ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2017/2018 >> עונה סדירה
  פולין
אקסטראקלסה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> ליגה שלישית 2017/2018 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1926.11.2017אולימפיה אלבלונגריבניק3:6 
1926.11.2017גווארדיה קושאליןל.ק.ס. לודז'1:0 
1926.11.2017זניץ' פרושקובקלוצ'בורק1:1 
1926.11.2017רדומיאק רדוםסיארקה2:1 
1925.11.2017גרבניה קראקובבלחטוב1:1 
1925.11.2017ווארטה פוזנאןלגיונובו0:2 
1925.11.2017ויסלה פולוויראזבוי0:1 
1925.11.2017יאסטשמבהגריפ0:3 
1925.11.2017סטאל סטאלובה-וולהבלקוטני2:0 

1819.11.2017בלחטובבלקוטני2:3 
1819.11.2017גריפסטאל סטאלובה-וולה1:0 
1819.11.2017לגיונובואולימפיה אלבלונג3:0 
1818.11.2017גווארדיה קושאליןזניץ' פרושקוב2:2 
1818.11.2017גרבניה קראקוברדומיאק רדום1:1 
1818.11.2017סיארקהויסלה פולווי0:1 
1818.11.2017קלוצ'בורקיאסטשמבה1:0 
1818.11.2017ראזבויווארטה פוזנאן0:2 
1818.11.2017ריבניקל.ק.ס. לודז'2:2 

1712.11.2017גריפבלקוטני3:0 
1712.11.2017לגיונובול.ק.ס. לודז'2:0 
1712.11.2017קלוצ'בורקסטאל סטאלובה-וולה0:0 
1712.11.2017רדומיאק רדוםבלחטוב1:2 
1711.11.2017גווארדיה קושאליןיאסטשמבה2:0 
1711.11.2017גרבניה קראקובויסלה פולווי1:1 
1711.11.2017סיארקהווארטה פוזנאן0:2 
1711.11.2017ראזבויאולימפיה אלבלונג2:1 
1711.11.2017ריבניקזניץ' פרושקוב1:1 

1605.11.2017אולימפיה אלבלונגסיארקה1:2 
1605.11.2017זניץ' פרושקובלגיונובו0:1 
1605.11.2017סטאל סטאלובה-וולהגווארדיה קושאלין0:2 
1604.11.2017בלחטובגריפ0:1 
1604.11.2017בלקוטניקלוצ'בורק0:1 
1604.11.2017ווארטה פוזנאןגרבניה קראקוב0:1 
1604.11.2017ויסלה פולווירדומיאק רדום0:1 
1604.11.2017יאסטשמבהריבניק1:2 
1604.11.2017ל.ק.ס. לודז'ראזבוי0:1 

1529.10.2017רדומיאק רדוםווארטה פוזנאן0:0 
1528.10.2017גווארדיה קושאליןבלקוטני0:2 
1528.10.2017גרבניה קראקובאולימפיה אלבלונג1:1 
1528.10.2017ויסלה פולוויבלחטוב2:5 
1528.10.2017לגיונובויאסטשמבה2:0 
1528.10.2017סיארקהל.ק.ס. לודז'1:0 
1528.10.2017קלוצ'בורקגריפ2:2 
1528.10.2017ראזבויזניץ' פרושקוב1:0 
1528.10.2017ריבניקסטאל סטאלובה-וולה0:1 

1422.10.2017בלחטובקלוצ'בורק0:1 
1422.10.2017זניץ' פרושקובסיארקה3:1 
1421.10.2017אולימפיה אלבלונגרדומיאק רדום2:1 
1421.10.2017בלקוטניריבניק2:2 
1421.10.2017גריפגווארדיה קושאלין2:1 
1421.10.2017ווארטה פוזנאןויסלה פולווי1:3 
1421.10.2017יאסטשמבהראזבוי1:3 
1421.10.2017ל.ק.ס. לודז'גרבניה קראקוב0:1 
1421.10.2017סטאל סטאלובה-וולהלגיונובו0:1 

