ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2501.07.2020אופהרובין קאזאן0:0 (0:0)  
2501.07.2020ארסנל טולהאחמט גרוזני3:1 (2:0)  
2501.07.2020טמבובזניט סט. פטרסבורג2:1 (1:0)  
2501.07.2020סוצ'י פ.צ.דינמו מוסקבה1:1 (0:0)  
2501.07.2020רוסטובקראסנודר1:1 (1:0)  
2530.06.2020לוקומוטיב מוסקבהקריליה סובטוב1:1 (1:0)  
2530.06.2020צסק''א מוסקבהספרטק מוסקבה0:2 (0:1)  

2428.06.2020אורל יקטרינבורגטמבוב1:2 (0:1)  
2427.06.2020דינמו מוסקבהצסק''א מוסקבה0:0 (0:0)  
2427.06.2020ספרטק מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
2427.06.2020רובין קאזאןלוקומוטיב מוסקבה2:0 (2:0)  
2427.06.2020רוסטובארסנל טולה1:2 (0:2)  
2426.06.2020אחמט גרוזניסוצ'י פ.צ.1:1 (1:1)  
2426.06.2020זניט סט. פטרסבורגקריליה סובטוב1:2 (1:0)  

2321.06.2020אופהטמבוב1:2 (0:1)  
2321.06.2020לוקומוטיב מוסקבהאורנבורג0:1 (0:1)  
2320.06.2020אורל יקטרינבורגרובין קאזאן2:1 (1:1)  
2320.06.2020ארסנל טולהספרטק מוסקבה3:2 (1:0)  
2320.06.2020צסק''א מוסקבהזניט סט. פטרסבורג4:0 (3:0)  
2319.06.2020סוצ'י פ.צ.רוסטוב1:10 (1:4)  
2319.06.2020קריליה סובטובאחמט גרוזני4:2 (0:1)  

2216.03.2020טמבובקריליה סובטוב0:3 (0:1)  
2215.03.2020סוצ'י פ.צ.קראסנודר0:2 (0:0)  
2215.03.2020צסק''א מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
2215.03.2020רוסטובלוקומוטיב מוסקבה3:1 (3:0)  
2214.03.2020אורנבורגספרטק מוסקבה3:1 (1:1)  
2214.03.2020ארסנל טולהרובין קאזאן1:0 (1:0)  
2214.03.2020זניט סט. פטרסבורגאורל יקטרינבורג1:7 (0:4)  
2213.03.2020אחמט גרוזנידינמו מוסקבה3:2 (1:1)  

1811.03.2020סוצ'י פ.צ.אורנבורג1:5 (0:2)  

2109.03.2020זניט סט. פטרסבורגאופה0:0 (0:0)  
2109.03.2020ספרטק מוסקבהקראסנודר1:0 (0:0)  
2109.03.2020רוסטובצסק''א מוסקבה2:3 (1:1)  
2108.03.2020לוקומוטיב מוסקבהאחמט גרוזני0:1 (0:1)  
2108.03.2020סוצ'י פ.צ.אורל יקטרינבורג0:2 (0:1)  
2108.03.2020רובין קאזאןקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
2107.03.2020אורנבורגארסנל טולה0:2 (0:1)  
2107.03.2020דינמו מוסקבהטמבוב0:1 (0:1)  

2001.03.2020טמבוברובין קאזאן0:0 (0:0)  
2001.03.2020סוצ'י פ.צ.ארסנל טולה2:1 (1:0)  
2001.03.2020קראסנודראופה0:2 (0:0)  
2029.02.2020אחמט גרוזנירוסטוב1:1 (1:0)  
2029.02.2020דינמו מוסקבהספרטק מוסקבה2:0 (1:0)  
2029.02.2020זניט סט. פטרסבורגלוקומוטיב מוסקבה0:0 (0:0)  
2029.02.2020צסק''א מוסקבהאורל יקטרינבורג1:1 (0:0)  
2028.02.2020קריליה סובטובאורנבורג1:1 (0:1)  

1908.12.2019סוצ'י פ.צ.רובין קאזאן1:1 (0:1)  
1908.12.2019ספרטק מוסקבהרוסטוב4:1 (1:0)  
1908.12.2019קריליה סובטובאורל יקטרינבורג3:2 (1:1)  
1907.12.2019אחמט גרוזניאופה1:0 (1:0)  
1907.12.2019טמבובאורנבורג0:3 (0:0)  
1907.12.2019קראסנודרצסק''א מוסקבה1:1 (1:0)  
1906.12.2019ארסנל טולהלוקומוטיב מוסקבה0:4 (0:0)  
1906.12.2019זניט סט. פטרסבורגדינמו מוסקבה0:3 (0:3)  

