ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורל יקטרינבורג 2 2 0 0 62 4+ 6 נ נ 2 0 2 0 2 0 1 1 1 1 0 2
2 ספרטק מוסקבה 2 1 1 0 32 1+ 4 ת נ 2 0 1 1 1 1 1 1 0 2 0 2
3 רובין קאזאן 2 1 1 0 21 1+ 4 נ ת 2 0 1 1 0 2 0 2 0 2 0 2
4 רוסטוב 2 1 1 0 43 1+ 4 ת נ 2 0 2 0 2 0 1 1 0 2 0 2
5 לוקומוטיב מוסקבה 2 1 1 0 32 1+ 4 נ ת 2 0 2 0 1 1 0 2 0 2 0 2
6 ארסנל טולה 2 1 1 0 43 1+ 4 נ ת 2 0 2 0 1 1 1 1 1 1 0 2
7 קריליה סובטוב 2 1 0 1 43 1+ 3 ה נ 2 0 2 0 1 1 1 1 1 1 0 2
8 אחמט גרוזני 2 1 0 1 13 2- 3 ה נ 2 0 1 1 1 1 0 2 0 2 0 2
9 זניט סט. פטרסבורג 1 1 0 0 21 1+ 3 נ 1 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1
10 קראסנודר 2 1 0 1 33 0   3 נ ה 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0 2
11 צסק''א מוסקבה 2 1 0 1 23 1- 3 נ ה 2 0 2 0 1 1 0 2 0 2 0 2
12 דינמו מוסקבה 2 0 1 1 12 1- 1 ה ת 2 0 1 1 0 2 0 2 0 2 0 2
13 סוצ'י פ.צ. 1 0 0 1 01 1- 0 ה 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1
14 אופה 2 0 0 2 46 2- 0 ה ה 2 0 2 0 2 0 2 0 2 0 0 2
15 אורנבורג 2 0 0 2 24 2- 0 ה ה 2 0 2 0 2 0 0 2 0 2 0 2
16 טמבוב 2 0 0 2 24 2- 0 ה ה 2 0 2 0 2 0 0 2 0 2 0 2
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2803.05.2020אורנבורגרוסטוב
2803.05.2020אחמט גרוזניזניט סט. פטרסבורג
2803.05.2020ארסנל טולהטמבוב
2803.05.2020דינמו מוסקבהקריליה סובטוב
2803.05.2020לוקומוטיב מוסקבהאופה
2803.05.2020סוצ'י פ.צ.ספרטק מוסקבה
2803.05.2020צסק''א מוסקבהרובין קאזאן
2803.05.2020קראסנודראורל יקטרינבורג

2910.05.2020אופהדינמו מוסקבה
2910.05.2020אורל יקטרינבורגארסנל טולה
2910.05.2020זניט סט. פטרסבורגאורנבורג
2910.05.2020טמבובסוצ'י פ.צ.
2910.05.2020לוקומוטיב מוסקבהצסק''א מוסקבה
2910.05.2020ספרטק מוסקבהאחמט גרוזני
2910.05.2020קריליה סובטובקראסנודר
2910.05.2020רובין קאזאןרוסטוב

3017.05.2020אופהארסנל טולה
3017.05.2020אורל יקטרינבורגלוקומוטיב מוסקבה
3017.05.2020דינמו מוסקבהאורנבורג
3017.05.2020צסק''א מוסקבהטמבוב
3017.05.2020קראסנודראחמט גרוזני
3017.05.2020קריליה סובטובסוצ'י פ.צ.
3017.05.2020רובין קאזאןספרטק מוסקבה
3017.05.2020רוסטובזניט סט. פטרסבורג