1218.10.2017בלחטובגווארדיה קושאלין2:2 
1218.10.2017גריפלגיונובו1:1 

1315.10.2017קלוצ'בורקגווארדיה קושאלין1:1 
1314.10.2017גרבניה קראקובזניץ' פרושקוב1:0 
1314.10.2017ווארטה פוזנאןבלחטוב0:0 
1314.10.2017ויסלה פולוויאולימפיה אלבלונג0:0 
1314.10.2017לגיונובובלקוטני1:2 
1314.10.2017סיארקהיאסטשמבה2:0 
1314.10.2017ראזבויסטאל סטאלובה-וולה1:2 
1314.10.2017רדומיאק רדוםל.ק.ס. לודז'1:1 
1314.10.2017ריבניקגריפ0:3 

1207.10.2017אולימפיה אלבלונגווארטה פוזנאן0:1 
1207.10.2017בלקוטניראזבוי2:1 
1207.10.2017זניץ' פרושקוברדומיאק רדום1:3 
1207.10.2017יאסטשמבהגרבניה קראקוב2:1 
1207.10.2017ל.ק.ס. לודז'ויסלה פולווי0:1 
1207.10.2017סטאל סטאלובה-וולהסיארקה2:1 
1207.10.2017קלוצ'בורקריבניק2:2 

1101.10.2017רדומיאק רדוםיאסטשמבה1:1 
1130.09.2017אולימפיה אלבלונגבלחטוב0:1 
1130.09.2017גרבניה קראקובסטאל סטאלובה-וולה0:1 
1130.09.2017ווארטה פוזנאןל.ק.ס. לודז'0:0 
1130.09.2017ויסלה פולוויזניץ' פרושקוב1:1 
1130.09.2017לגיונובוקלוצ'בורק1:0 
1130.09.2017סיארקהבלקוטני0:2 
1130.09.2017ראזבויגריפ3:0 
1129.09.2017ריבניקגווארדיה קושאלין0:0 

1024.09.2017גווארדיה קושאליןלגיונובו1:1 
1023.09.2017בלחטובריבניק2:1 
1023.09.2017בלקוטניגרבניה קראקוב0:2 
1023.09.2017גריפסיארקה2:2 
1023.09.2017יאסטשמבהויסלה פולווי1:1 
1023.09.2017ל.ק.ס. לודז'אולימפיה אלבלונג2:1 
1023.09.2017סטאל סטאלובה-וולהרדומיאק רדום2:2 
1023.09.2017קלוצ'בורקראזבוי1:1 
1022.09.2017זניץ' פרושקובווארטה פוזנאן3:0 

720.09.2017ראזבוילגיונובו2:0 

917.09.2017ל.ק.ס. לודז'בלחטוב1:1 
916.09.2017אולימפיה אלבלונגזניץ' פרושקוב1:0 
916.09.2017גרבניה קראקובגריפ0:1 
916.09.2017ווארטה פוזנאןיאסטשמבה0:1 
916.09.2017ויסלה פולוויסטאל סטאלובה-וולה1:1 
916.09.2017לגיונובוריבניק1:3 
916.09.2017סיארקהקלוצ'בורק0:4 
916.09.2017ראזבויגווארדיה קושאלין0:0 
915.09.2017רדומיאק רדוםבלקוטני0:1 

810.09.2017סטאל סטאלובה-וולהווארטה פוזנאן0:1 
809.09.2017בלחטובלגיונובו1:1 
809.09.2017בלקוטניויסלה פולווי0:0 
809.09.2017גריפרדומיאק רדום1:1 
809.09.2017יאסטשמבהאולימפיה אלבלונג1:2 
809.09.2017סיארקהגווארדיה קושאלין1:4 
809.09.2017קלוצ'בורקגרבניה קראקוב1:1 
808.09.2017זניץ' פרושקובל.ק.ס. לודז'2:1 
808.09.2017ריבניקראזבוי2:2 

