ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2014/2015 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2014/2015 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

3430.05.2015באלטיקה קלינינגרדשיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  
3430.05.2015חימיק דזרז'ינסקקריליה סובטוב3:0 (1:0)  
3430.05.2015טום טומסקסוצ'י פ.צ.1:5 (1:2)  
3430.05.2015טוסנואורנבורג2:0 (2:0)  
3430.05.2015טיומןוולגר-גזפרום אסטרחן1:0 (1:0)  
3430.05.2015סוקול סארטוביניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  
3430.05.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקאנז'י מחצ'קלה3:0 (1:0)  
3430.05.2015סיביר נובוסיבירסקוולגה נ.נובגורוד3:4 (3:2)  
3430.05.2015סק''א חברובסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  

3324.05.2015אורנבורגטום טומסק1:1 (0:1)  
3324.05.2015אנז'י מחצ'קלהשיניק יארוסלאבל1:1 (1:0)  
3324.05.2015באלטיקה קלינינגרדסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:0)  
3324.05.2015וולגה נ.נובגורודטיומן2:1 (1:1)  
3324.05.2015וולגר-גזפרום אסטרחןטוסנו0:0 (0:0)  
3324.05.2015יניסיי קראסנויארסקחימיק דזרז'ינסק1:3 (0:0)  
3324.05.2015סוצ'י פ.צ.סוקול סארטוב3:0 (1:0)  
3324.05.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (0:2)  
3324.05.2015קריליה סובטובסק''א חברובסק0:1 (0:1)  

3216.05.2015חימיק דזרז'ינסקסוצ'י פ.צ.1:2 (0:0)  
3216.05.2015טום טומסקוולגר-גזפרום אסטרחן2:2 (1:0)  
3216.05.2015טוסנווולגה נ.נובגורוד0:1 (0:1)  
3216.05.2015טיומןבאלטיקה קלינינגרד0:3 (0:1)  
3216.05.2015לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקקריליה סובטוב5:0 (2:0)  
3216.05.2015סוקול סארטובאורנבורג2:2 (2:0)  
3216.05.2015סיביר נובוסיבירסקאנז'י מחצ'קלה2:0 (1:0)  
3216.05.2015סק''א חברובסקיניסיי קראסנויארסק1:3 (0:1)  
3216.05.2015שיניק יארוסלאבלסחלין יוז'נו-סחלינסק1:1 (1:1)  

3111.05.2015סוצ'י פ.צ.סק''א חברובסק2:1 (1:1)  
3110.05.2015אורנבורגחימיק דזרז'ינסק0:2 (0:0)  
3110.05.2015אנז'י מחצ'קלהטיומן1:3 (0:1)  
3110.05.2015באלטיקה קלינינגרדטוסנו2:0 (1:0)  
3110.05.2015וולגה נ.נובגורודטום טומסק5:0 (3:0)  
3110.05.2015וולגר-גזפרום אסטרחןסוקול סארטוב1:1 (1:0)  
3110.05.2015יניסיי קראסנויארסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:0)  
3110.05.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקקריליה סובטוב3:0 (1:0)  
3110.05.2015שיניק יארוסלאבלסיביר נובוסיבירסק0:1 (0:0)  

3003.05.2015חימיק דזרז'ינסקוולגר-גזפרום אסטרחן3:2 (1:1)  
3003.05.2015טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד1:0 (1:0)  
3003.05.2015טוסנואנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
3003.05.2015טיומןשיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
3003.05.2015לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסוצ'י פ.צ.0:2 (0:1)  
3003.05.2015סוקול סארטובוולגה נ.נובגורוד0:1 (0:1)  
3003.05.2015סיביר נובוסיבירסקסחלין יוז'נו-סחלינסק3:1 (1:0)  
3003.05.2015סק''א חברובסקאורנבורג3:1 (1:0)  
3003.05.2015קריליה סובטוביניסיי קראסנויארסק0:1 (0:1)  

