ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2715.03.2020באלטיקה קלינינגרדארמאביר0:2 (0:2)  
2715.03.2020טום טומסקקראסנודר-21:2 (0:1)  
2715.03.2020טקסטילשיק איבנובוטורפדו מוסקבה0:0 (0:0)  
2715.03.2020יניסיי קראסנויארסקספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
2715.03.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקחימקי2:2 (1:1)  
2715.03.2020סק''א חברובסקניז'ני נובגורוד0:2 (0:1)  
2715.03.2020פאקל וורונז'לוץ' ולדיווסטוק0:1 (0:0)  
2715.03.2020צ'איקהאוואנגרד קורסק1:1 (1:1)  
2715.03.2020צ'רטנובומורדוביה סארנסק0:3 (0:2)  
2715.03.2020שיניק יארוסלאבלרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  

2610.03.2020קראסנודר-2צ'רטנובו2:1 (1:0)  
2609.03.2020אוואנגרד קורסקטורפדו מוסקבה2:2 (2:0)  
2609.03.2020ארמאבירפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
2609.03.2020חימקיטום טומסק0:3 (0:1)  
2609.03.2020טקסטילשיק איבנובוספרטק-2 מוסקבה1:1 (0:1)  
2609.03.2020יניסיי קראסנויארסקשיניק יארוסלאבל3:1 (1:0)  
2609.03.2020מורדוביה סארנסקסק''א חברובסק3:2 (3:1)  
2609.03.2020ניז'ני נובגורודבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
2609.03.2020צ'איקהלוץ' ולדיווסטוק1:1 (1:0)  
2609.03.2020רוטור וולגוגרדנפטחימיק ניז'נקמנסק1:1 (0:1)  

2523.11.2019באלטיקה קלינינגרדמורדוביה סארנסק2:0 (0:0)  
2523.11.2019טורפדו מוסקבהלוץ' ולדיווסטוק2:0 (0:0)  
2523.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקיניסיי קראסנויארסק0:1 (0:0)  
2523.11.2019ספרטק-2 מוסקבהאוואנגרד קורסק1:1 (1:0)  
2523.11.2019פאקל וורונז'ניז'ני נובגורוד2:0 (0:0)  
2523.11.2019צ'איקהארמאביר0:1 (0:1)  
2523.11.2019צ'רטנובוסק''א חברובסק0:1 (0:0)  
2523.11.2019קראסנודר-2חימקי2:2 (1:2)  
2523.11.2019רוטור וולגוגרדטום טומסק0:2 (0:1)  
2523.11.2019שיניק יארוסלאבלטקסטילשיק איבנובו0:3 (0:1)  

2417.11.2019אוואנגרד קורסקשיניק יארוסלאבל2:2 (1:2)  
2417.11.2019ארמאבירטורפדו מוסקבה1:2 (1:1)  
2417.11.2019באלטיקה קלינינגרדסק''א חברובסק0:1 (0:0)  
2417.11.2019חימקיצ'רטנובו1:3 (1:1)  
2417.11.2019טקסטילשיק איבנובונפטחימיק ניז'נקמנסק2:1 (2:0)  
2417.11.2019יניסיי קראסנויארסקטום טומסק0:3 (0:0)  
2417.11.2019מורדוביה סארנסקפאקל וורונז'1:1 (1:1)  
2417.11.2019ניז'ני נובגורודצ'איקה2:1 (1:1)  
2417.11.2019ספרטק-2 מוסקבהלוץ' ולדיווסטוק2:0 (0:0)  
2417.11.2019רוטור וולגוגרדקראסנודר-20:0 (0:0)  

