ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1925.08.2019באטהסלוויה מוזיר0:4 (0:1)  
1925.08.2019טורפדו ז'ודינוגורודיאה1:1 (1:0)  
1925.08.2019שחטיור סליהורסקגומל1:3 (1:2)  
1924.08.2019דינמו ברסטאנרגטיק2:6 (1:5)  
1924.08.2019פ.צ. ויטבסקנמאן0:0 (0:0)  
1923.08.2019איסלוץ'סלוצק1:0 (0:0)  
1923.08.2019דינמו מינסקטורפדו מינסק0:3 (0:0)  
1923.08.2019לוץ' מינסקפ.צ. מינסק0:1 (0:0)  

1819.08.2019סלוצקשחטיור סליהורסק5:0 (3:0)  
1818.08.2019גורודיאהדינמו מינסק1:3 (0:2)  
1817.08.2019סלוויה מוזירלוץ' מינסק0:1 (0:1)  
1817.08.2019פ.צ. מינסקטורפדו ז'ודינו0:2 (0:0)  
1816.08.2019אנרגטיקגומל1:1 (0:1)  
1816.08.2019טורפדו מינסקפ.צ. ויטבסק3:0 (0:0)  
1816.08.2019נמאןאיסלוץ'1:1 (0:0)  

1712.08.2019שחטיור סליהורסקנמאן0:6 (0:4)  
1711.08.2019באטהאנרגטיק1:4 (1:4)  
1711.08.2019דינמו מינסקפ.צ. מינסק2:3 (1:1)  
1711.08.2019פ.צ. ויטבסקגורודיאה2:0 (0:0)  
1710.08.2019גומלסלוצק4:3 (3:1)  
1710.08.2019לוץ' מינסקדינמו ברסט1:0 (1:0)  
1709.08.2019איסלוץ'טורפדו מינסק0:3 (0:0)  
1709.08.2019טורפדו ז'ודינוסלוויה מוזיר1:1 (0:0)  

1621.07.2019פ.צ. ויטבסקפ.צ. מינסק1:1 (0:1)  
1620.07.2019גורודיאהאיסלוץ'2:1 (1:0)  
1620.07.2019דינמו ברסטטורפדו ז'ודינו1:4 (1:1)  
1619.07.2019אנרגטיקסלוצק1:0 (1:0)  
1619.07.2019נמאןגומל1:1 (0:0)  

1514.07.2019דינמו ברסטדינמו מינסק2:1 (0:0)  
1513.07.2019באטהטורפדו ז'ודינו1:4 (0:2)  
1513.07.2019טורפדו מינסקגומל2:1 (2:0)  
1513.07.2019נמאןסלוצק0:0 (0:0)  
1512.07.2019לוץ' מינסקאנרגטיק4:3 (2:2)  
1512.07.2019פ.צ. מינסקאיסלוץ'3:3 (1:2)  

1407.07.2019איסלוץ'סלוויה מוזיר1:2 (0:1)  
1407.07.2019גומלגורודיאה0:0 (0:0)  
1407.07.2019סלוצקטורפדו מינסק0:1 (0:1)  
1406.07.2019אנרגטיקנמאן4:2 (4:0)  
1406.07.2019פ.צ. ויטבסקדינמו ברסט1:0 (0:0)  
1406.07.2019שחטיור סליהורסקפ.צ. מינסק2:3 (2:2)  
1405.07.2019דינמו מינסקבאטה2:1 (1:0)  
1405.07.2019טורפדו ז'ודינולוץ' מינסק0:1 (0:0)  

1330.06.2019באטהפ.צ. ויטבסק0:3 (0:3)  
1330.06.2019לוץ' מינסקדינמו מינסק2:0 (2:0)  
1330.06.2019סלוויה מוזירשחטיור סליהורסק1:0 (0:0)  
1329.06.2019גורודיאהסלוצק0:1 (0:0)  
1329.06.2019דינמו ברסטאיסלוץ'1:5 (0:2)  
1329.06.2019פ.צ. מינסקגומל2:3 (1:1)  
1328.06.2019טורפדו ז'ודינואנרגטיק3:3 (3:2)  
1328.06.2019טורפדו מינסקנמאן3:0 (3:0)  

