ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2001.12.2019ביטוביה ביטובגאקאאס קטוביצה2:1 (0:1)  
2001.12.2019גריף וייחרובוסטאל סטאלובה-וולה3:2 (2:0)  
2001.12.2019זניץ' פרושקוברסוביה ז'שוב1:2 (0:0)  
2001.12.2019פוגון סדליצהלגיונובו2:1 (1:0)  
2030.11.2019אולימפיה אלבלונגאלנה טורון2:0 (1:0)  
2030.11.2019בלקוטניוידזב לודז'3:1 (2:0)  
2030.11.2019גורניק לצ'נהגורניק פולקוביצה1:2 (1:0)  
2030.11.2019סטאל זרובגרבניה קראקוב3:2 (2:1)  
2030.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלך 2 פוזנאן0:0 (0:0)  

1827.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלגיונובו0:1 (0:1)  

1924.11.2019וידזב לודז'ביטוביה ביטוב0:4 (0:1)  
1923.11.2019אלנה טורוןבלקוטני2:3 (0:1)  
1923.11.2019גאקאאס קטוביצהגריף וייחרובו0:4 (0:2)  
1923.11.2019גורניק פולקוביצהאולימפיה אלבלונג1:1 (1:1)  
1923.11.2019גרבניה קראקובסקרה צ'נסטוחובה2:0 (0:0)  
1923.11.2019לגיונובוסטאל זרוב3:0 (3:0)  
1923.11.2019לך 2 פוזנאןגורניק לצ'נה1:1 (0:0)  
1923.11.2019סטאל סטאלובה-וולהזניץ' פרושקוב1:2 (1:0)  
1923.11.2019רסוביה ז'שובפוגון סדליצה1:0 (0:0)  

1817.11.2019זניץ' פרושקובגאקאאס קטוביצה1:2 (0:0)  
1817.11.2019פוגון סדליצהסטאל זרוב1:2 (0:2)  
1816.11.2019ביטוביה ביטובאלנה טורון1:1 (0:0)  
1816.11.2019בלקוטניגורניק פולקוביצה2:3 (2:1)  
1816.11.2019גורניק לצ'נהגרבניה קראקוב0:1 (0:1)  
1816.11.2019לך 2 פוזנאןאולימפיה אלבלונג1:1 (0:1)  
1816.11.2019רסוביה ז'שובסטאל סטאלובה-וולה2:3 (1:0)  
1815.11.2019וידזב לודז'גריף וייחרובו0:4 (0:1)  

1710.11.2019גריף וייחרובואלנה טורון0:0 (0:0)  
1710.11.2019זניץ' פרושקובוידזב לודז'6:0 (1:0)  
1709.11.2019אולימפיה אלבלונגגרבניה קראקוב1:1 (0:0)  
1709.11.2019ביטוביה ביטובגורניק פולקוביצה0:2 (0:1)  
1709.11.2019בלקוטנילך 2 פוזנאן2:2 (0:1)  
1709.11.2019גורניק לצ'נהלגיונובו0:2 (0:1)  
1709.11.2019סקרה צ'נסטוחובהסטאל זרוב2:1 (1:0)  
1709.11.2019פוגון סדליצהסטאל סטאלובה-וולה2:1 (1:0)  
1709.11.2019רסוביה ז'שובגאקאאס קטוביצה2:2 (2:0)  

1603.11.2019גרבניה קראקובבלקוטני1:1 (0:1)  
1603.11.2019וידזב לודז'רסוביה ז'שוב1:0 (0:0)  
1603.11.2019לך 2 פוזנאןביטוביה ביטוב0:3 (0:1)  
1603.11.2019פוגון סדליצהסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:0)  
1602.11.2019אלנה טורוןזניץ' פרושקוב1:2 (1:0)  
1602.11.2019גאקאאס קטוביצהסטאל סטאלובה-וולה1:2 (0:0)  
1602.11.2019גורניק פולקוביצהגריף וייחרובו0:5 (0:1)  
1602.11.2019לגיונובואולימפיה אלבלונג2:2 (2:1)  
1602.11.2019סטאל זרובגורניק לצ'נה1:0 (1:0)  

