ligot.net - כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> מרץ
  ידידות.מועדונים
 
ינואר
פברואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט



כדורגל משחקי ידידות של מועדונים 2019 >> מרץ



01.03.2019אוד שיין (נורבגיה)ויקינג (נורבגיה)1:1
01.03.2019אולסונד (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)0:0
01.03.2019איסלוץ' (בלארוס)אירטיש (קזחסטן)1:1
01.03.2019ברברנד (דנמרק)סקיבה (דנמרק)3:2


01.03.2019וולרנגה (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)2:3
01.03.2019טרומסה (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)2:1
01.03.2019מולדה (נורבגיה)וונטספילס (לטביה)2:1
01.03.2019סונדסוואל (שבדיה)ואסטראס (שבדיה)2:1
01.03.2019סרפסבורג 08 (נורבגיה)פרדריקסטאד (נורבגיה)0:3
01.03.2019קלסדורף (אוסטריה)פויטסברג (אוסטריה)0:0
02.03.2019א.ב. קופנהאגן (דנמרק)פרם קופנהאגן (דנמרק)0:4
02.03.2019אדמירה-2 וואקר (אוסטריה)שטורם-2 גראץ (אוסטריה)2:3
02.03.2019אופסאל אוסלו (נורבגיה)ליורנסקרוג (נורבגיה)2:0
02.03.2019בראן (נורבגיה)האוגסונד (נורבגיה)0:3
02.03.2019ואנלוסה (דנמרק)ב. 93 קופנהאגן (דנמרק)4:2
02.03.2019ויגוואם (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)1:2
02.03.2019ט.פ.ס. טורקו (פינלנד)סאלפה סאלו (פינלנד)3:1
02.03.2019טורפדו מינסק (בלארוס)פ.צ. ויטבסק (בלארוס)1:0
02.03.2019לבנגר (נורבגיה)ורדאל (נורבגיה)0:4
02.03.2019לוץ' מינסק (בלארוס)פרידק מיסטק (צ'כיה)1:2
02.03.2019לילסטרום (נורבגיה)הלסינבורג (שבדיה)2:1
02.03.2019מיאלבי (שבדיה)אוסקרסהאמן (שבדיה)0:2
02.03.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)ראופוס (נורבגיה)3:4
02.03.2019קוויק האלדן (נורבגיה)טונסברג (נורבגיה)0:1
02.03.2019קיילסוס (נורבגיה)בארום (נורבגיה)0:3
02.03.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)3:4
03.03.2019אנרגטיק (בלארוס)לוקומוטיב גומל (בלארוס)0:3
03.03.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)0:0
03.03.2019קאלמאר (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)0:1
04.03.2019אטבידברג (שבדיה)נורקופינג (שבדיה)2:0
04.03.2019סטארט (נורבגיה)יירב (נורבגיה)0:1
04.03.2019שחטיור סליהורסק (בלארוס)ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)0:3
05.03.2019אסאנה (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)3:0
05.03.2019טורפדו ז'ודינו (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)3:2
06.03.2019ברצלונה (ספרד)ג'ירונה (ספרד)1:0
06.03.2019מאשוק פיאטיגורסק (רוסיה)ביאולוג (רוסיה)1:3
06.03.2019סוקול סארטוב (רוסיה)צ'ליאבינסק (רוסיה)1:3