2313.11.2019חימקירוטור וולגוגרד2:0 (0:0)  
2313.11.2019טורפדו מוסקבהניז'ני נובגורוד2:0 (1:0)  
2313.11.2019טקסטילשיק איבנובוטום טומסק2:0 (0:0)  
2313.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקאוואנגרד קורסק1:1 (0:0)  
2313.11.2019ספרטק-2 מוסקבהארמאביר3:1 (2:0)  
2313.11.2019פאקל וורונז'סק''א חברובסק2:0 (1:0)  
2313.11.2019צ'איקהמורדוביה סארנסק1:3 (0:0)  
2313.11.2019צ'רטנובובאלטיקה קלינינגרד1:3 (1:2)  
2313.11.2019קראסנודר-2יניסיי קראסנויארסק0:4 (0:1)  
2313.11.2019שיניק יארוסלאבללוץ' ולדיווסטוק1:3 (1:1)  

2209.11.2019אוואנגרד קורסקטום טומסק2:3 (2:0)  
2209.11.2019ארמאבירשיניק יארוסלאבל1:0 (0:0)  
2209.11.2019באלטיקה קלינינגרדפאקל וורונז'0:3 (0:1)  
2209.11.2019טקסטילשיק איבנובוקראסנודר-20:1 (0:0)  
2209.11.2019יניסיי קראסנויארסקחימקי0:1 (0:0)  
2209.11.2019לוץ' ולדיווסטוקנפטחימיק ניז'נקמנסק2:0 (0:0)  
2209.11.2019מורדוביה סארנסקטורפדו מוסקבה1:1 (1:1)  
2209.11.2019ניז'ני נובגורודספרטק-2 מוסקבה2:2 (1:0)  
2209.11.2019סק''א חברובסקצ'איקה2:3 (2:2)  
2209.11.2019רוטור וולגוגרדצ'רטנובו1:1 (1:0)  

2104.11.2019קראסנודר-2אוואנגרד קורסק0:1 (0:1)  
2103.11.2019חימקיטקסטילשיק איבנובו1:2 (0:1)  
2103.11.2019טום טומסקלוץ' ולדיווסטוק0:4 (0:1)  
2103.11.2019טורפדו מוסקבהסק''א חברובסק1:2 (0:1)  
2103.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקארמאביר1:2 (0:0)  
2103.11.2019ספרטק-2 מוסקבהמורדוביה סארנסק0:2 (0:1)  
2103.11.2019צ'איקהבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  
2103.11.2019צ'רטנובופאקל וורונז'0:4 (0:2)  
2103.11.2019רוטור וולגוגרדיניסיי קראסנויארסק1:2 (0:1)  
2103.11.2019שיניק יארוסלאבלניז'ני נובגורוד3:1 (2:0)  

2027.10.2019אוואנגרד קורסקחימקי3:0 (1:0)  
2027.10.2019ארמאבירטום טומסק1:1 (1:0)  
2027.10.2019באלטיקה קלינינגרדטורפדו מוסקבה1:1 (0:0)  
2027.10.2019טקסטילשיק איבנובורוטור וולגוגרד1:0 (1:0)  
2027.10.2019יניסיי קראסנויארסקצ'רטנובו2:0 (2:0)  
2027.10.2019לוץ' ולדיווסטוקקראסנודר-21:1 (0:0)  
2027.10.2019מורדוביה סארנסקשיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  
2027.10.2019ניז'ני נובגורודנפטחימיק ניז'נקמנסק1:0 (0:0)  
2027.10.2019סק''א חברובסקספרטק-2 מוסקבה0:3 (0:1)  
2027.10.2019צ'איקהפאקל וורונז'1:0 (1:0)  

1923.10.2019חימקיארמאביר0:1 (0:0)  
1923.10.2019טום טומסקמורדוביה סארנסק0:2 (0:0)  
1923.10.2019טורפדו מוסקבהצ'איקה1:2 (0:1)  
1923.10.2019יניסיי קראסנויארסקאוואנגרד קורסק1:1 (1:0)  
1923.10.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקסק''א חברובסק2:2 (1:1)  
1923.10.2019ספרטק-2 מוסקבהפאקל וורונז'2:7 (1:5)  
1923.10.2019צ'רטנובוטקסטילשיק איבנובו0:1 (0:0)  
1923.10.2019קראסנודר-2ניז'ני נובגורוד2:2 (2:1)  
1923.10.2019רוטור וולגוגרדלוץ' ולדיווסטוק0:2 (0:2)  
1923.10.2019שיניק יארוסלאבלבאלטיקה קלינינגרד2:0 (1:0)  