1223.06.2019גומלסלוויה מוזיר2:2 (0:1)  
1223.06.2019סלוצקפ.צ. מינסק0:1 (0:1)  
1223.06.2019פ.צ. ויטבסקלוץ' מינסק1:2 (1:0)  
1222.06.2019איסלוץ'באטה0:0 (0:0)  
1222.06.2019דינמו מינסקטורפדו ז'ודינו3:0 (2:0)  
1222.06.2019שחטיור סליהורסקדינמו ברסט0:0 (0:0)  
1221.06.2019אנרגטיקטורפדו מינסק1:2 (0:0)  
1221.06.2019נמאןגורודיאה3:1 (1:0)  

1116.06.2019באטהשחטיור סליהורסק1:3 (0:0)  
1116.06.2019דינמו ברסטגומל0:3 (0:1)  
1116.06.2019דינמו מינסקאנרגטיק1:6 (1:2)  
1115.06.2019טורפדו ז'ודינופ.צ. ויטבסק0:1 (0:1)  
1115.06.2019לוץ' מינסקאיסלוץ'0:3 (0:1)  
1115.06.2019סלוויה מוזירסלוצק1:1 (1:1)  
1114.06.2019גורודיאהטורפדו מינסק0:0 (0:0)  
1114.06.2019פ.צ. מינסקנמאן1:2 (0:1)  

1002.06.2019טורפדו מינסקפ.צ. מינסק0:0 (0:0)  
1002.06.2019נמאןסלוויה מוזיר1:0 (1:0)  
1002.06.2019סלוצקדינמו ברסט3:1 (1:0)  
1001.06.2019אנרגטיקגורודיאה0:0 (0:0)  
1001.06.2019גומלבאטה2:0 (1:0)  
1001.06.2019פ.צ. ויטבסקדינמו מינסק3:1 (1:1)  
1031.05.2019איסלוץ'טורפדו ז'ודינו0:1 (0:0)  
1031.05.2019שחטיור סליהורסקלוץ' מינסק1:3 (1:1)  

925.05.2019דינמו ברסטנמאן1:6 (0:2)  
925.05.2019סלוויה מוזירטורפדו מינסק0:2 (0:1)  
925.05.2019פ.צ. מינסקגורודיאה3:0 (1:0)  
924.05.2019באטהסלוצק0:3 (0:0)  
924.05.2019דינמו מינסקאיסלוץ'0:1 (0:0)  
924.05.2019לוץ' מינסקגומל1:1 (1:1)  
922.05.2019טורפדו ז'ודינושחטיור סליהורסק1:0 (1:0)  
922.05.2019פ.צ. ויטבסקאנרגטיק0:3 (0:1)  

819.05.2019טורפדו מינסקדינמו ברסט1:0 (0:0)  
819.05.2019סלוצקלוץ' מינסק2:2 (1:1)  
818.05.2019איסלוץ'פ.צ. ויטבסק0:3 (0:1)  
818.05.2019גומלטורפדו ז'ודינו3:2 (1:1)  
818.05.2019שחטיור סליהורסקדינמו מינסק0:3 (0:0)  
817.05.2019אנרגטיקפ.צ. מינסק3:3 (0:1)  
817.05.2019גורודיאהסלוויה מוזיר0:1 (0:0)  
817.05.2019נמאןבאטה1:0 (1:0)  

712.05.2019באטהטורפדו מינסק0:1 (0:1)  
712.05.2019דינמו מינסקגומל1:3 (0:1)  
712.05.2019פ.צ. ויטבסקשחטיור סליהורסק0:1 (0:1)  
711.05.2019איסלוץ'אנרגטיק1:2 (1:2)  
711.05.2019דינמו ברסטגורודיאה0:4 (0:2)  
711.05.2019טורפדו ז'ודינוסלוצק0:1 (0:0)  
711.05.2019לוץ' מינסקנמאן3:0 (1:0)  
710.05.2019סלוויה מוזירפ.צ. מינסק3:4 (0:2)  