06.03.2019קלוגה (רוסיה)לוקי אנרגיה (רוסיה)2:2
06.03.2019קראסנוגורסק (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)1:3
07.03.2019אנרגטיק (בלארוס)טורפדו מינסק (בלארוס)0:0
07.03.2019האם-קאם (נורבגיה)נוטודן (נורבגיה)2:2
07.03.2019לבנגר (נורבגיה)סיורדאל (נורבגיה)2:2
07.03.2019נרדו (נורבגיה)ביאסן (נורבגיה)2:1
07.03.2019סטרמן (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)0:1
08.03.2019אוד שיין (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)2:1
08.03.2019אוד שיין 2 (נורבגיה)יירב (נורבגיה)0:4
08.03.2019אלפסבורג (שבדיה)טרלבורג (שבדיה)1:2
08.03.2019אסקר (נורבגיה)בארום (נורבגיה)0:5
08.03.2019גומל (בלארוס)לאהטי (פינלנד)0:2
08.03.2019גטבורג (שבדיה)פלקנברג (שבדיה)2:0
08.03.2019דגרפורס (שבדיה)סיוריאנסקה (שבדיה)0:3
08.03.2019האוגסונד (נורבגיה)סאנדנס אולף (נורבגיה)0:3
08.03.2019האקה (פינלנד)סיינאיון (פינלנד)2:1
08.03.2019וולרנגה (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)0:2
08.03.2019לילסטרום (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)3:1
08.03.2019מיאלבי (שבדיה)קריסטיאנסטד (שבדיה)1:5
08.03.2019מיונדאלן (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)1:3
08.03.2019נורקופינג (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)2:1
08.03.2019סטארט (נורבגיה)אינטר טורקו (פינלנד)0:2
08.03.2019סיריאוס אופסלה (שבדיה)ברגה בורלנגה (שבדיה)2:4
08.03.2019סרפסבורג 08 (נורבגיה)סטרומסגודסט (נורבגיה)2:4
08.03.2019פרדריקסטאד (נורבגיה)אלטה (נורבגיה)1:4
09.03.2019אולסונד (נורבגיה)ויקינג (נורבגיה)2:2
09.03.2019אורגריטה (שבדיה)ליונגסקילה (שבדיה)0:1
09.03.2019אילבס (פינלנד)ט.פ.ס. טורקו (פינלנד)0:4
09.03.2019ברומאפויקארנה (שבדיה)פריי (שבדיה)1:3
09.03.2019וארברג (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)0:2
09.03.2019מאלמה (שבדיה)קאלמאר (שבדיה)1:2
09.03.2019מוסן סלמה (פינלנד)טי.פי.וי טמפרה (פינלנד)2:4
09.03.2019נורבי (שבדיה)לינדום (שבדיה)0:1
09.03.2019סק''א רוסטוב (רוסיה)זניט איז'בסק (רוסיה)0:1
09.03.2019קונגסבינגר (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)1:0
09.03.2019קיי פי וי קוקולה (פינלנד)יארו (פינלנד)0:2
09.03.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)אלוורום (נורבגיה)1:1
10.03.2019בראן (נורבגיה)רוזנבורג (נורבגיה)0:1
10.03.2019האם-קאם (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)2:5
10.03.2019הונפוס (נורבגיה)אלטה (נורבגיה)2:1
10.03.2019סנדוויקנס (שבדיה)דלקורד (שבדיה)1:3
10.03.2019ראנהיים (נורבגיה)אורקלה (נורבגיה)0:5
