ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט סט. פטרסבורג 6 4 2 0 92 7+ 14 ת נ ת נ נ נ 5 1 5 1 1 5 0 6 0 6 0 6
2 לוקומוטיב מוסקבה 6 4 1 1 115 6+ 13 נ נ נ ה נ ת 6 0 5 1 4 2 1 5 0 6 0 6
3 קראסנודר 6 4 1 1 104 6+ 13 נ נ ת נ נ ה 6 0 4 2 2 4 1 5 1 5 0 6
4 ספרטק מוסקבה 6 3 2 1 86 2+ 11 נ נ ת ה ת נ 5 1 4 2 3 3 2 4 0 6 0 6
5 רוסטוב 6 3 2 1 109 1+ 11 ה נ ת נ ת נ 6 0 5 1 4 2 3 3 1 5 0 6
6 צסק''א מוסקבה 6 3 1 2 55 0   10 ה ת נ נ נ ה 5 1 3 3 2 4 0 6 0 6 0 6
7 רובין קאזאן 6 3 1 2 43 1+ 10 נ ה ה נ נ ת 6 0 1 5 0 6 0 6 0 6 0 6
8 ארסנל טולה 6 3 1 2 87 1+ 10 ה נ נ ה נ ת 6 0 3 3 2 4 2 4 2 4 0 6
9 אורל יקטרינבורג 6 2 1 3 913 4- 7 ה ה ת ה נ נ 6 0 6 0 5 1 4 2 1 5 0 6
10 אופה 6 2 1 3 88 0   7 נ ה ת נ ה ה 5 1 4 2 3 3 2 4 2 4 0 6
11 אחמט גרוזני 6 2 1 3 48 4- 7 ת ה נ ה ה נ 5 1 3 3 3 3 1 5 0 6 0 6
12 קריליה סובטוב 6 2 0 4 99 0   6 נ ה ה ה ה נ 6 0 5 1 4 2 2 4 1 5 0 6
13 דינמו מוסקבה 6 1 2 3 46 2- 5 ה ה ת נ ה ת 5 1 4 2 1 5 0 6 0 6 0 6
14 טמבוב 6 1 1 4 69 3- 4 ה ת ה נ ה ה 6 0 5 1 3 3 1 5 0 6 0 6
15 סוצ'י פ.צ. 6 0 3 3 17 6- 3 ת ת ת ה ה ה 4 2 3 3 1 5 0 6 0 6 0 6
16 אורנבורג 6 0 2 4 611 5- 2 ת ת ה ה ה ה 6 0 6 0 4 2 1 5 0 6 0 6
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


801.09.2019אורל יקטרינבורגקראסנודר
801.09.2019ארסנל טולהצסק''א מוסקבה
801.09.2019ספרטק מוסקבהזניט סט. פטרסבורג

915.09.2019אורנבורגרובין קאזאן
915.09.2019דינמו מוסקבהאופה
915.09.2019זניט סט. פטרסבורגארסנל טולה
915.09.2019טמבובצסק''א מוסקבה
915.09.2019סוצ'י פ.צ.לוקומוטיב מוסקבה
915.09.2019ספרטק מוסקבהאורל יקטרינבורג
915.09.2019קראסנודרקריליה סובטוב
915.09.2019רוסטובאחמט גרוזני

1022.09.2019אופהספרטק מוסקבה
1022.09.2019אורנבורגלוקומוטיב מוסקבה
1022.09.2019אחמט גרוזניקריליה סובטוב
1022.09.2019ארסנל טולהאורל יקטרינבורג
1022.09.2019דינמו מוסקבהסוצ'י פ.צ.
1022.09.2019זניט סט. פטרסבורגרובין קאזאן
1022.09.2019טמבוברוסטוב
1022.09.2019צסק''א מוסקבהקראסנודר

1129.09.2019אורל יקטרינבורגצסק''א מוסקבה
1129.09.2019לוקומוטיב מוסקבהזניט סט. פטרסבורג
1129.09.2019סוצ'י פ.צ.אחמט גרוזני
1129.09.2019ספרטק מוסקבהאורנבורג
1129.09.2019קראסנודרארסנל טולה
1129.09.2019קריליה סובטובטמבוב
1129.09.2019רובין קאזאןאופה
1129.09.2019רוסטובדינמו מוסקבה