606.05.2019גומלפ.צ. ויטבסק2:1 (2:0)  
606.05.2019גורודיאהבאטה0:1 (0:0)  
606.05.2019שחטיור סליהורסקאיסלוץ'0:1 (0:1)  
605.05.2019אנרגטיקסלוויה מוזיר2:1 (1:0)  
605.05.2019סלוצקדינמו מינסק1:2 (0:0)  
605.05.2019פ.צ. מינסקדינמו ברסט2:1 (0:1)  
604.05.2019טורפדו מינסקלוץ' מינסק1:0 (0:0)  
604.05.2019נמאןטורפדו ז'ודינו0:0 (0:0)  

527.04.2019איסלוץ'גומל1:3 (1:1)  
527.04.2019לוץ' מינסקגורודיאה0:0 (0:0)  
527.04.2019שחטיור סליהורסקאנרגטיק4:3 (0:1)  
526.04.2019באטהפ.צ. מינסק0:1 (0:1)  
526.04.2019דינמו מינסקנמאן1:0 (0:0)  
526.04.2019פ.צ. ויטבסקסלוצק2:2 (1:0)  
525.04.2019דינמו ברסטסלוויה מוזיר0:0 (0:0)  
525.04.2019טורפדו ז'ודינוטורפדו מינסק0:2 (0:2)  

421.04.2019אנרגטיקדינמו ברסט1:1 (0:1)  
421.04.2019גומלשחטיור סליהורסק1:0 (0:0)  
421.04.2019סלוצקאיסלוץ'3:1 (0:1)  
420.04.2019גורודיאהטורפדו ז'ודינו3:0 (1:0)  
420.04.2019טורפדו מינסקדינמו מינסק1:0 (0:0)  
420.04.2019סלוויה מוזירבאטה2:1 (0:1)  
419.04.2019נמאןפ.צ. ויטבסק0:1 (0:0)  
419.04.2019פ.צ. מינסקלוץ' מינסק0:0 (0:0)  

315.04.2019שחטיור סליהורסקסלוצק0:1 (0:1)  
314.04.2019איסלוץ'נמאן0:1 (0:0)  
314.04.2019באטהדינמו ברסט1:0 (0:0)  
314.04.2019דינמו מינסקגורודיאה0:1 (0:1)  
314.04.2019פ.צ. ויטבסקטורפדו מינסק1:1 (0:1)  
313.04.2019גומלאנרגטיק0:3 (0:2)  
313.04.2019טורפדו ז'ודינופ.צ. מינסק1:1 (0:0)  
312.04.2019לוץ' מינסקסלוויה מוזיר2:1 (0:1)  

207.04.2019דינמו ברסטלוץ' מינסק1:3 (0:1)  
207.04.2019סלוויה מוזירטורפדו ז'ודינו2:1 (2:0)  
206.04.2019אנרגטיקבאטה4:0 (2:0)  
206.04.2019טורפדו מינסקאיסלוץ'0:1 (0:0)  
206.04.2019נמאןשחטיור סליהורסק3:0 (0:0)  
206.04.2019סלוצקגומל6:0 (1:0)  
205.04.2019גורודיאהפ.צ. ויטבסק1:1 (0:0)  
205.04.2019פ.צ. מינסקדינמו מינסק0:0 (0:0)  