703.09.2017אולימפיה אלבלונגסטאל סטאלובה-וולה2:2 
702.09.2017גרבניה קראקובגווארדיה קושאלין1:3 
702.09.2017ווארטה פוזנאןבלקוטני2:1 
702.09.2017ויסלה פולוויגריפ1:1 
702.09.2017זניץ' פרושקובבלחטוב1:2 
702.09.2017ל.ק.ס. לודז'יאסטשמבה1:1 
702.09.2017סיארקהריבניק1:2 
701.09.2017רדומיאק רדוםקלוצ'בורק1:1 

628.08.2017גווארדיה קושאליןרדומיאק רדום4:1 
627.08.2017בלקוטניאולימפיה אלבלונג0:0 
626.08.2017בלחטובראזבוי0:2 
626.08.2017גריפווארטה פוזנאן1:0 
626.08.2017יאסטשמבהזניץ' פרושקוב1:2 
626.08.2017לגיונובוסיארקה0:2 
626.08.2017סטאל סטאלובה-וולהל.ק.ס. לודז'1:1 
626.08.2017קלוצ'בורקויסלה פולווי1:1 
626.08.2017ריבניקגרבניה קראקוב4:1 

523.08.2017אולימפיה אלבלונגגריפ3:1 
523.08.2017גרבניה קראקובלגיונובו2:1 
523.08.2017ווארטה פוזנאןקלוצ'בורק0:3 
523.08.2017ויסלה פולוויגווארדיה קושאלין0:3 
523.08.2017זניץ' פרושקובסטאל סטאלובה-וולה3:1 
523.08.2017יאסטשמבהבלחטוב0:2 
523.08.2017ל.ק.ס. לודז'בלקוטני1:2 
523.08.2017סיארקהראזבוי0:0 
523.08.2017רדומיאק רדוםריבניק0:1 

419.08.2017בלחטובסיארקה2:5 
419.08.2017בלקוטניזניץ' פרושקוב1:1 
419.08.2017גריפל.ק.ס. לודז'1:1 
419.08.2017לגיונובורדומיאק רדום1:0 
419.08.2017סטאל סטאלובה-וולהיאסטשמבה2:0 
419.08.2017ראזבויגרבניה קראקוב1:1 
419.08.2017ריבניקויסלה פולווי2:4 
418.08.2017גווארדיה קושאליןווארטה פוזנאן3:0 
418.08.2017קלוצ'בורקאולימפיה אלבלונג1:1 

313.08.2017אולימפיה אלבלונגגווארדיה קושאלין0:2 
313.08.2017סטאל סטאלובה-וולהבלחטוב4:1 
312.08.2017גרבניה קראקובסיארקה1:3 
312.08.2017ויסלה פולווילגיונובו1:2 
312.08.2017זניץ' פרושקובגריפ2:3 
312.08.2017יאסטשמבהבלקוטני0:0 
311.08.2017ווארטה פוזנאןריבניק0:2 
311.08.2017ל.ק.ס. לודז'קלוצ'בורק0:1 
311.08.2017רדומיאק רדוםראזבוי1:4 

205.08.2017בלחטובגרבניה קראקוב1:3 
205.08.2017בלקוטניסטאל סטאלובה-וולה0:0 
205.08.2017גריפיאסטשמבה2:0 
205.08.2017ל.ק.ס. לודז'גווארדיה קושאלין0:1 
205.08.2017לגיונובוווארטה פוזנאן3:2 
205.08.2017קלוצ'בורקזניץ' פרושקוב0:1 
204.08.2017סיארקהרדומיאק רדום3:1 
204.08.2017ראזבויויסלה פולווי0:2 
204.08.2017ריבניקאולימפיה אלבלונג1:3 

