ligot.net - כדורגל גרמני >> בונדסליגה 2 2019/2020 >> עונה סדירה
  גרמניה
בונדסליגה 1
 בונדסליגה 2
עונה סדירה
ליגה 3
אזורית צפון
אזורית צפון-מזרח
אזורית מערב
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
אזורית דרום
גביע
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> בונדסליגה 2 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

722.09.2019אוסנברוקסנט פאולי1:1 (1:1)  
722.09.2019דינמו דרזדןיאן רגנסבורג1:2 (1:0)  
722.09.2019המבורגארצגבירגה אווה0:4 (0:2)  
721.09.2019ווהןארמיניה בילפלד5:2 (3:1)  
721.09.2019נירנברגקרלסרוהה1:1 (1:1)  
721.09.2019סנדהאוזןבוכום1:1 (0:0)  
721.09.2019שטוטגרטגרוטר פורט0:2 (0:1)  
720.09.2019הולשטיין קילהאנובר 962:1 (1:0)  
720.09.2019היידנהייםדרמשטדט0:1 (0:0)  

616.09.2019סנט פאוליהמבורג0:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 שטוטגרט 7 5 2 0 137 6+ 17 נ נ נ ת נ ת 6 1 6 1 5 2 2 5 1 6 0 7
2 המבורג 7 5 1 1 175 12+ 16 נ ה נ נ נ נ 7 0 6 1 4 3 3 4 1 6 1 6
3 ארמיניה בילפלד 7 4 3 0 1910 9+ 15 נ נ ת נ נ ת 7 0 7 0 5 2 5 2 2 5 2 5
4 היידנהיים 7 3 2 2 129 3+ 11 נ נ ת ה ה ת 7 0 6 1 5 2 3 4 0 7 0 7
5 סנדהאוזן 7 3 2 2 86 2+ 11 ת ה נ נ נ ה 7 0 4 3 1 6 1 6 1 6 0 7
6 גרוטר פורט 7 3 2 2 99 0   11 ה נ ת ת נ נ 7 0 6 1 3 4 2 5 0 7 0 7
7 ארצגבירגה אווה 7 3 2 2 810 2- 11 ה נ ת ת ה נ 6 1 5 2 3 4 3 4 1 6 0 7
8 אוסנברוק 7 3 1 3 106 4+ 10 ת ה נ ה נ נ 7 0 4 3 3 4 2 5 0 7 0 7
9 קרלסרוהה 7 3 1 3 1113 2- 10 ת נ ה ה ה נ 7 0 6 1 5 2 2 5 2 5 2 5
10 סנט פאולי 7 2 3 2 1111 0   9 ת נ ת נ ה ה 7 0 7 0 4 3 2 5 1 6 1 6
11 דינמו דרזדן 7 2 3 2 1112 1- 9 נ ת ת ת נ ה 6 1 5 2 5 2 3 4 2 5 2 5
12 נירנברג 7 2 3 2 1013 3- 9 ת ת ת נ ה ה 7 0 5 2 4 3 4 3 2 5 1 6
13 האנובר 96 7 2 2 3 810 2- 8 נ ה ה ת נ ת 7 0 7 0 4 3 0 7 0 7 0 7
14 יאן רגנסבורג 7 2 1 4 1311 2+ 7 ה ה נ ה ה ת 7 0 6 1 5 2 4 3 2 5 0 7
15 דרמשטדט 7 1 3 3 610 4- 6 ה ת ה ת ה נ 6 1 4 3 2 5 2 5 1 6 1 6
16 הולשטיין קיל 7 1 2 4 612 6- 5 ה ה ת ה נ ה 7 0 7 0 4 3 0 7 0 7 0 7
17 בוכום 7 0 4 3 1115 4- 4 ת ת ה ת ה ת 7 0 6 1 5 2 4 3 2 5 2 5
18 ווהן 7 0 1 6 923 14- 1 ה ה ה ת ה ה 7 0 7 0 7 0 4 3 4 3 2 5
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 2/3  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

827.09.2019ארמיניה בילפלדשטוטגרט
827.09.2019ווהןאוסנברוק
828.09.2019בוכוםדרמשטדט
828.09.2019יאן רגנסבורגהמבורג
828.09.2019קרלסרוהההיידנהיים
829.09.2019ארצגבירגה אווהדינמו דרזדן
829.09.2019גרוטר פורטהולשטיין קיל
829.09.2019סנט פאוליסנדהאוזן
830.09.2019האנובר 96נירנברג

906.10.2019אוסנברוקארמיניה בילפלד