2925.04.2015אורנבורגלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:0 (2:0)  
2925.04.2015אנז'י מחצ'קלהטום טומסק0:6 (0:1)  
2925.04.2015באלטיקה קלינינגרדסוקול סארטוב1:1 (0:0)  
2925.04.2015וולגה נ.נובגורודחימיק דזרז'ינסק1:2 (0:0)  
2925.04.2015וולגר-גזפרום אסטרחןסק''א חברובסק0:4 (0:1)  
2925.04.2015סוצ'י פ.צ.קריליה סובטוב4:0 (1:0)  
2925.04.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקיניסיי קראסנויארסק0:1 (0:0)  
2925.04.2015סיביר נובוסיבירסקטיומן0:1 (0:1)  
2925.04.2015שיניק יארוסלאבלטוסנו0:2 (0:2)  

2819.04.2015חימיק דזרז'ינסקבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:2)  
2819.04.2015טום טומסקשיניק יארוסלאבל0:4 (0:1)  
2819.04.2015טוסנוסיביר נובוסיבירסק0:2 (0:0)  
2819.04.2015טיומןסחלין יוז'נו-סחלינסק1:5 (0:1)  
2819.04.2015יניסיי קראסנויארסקסוצ'י פ.צ.1:3 (0:2)  
2819.04.2015לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקוולגר-גזפרום אסטרחן1:2 (1:0)  
2819.04.2015סוקול סארטובאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
2819.04.2015סק''א חברובסקוולגה נ.נובגורוד1:2 (0:1)  
2819.04.2015קריליה סובטובאורנבורג0:1 (0:0)  

2712.04.2015אורנבורגיניסיי קראסנויארסק1:1 (0:0)  
2712.04.2015אנז'י מחצ'קלהחימיק דזרז'ינסק0:2 (0:0)  
2712.04.2015באלטיקה קלינינגרדסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
2712.04.2015וולגה נ.נובגורודלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (1:2)  
2712.04.2015וולגר-גזפרום אסטרחןקריליה סובטוב0:0 (0:0)  
2712.04.2015טיומןטוסנו1:2 (1:0)  
2712.04.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקסוצ'י פ.צ.0:2 (0:0)  
2712.04.2015סיביר נובוסיבירסקטום טומסק1:1 (0:1)  
2712.04.2015שיניק יארוסלאבלסוקול סארטוב2:2 (0:0)  

2606.04.2015סוצ'י פ.צ.אורנבורג2:0 (2:0)  
2605.04.2015חימיק דזרז'ינסקשיניק יארוסלאבל2:1 (1:0)  
2605.04.2015טום טומסקטיומן0:1 (0:1)  
2605.04.2015יניסיי קראסנויארסקוולגר-גזפרום אסטרחן3:2 (1:1)  
2605.04.2015לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:1)  
2605.04.2015סוקול סארטובסיביר נובוסיבירסק2:0 (1:0)  
2605.04.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקטוסנו3:0 (0:0)  
2605.04.2015סק''א חברובסקאנז'י מחצ'קלה1:1 (1:1)  
2605.04.2015קריליה סובטובוולגה נ.נובגורוד0:1 (0:0)  

2529.03.2015אנז'י מחצ'קלהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:2 (0:2)  
2529.03.2015באלטיקה קלינינגרדקריליה סובטוב2:0 (0:0)  
2529.03.2015וולגה נ.נובגורודיניסיי קראסנויארסק2:3 (2:1)  
2529.03.2015וולגר-גזפרום אסטרחןסוצ'י פ.צ.0:3 (0:2)  
2529.03.2015טוסנוטום טומסק1:0 (1:0)  
2529.03.2015טיומןסוקול סארטוב0:1 (0:1)  
2529.03.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקאורנבורג0:0 (0:0)  
2529.03.2015סיביר נובוסיבירסקחימיק דזרז'ינסק1:1 (0:1)  
2529.03.2015שיניק יארוסלאבלסק''א חברובסק0:2 (0:2)  

2422.03.2015אורנבורגוולגר-גזפרום אסטרחן2:3 (1:1)  
2422.03.2015חימיק דזרז'ינסקטיומן2:2 (1:1)  
2422.03.2015טום טומסקסחלין יוז'נו-סחלינסק2:2 (0:1)  
2422.03.2015יניסיי קראסנויארסקבאלטיקה קלינינגרד1:0 (1:0)  
2422.03.2015לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקשיניק יארוסלאבל2:1 (1:0)  
2422.03.2015סוצ'י פ.צ.וולגה נ.נובגורוד1:0 (0:0)  
2422.03.2015סוקול סארטובטוסנו2:1 (1:1)  
2422.03.2015סק''א חברובסקסיביר נובוסיבירסק0:0 (0:0)  
2422.03.2015קריליה סובטובאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  

