ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


1710.11.2019גריף וייחרובואלנה טורון0:0 (0:0)  
1710.11.2019זניץ' פרושקובוידזב לודז'6:0 (1:0)  
1709.11.2019אולימפיה אלבלונגגרבניה קראקוב1:1 (0:0)  
1709.11.2019ביטוביה ביטובגורניק פולקוביצה0:2 (0:1)  
1709.11.2019בלקוטנילך 2 פוזנאן2:2 (0:1)  
1709.11.2019גורניק לצ'נהלגיונובו0:2 (0:1)  
1709.11.2019סקרה צ'נסטוחובהסטאל זרוב2:1 (1:0)  
1709.11.2019פוגון סדליצהסטאל סטאלובה-וולה2:1 (1:0)  
1709.11.2019רסוביה ז'שובגאקאאס קטוביצה2:2 (2:0)  

1603.11.2019גרבניה קראקובבלקוטני1:1 (0:1)  
1603.11.2019וידזב לודז'רסוביה ז'שוב1:0 (0:0)  
1603.11.2019לך 2 פוזנאןביטוביה ביטוב0:3 (0:1)  
1603.11.2019פוגון סדליצהסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:0)  
1602.11.2019אלנה טורוןזניץ' פרושקוב1:2 (1:0)  
1602.11.2019גאקאאס קטוביצהסטאל סטאלובה-וולה1:2 (0:0)  
1602.11.2019גורניק פולקוביצהגריף וייחרובו0:5 (0:1)  
1602.11.2019לגיונובואולימפיה אלבלונג2:2 (2:1)  
1602.11.2019סטאל זרובגורניק לצ'נה1:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 גורניק לצ'נה 17 10 5 2 2516 9+ 35 נ נ ת נ ת נ 16 1 11 6 7 10 4 13 1 16 1 16
2 רסוביה ז'שוב 17 10 5 2 3114 17+ 35 ת נ נ ת נ נ 16 1 14 3 10 7 4 13 1 16 0 17
3 גאקאאס קטוביצה 17 10 4 3 2916 13+ 34 ת נ נ ת נ נ 17 0 15 2 8 9 5 12 0 17 0 17
4 וידזב לודז' 17 10 4 3 3315 18+ 34 נ ה נ ת נ נ 17 0 12 5 7 10 4 13 2 15 2 15
5 אולימפיה אלבלונג 17 8 6 3 2614 12+ 30 ת ת נ נ ת נ 17 0 13 4 6 11 3 14 1 16 0 17
6 ביטוביה ביטוב 17 8 4 5 2825 3+ 28 נ ה נ ת נ ה 17 0 16 1 12 5 5 12 3 14 0 17
7 סטאל זרוב 17 8 3 6 2723 4+ 27 נ ה ה נ ה ה 17 0 14 3 11 6 6 11 2 15 0 17
8 בלקוטני 17 8 2 7 2424 0   26 ת ת נ ה נ ה 17 0 13 4 11 6 5 12 2 15 0 17
9 גורניק פולקוביצה 17 6 5 6 2818 10+ 23 ה נ נ ת נ ה 17 0 14 3 9 8 3 14 2 15 1 16
10 גרבניה קראקוב 17 5 7 5 1718 1- 22 ת ת נ ה ת ה 15 2 12 5 5 12 3 14 0 17 0 17
11 זניץ' פרושקוב 17 6 3 8 2431 7- 21 ה ה ה ה נ ת 16 1 13 4 13 4 7 10 4 13 2 15
12 לך 2 פוזנאן 17 6 3 8 2226 4- 21 ת נ נ ה ה ת 16 1 14 3 10 7 5 12 2 15 1 16
13 אלנה טורון 17 5 4 8 1823 5- 19 ת נ ה ת ה ה 15 2 12 5 8 9 3 14 2 15 1 16
14 פוגון סדליצה 17 5 3 9 2429 5- 18 ה נ ה ה ה ה 15 2 12 5 9 8 6 11 4 13 2 15
15 סטאל סטאלובה-וולה 17 4 4 9 1628 12- 16 נ ה ה ת ה ת 15 2 11 6 10 7 6 11 2 15 0 17
16 סקרה צ'נסטוחובה 17 4 3 10 1227 15- 15 ה ה ת ה ה נ 16 1 14 3 6 11 2 15 1 16 0 17
17 גריף וייחרובו 17 2 4 11 1230 18- 10 ת ה ה ת ה נ 15 2 13 4 10 7 2 15 2 15 0 17
18 לגיונובו 17 2 3 12 1433 19- 9 ה ת ה ת נ ת 16 1 15 2 10 7 5 12 1 16 0 17
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1815.11.2019וידזב לודז'גריף וייחרובו
1816.11.2019ביטוביה ביטובאלנה טורון
1816.11.2019בלקוטניגורניק פולקוביצה
1816.11.2019גורניק לצ'נהגרבניה קראקוב
1816.11.2019זניץ' פרושקובגאקאאס קטוביצה
1816.11.2019לך 2 פוזנאןאולימפיה אלבלונג
1816.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלגיונובו
1816.11.2019רסוביה ז'שובסטאל סטאלובה-וולה
1817.11.2019פוגון סדליצהסטאל זרוב

1923.11.2019אלנה טורוןבלקוטני
1923.11.2019גאקאאס קטוביצהגריף וייחרובו
1923.11.2019גורניק פולקוביצהאולימפיה אלבלונג
1923.11.2019גרבניה קראקובסקרה צ'נסטוחובה
1923.11.2019וידזב לודז'ביטוביה ביטוב
1923.11.2019לגיונובוסטאל זרוב
1923.11.2019לך 2 פוזנאןגורניק לצ'נה
1923.11.2019סטאל סטאלובה-וולהזניץ' פרושקוב
1923.11.2019רסוביה ז'שובפוגון סדליצה

2030.11.2019אולימפיה אלבלונגאלנה טורון
2030.11.2019ביטוביה ביטובגאקאאס קטוביצה
2030.11.2019בלקוטניוידזב לודז'
2030.11.2019גורניק לצ'נהגורניק פולקוביצה
2030.11.2019גריף וייחרובוסטאל סטאלובה-וולה
2030.11.2019זניץ' פרושקוברסוביה ז'שוב
2030.11.2019סטאל זרובגרבניה קראקוב
2030.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלך 2 פוזנאן