ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה

מרץ.19   אפריל.19   מאי.19   יוני.19   יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו ברסט 20 16 3 1 5114 37+ 51 נ נ נ נ נ ה 18 2 14 6 13 7 8 12 5 15 4 16
2 באטה 19 15 1 3 4011 29+ 46 נ ה נ נ נ נ 18 1 13 6 11 8 6 13 3 16 0 19
3 שחטיור סליהורסק 19 15 1 3 3913 26+ 46 נ נ נ נ נ נ 18 1 10 9 10 9 7 12 4 15 2 17
4 דינמו מינסק 20 13 1 6 3221 11+ 40 נ נ נ ה נ נ 19 1 13 7 12 8 5 15 2 18 1 19
5 טורפדו ז'ודינו 21 10 5 6 2923 6+ 35 נ נ ת ה ת ה 20 1 14 7 9 12 4 17 4 17 1 20
6 איסלוץ' 21 10 4 7 2924 5+ 34 ה ת ה ת נ נ 20 1 13 8 11 10 5 16 2 19 2 19
7 גורודיאה 20 8 6 6 2120 1+ 30 ה נ ת נ נ ה 16 4 12 8 8 12 4 16 1 19 0 20
8 סלוצק 21 7 5 9 2134 13- 26 ה נ נ ה נ נ 19 2 12 9 11 10 7 14 3 18 2 19
9 סלוויה מוזיר 19 6 5 8 2328 5- 23 ת ה ה נ ת ה 18 1 13 6 10 9 5 14 2 17 2 17
10 נמאן 21 6 5 10 2031 11- 23 ה ה ת ת ה ת 18 3 11 10 9 12 5 16 4 17 3 18
11 פ.צ. ויטבסק 20 5 6 9 1826 8- 21 ה ה ת נ ה ת 18 2 14 6 10 10 2 18 0 20 0 20
12 פ.צ. מינסק 21 4 8 9 2634 8- 20 ה נ ה נ ה ת 17 4 14 7 11 10 7 14 7 14 3 18
13 גומל 21 4 6 11 3339 6- 18 נ ת ה ת ה ת 20 1 19 2 15 6 10 11 5 16 2 19
14 אנרגטיק 21 3 7 11 2954 25- 16 ת ה ה ת ה ה 19 2 18 3 16 5 10 11 8 13 7 14
15 לוץ' מינסק 20 4 4 12 2030 10- 16 נ ה נ ה ה ה 18 2 13 7 10 10 5 15 2 18 1 19
16 טורפדו מינסק 20 1 3 16 433 29- 6 ה ה ה ה ה ה 18 2 11 9 8 12 0 20 0 20 0 20
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


2701.11.2019טורפדו מינסקאנרגטיק
2702.11.2019באטהאיסלוץ'
2702.11.2019גורודיאהנמאן
2702.11.2019דינמו ברסטשחטיור סליהורסק
2702.11.2019טורפדו ז'ודינודינמו מינסק
2702.11.2019לוץ' מינסקפ.צ. ויטבסק
2702.11.2019סלוויה מוזירגומל
2702.11.2019פ.צ. מינסקסלוצק

2808.11.2019נמאןטורפדו מינסק
2809.11.2019איסלוץ'דינמו ברסט
2809.11.2019אנרגטיקטורפדו ז'ודינו
2809.11.2019גומלפ.צ. מינסק
2809.11.2019דינמו מינסקלוץ' מינסק
2809.11.2019סלוצקגורודיאה
2809.11.2019פ.צ. ויטבסקבאטה
2809.11.2019שחטיור סליהורסקסלוויה מוזיר

2923.11.2019באטהדינמו מינסק
2923.11.2019גורודיאהגומל
2923.11.2019דינמו ברסטפ.צ. ויטבסק
2923.11.2019טורפדו מינסקסלוצק
2923.11.2019לוץ' מינסקטורפדו ז'ודינו
2923.11.2019נמאןאנרגטיק
2923.11.2019סלוויה מוזיראיסלוץ'
2923.11.2019פ.צ. מינסקשחטיור סליהורסק

3030.11.2019איסלוץ'פ.צ. מינסק
3030.11.2019אנרגטיקלוץ' מינסק
3030.11.2019גומלטורפדו מינסק
3030.11.2019דינמו מינסקדינמו ברסט
3030.11.2019טורפדו ז'ודינובאטה
3030.11.2019סלוצקנמאן
3030.11.2019פ.צ. ויטבסקסלוויה מוזיר
3030.11.2019שחטיור סליהורסקגורודיאה