2318.03.2015אנז'י מחצ'קלהיניסיי קראסנויארסק1:5 (1:4)  
2318.03.2015באלטיקה קלינינגרדסוצ'י פ.צ.0:1 (0:0)  
2318.03.2015וולגה נ.נובגורודאורנבורג1:0 (1:0)  
2318.03.2015טום טומסקסוקול סארטוב1:2 (1:0)  
2318.03.2015טוסנוחימיק דזרז'ינסק1:3 (0:1)  
2318.03.2015טיומןסק''א חברובסק0:2 (0:1)  
2318.03.2015סחלין יוז'נו-סחלינסקוולגר-גזפרום אסטרחן2:2 (2:2)  
2318.03.2015סיביר נובוסיבירסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:1 (0:1)  
2318.03.2015שיניק יארוסלאבלקריליה סובטוב0:0 (0:0)  

2214.03.2015אורנבורגבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  
2214.03.2015וולגר-גזפרום אסטרחןוולגה נ.נובגורוד0:1 (0:0)  
2214.03.2015חימיק דזרז'ינסקטום טומסק0:2 (0:2)  
2214.03.2015יניסיי קראסנויארסקשיניק יארוסלאבל1:2 (1:1)  
2214.03.2015לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטיומן1:1 (0:0)  
2214.03.2015סוצ'י פ.צ.אנז'י מחצ'קלה2:0 (2:0)  
2214.03.2015סוקול סארטובסחלין יוז'נו-סחלינסק0:1 (0:0)  
2214.03.2015סק''א חברובסקטוסנו2:1 (1:0)  
2214.03.2015קריליה סובטובסיביר נובוסיבירסק1:2 (1:1)  

2122.11.2014אנז'י מחצ'קלהאורנבורג1:2 (0:1)  
2122.11.2014באלטיקה קלינינגרדוולגר-גזפרום אסטרחן0:0 (0:0)  
2122.11.2014טום טומסקסק''א חברובסק0:1 (0:0)  
2122.11.2014טיומןקריליה סובטוב1:0 (0:0)  
2122.11.2014סוקול סארטובחימיק דזרז'ינסק2:1 (1:1)  
2122.11.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקוולגה נ.נובגורוד3:2 (0:1)  
2122.11.2014סיביר נובוסיבירסקיניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  
2122.11.2014שיניק יארוסלאבלסוצ'י פ.צ.1:2 (1:1)  
2121.11.2014טוסנולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (1:2)  

2018.11.2014אורנבורגשיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  
2018.11.2014וולגה נ.נובגורודבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
2018.11.2014וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה3:0 (1:0)  
2018.11.2014חימיק דזרז'ינסקסחלין יוז'נו-סחלינסק2:1 (1:0)  
2018.11.2014יניסיי קראסנויארסקטיומן1:1 (0:0)  
2018.11.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטום טומסק0:0 (0:0)  
2018.11.2014סוצ'י פ.צ.סיביר נובוסיבירסק2:2 (0:0)  
2018.11.2014סק''א חברובסקסוקול סארטוב0:0 (0:0)  
2018.11.2014קריליה סובטובטוסנו2:0 (1:0)  

1914.11.2014אנז'י מחצ'קלהוולגה נ.נובגורוד0:2 (0:1)  
1914.11.2014חימיק דזרז'ינסקסק''א חברובסק0:1 (0:0)  
1914.11.2014טום טומסקקריליה סובטוב0:1 (0:0)  
1914.11.2014טוסנויניסיי קראסנויארסק1:3 (1:2)  
1914.11.2014טיומןסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
1914.11.2014סוקול סארטובלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (1:0)  
1914.11.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
1914.11.2014סיביר נובוסיבירסקאורנבורג1:2 (1:0)  
1914.11.2014שיניק יארוסלאבלוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:1)  