130.07.2017אולימפיה אלבלונגלגיונובו1:2 
130.07.2017סטאל סטאלובה-וולהגריפ1:1 
129.07.2017בלקוטניבלחטוב1:2 
129.07.2017ווארטה פוזנאןראזבוי1:3 
129.07.2017ויסלה פולוויסיארקה1:0 
129.07.2017זניץ' פרושקובגווארדיה קושאלין2:1 
129.07.2017יאסטשמבהקלוצ'בורק1:5 
129.07.2017ל.ק.ס. לודז'ריבניק0:0 
128.07.2017רדומיאק רדוםגרבניה קראקוב0:1 




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 יאסטשמבה 19 13 4 2 3411 23+ 43 נ נ נ נ נ נ 18 1 16 3 7 12 2 17 1 18 1 18
2 ל.ק.ס. לודז' 19 10 8 1 2111 10+ 38 נ ת נ נ נ נ 17 2 10 9 4 15 1 18 0 19 0 19
3 ווארטה פוזנאן 19 11 3 5 2612 14+ 36 נ ה ה נ ת נ 16 3 11 8 7 12 3 16 1 18 0 19
4 רדומיאק רדום 19 9 7 3 2818 10+ 34 ה ת נ ה ת נ 18 1 13 6 8 11 5 14 2 17 0 19
5 אולימפיה אלבלונג 19 9 5 5 2922 7+ 32 נ נ נ נ ת ה 17 2 14 5 11 8 4 15 1 18 1 18
6 סיארקה 19 10 2 7 3025 5+ 32 נ נ נ ה ה נ 18 1 15 4 11 8 7 12 2 17 1 18
7 זניץ' פרושקוב 19 7 5 7 2326 3- 26 ת ת ת נ נ ה 19 0 14 5 10 9 5 14 1 18 0 19
8 בלחטוב 19 7 5 7 3027 3+ 26 ת נ ה נ ה נ 18 1 15 4 10 9 6 13 4 15 2 17
9 בלקוטני 19 6 6 7 2019 1+ 24 נ ה נ נ ה ת 15 4 13 6 8 11 2 17 1 18 0 19
10 גרבניה קראקוב 19 6 6 7 2221 1+ 24 ת ת ת ה ת ה 19 0 13 6 6 13 4 15 1 18 0 19
11 ויסלה פולווי 19 5 8 6 2121 0   23 נ ה ת נ נ ה 17 2 12 7 5 14 3 16 2 17 2 17
12 ריבניק 19 5 7 7 2933 4- 22 ה ת ת ה נ ת 17 2 15 4 13 6 9 10 3 16 2 17
13 סטאל סטאלובה-וולה 19 5 7 7 1822 4- 22 ה נ ת נ ה נ 17 2 12 7 6 13 4 15 1 18 0 19
14 לגיונובו 19 5 3 11 1826 8- 18 ה ה ה ה ה ה 19 0 15 4 7 12 2 17 1 18 0 19
15 ראזבוי 19 4 5 10 1628 12- 17 ה נ ה ה ה ה 17 2 14 5 8 11 4 15 1 18 0 19
16 קלוצ'בורק 19 2 10 7 1427 13- 16 ת ה ת ה ת ה 18 1 12 7 5 14 4 15 1 18 1 18
17 גווארדיה קושאלין 19 3 6 10 1533 18- 15 ה ת ה ה נ נ 17 2 15 4 9 10 5 14 2 17 0 19
18 גריפ 19 2 7 10 1830 12- 13 ה ה ה ה ת ה 19 0 15 4 9 10 4 15 1 18 0 19




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2003.03.2018בלחטובסטאל סטאלובה-וולה
2003.03.2018בלקוטנייאסטשמבה
2003.03.2018גווארדיה קושאליןאולימפיה אלבלונג
2003.03.2018גריפזניץ' פרושקוב
2003.03.2018לגיונובוויסלה פולווי
2003.03.2018סיארקהגרבניה קראקוב
2003.03.2018קלוצ'בורקל.ק.ס. לודז'
2003.03.2018ראזבוירדומיאק רדום
2003.03.2018ריבניקווארטה פוזנאן