1329.10.2019זניץ' פרושקובגרבניה קראקוב1:0 (1:0)  

1527.10.2019אולימפיה אלבלונגסטאל זרוב0:1 (0:1)  
1526.10.2019בלקוטנילגיונובו1:2 (0:1)  
1526.10.2019גאקאאס קטוביצהפוגון סדליצה1:2 (1:1)  
1526.10.2019גורניק לצ'נהסקרה צ'נסטוחובה1:1 (0:0)  
1526.10.2019גריף וייחרובולך 2 פוזנאן2:1 (1:0)  
1526.10.2019סטאל סטאלובה-וולהוידזב לודז'1:0 (0:0)  
1526.10.2019רסוביה ז'שובאלנה טורון1:2 (0:0)  
1525.10.2019ביטוביה ביטובגרבניה קראקוב1:2 (0:1)  
1525.10.2019זניץ' פרושקובגורניק פולקוביצה4:2 (3:0)  

1420.10.2019לך 2 פוזנאןזניץ' פרושקוב1:0 (0:0)  
1420.10.2019פוגון סדליצהגורניק לצ'נה4:3 (0:2)  
1419.10.2019אלנה טורוןסטאל סטאלובה-וולה1:1 (0:1)  
1419.10.2019גורניק פולקוביצהרסוביה ז'שוב2:2 (1:1)  
1419.10.2019גרבניה קראקובגריף וייחרובו1:1 (1:1)  
1419.10.2019וידזב לודז'גאקאאס קטוביצה1:1 (1:1)  
1419.10.2019לגיונובוביטוביה ביטוב1:1 (1:0)  
1419.10.2019סטאל זרובבלקוטני1:3 (0:1)  
1419.10.2019סקרה צ'נסטוחובהאולימפיה אלבלונג2:0 (2:0)  

1313.10.2019אולימפיה אלבלונגגורניק לצ'נה1:1 (0:1)  
1313.10.2019בלקוטניסקרה צ'נסטוחובה0:3 (0:1)  
1312.10.2019ביטוביה ביטובסטאל זרוב2:3 (1:1)  
1312.10.2019גאקאאס קטוביצהאלנה טורון0:2 (0:2)  
1312.10.2019גורניק פולקוביצהסטאל סטאלובה-וולה0:3 (0:2)  
1312.10.2019גריף וייחרובולגיונובו2:1 (0:1)  
1312.10.2019וידזב לודז'פוגון סדליצה3:7 (0:4)  
1312.10.2019רסוביה ז'שובלך 2 פוזנאן2:3 (2:0)  

1206.10.2019אלנה טורוןוידזב לודז'1:0 (1:0)  
1206.10.2019גורניק לצ'נהבלקוטני0:1 (0:0)  
1206.10.2019לך 2 פוזנאןסטאל סטאלובה-וולה2:2 (1:0)  
1205.10.2019גורניק פולקוביצהגאקאאס קטוביצה1:0 (0:0)  
1205.10.2019גרבניה קראקוברסוביה ז'שוב2:0 (0:0)  
1205.10.2019לגיונובוזניץ' פרושקוב0:0 (0:0)  
1205.10.2019סטאל זרובגריף וייחרובו2:1 (1:1)  
1205.10.2019סקרה צ'נסטוחובהביטוביה ביטוב2:3 (1:1)  
1205.10.2019פוגון סדליצהאולימפיה אלבלונג1:0 (0:0)  

1129.09.2019אלנה טורוןפוגון סדליצה1:2 (1:1)  
1129.09.2019ביטוביה ביטובגורניק לצ'נה1:2 (1:2)  
1129.09.2019בלקוטניאולימפיה אלבלונג1:2 (0:1)  
1129.09.2019זניץ' פרושקובסטאל זרוב2:2 (1:1)  
1128.09.2019גאקאאס קטוביצהלך 2 פוזנאן0:2 (0:0)  
1128.09.2019גרבניה קראקובסטאל סטאלובה-וולה3:1 (2:0)  
1128.09.2019גריף וייחרובוסקרה צ'נסטוחובה1:2 (0:1)  
1128.09.2019וידזב לודז'גורניק פולקוביצה0:1 (0:0)  
1128.09.2019רסוביה ז'שובלגיונובו0:3 (0:1)  