1809.11.2014סוצ'י פ.צ.טוסנו3:1 (2:0)  
1808.11.2014אורנבורגטיומן1:2 (1:2)  
1808.11.2014באלטיקה קלינינגרדאנז'י מחצ'קלה3:2 (2:0)  
1808.11.2014וולגה נ.נובגורודשיניק יארוסלאבל5:1 (1:0)  
1808.11.2014וולגר-גזפרום אסטרחןסיביר נובוסיבירסק0:2 (0:0)  
1808.11.2014יניסיי קראסנויארסקטום טומסק3:0 (2:0)  
1808.11.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקחימיק דזרז'ינסק0:1 (0:1)  
1808.11.2014סק''א חברובסקסחלין יוז'נו-סחלינסק1:0 (0:0)  
1808.11.2014קריליה סובטובסוקול סארטוב1:2 (1:1)  

1702.11.2014חימיק דזרז'ינסקיניסיי קראסנויארסק3:1 (2:0)  
1702.11.2014טום טומסקאורנבורג2:0 (0:0)  
1702.11.2014טוסנווולגר-גזפרום אסטרחן4:2 (3:0)  
1702.11.2014טיומןוולגה נ.נובגורוד1:2 (0:1)  
1702.11.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסחלין יוז'נו-סחלינסק1:1 (1:1)  
1702.11.2014סוקול סארטובסוצ'י פ.צ.1:1 (0:0)  
1702.11.2014סיביר נובוסיבירסקבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:0)  
1702.11.2014סק''א חברובסקקריליה סובטוב0:1 (0:0)  
1702.11.2014שיניק יארוסלאבלאנז'י מחצ'קלה1:0 (0:0)  

1625.10.2014אורנבורגסוקול סארטוב1:1 (0:1)  
1625.10.2014אנז'י מחצ'קלהסיביר נובוסיבירסק3:1 (3:1)  
1625.10.2014באלטיקה קלינינגרדטיומן1:1 (0:0)  
1625.10.2014וולגה נ.נובגורודטוסנו1:3 (1:2)  
1625.10.2014וולגר-גזפרום אסטרחןטום טומסק3:1 (2:0)  
1625.10.2014יניסיי קראסנויארסקסק''א חברובסק0:0 (0:0)  
1625.10.2014סוצ'י פ.צ.חימיק דזרז'ינסק0:1 (0:1)  
1625.10.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקשיניק יארוסלאבל1:0 (1:0)  
1625.10.2014קריליה סובטובלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:2 (0:1)  

1519.10.2014חימיק דזרז'ינסקאורנבורג3:0 (1:0)  
1519.10.2014טום טומסקוולגה נ.נובגורוד1:1 (0:1)  
1519.10.2014טוסנובאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:0)  
1519.10.2014טיומןאנז'י מחצ'קלה1:0 (1:0)  
1519.10.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקיניסיי קראסנויארסק1:0 (0:0)  
1519.10.2014סוקול סארטובוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:0)  
1519.10.2014סיביר נובוסיבירסקשיניק יארוסלאבל1:3 (0:0)  
1519.10.2014סק''א חברובסקסוצ'י פ.צ.1:3 (1:0)  
1519.10.2014קריליה סובטובסחלין יוז'נו-סחלינסק3:5 (1:3)  

915.10.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאנז'י מחצ'קלה2:1 (1:0)  

1411.10.2014אורנבורגסק''א חברובסק1:1 (1:0)  
1411.10.2014אנז'י מחצ'קלהטוסנו0:1 (0:1)  
1411.10.2014באלטיקה קלינינגרדטום טומסק2:1 (1:1)  
1411.10.2014וולגה נ.נובגורודסוקול סארטוב1:2 (0:0)  
1411.10.2014וולגר-גזפרום אסטרחןחימיק דזרז'ינסק2:2 (0:1)  
1411.10.2014יניסיי קראסנויארסקקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
1411.10.2014סוצ'י פ.צ.לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:0 (1:0)  
1411.10.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקסיביר נובוסיבירסק1:0 (0:0)  
1411.10.2014שיניק יארוסלאבלטיומן0:2 (0:1)  