131.03.2019דינמו מינסקסלוויה מוזיר0:1 (0:0)  
131.03.2019טורפדו ז'ודינודינמו ברסט2:1 (0:0)  
131.03.2019סלוצקאנרגטיק0:0 (0:0)  
130.03.2019איסלוץ'גורודיאה0:2 (0:1)  
130.03.2019באטהלוץ' מינסק0:2 (0:1)  
130.03.2019שחטיור סליהורסקטורפדו מינסק0:1 (0:0)  
129.03.2019גומלנמאן3:2 (3:1)  
129.03.2019פ.צ. מינסקפ.צ. ויטבסק0:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו ברסט 18 14 3 1 4412 32+ 45 נ נ נ ה נ נ 16 2 12 6 11 7 7 11 4 14 3 15
2 באטה 17 14 1 2 367 29+ 43 נ נ נ נ נ ת 16 1 11 6 9 8 5 12 2 15 0 17
3 שחטיור סליהורסק 17 13 1 3 3612 24+ 40 נ נ נ נ נ ת 16 1 9 8 9 8 7 10 4 13 2 15
4 דינמו מינסק 18 11 1 6 2920 9+ 34 נ ה נ נ ה נ 17 1 12 6 11 7 5 13 2 16 1 17
5 איסלוץ' 19 10 3 6 2721 6+ 33 ה ת נ נ ת נ 18 1 12 7 10 9 4 15 2 17 2 17
6 טורפדו ז'ודינו 19 8 5 6 2523 2+ 29 ת ה ת ה ה נ 18 1 13 6 8 11 4 15 4 15 1 18
7 גורודיאה 18 7 6 5 1716 1+ 27 ת נ נ ה ת נ 14 4 10 8 6 12 3 15 0 18 0 18
8 נמאן 19 6 5 8 2029 9- 23 ת ת ה ת ת נ 16 3 11 8 9 10 5 14 4 15 3 16
9 סלוצק 19 6 5 8 1732 15- 23 נ ה נ נ ת נ 17 2 10 9 9 10 7 12 3 16 2 17
10 סלוויה מוזיר 17 6 4 7 1922 3- 22 ה נ ת ה ה ת 16 1 11 6 8 9 3 14 1 16 1 16
11 פ.צ. ויטבסק 18 5 6 7 1721 4- 21 ת נ ה ת ה ה 16 2 12 6 8 10 2 16 0 18 0 18
12 פ.צ. מינסק 19 3 8 8 2329 6- 17 ה נ ה ת ת ה 15 4 12 7 9 10 6 13 6 13 3 16
13 אנרגטיק 19 3 6 10 2650 24- 15 ה ת ה ה נ ה 17 2 16 3 14 5 9 10 8 11 7 12
14 גומל 19 3 5 11 2936 7- 14 ה ת ה ת נ ת 18 1 17 2 13 6 9 10 5 14 2 17
15 לוץ' מינסק 18 3 4 11 1527 12- 13 נ ה ה ה ה ה 16 2 11 7 8 10 4 14 1 17 1 17
16 טורפדו מינסק 18 1 3 14 427 23- 6 ה ה ה ה ה ה 16 2 9 9 6 12 0 18 0 18 0 18
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2030.08.2019טורפדו מינסקטורפדו ז'ודינו
2031.08.2019אנרגטיקשחטיור סליהורסק
2031.08.2019גומלאיסלוץ'
2031.08.2019גורודיאהלוץ' מינסק
2031.08.2019נמאןדינמו מינסק
2031.08.2019סלוויה מוזירדינמו ברסט
2031.08.2019סלוצקפ.צ. ויטבסק
2031.08.2019פ.צ. מינסקבאטה

2113.09.2019לוץ' מינסקטורפדו מינסק
2114.09.2019איסלוץ'שחטיור סליהורסק
2114.09.2019באטהגורודיאה
2114.09.2019דינמו ברסטפ.צ. מינסק
2114.09.2019דינמו מינסקסלוצק
2114.09.2019טורפדו ז'ודינונמאן
2114.09.2019סלוויה מוזיראנרגטיק
2114.09.2019פ.צ. ויטבסקגומל

2220.09.2019טורפדו מינסקבאטה
2221.09.2019אנרגטיקאיסלוץ'
2221.09.2019גומלדינמו מינסק
2221.09.2019גורודיאהדינמו ברסט
2221.09.2019נמאןלוץ' מינסק
2221.09.2019סלוצקטורפדו ז'ודינו
2221.09.2019פ.צ. מינסקסלוויה מוזיר
2221.09.2019שחטיור סליהורסקפ.צ. ויטבסק