1022.09.2019סטאל זרוברסוביה ז'שוב1:1 (1:0)  
1021.09.2019אולימפיה אלבלונגביטוביה ביטוב1:2 (1:2)  
1021.09.2019גורניק פולקוביצהאלנה טורון0:3 (0:3)  
1021.09.2019גרבניה קראקובגאקאאס קטוביצה3:1 (0:0)  
1021.09.2019לגיונובוסטאל סטאלובה-וולה1:0 (0:0)  
1021.09.2019לך 2 פוזנאןוידזב לודז'2:1 (0:0)  
1021.09.2019סקרה צ'נסטוחובהזניץ' פרושקוב1:2 (0:0)  
1021.09.2019פוגון סדליצהבלקוטני2:3 (2:1)  
1020.09.2019גורניק לצ'נהגריף וייחרובו0:1 (0:1)  

818.09.2019לך 2 פוזנאןגורניק פולקוביצה3:0 (1:0)  

915.09.2019גריף וייחרובואולימפיה אלבלונג4:1 (1:1)  
915.09.2019זניץ' פרושקובגורניק לצ'נה2:1 (1:1)  
914.09.2019אלנה טורוןלך 2 פוזנאן4:2 (2:1)  
914.09.2019ביטוביה ביטובבלקוטני0:1 (0:0)  
914.09.2019גאקאאס קטוביצהלגיונובו1:3 (0:0)  
914.09.2019גורניק פולקוביצהפוגון סדליצה1:1 (1:1)  
914.09.2019וידזב לודז'גרבניה קראקוב1:1 (0:0)  
914.09.2019סטאל זרובסטאל סטאלובה-וולה1:2 (0:1)  
914.09.2019רסוביה ז'שובסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:1)  

808.09.2019אולימפיה אלבלונגזניץ' פרושקוב2:1 (1:0)  
807.09.2019ביטוביה ביטובפוגון סדליצה3:1 (1:0)  
807.09.2019בלקוטניגריף וייחרובו1:2 (0:0)  
807.09.2019גורניק לצ'נהרסוביה ז'שוב1:2 (0:0)  
807.09.2019גרבניה קראקובאלנה טורון0:0 (0:0)  
807.09.2019לגיונובווידזב לודז'2:0 (0:0)  
807.09.2019סטאל זרובגאקאאס קטוביצה1:1 (0:1)  
807.09.2019סקרה צ'נסטוחובהסטאל סטאלובה-וולה0:0 (0:0)  

701.09.2019אלנה טורוןלגיונובו1:4 (1:0)  
701.09.2019גריף וייחרובוביטוביה ביטוב1:1 (1:0)  
701.09.2019רסוביה ז'שובאולימפיה אלבלונג1:0 (1:0)  
731.08.2019גאקאאס קטוביצהסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:0)  
731.08.2019גורניק פולקוביצהגרבניה קראקוב1:1 (1:0)  
731.08.2019וידזב לודז'סטאל זרוב1:3 (1:1)  
731.08.2019זניץ' פרושקובבלקוטני3:2 (2:1)  
731.08.2019סטאל סטאלובה-וולהגורניק לצ'נה3:1 (0:1)  
731.08.2019פוגון סדליצהלך 2 פוזנאן2:0 (0:0)  

625.08.2019אולימפיה אלבלונגסטאל סטאלובה-וולה1:0 (1:0)  
625.08.2019ביטוביה ביטובזניץ' פרושקוב2:2 (0:2)  
625.08.2019בלקוטנירסוביה ז'שוב2:1 (0:0)  
625.08.2019גורניק לצ'נהגאקאאס קטוביצה0:1 (0:1)  
625.08.2019לגיונובוגורניק פולקוביצה2:1 (0:1)  
625.08.2019סקרה צ'נסטוחובהוידזב לודז'0:1 (0:0)  
625.08.2019פוגון סדליצהגריף וייחרובו0:1 (0:0)  
624.08.2019גרבניה קראקובלך 2 פוזנאן0:1 (0:0)  
624.08.2019סטאל זרובאלנה טורון0:1 (0:0)  