1305.10.2014חימיק דזרז'ינסקוולגה נ.נובגורוד3:2 (1:1)  
1305.10.2014טום טומסקאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
1305.10.2014טוסנושיניק יארוסלאבל0:0 (0:0)  
1305.10.2014טיומןסיביר נובוסיבירסק1:4 (1:1)  
1305.10.2014יניסיי קראסנויארסקסחלין יוז'נו-סחלינסק1:3 (0:1)  
1305.10.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאורנבורג2:2 (1:1)  
1305.10.2014סוקול סארטובבאלטיקה קלינינגרד1:1 (1:0)  
1305.10.2014סק''א חברובסקוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:1)  
1305.10.2014קריליה סובטובסוצ'י פ.צ.1:1 (1:1)  

1230.09.2014סוצ'י פ.צ.יניסיי קראסנויארסק0:1 (0:0)  
1229.09.2014אורנבורגקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
1229.09.2014אנז'י מחצ'קלהסוקול סארטוב0:3 (0:2)  
1229.09.2014באלטיקה קלינינגרדחימיק דזרז'ינסק0:1 (0:1)  
1229.09.2014וולגה נ.נובגורודסק''א חברובסק0:6 (0:5)  
1229.09.2014וולגר-גזפרום אסטרחןלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:2 (1:1)  
1229.09.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקטיומן0:0 (0:0)  
1229.09.2014סיביר נובוסיבירסקטוסנו1:2 (0:1)  
1229.09.2014שיניק יארוסלאבלטום טומסק0:0 (0:0)  

1120.09.2014חימיק דזרז'ינסקאנז'י מחצ'קלה0:0 (0:0)  
1120.09.2014טום טומסקסיביר נובוסיבירסק1:1 (0:0)  
1120.09.2014טוסנוטיומן0:1 (0:0)  
1120.09.2014יניסיי קראסנויארסקאורנבורג1:1 (0:1)  
1120.09.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקוולגה נ.נובגורוד3:1 (2:0)  
1120.09.2014סוצ'י פ.צ.סחלין יוז'נו-סחלינסק1:0 (0:0)  
1120.09.2014סוקול סארטובשיניק יארוסלאבל4:1 (2:0)  
1120.09.2014סק''א חברובסקבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:0)  
1120.09.2014קריליה סובטובוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (0:0)  

1013.09.2014אורנבורגסוצ'י פ.צ.1:2 (0:1)  
1013.09.2014אנז'י מחצ'קלהסק''א חברובסק1:1 (1:1)  
1013.09.2014באלטיקה קלינינגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (1:0)  
1013.09.2014וולגה נ.נובגורודקריליה סובטוב4:0 (2:0)  
1013.09.2014וולגר-גזפרום אסטרחןיניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  
1013.09.2014טוסנוסחלין יוז'נו-סחלינסק0:1 (0:1)  
1013.09.2014טיומןטום טומסק2:1 (0:1)  
1013.09.2014סיביר נובוסיבירסקסוקול סארטוב2:0 (1:0)  
1013.09.2014שיניק יארוסלאבלחימיק דזרז'ינסק1:2 (0:1)  

907.09.2014אורנבורגסחלין יוז'נו-סחלינסק0:0 (0:0)  
907.09.2014חימיק דזרז'ינסקסיביר נובוסיבירסק0:2 (0:1)  
907.09.2014טום טומסקטוסנו2:2 (2:0)  
907.09.2014יניסיי קראסנויארסקוולגה נ.נובגורוד0:1 (0:0)  
907.09.2014סוצ'י פ.צ.וולגר-גזפרום אסטרחן2:1 (1:1)  
907.09.2014סוקול סארטובטיומן1:2 (0:1)  
907.09.2014סק''א חברובסקשיניק יארוסלאבל2:2 (0:1)  
907.09.2014קריליה סובטובבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  

824.08.2014אנז'י מחצ'קלהקריליה סובטוב1:2 (0:0)  
824.08.2014באלטיקה קלינינגרדיניסיי קראסנויארסק1:1 (0:1)  
824.08.2014וולגה נ.נובגורודסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
824.08.2014וולגר-גזפרום אסטרחןאורנבורג1:2 (0:1)  
824.08.2014טוסנוסוקול סארטוב1:2 (0:0)  
824.08.2014טיומןחימיק דזרז'ינסק1:3 (0:2)  
824.08.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקטום טומסק4:0 (2:0)  
824.08.2014סיביר נובוסיבירסקסק''א חברובסק2:2 (0:1)  
824.08.2014שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (1:0)  

