ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1817.11.2019אינטר צ'רקסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
1817.11.2019אלניה-2אנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  
1817.11.2019דינמו סטברופולאורוז'אי קראסנודר2:1 (0:0)  
1817.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1817.11.2019אץאקךאכאביאולוג1:2 (0:2)  
1817.11.2019קראסנודר-3ספרטק נלצ'יק1:0 (0:0)  
1816.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
1814.11.2019מאשוק פיאטיגורסקסק''א רוסטוב1:1 (0:1)  

1710.11.2019אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא2:5 (0:3)  
1710.11.2019אלניה-2אינטר צ'רקסק4:3 (0:2)  
1710.11.2019ביאולוגמאשוק פיאטיגורסק1:2 (0:0)  
1710.11.2019דרוז'בה מייקופדינמו סטברופול3:4 (2:3)  
1710.11.2019לגיון דינמוקראסנודר-30:2 (0:2)  
1710.11.2019ספרטק נלצ'יקצ'רנומורץ נובורוסייסק2:0 (1:0)  
1710.11.2019סק''א רוסטובוולגר-גזפרום אסטרחן3:1 (0:1)  
1709.11.2019אנז'י מחצ'קלהאלאניה ולאדיקווקז2:1 (1:1)  

1603.11.2019אלאניה ולאדיקווקזספרטק נלצ'יק0:8 (0:4)  
1603.11.2019דינמו סטברופולאלניה-20:5 (0:1)  
1603.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןביאולוג0:4 (0:2)  
1603.11.2019אץאקךאכאדרוז'בה מייקופ1:1 (0:0)  
1603.11.2019מאשוק פיאטיגורסקאורוז'אי קראסנודר0:3 (0:1)  
1603.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקלגיון דינמו0:1 (0:0)  
1603.11.2019קראסנודר-3סק''א רוסטוב3:0 (1:0)  

1527.10.2019אורוז'אי קראסנודרקראסנודר-30:1 (0:1)  
1527.10.2019אינטר צ'רקסקאץאקךאכא1:3 (0:1)  
1527.10.2019אלניה-2מאשוק פיאטיגורסק2:2 (0:1)  
1527.10.2019ביאולוגצ'רנומורץ נובורוסייסק1:2 (1:0)  
1527.10.2019דרוז'בה מייקופוולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
1526.10.2019לגיון דינמוספרטק נלצ'יק0:1 (0:0)  
1526.10.2019סק''א רוסטובאלאניה ולאדיקווקז3:0 (0:0)  

1420.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאלניה-21:3 (0:1)  
1420.10.2019אץאקךאכאדינמו סטברופול0:2 (0:1)  
1419.10.2019אלאניה ולאדיקווקזביאולוג1:3 (0:0)  
1419.10.2019לגיון דינמואנז'י מחצ'קלה0:2 (0:0)  
1419.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאינטר צ'רקסק0:0 (0:0)  
1419.10.2019ספרטק נלצ'יקסק''א רוסטוב1:0 (1:0)  
1419.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאורוז'אי קראסנודר0:4 (0:4)  
1419.10.2019קראסנודר-3דרוז'בה מייקופ2:4 (1:1)  

1312.10.2019אורוז'אי קראסנודראלאניה ולאדיקווקז4:1 (1:1)  
1312.10.2019אינטר צ'רקסקוולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (0:0)  
1312.10.2019אלניה-2קראסנודר-32:1 (0:0)  
1312.10.2019ביאולוגספרטק נלצ'יק0:2 (0:1)  
1312.10.2019דינמו סטברופולמאשוק פיאטיגורסק0:0 (0:0)  
1312.10.2019דרוז'בה מייקופצ'רנומורץ נובורוסייסק2:4 (2:1)  
1312.10.2019אץאקךאכאאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
1312.10.2019סק''א רוסטובלגיון דינמו1:1 (1:0)  

