ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2020/2021 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2020/2021 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1227.09.2020אורנבורגבאלטיקה קלינינגרד2:2 (0:1)  
1227.09.2020אירטיש-1946 אומסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
1227.09.2020אלאניה ולאדיקווקזטקסטילשיק איבנובו1:3 (1:3)  
1227.09.2020דינמו בריאנסקוולגר-גזפרום אסטרחן1:0 (0:0)  
1227.09.2020יניסיי קראסנויארסקקראסנודר-21:0 (0:0)  
1227.09.2020ניז'ני נובגורודאקרון טוליאטי0:3 (0:1)  
1227.09.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקקריליה סובטוב1:1 (0:1)  
1227.09.2020ספרטק-2 מוסקבהסק''א חברובסק0:1 (0:0)  
1227.09.2020צ'איקהולס מוסקבה2:0 (1:0)  
1227.09.2020צ'רטנובוטורפדו מוסקבה0:0 (0:0)  

1123.09.2020אלאניה ולאדיקווקזספרטק-2 מוסקבה1:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורנבורג 12 8 4 0 186 12+ 28 ת ת ת נ נ נ 11 1 8 4 4 8 1 11 0 12 0 12
2 ניז'ני נובגורוד 12 8 1 3 167 9+ 25 נ נ נ נ נ ה 12 0 7 5 4 8 0 12 0 12 0 12
3 ולס מוסקבה 12 7 3 2 1714 3+ 24 נ נ ה נ ת נ 11 1 9 3 7 5 3 9 1 11 0 12
4 קריליה סובטוב 12 7 2 3 258 17+ 23 ת נ נ נ נ נ 11 1 9 3 6 6 4 8 1 11 1 11
5 ספרטק-2 מוסקבה 11 7 1 3 1710 7+ 22 נ ה נ נ ה ה 11 0 8 3 6 5 1 10 1 10 0 11
6 נפטחימיק ניז'נקמנסק 12 6 4 2 164 12+ 22 ת נ ת ה נ נ 10 2 6 6 3 9 1 11 0 12 0 12
7 אלאניה ולאדיקווקז 11 6 2 3 1912 7+ 20 נ נ ת נ נ נ 10 1 9 2 6 5 3 8 2 9 1 10
8 באלטיקה קלינינגרד 12 5 4 3 139 4+ 19 ת ה ת ה נ ה 10 2 7 5 3 9 2 10 0 12 0 12
9 צ'איקה 12 5 3 4 1215 3- 18 ה נ נ נ ה ת 11 1 10 2 6 6 0 12 0 12 0 12
10 קראסנודר-2 12 5 3 4 1717 0   18 נ ת ה נ ת נ 11 1 9 3 8 4 4 8 1 11 1 11
11 סק''א חברובסק 12 5 1 6 1416 2- 16 ה ה ת ה נ ה 11 1 6 6 4 8 3 9 3 9 3 9
12 טורפדו מוסקבה 11 4 4 3 1811 7+ 16 ת ה ה נ נ נ 10 1 9 2 5 6 2 9 2 9 1 10
13 טקסטילשיק איבנובו 12 4 4 4 1215 3- 16 ה ה ה נ נ נ 11 1 8 4 5 7 3 9 0 12 0 12
14 דינמו בריאנסק 10 5 0 5 613 7- 15 ה ה נ ה נ נ 10 0 3 7 2 8 1 9 1 9 1 9
15 יניסיי קראסנויארסק 9 4 2 3 1211 1+ 14 ה ה ת נ ת נ 9 0 6 3 4 5 3 6 1 8 0 9
16 וולגר-גזפרום אסטרחן 12 4 2 6 1313 0   14 נ ת נ נ ה ת 12 0 8 4 5 7 1 11 0 12 0 12
17 פאקל וורונז' 12 3 2 7 812 4- 11 ה ת נ ה נ ה 11 1 5 7 3 9 1 11 0 12 0 12
18 אקרון טוליאטי 11 2 2 7 413 9- 8 ה ת ה ה ה ה 10 1 5 6 2 9 0 11 0 11 0 11
19 צ'רטנובו 12 2 2 8 617 11- 8 ת ת ה ה ה ה 11 1 7 5 5 7 0 12 0 12 0 12
20 שיניק יארוסלאבל 10 1 3 6 515 10- 6 ת ה ה ת ה ה 8 2 7 3 5 5 0 10 0 10 0 10
21 אירטיש-1946 אומסק 12 1 2 9 623 17- 5 נ ת ה ה ה ה 12 0 9 3 5 7 2 10 1 11 0 12
22 טום טומסק 11 0 3 8 316 13- 3 ת ה ה ה ה ת 9 2 7 4 2 9 1 10 0 11 0 11
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1304.10.2020אקרון טוליאטיצ'רטנובו
1304.10.2020באלטיקה קלינינגרדיניסיי קראסנויארסק
1304.10.2020וולגר-גזפרום אסטרחןנפטחימיק ניז'נקמנסק
1304.10.2020ולס מוסקבהאורנבורג
1304.10.2020טורפדו מוסקבהטום טומסק
1304.10.2020טקסטילשיק איבנובוספרטק-2 מוסקבה
1304.10.2020סק''א חברובסקצ'איקה
1304.10.2020פאקל וורונז'דינמו בריאנסק
1304.10.2020קראסנודר-2ניז'ני נובגורוד
1304.10.2020קריליה סובטובאלאניה ולאדיקווקז
1304.10.2020שיניק יארוסלאבלאירטיש-1946 אומסק