ligot.net - כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון
  פולין
 אקסטראקלסה
שלב הראשון
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל פולני >> אקסטראקלסה 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2021.12.2019גורניק זאבז'היגלוניה ביאליסטוק0:3 (0:1)  
2021.12.2019ויסלה פלוקפיאסט גליביצה1:2 (1:1)  
2021.12.2019לכיה גדנסקרקוב צ'נסטוחובה3:0 (0:0)  
2020.12.2019זגלביה לוביןלגיה וארשה1:2 (1:0)  
2020.12.2019פוגון שצ'צ'יןקורונה קיאלצה1:0 (0:0)  
2020.12.2019קרקוביה קראקובשלאסק וורוצלאב0:2 (0:0)  
2019.12.2019ל.ק.ס. לודז'ויסלה קראקוב4:2 (3:1)  
2019.12.2019לך פוזנאןארקה גדניה1:1 (1:0)  

1915.12.2019יגלוניה ביאליסטוקלכיה גדנסק0:3 (0:1)  
1915.12.2019פיאסט גליביצהל.ק.ס. לודז'1:2 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 פוגון שצ'צ'ין 10 5 3 2 108 2+ 18 ה ת נ ה נ נ 9 1 5 5 2 8 1 9 1 9 0 10
2 לגיה וארשה 10 5 1 4 1312 1+ 16 ה נ ה נ ה נ 9 1 7 3 6 4 2 8 1 9 0 10
3 לך פוזנאן 10 4 4 2 1511 4+ 16 ת נ ת ה נ ה 9 1 9 1 5 5 2 8 1 9 0 10
4 שלאסק וורוצלאב 10 4 3 3 96 3+ 15 ה נ נ ה ה ת 8 2 4 6 2 8 1 9 0 10 0 10
5 לכיה גדנסק 9 4 2 3 1011 1- 14 ה נ ה ת נ נ 8 1 6 3 6 3 1 8 0 9 0 9
6 קרקוביה קראקוב 9 3 2 4 1010 0   11 ה ה ת ה נ נ 8 1 5 4 4 5 2 7 1 8 0 9
7 פיאסט גליביצה 10 3 2 5 912 3- 11 ה ה ה ת נ ת 9 1 7 3 5 5 0 10 0 10 0 10
8 זגלביה לובין 10 3 1 6 1217 5- 10 ה נ ה ה נ נ 10 0 6 4 5 5 2 8 2 8 2 8
9 רקוב צ'נסטוחובה 10 3 1 6 1017 7- 10 נ ה ה ת ה נ 10 0 8 2 7 3 2 8 0 10 0 10
10 ארקה גדניה 11 3 1 7 1019 9- 10 ת נ ה נ ה ה 11 0 9 2 4 7 3 8 2 9 0 11
11 ויסלה פלוק 10 3 1 6 922 13- 10 ה ה ת ה נ נ 10 0 8 2 7 3 5 5 1 9 0 10
12 יגלוניה ביאליסטוק 10 2 4 4 1316 3- 10 ה ה ה ה ת ת 10 0 10 0 6 4 3 7 0 10 0 10
13 קורונה קיאלצה 10 2 2 6 416 12- 8 נ ה ת ה ה ה 9 1 5 5 3 7 2 8 1 9 0 10
14 ויסלה קראקוב 11 1 2 8 1127 16- 5 נ ה ה ה ה ה 10 1 8 3 7 4 5 6 4 7 3 8
15 ל.ק.ס. לודז' 10 1 1 8 721 14- 4 ה ה ה ה ת ה 10 0 9 1 6 4 3 7 0 10 0 10
16 גורניק זאבז'ה 10 0 4 6 718 11- 4 ה ה ה ת ת ת 10 0 8 2 3 7 2 8 1 9 1 9
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2108.02.2020ארקה גדניהקרקוביה קראקוב
2108.02.2020ויסלה פלוקפוגון שצ'צ'ין
2108.02.2020ויסלה קראקוביגלוניה ביאליסטוק
2108.02.2020לגיה וארשהל.ק.ס. לודז'
2108.02.2020לך פוזנאןרקוב צ'נסטוחובה
2108.02.2020פיאסט גליביצהזגלביה לובין
2108.02.2020קורונה קיאלצהגורניק זאבז'ה
2108.02.2020שלאסק וורוצלאבלכיה גדנסק

2215.02.2020גורניק זאבז'הארקה גדניה
2215.02.2020זגלביה לוביןויסלה קראקוב