ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

619.08.2019ספרטק מוסקבהצסק''א מוסקבה1:2 (0:0)  
618.08.2019אופהרוסטוב0:2 (0:1)  
618.08.2019דינמו מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה2:1 (1:1)  
618.08.2019רובין קאזאןארסנל טולה0:1 (0:0)  
617.08.2019אורל יקטרינבורגקריליה סובטוב3:1 (1:0)  
617.08.2019זניט סט. פטרסבורגאחמט גרוזני0:0 (0:0)  
617.08.2019טמבובקראסנודר2:0 (1:0)  
616.08.2019אורנבורגסוצ'י פ.צ.1:1 (0:0)  

512.08.2019רוסטובקריליה סובטוב0:1 (0:1)  
511.08.2019אחמט גרוזניספרטק מוסקבה3:1 (2:0)  
511.08.2019ארסנל טולהאופה0:1 (0:1)  
511.08.2019לוקומוטיב מוסקבהאורל יקטרינבורג0:4 (0:2)  
511.08.2019צסק''א מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
510.08.2019אורנבורגטמבוב2:2 (1:0)  
510.08.2019דינמו מוסקבהזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
510.08.2019קראסנודררובין קאזאן0:1 (0:1)  

405.08.2019אחמט גרוזניאורנבורג1:2 (0:0)  
404.08.2019טמבובארסנל טולה1:0 (1:0)  
404.08.2019סוצ'י פ.צ.אופה0:0 (0:0)  
404.08.2019רובין קאזאןצסק''א מוסקבה1:0 (1:0)  
403.08.2019אורל יקטרינבורגרוסטוב2:2 (0:1)  
403.08.2019זניט סט. פטרסבורגקראסנודר1:1 (0:0)  
403.08.2019ספרטק מוסקבהדינמו מוסקבה0:0 (0:0)  
403.08.2019קריליה סובטובלוקומוטיב מוסקבה2:1 (1:0)  

329.07.2019רובין קאזאןאחמט גרוזני0:1 (0:0)  
328.07.2019אורנבורגזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
328.07.2019ארסנל טולהרוסטוב3:2 (1:0)  
328.07.2019צסק''א מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה0:1 (0:1)  
327.07.2019אופהקריליה סובטוב1:2 (1:2)  
327.07.2019טמבובספרטק מוסקבה0:2 (0:1)  
327.07.2019קראסנודרסוצ'י פ.צ.0:3 (0:2)  
326.07.2019דינמו מוסקבהאורל יקטרינבורג0:2 (0:2)  

221.07.2019אורל יקטרינבורגאחמט גרוזני0:3 (0:1)  
221.07.2019דינמו מוסקבהרובין קאזאן1:0 (0:0)  
221.07.2019לוקומוטיב מוסקבהטמבוב1:2 (1:2)  
221.07.2019סוצ'י פ.צ.זניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
220.07.2019אופהקראסנודר3:2 (0:2)  
220.07.2019צסק''א מוסקבהאורנבורג1:2 (1:2)  
220.07.2019קריליה סובטובארסנל טולה3:2 (2:1)  
220.07.2019רוסטובספרטק מוסקבה2:2 (1:1)  

