)דובר (אנגליה)2:1
20.07.2019וולנדאם (הולנד)הראקלס אלמלו (הולנד)1:2
20.07.2019ווסט סידני (אוסטרליה)לידס (אנגליה)2:1
20.07.2019וורנפוינט (צפון אירלנד)בלינה (צפון אירלנד)1:0
20.07.2019ויבורג (דנמרק)סקיבה (דנמרק)0:1
20.07.2019ויגרי סובלקי (פולין)פאלנגה (ליטא)0:2
20.07.2019וילפראנש (צרפת)איוורדון (שוויץ)1:3
20.07.2019וילפרנקנסה (פורטוגל)ריאל קואלוש (פורטוגל)0:1
20.07.2019ונלו (הולנד)פ.צ. איינדהובן (הולנד)0:2
20.07.2019ורדר ברמן (גרמניה)פ.צ. קלן (גרמניה)0:1
20.07.2019זגלביה סוסנובייץ (פולין)טומשוב (פולין)1:6
20.07.2019זולט וורגם (בלגיה)וילם II (הולנד)1:1
20.07.2019חויניצ'אנקה (פולין)ביטוביה ביטוב (פולין)1:3
20.07.2019טוונטה אנסחדה (הולנד)ליובן (בלגיה)0:0
20.07.2019טונדלה (פורטוגל)וויזאו (פורטוגל)4:3
20.07.2019טופ אוס (הולנד)דה גראפשחאפ (הולנד)3:1
20.07.2019טלסטר (הולנד)יונג אז (הולנד)2:3
20.07.2019טלפורד יונייטד (אנגליה)קובנטרי (אנגליה)1:1
20.07.2019טרנמר (אנגליה)סטוק סיטי (אנגליה)2:0
20.07.2019טרשיאן (מלטה)בלצן (מלטה)0:1
20.07.2019יוניון סנט. גיל (בלגיה)וואסלנד (בלגיה)1:3
20.07.2019לאלטד (ספרד)ספורטינג גיחון (ספרד)4:0
20.07.2019לאנס (צרפת)אספניול (ספרד)3:1
20.07.2019לבנטה (ספרד)ויאריאל (ספרד)2:1
20.07.2019לגאנס (ספרד)פואנלברדה (ספרד)0:2
20.07.2019לגיונובו (פולין)הפועל כפ''ס (ישראל)3:1
20.07.2019לה רודה (ספרד)אלבסטה (ספרד)3:2
20.07.2019לוקומוטיב לייפציג (גרמניה)וופרטאלר (גרמניה)3:1
20.07.2019לוקרן (בלגיה)פנהאיקי (יוון)0:0
20.07.2019לוריינט (צרפת)לאבאל (צרפת)0:1
20.07.2019ליברפול (אנגליה)בורוסיה דורטמונד (גרמניה)3:2
20.07.2019ליון (צרפת)גנואה (איטליה)4:3
20.07.2019מ.ס.אשדוד (ישראל)מזוקובסד (הונגריה)2:0
20.07.2019מאריטימו (פורטוגל)ליל (צרפת)0:0
20.07.2019מונאקו (צרפת)ולנסיה (ספרד)0:1
20.07.2019מזוקובסד (הונגריה)אל פייסלי (ערב הסעודית)2:3
20.07.2019מטאלגה (בוסניה והרצגובינה)היידוק-2 ספליט (קרואטיה)6:1
20.07.2019מנספילד (אנגליה)האל (אנגליה)2:2
20.07.2019מנצ'סטר יונייטד (אנגליה)אינטר (איטליה)0:1
20.07.2019נאנסי (צרפת)דיז'ון (צרפת)2:2
20.07.2019נאסיונל מדיירה (פורטוגל)בלננסס (פורטוגל)1:1
20.07.2019נאסיונל מדיירה (פורטוגל)קובה פיידאד (פורטוגל)1:2
20.07.2019נובי פאזאר (סרביה)מטאלאץ (סרביה)1:0
20.07.2019נוטס קאונטי (אנגליה)וולסול (אנגליה)1:2
20.07.2019נומנסיה (ספרד)אתלטיקו מדריד (ספרד)3:0
20.07.2019נורתהאפטון (אנגליה)שפילד יונייטד (אנגליה)2:0
20.07.2019ניוקאסל (אנגליה)ווסטהאם (אנגליה)0:1
20.07.2019ניימיכן (הולנד)אלמרה סיטי (הולנד)2:2
20.07.2019ניקוביןג (דנמרק)חבידוברה (דנמרק)0:3
20.07.2019נירנברג (גרמניה)פריז סן ז'רמן (צרפת)1:1
20.07.2019נסבר (בולגריה)סוזופול (בולגריה)7:1
20.07.2019סאנדציה (פולין)טיכי (פולין)3:0
20.07.2019סוקול קלצ'ב (פולין)פולוניה סרודה (פולין)1:0
20.07.2019סטאל סטאלובה-וולה (פולין)קטמון ירושלים (ישראל)1:0
20.07.2019סטיבנג' (אנגליה)פורטסמות' (אנגליה)1:0
20.07.2019סטיכטינג (הולנד)מופרטינגן (בלגיה)0:7
20.07.2019סנט. טרוידן (בלגיה)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)4:0
20.07.2019ספורטינג קוביליה (פורטוגל)פאקוס פריירה (פורטוגל)1:1
20.07.2019ספינטול-גיורגה (מולדובה)דסנה צ'רניגוב (אוקראינה)2:1
20.07.2019ספרטה רוטרדם (הולנד)נ.א.ק. ברדה (הולנד)0:3
20.07.2019סקאנטורפ (אנגליה)ווסט ברומיץ' (אנגליה)4:0
