ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2020 >> עונה סדירה
  בלארוס
ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1926.09.2020ארסנל דזרז'ינסקקרומקאצ'י1:1 (1:0)  
1926.09.2020וולנה פינסקגומל3:0 (2:0)  
1926.09.2020לידהגראניט-מיקאשביצ'י3:2 (1:1)  
1926.09.2020סלוניםאשמיאני0:2 (0:1)  
1926.09.2020ספוטניק רצ'יצהלוקומוטיב גומל1:5 (0:3)  

1820.09.2020אשמיאנילידה2:3 (1:1)  
1820.09.2020לוקומוטיב גומלארסנל דזרז'ינסק1:1 (0:1)  
1820.09.2020נאפטן נובופולוצקקרומקאצ'י2:1 (1:1)  
1819.09.2020גומלספוטניק רצ'יצה0:1 (0:1)  
1819.09.2020גראניט-מיקאשביצ'יאורשה1:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ספוטניק רצ'יצה 18 12 4 2 2912 17+ 40 נ ה נ נ נ נ 17 1 11 7 7 11 4 14 1 17 1 17
2 קרומקאצ'י 18 11 3 4 3319 14+ 36 ת נ נ נ נ נ 18 0 14 4 10 8 7 11 3 15 0 18
3 ארסנל דזרז'ינסק 18 8 7 3 2818 10+ 31 ת ת ת ת נ נ 18 0 14 4 7 11 4 14 2 16 1 17
4 גומל 18 10 5 3 3715 22+ 30 (5-) נ נ ת ה נ ה 17 1 15 3 8 10 5 13 3 15 1 17
5 לוקומוטיב גומל 18 7 6 5 3531 4+ 27 ה ת ה נ ה ת 17 1 16 2 11 7 10 8 8 10 4 14
6 סמורגון 17 6 6 5 1614 2+ 24 ה ת ה נ ת ה 15 2 10 7 3 14 1 16 1 16 0 17
7 וולנה פינסק 18 7 3 8 3135 4- 24 ה נ נ ת ה נ 17 1 15 3 12 6 9 9 7 11 2 16
8 סלונים 17 5 5 7 1320 7- 20 נ נ ת ת ה ה 14 3 10 7 6 11 2 15 1 16 0 17
9 אשמיאני 18 4 7 7 2527 2- 19 ה נ ת ת ה ה 16 2 13 5 7 11 6 12 5 13 1 17
10 לידה 18 5 6 7 2628 2- 18 (3-) ה ה ת ת ת ה 15 3 11 7 10 8 8 10 5 13 2 16
11 אורשה 16 5 6 5 1618 2- 18 (3-) ת ת נ ה נ ת 12 4 10 6 6 10 4 12 2 14 0 16
12 גראניט-מיקאשביצ'י 18 3 4 11 1632 16- 13 נ ת ה ה ה ת 18 0 15 3 10 8 3 15 2 16 0 18
13 נאפטן נובופולוצק 17 5 6 6 2426 2- 6 (15-) ה ת ה ת נ נ 16 1 14 3 10 7 4 13 3 14 3 14
14 חימיק סווטלוגורסק 17 0 2 15 842 34- -7 (9-) ה ה ת ה ה ה 16 1 12 5 11 6 7 10 3 14 1 16
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 2/3  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2003.10.2020אשמיאניסמורגון
2003.10.2020גומלאורשה
2003.10.2020גראניט-מיקאשביצ'יסלונים
2003.10.2020חימיק סווטלוגורסקלידה
2003.10.2020לוקומוטיב גומלוולנה פינסק
2003.10.2020נאפטן נובופולוצקארסנל דזרז'ינסק
2003.10.2020קרומקאצ'יספוטניק רצ'יצה

2110.10.2020אורשהלוקומוטיב גומל
2110.10.2020אשמיאנינאפטן נובופולוצק
2110.10.2020וולנה פינסקקרומקאצ'י