2110.03.2018אולימפיה אלבלונגקלוצ'בורק
2110.03.2018גרבניה קראקובראזבוי
2110.03.2018ווארטה פוזנאןגווארדיה קושאלין
2110.03.2018ויסלה פולוויריבניק
2110.03.2018זניץ' פרושקובבלקוטני
2110.03.2018יאסטשמבהסטאל סטאלובה-וולה
2110.03.2018ל.ק.ס. לודז'גריפ
2110.03.2018סיארקהבלחטוב
2110.03.2018רדומיאק רדוםלגיונובו

2217.03.2018בלחטוביאסטשמבה
2217.03.2018בלקוטניל.ק.ס. לודז'
2217.03.2018גווארדיה קושאליןויסלה פולווי
2217.03.2018גריפאולימפיה אלבלונג
2217.03.2018לגיונובוגרבניה קראקוב
2217.03.2018סטאל סטאלובה-וולהזניץ' פרושקוב
2217.03.2018קלוצ'בורקווארטה פוזנאן
2217.03.2018ראזבויסיארקה
2217.03.2018ריבניקרדומיאק רדום

2324.03.2018אולימפיה אלבלונגבלקוטני
2324.03.2018גרבניה קראקובריבניק
2324.03.2018ווארטה פוזנאןגריפ
2324.03.2018ויסלה פולוויקלוצ'בורק
2324.03.2018זניץ' פרושקוביאסטשמבה
2324.03.2018ל.ק.ס. לודז'סטאל סטאלובה-וולה
2324.03.2018סיארקהלגיונובו
2324.03.2018ראזבויבלחטוב
2324.03.2018רדומיאק רדוםגווארדיה קושאלין

2431.03.2018בלחטובזניץ' פרושקוב
2431.03.2018בלקוטניווארטה פוזנאן
2431.03.2018גווארדיה קושאליןגרבניה קראקוב
2431.03.2018גריפויסלה פולווי
2431.03.2018יאסטשמבהל.ק.ס. לודז'
2431.03.2018לגיונובוראזבוי
2431.03.2018סטאל סטאלובה-וולהאולימפיה אלבלונג
2431.03.2018קלוצ'בורקרדומיאק רדום
2431.03.2018ריבניקסיארקה

2507.04.2018אולימפיה אלבלונגיאסטשמבה
2507.04.2018גווארדיה קושאליןסיארקה
2507.04.2018גרבניה קראקובקלוצ'בורק
2507.04.2018ווארטה פוזנאןסטאל סטאלובה-וולה
2507.04.2018ויסלה פולוויבלקוטני
2507.04.2018ל.ק.ס. לודז'זניץ' פרושקוב
2507.04.2018לגיונובובלחטוב
2507.04.2018ראזבויריבניק
2507.04.2018רדומיאק רדוםגריפ

2614.04.2018בלחטובל.ק.ס. לודז'
2614.04.2018בלקוטנירדומיאק רדום
2614.04.2018גווארדיה קושאליןראזבוי
2614.04.2018גריפגרבניה קראקוב
2614.04.2018זניץ' פרושקובאולימפיה אלבלונג
2614.04.2018יאסטשמבהווארטה פוזנאן
2614.04.2018סטאל סטאלובה-וולהויסלה פולווי
2614.04.2018קלוצ'בורקסיארקה
2614.04.2018ריבניקלגיונובו

2721.04.2018אולימפיה אלבלונגל.ק.ס. לודז'
2721.04.2018גרבניה קראקובבלקוטני
2721.04.2018ווארטה פוזנאןזניץ' פרושקוב
2721.04.2018ויסלה פולווייאסטשמבה
2721.04.2018לגיונובוגווארדיה קושאלין
2721.04.2018סיארקהגריפ
2721.04.2018ראזבויקלוצ'בורק
2721.04.2018רדומיאק רדוםסטאל סטאלובה-וולה
2721.04.2018ריבניקבלחטוב