1802.12.2019צסק''א מוסקבהארסנל טולה1:0 (0:0)  
1802.12.2019קראסנודרטמבוב0:0 (0:0)  
1801.12.2019זניט סט. פטרסבורגספרטק מוסקבה0:1 (0:1)  
1801.12.2019לוקומוטיב מוסקבהדינמו מוסקבה2:1 (1:1)  
1830.11.2019אחמט גרוזנירובין קאזאן1:1 (0:1)  
1830.11.2019קריליה סובטובאופה1:0 (1:0)  
1830.11.2019רוסטובאורל יקטרינבורג0:0 (0:0)  

1724.11.2019אופהסוצ'י פ.צ.1:1 (1:0)  
1724.11.2019אורל יקטרינבורגספרטק מוסקבה0:0 (0:0)  
1724.11.2019ארסנל טולהקראסנודר2:1 (2:1)  
1724.11.2019צסק''א מוסקבהקריליה סובטוב0:1 (0:0)  
1723.11.2019אורנבורגאחמט גרוזני2:1 (1:0)  
1723.11.2019דינמו מוסקבהרוסטוב1:2 (1:1)  
1723.11.2019רובין קאזאןזניט סט. פטרסבורג2:1 (1:0)  
1722.11.2019טמבובלוקומוטיב מוסקבה3:2 (2:1)  

1610.11.2019אורנבורגאופה0:0 (0:0)  
1610.11.2019ארסנל טולהזניט סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
1610.11.2019לוקומוטיב מוסקבהקראסנודר1:1 (1:1)  
1610.11.2019סוצ'י פ.צ.צסק''א מוסקבה3:2 (1:2)  
1609.11.2019ספרטק מוסקבהקריליה סובטוב0:2 (0:1)  
1609.11.2019רובין קאזאןדינמו מוסקבה1:0 (1:0)  
1609.11.2019רוסטובטמבוב2:1 (0:1)  
1608.11.2019אחמט גרוזניאורל יקטרינבורג0:0 (0:0)  

1504.11.2019אורל יקטרינבורגאורנבורג2:1 (2:0)  
1504.11.2019ספרטק מוסקבהארסנל טולה1:0 (1:0)  
1504.11.2019קריליה סובטוברובין קאזאן0:0 (0:0)  
1503.11.2019קראסנודררוסטוב2:2 (2:0)  
1502.11.2019אופהלוקומוטיב מוסקבה1:1 (0:0)  
1502.11.2019דינמו מוסקבהאחמט גרוזני1:1 (1:0)  
1502.11.2019זניט סט. פטרסבורגצסק''א מוסקבה1:1 (1:0)  
1502.11.2019סוצ'י פ.צ.טמבוב2:1 (1:1)  

1427.10.2019לוקומוטיב מוסקבהספרטק מוסקבה3:0 (0:0)  
1427.10.2019צסק''א מוסקבהדינמו מוסקבה1:0 (0:0)  
1427.10.2019קראסנודראורנבורג1:1 (1:1)  
1427.10.2019קריליה סובטובזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
1426.10.2019אחמט גרוזניארסנל טולה1:1 (0:1)  
1426.10.2019טמבובאופה0:3 (0:1)  
1426.10.2019רוסטובסוצ'י פ.צ.0:2 (0:1)  
1425.10.2019רובין קאזאןאורל יקטרינבורג0:0 (0:0)  

1320.10.2019אופהצסק''א מוסקבה1:1 (1:0)  
1320.10.2019אורנבורגקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
1320.10.2019ארסנל טולהסוצ'י פ.צ.1:1 (1:1)  
1320.10.2019דינמו מוסקבהקראסנודר1:1 (1:1)  
1319.10.2019זניט סט. פטרסבורגרוסטוב1:6 (0:3)  
1319.10.2019טמבובאורל יקטרינבורג2:1 (0:0)  
1319.10.2019ספרטק מוסקבהרובין קאזאן0:0 (0:0)  
1318.10.2019אחמט גרוזנילוקומוטיב מוסקבה2:0 (1:0)  