11.03.2019בודה גלימט (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)0:1
12.03.2019ויקינג (נורבגיה)דינמו ברסט (בלארוס)2:1
12.03.2019לילסטרום (נורבגיה)מולדה (נורבגיה)1:1
13.03.2019טורפדו מינסק (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)3:1
13.03.2019טרלבורג (שבדיה)לונד (שבדיה)1:1
13.03.2019נורבי (שבדיה)וארברג (שבדיה)3:2
13.03.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)0:3
13.03.2019סונדאל (נורבגיה)קריסטיאנסן (נורבגיה)0:0
13.03.2019סלוויה מוזיר (בלארוס)ברונה (נורבגיה)0:0
13.03.2019סמורגון (בלארוס)נמאן (בלארוס)1:0
13.03.2019סרפסבורג 08 (נורבגיה)קונגסבינגר (נורבגיה)0:5
13.03.2019פריי (שבדיה)אנסקדה (שבדיה)1:3
14.03.2019לנדסקרונה (שבדיה)אנגלהולם (שבדיה)0:2
15.03.2019אוד שיין (נורבגיה)האוגסונד (נורבגיה)0:4
15.03.2019אלפסבורג (שבדיה)אורברו (שבדיה)0:2
15.03.2019אסטרס ואקשה (שבדיה)אוסקרסהאמן (שבדיה)2:3
15.03.2019בארום (נורבגיה)אלוורום (נורבגיה)1:3
15.03.2019בראן (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)2:0
15.03.2019וולרנגה (נורבגיה)סטרומסגודסט (נורבגיה)1:1
15.03.2019ט.פ.ס. טורקו (פינלנד)סיינאיון (פינלנד)0:1
15.03.2019טורפדו ז'ודינו (בלארוס)טורפדו מוסקבה (רוסיה)0:1
15.03.2019טרומסדלן (נורבגיה)סניה (נורבגיה)1:0
15.03.2019יירב (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)1:2
15.03.2019לוץ' מינסק (בלארוס)וולין (אוקראינה)1:1
15.03.2019נורבי (שבדיה)טרולהטן (שבדיה)0:2
15.03.2019נורקופינג (שבדיה)מאלמה (שבדיה)1:4
16.03.2019אנרגטיק (בלארוס)איסלוץ' (בלארוס)1:2
16.03.2019אסקר (נורבגיה)קיילסוס (נורבגיה)1:3
16.03.2019ברומאפויקארנה (שבדיה)סיריאוס אופסלה (שבדיה)0:0
16.03.2019דינמו ברסט (בלארוס)קריסטיאנסן (נורבגיה)0:0
16.03.2019ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)קופס (פינלנד)1:2
16.03.2019וארברג (שבדיה)גטבורג (שבדיה)1:1
16.03.2019טורפדו מינסק (בלארוס)ויגוואם (בלארוס)0:1
16.03.2019יונקופינג סודרה (שבדיה)קרלסטד יונייטד (שבדיה)1:2
16.03.2019לידה (בלארוס)גורודיאה (בלארוס)1:0
16.03.2019לילסטרום (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)0:2
16.03.2019מוסן סלמה (פינלנד)קאאפו קאארינה (פינלנד)2:1
16.03.2019מיונדאלן (נורבגיה)טרומסה (נורבגיה)1:5
16.03.2019סוטרה (נורבגיה)נסט סוטרה (נורבגיה)1:2
16.03.2019סטאבק (נורבגיה)אולנסאקר (נורבגיה)2:2
16.03.2019סיורדאל (נורבגיה)אופסאל אוסלו (נורבגיה)1:1
16.03.2019סנדוויקנס (שבדיה)ואסטראס (שבדיה)5:0
16.03.2019סקייד (נורבגיה)גרורוד (נורבגיה)0:2
16.03.2019פלקנברג (שבדיה)האלמסטד (שבדיה)0:0
17.03.2019אולסונד (נורבגיה)חיוד אולסטיינביק (נורבגיה)1:2