2828.04.2018בלחטובאולימפיה אלבלונג
2828.04.2018בלקוטניסיארקה
2828.04.2018גווארדיה קושאליןריבניק
2828.04.2018גריפראזבוי
2828.04.2018זניץ' פרושקובויסלה פולווי
2828.04.2018יאסטשמבהרדומיאק רדום
2828.04.2018ל.ק.ס. לודז'ווארטה פוזנאן
2828.04.2018סטאל סטאלובה-וולהגרבניה קראקוב
2828.04.2018קלוצ'בורקלגיונובו

2905.05.2018גווארדיה קושאליןבלחטוב
2905.05.2018גרבניה קראקוביאסטשמבה
2905.05.2018ווארטה פוזנאןאולימפיה אלבלונג
2905.05.2018ויסלה פולוויל.ק.ס. לודז'
2905.05.2018לגיונובוגריפ
2905.05.2018סיארקהסטאל סטאלובה-וולה
2905.05.2018ראזבויבלקוטני
2905.05.2018רדומיאק רדוםזניץ' פרושקוב
2905.05.2018ריבניקקלוצ'בורק

3009.05.2018אולימפיה אלבלונגויסלה פולווי
3009.05.2018בלחטובווארטה פוזנאן
3009.05.2018בלקוטנילגיונובו
3009.05.2018גווארדיה קושאליןקלוצ'בורק
3009.05.2018גריפריבניק
3009.05.2018זניץ' פרושקובגרבניה קראקוב
3009.05.2018יאסטשמבהסיארקה
3009.05.2018ל.ק.ס. לודז'רדומיאק רדום
3009.05.2018סטאל סטאלובה-וולהראזבוי

3112.05.2018גווארדיה קושאליןגריפ
3112.05.2018גרבניה קראקובל.ק.ס. לודז'
3112.05.2018ויסלה פולוויווארטה פוזנאן
3112.05.2018לגיונובוסטאל סטאלובה-וולה
3112.05.2018סיארקהזניץ' פרושקוב
3112.05.2018קלוצ'בורקבלחטוב
3112.05.2018ראזבוייאסטשמבה
3112.05.2018רדומיאק רדוםאולימפיה אלבלונג
3112.05.2018ריבניקבלקוטני

3219.05.2018אולימפיה אלבלונגגרבניה קראקוב
3219.05.2018בלחטובויסלה פולווי
3219.05.2018בלקוטניגווארדיה קושאלין
3219.05.2018גריפקלוצ'בורק
3219.05.2018ווארטה פוזנאןרדומיאק רדום
3219.05.2018זניץ' פרושקובראזבוי
3219.05.2018יאסטשמבהלגיונובו
3219.05.2018ל.ק.ס. לודז'סיארקה
3219.05.2018סטאל סטאלובה-וולהריבניק

3326.05.2018גווארדיה קושאליןסטאל סטאלובה-וולה
3326.05.2018גרבניה קראקובווארטה פוזנאן
3326.05.2018גריפבלחטוב
3326.05.2018לגיונובוזניץ' פרושקוב
3326.05.2018סיארקהאולימפיה אלבלונג
3326.05.2018קלוצ'בורקבלקוטני
3326.05.2018ראזבויל.ק.ס. לודז'
3326.05.2018רדומיאק רדוםויסלה פולווי
3326.05.2018ריבניקיאסטשמבה

3402.06.2018אולימפיה אלבלונגראזבוי
3402.06.2018בלחטוברדומיאק רדום
3402.06.2018בלקוטניגריפ
3402.06.2018ווארטה פוזנאןסיארקה
3402.06.2018ויסלה פולוויגרבניה קראקוב
3402.06.2018זניץ' פרושקובריבניק
3402.06.2018יאסטשמבהגווארדיה קושאלין
3402.06.2018ל.ק.ס. לודז'לגיונובו
3402.06.2018סטאל סטאלובה-וולהקלוצ'בורק