1206.10.2019אורל יקטרינבורגזניט סט. פטרסבורג3:1 (2:0)  
1206.10.2019לוקומוטיב מוסקבהארסנל טולה1:2 (1:2)  
1206.10.2019צסק''א מוסקבהרוסטוב3:1 (2:0)  
1206.10.2019קראסנודרספרטק מוסקבה1:2 (1:2)  
1205.10.2019אופהאחמט גרוזני1:0 (1:0)  
1205.10.2019אורנבורגדינמו מוסקבה0:2 (0:0)  
1205.10.2019סוצ'י פ.צ.קריליה סובטוב2:0 (1:0)  
1205.10.2019רובין קאזאןטמבוב1:2 (0:2)  

1130.09.2019סוצ'י פ.צ.אחמט גרוזני0:2 (0:1)  
1129.09.2019אורל יקטרינבורגצסק''א מוסקבה3:0 (1:0)  
1129.09.2019ספרטק מוסקבהאורנבורג2:1 (1:0)  
1129.09.2019קראסנודרארסנל טולה0:2 (0:1)  
1129.09.2019רובין קאזאןאופה0:0 (0:0)  
1128.09.2019לוקומוטיב מוסקבהזניט סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
1128.09.2019קריליה סובטובטמבוב0:2 (0:0)  
1128.09.2019רוסטובדינמו מוסקבה0:3 (0:2)  

1022.09.2019אורנבורגלוקומוטיב מוסקבה3:2 (1:0)  
1022.09.2019ארסנל טולהאורל יקטרינבורג1:1 (0:1)  
1022.09.2019דינמו מוסקבהסוצ'י פ.צ.3:2 (1:0)  
1022.09.2019צסק''א מוסקבהקראסנודר2:3 (0:3)  
1021.09.2019אחמט גרוזניקריליה סובטוב1:1 (0:1)  
1021.09.2019זניט סט. פטרסבורגרובין קאזאן0:5 (0:0)  
1021.09.2019טמבוברוסטוב1:2 (1:1)  
1020.09.2019אופהספרטק מוסקבה0:1 (0:1)  

916.09.2019דינמו מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
916.09.2019רוסטובאחמט גרוזני1:2 (1:0)  
915.09.2019אורנבורגרובין קאזאן1:2 (0:0)  
915.09.2019טמבובצסק''א מוסקבה2:0 (0:0)  
915.09.2019קראסנודרקריליה סובטוב2:4 (1:1)  
914.09.2019סוצ'י פ.צ.לוקומוטיב מוסקבה1:0 (1:0)  
914.09.2019ספרטק מוסקבהאורל יקטרינבורג2:1 (0:1)  
913.09.2019זניט סט. פטרסבורגארסנל טולה1:3 (0:1)  

801.09.2019אורל יקטרינבורגקראסנודר4:2 (2:1)  
801.09.2019ארסנל טולהצסק''א מוסקבה2:1 (1:1)  
801.09.2019ספרטק מוסקבהזניט סט. פטרסבורג1:0 (1:0)  
831.08.2019אופהאורנבורג2:1 (1:0)  
831.08.2019אחמט גרוזניטמבוב1:1 (1:0)  
831.08.2019לוקומוטיב מוסקבהרוסטוב2:1 (1:0)  
831.08.2019רובין קאזאןסוצ'י פ.צ.3:0 (1:0)  
830.08.2019קריליה סובטובדינמו מוסקבה0:0 (0:0)  

726.08.2019אורל יקטרינבורגסוצ'י פ.צ.1:3 (1:1)  
725.08.2019ארסנל טולהאורנבורג1:2 (0:1)  
725.08.2019צסק''א מוסקבהאחמט גרוזני0:3 (0:1)  
725.08.2019קריליה סובטובספרטק מוסקבה2:1 (0:1)  
725.08.2019רוסטוברובין קאזאן1:2 (1:1)  
724.08.2019אופהזניט סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
724.08.2019טמבובדינמו מוסקבה2:0 (1:0)  
724.08.2019קראסנודרלוקומוטיב מוסקבה1:1 (1:1)  

619.08.2019ספרטק מוסקבהצסק''א מוסקבה1:2 (0:0)  
618.08.2019אופהרוסטוב0:2 (0:1)  
618.08.2019דינמו מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה2:1 (1:1)  
618.08.2019רובין קאזאןארסנל טולה0:1 (0:0)  
617.08.2019אורל יקטרינבורגקריליה סובטוב3:1 (1:0)  
617.08.2019זניט סט. פטרסבורגאחמט גרוזני0:0 (0:0)  
617.08.2019טמבובקראסנודר2:0 (1:0)  
616.08.2019אורנבורגסוצ'י פ.צ.1:1 (0:0)  