1206.10.2019אנז'י מחצ'קלהסק''א רוסטוב1:1 (0:0)  
1205.10.2019אלאניה ולאדיקווקזדרוז'בה מייקופ0:3 (0:1)  
1205.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןדינמו סטברופול0:2 (0:0)  
1205.10.2019לגיון דינמוביאולוג1:0 (1:0)  
1205.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאץאקךאכא0:1 (0:1)  
1205.10.2019ספרטק נלצ'יקאורוז'אי קראסנודר1:1 (0:1)  
1205.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלניה-20:3 (0:2)  
1204.10.2019קראסנודר-3אינטר צ'רקסק2:3 (1:1)  

1129.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק5:3 (4:1)  
1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1128.09.2019אלניה-2אלאניה ולאדיקווקז4:0 (1:0)  
1128.09.2019ביאולוגסק''א רוסטוב3:2 (2:0)  
1128.09.2019דינמו סטברופולקראסנודר-30:3 (0:1)  
1128.09.2019דרוז'בה מייקופספרטק נלצ'יק1:1 (1:0)  
1128.09.2019אץאקךאכאוולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (0:0)  
1128.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאנז'י מחצ'קלה0:4 (0:2)  

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק0:5 (0:4)  
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג0:1 (0:1)  
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק0:1 (0:1)  
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ0:1 (0:1)  
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-20:3 (0:1)  
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר0:3 (0:3)  
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול0:3 (0:3)  
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא2:0 (0:0)  

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  
808.09.2019ספרטק נלצ'יקדינמו סטברופול1:1 (0:0)  
808.09.2019סק''א רוסטובאלניה-22:2 (0:1)  
808.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקמאשוק פיאטיגורסק0:3 (0:2)  
808.09.2019קראסנודר-3וולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
807.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאץאקךאכא0:4 (0:3)  
807.09.2019לגיון דינמואינטר צ'רקסק2:0 (1:0)  

701.09.2019אינטר צ'רקסקסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
701.09.2019דינמו סטברופוללגיון דינמו1:1 (0:1)  
701.09.2019דרוז'בה מייקופאורוז'אי קראסנודר1:2 (1:1)  
701.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןצ'רנומורץ נובורוסייסק0:2 (0:1)  
701.09.2019אץאקךאכאספרטק נלצ'יק1:1 (1:0)  
701.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
701.09.2019קראסנודר-3אנז'י מחצ'קלה2:2 (2:1)  
731.08.2019אלניה-2ביאולוג1:0 (1:0)  

625.08.2019אלאניה ולאדיקווקזוולגר-גזפרום אסטרחן0:3 (0:1)  
625.08.2019אנז'י מחצ'קלהדרוז'בה מייקופ2:2 (1:0)  
625.08.2019ביאולוגאינטר צ'רקסק0:2 (0:1)  
625.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקקראסנודר-30:6 (0:3)  
624.08.2019אורוז'אי קראסנודראלניה-21:1 (1:1)  
624.08.2019לגיון דינמואץאקךאכא0:1 (0:0)  
624.08.2019ספרטק נלצ'יקמאשוק פיאטיגורסק3:0 (1:0)  
623.08.2019סק''א רוסטובדינמו סטברופול3:1 (1:1)  

516.08.2019אינטר צ'רקסקאורוז'אי קראסנודר2:2 (1:1)  
516.08.2019אלניה-2דרוז'בה מייקופ2:0 (1:0)  
516.08.2019דינמו סטברופולביאולוג0:3 (0:0)  
516.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןספרטק נלצ'יק0:6 (0:5)  
516.08.2019אץאקךאכאסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
516.08.2019מאשוק פיאטיגורסקלגיון דינמו0:4 (0:1)  
516.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאנז'י מחצ'קלה1:2 (0:0)  
516.08.2019קראסנודר-3אלאניה ולאדיקווקז1:1 (0:1)  