20.07.2019עירוני.ק''ש (ישראל)מ.ט.ק. (הונגריה)3:0
20.07.2019פאפי (פורטוגל)פלגייראש (פורטוגל)0:1
20.07.2019פודבסקידזי (פולין)ווארטה פוזנאן (פולין)1:0
20.07.2019פולהאם (אנגליה)ברייטון (אנגליה)1:2
20.07.2019פורט וייל (אנגליה)ברנלי (אנגליה)3:1
20.07.2019פורטונה קלן (גרמניה)הסן קסל (גרמניה)1:2
20.07.2019פורטימוננסה (פורטוגל)חטאפה (ספרד)0:0
20.07.2019פושקאש (הונגריה)מכבי.פ''ת (ישראל)2:0
20.07.2019פלימות' (אנגליה)ווימבלדון (אנגליה)0:2
20.07.2019פליקאן (פולין)זניץ' פרושקוב (פולין)4:2
20.07.2019פלנסבורג (גרמניה)קולדינג איי.אף (דנמרק)2:1
20.07.2019פנאפייל (פורטוגל)וילה ריאל (פורטוגל)0:3
20.07.2019פרדריסיה (דנמרק)המבורג-2 (גרמניה)1:0
20.07.2019פרם קופנהאגן (דנמרק)רוסקילדה (דנמרק)3:0
20.07.2019פרסטון (אנגליה)סאות'המפטון (אנגליה)3:1
20.07.2019צ'לטנהאם (אנגליה)לסטר (אנגליה)2:1
20.07.2019צ'סטרפילד (אנגליה)רוטרהאם (אנגליה)2:1
20.07.2019צ'רנומורץ אודסה (אוקראינה)באלקני (אוקראינה)0:0
20.07.2019קאסרנו (ספרד)אסטרמדורה (ספרד)2:0
20.07.2019קולריין (צפון אירלנד)אינסטיטיוט לונדונדרי (צפון אירלנד)0:4
20.07.2019קלאורה (ספרד)הואסקה (ספרד)0:0
20.07.2019קלוצ'בורק (פולין)רוך זדזשוביצה (פולין)4:3
20.07.2019קפלן (בלגיה)לומל יונייטד (בלגיה)1:2
20.07.2019קצ'קמט (הונגריה)דורוגי (הונגריה)1:0
20.07.2019קרו (אנגליה)ברנלי (אנגליה)0:1
20.07.2019קרואציה זמיאבצי (קרואטיה)שיבניק (קרואטיה)2:2
20.07.2019קרזון (אנגליה)רקסהאם (וויילס)2:0
20.07.2019קרלייל (אנגליה)פליטווד טאון (אנגליה)3:1
20.07.2019ראפיד סוצ'אבה (רומניה)אירוסטאר באקאו (רומניה)1:0
20.07.2019רדומיאק רדום (פולין)גורניק לצ'נה (פולין)0:0
20.07.2019רדינג (אנגליה)לינקולן סיטי (אנגליה)1:0
20.07.2019רודש (קרואטיה)רדומלה (סלובניה)2:2
20.07.2019רוט-וייס אהלן (גרמניה)האלטרן (גרמניה)2:0
20.07.2019ריאל סוסיאדד (ספרד)ראסינג סנטאנדר (ספרד)1:0
20.07.2019ריו אבה (פורטוגל)סנטה קלרה (פורטוגל)1:1
20.07.2019ריימס (צרפת)גנט (בלגיה)1:1
20.07.2019שורוקשר (הונגריה)פאקש (הונגריה)5:2
20.07.2019שטוטגרט-2 (גרמניה)אהלן (גרמניה)1:1
21.07.2019אטאלנטה (איטליה)רנטה (איטליה)0:6
21.07.2019אל הילאל (ערב הסעודית)איליריה (סלובניה)0:2
21.07.2019ארסנל (אנגליה)פיורנטינה (איטליה)0:3
21.07.2019באיירן מינכן (גרמניה)ריאל מדריד (ספרד)1:3
21.07.2019בלקן בוטבגראד (בולגריה)בני.סכנין (ישראל)2:0
21.07.2019גיליגהאם (אנגליה)מילוול (אנגליה)2:1
21.07.2019דינמו קייב (אוקראינה)קולוס קובליבקה (אוקראינה)3:1
21.07.2019דינמו קייב (אוקראינה)אובולון-ברובר קייב (אוקראינה)1:1
21.07.2019דרמשטדט (גרמניה)ויטסה ארנהיים (הולנד)1:0
21.07.2019הולשטיין קיל (גרמניה)שפילד וונסדיי (אנגליה)3:2
21.07.2019ווהן (גרמניה)בואביסטה (פורטוגל)0:3
21.07.2019וונסיוסל (דנמרק)טיסטד (דנמרק)0:1
21.07.2019ווסטרלו (בלגיה)ראסינג גנק (בלגיה)1:2
21.07.2019וורל (גרמניה)ארמיניה בילפלד (גרמניה)2:1
21.07.2019וורסקלה פולטבה (אוקראינה)דניפרו 1 (אוקראינה)4:3
21.07.2019ולברט (גרמניה)ווידנבריוק (גרמניה)0:6
21.07.2019טליירס (ארגנטינה)סנטרל קורדובה (ארגנטינה)1:1
21.07.2019יובנטוס (איטליה)טוטנהאם (אנגליה)3:2
21.07.2019לאציו (איטליה)טרייסטינה (איטליה)2:5
21.07.2019לוטה (גרמניה)ורדר-2 ברמן (גרמניה)0:1
21.07.2019ליפשטאדט (גרמניה)באונטל (גרמניה)1:4
21.07.2019מיינץ (גרמניה)יאן רגנסבורג (גרמניה)2:1
21.07.2019נאסטבד (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)3:3
