ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  


1819.10.2019אוואנגרד קורסקטקסטילשיק איבנובו1:2 (1:0)  
1819.10.2019ארמאביררוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  
1819.10.2019באלטיקה קלינינגרדנפטחימיק ניז'נקמנסק0:1 (0:0)  
1819.10.2019טורפדו מוסקבהצ'רטנובו1:0 (0:0)  
1819.10.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקיניסיי קראסנויארסק1:0 (0:0)  
1819.10.2019מורדוביה סארנסקקראסנודר-23:0 (1:0)  
1819.10.2019ניז'ני נובגורודחימקי0:1 (0:0)  
1819.10.2019סק''א חברובסקטום טומסק1:1 (1:1)  
1819.10.2019פאקל וורונז'שיניק יארוסלאבל4:0 (1:0)  
1819.10.2019צ'איקהספרטק-2 מוסקבה1:2 (1:1)  

1712.10.2019אוואנגרד קורסקצ'רטנובו1:0 (1:0)  
1712.10.2019חימקימורדוביה סארנסק0:4 (0:2)  
1712.10.2019טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
1712.10.2019טקסטילשיק איבנובולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק3:4 (3:2)  
1712.10.2019יניסיי קראסנויארסקארמאביר1:1 (1:0)  
1712.10.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
1712.10.2019ספרטק-2 מוסקבהטורפדו מוסקבה3:2 (0:1)  
1712.10.2019קראסנודר-2סק''א חברובסק2:2 (1:0)  
1712.10.2019רוטור וולגוגרדניז'ני נובגורוד1:2 (1:1)  
1712.10.2019שיניק יארוסלאבלצ'איקה3:2 (0:1)  

1605.10.2019ארמאבירטקסטילשיק איבנובו0:2 (0:2)  
1605.10.2019באלטיקה קלינינגרדקראסנודר-21:4 (1:2)  
1605.10.2019טורפדו מוסקבהשיניק יארוסלאבל0:2 (0:1)  
1605.10.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאוואנגרד קורסק2:2 (1:2)  
1605.10.2019מורדוביה סארנסקרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
1605.10.2019ניז'ני נובגורודיניסיי קראסנויארסק3:1 (2:1)  
1605.10.2019סק''א חברובסקחימקי1:1 (1:1)  
1605.10.2019פאקל וורונז'טום טומסק0:0 (0:0)  
1605.10.2019צ'איקהנפטחימיק ניז'נקמנסק2:0 (1:0)  
1605.10.2019צ'רטנובוספרטק-2 מוסקבה2:2 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טורפדו מוסקבה 18 14 1 3 3013 17+ 43 ה נ נ ה נ נ 18 0 12 6 8 10 4 14 1 17 0 18
2 חימקי 18 11 4 3 3410 24+ 37 ה נ ת ה נ נ 16 2 10 8 8 10 5 13 3 15 1 17
3 רוטור וולגוגרד 18 11 2 5 2918 11+ 35 ת נ נ נ ה נ 17 1 12 6 9 9 3 15 3 15 1 17
4 צ'רטנובו 18 8 8 2 1913 6+ 32 נ נ ת נ ה ת 14 4 8 10 6 12 3 15 1 17 0 18
5 באלטיקה קלינינגרד 18 8 5 5 2416 8+ 29 נ ת נ נ נ ת 15 3 11 7 8 10 3 15 2 16 1 17
6 שיניק יארוסלאבל 18 8 5 5 2924 5+ 29 נ ה ה נ נ ת 17 1 14 4 11 7 8 10 3 15 0 18
7 נפטחימיק ניז'נקמנסק 18 8 5 5 2417 7+ 29 ה נ נ נ נ ת 18 0 11 7 7 11 4 14 1 17 0 18
8 סק''א חברובסק 18 7 6 5 2620 6+ 27 ת ת ת ה נ ה 17 1 14 4 7 11 4 14 1 17 1 17
9 טום טומסק 18 6 8 4 1913 6+ 26 ת ת ת נ ה ת 14 4 11 7 5 13 2 16 0 18 0 18
10 צ'איקה 18 6 6 6 1919 0   24 נ נ ה ה ת ה 15 3 12 6 7 11 3 15 1 17 0 18
11 ניז'ני נובגורוד 18 6 6 6 1619 3- 24 נ ה ה נ ת ת 15 3 12 6 6 12 2 16 0 18 0 18
12 אוואנגרד קורסק 18 4 8 6 1825 7- 20 נ ה ת נ ת ת 16 2 13 5 9 9 5 13 0 18 0 18
13 ארמאביר 18 4 8 6 1519 4- 20 ת ת נ ה ת ת 15 3 14 4 5 13 0 18 0 18 0 18
14 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 18 4 7 7 2126 5- 19 ה ה ת ה ת ת 15 3 12 6 8 10 4 14 3 15 3 15
15 קראסנודר-2 18 4 6 8 2024 4- 18 נ ת ה ת ת ה 17 1 13 5 10 8 3 15 1 17 0 18
16 יניסיי קראסנויארסק 18 4 6 8 1527 12- 18 נ ת נ נ ה ת 16 2 13 5 8 10 5 13 0 18 0 18
17 ספרטק-2 מוסקבה 18 4 5 9 2430 6- 17 ה ה ת ה ה ת 18 0 14 4 11 7 7 11 3 15 1 17
18 טקסטילשיק איבנובו 18 4 2 12 2140 19- 14 ה נ ה ה ה נ 18 0 16 2 12 6 7 11 5 13 2 16
19 מורדוביה סארנסק 18 3 4 11 1328 15- 13 ה ה ה ה נ ת 16 2 10 8 10 8 4 14 1 17 0 18
20 פאקל וורונז' 18 2 6 10 924 15- 12 ה ה ת ת ה ה 13 5 10 8 7 11 2 16 1 17 0 18
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1923.10.2019חימקיארמאביר
1923.10.2019טום טומסקמורדוביה סארנסק
1923.10.2019טורפדו מוסקבהצ'איקה
1923.10.2019טקסטילשיק איבנובוצ'רטנובו
1923.10.2019יניסיי קראסנויארסקאוואנגרד קורסק
1923.10.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקסק''א חברובסק
1923.10.2019ספרטק-2 מוסקבהפאקל וורונז'
1923.10.2019קראסנודר-2ניז'ני נובגורוד
1923.10.2019רוטור וולגוגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
1923.10.2019שיניק יארוסלאבלבאלטיקה קלינינגרד

2027.10.2019אוואנגרד קורסקחימקי
2027.10.2019ארמאבירטום טומסק
2027.10.2019באלטיקה קלינינגרדטורפדו מוסקבה
2027.10.2019טקסטילשיק איבנובורוטור וולגוגרד
2027.10.2019יניסיי קראסנויארסקצ'רטנובו
2027.10.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקקראסנודר-2
2027.10.2019מורדוביה סארנסקשיניק יארוסלאבל
2027.10.2019ניז'ני נובגורודנפטחימיק ניז'נקמנסק
2027.10.2019סק''א חברובסקספרטק-2 מוסקבה
2027.10.2019צ'איקהפאקל וורונז'