ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2020 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

מרץ.20   אפריל.20   מאי.20   יוני.20   יולי.20   אוגוסט.20   ספטמבר.20  


1131.05.2020אנרגטיק בגו מינסקפ.צ. ויטבסק3:3 (2:3)  
1131.05.2020באטהאיסלוץ'0:1 (0:1)  
1131.05.2020רוך ברסטדינמו ברסט4:1 (1:1)  
1130.05.2020בלשינה בוברויסקסלוויה מוזיר3:2 (1:2)  
1130.05.2020דינמו מינסקשחטיור סליהורסק1:0 (0:0)  
1129.05.2020גורודיאהנמאן הורודנה2:0 (0:0)  
1129.05.2020טורפדו ז'ודינוסמולביצ'י1:2 (1:1)  

1023.05.2020איסלוץ'אנרגטיק בגו מינסק2:1 (1:1)  
1023.05.2020סלוצקרוך ברסט1:1 (0:0)  
1023.05.2020פ.צ. ויטבסקדינמו מינסק1:1 (1:1)  
1022.05.2020סלוויה מוזירגורודיאה1:1 (1:0)  
1022.05.2020שחטיור סליהורסקבלשינה בוברויסק0:4 (0:1)  
1021.05.2020נמאן הורודנהטורפדו ז'ודינו1:3 (1:1)  
1020.05.2020דינמו ברסטבאטה3:1 (1:1)  

917.05.2020בלשינה בוברויסקפ.צ. ויטבסק1:1 (0:0)  
917.05.2020דינמו מינסקאיסלוץ'0:1 (0:0)  
917.05.2020רוך ברסטסמולביצ'י0:0 (0:0)  
916.05.2020אנרגטיק בגו מינסקדינמו ברסט1:2 (0:1)  
916.05.2020באטהסלוצק0:3 (0:2)  
916.05.2020שחטיור סליהורסקסלוויה מוזיר0:2 (0:1)  
915.05.2020טורפדו ז'ודינוגורודיאה1:3 (0:1)  

810.05.2020איסלוץ'בלשינה בוברויסק1:2 (0:1)  
810.05.2020דינמו ברסטדינמו מינסק1:2 (1:1)  
810.05.2020סמולביצ'יבאטה5:3 (3:1)  
810.05.2020פ.צ. ויטבסקשחטיור סליהורסק0:0 (0:0)  
809.05.2020נמאן הורודנהרוך ברסט4:2 (2:0)  
809.05.2020סלוויה מוזירטורפדו ז'ודינו0:0 (0:0)  
808.05.2020גורודיאהפ.צ. מינסק1:1 (1:1)  
808.05.2020סלוצקאנרגטיק בגו מינסק2:1 (2:1)  

703.05.2020באטהנמאן הורודנה1:3 (1:2)  
703.05.2020בלשינה בוברויסקדינמו ברסט3:0 (1:0)  
703.05.2020פ.צ. ויטבסקסלוויה מוזיר3:2 (1:0)  
703.05.2020שחטיור סליהורסקאיסלוץ'0:4 (0:1)  
702.05.2020דינמו מינסקסלוצק2:1 (1:0)  
702.05.2020פ.צ. מינסקטורפדו ז'ודינו5:2 (4:1)  
702.05.2020רוך ברסטגורודיאה1:1 (0:0)  
701.05.2020סמולביצ'יאנרגטיק בגו מינסק2:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 באטה 25 15 4 6 5428 26+ 49 ה נ נ נ נ ה 24 1 20 5 15 10 11 14 5 20 4 21
2 נמאן הורודנה 25 14 5 6 3422 12+ 47 נ נ נ ה ה ת 22 3 15 10 7 18 6 19 3 22 2 23
3 שחטיור סליהורסק 24 13 7 4 4314 29+ 46 ה נ ה נ נ נ 20 4 15 9 9 15 8 16 4 20 1 23
4 איסלוץ' 25 13 3 9 3935 4+ 42 ת נ נ נ נ נ 25 0 19 6 14 11 9 16 5 20 2 23
5 טורפדו ז'ודינו 25 11 8 6 3931 8+ 41 ה נ נ ת ת נ 21 4 17 8 12 13 10 15 6 19 3 22
6 רוך ברסט 25 10 9 6 4627 19+ 39 נ נ ה נ ת נ 22 3 15 10 11 14 9 16 8 17 5 20
7 דינמו ברסט 23 12 2 9 4330 13+ 38 נ נ נ ה ה נ 23 0 18 5 14 9 8 15 5 18 4 19
8 דינמו מינסק 24 11 3 10 2821 7+ 36 נ ה ה נ ה נ 22 2 12 12 8 16 4 20 2 22 1 23
9 אנרגטיק בגו מינסק 24 10 5 9 3435 1- 35 ת ה נ ת ת ה 23 1 18 6 12 12 6 18 5 19 2 22
10 פ.צ. ויטבסק 25 7 10 8 2430 6- 31 ה ת ה ת ה ה 23 2 14 11 6 19 6 19 4 21 1 24
11 פ.צ. מינסק 24 9 4 11 3343 10- 31 נ נ ה נ נ ת 24 0 18 6 13 11 9 15 5 19 4 20
12 סלוויה מוזיר 23 7 7 9 3142 11- 28 ת נ ה ת ה ת 21 2 19 4 14 9 10 13 6 17 3 20
13 גורודיאה 25 5 6 14 2142 21- 21 ת ה ה ה ה ת 25 0 19 6 10 15 7 18 2 23 0 25
14 סלוצק 23 6 3 14 2545 20- 21 ה ה ה ה ה ה 23 0 20 3 15 8 7 16 4 19 1 22
15 בלשינה בוברויסק 24 5 5 14 2745 18- 20 ת ה נ נ נ ה 24 0 20 4 15 9 8 16 4 20 1 23
16 סמולביצ'י 24 3 5 16 2455 31- 14 ה ה ה ה ה ה 22 2 19 5 15 9 10 14 6 18 4 20
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  



יולי.20   אוגוסט.20   ספטמבר.20   אוקטובר.20