115.07.2019לוקומוטיב מוסקבהרובין קאזאן1:1 (0:0)  
114.07.2019אחמט גרוזניקראסנודר0:1 (0:1)  
114.07.2019זניט סט. פטרסבורגטמבוב1:2 (0:0)  
114.07.2019קריליה סובטובצסק''א מוסקבה0:2 (0:0)  
113.07.2019אורל יקטרינבורגאופה2:3 (0:1)  
113.07.2019ספרטק מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:1 (0:0)  
113.07.2019רוסטובאורנבורג1:2 (0:2)  
112.07.2019ארסנל טולהדינמו מוסקבה1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט סט. פטרסבורג 6 4 2 0 92 7+ 14 ת נ ת נ נ נ 5 1 5 1 1 5 0 6 0 6 0 6
2 לוקומוטיב מוסקבה 6 4 1 1 115 6+ 13 נ נ נ ה נ ת 6 0 5 1 4 2 1 5 0 6 0 6
3 קראסנודר 6 4 1 1 104 6+ 13 נ נ ת נ נ ה 6 0 4 2 2 4 1 5 1 5 0 6
4 ספרטק מוסקבה 6 3 2 1 86 2+ 11 נ נ ת ה ת נ 5 1 4 2 3 3 2 4 0 6 0 6
5 רוסטוב 6 3 2 1 109 1+ 11 ה נ ת נ ת נ 6 0 5 1 4 2 3 3 1 5 0 6
6 צסק''א מוסקבה 6 3 1 2 55 0   10 ה ת נ נ נ ה 5 1 3 3 2 4 0 6 0 6 0 6
7 רובין קאזאן 6 3 1 2 43 1+ 10 נ ה ה נ נ ת 6 0 1 5 0 6 0 6 0 6 0 6
8 ארסנל טולה 6 3 1 2 87 1+ 10 ה נ נ ה נ ת 6 0 3 3 2 4 2 4 2 4 0 6
9 אורל יקטרינבורג 6 2 1 3 913 4- 7 ה ה ת ה נ נ 6 0 6 0 5 1 4 2 1 5 0 6
10 אופה 6 2 1 3 88 0   7 נ ה ת נ ה ה 5 1 4 2 3 3 2 4 2 4 0 6
11 אחמט גרוזני 6 2 1 3 48 4- 7 ת ה נ ה ה נ 5 1 3 3 3 3 1 5 0 6 0 6
12 קריליה סובטוב 6 2 0 4 99 0   6 נ ה ה ה ה נ 6 0 5 1 4 2 2 4 1 5 0 6
13 דינמו מוסקבה 6 1 2 3 46 2- 5 ה ה ת נ ה ת 5 1 4 2 1 5 0 6 0 6 0 6
14 טמבוב 6 1 1 4 69 3- 4 ה ת ה נ ה ה 6 0 5 1 3 3 1 5 0 6 0 6
15 סוצ'י פ.צ. 6 0 3 3 17 6- 3 ת ת ת ה ה ה 4 2 3 3 1 5 0 6 0 6 0 6
16 אורנבורג 6 0 2 4 611 5- 2 ת ת ה ה ה ה 6 0 6 0 4 2 1 5 0 6 0 6
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

724.08.2019זניט סט. פטרסבורגאופה
724.08.2019טמבובדינמו מוסקבה
724.08.2019קראסנודרלוקומוטיב מוסקבה
725.08.2019ארסנל טולהאורנבורג
725.08.2019צסק''א מוסקבהאחמט גרוזני
725.08.2019קריליה סובטובספרטק מוסקבה
725.08.2019רוסטוברובין קאזאן
726.08.2019סוצ'י פ.צ.אורל יקטרינבורג

830.08.2019קריליה סובטובדינמו מוסקבה
831.08.2019אופהאורנבורג
831.08.2019אחמט גרוזניטמבוב
831.08.2019לוקומוטיב מוסקבהרוסטוב
831.08.2019רובין קאזאןסוצ'י פ.צ.
801.09.2019אורל יקטרינבורגקראסנודר
801.09.2019ארסנל טולהצסק''א מוסקבה
801.09.2019ספרטק מוסקבהזניט סט. פטרסבורג

915.09.2019אורנבורגרובין קאזאן
915.09.2019דינמו מוסקבהאופה
915.09.2019זניט סט. פטרסבורגארסנל טולה
915.09.2019טמבובצסק''א מוסקבה
915.09.2019סוצ'י פ.צ.לוקומוטיב מוסקבה
915.09.2019ספרטק מוסקבהאורל יקטרינבורג
915.09.2019קראסנודרקריליה סובטוב
915.09.2019רוסטובאחמט גרוזני

1022.09.2019אופהספרטק מוסקבה
1022.09.2019אורנבורגלוקומוטיב מוסקבה
1022.09.2019אחמט גרוזניקריליה סובטוב
1022.09.2019ארסנל טולהאורל יקטרינבורג
1022.09.2019דינמו מוסקבהסוצ'י פ.צ.
1022.09.2019זניט סט. פטרסבורגרובין קאזאן
1022.09.2019טמבוברוסטוב
1022.09.2019צסק''א מוסקבהקראסנודר

1129.09.2019אורל יקטרינבורגצסק''א מוסקבה
1129.09.2019לוקומוטיב מוסקבהזניט סט. פטרסבורג
1129.09.2019סוצ'י פ.צ.אחמט גרוזני
1129.09.2019ספרטק מוסקבהאורנבורג
1129.09.2019קראסנודרארסנל טולה
1129.09.2019קריליה סובטובטמבוב
1129.09.2019רובין קאזאןאופה
1129.09.2019רוסטובדינמו מוסקבה

1206.10.2019אופהאחמט גרוזני
1206.10.2019אורל יקטרינבורגזניט סט. פטרסבורג
1206.10.2019אורנבורגדינמו מוסקבה
1206.10.2019לוקומוטיב מוסקבהארסנל טולה
1206.10.2019סוצ'י פ.צ.קריליה סובטוב
1206.10.2019צסק''א מוסקבהרוסטוב
1206.10.2019קראסנודרספרטק מוסקבה
1206.10.2019רובין קאזאןטמבוב

