ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2015/2016 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2015/2016 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.15   אוגוסט.15   ספטמבר.15   אוקטובר.15   נובמבר.15   מרץ.16   אפריל.16   מאי.16  


3325.04.2016אורנבורגסק''א חברובסק0:0 (0:0)  
3325.04.2016ארמאביריניסיי קראסנויארסק3:2 (0:0)  
3325.04.2016ארסנל טולהסיביר נובוסיבירסק1:3 (1:1)  
3325.04.2016וולגר-גזפרום אסטרחןטיומן1:1 (0:0)  
3325.04.2016זניט-2 סט. פטרסבורגבאלטיקה קלינינגרד1:3 (1:1)  
3325.04.2016טום טומסקסוקול סארטוב1:2 (0:0)  
3325.04.2016טוסנווולגה נ.נובגורוד0:1 (0:0)  
3325.04.2016פאקל וורונז'ספרטק-2 מוסקבה2:2 (1:1)  
3325.04.2016רדיאן-באיקל אירקוטסקקאמא''ז נברז'ניה צ'לני1:2 (1:1)  
3325.04.2016שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (0:0)  

2221.04.2016טיומןבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:1)  

3218.04.2016וולגה נ.נובגורודארסנל טולה2:1 (0:1)  
3218.04.2016יניסיי קראסנויארסקוולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (0:0)  
3218.04.2016לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאורנבורג1:1 (0:1)  
3218.04.2016סוקול סארטובטוסנו2:3 (1:2)  
3218.04.2016סיביר נובוסיבירסקזניט-2 סט. פטרסבורג0:2 (0:1)  
3218.04.2016ספרטק-2 מוסקבהארמאביר0:1 (0:0)  
3218.04.2016סק''א חברובסקטום טומסק0:1 (0:0)  
3218.04.2016קאמא''ז נברז'ניה צ'לניפאקל וורונז'0:0 (0:0)  
3217.04.2016באלטיקה קלינינגרדרדיאן-באיקל אירקוטסק1:3 (0:0)  
3217.04.2016טיומןשיניק יארוסלאבל1:2 (0:1)  

3111.04.2016אורנבורגטיומן1:1 (0:0)  
3111.04.2016ארמאבירוולגר-גזפרום אסטרחן0:1 (0:0)  
3111.04.2016ארסנל טולהסוקול סארטוב0:0 (0:0)  
3111.04.2016זניט-2 סט. פטרסבורגוולגה נ.נובגורוד1:1 (0:1)  
3111.04.2016טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:0 (1:0)  
3111.04.2016טוסנוסק''א חברובסק2:3 (0:1)  
3111.04.2016ספרטק-2 מוסקבהקאמא''ז נברז'ניה צ'לני0:4 (0:2)  
3111.04.2016פאקל וורונז'באלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  
3111.04.2016רדיאן-באיקל אירקוטסקסיביר נובוסיבירסק6:0 (2:0)  
3111.04.2016שיניק יארוסלאבליניסיי קראסנויארסק1:1 (1:1)  

3007.04.2016באלטיקה קלינינגרדספרטק-2 מוסקבה1:1 (0:0)  
3007.04.2016וולגה נ.נובגורודרדיאן-באיקל אירקוטסק1:4 (1:2)  
3007.04.2016וולגר-גזפרום אסטרחןשיניק יארוסלאבל0:4 (0:2)  
3007.04.2016טיומןטום טומסק1:1 (1:0)  
3007.04.2016יניסיי קראסנויארסקאורנבורג1:0 (0:0)  
3007.04.2016לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטוסנו1:0 (0:0)  
3007.04.2016סוקול סארטובזניט-2 סט. פטרסבורג0:0 (0:0)  
3007.04.2016סיביר נובוסיבירסקפאקל וורונז'1:1 (0:0)  
3007.04.2016סק''א חברובסקארסנל טולה1:0 (0:0)  
3007.04.2016קאמא''ז נברז'ניה צ'לניארמאביר1:1 (1:0)  