1819.10.2019אוואנגרד קורסקטקסטילשיק איבנובו1:2 (1:0)  
1819.10.2019ארמאביררוטור וולגוגרד0:0 (0:0)  
1819.10.2019באלטיקה קלינינגרדנפטחימיק ניז'נקמנסק0:1 (0:0)  
1819.10.2019טורפדו מוסקבהצ'רטנובו1:0 (0:0)  
1819.10.2019לוץ' ולדיווסטוקיניסיי קראסנויארסק1:0 (0:0)  
1819.10.2019מורדוביה סארנסקקראסנודר-23:0 (1:0)  
1819.10.2019ניז'ני נובגורודחימקי0:1 (0:0)  
1819.10.2019סק''א חברובסקטום טומסק1:1 (1:1)  
1819.10.2019פאקל וורונז'שיניק יארוסלאבל4:0 (1:0)  
1819.10.2019צ'איקהספרטק-2 מוסקבה1:2 (1:1)  

1712.10.2019אוואנגרד קורסקצ'רטנובו1:0 (1:0)  
1712.10.2019חימקימורדוביה סארנסק0:4 (0:2)  
1712.10.2019טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
1712.10.2019טקסטילשיק איבנובולוץ' ולדיווסטוק3:4 (3:2)  
1712.10.2019יניסיי קראסנויארסקארמאביר1:1 (1:0)  
1712.10.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
1712.10.2019ספרטק-2 מוסקבהטורפדו מוסקבה3:2 (0:1)  
1712.10.2019קראסנודר-2סק''א חברובסק2:2 (1:0)  
1712.10.2019רוטור וולגוגרדניז'ני נובגורוד1:2 (1:1)  
1712.10.2019שיניק יארוסלאבלצ'איקה3:2 (0:1)  

1605.10.2019ארמאבירטקסטילשיק איבנובו0:2 (0:2)  
1605.10.2019באלטיקה קלינינגרדקראסנודר-21:4 (1:2)  
1605.10.2019טורפדו מוסקבהשיניק יארוסלאבל0:2 (0:1)  
1605.10.2019לוץ' ולדיווסטוקאוואנגרד קורסק2:2 (1:2)  
1605.10.2019מורדוביה סארנסקרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
1605.10.2019ניז'ני נובגורודיניסיי קראסנויארסק3:1 (2:1)  
1605.10.2019סק''א חברובסקחימקי1:1 (1:1)  
1605.10.2019פאקל וורונז'טום טומסק0:0 (0:0)  
1605.10.2019צ'איקהנפטחימיק ניז'נקמנסק2:0 (1:0)  
1605.10.2019צ'רטנובוספרטק-2 מוסקבה2:2 (0:0)  

1530.09.2019קראסנודר-2פאקל וורונז'0:0 (0:0)  
1529.09.2019אוואנגרד קורסקארמאביר1:2 (1:1)  
1529.09.2019חימקיבאלטיקה קלינינגרד1:0 (0:0)  
1529.09.2019טום טומסקצ'איקה1:3 (1:1)  
1529.09.2019טקסטילשיק איבנובוניז'ני נובגורוד2:0 (1:0)  
1529.09.2019יניסיי קראסנויארסקמורדוביה סארנסק1:2 (1:1)  
1529.09.2019לוץ' ולדיווסטוקצ'רטנובו1:0 (1:0)  
1529.09.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקטורפדו מוסקבה0:1 (0:0)  
1529.09.2019רוטור וולגוגרדסק''א חברובסק3:5 (3:4)  
1529.09.2019שיניק יארוסלאבלספרטק-2 מוסקבה2:3 (2:2)  

