ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1817.11.2019אינטר צ'רקסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
1817.11.2019אלניה-2אנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  
1817.11.2019דינמו סטברופולאורוז'אי קראסנודר2:1 (0:0)  
1817.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1817.11.2019אץאקךאכאביאולוג1:2 (0:2)  
1817.11.2019קראסנודר-3ספרטק נלצ'יק1:0 (0:0)  
1816.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
1814.11.2019מאשוק פיאטיגורסקסק''א רוסטוב1:1 (0:1)  

1710.11.2019אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא2:5 (0:3)  
1710.11.2019אלניה-2אינטר צ'רקסק4:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 10 9 1 0 242 22+ 28 ת נ נ נ נ נ 10 0 8 2 3 7 3 7 1 9 1 9
2 צ'רנומורץ נובורוסייסק 10 7 1 2 234 19+ 22 ה נ נ נ נ נ 10 0 7 3 6 4 2 8 1 9 1 9
3 אלאניה ולאדיקווקז 9 7 0 2 295 24+ 21 נ נ נ נ נ נ 9 0 8 1 8 1 4 5 2 7 1 8
4 אץאקךאכא 10 6 3 1 138 5+ 21 נ ת נ נ ה ת 10 0 7 3 3 7 1 9 0 10 0 10
5 מאשוק פיאטיגורסק 10 5 3 2 143 11+ 18 ת נ ת נ נ נ 8 2 4 6 3 7 2 8 0 10 0 10
6 דרוז'בה מייקופ 8 5 1 2 1613 3+ 16 נ ה נ ת ה נ 8 0 7 1 5 3 3 5 3 5 2 6
7 לגיון דינמו 9 5 1 3 87 1+ 16 נ נ נ ה נ ה 9 0 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
8 ביאולוג 8 4 3 1 127 5+ 15 נ נ נ ה ת נ 7 1 7 1 3 5 1 7 1 7 0 8
9 דינמו סטברופול 9 4 2 3 188 10+ 14 ה נ ת נ ה ת 8 1 8 1 7 2 2 7 1 8 0 9
10 ספרטק נלצ'יק 9 3 3 3 1211 1+ 12 ה ה ת נ ת ה 9 0 8 1 3 6 1 8 1 8 1 8
11 אורוז'אי קראסנודר 8 3 3 2 1211 1+ 12 נ נ ה ת נ ת 8 0 6 2 3 5 2 6 2 6 1 7
12 קראסנודר-3 10 3 3 4 1517 2- 12 ה ה נ נ ה ה 10 0 9 1 5 5 4 6 3 7 1 9
13 אינטר צ'רקסק 8 3 2 3 1214 2- 11 ה נ ה ה ת נ 8 0 5 3 5 3 4 4 1 7 1 7
14 אנז'י מחצ'קלה 7 2 4 1 149 5+ 10 ה ת נ נ ת ת 7 0 6 1 4 3 3 4 1 6 1 6
15 סק''א רוסטוב 8 2 2 4 1115 4- 8 ה ה ת נ ת ה 8 0 8 0 7 1 3 5 0 8 0 8
16 אלניה-2 9 1 2 6 818 10- 5 נ ה ת ה ה ת 9 0 7 2 4 5 3 6 1 8 1 8




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1914.03.2020אורוז'אי קראסנודראינטר צ'רקסק
1914.03.2020אלאניה ולאדיקווקזקראסנודר-3
1914.03.2020אנז'י מחצ'קלהצ'רנומורץ נובורוסייסק
1914.03.2020ביאולוגדינמו סטברופול
1914.03.2020דרוז'בה מייקופאלניה-2
1914.03.2020לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק
1914.03.2020ספרטק נלצ'יקוולגר-גזפרום אסטרחן
1914.03.2020סק''א רוסטובאץאקךאכא

2021.03.2020אינטר צ'רקסקביאולוג
2021.03.2020אלניה-2אורוז'אי קראסנודר