21.07.2019סטנדרד ליאז' (בלגיה)ניס (צרפת)1:2
21.07.2019ספאל (איטליה)פורדנונה (איטליה)0:2
21.07.2019פרוסינונה (איטליה)רייטי (איטליה)0:3
21.07.2019פרנסה (פורטוגל)בלננסס (פורטוגל)1:1
21.07.2019קובאן אימפריאל (גואטמלה)איסידרו מטאפן (אל סלבדור)1:3
21.07.2019קליארי (איטליה)פראלפיסלו (איטליה)1:1
21.07.2019קרדיף סיטי (וויילס)וליאדוליד (ספרד)1:1
21.07.2019קרקה (סלובניה)אוניברסיטטה קלוז' (רומניה)5:2
21.07.2019רוסטאווי (גרוזיה)בני-לוד (ישראל)1:1
21.07.2019ריינג'רס (סקוטלנד)בלקבורן (אנגליה)1:1
21.07.2019שרוסברי טאון (אנגליה)אסטון וילה (אנגליה)1:0
22.07.2019אייאקס אמסטרדם (הולנד)או.פ.י. אירקליון (יוון)2:6
22.07.2019באלינגן (גרמניה)רויטלינגן (גרמניה)1:4
22.07.2019האלאדס (הונגריה)טרבזונספור (טורקיה)0:0
22.07.2019וולפסבורג (גרמניה)פנרבחצ'ה (טורקיה)1:1
22.07.2019ווסטון (אנגליה)ניופורט קאונטי (וויילס)8:1
22.07.2019וורינגטון טאון (אנגליה)אקרינגטון (אנגליה)0:0
22.07.2019ליברפול (אנגליה)סביליה (ספרד)2:1
22.07.2019מאריטימו (פורטוגל)לחביה (קאטר)2:3
22.07.2019מונפלייה (צרפת)בורדו (צרפת)2:1
22.07.2019מרסיי (צרפת)סנט אטיין (צרפת)1:2
22.07.2019פנאפייל (פורטוגל)לוסיטניה (פורטוגל)0:0
22.07.2019ראפיד בוקרשט (רומניה)הפועל.חיפה (ישראל)3:3
23.07.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)סקובסהובד (דנמרק)0:2
23.07.2019אוקלי קנוס (אוסטרליה)מלבורן הארט (אוסטרליה)4:3
23.07.2019אוקספורד יונייטד (אנגליה)פולהאם (אנגליה)1:1
23.07.2019אלדרשוט (אנגליה)פורטסמות' (אנגליה)0:4
23.07.2019אלטרינהם (אנגליה)סטוקפורט (אנגליה)2:1
23.07.2019אלניאספור (טורקיה)אנטליספור (טורקיה)0:0
23.07.2019אלפרטון טאון (אנגליה)סקאנטורפ (אנגליה)4:1
23.07.2019אנדרלכט (בלגיה)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)3:1
23.07.2019אקדמיקה (פורטוגל)ליירה (פורטוגל)0:2
23.07.2019אשטון יונייטד (אנגליה)אולדהאם (אנגליה)2:2
23.07.2019באלה טאון (וויילס)קרו (אנגליה)5:2
23.07.2019בארוול (אנגליה)קטרינג (אנגליה)3:0
23.07.2019ביגלסוואד (אנגליה)בורהם (אנגליה)0:0
23.07.2019ברדפורד פארק (אנגליה)ברדפורד (אנגליה)0:0
23.07.2019בריסטול רוברס (אנגליה)סוואנסי (וויילס)3:0
23.07.2019ברסט (צרפת)ראן (צרפת)0:1
23.07.2019ברצלונה (ספרד)צ'לסי (אנגליה)2:1
23.07.2019ברקלי טאון (אנגליה)נורתהאפטון (אנגליה)0:1
23.07.2019גו אהד איגלס (הולנד)אמן (הולנד)3:2
23.07.2019גוואנגז'ו אוונגראנד (סין)סאות'המפטון (אנגליה)4:0
23.07.2019גוריצה (קרואטיה)וארדר סקופיה (מקדוניה)0:3
23.07.2019גייטסהד (אנגליה)הארוגייט טאון (אנגליה)0:1
23.07.2019דה טרפרס (הולנד)טופ אוס (הולנד)4:1
23.07.2019דובר (אנגליה)גיליגהאם (אנגליה)2:2
23.07.2019דראסבורג (אוסטריה)דיירמוט (הונגריה)0:7
23.07.2019דרטפורד (אנגליה)ברומלי (אנגליה)1:3
23.07.2019המל (אנגליה)מילטון קיינס (אנגליה)1:0
23.07.2019הנדון (אנגליה)בילריקיי טאון (אנגולה)2:1
23.07.2019הראקלס אלמלו (הולנד)אסטרס טריפוליס (יוון)0:2
23.07.2019הרטה צלנדורף (גרמניה)לוקנוולדה (גרמניה)3:3
23.07.2019וולדסטון (אנגליה)וויקומב וונדרס (אנגליה)1:0
23.07.2019זלצבורג (אוסטריה)קייסריספור (טורקיה)0:3
23.07.2019טוונטה אנסחדה (הולנד)שאלקה-04 (גרמניה)1:1
23.07.2019טונטון (אנגליה)יוביל (אנגליה)2:0
23.07.2019יונייטד אוף מנצ'סטר (אנגליה)פיילד (אנגליה)4:1
23.07.2019כרונינגן (הולנד)פ.צ. איינדהובן (הולנד)0:3