1421.09.2019ארמאבירלוץ' ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
1421.09.2019באלטיקה קלינינגרדרוטור וולגוגרד1:2 (0:0)  
1421.09.2019טורפדו מוסקבהטום טומסק1:2 (0:1)  
1421.09.2019מורדוביה סארנסקטקסטילשיק איבנובו0:1 (0:1)  
1421.09.2019ניז'ני נובגורודאוואנגרד קורסק1:1 (1:1)  
1421.09.2019ספרטק-2 מוסקבהנפטחימיק ניז'נקמנסק3:0 (3:0)  
1421.09.2019פאקל וורונז'חימקי3:0 (2:0)  
1421.09.2019צ'איקהקראסנודר-21:1 (0:1)  
1421.09.2019צ'רטנובושיניק יארוסלאבל1:0 (1:0)  
1420.09.2019סק''א חברובסקיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:1)  

1315.09.2019ארמאבירצ'רטנובו1:1 (0:1)  
1314.09.2019אוואנגרד קורסקמורדוביה סארנסק2:2 (1:1)  
1314.09.2019חימקיצ'איקה0:1 (0:0)  
1314.09.2019טום טומסקספרטק-2 מוסקבה2:2 (1:0)  
1314.09.2019טורפדו מוסקבהקראסנודר-21:2 (0:0)  
1314.09.2019טקסטילשיק איבנובוסק''א חברובסק1:3 (0:1)  
1314.09.2019יניסיי קראסנויארסקבאלטיקה קלינינגרד2:2 (0:1)  
1314.09.2019לוץ' ולדיווסטוקניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
1314.09.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקשיניק יארוסלאבל2:2 (0:0)  
1314.09.2019רוטור וולגוגרדפאקל וורונז'0:2 (0:0)  

1208.09.2019טורפדו מוסקבהחימקי0:1 (0:1)  
1208.09.2019טקסטילשיק איבנובובאלטיקה קלינינגרד5:1 (0:1)  
1207.09.2019מורדוביה סארנסקלוץ' ולדיווסטוק2:1 (0:1)  
1207.09.2019ניז'ני נובגורודארמאביר0:1 (0:0)  
1207.09.2019ספרטק-2 מוסקבהקראסנודר-23:0 (1:0)  
1207.09.2019סק''א חברובסקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
1207.09.2019פאקל וורונז'יניסיי קראסנויארסק1:1 (1:1)  
1207.09.2019צ'איקהרוטור וולגוגרד1:2 (0:2)  
1207.09.2019צ'רטנובונפטחימיק ניז'נקמנסק2:2 (1:1)  
1207.09.2019שיניק יארוסלאבלטום טומסק1:2 (0:1)  

1131.08.2019אוואנגרד קורסקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
1131.08.2019ארמאבירמורדוביה סארנסק0:0 (0:0)  
1131.08.2019חימקיספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
1131.08.2019טום טומסקנפטחימיק ניז'נקמנסק1:0 (1:0)  
1131.08.2019טקסטילשיק איבנובופאקל וורונז'4:1 (1:0)  
1131.08.2019יניסיי קראסנויארסקצ'איקה3:1 (0:1)  
1131.08.2019לוץ' ולדיווסטוקסק''א חברובסק2:0 (0:0)  
1131.08.2019ניז'ני נובגורודצ'רטנובו0:0 (0:0)  
1131.08.2019קראסנודר-2שיניק יארוסלאבל2:2 (0:1)  
1131.08.2019רוטור וולגוגרדטורפדו מוסקבה2:0 (1:0)  

