ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה 3. אורל.פובולז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
 ליגה 3. אורל.פובולז
עונה סדירה
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה 3. אורל.פובולז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1413.10.2019אופה 2אורל-2 יקטרינבורג2:1 (1:0)  
1413.10.2019וולגה אוליאנובסקנוסטה נובוטרואיצק2:2 (0:0)  
1413.10.2019זווזדה פרםאקדמיה טוליאטי3:1 (2:1)  
1413.10.2019טיומןצ'ליאבינסק0:0 (0:0)  
1413.10.2019לאדה טוליאטיאקרון טוליאטי3:1 (1:1)  
1413.10.2019קאמא''ז נברז'ניה צ'לניזניט איז'בסק0:0 (0:0)  

1307.10.2019אורל-2 יקטרינבורגזווזדה פרם0:2 (0:0)  
1306.10.2019אקרון טוליאטיאופה 21:3 (1:1)  
1306.10.2019וולגה אוליאנובסקקאמא''ז נברז'ניה צ'לני1:0 (1:0)  
1306.10.2019זניט איז'בסקטיומן1:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 קאמא''ז נברז'ניה צ'לני 7 5 1 1 132 11+ 16 ת ה נ נ נ נ 6 1 3 4 3 4 3 4 0 7 0 7
2 אורל-2 יקטרינבורג 7 5 1 1 178 9+ 16 נ ה נ ת נ נ 7 0 7 0 4 3 2 5 2 5 2 5
3 טיומן 7 4 2 1 138 5+ 14 ת ה ת נ נ נ 6 1 4 3 3 4 3 4 2 5 1 6
4 אקרון טוליאטי 5 4 1 0 126 6+ 13 נ נ ת נ נ 5 0 3 2 3 2 3 2 1 4 1 4
5 צ'ליאבינסק 6 4 1 1 115 6+ 13 נ נ נ ת ה נ 6 0 4 2 4 2 2 4 0 6 0 6
6 וולגה אוליאנובסק 6 3 1 2 97 2+ 10 ת ה נ ה נ נ 6 0 3 3 2 4 2 4 1 5 1 5
7 אקדמיה טוליאטי 7 3 1 3 58 3- 10 ה נ ה נ נ ת 7 0 3 4 2 5 1 6 0 7 0 7
8 זווזדה פרם 8 2 4 2 1111 0   10 ה ת נ ת נ ה 7 1 7 1 5 3 3 5 0 8 0 8
9 זניט איז'בסק 9 3 0 6 1214 2- 9 ה ה נ ה ה ה 9 0 6 3 5 4 3 6 3 6 0 9
10 לאדה טוליאטי 8 2 1 5 518 13- 7 ה ה ת ה נ ה 8 0 6 2 4 4 3 5 1 7 1 7
11 אופה 2 7 1 1 5 713 6- 4 ה נ ה ה ה ת 6 1 5 2 5 2 3 4 1 6 0 7
12 נוסטה נובוטרואיצק 7 1 1 5 615 9- 4 נ ה ה ה ת ה 7 0 5 2 3 4 3 4 2 5 1 6




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1520.10.2019אורל-2 יקטרינבורגלאדה טוליאטי
1520.10.2019אקדמיה טוליאטיאופה 2
1520.10.2019אקרון טוליאטיטיומן
1520.10.2019וולגה אוליאנובסקזניט איז'בסק
1520.10.2019נוסטה נובוטרואיצקזווזדה פרם
1520.10.2019צ'ליאבינסקקאמא''ז נברז'ניה צ'לני

1626.10.2019אופה 2זווזדה פרם
1626.10.2019וולגה אוליאנובסקצ'ליאבינסק
1626.10.2019זניט איז'בסקנוסטה נובוטרואיצק
1626.10.2019טיומןאורל-2 יקטרינבורג