410.08.2019אנז'י מחצ'קלהאלניה-22:2 (2:1)  
409.08.2019אורוז'אי קראסנודרדינמו סטברופול2:1 (2:0)  
409.08.2019אלאניה ולאדיקווקזצ'רנומורץ נובורוסייסק2:1 (0:0)  
409.08.2019ביאולוגאץאקךאכא0:0 (0:0)  
409.08.2019דרוז'בה מייקופאינטר צ'רקסק1:2 (0:0)  
409.08.2019לגיון דינמווולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (2:0)  
409.08.2019ספרטק נלצ'יקקראסנודר-30:2 (0:1)  
409.08.2019סק''א רוסטובמאשוק פיאטיגורסק1:2 (1:2)  

301.08.2019אינטר צ'רקסקאלניה-20:1 (0:0)  
301.08.2019אלאניה ולאדיקווקזאנז'י מחצ'קלה1:2 (1:0)  
301.08.2019דינמו סטברופולדרוז'בה מייקופ2:1 (0:0)  
301.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
301.08.2019אץאקךאכאאורוז'אי קראסנודר0:2 (0:2)  
301.08.2019מאשוק פיאטיגורסקביאולוג0:0 (0:0)  
301.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקספרטק נלצ'יק1:1 (0:1)  
301.08.2019קראסנודר-3לגיון דינמו1:4 (0:3)  

225.07.2019אנז'י מחצ'קלהאינטר צ'רקסק1:1 (0:0)  
224.07.2019אורוז'אי קראסנודרמאשוק פיאטיגורסק1:1 (1:0)  
224.07.2019אלניה-2דינמו סטברופול2:0 (1:0)  
224.07.2019ביאולוגוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:0)  
224.07.2019דרוז'בה מייקופאץאקךאכא0:1 (0:0)  
224.07.2019לגיון דינמוצ'רנומורץ נובורוסייסק1:1 (1:0)  
224.07.2019ספרטק נלצ'יקאלאניה ולאדיקווקז2:4 (1:1)  
224.07.2019סק''א רוסטובקראסנודר-32:1 (1:0)  

116.07.2019אלאניה ולאדיקווקזלגיון דינמו1:0 (0:0)  
116.07.2019דינמו סטברופולאינטר צ'רקסק0:3 (0:1)  
116.07.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאורוז'אי קראסנודר0:2 (0:0)  
116.07.2019אץאקךאכאאלניה-20:1 (0:0)  
116.07.2019מאשוק פיאטיגורסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
116.07.2019ספרטק נלצ'יקאנז'י מחצ'קלה1:1 (0:0)  
116.07.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקסק''א רוסטוב1:0 (1:0)  
116.07.2019קראסנודר-3ביאולוג1:1 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 18 15 2 1 417 34+ 47 ת נ נ נ נ נ 18 0 16 2 8 10 4 14 1 17 1 17
2 אלאניה ולאדיקווקז 18 14 1 3 5013 37+ 43 נ נ נ נ נ נ 18 0 15 3 14 4 8 10 4 14 2 16
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 18 10 3 5 3819 19+ 33 ה נ נ ה נ ה 18 0 15 3 11 7 5 13 3 15 3 15
4 דרוז'בה מייקופ 18 9 4 5 2826 2+ 31 נ נ ת ה ה נ 18 0 14 4 9 9 5 13 4 14 3 15
5 סק''א רוסטוב 18 7 4 7 2424 0   25 ת ה נ ה נ ת 18 0 13 5 10 8 5 13 2 16 0 18
6 אץאקךאכא 18 7 4 7 1823 5- 25 נ ה ת ה נ נ 17 1 11 7 6 12 4 14 1 17 1 17
7 דינמו סטברופול 17 7 3 7 2922 7+ 24 ה ה נ ה ת ה 16 1 16 1 11 6 4 13 2 15 1 16
8 מאשוק פיאטיגורסק 18 6 6 6 2214 8+ 24 ת ה נ ת ת ת 15 3 10 8 8 10 3 15 0 18 0 18
9 לגיון דינמו 18 6 6 6 1521 6- 24 ת נ ה נ נ ת 18 0 12 6 3 15 2 16 1 17 0 18
10 ביאולוג 18 6 5 7 1722 5- 23 ה נ ה נ ה נ 16 2 12 6 7 11 3 15 1 17 0 18
11 אינטר צ'רקסק 17 5 4 8 2233 11- 19 ה נ נ ת ה ה 16 1 13 4 10 7 7 10 4 13 2 15
12 ספרטק נלצ'יק 18 4 7 7 1833 15- 19 נ ה ה ה ה ה 18 0 15 3 6 12 4 14 3 15 3 15
13 קראסנודר-3 18 5 3 10 1934 15- 18 ה ה ה ה נ נ 18 0 15 3 9 9 5 13 4 14 2 16
14 אורוז'אי קראסנודר 18 4 5 9 1937 18- 17 נ נ ה נ ה ה 18 0 16 2 10 8 5 13 3 15 2 16
15 אלניה-2 18 1 5 12 1439 25- 8 נ ה ה ת ה ה 18 0 14 4 10 8 7 11 2 16 1 17
16 אנז'י מחצ'קלה 16 2 6 8 1926 7- 6 (6-) ה ה ה ה ת ה 16 0 13 3 8 8 5 11 1 15 1 15