1026.08.2019ספרטק-2 מוסקבהרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
1025.08.2019באלטיקה קלינינגרדלוץ' ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
1025.08.2019טורפדו מוסקבהיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:2)  
1025.08.2019מורדוביה סארנסקניז'ני נובגורוד1:0 (0:0)  
1025.08.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקקראסנודר-20:1 (0:0)  
1025.08.2019סק''א חברובסקארמאביר0:3 (0:0)  
1025.08.2019פאקל וורונז'אוואנגרד קורסק0:0 (0:0)  
1025.08.2019צ'איקהטקסטילשיק איבנובו0:3 (0:0)  
1025.08.2019צ'רטנובוטום טומסק1:1 (0:0)  
1025.08.2019שיניק יארוסלאבלחימקי1:0 (0:0)  

920.08.2019ספרטק-2 מוסקבהיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:2)  
918.08.2019אוואנגרד קורסקצ'איקה1:1 (0:1)  
918.08.2019ארמאבירבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:1)  
918.08.2019חימקינפטחימיק ניז'נקמנסק2:3 (1:1)  
918.08.2019טורפדו מוסקבהטקסטילשיק איבנובו1:3 (0:1)  
918.08.2019לוץ' ולדיווסטוקפאקל וורונז'0:3 (0:1)  
918.08.2019מורדוביה סארנסקצ'רטנובו3:2 (2:2)  
918.08.2019ניז'ני נובגורודסק''א חברובסק1:1 (1:0)  
918.08.2019קראסנודר-2טום טומסק1:0 (1:0)  
918.08.2019רוטור וולגוגרדשיניק יארוסלאבל3:2 (2:1)  

814.08.2019באלטיקה קלינינגרדניז'ני נובגורוד1:2 (1:1)  
814.08.2019טום טומסקחימקי0:0 (0:0)  
814.08.2019טורפדו מוסקבהאוואנגרד קורסק1:3 (1:0)  
814.08.2019לוץ' ולדיווסטוקצ'איקה1:1 (0:1)  
814.08.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקרוטור וולגוגרד2:1 (1:0)  
814.08.2019ספרטק-2 מוסקבהטקסטילשיק איבנובו2:1 (1:0)  
814.08.2019סק''א חברובסקמורדוביה סארנסק2:1 (1:0)  
814.08.2019פאקל וורונז'ארמאביר2:0 (0:0)  
814.08.2019צ'רטנובוקראסנודר-22:1 (1:1)  
814.08.2019שיניק יארוסלאבליניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  

710.08.2019אוואנגרד קורסקספרטק-2 מוסקבה2:2 (0:1)  
710.08.2019ארמאבירצ'איקה1:2 (0:1)  
710.08.2019חימקיקראסנודר-20:3 (0:2)  
710.08.2019טום טומסקרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
710.08.2019טקסטילשיק איבנובושיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  
710.08.2019יניסיי קראסנויארסקנפטחימיק ניז'נקמנסק2:2 (2:1)  
710.08.2019לוץ' ולדיווסטוקטורפדו מוסקבה1:0 (0:0)  
710.08.2019מורדוביה סארנסקבאלטיקה קלינינגרד3:0 (2:0)  
710.08.2019ניז'ני נובגורודפאקל וורונז'1:2 (1:1)  
710.08.2019סק''א חברובסקצ'רטנובו0:0 (0:0)  

604.08.2019טורפדו מוסקבהארמאביר1:2 (1:1)  
603.08.2019טום טומסקיניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  
603.08.2019לוץ' ולדיווסטוקספרטק-2 מוסקבה4:2 (1:1)  
603.08.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקטקסטילשיק איבנובו2:1 (0:0)  
603.08.2019סק''א חברובסקבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
603.08.2019פאקל וורונז'מורדוביה סארנסק1:2 (0:1)  
603.08.2019צ'איקהניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
603.08.2019צ'רטנובוחימקי0:0 (0:0)  
603.08.2019קראסנודר-2רוטור וולגוגרד1:0 (1:0)  
603.08.2019שיניק יארוסלאבלאוואנגרד קורסק3:1 (1:0)  