17.03.2019הלסינבורג (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)0:3
17.03.2019ויקינג (נורבגיה)אגרסון (נורבגיה)0:4
17.03.2019זניט איז'בסק (רוסיה)דינמו בריאנסק (רוסיה)0:2
17.03.2019טרומסה (נורבגיה)מיולנר (נורבגיה)1:2
17.03.2019פרדריקסטאד (נורבגיה)סטרמן (נורבגיה)4:3
17.03.2019קונגסבינגר (נורבגיה)קפו''מ אוסלו (נורבגיה)1:0
18.03.2019אסקילסלינה (שבדיה)וארברג (שבדיה)0:3
18.03.2019ראנהיים (נורבגיה)לבנגר (נורבגיה)1:2
18.03.2019ראנהיים (נורבגיה)לבנגר (נורבגיה)1:2
19.03.2019גורניאק קריבוי רוג (אוקראינה)סומי (אוקראינה)2:2
19.03.2019לנדסקרונה (שבדיה)האלמיה (שבדיה)0:4
20.03.2019אלצ'ה (ספרד)לנינגרדץ (רוסיה)0:3
20.03.2019ארפורט (גרמניה)יוניון ברלין (גרמניה)4:1
20.03.2019באדאחוס (ספרד)בלננסס (פורטוגל)1:0
20.03.2019נורקופינג (שבדיה)סרפסבורג 08 (נורבגיה)1:3
20.03.2019סלאבן בלופו (קרואטיה)האסק זגרב (קרואטיה)0:0
21.03.2019אג'מאן (איחוד האמירויות)דיבה אל פוג'יירה (איחוד האמירויות)1:3
21.03.2019אודרה אופולה (פולין)ויסלה קראקוב (פולין)1:1
21.03.2019אטלאנטאס (ליטא)פאלנגה (ליטא)2:2
21.03.2019אלקמאר (הולנד)מאלמה (שבדיה)1:0
21.03.2019דינמו בטומי (גרוזיה)שוקורה (גרוזיה)3:0
21.03.2019היידנהיים (גרמניה)סט. גאלן (שוויץ)1:3
21.03.2019הלסינבורג (שבדיה)קובנהאבן (דנמרק)2:2
21.03.2019הרטה ברלין (גרמניה)הולשטיין קיל (גרמניה)3:1
21.03.2019נמאן (בלארוס)ריעריאי (ליטא)2:3
21.03.2019סלובן ליברץ (צ'כיה)ויקטוריה ז'יז'קוב (צ'כיה)3:4
21.03.2019סנט פאולי (גרמניה)ויילה (דנמרק)0:1
21.03.2019פדרבורן (גרמניה)פ.צ. קלן (גרמניה)3:5
21.03.2019צ'יטה (רוסיה)דולגיה פרודי (רוסיה)0:0
21.03.2019צוויקאו (גרמניה)בורוסיה מינשנגלדבאך (גרמניה)3:1
21.03.2019קובאן קראסנודר (רוסיה)זניט איז'בסק (רוסיה)2:2
21.03.2019ר.ב. לייפציג (גרמניה)פוגון שצ'צ'ין (פולין)5:3
22.03.2019אויפשט (הונגריה)דיירמוט (הונגריה)2:1
22.03.2019אולימפיאקוס ניקוסיה (קפריסין)דוקסה קאטוקופיאס (קפריסין)3:2
22.03.2019אוסטריה-2 וינה (אוסטריה)סנט פולטן (אוסטריה)5:2
22.03.2019אופבה (צ'כיה)ברנו (צ'כיה)3:1
22.03.2019אלבורג (דנמרק)אוד שיין (נורבגיה)2:0
22.03.2019ארמיניה בילפלד (גרמניה)האנובר 96 (גרמניה)0:5
22.03.2019אשפנבורג (גרמניה)דרמשטדט (גרמניה)3:0
22.03.2019בוטב פלובדיב (בולגריה)לוקומוטיב סופיה (בולגריה)2:1
22.03.2019בלארוס U21נמאן (בלארוס)3:0
22.03.2019ברשיה (איטליה)לוגנו (שוויץ)0:0
22.03.2019גאקאאס קטוביצה (פולין)ויטקוביצה (צ'כיה)1:3
22.03.2019דונג טאם לונ אן (וייטנם)דונג טהאפ (וייטנם)1:2
22.03.2019האלאדס (הונגריה)מושונמאדיאווארי (הונגריה)1:2
22.03.2019הארטברג (אוסטריה)הורן (אוסטריה)2:2
22.03.2019וולרנגה (נורבגיה)לילסטרום (נורבגיה)4:4