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1527.10.2019אנז'י מחצ'קלהדינמו סטברופול

1603.11.2019אינטר צ'רקסקאנז'י מחצ'קלה

1914.03.2020אורוז'אי קראסנודראינטר צ'רקסק
1914.03.2020אלאניה ולאדיקווקזקראסנודר-3
1914.03.2020אנז'י מחצ'קלהצ'רנומורץ נובורוסייסק
1914.03.2020ביאולוגדינמו סטברופול
1914.03.2020דרוז'בה מייקופאלניה-2
1914.03.2020לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק
1914.03.2020ספרטק נלצ'יקוולגר-גזפרום אסטרחן
1914.03.2020סק''א רוסטובאץאקךאכא

2021.03.2020אינטר צ'רקסקביאולוג
2021.03.2020אלניה-2אורוז'אי קראסנודר
2021.03.2020דינמו סטברופולסק''א רוסטוב
2021.03.2020דרוז'בה מייקופאנז'י מחצ'קלה
2021.03.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאלאניה ולאדיקווקז
2021.03.2020אץאקךאכאלגיון דינמו
2021.03.2020מאשוק פיאטיגורסקספרטק נלצ'יק
2021.03.2020קראסנודר-3צ'רנומורץ נובורוסייסק

2128.03.2020אורוז'אי קראסנודרדרוז'בה מייקופ
2128.03.2020אלאניה ולאדיקווקזמאשוק פיאטיגורסק
2128.03.2020אנז'י מחצ'קלהקראסנודר-3
2128.03.2020ביאולוגאלניה-2
2128.03.2020לגיון דינמודינמו סטברופול
2128.03.2020ספרטק נלצ'יקאץאקךאכא
2128.03.2020סק''א רוסטובאינטר צ'רקסק
2128.03.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקוולגר-גזפרום אסטרחן

2204.04.2020אורוז'אי קראסנודראנז'י מחצ'קלה
2204.04.2020אינטר צ'רקסקלגיון דינמו
2204.04.2020אלניה-2סק''א רוסטוב
2204.04.2020דינמו סטברופולספרטק נלצ'יק
2204.04.2020דרוז'בה מייקופביאולוג
2204.04.2020וולגר-גזפרום אסטרחןקראסנודר-3
2204.04.2020אץאקךאכאאלאניה ולאדיקווקז
2204.04.2020מאשוק פיאטיגורסקצ'רנומורץ נובורוסייסק

2311.04.2020אלאניה ולאדיקווקזדינמו סטברופול
2311.04.2020אנז'י מחצ'קלהוולגר-גזפרום אסטרחן
2311.04.2020ביאולוגאורוז'אי קראסנודר
2311.04.2020לגיון דינמואלניה-2
2311.04.2020ספרטק נלצ'יקאינטר צ'רקסק
2311.04.2020סק''א רוסטובדרוז'בה מייקופ
2311.04.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקאץאקךאכא
2311.04.2020קראסנודר-3מאשוק פיאטיגורסק

