ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה

מרץ.19   אפריל.19   מאי.19   יוני.19   יולי.19   אוגוסט.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו ברסט 17 13 3 1 3810 28+ 42 נ נ ה נ נ ת 15 2 11 6 10 7 6 11 3 14 2 15
2 באטה 16 13 1 2 327 25+ 40 נ נ נ נ ת נ 15 1 10 6 8 8 4 12 2 14 0 16
3 שחטיור סליהורסק 16 12 1 3 3311 22+ 37 נ נ נ נ ת ה 15 1 8 8 8 8 6 10 4 12 2 14
4 איסלוץ' 18 10 3 5 2720 7+ 33 ת נ נ ת נ ה 17 1 12 6 10 8 4 14 2 16 2 16
5 דינמו מינסק 17 10 1 6 2620 6+ 31 ה נ נ ה נ ה 16 1 11 6 10 7 5 12 2 15 1 16
6 טורפדו ז'ודינו 18 8 4 6 2422 2+ 28 ה ת ה ה נ ת 17 1 12 6 8 10 4 14 4 14 1 17
7 גורודיאה 17 7 5 5 1615 1+ 26 נ נ ה ת נ נ 13 4 9 8 6 11 3 14 0 17 0 17
8 סלוויה מוזיר 16 6 4 6 1918 1+ 22 נ ת ה ה ת ת 15 1 10 6 7 9 2 14 1 15 1 15
9 נמאן 18 6 4 8 2029 9- 22 ת ה ת ת נ נ 16 2 11 7 9 9 5 13 4 14 3 15
10 סלוצק 18 5 5 8 1632 16- 20 ה נ נ ת נ ה 16 2 10 8 9 9 7 11 3 15 2 16
11 פ.צ. ויטבסק 17 5 5 7 1721 4- 20 נ ה ת ה ה נ 16 1 12 5 8 9 2 15 0 17 0 17
12 פ.צ. מינסק 18 3 8 7 2328 5- 17 נ ה ת ת ה נ 14 4 12 6 9 9 6 12 6 12 3 15
13 אנרגטיק 18 3 6 9 2444 20- 15 ת ה ה נ ה ת 16 2 15 3 13 5 8 10 7 11 6 12
14 גומל 18 3 5 10 2833 5- 14 ת ה ת נ ת ה 17 1 16 2 12 6 8 10 5 13 2 16
15 לוץ' מינסק 17 2 4 11 1427 13- 10 ה ה ה ה ה ה 15 2 11 6 8 9 4 13 1 16 1 16
16 טורפדו מינסק 17 1 3 13 424 20- 6 ה ה ה ה ה ה 15 2 8 9 5 12 0 17 0 17 0 17
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   ספטמבר.20  


2404.10.2019טורפדו מינסקסלוויה מוזיר
2405.10.2019איסלוץ'דינמו מינסק
2405.10.2019אנרגטיקפ.צ. ויטבסק
2405.10.2019גומללוץ' מינסק
2405.10.2019גורודיאהפ.צ. מינסק
2405.10.2019נמאןדינמו ברסט
2405.10.2019סלוצקבאטה
2405.10.2019שחטיור סליהורסקטורפדו ז'ודינו

2518.10.2019פ.צ. מינסקטורפדו מינסק
2519.10.2019באטהגומל
2519.10.2019גורודיאהאנרגטיק
2519.10.2019דינמו ברסטסלוצק
2519.10.2019דינמו מינסקפ.צ. ויטבסק
2519.10.2019טורפדו ז'ודינואיסלוץ'
2519.10.2019לוץ' מינסקשחטיור סליהורסק
2519.10.2019סלוויה מוזירנמאן

2625.10.2019טורפדו מינסקגורודיאה
2626.10.2019איסלוץ'לוץ' מינסק
2626.10.2019אנרגטיקדינמו מינסק
2626.10.2019גומלדינמו ברסט
2626.10.2019נמאןפ.צ. מינסק
2626.10.2019סלוצקסלוויה מוזיר
2626.10.2019פ.צ. ויטבסקטורפדו ז'ודינו
2626.10.2019שחטיור סליהורסקבאטה

1630.10.2019טורפדו מינסקשחטיור סליהורסק
1630.10.2019לוץ' מינסקבאטה
1630.10.2019סלוויה מוזירדינמו מינסק