ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1925.08.2019באטהסלוויה מוזיר0:4 (0:1)  
1925.08.2019טורפדו ז'ודינוגורודיאה1:1 (1:0)  
1925.08.2019שחטיור סליהורסקגומל1:3 (1:2)  
1924.08.2019דינמו ברסטאנרגטיק2:6 (1:5)  
1924.08.2019פ.צ. ויטבסקנמאן0:0 (0:0)  
1923.08.2019איסלוץ'סלוצק1:0 (0:0)  
1923.08.2019דינמו מינסקטורפדו מינסק0:3 (0:0)  
1923.08.2019לוץ' מינסקפ.צ. מינסק0:1 (0:0)  

1819.08.2019סלוצקשחטיור סליהורסק5:0 (3:0)  
1818.08.2019גורודיאהדינמו מינסק1:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 באטה 10 9 0 1 254 21+ 27 נ נ נ נ נ נ 10 0 7 3 6 4 4 6 2 8 0 10
2 שחטיור סליהורסק 10 8 1 1 248 16+ 25 נ נ נ ת נ נ 9 1 6 4 6 4 5 5 3 7 2 8
3 איסלוץ' 10 8 1 1 174 13+ 25 ה נ נ ת נ נ 9 1 6 4 5 5 1 9 0 10 0 10
4 דינמו ברסט 9 7 1 1 328 24+ 22 נ נ ה נ נ נ 8 1 8 1 8 1 6 3 4 5 3 6
5 דינמו מינסק 10 7 0 3 1910 9+ 21 נ נ ה ה נ נ 10 0 6 4 6 4 3 7 2 8 1 9
6 טורפדו ז'ודינו 10 4 4 2 129 3+ 16 ת ת נ ת נ ה 10 0 6 4 2 8 1 9 1 9 1 9
7 גורודיאה 8 4 2 2 87 1+ 14 נ ה נ ת נ נ 7 1 4 4 3 5 1 7 0 8 0 8
8 פ.צ. ויטבסק 10 3 4 3 1111 0   13 ת ה ת ה נ ה 9 1 7 3 4 6 2 8 0 10 0 10
9 פ.צ. מינסק 9 3 4 2 1111 0   13 נ ת נ נ ה ה 6 3 6 3 5 4 2 7 2 7 1 8
10 סלוצק 9 3 2 4 820 12- 11 ה נ נ ה ת נ 8 1 6 3 6 3 5 4 2 7 1 8
11 סלוויה מוזיר 7 3 1 3 109 1+ 10 נ ה ת נ נ ה 7 0 5 2 3 4 1 6 1 6 1 6
12 לוץ' מינסק 9 2 2 5 913 4- 8 נ ה ה ה נ ת 8 1 6 3 4 5 1 8 1 8 1 8
13 נמאן 9 1 4 4 410 6- 7 ת ת ת ה ה ה 7 2 4 5 2 7 1 8 0 9 0 9
14 אנרגטיק 9 1 4 4 1017 7- 7 ת ה ה נ ת ת 8 1 7 2 5 4 3 6 2 7 2 7
15 גומל 9 1 2 6 1317 4- 5 ה ת ת ה ה ה 8 1 7 2 6 3 4 5 3 6 1 8
16 טורפדו מינסק 8 1 1 6 211 9- 4 ה ה ה ת ה ה 7 1 3 5 3 5 0 8 0 8 0 8
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2030.08.2019טורפדו מינסקטורפדו ז'ודינו
2031.08.2019אנרגטיקשחטיור סליהורסק
2031.08.2019גומלאיסלוץ'
2031.08.2019גורודיאהלוץ' מינסק
2031.08.2019נמאןדינמו מינסק
2031.08.2019סלוויה מוזירדינמו ברסט
2031.08.2019סלוצקפ.צ. ויטבסק
2031.08.2019פ.צ. מינסקבאטה

2113.09.2019לוץ' מינסקטורפדו מינסק
2114.09.2019איסלוץ'שחטיור סליהורסק