23.07.2019ליונגסקילה (שבדיה)אודבלה (שבדיה)0:2
23.07.2019מורסיה (ספרד)לבנטה (ספרד)1:0
23.07.2019מטרופוליטן (אנגליה)ווימבלדון (אנגליה)3:1
23.07.2019מיידןהד (אנגליה)סטיבנג' (אנגליה)0:1
23.07.2019מיידסטון יונייטד (אנגליה)דג & רד (אנגליה)1:1
23.07.2019מנמן איזמיר (טורקיה)שגאדאם (טורקמניסטן)1:2
23.07.2019מנסדורפ (אוסטריה)שטאדלאו (אוסטריה)5:3
23.07.2019מנספילד (אנגליה)נוטינגהאם פורסט (אנגליה)1:2
23.07.2019נ.א.ק. ברדה (הולנד)ואלבייק (הולנד)2:0
23.07.2019נוטס קאונטי (אנגליה)איפסוויץ' (אנגליה)1:1
23.07.2019נוקברדה (צפון אירלנד)גלנטורן (צפון אירלנד)1:0
23.07.2019נורתוויץ' (אנגליה)צ'סטר (אנגליה)4:1
23.07.2019ניורי סיטי (צפון אירלנד)וורנפוינט (צפון אירלנד)1:1
23.07.2019סאטון (אנגליה)דלוויץ' המלט (אנגליה)0:2
23.07.2019סוליהאל מורס (אנגליה)בארטון (אנגליה)0:0
23.07.2019סולסברי סיטי (אנגליה)איסטלי (אנגליה)7:0
23.07.2019סולפורד סיטי (אנגליה)מידלסברו (אנגליה)3:1
23.07.2019סיון (שוויץ)ולנסיה (ספרד)3:0
23.07.2019פליטווד טאון (אנגליה)ברנלי (אנגליה)2:0
23.07.2019פראדו (אלג'יריה)זאלייגרצג (הונגריה)2:3
23.07.2019פרסטון (אנגליה)אקרינגטון (אנגליה)1:1
23.07.2019צ'ורלי (אנגליה)אברטון U23 (אנגליה)2:0
23.07.2019צ'לטנהאם (אנגליה)שרוסברי טאון (אנגליה)2:2
23.07.2019צ'סטרפילד (אנגליה)שפילד יונייטד (אנגליה)5:0
23.07.2019קווינס אוניברסיטי (צפון אירלנד)דאנגנון סוויפטס (צפון אירלנד)2:1
23.07.2019קולצ'סטר (אנגליה)צ'רלטון (אנגליה)2:1
23.07.2019קיימברידג' יונייטד (אנגליה)לסטר (אנגליה)3:0
23.07.2019קרלייל (אנגליה)טרנמר (אנגליה)0:3
23.07.2019ראפיד-2 וינה (אוסטריה)וינה 1894 (אוסטריה)1:2
23.07.2019רוטרהאם (אנגליה)ווסט ברומיץ' (אנגליה)1:1
23.07.2019רופל בואום (בלגיה)בירסחוט (בלגיה)1:0
24.07.2019אבס (פורטוגל)פאמליקאו (פורטוגל)1:0
24.07.2019אודינזה (איטליה)אל הילאל (ערב הסעודית)3:2
24.07.2019אודנרדה (בלגיה)רונסה (בלגיה)1:2
24.07.2019אולוט (ספרד)אל-סאד (קאטר)1:2
24.07.2019אוראדיה (רומניה)ריפנסיה (רומניה)3:3
24.07.2019אמורבייטה (ספרד)אוסאסונה (ספרד)5:2
24.07.2019אמרנטי (פורטוגל)בראגה-2 (פורטוגל)2:0
24.07.2019אנגלהולם (שבדיה)וארברג (שבדיה)2:4
24.07.2019באיירן מינכן (גרמניה)מילאן (איטליה)0:1
24.07.2019בארנט (אנגליה)ארסנל U23 (אנגליה)3:2
24.07.2019בואביסטה (פורטוגל)ניס (צרפת)2:0
24.07.2019בראגה (פורטוגל)מונאקו (צרפת)0:0
24.07.2019ברז'ראק (צרפת)לימוז' (צרפת)1:3
24.07.2019ברי (אנגליה)בלקבורן (אנגליה)3:0
24.07.2019ג'יל ויסנטה (פורטוגל)מוריירנסה (פורטוגל)1:1
24.07.2019גונדומאר (פורטוגל)פאפי (פורטוגל)2:0
24.07.2019דונקאסטר (אנגליה)האדרספילד (אנגליה)2:0
24.07.2019דן בוש (הולנד)ספרטה רוטרדם (הולנד)3:0
24.07.2019האל (אנגליה)אמיין אס.סי. (צרפת)2:0
24.07.2019הרניצה (צ'כיה)אוניצ'וב (צ'כיה)5:0
24.07.2019ואנלוסה (דנמרק)אווארטה (דנמרק)4:2
24.07.2019ואץ (הונגריה)מונקאס (הונגריה)3:0
24.07.2019וויגן (אנגליה)אברטון (אנגליה)0:0
24.07.2019וולסול (אנגליה)אסטון וילה (אנגליה)5:1
24.07.2019ויטסה ארנהיים (הולנד)סיבאספור (טורקיה)1:1
24.07.2019חטאפה (ספרד)ראיו מחאדאונה (ספרד)0:3
24.07.2019טולוז (צרפת)אל-ערבי (קאטר)2:3
24.07.2019יובה סטאביה (איטליה)אנדריה (איטליה)0:4
24.07.2019יובנטוס (איטליה)אינטר (איטליה)1:1 ב.הכרעה 3:4
24.07.2019לאמיה (יוון)א.א.ק. אתונה (יוון)1:0