22.03.2019לאסק לינץ (אוסטריה)אוסטריה קלגנפורט (אוסטריה)0:2
22.03.2019נירנברג (גרמניה)מלאדה בולסלאב (צ'כיה)1:5
22.03.2019סביליה (ספרד)שאלקה-04 (גרמניה)0:2
22.03.2019סטאל מלץ (פולין)קרקוביה קראקוב (פולין)0:0
22.03.2019סלאבן בלופו (קרואטיה)קרסקו (סלובניה)0:4
22.03.2019סניצה (סלובקיה)זנוימו (צ'כיה)3:3
22.03.2019פאידה (אסטוניה)היפ''ק הלסינקי (פינלנד)1:2
22.03.2019פושקאש (הונגריה)אוסייק (קרואטיה)1:1
22.03.2019ראפיד וינה (אוסטריה)ווינר נוישטאדט (אוסטריה)0:3
22.03.2019שטורם גראץ (אוסטריה)קאפפנברג (אוסטריה)1:2
23.03.2019א.פ.ק. אסקילסטונה (שבדיה)יורגורדן (שבדיה)2:3
23.03.2019אורברו (שבדיה)מרייהמן (פינלנד)0:1
23.03.2019אלוורום (נורבגיה)מוס (נורבגיה)2:3
23.03.2019אלטה (נורבגיה)טרומסדלן (נורבגיה)1:0
23.03.2019אסטרס ואקשה (שבדיה)קאלמאר (שבדיה)2:1
23.03.2019בראן (נורבגיה)סונדאל (נורבגיה)0:3
23.03.2019ברגה בורלנגה (שבדיה)סנדוויקנס (שבדיה)0:3
23.03.2019ברונה (נורבגיה)ארנדאל (נורבגיה)2:2
23.03.2019גטבורג (שבדיה)אורגריטה (שבדיה)0:1
23.03.2019דינמו זאגרב (קרואטיה)מורה (סלובניה)2:2
23.03.2019ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)פלורה (אסטוניה)0:3
23.03.2019האלמסטד (שבדיה)אלפסבורג (שבדיה)0:1
23.03.2019זגלביה סוסנובייץ (פולין)פוסצ'ה (פולין)2:1
23.03.2019זניט סט. פטרסבורג (רוסיה)אוסטריה וינה (אוסטריה)3:0
23.03.2019טורפדו מינסק (בלארוס)אשמיאני (בלארוס)0:5
23.03.2019טרלבורג (שבדיה)טורנס (שבדיה)2:1
23.03.2019יארו (פינלנד)קיי פי וי קוקולה (פינלנד)0:2
23.03.2019לנדסקרונה (שבדיה)רוסנגורד (שבדיה)0:2
23.03.2019מוסן סלמה (פינלנד)ג'אז פורי (פינלנד)1:0
23.03.2019מיאלבי (שבדיה)לונד (שבדיה)2:0
23.03.2019נורבי (שבדיה)יונקופינג סודרה (שבדיה)1:0
23.03.2019סאנדנס אולף (נורבגיה)יירב (נורבגיה)1:0
23.03.2019סטרומסגודסט (נורבגיה)סטארט (נורבגיה)1:1
23.03.2019סטרינדהיים (נורבגיה)לבנגר (נורבגיה)4:2
23.03.2019סטרמן (נורבגיה)סקייד (נורבגיה)3:0
23.03.2019סילביה (שבדיה)וארנאמו (שבדיה)2:0
23.03.2019סיריאוס אופסלה (שבדיה)פריי (שבדיה)1:1
23.03.2019פרדריקסטאד (נורבגיה)פלקנברג (שבדיה)0:2
23.03.2019פרנצווארוש (הונגריה)זאלייגרצג (הונגריה)2:2
23.03.2019קיילסוס (נורבגיה)אופסאל אוסלו (נורבגיה)3:4
23.03.2019קרלסטד יונייטד (שבדיה)סקובדה (שבדיה)2:0
23.03.2019ראופוס (נורבגיה)נוטודן (נורבגיה)2:2
23.03.2019רופס רובאניימי (פינלנד)א.ס. אאולו (פינלנד)0:0
24.03.2019אולנסאקר (נורבגיה)האם-קאם (נורבגיה)0:3
24.03.2019אוניברסיטטה קראיובה (רומניה)בוטב וראצה (בולגריה)0:5
24.03.2019אסאנה (נורבגיה)נסט סוטרה (נורבגיה)2:1
24.03.2019גז מתאן מדיאש (רומניה)קלוז' (רומניה)0:0