512.08.2019רוסטובקריליה סובטוב0:1 (0:1)  
511.08.2019אחמט גרוזניספרטק מוסקבה3:1 (2:0)  
511.08.2019ארסנל טולהאופה0:1 (0:1)  
511.08.2019לוקומוטיב מוסקבהאורל יקטרינבורג0:4 (0:2)  
511.08.2019צסק''א מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
510.08.2019אורנבורגטמבוב2:2 (1:0)  
510.08.2019דינמו מוסקבהזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
510.08.2019קראסנודררובין קאזאן0:1 (0:1)  

405.08.2019אחמט גרוזניאורנבורג1:2 (0:0)  
404.08.2019טמבובארסנל טולה1:0 (1:0)  
404.08.2019סוצ'י פ.צ.אופה0:0 (0:0)  
404.08.2019רובין קאזאןצסק''א מוסקבה1:0 (1:0)  
403.08.2019אורל יקטרינבורגרוסטוב2:2 (0:1)  
403.08.2019זניט סט. פטרסבורגקראסנודר1:1 (0:0)  
403.08.2019ספרטק מוסקבהדינמו מוסקבה0:0 (0:0)  
403.08.2019קריליה סובטובלוקומוטיב מוסקבה2:1 (1:0)  

329.07.2019רובין קאזאןאחמט גרוזני0:1 (0:0)  
328.07.2019אורנבורגזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
328.07.2019ארסנל טולהרוסטוב3:2 (1:0)  
328.07.2019צסק''א מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה0:1 (0:1)  
327.07.2019אופהקריליה סובטוב1:2 (1:2)  
327.07.2019טמבובספרטק מוסקבה0:2 (0:1)  
327.07.2019קראסנודרסוצ'י פ.צ.0:3 (0:2)  
326.07.2019דינמו מוסקבהאורל יקטרינבורג0:2 (0:2)  

221.07.2019אורל יקטרינבורגאחמט גרוזני0:3 (0:1)  
221.07.2019דינמו מוסקבהרובין קאזאן1:0 (0:0)  
221.07.2019לוקומוטיב מוסקבהטמבוב1:2 (1:2)  
221.07.2019סוצ'י פ.צ.זניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
220.07.2019אופהקראסנודר3:2 (0:2)  
220.07.2019צסק''א מוסקבהאורנבורג1:2 (1:2)  
220.07.2019קריליה סובטובארסנל טולה3:2 (2:1)  
220.07.2019רוסטובספרטק מוסקבה2:2 (1:1)  