529.07.2019ארמאבירספרטק-2 מוסקבה1:1 (0:1)  
528.07.2019אוואנגרד קורסקנפטחימיק ניז'נקמנסק0:1 (0:1)  
528.07.2019באלטיקה קלינינגרדצ'רטנובו2:1 (1:1)  
528.07.2019טום טומסקטקסטילשיק איבנובו1:2 (0:1)  
528.07.2019יניסיי קראסנויארסקקראסנודר-21:0 (0:0)  
528.07.2019לוץ' ולדיווסטוקשיניק יארוסלאבל1:2 (0:0)  
528.07.2019מורדוביה סארנסקצ'איקה0:0 (0:0)  
528.07.2019ניז'ני נובגורודטורפדו מוסקבה1:2 (1:1)  
528.07.2019סק''א חברובסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
528.07.2019רוטור וולגוגרדחימקי1:1 (1:0)  

424.07.2019חימקייניסיי קראסנויארסק0:4 (0:2)  
424.07.2019טום טומסקאוואנגרד קורסק0:2 (0:0)  
424.07.2019טורפדו מוסקבהמורדוביה סארנסק2:2 (1:2)  
424.07.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקלוץ' ולדיווסטוק1:1 (1:0)  
424.07.2019ספרטק-2 מוסקבהניז'ני נובגורוד0:2 (0:1)  
424.07.2019פאקל וורונז'באלטיקה קלינינגרד2:1 (2:0)  
424.07.2019צ'איקהסק''א חברובסק2:0 (2:0)  
424.07.2019צ'רטנובורוטור וולגוגרד0:1 (0:1)  
424.07.2019קראסנודר-2טקסטילשיק איבנובו1:1 (0:0)  
424.07.2019שיניק יארוסלאבלארמאביר1:1 (1:1)  

320.07.2019אוואנגרד קורסקקראסנודר-21:1 (0:0)  
320.07.2019ארמאבירנפטחימיק ניז'נקמנסק2:0 (1:0)  
320.07.2019באלטיקה קלינינגרדצ'איקה1:0 (0:0)  
320.07.2019טקסטילשיק איבנובוחימקי4:1 (0:0)  
320.07.2019יניסיי קראסנויארסקרוטור וולגוגרד3:0 (1:0)  
320.07.2019לוץ' ולדיווסטוקטום טומסק1:1 (0:0)  
320.07.2019מורדוביה סארנסקספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
320.07.2019סק''א חברובסקטורפדו מוסקבה1:0 (1:0)  
320.07.2019פאקל וורונז'צ'רטנובו0:0 (0:0)  
319.07.2019ניז'ני נובגורודשיניק יארוסלאבל3:1 (2:1)  

213.07.2019חימקיאוואנגרד קורסק0:3 (0:1)  
213.07.2019טום טומסקארמאביר0:2 (0:1)  
213.07.2019טורפדו מוסקבהבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
213.07.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקניז'ני נובגורוד1:1 (0:0)  
213.07.2019ספרטק-2 מוסקבהסק''א חברובסק2:2 (1:2)  
213.07.2019פאקל וורונז'צ'איקה0:0 (0:0)  
213.07.2019צ'רטנובויניסיי קראסנויארסק1:2 (1:2)  
213.07.2019קראסנודר-2לוץ' ולדיווסטוק2:1 (0:0)  
213.07.2019רוטור וולגוגרדטקסטילשיק איבנובו2:3 (0:1)  
213.07.2019שיניק יארוסלאבלמורדוביה סארנסק0:1 (0:0)  