24.07.2019לאציו (איטליה)אנטלה (איטליה)0:5
24.07.2019לוקומוטיבי טביליסי (גרוזיה)בני-לוד (ישראל)2:3
24.07.2019ליובן (בלגיה)לסטר U23 (אנגליה)0:4
24.07.2019ליישוש (פורטוגל)גימארייש-2 (פורטוגל)0:1
24.07.2019לינקולן סיטי (אנגליה)סטוק סיטי (אנגליה)2:1
24.07.2019מאיה (פורטוגל)טרופנסה (פורטוגל)2:0
24.07.2019מאריטימו (פורטוגל)לוטון (אנגליה)2:0
24.07.2019מוסטה (מלטה)טרשיאן (מלטה)0:5
24.07.2019מטאלוגלובוס (רומניה)דאצ'יה מיובני (רומניה)0:2
24.07.2019מכבי.פ''ת (ישראל)דורוגי (הונגריה)1:1
24.07.2019נוריץ' (אנגליה)ברנטפורד (אנגליה)3:1
24.07.2019סאותנד (אנגליה)מילוול (אנגליה)1:2
24.07.2019סלרניטנה (איטליה)סמבנדטסה (איטליה)1:4
24.07.2019סמפדוריה (איטליה)פרו פטריה (איטליה)0:4
24.07.2019ספורטינג גיחון (ספרד)לנגראו (ספרד)1:1
24.07.2019פאקוס פריירה (פורטוגל)אסטוריל (פורטוגל)1:1
24.07.2019פונטבדרה (ספרד)ראסינג פרול (ספרד)0:1
24.07.2019פורטונה דוסלדורף (גרמניה)ראיו ואייקנו (ספרד)0:1
24.07.2019פורטימוננסה (פורטוגל)ליל (צרפת)2:1
24.07.2019פורסט גרין (אנגליה)בריסטול סיטי (אנגליה)4:3
24.07.2019פיזה (איטליה)בארי (איטליה)4:2
24.07.2019פיינורד (הולנד)אנג'ר (צרפת)2:2
24.07.2019פלגייראש (פורטוגל)סן מרטיניו (פורטוגל)1:4
24.07.2019פרימורץ (קרואטיה)שיבניק (קרואטיה)3:0
24.07.2019צ'אבס (פורטוגל)ריו אבה (פורטוגל)0:1
24.07.2019צ'יבאס גוואדלחרה (מקסיקו)אתלטיקו מדריד (ספרד)0:0
24.07.2019ציטדלה (איטליה)וירטוס ורונה (איטליה)3:1
24.07.2019קובה פיידאד (פורטוגל)לורש (פורטוגל)0:1
24.07.2019קובנטרי (אנגליה)ליברפול U23 (אנגליה)0:0
24.07.2019קומפוסטלה (ספרד)סלטה ויגו ב' (ספרד)4:0
24.07.2019קיטצ'י (הונג קונג)מנצ'סטר סיטי (אנגליה)6:1
24.07.2019קליארי (איטליה)קייבו (איטליה)1:2
24.07.2019קרמונזה (איטליה)נאפולי (איטליה)3:3
24.07.2019ר.ס.א קזבלנקה (מרוקו)לגאנס (ספרד)0:0
24.07.2019רדינג (אנגליה)פיטרבורו יונייטד (אנגליה)2:4
24.07.2019ריאל אווילס (ספרד)לוגו (ספרד)5:0
24.07.2019ריאל מדריד (ספרד)ארסנל (אנגליה)2:2
24.07.2019ריימס (צרפת)מץ (צרפת)0:2
25.07.2019אאוגסבורג (גרמניה)גלאטסראיי (טורקיה)1:4
25.07.2019אלאבס (ספרד)פואנלברדה (ספרד)1:0
25.07.2019אלניאספור (טורקיה)גזיאנטפ (טורקיה)0:4
25.07.2019אלקורון (ספרד)ליידה (ספרד)2:3
25.07.2019אלקסנדריה (אוקראינה)דניפרו 1 (אוקראינה)1:2
25.07.2019אמן (הולנד)או.פ.י. אירקליון (יוון)0:3
25.07.2019אסטרס טריפוליס (יוון)קוניאספור (טורקיה)0:0
25.07.2019בית'ר תל.אביב/רמלה (ישראל)הפועל.פ''ת (ישראל)1:1
25.07.2019בראגה (פורטוגל)טונדלה (פורטוגל)2:2
25.07.2019גזטפה (טורקיה)מנמן איזמיר (טורקיה)0:1
25.07.2019דרבי (אנגליה)ג'ירונה (ספרד)2:0
25.07.2019הופנהיים (גרמניה)טרבזונספור (טורקיה)3:3
25.07.2019הופנהיים (גרמניה)ורונה (איטליה)0:0
25.07.2019הרטה ברלין (גרמניה)פנרבחצ'ה (טורקיה)1:2
25.07.2019וילה ריאל (פורטוגל)מונטאלגרי (פורטוגל)0:0
25.07.2019טוטנהאם (אנגליה)מנצ'סטר יונייטד (אנגליה)2:1
25.07.2019טונטון (אנגליה)אקסטר (אנגליה)2:2
25.07.2019לבנטה (ספרד)אלמריה (ספרד)0:2
25.07.2019ליברפול (אנגליה)ספורטינג ליסבון (פורטוגל)2:2
25.07.2019פוגון שצ'צ'ין (פולין)קוטביצה קולוברזג (פולין)2:3
25.07.2019פיורנטינה (איטליה)בנפיקה ליסבון (פורטוגל)2:1
25.07.2019פיירנסה (פורטוגל)אבס (פורטוגל)0:1
25.07.2019קרטרו (מקסיקו)בטיס (ספרד)2:0
26.07.2019אאוגסבורג (גרמניה)ויאריאל (ספרד)6:2
26.07.2019אבספליט יונייטד (אנגליה)ברייטון (אנגליה)1:3
