ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1817.11.2019אינטר צ'רקסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
1817.11.2019אלניה-2אנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  
1817.11.2019דינמו סטברופולאורוז'אי קראסנודר2:1 (0:0)  
1817.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1817.11.2019אץאקךאכאביאולוג1:2 (0:2)  
1817.11.2019קראסנודר-3ספרטק נלצ'יק1:0 (0:0)  
1816.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
1814.11.2019מאשוק פיאטיגורסקסק''א רוסטוב1:1 (0:1)  

1710.11.2019אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא2:5 (0:3)  
1710.11.2019אלניה-2אינטר צ'רקסק4:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
   קבוצה  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 18 15 2 1 34+ 47 9 1 0 22+ 28 6 1 1 12+ 19
2 אלאניה ולאדיקווקז 18 14 1 3 37+ 43 7 0 2 24+ 21 7 1 1 13+ 22
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 18 10 3 5 19+ 33 7 1 2 19+ 22 3 2 3 0   11
4 דרוז'בה מייקופ 18 9 4 5 2+ 31 5 1 2 3+ 16 4 3 3 1- 15
5 סק''א רוסטוב 18 7 4 7 0   25 2 2 4 4- 8 5 2 3 4+ 17
6 אץאקךאכא 18 7 4 7 5- 25 6 3 1 5+ 21 1 1 6 10- 4
7 דינמו סטברופול 17 7 3 7 7+ 24 4 2 3 10+ 14 3 1 4 3- 10
8 מאשוק פיאטיגורסק 18 6 6 6 8+ 24 5 3 2 11+ 18 1 3 4 3- 6
9 לגיון דינמו 18 6 6 6 6- 24 5 1 3 1+ 16 1 5 3 7- 8
10 ביאולוג 18 6 5 7 5- 23 4 3 1 5+ 15 2 2 6 10- 8
11 אינטר צ'רקסק 17 5 4 8 11- 19 3 2 3 2- 11 2 2 5 9- 8
12 ספרטק נלצ'יק 18 4 7 7 15- 19 3 3 3 1+ 12 1 4 4 16- 7
13 קראסנודר-3 18 5 3 10 15- 18 3 3 4 2- 12 2 0 6 13- 6
14 אורוז'אי קראסנודר 18 4 5 9 18- 17 3 3 2 1+ 12 1 2 7 19- 5
15 אלניה-2 18 1 5 12 25- 8 1 2 6 10- 5 0 3 6 15- 3
16 אנז'י מחצ'קלה 16 2 6 8 7- 6 (6-) 2 4 1 5+ 10 0 2 7 12- 2




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1914.03.2020אורוז'אי קראסנודראינטר צ'רקסק
1914.03.2020אלאניה ולאדיקווקזקראסנודר-3
1914.03.2020אנז'י מחצ'קלהצ'רנומורץ נובורוסייסק
1914.03.2020ביאולוגדינמו סטברופול
1914.03.2020דרוז'בה מייקופאלניה-2
1914.03.2020לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק
1914.03.2020ספרטק נלצ'יקוולגר-גזפרום אסטרחן
1914.03.2020סק''א רוסטובאץאקךאכא

2021.03.2020אינטר צ'רקסקביאולוג
2021.03.2020אלניה-2אורוז'אי קראסנודר