ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1925.08.2019באטהסלוויה מוזיר0:4 (0:1)  
1925.08.2019טורפדו ז'ודינוגורודיאה1:1 (1:0)  
1925.08.2019שחטיור סליהורסקגומל1:3 (1:2)  
1924.08.2019דינמו ברסטאנרגטיק2:6 (1:5)  
1924.08.2019פ.צ. ויטבסקנמאן0:0 (0:0)  
1923.08.2019איסלוץ'סלוצק1:0 (0:0)  
1923.08.2019דינמו מינסקטורפדו מינסק0:3 (0:0)  
1923.08.2019לוץ' מינסקפ.צ. מינסק0:1 (0:0)  

1819.08.2019סלוצקשחטיור סליהורסק5:0 (3:0)  
1818.08.2019גורודיאהדינמו מינסק1:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו ברסט 9 7 2 0 124 8+ 23 נ נ ת נ נ נ 8 1 4 5 3 6 1 8 0 9 0 9
2 באטה 7 5 1 1 113 8+ 16 נ ת נ נ ה נ 6 1 4 3 3 4 1 6 0 7 0 7
3 נמאן 10 5 1 4 1619 3- 16 ת ה נ נ ה ה 9 1 7 3 7 3 4 6 4 6 3 7
4 שחטיור סליהורסק 7 5 0 2 124 8+ 15 נ נ ה נ ה נ 7 0 3 4 3 4 2 5 1 6 0 7
5 דינמו מינסק 8 4 1 3 1010 0   13 ה נ נ נ ה ה 7 1 6 2 5 3 2 6 0 8 0 8
6 גורודיאה 10 3 4 3 99 0   13 ת נ ת נ ת נ 7 3 6 4 3 7 2 8 0 10 0 10
7 טורפדו ז'ודינו 9 4 1 4 1314 1- 13 ה ה ה נ ה נ 8 1 7 2 6 3 3 6 3 6 0 9
8 סלוצק 10 3 3 4 912 3- 12 נ נ נ ת ה ת 9 1 4 6 3 7 2 8 1 9 1 9
9 סלוויה מוזיר 10 3 3 4 913 4- 12 ה ת ה ת נ ה 9 1 6 4 5 5 2 8 0 10 0 10
10 גומל 10 2 3 5 1619 3- 9 ה ת ת נ ה ה 10 0 10 0 7 3 5 5 2 8 1 9
11 פ.צ. ויטבסק 8 2 2 4 610 4- 8 נ ה ה ה נ ה 7 1 5 3 4 4 0 8 0 8 0 8
12 איסלוץ' 9 2 2 5 1017 7- 8 ת נ ת ה ה ה 9 0 6 3 5 4 3 6 2 7 2 7
13 אנרגטיק 10 2 2 6 1633 17- 8 ה ה נ ת ה ה 9 1 9 1 9 1 6 4 6 4 5 5
14 לוץ' מינסק 9 1 2 6 614 8- 5 ה ה ה ה ת נ 8 1 5 4 4 5 3 6 0 9 0 9
15 פ.צ. מינסק 10 0 4 6 1218 6- 4 ה ה ת ה ה ת 9 1 6 4 4 6 4 6 4 6 2 8
16 טורפדו מינסק 10 0 2 8 216 14- 2 ה ה ה ה ת ה 9 1 6 4 3 7 0 10 0 10 0 10
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2030.08.2019טורפדו מינסקטורפדו ז'ודינו
2031.08.2019אנרגטיקשחטיור סליהורסק
2031.08.2019גומלאיסלוץ'
2031.08.2019גורודיאהלוץ' מינסק
2031.08.2019נמאןדינמו מינסק
2031.08.2019סלוויה מוזירדינמו ברסט
2031.08.2019סלוצקפ.צ. ויטבסק
2031.08.2019פ.צ. מינסקבאטה

2113.09.2019לוץ' מינסקטורפדו מינסק
2114.09.2019איסלוץ'שחטיור סליהורסק