1525.09.2019גורודיאהשחטיור סליהורסק
1525.09.2019סלוויה מוזירפ.צ. ויטבסק

2327.09.2019דינמו ברסטטורפדו מינסק
2328.09.2019באטהנמאן
2328.09.2019דינמו מינסקשחטיור סליהורסק
2328.09.2019טורפדו ז'ודינוגומל
2328.09.2019לוץ' מינסקסלוצק
2328.09.2019פ.צ. ויטבסקאיסלוץ'
2328.09.2019פ.צ. מינסקאנרגטיק
2329.09.2019סלוויה מוזירגורודיאה

2404.10.2019טורפדו מינסקסלוויה מוזיר
2405.10.2019איסלוץ'דינמו מינסק
2405.10.2019אנרגטיקפ.צ. ויטבסק
2405.10.2019גומללוץ' מינסק
2405.10.2019גורודיאהפ.צ. מינסק
2405.10.2019נמאןדינמו ברסט
2405.10.2019סלוצקבאטה
2405.10.2019שחטיור סליהורסקטורפדו ז'ודינו

2518.10.2019פ.צ. מינסקטורפדו מינסק
2519.10.2019באטהגומל
2519.10.2019גורודיאהאנרגטיק
2519.10.2019דינמו ברסטסלוצק
2519.10.2019דינמו מינסקפ.צ. ויטבסק
2519.10.2019טורפדו ז'ודינואיסלוץ'
2519.10.2019לוץ' מינסקשחטיור סליהורסק
2519.10.2019סלוויה מוזירנמאן

2625.10.2019טורפדו מינסקגורודיאה
2626.10.2019איסלוץ'לוץ' מינסק
2626.10.2019אנרגטיקדינמו מינסק
2626.10.2019גומלדינמו ברסט
2626.10.2019נמאןפ.צ. מינסק
2626.10.2019סלוצקסלוויה מוזיר
2626.10.2019פ.צ. ויטבסקטורפדו ז'ודינו
2626.10.2019שחטיור סליהורסקבאטה

1630.10.2019טורפדו מינסקשחטיור סליהורסק
1630.10.2019לוץ' מינסקבאטה
1630.10.2019סלוויה מוזירדינמו מינסק

2701.11.2019טורפדו מינסקאנרגטיק
2702.11.2019באטהאיסלוץ'
2702.11.2019גורודיאהנמאן
2702.11.2019דינמו ברסטשחטיור סליהורסק
2702.11.2019טורפדו ז'ודינודינמו מינסק
2702.11.2019לוץ' מינסקפ.צ. ויטבסק
2702.11.2019סלוויה מוזירגומל
2702.11.2019פ.צ. מינסקסלוצק

2808.11.2019נמאןטורפדו מינסק
2809.11.2019איסלוץ'דינמו ברסט
2809.11.2019אנרגטיקטורפדו ז'ודינו
2809.11.2019גומלפ.צ. מינסק
2809.11.2019דינמו מינסקלוץ' מינסק
2809.11.2019סלוצקגורודיאה
2809.11.2019פ.צ. ויטבסקבאטה
2809.11.2019שחטיור סליהורסקסלוויה מוזיר

2923.11.2019באטהדינמו מינסק
2923.11.2019גורודיאהגומל
2923.11.2019דינמו ברסטפ.צ. ויטבסק
2923.11.2019טורפדו מינסקסלוצק
2923.11.2019לוץ' מינסקטורפדו ז'ודינו
2923.11.2019נמאןאנרגטיק
2923.11.2019סלוויה מוזיראיסלוץ'
2923.11.2019פ.צ. מינסקשחטיור סליהורסק

3030.11.2019איסלוץ'פ.צ. מינסק
3030.11.2019אנרגטיקלוץ' מינסק
3030.11.2019גומלטורפדו מינסק
3030.11.2019דינמו מינסקדינמו ברסט
3030.11.2019טורפדו ז'ודינובאטה
3030.11.2019סלוצקנמאן
3030.11.2019פ.צ. ויטבסקסלוויה מוזיר
3030.11.2019שחטיור סליהורסקגורודיאה

1825.09.2020דינמו ברסטבאטה