717.08.2014אורנבורגוולגה נ.נובגורוד0:5 (0:4)  
717.08.2014וולגר-גזפרום אסטרחןסחלין יוז'נו-סחלינסק1:2 (0:1)  
717.08.2014חימיק דזרז'ינסקטוסנו2:2 (0:2)  
717.08.2014יניסיי קראסנויארסקאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
717.08.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסיביר נובוסיבירסק1:2 (0:1)  
717.08.2014סוצ'י פ.צ.באלטיקה קלינינגרד2:0 (1:0)  
717.08.2014סוקול סארטובטום טומסק1:1 (1:0)  
717.08.2014סק''א חברובסקטיומן1:1 (0:1)  
717.08.2014קריליה סובטובשיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  

610.08.2014אנז'י מחצ'קלהסוצ'י פ.צ.1:5 (1:2)  
610.08.2014באלטיקה קלינינגרדאורנבורג2:2 (0:0)  
610.08.2014וולגה נ.נובגורודוולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
610.08.2014טום טומסקחימיק דזרז'ינסק0:3 (0:1)  
610.08.2014טוסנוסק''א חברובסק0:2 (0:1)  
610.08.2014טיומןלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:0 (0:0)  
610.08.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקסוקול סארטוב0:1 (0:1)  
610.08.2014סיביר נובוסיבירסקקריליה סובטוב2:0 (2:0)  
610.08.2014שיניק יארוסלאבליניסיי קראסנויארסק1:1 (1:0)  

504.08.2014יניסיי קראסנויארסקסיביר נובוסיבירסק1:4 (1:2)  
503.08.2014אורנבורגאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  
503.08.2014וולגה נ.נובגורודסחלין יוז'נו-סחלינסק0:3 (0:1)  
503.08.2014וולגר-גזפרום אסטרחןבאלטיקה קלינינגרד1:1 (1:1)  
503.08.2014חימיק דזרז'ינסקסוקול סארטוב3:1 (2:0)  
503.08.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטוסנו1:4 (0:2)  
503.08.2014סוצ'י פ.צ.שיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  
503.08.2014סק''א חברובסקטום טומסק3:2 (1:1)  
503.08.2014קריליה סובטובטיומן1:2 (0:1)  

427.07.2014אנז'י מחצ'קלהוולגר-גזפרום אסטרחן0:2 (0:0)  
427.07.2014באלטיקה קלינינגרדוולגה נ.נובגורוד1:2 (1:0)  
427.07.2014טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:3 (0:1)  
427.07.2014טוסנוקריליה סובטוב0:1 (0:1)  
427.07.2014טיומןיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:2)  
427.07.2014סוקול סארטובסק''א חברובסק2:2 (1:0)  
427.07.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקחימיק דזרז'ינסק1:0 (1:0)  
427.07.2014סיביר נובוסיבירסקסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
427.07.2014שיניק יארוסלאבלאורנבורג1:0 (1:0)  

319.07.2014אורנבורגסיביר נובוסיבירסק1:1 (1:1)  
319.07.2014באלטיקה קלינינגרדסחלין יוז'נו-סחלינסק0:1 (0:0)  
319.07.2014וולגה נ.נובגורודאנז'י מחצ'קלה3:1 (0:0)  
319.07.2014וולגר-גזפרום אסטרחןשיניק יארוסלאבל1:1 (1:0)  
319.07.2014יניסיי קראסנויארסקטוסנו2:1 (1:0)  
319.07.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסוקול סארטוב1:0 (1:0)  
319.07.2014סוצ'י פ.צ.טיומן1:0 (0:0)  
319.07.2014סק''א חברובסקחימיק דזרז'ינסק1:2 (0:0)  
319.07.2014קריליה סובטובטום טומסק1:2 (0:1)  