521.08.2019אלנה טורוןסקרה צ'נסטוחובה1:1 (0:0)  
521.08.2019גאקאאס קטוביצהאולימפיה אלבלונג1:1 (1:0)  
521.08.2019גורניק פולקוביצהסטאל זרוב2:1 (0:0)  
521.08.2019גרבניה קראקובפוגון סדליצה0:0 (0:0)  
521.08.2019וידזב לודז'גורניק לצ'נה2:2 (1:0)  
521.08.2019זניץ' פרושקובגריף וייחרובו1:2 (0:1)  
521.08.2019לך 2 פוזנאןלגיונובו1:2 (1:1)  
521.08.2019סטאל סטאלובה-וולהבלקוטני1:0 (1:0)  
521.08.2019רסוביה ז'שובביטוביה ביטוב1:1 (0:1)  

418.08.2019גורניק לצ'נהאלנה טורון3:1 (2:1)  
417.08.2019אולימפיה אלבלונגוידזב לודז'1:1 (1:0)  
417.08.2019ביטוביה ביטובסטאל סטאלובה-וולה1:4 (0:3)  
417.08.2019בלקוטניגאקאאס קטוביצה3:1 (2:1)  
417.08.2019גריף וייחרובורסוביה ז'שוב3:0 (1:0)  
417.08.2019לגיונובוגרבניה קראקוב2:0 (1:0)  
417.08.2019סטאל זרובלך 2 פוזנאן0:2 (0:1)  
417.08.2019סקרה צ'נסטוחובהגורניק פולקוביצה0:1 (0:0)  
417.08.2019פוגון סדליצהזניץ' פרושקוב1:0 (1:0)  

311.08.2019לך 2 פוזנאןסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:1)  
310.08.2019אלנה טורוןאולימפיה אלבלונג2:0 (2:0)  
310.08.2019גאקאאס קטוביצהביטוביה ביטוב2:1 (1:0)  
310.08.2019גורניק פולקוביצהגורניק לצ'נה1:1 (1:0)  
310.08.2019גרבניה קראקובסטאל זרוב1:2 (1:1)  
310.08.2019לגיונובופוגון סדליצה3:1 (2:0)  
310.08.2019סטאל סטאלובה-וולהגריף וייחרובו0:0 (0:0)  
310.08.2019רסוביה ז'שובזניץ' פרושקוב0:3 (0:1)  
309.08.2019וידזב לודז'בלקוטני0:2 (0:1)  

204.08.2019סטאל זרובלגיונובו1:3 (0:1)  
203.08.2019אולימפיה אלבלונגגורניק פולקוביצה1:1 (1:1)  
203.08.2019ביטוביה ביטובוידזב לודז'1:2 (0:1)  
203.08.2019בלקוטניאלנה טורון0:1 (0:1)  
203.08.2019גורניק לצ'נהלך 2 פוזנאן0:0 (0:0)  
203.08.2019גריף וייחרובוגאקאאס קטוביצה2:0 (1:0)  
203.08.2019זניץ' פרושקובסטאל סטאלובה-וולה1:4 (1:0)  
203.08.2019סקרה צ'נסטוחובהגרבניה קראקוב3:1 (1:1)  
203.08.2019פוגון סדליצהרסוביה ז'שוב0:0 (0:0)  

