ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

516.08.2019אינטר צ'רקסקאורוז'אי קראסנודר2:2 (1:1)  
516.08.2019אלניה-2דרוז'בה מייקופ2:0 (1:0)  
516.08.2019דינמו סטברופולביאולוג0:3 (0:0)  
516.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןספרטק נלצ'יק0:6 (0:5)  
516.08.2019אץאקךאכאסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
516.08.2019מאשוק פיאטיגורסקלגיון דינמו0:4 (0:1)  
516.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאנז'י מחצ'קלה1:2 (0:0)  
516.08.2019קראסנודר-3אלאניה ולאדיקווקז1:1 (0:1)  

410.08.2019אנז'י מחצ'קלהאלניה-22:2 (2:1)  
409.08.2019אורוז'אי קראסנודרדינמו סטברופול2:1 (2:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דרוז'בה מייקופ 5 5 0 0 82 6+ 15 נ נ נ נ נ 5 0 3 2 2 3 0 5 0 5 0 5
2 וולגר-גזפרום אסטרחן 5 4 1 0 131 12+ 13 נ נ נ ת נ 5 0 4 1 2 3 1 4 1 4 1 4
3 דינמו סטברופול 5 4 0 1 113 8+ 12 נ נ ה נ נ 5 0 5 0 4 1 0 5 0 5 0 5
4 אץאקךאכא 5 3 1 1 41 3+ 10 נ ת נ ה נ 4 1 1 4 0 5 0 5 0 5 0 5
5 קראסנודר-3 5 2 2 1 86 2+ 8 ת ה נ נ ת 5 0 5 0 2 3 1 4 1 4 0 5
6 צ'רנומורץ נובורוסייסק 5 2 2 1 65 1+ 8 נ נ ת ת ה 5 0 4 1 2 3 0 5 0 5 0 5
7 ספרטק נלצ'יק 5 2 2 1 810 2- 8 ה נ ת נ ת 5 0 5 0 2 3 2 3 2 3 2 3
8 סק''א רוסטוב 5 2 0 3 45 1- 6 ה נ ה ה נ 5 0 2 3 2 3 0 5 0 5 0 5
9 מאשוק פיאטיגורסק 5 1 2 2 64 2+ 5 נ ה ת ת ה 4 1 3 2 2 3 1 4 0 5 0 5
10 אינטר צ'רקסק 5 1 2 2 58 3- 5 ת ה נ ת ה 5 0 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5
11 אלאניה ולאדיקווקז 5 1 1 3 69 3- 4 ת ה נ ה ה 5 0 4 1 3 2 1 4 1 4 1 4
12 לגיון דינמו 5 1 1 3 312 9- 4 ה ה ה ת נ 5 0 4 1 3 2 2 3 1 4 0 5
13 ביאולוג 5 0 4 1 25 3- 4 ה ת ת ת ת 3 2 3 2 1 4 0 5 0 5 0 5
14 אנז'י מחצ'קלה 5 0 3 2 68 2- 3 ה ת ה ת ת 5 0 5 0 3 2 1 4 0 5 0 5
15 אורוז'אי קראסנודר 5 0 2 3 49 5- 2 ת ה ה ת ה 5 0 5 0 2 3 1 4 0 5 0 5
16 אלניה-2 5 0 1 4 28 6- 1 ה ת ה ה ה 5 0 3 2 1 4 1 4 0 5 0 5




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

624.08.2019אורוז'אי קראסנודראלניה-2
624.08.2019אלאניה ולאדיקווקזוולגר-גזפרום אסטרחן
624.08.2019אנז'י מחצ'קלהדרוז'בה מייקופ
624.08.2019ביאולוגאינטר צ'רקסק
624.08.2019לגיון דינמואץאקךאכא
624.08.2019ספרטק נלצ'יקמאשוק פיאטיגורסק
624.08.2019סק''א רוסטובדינמו סטברופול
624.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקקראסנודר-3

701.09.2019אינטר צ'רקסקסק''א רוסטוב
701.09.2019אלניה-2ביאולוג