2903.04.2016אורנבורגוולגר-גזפרום אסטרחן0:0 (0:0)  
2903.04.2016ארמאבירשיניק יארוסלאבל2:0 (1:0)  
2903.04.2016זניט-2 סט. פטרסבורגסק''א חברובסק0:0 (0:0)  
2903.04.2016טום טומסקיניסיי קראסנויארסק1:2 (0:1)  
2903.04.2016לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקארסנל טולה0:0 (0:0)  
2903.04.2016ספרטק-2 מוסקבהסיביר נובוסיבירסק0:3 (0:1)  
2903.04.2016פאקל וורונז'וולגה נ.נובגורוד2:1 (1:0)  
2903.04.2016קאמא''ז נברז'ניה צ'לניבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
2903.04.2016רדיאן-באיקל אירקוטסקסוקול סארטוב3:0 (1:0)  
2902.04.2016טוסנוטיומן4:2 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורנבורג 38 26 8 4 6120 41+ 86 נ נ ת ת נ ת 36 2 27 11 13 25 4 34 1 37 0 38
2 ארסנל טולה 38 25 7 6 6436 28+ 82 נ נ נ נ נ נ 35 3 27 11 21 17 12 26 5 33 0 38
3 טום טומסק 38 22 8 8 5835 23+ 74 נ נ נ נ ה נ 36 2 27 11 18 20 8 30 4 34 0 38
4 וולגר-גזפרום אסטרחן 38 17 12 9 5737 20+ 63 ת נ ה ה ת ת 37 1 29 9 16 22 7 31 4 34 1 37
5 ספרטק-2 מוסקבה 38 17 8 13 5249 3+ 59 ה ה ה ה נ ת 36 2 28 10 19 19 10 28 4 34 2 36
6 פאקל וורונז' 38 17 5 16 5142 9+ 56 ה ה ה נ נ ת 36 2 24 14 18 20 10 28 4 34 1 37
7 טוסנו 38 17 4 17 5753 4+ 55 נ נ ה נ נ נ 37 1 26 12 22 16 16 22 6 32 2 36
8 טיומן 38 15 9 14 4445 1- 54 נ ה ה ה נ ת 37 1 26 12 15 23 6 32 3 35 2 36
9 סוקול סארטוב 38 14 11 13 4338 5+ 53 ה נ נ ה ה ה 31 7 23 15 15 23 6 32 4 34 1 37
10 וולגה נ.נובגורוד 38 14 9 15 3937 2+ 51 נ ה ת ת נ ה 35 3 21 17 13 25 5 33 2 36 0 38
11 סיביר נובוסיבירסק 38 14 9 15 4750 3- 51 ת ה ת ה ה ה 36 2 28 10 19 19 8 30 4 34 2 36
12 שיניק יארוסלאבל 38 13 11 14 5049 1+ 50 נ נ ת נ ת ת 37 1 31 7 18 20 9 29 3 35 1 37
13 זניט-2 סט. פטרסבורג 38 13 11 14 6156 5+ 50 ה נ נ נ נ נ 33 5 31 7 27 11 14 24 7 31 4 34
14 סק''א חברובסק 38 13 10 15 3635 1+ 49 נ נ ה נ ת ת 33 5 22 16 10 28 4 34 2 36 0 38
15 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 38 12 9 17 3146 15- 45 ה ה נ נ ת ת 36 2 24 14 10 28 5 33 2 36 0 38
16 יניסיי קראסנויארסק 38 12 8 18 3649 13- 44 ה ה נ ה ה נ 36 2 26 12 13 25 9 29 1 37 0 38
17 באלטיקה קלינינגרד 38 11 11 16 3747 10- 44 ה ה ה ה ה ה 35 3 24 14 16 22 8 30 1 37 0 38
18 ארמאביר 38 10 10 18 2844 16- 40 נ נ נ נ ה ה 31 7 23 15 12 26 5 33 1 37 0 38
19 רדיאן-באיקל אירקוטסק 38 8 2 28 2973 44- 26 ה ה ה ה ה נ 36 2 27 11 20 18 10 28 6 32 2 36
20 קאמא''ז נברז'ניה צ'לני 38 6 6 26 2060 40- 24 ה ה נ ה ה ה 33 5 24 14 17 21 4 34 2 36 0 38
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה