ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1817.11.2019אינטר צ'רקסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
1817.11.2019אלניה-2אנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  
1817.11.2019דינמו סטברופולאורוז'אי קראסנודר2:1 (0:0)  
1817.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1817.11.2019אץאקךאכאביאולוג1:2 (0:2)  
1817.11.2019קראסנודר-3ספרטק נלצ'יק1:0 (0:0)  
1816.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
1814.11.2019מאשוק פיאטיגורסקסק''א רוסטוב1:1 (0:1)  

1710.11.2019אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא2:5 (0:3)  
1710.11.2019אלניה-2אינטר צ'רקסק4:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אלאניה ולאדיקווקז 9 7 1 1 218 13+ 22 נ נ נ נ נ נ 9 0 7 2 6 3 4 5 2 7 1 8
2 וולגר-גזפרום אסטרחן 8 6 1 1 175 12+ 19 נ נ נ נ נ ה 8 0 8 0 5 3 1 7 0 8 0 8
3 סק''א רוסטוב 10 5 2 3 139 4+ 17 ת נ נ ת נ נ 10 0 5 5 3 7 2 8 2 8 0 10
4 דרוז'בה מייקופ 10 4 3 3 1213 1- 15 נ ת ה ה ה ת 10 0 7 3 4 6 2 8 1 9 1 9
5 צ'רנומורץ נובורוסייסק 8 3 2 3 1515 0   11 נ ה ה נ ת ה 8 0 8 0 5 3 3 5 2 6 2 6
6 דינמו סטברופול 8 3 1 4 1114 3- 10 ה ה ה ה ת נ 8 0 8 0 4 4 2 6 1 7 1 7
7 אינטר צ'רקסק 9 2 2 5 1019 9- 8 נ ת ה ה נ ה 8 1 8 1 5 4 3 6 3 6 1 8
8 ביאולוג 10 2 2 6 515 10- 8 ה ה ה נ ה ה 9 1 5 5 4 6 2 8 0 10 0 10
9 לגיון דינמו 9 1 5 3 714 7- 8 ת ה ת ת ת ת 9 0 7 2 2 7 2 7 1 8 0 9
10 ספרטק נלצ'יק 9 1 4 4 622 16- 7 נ ה ה ה ת ת 9 0 7 2 3 6 3 6 2 7 2 7
11 קראסנודר-3 8 2 0 6 417 13- 6 ה ה נ ה ה ה 8 0 6 2 4 4 1 7 1 7 1 7
12 מאשוק פיאטיגורסק 8 1 3 4 811 3- 6 ה ת ת ה ה נ 7 1 6 2 5 3 1 7 0 8 0 8
13 אורוז'אי קראסנודר 10 1 2 7 726 19- 5 נ ה ה ת ה ה 10 0 10 0 7 3 3 7 1 9 1 9
14 אץאקךאכא 8 1 1 6 515 10- 4 ה ה ה נ ה ה 7 1 4 4 3 5 3 5 1 7 1 7
15 אלניה-2 9 0 3 6 621 15- 3 ה ה ה ה ת ת 9 0 7 2 6 3 4 5 1 8 0 9
16 אנז'י מחצ'קלה 9 0 2 7 517 12- 2 ה ה ה ה ה ת 9 0 7 2 4 5 2 7 0 9 0 9




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1914.03.2020אורוז'אי קראסנודראינטר צ'רקסק
1914.03.2020אלאניה ולאדיקווקזקראסנודר-3
1914.03.2020אנז'י מחצ'קלהצ'רנומורץ נובורוסייסק
1914.03.2020ביאולוגדינמו סטברופול
1914.03.2020דרוז'בה מייקופאלניה-2
1914.03.2020לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק
1914.03.2020ספרטק נלצ'יקוולגר-גזפרום אסטרחן
1914.03.2020סק''א רוסטובאץאקךאכא

2021.03.2020אינטר צ'רקסקביאולוג
2021.03.2020אלניה-2אורוז'אי קראסנודר