1320.10.2019אופהצסק''א מוסקבה
1320.10.2019אורנבורגקריליה סובטוב
1320.10.2019אחמט גרוזנילוקומוטיב מוסקבה
1320.10.2019ארסנל טולהסוצ'י פ.צ.
1320.10.2019דינמו מוסקבהקראסנודר
1320.10.2019זניט סט. פטרסבורגרוסטוב
1320.10.2019טמבובאורל יקטרינבורג
1320.10.2019ספרטק מוסקבהרובין קאזאן

1427.10.2019אחמט גרוזניארסנל טולה
1427.10.2019טמבובאופה
1427.10.2019לוקומוטיב מוסקבהספרטק מוסקבה
1427.10.2019צסק''א מוסקבהדינמו מוסקבה
1427.10.2019קראסנודראורנבורג
1427.10.2019קריליה סובטובזניט סט. פטרסבורג
1427.10.2019רובין קאזאןאורל יקטרינבורג
1427.10.2019רוסטובסוצ'י פ.צ.

1503.11.2019אופהלוקומוטיב מוסקבה
1503.11.2019אורל יקטרינבורגאורנבורג
1503.11.2019דינמו מוסקבהאחמט גרוזני
1503.11.2019זניט סט. פטרסבורגצסק''א מוסקבה
1503.11.2019סוצ'י פ.צ.טמבוב
1503.11.2019ספרטק מוסקבהארסנל טולה
1503.11.2019קראסנודררוסטוב
1503.11.2019קריליה סובטוברובין קאזאן

1610.11.2019אורנבורגאופה
1610.11.2019אחמט גרוזניאורל יקטרינבורג
1610.11.2019ארסנל טולהזניט סט. פטרסבורג
1610.11.2019לוקומוטיב מוסקבהקראסנודר
1610.11.2019סוצ'י פ.צ.צסק''א מוסקבה
1610.11.2019ספרטק מוסקבהקריליה סובטוב
1610.11.2019רובין קאזאןדינמו מוסקבה
1610.11.2019רוסטובטמבוב

1724.11.2019אופהסוצ'י פ.צ.
1724.11.2019אורל יקטרינבורגספרטק מוסקבה
1724.11.2019אורנבורגאחמט גרוזני
1724.11.2019ארסנל טולהקראסנודר
1724.11.2019דינמו מוסקבהרוסטוב
1724.11.2019טמבובלוקומוטיב מוסקבה
1724.11.2019צסק''א מוסקבהקריליה סובטוב
1724.11.2019רובין קאזאןזניט סט. פטרסבורג

1801.12.2019אחמט גרוזנירובין קאזאן
1801.12.2019זניט סט. פטרסבורגספרטק מוסקבה
1801.12.2019לוקומוטיב מוסקבהדינמו מוסקבה
1801.12.2019סוצ'י פ.צ.אורנבורג
1801.12.2019צסק''א מוסקבהארסנל טולה
1801.12.2019קראסנודרטמבוב
1801.12.2019קריליה סובטובאופה
1801.12.2019רוסטובאורל יקטרינבורג

1908.12.2019אחמט גרוזניאופה
1908.12.2019ארסנל טולהלוקומוטיב מוסקבה
1908.12.2019זניט סט. פטרסבורגדינמו מוסקבה
1908.12.2019טמבובאורנבורג
1908.12.2019סוצ'י פ.צ.רובין קאזאן
1908.12.2019ספרטק מוסקבהרוסטוב
1908.12.2019קראסנודרצסק''א מוסקבה
1908.12.2019קריליה סובטובאורל יקטרינבורג

2001.03.2020אחמט גרוזנירוסטוב
2001.03.2020דינמו מוסקבהספרטק מוסקבה
2001.03.2020זניט סט. פטרסבורגלוקומוטיב מוסקבה
2001.03.2020טמבוברובין קאזאן
2001.03.2020סוצ'י פ.צ.ארסנל טולה
2001.03.2020צסק''א מוסקבהאורל יקטרינבורג
2001.03.2020קראסנודראופה
2001.03.2020קריליה סובטובאורנבורג

2108.03.2020אופהזניט סט. פטרסבורג
2108.03.2020אורל יקטרינבורגסוצ'י פ.צ.
2108.03.2020אורנבורגארסנל טולה
2108.03.2020דינמו מוסקבהטמבוב
2108.03.2020לוקומוטיב מוסקבהאחמט גרוזני
2108.03.2020ספרטק מוסקבהקראסנודר
2108.03.2020רובין קאזאןקריליה סובטוב
2108.03.2020רוסטובצסק''א מוסקבה

