ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2001.12.2019ביטוביה ביטובגאקאאס קטוביצה2:1 (0:1)  
2001.12.2019גריף וייחרובוסטאל סטאלובה-וולה3:2 (2:0)  
2001.12.2019זניץ' פרושקוברסוביה ז'שוב1:2 (0:0)  
2001.12.2019פוגון סדליצהלגיונובו2:1 (1:0)  
2030.11.2019אולימפיה אלבלונגאלנה טורון2:0 (1:0)  
2030.11.2019בלקוטניוידזב לודז'3:1 (2:0)  
2030.11.2019גורניק לצ'נהגורניק פולקוביצה1:2 (1:0)  
2030.11.2019סטאל זרובגרבניה קראקוב3:2 (2:1)  
2030.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלך 2 פוזנאן0:0 (0:0)  

1827.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלגיונובו0:1 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
   קבוצה  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 וידזב לודז' 20 13 4 3 28+ 43 6 3 1 16+ 21 7 1 2 12+ 22
2 גורניק לצ'נה 20 12 6 2 11+ 42 7 2 1 6+ 23 5 4 1 5+ 19
3 גאקאאס קטוביצה 20 12 4 4 17+ 40 7 1 2 11+ 22 5 3 2 6+ 18
4 רסוביה ז'שוב 20 11 5 4 16+ 38 6 2 2 9+ 20 5 3 2 7+ 18
5 אולימפיה אלבלונג 20 8 8 4 10+ 32 3 4 3 2+ 13 5 4 1 8+ 19
6 סטאל זרוב 20 9 3 8 5+ 30 6 2 3 6+ 20 3 1 5 1- 10
7 ביטוביה ביטוב 20 8 5 7 2- 29 7 2 2 7+ 23 1 3 5 9- 6
8 בלקוטני 20 9 2 9 2- 29 6 1 3 3+ 19 3 1 6 5- 10
9 זניץ' פרושקוב 20 8 3 9 6- 27 4 1 5 5- 13 4 2 4 1- 14
10 אלנה טורון 20 7 5 8 2- 26 5 2 3 2+ 17 2 3 5 4- 9
11 גרבניה קראקוב 20 6 7 7 3- 25 2 4 5 7- 10 4 3 2 4+ 15
12 גורניק פולקוביצה 20 6 6 8 8+ 24 3 5 3 8+ 14 3 1 5 0   10
13 לך 2 פוזנאן 20 6 6 8 4- 24 3 3 3 1+ 12 3 3 5 5- 12
14 פוגון סדליצה 20 7 3 10 4- 24 4 1 6 2- 13 3 2 4 2- 11
15 סטאל סטאלובה-וולה 20 6 4 10 11- 22 1 1 4 5- 4 5 3 6 6- 18
16 סקרה צ'נסטוחובה 20 6 4 10 12- 22 5 2 3 0   17 1 2 7 12- 5
17 לגיונובו 20 3 3 14 22- 12 1 3 6 9- 6 2 0 8 13- 6
18 גריף וייחרובו 20 2 4 14 27- 10 1 2 7 11- 5 1 2 7 16- 5
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2129.02.2020אלנה טורוןגורניק לצ'נה
2129.02.2020גאקאאס קטוביצהבלקוטני
2129.02.2020גורניק פולקוביצהסקרה צ'נסטוחובה
2129.02.2020גרבניה קראקובלגיונובו
2129.02.2020וידזב לודז'אולימפיה אלבלונג
2129.02.2020זניץ' פרושקובפוגון סדליצה
2129.02.2020לך 2 פוזנאןסטאל זרוב
2129.02.2020סטאל סטאלובה-וולהביטוביה ביטוב
2129.02.2020רסוביה ז'שובגריף וייחרובו

2207.03.2020אולימפיה אלבלונגגאקאאס קטוביצה