26.07.2019אוריהואלה (ספרד)אלצ'ה (ספרד)3:0
26.07.2019אטלאנטאס (ליטא)פאלנגה (ליטא)0:1
26.07.2019אל אהלי ג'ידה (ערב הסעודית)פ.צ. איינדהובן (הולנד)2:3
26.07.2019אלחסיראס (ספרד)מלאגה (ספרד)0:0
26.07.2019אלפרטון טאון (אנגליה)נוטס קאונטי (אנגליה)0:1
26.07.2019אנטליספור (טורקיה)קרגיומריוק (טורקיה)0:0
26.07.2019אתלטיק בילבאו ב' (ספרד)אמורבייטה (ספרד)2:4
26.07.2019בולוניה (איטליה)פ.צ. קלן (גרמניה)3:1
26.07.2019ברסט (צרפת)נאנט (צרפת)0:1
26.07.2019גיליגהאם (אנגליה)סאותנד (אנגליה)1:1
26.07.2019דג & רד (אנגליה)וסטהאם U23 (אנגליה)0:0
26.07.2019דן האג (הולנד)ליובן (בלגיה)1:1
26.07.2019דניזליספור (טורקיה)אסקיסחירספור (טורקיה)1:2
26.07.2019וולוס (יוון)לאמיה (יוון)2:1
26.07.2019ווסט ברומיץ' (אנגליה)בורנמות (אנגליה)0:0
26.07.2019וינה 1894 (אוסטריה)אבראחסדורף (אוסטריה)1:0
26.07.2019לומל יונייטד (בלגיה)רודה (הולנד)1:2
26.07.2019מורסיה (ספרד)אלמריה (ספרד)2:0
26.07.2019מיידןהד (אנגליה)וויקומב וונדרס (אנגליה)0:0
26.07.2019נ.א.ק. ברדה (הולנד)ווסטרלו (בלגיה)3:1
26.07.2019נוטינגהאם פורסט (אנגליה)ריאל סוסיאדד (ספרד)2:2
26.07.2019נורתהאפטון (אנגליה)מילטון קיינס (אנגליה)1:2
26.07.2019ניימיכן (הולנד)ואלבייק (הולנד)1:2
26.07.2019סטיכטינג (הולנד)טופ אוס (הולנד)0:1
26.07.2019פורטסטיוארט (צפון אירלנד)קולריין (צפון אירלנד)1:2
26.07.2019פליטווד טאון (אנגליה)פרסטון (אנגליה)0:1
26.07.2019פרייבורג (גרמניה)קייסריספור (טורקיה)0:2
26.07.2019קאמבור (הולנד)יונג אייאקס (הולנד)2:1
26.07.2019קסימפאסה (טורקיה)פושקאש (הונגריה)2:3
26.07.2019קרוטונה (איטליה)מונופולי (איטליה)1:2
26.07.2019ר.ב. לייפציג (גרמניה)ראן (צרפת)0:2
26.07.2019רד סטאר 93 (צרפת)שארטר (צרפת)0:2
27.07.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)לנדסקרונה (שבדיה)0:3
27.07.2019אבס (פורטוגל)נאסיונל מדיירה (פורטוגל)1:2
27.07.2019אוד שיין (נורבגיה)פרדריקסטאד (נורבגיה)1:2
27.07.2019אויפשט (הונגריה)מ.ט.ק. (הונגריה)1:0
27.07.2019אוקם מורסיה (ספרד)אלצ'ה (ספרד)2:0
27.07.2019אלבסטה (ספרד)אלאבס (ספרד)2:1
27.07.2019אלטרינהם (אנגליה)פיילד (אנגליה)1:3
27.07.2019אלקורון (ספרד)גרנדה (ספרד)1:0
27.07.2019אמפולי (איטליה)פונטדרה (איטליה)1:5
27.07.2019אנג'ר (צרפת)בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)2:1
27.07.2019אנורתוסיס פמגוסטה (קפריסין)אקסלסיור רוט. (הולנד)1:2
27.07.2019אסו פולי (רומניה)ריפנסיה (רומניה)3:1
27.07.2019ארג'ש פיטשטי (רומניה)מטאלוגלובוס (רומניה)1:3
27.07.2019ארוקה (פורטוגל)לוסיטניה (פורטוגל)0:2
27.07.2019באנבריג' טאון (צפון אירלנד)דאנגנון סוויפטס (צפון אירלנד)5:0
27.07.2019בארנסלי (אנגליה)שפילד יונייטד (אנגליה)4:1
27.07.2019בורוסיה דורטמונד (גרמניה)אודינזה (איטליה)1:4
27.07.2019בילריקיי טאון (אנגולה)בורהם (אנגליה)2:1
27.07.2019בלינה (צפון אירלנד)בלימנה יונייטד (צפון אירלנד)2:1
27.07.2019בלקפול (אנגליה)בלקבורן (אנגליה)2:0
27.07.2019ברברנד (דנמרק)מידלפארט (דנמרק)1:0
27.07.2019ברונשוי (דנמרק)ואנלוסה (דנמרק)1:0
27.07.2019בריסטול סיטי (אנגליה)קריסטל פאלאס (אנגליה)5:0
27.07.2019ברמינגהאם (אנגליה)ברייטון (אנגליה)4:0
27.07.2019ברנטפורד (אנגליה)בורנמות (אנגליה)3:1
27.07.2019ברשיה (איטליה)רנטה (איטליה)0:2
27.07.2019בשיקטש (טורקיה)אייבר (ספרד)2:0
27.07.2019בת' סיטי (אנגליה)פורסט גרין (אנגליה)1:1