128.07.2019אולימפיה אלבלונגלך 2 פוזנאן0:4 (0:2)  
128.07.2019גאקאאס קטוביצהזניץ' פרושקוב3:1 (3:0)  
127.07.2019אלנה טורוןביטוביה ביטוב1:2 (0:0)  
127.07.2019גורניק פולקוביצהבלקוטני2:1 (2:0)  
127.07.2019גרבניה קראקובגורניק לצ'נה1:0 (1:0)  
127.07.2019גריף וייחרובווידזב לודז'2:1 (0:0)  
127.07.2019לגיונובוסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:1)  
127.07.2019סטאל זרובפוגון סדליצה2:3 (0:1)  
127.07.2019סטאל סטאלובה-וולהרסוביה ז'שוב3:1 (2:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וידזב לודז' 20 13 4 3 4416 28+ 43 נ נ נ נ ה נ 20 0 15 5 10 10 7 13 2 18 2 18
2 גורניק לצ'נה 20 12 6 2 2918 11+ 42 נ ת נ נ נ ת 19 1 13 7 8 12 4 16 1 19 1 19
3 גאקאאס קטוביצה 20 12 4 4 3619 17+ 40 נ נ ה ת נ נ 20 0 18 2 11 9 6 14 0 20 0 20
4 רסוביה ז'שוב 20 11 5 4 3519 16+ 38 ה ה נ ת נ נ 19 1 16 4 12 8 5 15 2 18 0 20
5 אולימפיה אלבלונג 20 8 8 4 2818 10+ 32 ה ת ת ת ת נ 20 0 16 4 6 14 3 17 1 19 0 20
6 סטאל זרוב 20 9 3 8 3328 5+ 30 ה נ ה נ ה ה 20 0 17 3 14 6 7 13 3 17 0 20
7 ביטוביה ביטוב 20 8 5 7 3032 2- 29 ה ה ת נ ה נ 20 0 19 1 14 6 6 14 3 17 0 20
8 בלקוטני 20 9 2 9 3032 2- 29 ה ה נ ת ת נ 20 0 16 4 14 6 8 12 4 16 0 20
9 זניץ' פרושקוב 20 8 3 9 2935 6- 27 נ ה נ ה ה ה 19 1 16 4 16 4 7 13 4 16 2 18
10 אלנה טורון 20 7 5 8 2426 2- 26 נ נ ת ת נ ה 18 2 15 5 9 11 4 16 3 17 1 19
11 גרבניה קראקוב 20 6 7 7 2023 3- 25 נ ה ה ת ת נ 18 2 14 6 6 14 4 16 1 19 0 20
12 גורניק פולקוביצה 20 6 6 8 3224 8+ 24 ה ת ה ה נ נ 20 0 17 3 11 9 4 16 3 17 1 19
13 לך 2 פוזנאן 20 6 6 8 2428 4- 24 ת ת ת ת נ נ 18 2 16 4 10 10 5 15 2 18 1 19
14 פוגון סדליצה 20 7 3 10 2832 4- 24 ה נ נ ה נ ה 18 2 14 6 11 9 6 14 4 16 2 18
15 סטאל סטאלובה-וולה 20 6 4 10 2334 11- 22 נ נ ה נ ה ה 18 2 14 6 13 7 8 12 4 16 0 20
16 סקרה צ'נסטוחובה 20 6 4 10 1527 12- 22 ת נ נ ה ה ת 18 2 15 5 6 14 2 18 1 19 0 20
17 לגיונובו 20 3 3 14 1638 22- 12 נ ה ה ה ת ה 19 1 17 3 12 8 5 15 1 19 0 20
18 גריף וייחרובו 20 2 4 14 1441 27- 10 ה ה ה ת ה ה 18 2 16 4 13 7 5 15 3 17 0 20
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2129.02.2020אלנה טורוןגורניק לצ'נה
2129.02.2020גאקאאס קטוביצהבלקוטני
2129.02.2020גורניק פולקוביצהסקרה צ'נסטוחובה
2129.02.2020גרבניה קראקובלגיונובו
2129.02.2020וידזב לודז'אולימפיה אלבלונג
2129.02.2020זניץ' פרושקובפוגון סדליצה
2129.02.2020לך 2 פוזנאןסטאל זרוב
2129.02.2020סטאל סטאלובה-וולהביטוביה ביטוב
2129.02.2020רסוביה ז'שובגריף וייחרובו

2207.03.2020אולימפיה אלבלונגגאקאאס קטוביצה
2207.03.2020ביטוביה ביטוברסוביה ז'שוב
2207.03.2020בלקוטניסטאל סטאלובה-וולה
2207.03.2020גורניק לצ'נהוידזב לודז'
2207.03.2020גריף וייחרובוזניץ' פרושקוב
2207.03.2020לגיונובולך 2 פוזנאן
2207.03.2020סטאל זרובגורניק פולקוביצה
2207.03.2020סקרה צ'נסטוחובהאלנה טורון
2207.03.2020פוגון סדליצהגרבניה קראקוב

2314.03.2020אלנה טורוןסטאל זרוב
2314.03.2020גאקאאס קטוביצהגורניק לצ'נה
2314.03.2020גורניק פולקוביצהלגיונובו
2314.03.2020גריף וייחרובופוגון סדליצה
2314.03.2020וידזב לודז'סקרה צ'נסטוחובה
2314.03.2020זניץ' פרושקובביטוביה ביטוב
2314.03.2020לך 2 פוזנאןגרבניה קראקוב
2314.03.2020סטאל סטאלובה-וולהאולימפיה אלבלונג
2314.03.2020רסוביה ז'שובבלקוטני

2421.03.2020אולימפיה אלבלונגרסוביה ז'שוב
2421.03.2020ביטוביה ביטובגריף וייחרובו
2421.03.2020בלקוטניזניץ' פרושקוב
2421.03.2020גורניק לצ'נהסטאל סטאלובה-וולה
2421.03.2020גרבניה קראקובגורניק פולקוביצה
2421.03.2020לגיונובואלנה טורון
2421.03.2020לך 2 פוזנאןפוגון סדליצה
2421.03.2020סטאל זרובוידזב לודז'
2421.03.2020סקרה צ'נסטוחובהגאקאאס קטוביצה

2528.03.2020אלנה טורוןגרבניה קראקוב
2528.03.2020גאקאאס קטוביצהסטאל זרוב
2528.03.2020גורניק פולקוביצהלך 2 פוזנאן
2528.03.2020גריף וייחרובובלקוטני
2528.03.2020וידזב לודז'לגיונובו
2528.03.2020זניץ' פרושקובאולימפיה אלבלונג
2528.03.2020סטאל סטאלובה-וולהסקרה צ'נסטוחובה
2528.03.2020פוגון סדליצהביטוביה ביטוב
2528.03.2020רסוביה ז'שובגורניק לצ'נה

2604.04.2020אולימפיה אלבלונגגריף וייחרובו
2604.04.2020בלקוטניביטוביה ביטוב
2604.04.2020גורניק לצ'נהזניץ' פרושקוב
2604.04.2020גרבניה קראקובוידזב לודז'
2604.04.2020לגיונובוגאקאאס קטוביצה
2604.04.2020לך 2 פוזנאןאלנה טורון
2604.04.2020סטאל סטאלובה-וולהסטאל זרוב
2604.04.2020סקרה צ'נסטוחובהרסוביה ז'שוב
2604.04.2020פוגון סדליצהגורניק פולקוביצה

2711.04.2020אלנה טורוןגורניק פולקוביצה
2711.04.2020ביטוביה ביטובאולימפיה אלבלונג
2711.04.2020בלקוטניפוגון סדליצה
2711.04.2020גאקאאס קטוביצהגרבניה קראקוב
2711.04.2020גריף וייחרובוגורניק לצ'נה
2711.04.2020וידזב לודז'לך 2 פוזנאן
2711.04.2020זניץ' פרושקובסקרה צ'נסטוחובה
2711.04.2020סטאל סטאלובה-וולהלגיונובו
2711.04.2020רסוביה ז'שובסטאל זרוב

2818.04.2020אולימפיה אלבלונגבלקוטני
2818.04.2020גורניק לצ'נהביטוביה ביטוב
2818.04.2020גורניק פולקוביצהוידזב לודז'
2818.04.2020לגיונובורסוביה ז'שוב
2818.04.2020לך 2 פוזנאןגאקאאס קטוביצה
2818.04.2020סטאל זרובזניץ' פרושקוב
2818.04.2020סטאל סטאלובה-וולהגרבניה קראקוב
2818.04.2020סקרה צ'נסטוחובהגריף וייחרובו
2818.04.2020פוגון סדליצהאלנה טורון

2925.04.2020אולימפיה אלבלונגפוגון סדליצה
2925.04.2020ביטוביה ביטובסקרה צ'נסטוחובה
2925.04.2020בלקוטניגורניק לצ'נה
2925.04.2020גאקאאס קטוביצהגורניק פולקוביצה
2925.04.2020גריף וייחרובוסטאל זרוב
2925.04.2020וידזב לודז'אלנה טורון
2925.04.2020זניץ' פרושקובלגיונובו
2925.04.2020סטאל סטאלובה-וולהלך 2 פוזנאן
2925.04.2020רסוביה ז'שובגרבניה קראקוב

3002.05.2020אלנה טורוןגאקאאס קטוביצה
3002.05.2020גורניק לצ'נהאולימפיה אלבלונג
3002.05.2020גרבניה קראקובזניץ' פרושקוב
3002.05.2020לגיונובוגריף וייחרובו
3002.05.2020לך 2 פוזנאןרסוביה ז'שוב
3002.05.2020סטאל זרובביטוביה ביטוב
3002.05.2020סטאל סטאלובה-וולהגורניק פולקוביצה
3002.05.2020סקרה צ'נסטוחובהבלקוטני
3002.05.2020פוגון סדליצהוידזב לודז'

3109.05.2020אולימפיה אלבלונגסקרה צ'נסטוחובה
3109.05.2020ביטוביה ביטובלגיונובו
3109.05.2020בלקוטניסטאל זרוב
3109.05.2020גאקאאס קטוביצהוידזב לודז'
3109.05.2020גורניק לצ'נהפוגון סדליצה
3109.05.2020גריף וייחרובוגרבניה קראקוב
3109.05.2020זניץ' פרושקובלך 2 פוזנאן
3109.05.2020סטאל סטאלובה-וולהאלנה טורון
3109.05.2020רסוביה ז'שובגורניק פולקוביצה

3216.05.2020אלנה טורוןרסוביה ז'שוב
3216.05.2020גורניק פולקוביצהזניץ' פרושקוב
3216.05.2020גרבניה קראקובביטוביה ביטוב
3216.05.2020וידזב לודז'סטאל סטאלובה-וולה
3216.05.2020לגיונובובלקוטני
3216.05.2020לך 2 פוזנאןגריף וייחרובו
3216.05.2020סטאל זרובאולימפיה אלבלונג
3216.05.2020סקרה צ'נסטוחובהגורניק לצ'נה
3216.05.2020פוגון סדליצהגאקאאס קטוביצה

3323.05.2020אולימפיה אלבלונגלגיונובו
3323.05.2020ביטוביה ביטובלך 2 פוזנאן
3323.05.2020בלקוטניגרבניה קראקוב
3323.05.2020גורניק לצ'נהסטאל זרוב
3323.05.2020גריף וייחרובוגורניק פולקוביצה
3323.05.2020זניץ' פרושקובאלנה טורון
3323.05.2020סטאל סטאלובה-וולהגאקאאס קטוביצה
3323.05.2020סקרה צ'נסטוחובהפוגון סדליצה
3323.05.2020רסוביה ז'שובוידזב לודז'

3430.05.2020אלנה טורוןגריף וייחרובו
3430.05.2020גאקאאס קטוביצהרסוביה ז'שוב
3430.05.2020גורניק פולקוביצהביטוביה ביטוב
3430.05.2020גרבניה קראקובאולימפיה אלבלונג
3430.05.2020וידזב לודז'זניץ' פרושקוב
3430.05.2020לגיונובוגורניק לצ'נה
3430.05.2020לך 2 פוזנאןבלקוטני
3430.05.2020סטאל זרובסקרה צ'נסטוחובה
3430.05.2020סטאל סטאלובה-וולהפוגון סדליצה