ligot.net - כדורגל צ'כי >> גמברינוס ליגה 2019/2020 >> שלב הראשון
  צ'כיה
 גמברינוס ליגה
שלב הראשון
ליגה שנייה
גביע
סופרקאפ



כדורגל צ'כי >> גמברינוס ליגה 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1610.11.2019ויקטוריה פלזןסלובן ליברץ1:4 (1:2)  
1610.11.2019סלביה פראגטפליצה0:3 (0:1)  
1610.11.2019צ'סקה בודיוביצהסלובצקו0:2 (0:1)  
1609.11.2019טסקומה זליןסיגמה אולומוץ0:1 (0:0)  
1609.11.2019יבלונץספרטה פראג2:2 (2:0)  
1609.11.2019מרילה פריברםאופבה0:0 (0:0)  
1608.11.2019באניק אוסטראבהקרבינה0:3 (0:1)  
1608.11.2019מלאדה בולסלאבבוהמיאנס 1905 פראג1:2 (1:0)  

1504.11.2019טסקומה זליןויקטוריה פלזן1:1 (0:0)  
1503.11.2019אופבהספרטה פראג1:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 סלביה פראג 16 14 2 0 363 33+ 44 נ נ נ נ נ נ 15 1 10 6 8 8 4 12 1 15 1 15
2 ויקטוריה פלזן 16 10 3 3 3115 16+ 33 נ ת ה נ ה נ 15 1 13 3 10 6 5 11 3 13 0 16
3 מלאדה בולסלאב 16 9 2 5 3222 10+ 29 נ ת ה נ נ ה 16 0 14 2 10 6 6 10 4 12 3 13
4 יבלונץ 16 8 4 4 2922 7+ 28 ת נ נ ת ה נ 16 0 14 2 10 6 7 9 3 13 1 15
5 באניק אוסטראבה 16 8 1 7 2722 5+ 25 נ ה ת ה נ נ 16 0 15 1 12 4 4 12 1 15 1 15
6 ספרטה פראג 16 7 4 5 3021 9+ 25 ת נ נ ת נ ה 16 0 14 2 9 7 7 9 2 14 2 14
7 סלובצקו 16 7 4 5 2021 1- 25 ה ת נ נ נ ת 15 1 14 2 6 10 4 12 1 15 1 15
8 צ'סקה בודיוביצה 16 7 2 7 2626 0   23 נ נ נ נ נ ה 16 0 15 1 10 6 6 10 3 13 2 14
9 סלובן ליברץ 16 6 3 7 2526 1- 21 ה נ נ ת ה נ 16 0 13 3 11 5 7 9 3 13 1 15
10 סיגמה אולומוץ 16 4 7 5 2223 1- 19 ה ת ת ה ת ת 15 1 11 5 8 8 8 8 2 14 1 15
11 טפליצה 16 4 6 6 1323 10- 18 ה ה ה ת נ נ 15 1 11 5 4 12 3 13 2 14 1 15
12 בוהמיאנס 1905 פראג 16 4 4 8 1828 10- 16 ה ת ה נ ה ה 13 3 11 5 10 6 7 9 4 12 1 15
13 טסקומה זלין 16 4 3 9 1122 11- 15 נ ת ת ה ה ה 15 1 9 7 5 11 3 13 1 15 0 16
14 מרילה פריברם 16 3 4 9 1428 14- 13 ת ה ת ה ת ה 13 3 12 4 8 8 5 11 3 13 1 15
15 קרבינה 16 2 5 9 1123 12- 11 ה ה ה ה ה ת 13 3 10 6 6 10 3 13 2 14 0 16
16 אופבה 16 2 4 10 727 20- 10 ת ה ה ה ה ת 15 1 10 6 5 11 3 13 1 15 0 16
פלייאוף עליון  
פלייאוף ליגת האירופית  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1722.11.2019ספרטה פראגצ'סקה בודיוביצה
1723.11.2019אופבהמלאדה בולסלאב
1723.11.2019בוהמיאנס 1905 פראגמרילה פריברם
1723.11.2019סיגמה אולומוץסלביה פראג
1723.11.2019סלובן ליברץטסקומה זלין
1724.11.2019טפליצהבאניק אוסטראבה
1724.11.2019קרבינהויקטוריה פלזן
1725.11.2019סלובצקויבלונץ

1830.11.2019באניק אוסטראבהאופבה
1830.11.2019ויקטוריה פלזןבוהמיאנס 1905 פראג