115.07.2019לוקומוטיב מוסקבהרובין קאזאן1:1 (0:0)  
114.07.2019אחמט גרוזניקראסנודר0:1 (0:1)  
114.07.2019זניט סט. פטרסבורגטמבוב1:2 (0:0)  
114.07.2019קריליה סובטובצסק''א מוסקבה0:2 (0:0)  
113.07.2019אורל יקטרינבורגאופה2:3 (0:1)  
113.07.2019ספרטק מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:1 (0:0)  
113.07.2019רוסטובאורנבורג1:2 (0:2)  
112.07.2019ארסנל טולהדינמו מוסקבה1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט סט. פטרסבורג 25 18 5 2 5212 40+ 59 נ נ נ נ ת ת 22 3 17 8 11 14 6 19 3 22 2 23
2 לוקומוטיב מוסקבה 25 14 6 5 3626 10+ 48 ת נ נ נ נ ת 24 1 19 6 12 13 5 20 2 23 0 25
3 רוסטוב 25 12 6 7 4346 3- 42 ת נ ה ה נ ת 24 1 23 2 19 6 10 15 5 20 2 23
4 קראסנודר 23 11 9 3 3723 14+ 42 ת ה נ נ ת ת 22 1 19 4 8 15 5 18 4 19 2 21
5 צסק''א מוסקבה 25 11 7 7 3126 5+ 40 נ ת ה ת ה ת 22 3 17 8 10 15 5 20 3 22 0 25
6 ספרטק מוסקבה 25 9 5 11 2727 0   32 ה ת נ נ ה נ 21 4 15 10 11 14 5 20 2 23 0 25
7 דינמו מוסקבה 24 8 8 8 2126 5- 32 ת ת נ נ ה ה 20 4 16 8 7 17 2 22 2 22 0 24
8 אופה 25 7 11 7 1820 2- 32 ת ת נ ת ת ה 17 8 11 14 6 19 2 23 2 23 0 25
9 סוצ'י פ.צ. 25 7 8 10 3831 7+ 29 ת ת נ נ נ נ 23 2 21 4 9 16 5 20 4 21 2 23
10 ארסנל טולה 25 8 4 13 2935 6- 28 ה ה ה ה ה נ 25 0 18 7 12 13 6 19 3 22 0 25
11 אורל יקטרינבורג 24 7 7 10 2944 15- 28 נ ה ה ה ת נ 20 4 20 4 16 8 9 15 4 20 2 22
12 רובין קאזאן 25 6 9 10 1425 11- 27 ת ה נ נ ה ת 19 6 11 14 7 18 1 24 1 24 0 25
13 אחמט גרוזני 25 6 9 10 2433 9- 27 נ ת נ ה ה ת 23 2 18 7 9 16 4 21 2 23 1 24
14 טמבוב 25 7 4 14 2933 4- 25 ה ה ה נ ה ת 23 2 21 4 15 10 2 23 1 24 0 25
15 קריליה סובטוב 25 6 5 14 2636 10- 23 ת ה ה ה נ ת 23 2 18 7 10 15 5 20 4 21 2 23
16 אורנבורג 23 6 5 12 2637 11- 23 ה ה ה נ ת ה 22 1 20 3 14 9 4 19 2 21 1 22
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2321.06.2020קראסנודרדינמו מוסקבהנדחה

2427.06.2020אורנבורגקראסנודר

2501.07.2020אורנבורגאורל יקטרינבורג

2604.07.2020אחמט גרוזניצסק''א מוסקבה
2604.07.2020דינמו מוסקבהארסנל טולה
2604.07.2020לוקומוטיב מוסקבהסוצ'י פ.צ.
2604.07.2020ספרטק מוסקבהטמבוב
2604.07.2020קריליה סובטוברוסטוב
2605.07.2020אופהאורל יקטרינבורג
2605.07.2020קראסנודרזניט סט. פטרסבורג
2605.07.2020רובין קאזאןאורנבורג

2707.07.2020ארסנל טולהקריליה סובטוב
2707.07.2020טמבובאחמט גרוזני
2708.07.2020אורנבורגצסק''א מוסקבה
2708.07.2020זניט סט. פטרסבורגסוצ'י פ.צ.
2708.07.2020ספרטק מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה
2708.07.2020רוסטובאופה
2709.07.2020אורל יקטרינבורגדינמו מוסקבה
2709.07.2020רובין קאזאןקראסנודר

2811.07.2020אחמט גרוזניזניט סט. פטרסבורג
2811.07.2020ארסנל טולהטמבוב
2811.07.2020סוצ'י פ.צ.ספרטק מוסקבה
2812.07.2020אורנבורגרוסטוב
2812.07.2020דינמו מוסקבהקריליה סובטוב
2812.07.2020לוקומוטיב מוסקבהאופה
2812.07.2020צסק''א מוסקבהרובין קאזאן
2812.07.2020קראסנודראורל יקטרינבורג

2915.07.2020אורל יקטרינבורגארסנל טולה
2915.07.2020זניט סט. פטרסבורגאורנבורג
2915.07.2020לוקומוטיב מוסקבהצסק''א מוסקבה
2915.07.2020ספרטק מוסקבהאחמט גרוזני
2915.07.2020קריליה סובטובקראסנודר
2915.07.2020רובין קאזאןרוסטוב
2916.07.2020אופהדינמו מוסקבה
2916.07.2020טמבובסוצ'י פ.צ.

3022.07.2020אופהארסנל טולה
3022.07.2020אורל יקטרינבורגלוקומוטיב מוסקבה
3022.07.2020דינמו מוסקבהאורנבורג
3022.07.2020צסק''א מוסקבהטמבוב
3022.07.2020קראסנודראחמט גרוזני
3022.07.2020קריליה סובטובסוצ'י פ.צ.
3022.07.2020רובין קאזאןספרטק מוסקבה
3022.07.2020רוסטובזניט סט. פטרסבורג