ligot.net - כדורגל אוקראיני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  אוקראינה
ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה 3
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל אוקראיני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

417.08.2019אובולון-ברובר קייבמינאי3:4 (1:2)  
417.08.2019אינגולץצ'רקאסצ'ינה0:1 (0:1)  
417.08.2019באלקנימטאלורג זפורוז'יה0:4 (0:1)  
417.08.2019מ.פ.צ. ניקולאיבוולין2:3 (1:1)  
417.08.2019צ'רנומורץ אודסהקרמטורסק1:0 (0:0)  
417.08.2019רוך ויניקיפריקרפטייה איבנו-פרנקובסק1:2 (0:2)  
416.08.2019מטליסט 1925 חרקובוולוצ'ינסק1:0 (1:0)  
416.08.2019קרמן קרמנצ'וגגורניאק-ספורט2:1 (0:1)  

310.08.2019גורניאק-ספורטאובולון-ברובר קייב1:0 (1:0)  
310.08.2019וולוצ'ינסקבאלקני0:3 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 קרמטורסק 4 3 1 0 95 4+ 10 נ נ ת נ 4 0 3 1 3 1 3 1 1 3 0 4
2 אינגולץ 4 3 0 1 51 4+ 9 נ נ נ ה 4 0 2 2 0 4 0 4 0 4 0 4
3 אובולון-ברובר קייב 4 2 2 0 108 2+ 8 נ נ ת ת 4 0 3 1 3 1 3 1 2 2 2 2
4 רוך ויניקי 4 2 2 0 53 2+ 8 נ ת ת נ 4 0 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4
5 וולוצ'ינסק 4 2 1 1 64 2+ 7 נ נ ה ת 4 0 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4
6 מ.פ.צ. ניקולאיב 4 2 1 1 87 1+ 7 נ ה ת נ 4 0 4 0 3 1 3 1 1 3 0 4
7 צ'רנומורץ אודסה 4 2 0 2 64 2+ 6 ה ה נ נ 4 0 2 2 2 2 2 2 0 4 0 4
8 קרמן קרמנצ'וג 4 1 2 1 66 0   5 ה ת נ ת 4 0 3 1 3 1 2 2 0 4 0 4
9 מטליסט 1925 חרקוב 4 1 2 1 22 0   5 ה ת ת נ 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4 0 4
10 פריקרפטייה איבנו-פרנקובסק 4 1 1 2 87 1+ 4 ה ה ת נ 4 0 4 0 4 0 2 2 1 3 0 4
11 באלקני 4 1 1 2 44 0   4 נ ה ת ה 3 1 2 2 2 2 1 3 0 4 0 4
12 וולין 4 1 1 2 89 1- 4 ה נ ת ה 4 0 4 0 3 1 3 1 3 1 0 4
13 מינאי 4 1 1 2 58 3- 4 ה נ ת ה 4 0 3 1 2 2 1 3 1 3 1 3
14 גורניאק-ספורט 4 1 0 3 48 4- 3 נ ה ה ה 4 0 3 1 3 1 2 2 0 4 0 4
15 צ'רקאסצ'ינה 4 0 2 2 58 3- 2 ה ת ת ה 4 0 3 1 3 1 3 1 0 4 0 4
16 מטאלורג זפורוז'יה 4 0 1 3 310 7- 1 ה ה ה ת 4 0 3 1 2 2 2 2 1 3 1 3




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

524.08.2019גורניאק-ספורטאינגולץ
524.08.2019וולוצ'ינסקרוך ויניקי
524.08.2019ווליןצ'רנומורץ אודסה
524.08.2019מטאלורג זפורוז'יהמטליסט 1925 חרקוב
524.08.2019מינאיקרמן קרמנצ'וג
524.08.2019פריקרפטייה איבנו-פרנקובסקמ.פ.צ. ניקולאיב
524.08.2019צ'רקאסצ'ינהבאלקני
524.08.2019קרמטורסקאובולון-ברובר קייב

631.08.2019אובולון-ברובר קייבוולין
631.08.2019אינגולץמינאי