24.03.2019גלאטסראיי (טורקיה)אומרנייספור (טורקיה)2:3
24.03.2019דינמו מינסק (בלארוס)גראניט-מיקאשביצ'י (בלארוס)0:4
24.03.2019האקן (שבדיה)גאיס (שבדיה)2:1
24.03.2019ואסטראס (שבדיה)סיוריאנסקה (שבדיה)1:1
24.03.2019ויקינג (נורבגיה)האוגסונד (נורבגיה)0:4
24.03.2019טרומסה (נורבגיה)בודה גלימט (נורבגיה)4:2
24.03.2019לוואדיה (אסטוניה)מטא לו ריגה (לטביה)2:3
24.03.2019מולדה (נורבגיה)אסטרסונדס אפ.קיי. (שבדיה)1:4
24.03.2019מיאלבי (שבדיה)האמרבי (שבדיה)1:0
24.03.2019מיונדאלן (נורבגיה)סטאבק (נורבגיה)1:0
24.03.2019מיפה (פינלנד)פפו לאפנראנטה (פינלנד)3:0
24.03.2019סולנה (שבדיה)ברומאפויקארנה (שבדיה)2:2
24.03.2019קונגסבינגר (נורבגיה)דגרפורס (שבדיה)2:1
24.03.2019קופס (פינלנד)סיינאיון (פינלנד)1:2
24.03.2019קפו''מ אוסלו (נורבגיה)בארום (נורבגיה)0:3
24.03.2019קריסטיאנסן (נורבגיה)אולסונד (נורבגיה)0:1
24.03.2019קרפאטי לביב (אוקראינה)ניבה טרנופול (אוקראינה)1:4
24.03.2019ראנהיים (נורבגיה)סונדסוואל (שבדיה)1:1
25.03.2019לוקומוטיב מוסקבה (רוסיה)אופה (רוסיה)2:2
25.03.2019נורקופינג (שבדיה)רוזנבורג (נורבגיה)3:0
25.03.2019קוויק האלדן (נורבגיה)ליונגסקילה (שבדיה)2:2
26.03.2019אל נאסר דובאי (איחוד האמירויות)ארסנל (אנגליה)3:2
26.03.2019אלניאספור (טורקיה)אלטין אסיר (טורקמניסטן)1:2
26.03.2019דינמו בטומי (גרוזיה)טורפדו קוטאיסי (גרוזיה)2:2
26.03.2019דינמו בריאנסק (רוסיה)סאטורן איזור מוסקבה (רוסיה)2:0
27.03.2019דניזליספור (טורקיה)גזטפה (טורקיה)0:1
27.03.2019זניט-2 סט. פטרסבורג (רוסיה)ה.י.ק. הלסינקי (פינלנד)1:0
27.03.2019קוניאספור (טורקיה)אדאנספור (טורקיה)1:2
27.03.2019קופס (פינלנד)קאיאני (פינלנד)1:0
27.03.2019שאחטאר דונייצק (אוקראינה)אולימפיק דונצק (אוקראינה)0:4
28.03.2019פ.צ. לבוב (אוקראינה)ניבה טרנופול (אוקראינה)0:2
28.03.2019פנרבחצ'ה (טורקיה)אסקיסחירספור (טורקיה)0:4
29.03.2019אנטליספור (טורקיה)ריזספור (טורקיה)1:3
29.03.2019אסקר (נורבגיה)מוס (נורבגיה)2:1
29.03.2019ייני מלאטיאספור (טורקיה)איי. בי. וי. (איסלנד)1:1
29.03.2019סיוואס 4 אילול (טורקיה)סיבאספור (טורקיה)2:1
30.03.2019א.ס. אאולו (פינלנד)קאיאני (פינלנד)0:1
30.03.2019אוטסיקטן (שבדיה)אודבולד (שבדיה)2:1
30.03.2019אסאנה (נורבגיה)ליסקלוסטה (נורבגיה)2:6
30.03.2019אסקילסלינה (שבדיה)הסלהולם אי.אפ (שבדיה)0:5
30.03.2019הפלה (שבדיה)איטרהוגדלס (שבדיה)1:6
30.03.2019סוטרה (נורבגיה)וארד האוגסונד (נורבגיה)2:0
30.03.2019סיינאיון (פינלנד)טי.פי.וי טמפרה (פינלנד)0:1
30.03.2019פרדריקסטאד (נורבגיה)בארום (נורבגיה)0:3
30.03.2019קייסריספור (טורקיה)אדנה דמירספור (טורקיה)2:1
30.03.2019קרלסטד יונייטד (שבדיה)טרולהטן (שבדיה)2:2