109.07.2019ארמאבירקראסנודר-21:2 (1:0)  
107.07.2019אוואנגרד קורסקרוטור וולגוגרד3:0 (1:0)  
107.07.2019באלטיקה קלינינגרדספרטק-2 מוסקבה1:0 (1:0)  
107.07.2019טקסטילשיק איבנובויניסיי קראסנויארסק1:0 (0:0)  
107.07.2019לוץ' ולדיווסטוקחימקי5:2 (3:0)  
107.07.2019מורדוביה סארנסקנפטחימיק ניז'נקמנסק1:0 (1:0)  
107.07.2019ניז'ני נובגורודטום טומסק2:0 (0:0)  
107.07.2019סק''א חברובסקשיניק יארוסלאבל2:1 (1:1)  
107.07.2019פאקל וורונז'טורפדו מוסקבה1:0 (0:0)  
107.07.2019צ'איקהצ'רטנובו1:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 רוטור וולגוגרד 27 17 5 5 4121 20+ 56 נ ת נ ת נ ת 25 2 18 9 10 17 3 24 3 24 1 26
2 חימקי 27 16 6 5 5019 31+ 54 ת נ ת נ ה ה 25 2 17 10 14 13 8 19 3 24 1 26
3 צ'רטנובו 27 15 9 3 3719 18+ 54 נ נ נ ה נ ת 23 4 15 12 11 16 6 21 1 26 0 27
4 טורפדו מוסקבה 27 16 5 6 3925 14+ 53 ת ת ה ה ה ת 26 1 20 7 12 15 5 22 1 26 0 27
5 נפטחימיק ניז'נקמנסק 27 13 9 5 3825 13+ 48 ת ת נ נ ת נ 27 0 18 9 11 16 6 21 1 26 0 27
6 באלטיקה קלינינגרד 27 12 7 8 3423 11+ 43 נ ת ה נ ה נ 23 4 17 10 10 17 4 23 2 25 1 26
7 סק''א חברובסק 27 12 7 8 4230 12+ 43 נ נ ה ה נ נ 26 1 21 6 12 15 7 20 3 24 1 26
8 שיניק יארוסלאבל 27 12 7 8 4335 8+ 43 ה נ נ ת נ נ 26 1 21 6 16 11 12 15 3 24 0 27
9 טום טומסק 27 10 9 8 3226 6+ 39 נ ה ה ה נ ה 23 4 20 7 10 17 4 23 1 26 0 27
10 צ'איקה 27 10 8 9 3129 2+ 38 ת ת נ נ נ ה 24 3 18 9 11 16 5 22 2 25 0 27
11 ניז'ני נובגורוד 27 9 9 9 2829 1- 36 ה ת נ ה נ ת 23 4 19 8 10 17 5 22 0 27 0 27
12 ארמאביר 27 7 9 11 2329 6- 30 ה נ ה נ נ ה 24 3 19 8 8 19 1 26 0 27 0 27
13 אוואנגרד קורסק 27 5 14 8 2939 10- 29 ת ת ת ת ת נ 25 2 21 6 13 14 8 19 1 26 0 27
14 יניסיי קראסנויארסק 27 7 7 13 2340 17- 28 נ ה ה נ ה נ 25 2 19 8 12 15 7 20 0 27 0 27
15 קראסנודר-2 27 6 10 11 3234 2- 28 ה ה ת ת נ ה 25 2 19 8 15 12 6 21 1 26 0 27
16 לוץ' ולדיווסטוק 27 6 9 12 2840 12- 27 ה ת נ נ ה ה 24 3 20 7 10 17 6 21 3 24 3 24
17 ספרטק-2 מוסקבה 27 6 8 13 3845 7- 26 ה ת ת ה ה ת 27 0 22 5 15 12 10 17 4 23 2 25
18 טקסטילשיק איבנובו 27 5 4 18 2552 27- 19 ת ת ה ה ה נ 26 1 21 6 15 12 7 20 5 22 2 25
19 פאקל וורונז' 27 4 7 16 1444 30- 19 נ ה ה ת ה ה 22 5 16 11 10 17 4 23 2 25 1 26
20 מורדוביה סארנסק 27 4 7 16 2144 23- 19 ה ה נ ת ה ת 25 2 19 8 13 14 6 21 2 25 0 27
עלייה  
ירידה