2418.04.2020אורוז'אי קראסנודרסק''א רוסטוב
2418.04.2020אינטר צ'רקסקאלאניה ולאדיקווקז
2418.04.2020אלניה-2ספרטק נלצ'יק
2418.04.2020ביאולוגאנז'י מחצ'קלה
2418.04.2020דינמו סטברופולצ'רנומורץ נובורוסייסק
2418.04.2020דרוז'בה מייקופלגיון דינמו
2418.04.2020אץאקךאכאקראסנודר-3
2418.04.2020מאשוק פיאטיגורסקוולגר-גזפרום אסטרחן

2526.04.2020אלאניה ולאדיקווקזאלניה-2
2526.04.2020אנז'י מחצ'קלהמאשוק פיאטיגורסק
2526.04.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאץאקךאכא
2526.04.2020לגיון דינמואורוז'אי קראסנודר
2526.04.2020ספרטק נלצ'יקדרוז'בה מייקופ
2526.04.2020סק''א רוסטובביאולוג
2526.04.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקאינטר צ'רקסק
2526.04.2020קראסנודר-3דינמו סטברופול

2604.05.2020אורוז'אי קראסנודרספרטק נלצ'יק
2604.05.2020אינטר צ'רקסקקראסנודר-3
2604.05.2020אלניה-2צ'רנומורץ נובורוסייסק
2604.05.2020ביאולוגלגיון דינמו
2604.05.2020דינמו סטברופולוולגר-גזפרום אסטרחן
2604.05.2020דרוז'בה מייקופאלאניה ולאדיקווקז
2604.05.2020אץאקךאכאמאשוק פיאטיגורסק
2604.05.2020סק''א רוסטובאנז'י מחצ'קלה

2710.05.2020אלאניה ולאדיקווקזאורוז'אי קראסנודר
2710.05.2020אנז'י מחצ'קלהאץאקךאכא
2710.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאינטר צ'רקסק
2710.05.2020לגיון דינמוסק''א רוסטוב
2710.05.2020מאשוק פיאטיגורסקדינמו סטברופול
2710.05.2020ספרטק נלצ'יקביאולוג
2710.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקדרוז'בה מייקופ
2710.05.2020קראסנודר-3אלניה-2

2817.05.2020אורוז'אי קראסנודרצ'רנומורץ נובורוסייסק
2817.05.2020אינטר צ'רקסקמאשוק פיאטיגורסק
2817.05.2020אלניה-2וולגר-גזפרום אסטרחן
2817.05.2020אנז'י מחצ'קלהלגיון דינמו
2817.05.2020ביאולוגאלאניה ולאדיקווקז
2817.05.2020דינמו סטברופולאץאקךאכא
2817.05.2020דרוז'בה מייקופקראסנודר-3
2817.05.2020סק''א רוסטובספרטק נלצ'יק

2924.05.2020אלאניה ולאדיקווקזסק''א רוסטוב
2924.05.2020דינמו סטברופולאנז'י מחצ'קלה
2924.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןדרוז'בה מייקופ
2924.05.2020אץאקךאכאאינטר צ'רקסק
2924.05.2020מאשוק פיאטיגורסקאלניה-2
2924.05.2020ספרטק נלצ'יקלגיון דינמו
2924.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקביאולוג
2924.05.2020קראסנודר-3אורוז'אי קראסנודר

3030.05.2020אורוז'אי קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן
3030.05.2020אינטר צ'רקסקדינמו סטברופול
3030.05.2020אלניה-2אץאקךאכא
3030.05.2020אנז'י מחצ'קלהספרטק נלצ'יק
3030.05.2020ביאולוגקראסנודר-3
3030.05.2020דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק
3030.05.2020לגיון דינמואלאניה ולאדיקווקז
3030.05.2020סק''א רוסטובצ'רנומורץ נובורוסייסק