212.07.2014אנז'י מחצ'קלהבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
212.07.2014חימיק דזרז'ינסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק3:2 (2:1)  
212.07.2014טום טומסקיניסיי קראסנויארסק2:0 (1:0)  
212.07.2014טוסנוסוצ'י פ.צ.1:2 (1:0)  
212.07.2014טיומןאורנבורג4:1 (2:1)  
212.07.2014סוקול סארטובקריליה סובטוב1:0 (0:0)  
212.07.2014סחלין יוז'נו-סחלינסקסק''א חברובסק0:1 (0:1)  
212.07.2014סיביר נובוסיבירסקוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:0)  
212.07.2014שיניק יארוסלאבלוולגה נ.נובגורוד1:1 (1:0)  

106.07.2014אורנבורגטוסנו2:2 (0:1)  
106.07.2014אנז'י מחצ'קלהסחלין יוז'נו-סחלינסק0:1 (0:1)  
106.07.2014וולגה נ.נובגורודסיביר נובוסיבירסק0:2 (0:1)  
106.07.2014וולגר-גזפרום אסטרחןטיומן2:2 (2:1)  
106.07.2014יניסיי קראסנויארסקסוקול סארטוב2:1 (0:1)  
106.07.2014לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסק''א חברובסק1:1 (0:1)  
106.07.2014סוצ'י פ.צ.טום טומסק1:0 (1:0)  
106.07.2014קריליה סובטובחימיק דזרז'ינסק0:0 (0:0)  
106.07.2014שיניק יארוסלאבלבאלטיקה קלינינגרד1:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 קריליה סובטוב 34 22 7 5 5319 34+ 73 נ נ נ נ נ 31 3 19 15 12 22 5 29 2 32 1 33
2 אנז'י מחצ'קלה 34 22 5 7 6022 38+ 71 נ ת נ נ ה 32 2 23 11 13 21 7 27 4 30 3 31
3 טוסנו 34 20 5 9 5036 14+ 65 ה ת נ נ נ 32 2 24 10 18 16 9 25 2 32 1 33
4 טום טומסק 34 18 10 6 5734 23+ 64 נ ת ת נ ה 32 2 25 9 17 17 11 23 4 30 2 32
5 אורנבורג 34 15 13 6 5231 21+ 58 נ ת ת נ נ 32 2 26 8 14 20 8 26 3 31 0 34
6 שיניק יארוסלאבל 34 12 17 5 4433 11+ 53 ת ת ת נ ת 30 4 26 8 12 22 6 28 2 32 1 33
7 וולגר-גזפרום אסטרחן 34 13 13 8 4839 9+ 52 נ ת ת ת נ 30 4 25 9 17 17 10 24 4 30 1 33
8 סיביר נובוסיבירסק 34 11 9 14 3546 11- 42 נ ה ה ה ה 31 3 25 9 12 22 8 26 3 31 1 33
9 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 34 11 9 14 4046 6- 42 ת ה ה ה נ 32 2 27 7 17 17 7 27 3 31 0 34
10 טיומן 34 11 9 14 4138 3+ 42 ה נ נ ה ת 31 3 22 12 15 19 7 27 3 31 1 33
11 יניסיי קראסנויארסק 34 11 9 14 3942 3- 42 ת נ ה נ ה 30 4 22 12 14 20 10 24 4 30 1 33
12 סוקול סארטוב 34 10 11 13 3841 3- 41 ת נ ת ת נ 32 2 25 9 16 18 5 29 1 33 0 34
13 וולגה נ.נובגורוד 34 12 4 18 4457 13- 40 ה ה ה ה ה 32 2 25 9 20 14 12 22 8 26 3 31
14 באלטיקה קלינינגרד 34 8 13 13 2537 12- 37 ת נ ה ה נ 30 4 22 12 7 27 2 32 1 33 0 34
15 סק''א חברובסק 34 8 13 13 3246 14- 37 ת ה נ נ ה 30 4 23 11 13 21 9 25 2 32 1 33
16 סחלין יוז'נו-סחלינסק 34 9 8 17 2850 22- 35 ה נ ת ה נ 30 4 18 16 15 19 8 26 3 31 2 32
17 חימיק דזרז'ינסק 34 7 6 21 3559 24- 27 ה ה נ ה ה 32 2 27 7 21 13 11 23 3 31 0 34
18 סוצ'י פ.צ. 34 2 7 25 1863 45- 13 ה ה ה ה ה 31 3 24 10 15 19 7 27 2 32 2 32
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה