ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וידזב לודז' 20 13 4 3 4416 28+ 43 נ נ נ נ ה נ 20 0 15 5 10 10 7 13 2 18 2 18
2 גורניק לצ'נה 20 12 6 2 2918 11+ 42 נ ת נ נ נ ת 19 1 13 7 8 12 4 16 1 19 1 19
3 גאקאאס קטוביצה 20 12 4 4 3619 17+ 40 נ נ ה ת נ נ 20 0 18 2 11 9 6 14 0 20 0 20
4 רסוביה ז'שוב 20 11 5 4 3519 16+ 38 ה ה נ ת נ נ 19 1 16 4 12 8 5 15 2 18 0 20
5 אולימפיה אלבלונג 20 8 8 4 2818 10+ 32 ה ת ת ת ת נ 20 0 16 4 6 14 3 17 1 19 0 20
6 סטאל זרוב 20 9 3 8 3328 5+ 30 ה נ ה נ ה ה 20 0 17 3 14 6 7 13 3 17 0 20
7 ביטוביה ביטוב 20 8 5 7 3032 2- 29 ה ה ת נ ה נ 20 0 19 1 14 6 6 14 3 17 0 20
8 בלקוטני 20 9 2 9 3032 2- 29 ה ה נ ת ת נ 20 0 16 4 14 6 8 12 4 16 0 20
9 זניץ' פרושקוב 20 8 3 9 2935 6- 27 נ ה נ ה ה ה 19 1 16 4 16 4 7 13 4 16 2 18
10 אלנה טורון 20 7 5 8 2426 2- 26 נ נ ת ת נ ה 18 2 15 5 9 11 4 16 3 17 1 19
11 גרבניה קראקוב 20 6 7 7 2023 3- 25 נ ה ה ת ת נ 18 2 14 6 6 14 4 16 1 19 0 20
12 גורניק פולקוביצה 20 6 6 8 3224 8+ 24 ה ת ה ה נ נ 20 0 17 3 11 9 4 16 3 17 1 19
13 לך 2 פוזנאן 20 6 6 8 2428 4- 24 ת ת ת ת נ נ 18 2 16 4 10 10 5 15 2 18 1 19
14 פוגון סדליצה 20 7 3 10 2832 4- 24 ה נ נ ה נ ה 18 2 14 6 11 9 6 14 4 16 2 18
15 סטאל סטאלובה-וולה 20 6 4 10 2334 11- 22 נ נ ה נ ה ה 18 2 14 6 13 7 8 12 4 16 0 20
16 סקרה צ'נסטוחובה 20 6 4 10 1527 12- 22 ת נ נ ה ה ת 18 2 15 5 6 14 2 18 1 19 0 20
17 לגיונובו 20 3 3 14 1638 22- 12 נ ה ה ה ת ה 19 1 17 3 12 8 5 15 1 19 0 20
18 גריף וייחרובו 20 2 4 14 1441 27- 10 ה ה ה ת ה ה 18 2 16 4 13 7 5 15 3 17 0 20
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2604.04.2020אולימפיה אלבלונגגריף וייחרובו
2604.04.2020בלקוטניביטוביה ביטוב
2604.04.2020גורניק לצ'נהזניץ' פרושקוב
2604.04.2020גרבניה קראקובוידזב לודז'
2604.04.2020לגיונובוגאקאאס קטוביצה
2604.04.2020לך 2 פוזנאןאלנה טורון
2604.04.2020סטאל סטאלובה-וולהסטאל זרוב
2604.04.2020סקרה צ'נסטוחובהרסוביה ז'שוב
2604.04.2020פוגון סדליצהגורניק פולקוביצה

2711.04.2020אלנה טורוןגורניק פולקוביצה
2711.04.2020ביטוביה ביטובאולימפיה אלבלונג
2711.04.2020בלקוטניפוגון סדליצה
2711.04.2020גאקאאס קטוביצהגרבניה קראקוב
2711.04.2020גריף וייחרובוגורניק לצ'נה
2711.04.2020וידזב לודז'לך 2 פוזנאן
2711.04.2020זניץ' פרושקובסקרה צ'נסטוחובה
2711.04.2020סטאל סטאלובה-וולהלגיונובו
2711.04.2020רסוביה ז'שובסטאל זרוב

2818.04.2020אולימפיה אלבלונגבלקוטני
2818.04.2020גורניק לצ'נהביטוביה ביטוב
2818.04.2020גורניק פולקוביצהוידזב לודז'
2818.04.2020לגיונובורסוביה ז'שוב
2818.04.2020לך 2 פוזנאןגאקאאס קטוביצה
2818.04.2020סטאל זרובזניץ' פרושקוב
2818.04.2020סטאל סטאלובה-וולהגרבניה קראקוב
2818.04.2020סקרה צ'נסטוחובהגריף וייחרובו
2818.04.2020פוגון סדליצהאלנה טורון

2925.04.2020אולימפיה אלבלונגפוגון סדליצה
2925.04.2020ביטוביה ביטובסקרה צ'נסטוחובה
2925.04.2020בלקוטניגורניק לצ'נה
2925.04.2020גאקאאס קטוביצהגורניק פולקוביצה
2925.04.2020גריף וייחרובוסטאל זרוב
2925.04.2020וידזב לודז'אלנה טורון
2925.04.2020זניץ' פרושקובלגיונובו
2925.04.2020סטאל סטאלובה-וולהלך 2 פוזנאן
2925.04.2020רסוביה ז'שובגרבניה קראקוב