27.07.2019גו אהד איגלס (הולנד)אל שבאב ריאד (ערב הסעודית)3:2
27.07.2019גיחואלו (ספרד)זמורה (ספרד)1:1
27.07.2019גירסונספור (טורקיה)האטאיספור (טורקיה)4:3
27.07.2019גנצ'לרבירליגי (טורקיה)אקהיסאר (טורקיה)2:3
27.07.2019גרימסבי (אנגליה)פיטרבורו יונייטד (אנגליה)2:0
27.07.2019דובר (אנגליה)קולצ'סטר (אנגליה)1:1
27.07.2019דונקאסטר (אנגליה)האל (אנגליה)2:2
27.07.2019דיושגיור (הונגריה)בודפוקי (הונגריה)2:2
27.07.2019דיז'ון (צרפת)ריימס (צרפת)3:1
27.07.2019דנדי יונייטד (סקוטלנד)שרוסברי טאון (אנגליה)2:1
27.07.2019האבנט אנד ווטרלוביל (אנגליה)איסטלי (אנגליה)0:2
27.07.2019האנגרפורד טאון (אנגליה)ניופורט קאונטי (וויילס)3:0
27.07.2019הארוגייט טאון (אנגליה)ספנימור (אנגליה)0:4
27.07.2019הארטפול (אנגליה)מקלספילד טאון (אנגליה)0:3
27.07.2019המפטון (אנגליה)ווימבלדון (אנגליה)3:1
27.07.2019הראקלס אלמלו (הולנד)הלמונד ספורט (הולנד)0:5
27.07.2019וארנאמו (שבדיה)סילביה (שבדיה)1:1
27.07.2019ווארדה (הונגריה)דיירמוט (הונגריה)2:0
27.07.2019וויגן (אנגליה)ברנלי (אנגליה)2:2
27.07.2019וולפסבורג (גרמניה)יוניון ברלין (גרמניה)1:1
27.07.2019ויטוריה סטובאל (פורטוגל)אסטרמדורה (ספרד)0:3
27.07.2019וילם II (הולנד)או.פ.י. אירקליון (יוון)1:2
27.07.2019ויסל קובה (יפן)ברצלונה (ספרד)2:0
27.07.2019ולברט (גרמניה)סיגן (גרמניה)2:3
27.07.2019וליאדוליד (ספרד)ראסינג סנטאנדר (ספרד)0:1
27.07.2019וליאדוליד ב' (ספרד)בורגוס (ספרד)2:2
27.07.2019ונלו (הולנד)פנאתינייקוס (יוון)1:0
27.07.2019זוולה (הולנד)אסטרס טריפוליס (יוון)0:1
27.07.2019טורקי (אנגליה)אקסטר (אנגליה)2:1
27.07.2019טנריפה (ספרד)קולטורל לאונסה (ספרד)3:0
27.07.2019טרליסאק (צרפת)בורדולה (צרפת)0:0
27.07.2019טרנמר (אנגליה)וולסול (אנגליה)0:0
27.07.2019יונג אז (הולנד)דורדרכט (הולנד)1:1
27.07.2019יוקוהמה אף מארינס (יפן)מנצ'סטר סיטי (אנגליה)3:1
27.07.2019יורק (אנגליה)נוטס קאונטי (אנגליה)1:3
27.07.2019לאציו (איטליה)מאנטובה (איטליה)0:4
27.07.2019לארן (צפון אירלנד)באליקלר (צפון אירלנד)0:7
27.07.2019לבנטה (ספרד)קרטחנה (ספרד)1:0
27.07.2019לה לובייר סנטרה (בלגיה)יוניון סנט. גיל (בלגיה)2:1
27.07.2019לה קורוניה (ספרד)ראסינג פרול (ספרד)1:1
27.07.2019לוגו (ספרד)קומפוסטלה (ספרד)0:1
27.07.2019לוטון (אנגליה)נוריץ' (אנגליה)5:1
27.07.2019לונד (שבדיה)ה.י.ק. הלרופ (דנמרק)2:1
27.07.2019לורש (פורטוגל)פינהאלבננסה (פורטוגל)0:1
27.07.2019ליירה (פורטוגל)סינטרנסה (פורטוגל)0:0
27.07.2019לילסטרום (נורבגיה)אודבולד (שבדיה)0:2
27.07.2019לימאבאדי יונייטד (צפון אירלנד)אינסטיטיוט לונדונדרי (צפון אירלנד)3:1
27.07.2019ליננסה (ספרד)קאדיז (ספרד)1:1
27.07.2019לינפילד (צפון אירלנד)פין הארפס (אירלנד)2:1
27.07.2019לצ'ה (איטליה)פרוסינונה (איטליה)1:4
27.07.2019מאריטימו (פורטוגל)לאס פאלמס (ספרד)0:1
27.07.2019מונפלייה (צרפת)האדרספילד (אנגליה)1:1
27.07.2019מוריירנסה (פורטוגל)פאקוס פריירה (פורטוגל)0:1
27.07.2019מורקאם (אנגליה)אקרינגטון (אנגליה)2:0
27.07.2019מזוקובסד (הונגריה)שורוקשר (הונגריה)2:1
27.07.2019מילוול (אנגליה)ריאל סוסיאדד (ספרד)3:3
27.07.2019מנמן איזמיר (טורקיה)אלטאי איזמיר (טורקיה)2:0
27.07.2019מץ (צרפת)אמיין אס.סי. (צרפת)1:1
27.07.2019מרליננסה (פורטוגל)פלגייראש (פורטוגל)0:0
27.07.2019נומנסיה (ספרד)אוסאסונה (ספרד)1:3
27.07.2019נורדוויק (הולנד)וולנדאם (הולנד)2:0
