ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 17 15 1 1 406 34+ 46 נ נ נ נ נ נ 17 0 15 2 8 9 4 13 1 16 1 16
2 אלאניה ולאדיקווקז 17 13 1 3 4913 36+ 40 נ נ נ נ נ נ 17 0 15 2 14 3 8 9 4 13 2 15
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 17 10 3 4 3818 20+ 33 נ נ ה נ ה נ 17 0 15 2 11 6 5 12 3 14 3 14
4 דרוז'בה מייקופ 17 8 4 5 2726 1+ 28 נ ת ה ה נ ה 17 0 14 3 9 8 5 12 4 13 3 14
5 דינמו סטברופול 16 7 3 6 2820 8+ 24 ה נ ה ת ה נ 15 1 15 1 10 6 4 12 2 14 1 15
6 סק''א רוסטוב 17 7 3 7 2323 0   24 ה נ ה נ ת ת 17 0 12 5 10 7 5 12 2 15 0 17
7 מאשוק פיאטיגורסק 17 6 5 6 2113 8+ 23 ה נ ת ת ת נ 14 3 9 8 8 9 3 14 0 17 0 17
8 ביאולוג 17 6 5 6 1620 4- 23 נ ה נ ה נ נ 15 2 11 6 6 11 3 14 1 16 0 17
9 לגיון דינמו 17 6 5 6 1420 6- 23 נ ה נ נ ת ה 17 0 11 6 3 14 2 15 1 16 0 17
10 אץאקךאכא 17 6 4 7 1622 6- 22 ה ת ה נ נ ה 16 1 10 7 5 12 4 13 1 16 1 16
11 אינטר צ'רקסק 16 5 4 7 2232 10- 19 נ נ ת ה ה ה 15 1 13 3 10 6 7 9 4 12 2 14
12 קראסנודר-3 17 5 3 9 1933 14- 18 ה ה ה נ נ נ 17 0 15 2 9 8 5 12 4 13 2 15
13 ספרטק נלצ'יק 17 3 7 7 1733 16- 16 ה ה ה ה ה ת 17 0 15 2 6 11 4 13 3 14 3 14
14 אורוז'אי קראסנודר 17 3 5 9 1736 19- 14 נ ה נ ה ה ת 17 0 15 2 9 8 5 12 3 14 2 15
15 אנז'י מחצ'קלה 15 2 6 7 1925 6- 6 (6-) ה ה ה ת ה נ 15 0 13 2 8 7 5 10 1 14 1 14
16 אלניה-2 17 0 5 12 1339 26- 5 ה ה ת ה ה ה 17 0 14 3 10 7 7 10 2 15 1 16




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2604.05.2020אורוז'אי קראסנודרספרטק נלצ'יק
2604.05.2020אינטר צ'רקסקקראסנודר-3
2604.05.2020אלניה-2צ'רנומורץ נובורוסייסק
2604.05.2020ביאולוגלגיון דינמו
2604.05.2020דינמו סטברופולוולגר-גזפרום אסטרחן
2604.05.2020דרוז'בה מייקופאלאניה ולאדיקווקז
2604.05.2020אץאקךאכאמאשוק פיאטיגורסק
2604.05.2020סק''א רוסטובאנז'י מחצ'קלה

2710.05.2020אלאניה ולאדיקווקזאורוז'אי קראסנודר
2710.05.2020אנז'י מחצ'קלהאץאקךאכא
2710.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאינטר צ'רקסק
2710.05.2020לגיון דינמוסק''א רוסטוב
2710.05.2020מאשוק פיאטיגורסקדינמו סטברופול
2710.05.2020ספרטק נלצ'יקביאולוג
2710.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקדרוז'בה מייקופ
2710.05.2020קראסנודר-3אלניה-2

2817.05.2020אורוז'אי קראסנודרצ'רנומורץ נובורוסייסק
2817.05.2020אינטר צ'רקסקמאשוק פיאטיגורסק
2817.05.2020אלניה-2וולגר-גזפרום אסטרחן
2817.05.2020אנז'י מחצ'קלהלגיון דינמו
2817.05.2020ביאולוגאלאניה ולאדיקווקז
2817.05.2020דינמו סטברופולאץאקךאכא
2817.05.2020דרוז'בה מייקופקראסנודר-3
2817.05.2020סק''א רוסטובספרטק נלצ'יק

2924.05.2020אלאניה ולאדיקווקזסק''א רוסטוב
2924.05.2020דינמו סטברופולאנז'י מחצ'קלה
2924.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןדרוז'בה מייקופ
2924.05.2020אץאקךאכאאינטר צ'רקסק
2924.05.2020מאשוק פיאטיגורסקאלניה-2
2924.05.2020ספרטק נלצ'יקלגיון דינמו
2924.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקביאולוג
2924.05.2020קראסנודר-3אורוז'אי קראסנודר

3030.05.2020אורוז'אי קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן
3030.05.2020אינטר צ'רקסקדינמו סטברופול
3030.05.2020אלניה-2אץאקךאכא
3030.05.2020אנז'י מחצ'קלהספרטק נלצ'יק
3030.05.2020ביאולוגקראסנודר-3
3030.05.2020דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק
3030.05.2020לגיון דינמואלאניה ולאדיקווקז
3030.05.2020סק''א רוסטובצ'רנומורץ נובורוסייסק