ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
עונה סדירה
פלייאוף - 1/2 גמר
פלייאוף - גמר
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   יוני.20   יולי.20  


2030.11.2019אולימפיה אלבלונגאלנה טורון2:0 (1:0)  
2030.11.2019בלקוטניוידזב לודז'3:1 (2:0)  
2030.11.2019גורניק לצ'נהגורניק פולקוביצה1:2 (1:0)  
2030.11.2019סטאל זרובגרבניה קראקוב3:2 (2:1)  
2030.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלך 2 פוזנאן0:0 (0:0)  

1827.11.2019סקרה צ'נסטוחובהלגיונובו0:1 (0:1)  

1924.11.2019וידזב לודז'ביטוביה ביטוב0:4 (0:1)  
1923.11.2019אלנה טורוןבלקוטני2:3 (0:1)  
1923.11.2019גאקאאס קטוביצהגריף וייחרובו0:4 (0:2)  
1923.11.2019גורניק פולקוביצהאולימפיה אלבלונג1:1 (1:1)  
1923.11.2019גרבניה קראקובסקרה צ'נסטוחובה2:0 (0:0)  
1923.11.2019לגיונובוסטאל זרוב3:0 (3:0)  
1923.11.2019לך 2 פוזנאןגורניק לצ'נה1:1 (0:0)  
1923.11.2019סטאל סטאלובה-וולהזניץ' פרושקוב1:2 (1:0)  
1923.11.2019רסוביה ז'שובפוגון סדליצה1:0 (0:0)  

1817.11.2019זניץ' פרושקובגאקאאס קטוביצה1:2 (0:0)  
1817.11.2019פוגון סדליצהסטאל זרוב1:2 (0:2)  
1816.11.2019ביטוביה ביטובאלנה טורון1:1 (0:0)  
1816.11.2019בלקוטניגורניק פולקוביצה2:3 (2:1)  
1816.11.2019גורניק לצ'נהגרבניה קראקוב0:1 (0:1)  
1816.11.2019לך 2 פוזנאןאולימפיה אלבלונג1:1 (0:1)  
1816.11.2019רסוביה ז'שובסטאל סטאלובה-וולה2:3 (1:0)  
1815.11.2019וידזב לודז'גריף וייחרובו0:4 (0:1)  

1710.11.2019גריף וייחרובואלנה טורון0:0 (0:0)  
1710.11.2019זניץ' פרושקובוידזב לודז'6:0 (1:0)  
1709.11.2019אולימפיה אלבלונגגרבניה קראקוב1:1 (0:0)  
1709.11.2019ביטוביה ביטובגורניק פולקוביצה0:2 (0:1)  
1709.11.2019בלקוטנילך 2 פוזנאן2:2 (0:1)  
1709.11.2019גורניק לצ'נהלגיונובו0:2 (0:1)  
1709.11.2019סקרה צ'נסטוחובהסטאל זרוב2:1 (1:0)  
1709.11.2019פוגון סדליצהסטאל סטאלובה-וולה2:1 (1:0)  
1709.11.2019רסוביה ז'שובגאקאאס קטוביצה2:2 (2:0)  

1603.11.2019גרבניה קראקובבלקוטני1:1 (0:1)  
1603.11.2019וידזב לודז'רסוביה ז'שוב1:0 (0:0)  
1603.11.2019לך 2 פוזנאןביטוביה ביטוב0:3 (0:1)  
1603.11.2019פוגון סדליצהסקרה צ'נסטוחובה0:2 (0:0)  
1602.11.2019אלנה טורוןזניץ' פרושקוב1:2 (1:0)  
1602.11.2019גאקאאס קטוביצהסטאל סטאלובה-וולה1:2 (0:0)  
1602.11.2019גורניק פולקוביצהגריף וייחרובו0:5 (0:1)  
1602.11.2019לגיונובואולימפיה אלבלונג2:2 (2:1)  
1602.11.2019סטאל זרובגורניק לצ'נה1:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 גורניק לצ'נה 34 18 9 7 4737 10+ 63 נ ת ת ה נ נ 32 2 24 10 16 18 7 27 3 31 1 33
2 וידזב לודז' 34 17 8 9 6537 28+ 59 ה ה נ ת ה ת 33 1 26 8 19 15 12 22 4 30 3 31
3 גאקאאס קטוביצה 34 17 8 9 5740 17+ 59 ת ה נ ת נ ה 34 0 31 3 19 15 11 23 2 32 0 34
4 ביטוביה ביטוב 34 14 10 10 5048 2+ 52 ת ת נ נ ה ת 33 1 30 4 20 14 9 25 4 30 1 33
5 רסוביה ז'שוב 34 13 13 8 5032 18+ 52 ת נ ת ת ה ה 30 4 25 9 16 18 7 27 3 31 1 33
6 סטאל זרוב 34 15 6 13 5544 11+ 51 נ ת נ נ נ נ 32 2 28 6 23 11 11 23 5 29 0 34
7 גרבניה קראקוב 34 14 8 12 4640 6+ 50 נ נ ה נ נ נ 32 2 25 9 15 19 11 23 3 31 0 34
8 אולימפיה אלבלונג 34 13 11 10 4638 8+ 50 ה נ ה ה ה נ 33 1 26 8 15 19 8 26 2 32 0 34
9 זניץ' פרושקוב 34 15 4 15 4952 3- 49 נ נ נ ה ה נ 32 2 25 9 24 10 10 24 6 28 3 31
10 פוגון סדליצה 34 15 4 15 5453 1+ 49 נ ת ה נ נ ה 32 2 26 8 22 12 13 21 7 27 2 32
11 גורניק פולקוביצה 34 13 9 12 6047 13+ 48 ת נ ה ת ה נ 34 0 31 3 23 11 10 24 6 28 2 32
12 בלקוטני 34 14 5 15 5453 1+ 47 נ ה נ ה ה ה 33 1 27 7 24 10 14 20 7 27 1 33
13 לך 2 פוזנאן 34 12 11 11 4947 2+ 47 ה ת נ נ נ ה 31 3 29 5 20 14 10 24 5 29 1 33
14 סקרה צ'נסטוחובה 34 13 8 13 3744 7- 47 ה ת ת נ נ ת 30 4 25 9 15 19 6 28 3 31 1 33
15 סטאל סטאלובה-וולה 34 13 7 14 4549 4- 46 ה נ ה נ נ נ 30 4 26 8 22 12 10 24 5 29 1 33
16 אלנה טורון 34 11 8 15 5054 4- 41 נ ה ת ה ה ת 32 2 27 7 20 14 13 21 9 25 3 31
17 לגיונובו 34 6 6 22 3364 31- 24 ה ה ה ה נ ה 31 3 28 6 21 13 10 24 3 31 2 32
18 גריף וייחרובו 34 3 5 26 2391 68- 14 ה ה ה ה ה ה 32 2 29 5 24 10 14 20 9 25 4 30
עלייה  
פלייאוף  
ירידה