27.07.2019נים (צרפת)טולוז (צרפת)1:0
27.07.2019ננטוויץ' טאון (אנגולה)קרזון (אנגליה)2:2
27.07.2019סאסואולו (איטליה)סודטירול (איטליה)0:2
27.07.2019סביליה ב' (ספרד)אל-ראיאן (קאטר)3:0
27.07.2019סוואנסי (וויילס)אטאלנטה (איטליה)1:2
27.07.2019סווינדון טאון (אנגליה)קובנטרי (אנגליה)2:0
27.07.2019סוליהאל מורס (אנגליה)אוקספורד יונייטד (אנגליה)1:1
27.07.2019סטוק סיטי (אנגליה)לסטר (אנגליה)2:1
27.07.2019סלגלסה (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)5:1
27.07.2019סלטה ויגו (ספרד)ליל (צרפת)0:1
27.07.2019סנדרלנד (אנגליה)הירנביין (הולנד)1:0
27.07.2019סנט אולבאנס (אנגליה)בארנט (אנגליה)0:1
27.07.2019ספורטינג גיחון (ספרד)חטאפה (ספרד)1:1
27.07.2019ספורטינג גיחון ב' (ספרד)קאודל (ספרד)0:2
27.07.2019סקאנטורפ (אנגליה)לינקולן סיטי (אנגליה)0:2
27.07.2019סקובסהובד (דנמרק)הילרוד (דנמרק)0:0
27.07.2019סראגוסה (ספרד)אברו (ספרד)0:3
27.07.2019פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)אל טהאוון (ערב הסעודית)1:1
27.07.2019פאמליקאו (פורטוגל)ריו אבה (פורטוגל)1:2
27.07.2019פאקש (הונגריה)בודאיירש (הונגריה)0:1
27.07.2019פארמה (איטליה)טרבזונספור (טורקיה)2:2
27.07.2019פדרבורן (גרמניה)אתלטיק בילבאו (ספרד)3:3
27.07.2019פולהאם (אנגליה)ווסטהאם (אנגליה)1:0
27.07.2019פונפרדינה (ספרד)אוביידו (ספרד)0:1
27.07.2019פורט וייל (אנגליה)ברי (אנגליה)2:1
27.07.2019פורטדאון (צפון אירלנד)קולריין (צפון אירלנד)1:2
27.07.2019פורטו (פורטוגל)מונאקו (צרפת)1:0
27.07.2019פורטונה סיטארד (הולנד)פ.א.ו.ק. סלוניקי (יוון)5:1
27.07.2019פטרו אייסדן (בלגיה)לומל יונייטד (בלגיה)2:0
27.07.2019פיירנסה (פורטוגל)פורטו-2 (פורטוגל)2:1
27.07.2019פלימות' (אנגליה)בריסטול רוברס (אנגליה)1:0
27.07.2019פריז סן ז'רמן (צרפת)אינטר (איטליה)1:1 ב.הכרעה 6:5
27.07.2019פרנבורו (אנגליה)ווקינג (אנגליה)3:1
27.07.2019פרסטון (אנגליה)ניוקאסל (אנגליה)1:2
27.07.2019צ'אבס (פורטוגל)ויזלה (פורטוגל)0:0
27.07.2019צ'ורלי (אנגליה)יונייטד אוף מנצ'סטר (אנגליה)0:0
27.07.2019צ'סטרפילד (אנגליה)בארטון (אנגליה)5:2
27.07.2019צ'רלטון (אנגליה)אסטון וילה (אנגליה)4:1
27.07.2019ציטדלה (איטליה)ויצ'נצה (איטליה)3:1
27.07.2019קווינס פארק ריינג'רס (אנגליה)ווטפורד (אנגליה)1:0
27.07.2019קייזר צ'יפס (דרום אפריקה)אורלנדו פירטס (דרום אפריקה)2:0
27.07.2019קיימברידג' יונייטד (אנגליה)איפסוויץ' (אנגליה)0:0
27.07.2019קליארי (איטליה)לידס (אנגליה)1:1
27.07.2019קראמלין יונייטד (אירלנד)גלנוויל (אירלנד)1:7
27.07.2019קרדיף סיטי (וויילס)ניס (צרפת)0:1
27.07.2019קרולי טאון (אנגליה)פורטסמות' (אנגליה)2:1
27.07.2019קרמונזה (איטליה)ארמיניו (איטליה)2:3
27.07.2019רוטרהאם (אנגליה)לסטר (אנגליה)2:2
27.07.2019רוס קאונטי (סקוטלנד)קרלייל (אנגליה)0:2
27.07.2019ריאל אוניון (ספרד)ויטוריה (ספרד)0:1
27.07.2019ריאל מדריד (ספרד)אתלטיקו מדריד (ספרד)7:3
27.07.2019ריאל מדריד ב' (ספרד)מיראנדס (ספרד)2:1
27.07.2019ריזספור (טורקיה)קצ'יאורנגוצ'ו (טורקיה)2:2
27.07.2019ריעריאי (ליטא)דינמו מינסק (בלארוס)3:2
27.07.2019רקסהאם (וויילס)קרו (אנגליה)1:0
28.07.2019אנטליספור (טורקיה)אנקרספור (טורקיה)1:1
28.07.2019ארסנל (אנגליה)ליון (צרפת)2:1
28.07.2019באייר לברקוזן (גרמניה)הראקלס אלמלו (הולנד)4:3
28.07.2019בואביסטה (פורטוגל)טונדלה (פורטוגל)0:0
28.07.2019בורדו (צרפת)גלאטסראיי (טורקי&#