2215.03.2020אורנבורגספרטק מוסקבה
2215.03.2020אחמט גרוזנידינמו מוסקבה
2215.03.2020ארסנל טולהרובין קאזאן
2215.03.2020זניט סט. פטרסבורגאורל יקטרינבורג
2215.03.2020טמבובקריליה סובטוב
2215.03.2020סוצ'י פ.צ.קראסנודר
2215.03.2020צסק''א מוסקבהאופה
2215.03.2020רוסטובלוקומוטיב מוסקבה

2322.03.2020אופהטמבוב
2322.03.2020אורל יקטרינבורגרובין קאזאן
2322.03.2020ארסנל טולהספרטק מוסקבה
2322.03.2020לוקומוטיב מוסקבהאורנבורג
2322.03.2020סוצ'י פ.צ.רוסטוב
2322.03.2020צסק''א מוסקבהזניט סט. פטרסבורג
2322.03.2020קראסנודרדינמו מוסקבה
2322.03.2020קריליה סובטובאחמט גרוזני

2405.04.2020אורל יקטרינבורגטמבוב
2405.04.2020אורנבורגקראסנודר
2405.04.2020אחמט גרוזניסוצ'י פ.צ.
2405.04.2020דינמו מוסקבהצסק''א מוסקבה
2405.04.2020זניט סט. פטרסבורגקריליה סובטוב
2405.04.2020ספרטק מוסקבהאופה
2405.04.2020רובין קאזאןלוקומוטיב מוסקבה
2405.04.2020רוסטובארסנל טולה

2512.04.2020אופהרובין קאזאן
2512.04.2020אורנבורגאורל יקטרינבורג
2512.04.2020ארסנל טולהאחמט גרוזני
2512.04.2020טמבובזניט סט. פטרסבורג
2512.04.2020לוקומוטיב מוסקבהקריליה סובטוב
2512.04.2020סוצ'י פ.צ.דינמו מוסקבה
2512.04.2020צסק''א מוסקבהספרטק מוסקבה
2512.04.2020רוסטובקראסנודר

2619.04.2020אופהאורל יקטרינבורג
2619.04.2020אחמט גרוזניצסק''א מוסקבה
2619.04.2020דינמו מוסקבהארסנל טולה
2619.04.2020לוקומוטיב מוסקבהסוצ'י פ.צ.
2619.04.2020ספרטק מוסקבהטמבוב
2619.04.2020קראסנודרזניט סט. פטרסבורג
2619.04.2020קריליה סובטוברוסטוב
2619.04.2020רובין קאזאןאורנבורג

2726.04.2020אורל יקטרינבורגדינמו מוסקבה
2726.04.2020אורנבורגצסק''א מוסקבה
2726.04.2020ארסנל טולהקריליה סובטוב
2726.04.2020זניט סט. פטרסבורגסוצ'י פ.צ.
2726.04.2020טמבובאחמט גרוזני
2726.04.2020ספרטק מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה
2726.04.2020רובין קאזאןקראסנודר
2726.04.2020רוסטובאופה

2803.05.2020אורנבורגרוסטוב
2803.05.2020אחמט גרוזניזניט סט. פטרסבורג
2803.05.2020ארסנל טולהטמבוב
2803.05.2020דינמו מוסקבהקריליה סובטוב
2803.05.2020לוקומוטיב מוסקבהאופה
2803.05.2020סוצ'י פ.צ.ספרטק מוסקבה
2803.05.2020צסק''א מוסקבהרובין קאזאן
2803.05.2020קראסנודראורל יקטרינבורג

2910.05.2020אופהדינמו מוסקבה
2910.05.2020אורל יקטרינבורגארסנל טולה
2910.05.2020זניט סט. פטרסבורגאורנבורג
2910.05.2020טמבובסוצ'י פ.צ.
2910.05.2020לוקומוטיב מוסקבהצסק''א מוסקבה
2910.05.2020ספרטק מוסקבהאחמט גרוזני
2910.05.2020קריליה סובטובקראסנודר
2910.05.2020רובין קאזאןרוסטוב

3017.05.2020אופהארסנל טולה
3017.05.2020אורל יקטרינבורגלוקומוטיב מוסקבה
3017.05.2020דינמו מוסקבהאורנבורג
3017.05.2020צסק''א מוסקבהטמבוב
3017.05.2020קראסנודראחמט גרוזני
3017.05.2020קריליה סובטובסוצ'י פ.צ.
3017.05.2020רובין קאזאןספרטק מוסקבה
3017.05.2020רוסטובזניט סט. פטרסבורג